U Dublju domaći i gosti podelili bodove

Utakmica u Dublju Kamenorezac 76 - Jezero 2017 (foto: D.Ivanović)

U okviru 16. prvenstvenog kola Druge rasinske okružne lige u Dublju su loš susret odigrali domaći Kamenorezac 76 i Jezero 2017 iz Zlatara. Toplo i sparno vreme za ovo doba godine bilo je isto tako problem za bolju i kvalitetniju igru.

Dubljani bez treninga i probnih utakmica ali i bez kvalitetnijih igrača nisu mogli da pruže nešto više. Prvi deo ovog susreta protekao je u boljoj i agresivnijoj igri gostiju ali su domaći ipak uspeli da dođu do vođstva sa 1:0 u 9. minutu pogodkom Nenada Stanojevića, da bi zatim u 14. minutu Stefan Simić postigao i drugi pogodak za svoj tim. U 42. minutu gostujući igrač šutira loptu prema golu domaćih a neko od igrača igrao je rukom i sudija je opravdano pokazao na belu tačku. Precizan sa 11 metara bio je Branislav Miljković i to je bilo 2:1 rezultat prvog poluvremena.

U nastavku ista igra sa više šansi gostiju koji su pokazali da su organizovaniji i opasniji tim pa su u 67. minutu uspeli da izjednače rezultat na 2:2 pogodkom Marka Radovića. Domaći su povećali vođstvo na 3:2 lepim pogodkom Nikole Pecića iz slobodnog udarca sa oko 18 metara. Kada su svi očeklivali da će dubljani uspeti da sačuvaju stečeno vođstvo i da zabeleže pobedu, gosti su demantovali i u 83. minutu uspeli da postignu pogodak preko Branislava Miljkovića i tako konačnim rezultatom 3:3 se i završio ovaj susret.

Posle ovog odigranog kola Kamenorezac 76 je i dalje pri dnu tabele na 14. mestu sa samo 11 bodova, dok su njihovi današnji rivali trenutno na trećoj poziciji sa 35 bodova. U narednom 17. kolu dubljani gostuju u Garevini a Jezero 2017 kući dočekuje Vinogradar iz Riljca.

Na kraju pomenimo i sudije glavni je bio Ljubiša Jakovljević sa pomoćnicima Vasilijem Markovićem i Urošem Radovanovićem, dok je delegat na utakmici bio Nikola Tripković. U redovima domaćih istakli su se kapiten Dragan Župac, Nikola Pecić i Vladimir Janković ostali su bili prosečni.