Stari Trstenik
Donji Kopaonik
Kamenorezac 76 posle bolje igre pobedio ekipu Ribnika i osvojio tri važna boda

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

Na igralištu u Gornjrm Ribniku po kišovitom i veoma hladnom vremenu, utakmicu u okviru 23. prvenstvenog kola Druge Rasinske okružne lige odigrali su stari rivali i prijateljski klubovi domaći Ribnik i gostujući Kamenorezac 76 iz Dublja.

Gosti su posle bolje igre tokom celog susreta pobedili domaće rezultatom 3:5 i osvojiči tri boda koja su ih dovela na 14. mesto tabele sa osvojenih 15 bodova. Ribnik je posle poraza pao na 16. mesto tabele i ima 13 bodova.

Ribničani su prvi došli u vođstvo sa 1:0 pogodkom Lazara Jevtića u 7. minutu. Gosti su pogodkom Nikole Pecića izjednačili su u 11. minutu. U 24 minutu Darko Blagojević je povećao vođstvo Kamenoresca 76 na 1:2. U 50. minutu Nikola Pecić postiže svoj drugi pogodak za dubljane i povećava vođstvo na 1:3. Miloš Bežanović u 55. minutu povećava prednost gostiju na 1:4. Domaći pogodkom Stefana Pljakića u 67. minutu smanjuju rezultat na 2:4, a samo minut kasnije gosti ponovo povećavaju rezultat ove utakmice na 2:5 pogodkom Stefana Simića, da bi domaći opet smanjili rezultat na 3:5 pogodkom Lazara Jevtića u 71. minutu, to je ujedno i bio konačan rezultat ovog susreta.

Pomenimo i arbitre glavni je bio Ljubiša Jakovljević sa pomoćnicima Dimitrijem Stevanovićem i Nemanjom Dragojlovićem, dužnost delegata profesionalno je obavila Katarina Anđelković. U narednom 24. kolu Dubljani kući dočekuju ekipu Mladosti iz Toljevca a Ribnik gostuje u Riljcu kod Vinogradara. U Kamenorescu je debitovao i pokazao dobru igru omladinac Adrijan Vidaković, koji je dobio pohvale od svoji saigrača na kraju susreta, videlo se da je on veliki potencijal Kamenoresca 76.