OFK Povlen
Lukavac
Mladost Dračić
Tešnjar protutnjao kroz Pecku

Kaznena ekspedicija "građana" protutnjala je kroz Pecku izrešetavši mrežu domaćina sa devet ubitačnih projektila. Tešnjarci su i danas demonstrirali silu nad nejakim ali simpatičnim domaćinima, pokazavši time da spremno i motivisano ulaze u predstojeće utakmice iz kojih treba da izadju kao lideri na tabeli.

Mreža domaćih zatresla se već u 3 minutu posle dosuđenog penala koji je Saša Kremić nakon intervencije golmana domaćih iz popravnog pretvorio u 1:0.

Na 2:0 povisio je snalažljivi Stašević efektnim udarcem glavom posle idealnog centaršuta Marjanovića potvrdivši tako da se nalazi u odličnoj golgeterskoj formi.

U nastavku, domaćin se potpuno predao, a mrezu su jos tresli danas sjajni Vučićevic 3 puta, Sasa Kremić, Marjanović i rezervisti Vukosavljević i Pavlović za konačnih Zadrugar - Tešnjar 0:9.

Do kraja prvenstva ostala su jos 4 kola koja će Tešnjar odigrati u Valjevu, a prvi protivnik u nedelju je ekipa Kotešice. Susret se igra na našem Rive side-u sa početkom u 15h.

Tešnjar: Radojević, Radovanović, Jokić, Tadić, Srećković, Kremić (Janjić), Vasiljević (Pavlović), Kremić S, Stašević, Vučićević, Marjanović (Vukosavljević)