XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 662 utakmica za dan
Nedelja, 9 Oktobar 2011

Fudbal

09.10.2011 15:00 Srem 0 : 0 Banat
09.10.2011 15:00 Proleter 2 : 1 Mladost (L)
09.10.2011 15:30 Radnički Stobeks 0 : 2 Mačva
09.10.2011 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Sloga (P)
09.10.2011 15:30 Partizan (BB) 0 : 0 Jasenica 1911
09.10.2011 15:30 Vlasina 5 : 1 Balkanski
09.10.2011 15:30 Hajduk Veljko 3 : 2 Radnik
09.10.2011 15:30 Radnički (P) 3 : 0 Dinamo
09.10.2011 15:30 Timok 2 : 2 Car Konstantin
09.10.2011 15:30 Senta 2 : 0 ČSK Pivara
09.10.2011 11:00 Žarkovo 1 : 0 Šumadija
09.10.2011 10:00 Beograd 4 : 1 BASK
09.10.2011 15:00 Sopot 0 : 0 Srem (J)
09.10.2011 15:00 Kovačevac 0 : 1 Radnički (O)
09.10.2011 15:30 Sloboda (G) 1 : 0 Trepča
09.10.2011 15:30 Polet (T) 2 : 0 Metalac
09.10.2011 11:00 Jošanica 1 : 0 Omladinac
09.10.2011 15:30 Vodojaža 4 : 0 Takovo
09.10.2011 15:30 Bane 3 : 0 Mokra Gora
09.10.2011 15:30 Prijevor 3 : 1 Šumadija 1903
09.10.2011 15:30 Homoljac 1 : 2 Seljak
09.10.2011 15:30 Šumadinac 1 : 0 Obilić
09.10.2011 15:30 Borac (VL) 1 : 2 Mladi radnik
09.10.2011 15:30 Zvižd 3 : 1 Borac (Ž)
09.10.2011 15:30 Drina 0 : 0 Krušik
09.10.2011 15:30 OFK Osečina 1 : 0 FAP
09.10.2011 15:30 Polimlje 1 : 1 Sevojno
09.10.2011 15:30 Sloga (S) 1 : 0 Zlatar
09.10.2011 15:30 Zadrugar 3 : 1 Zlatibor
09.10.2011 15:30 Rudar Alpos 1 : 0 Vučje
09.10.2011 15:30 Kosanica 2 : 4 SFK Moravac (P)
09.10.2011 15:30 Pukovac 2 : 0 Palilulac
09.10.2011 15:30 Zloćudovo 1 : 0 Zaplanjac
09.10.2011 15:30 Moravica 1 : 2 Omladinac
09.10.2011 15:30 Rembas 4 : 2 Juhor
09.10.2011 15:30 Timočanin 5 : 1 Napredak
09.10.2011 15:30 FUD 2 : 0 Dunav
09.10.2011 15:30 Pepeljevac 3 : 5 Đerdap
09.10.2011 15:30 Slatina 0 : 3 SFS Borac
09.10.2011 15:30 Vojvodina 0 : 3 Budućnost
09.10.2011 15:30 Bačka 1901 8 : 0 Radnički (Z)
09.10.2011 15:30 Borac 4 : 0 Bačka (P)
09.10.2011 15:30 Budućnost (M) 3 : 1 Mladost (BP)
09.10.2011 15:30 Mladost (T) 5 : 0 Obilić
09.10.2011 10:00 Železničar 1 : 0 Lepušnica
09.10.2011 15:00 Budućnost (D) 2 : 1 Palilulac
09.10.2011 15:00 Resnik 1 : 1 Radnički (R)
09.10.2011 15:00 Borac (O) 0 : 2 Bulbulderac
09.10.2011 15:00 Sremčica 1 : 1 Trudbenik
09.10.2011 15:00 Posavac Tišma 3 : 1 Turbina
09.10.2011 15:00 Železnik Lavovi 0 : 1 Grafičar
09.10.2011 10:00 GSP Polet 0 : 0 IMT
09.10.2011 15:00 Radnički 1 : 1 Rudar
09.10.2011 15:00 Radnik 0 : 3 Borac (V)
09.10.2011 15:00 Braća Vuković 0 : 0 Budućnost
09.10.2011 15:00 Kraljevo Hajduk 3 : 0 Ribnica (J)
09.10.2011 15:00 Polet (R) 0 : 1 Grdica
09.10.2011 15:00 Seljak 4 : 0 Sušica
09.10.2011 15:00 Šumadinac 0 : 1 Slavija
09.10.2011 15:00 Azbest 9 : 1 Sloga L
09.10.2011 15:00 Erdoglija 1931 2 : 1 Arsenal
09.10.2011 15:00 Budućnost 3 : 5 Jedinstvo
09.10.2011 15:00 Šumadija 0 : 1 Vinogradi DB
09.10.2011 15:30 Ovčar 0 : 0 Omladinac
09.10.2011 15:30 Morava 1 : 1 Napredak
09.10.2011 15:30 Jedinstvo (K) 5 : 0 Donja Vrbava
09.10.2011 15:30 Brezak 1 : 2 Spartak
09.10.2011 15:30 Dragačevo 1 : 3 Rudar
09.10.2011 15:30 Vujan 3 : 2 Jedinstvo (GG)
09.10.2011 15:30 Šumadija 1 : 3 Prilike
09.10.2011 15:30 Beli orlovi 3 : 0 Banja
09.10.2011 15:30 Sloga 0 : 3 Bokanja
09.10.2011 15:30 Vinča 4 : 3 Junkovac
09.10.2011 15:30 Partizan 0 : 8 Marjan
09.10.2011 15:30 Šumadinac (N) 3 : 2 Karađorđe
09.10.2011 15:30 Šumadinac (S) 4 : 1 Rača Popović
09.10.2011 15:30 Šumadija 1 : 1 Borac
09.10.2011 Omladinac 2 : 3 Glavaš
09.10.2011 Jedinstvo 1 : 2 Udarnik
09.10.2011 Budućnost 1 : 0 Borac
09.10.2011 Osipaonica 2 : 1 Selevac
09.10.2011 Napredak 3 : 1 Sloboda
09.10.2011 Cerovac 1 : 1 Radnik
09.10.2011 15:30 Šapine 7 : 1 Dragoš
09.10.2011 15:30 Mladi Borac 0 : 1 Beli Orao
09.10.2011 15:30 Mlava 1 : 1 Petar Dobrnjac
09.10.2011 15:30 Mladost 0 : 4 Železničar
09.10.2011 15:30 Sloga K 2 : 4 Omladinac
09.10.2011 15:30 Integral 2 : 1 Sloga B
09.10.2011 15:30 Vihor 4 : 0 Crni Vrh
09.10.2011 15:00 Sloga 0 : 2 Hajduk Stanko
09.10.2011 15:00 Jedinstvo 1 : 3 Napredak
09.10.2011 15:00 Mladost (P) 3 : 1 Gučevo
09.10.2011 15:00 Antimon 2 : 1 Sindjelić
09.10.2011 15:00 Mladost (DD) 2 : 0 Jadar (S)
09.10.2011 14:00 Proleter 0 : 0 Banjani
09.10.2011 14:00 OFK Divci 2 : 0 Mladost
09.10.2011 14:00 Ribnikar 2 : 1 Sovljak
09.10.2011 14:00 ZSK 2 : 0 Radnik
09.10.2011 14:00 Tulari 1 : 1 OFK Jabučje
09.10.2011 14:00 Trlić 4 : 1 Milenko Pavlović
09.10.2011 14:00 Brezovica 3 : 0 Brežđe
09.10.2011 15:00 Omladinac 2 : 3 Zlatibor voda
09.10.2011 15:00 Luna Avijatičar 1 : 2 Višesava
09.10.2011 15:00 GP Zlatibor 4 : 0 Ariljska Rampa
09.10.2011 15:00 Železničar 1 : 0 Budućnost
09.10.2011 15:00 Perućac 3 : 2 Bioska
09.10.2011 15:00 Polet 8 : 0 Sečica
09.10.2011 Proleter 3 : 0 Crvena zastava
09.10.2011 Mramor 2 : 1 Rudar
09.10.2011 Vrtište 0 : 2 Budućnost (P)
09.10.2011 Delijski Vis 3 : 1 Omladinac
09.10.2011 Brzi Brod 5 : 0 Sloboda
09.10.2011 Radnički 4 : 1 Jedinstvo
09.10.2011 Mladost 0 : 0 Aluminjum
09.10.2011 15:30 Naša krila 1936 7 : 1 Rad
09.10.2011 15:30 Toplica 3 : 1 Rasovača
09.10.2011 15:30 Mladost (B) 1 : 1 Radnički 1947 (Č)
09.10.2011 15:30 Orljane 8 : 0 Rutevac
09.10.2011 15:00 Progres 1 : 4 Jedinstvo (GS)
09.10.2011 15:00 Navalin 2 : 2 Umac
09.10.2011 15:00 Morava 2 : 0 Jedinstvo (B)
09.10.2011 15:00 Šumadija 3 : 0 Čekmin
09.10.2011 15:00 Veternica 3 : 5 Jedinstvo (G)
09.10.2011 15:00 Radan 1 : 3 Plantaža
09.10.2011 15:00 Bobište 4 : 2 Jablanica
09.10.2011 15:30 Vladimir Durković 2 : 1 Prčevac
09.10.2011 15:30 Gnjilan 0 : 5 Tanasko Rajić
09.10.2011 15:30 Jedinstvo P 3 : 0 Temac
09.10.2011 15:30 Dragoš 2 : 1 Napredak
09.10.2011 15:00 Pavlovac 1 : 1 Levosoje
09.10.2011 15:00 Kondiva 2 : 0 Čelik
09.10.2011 15:00 Besa 3 : 1 Mladost (B)
09.10.2011 15:00 Bukuroca 1 : 0 As
09.10.2011 15:30 Jastrebac 0 : 0 Topličanin
09.10.2011 15:30 Dobrič 2 : 0 Omladinac
09.10.2011 15:30 Dunđerski 3 : 0 Trbunje
09.10.2011 15:30 Kosovac 3 : 0 Svetlost
09.10.2011 15:00 Vinogradar 2 : 2 Lugomir
09.10.2011 15:00 Morava 1 : 0 Mladost (K)
09.10.2011 15:00 Mladost (J) 3 : 0 Napredak (S)
09.10.2011 15:00 Sindjelic 3 : 1 Napredak (Z)
09.10.2011 15:00 Kušiljevo 1 : 1 Budućnost
09.10.2011 15:00 Sloga 3 : 0 Dragocvet
09.10.2011 16:00 Rajac 0 : 3 Sloga
09.10.2011 16:00 Brodoremont 2 : 1 Poreč
09.10.2011 16:00 Ključ 3 : 0 Branik
09.10.2011 15:00 Trajal 9 : 1 Dedina
09.10.2011 15:00 Jovan Kursula 0 : 0 Sloga
09.10.2011 15:00 Poljoprivrednik 3 : 0 Jedinstvo 1936
09.10.2011 15:00 Jasika 0 : 0 Gornji Stepoš
09.10.2011 15:00 Naupare 3 : 6 Mladost
09.10.2011 15:00 Trudbenik 2 : 0 Jastrebac
09.10.2011 15:30 Omladinac 1 : 1 ŠSK
09.10.2011 15:30 Sloga (Ž) 1 : 3 Midžor
09.10.2011 15:30 Bučje 4 : 1 Sloga (M)
09.10.2011 15:30 Borac 0 : 4 Radnički
09.10.2011 15:30 Jugoslavija 1 : 1 Mladost
09.10.2011 15:30 Borac (S) 8 : 0 Slavija
09.10.2011 15:30 Radnički (B) 0 : 1 Tempo
09.10.2011 15:30 Vulturul 7 : 0 Spartak
09.10.2011 15:30 Partizan (G) 3 : 1 Partizan (U)
09.10.2011 14:30 Čantavir 5 : 0 Subotica
09.10.2011 14:30 Bajša 0 : 0 Krivaja
09.10.2011 14:30 Čoka 0 : 3 Proleter
09.10.2011 14:30 Tavankut 4 : 1 Tisa
09.10.2011 14:30 Bačka 3 : 1 Jadran
09.10.2011 15:30 Mladost (BD) 1 : 0 Vojvodina 1928
09.10.2011 15:30 OFK Klek 0 : 0 Borac (A)
09.10.2011 15:30 Crvena Zvezda (RS) 6 : 0 Naftagas (B)
09.10.2011 15:30 Crvena zvezda (VS) 0 : 0 Gradnulica
09.10.2011 15:30 Potisje 3 : 3 Mladost (L)
09.10.2011 15:30 ŽAK 1 : 2 Kula
09.10.2011 15:30 Hajduk 2 : 2 Omladinac (B)
09.10.2011 15:30 PIK 1 : 0 Graničar (R)
09.10.2011 15:30 Zadrugar 3 : 1 Omladinac (D)
09.10.2011 Mladost 1 : 0 Hajduk (V)
09.10.2011 Hajduk (B) 1 : 1 Radnički
09.10.2011 Graničar 2 : 1 Sloven
09.10.2011 Jadran 3 : 0 Zeka Buljubaša
09.10.2011 Sremac 1 : 1 Sloga Milšped
09.10.2011 Šumar 0 : 1 Rudar
09.10.2011 Omladinac 3 : 2 Stari Grad
09.10.2011 Sutjeska 0 : 2 Petrovaradin
09.10.2011 Kabel 2 : 1 Hercegovac
09.10.2011 Borac 1 : 0 Bačka
09.10.2011 15:00 Crvena zvezda 3 : 1 Borac
09.10.2011 15:00 Strelac 1 : 0 Baćevac
09.10.2011 11:00 Prva Iskra 0 : 1 Rudar
09.10.2011 15:00 Komgrap 2 : 0 PIK Zemun
09.10.2011 Rudar 3 : 0 Radnik
09.10.2011 Kopaonik 3 : 0 Zvečan
09.10.2011 Sočanica 3 : 2 Ibar
09.10.2011 Sitnica 1 : 1 Polet
09.10.2011 Radnički 1 : 4 Brezovica
09.10.2011 Gracko 4 : 0 Čaglavica
09.10.2011 Plemetina 3 : 1 Gračanica
09.10.2011 15:00 Gruža 3 : 4 ND 2011
09.10.2011 15:00 Granit 2 : 0 Mlada krila
09.10.2011 15:00 Lazac 3 : 2 Magnohrom
09.10.2011 15:00 Jedinstvo 2 : 1 Napredak
09.10.2011 15:00 Žiča 3 : 0 Tavnik
09.10.2011 15:00 Šumadija 2 : 2 Zvezda
09.10.2011 15:00 Vrnjci 4 : 0 Morava
09.10.2011 15:00 Hajduk 2 : 0 Dobrača
09.10.2011 15:00 Košutnjak 3 : 0 Kolektiv
09.10.2011 15:00 Šumarice 2008 2 : 1 Mladost Teferič
09.10.2011 15:00 Seljak 1 : 3 Ćava
09.10.2011 15:00 Kragujevac 1 : 3 Srbija
09.10.2011 15:30 Miokovci 3 : 1 Strelac
09.10.2011 15:30 Rakova 1 : 4 Morava
09.10.2011 15:30 Malba 2 : 2 Mladost (P)
09.10.2011 15:30 Polet 0 : 5 Čačak 94
09.10.2011 15:30 Premeća 0 : 4 Planinac
09.10.2011 15:30 Mladost 09 1 : 1 Velereč 94
09.10.2011 15:30 Šilopaj 1 : 2 Ozrem
09.10.2011 15:30 Omladinac 3 : 0 Boljkovci
09.10.2011 14:30 Brezova 3 : 4 Radnički
09.10.2011 14:30 Vrelo 2 : 3 Jedinstvo
09.10.2011 14:30 Kotraža 3 : 1 Gorušica
09.10.2011 15:30 Jasenica 2 : 3 Plaskovac
09.10.2011 15:30 BSK 1 : 3 Šatornja
09.10.2011 15:30 Maskar 2 : 2 Mladost
09.10.2011 15:30 Proleter 4 : 1 Šamot
09.10.2011 15:30 B 2000 4 : 2 Radoje Domanović
09.10.2011 15:30 Trešnjevica 0 : 0 Mladi rudar
09.10.2011 15:00 Karađorđe 3 : 1 Bare
09.10.2011 15:00 ŽSK 5 : 0 Mladost (R)
09.10.2011 15:00 Šumadija 0 : 0 Sloga
09.10.2011 15:00 Mladost (K) 1 : 0 Pobeda
09.10.2011 15:00 BSK 2 : 1 Mladost MG
09.10.2011 15:00 Omladinac 3 : 1 Lepenica
09.10.2011 Bačinac 3 : 1 Vodice
09.10.2011 Šumadija 6 : 0 Palanka
09.10.2011 Proleter 3 : 2 Beli Orlovi
09.10.2011 Budućnost 1 : 0 Bašin
09.10.2011 Pobeda 4 : 2 Mramorac
09.10.2011 Skobalj 1 : 0 Budućnost
09.10.2011 Slavija 0 : 9 Kolarac
09.10.2011 Sloga 0 : 7 Proleter
09.10.2011 SASK 1 : 2 Jedinstvo
09.10.2011 Drugovac 2 : 0 Vučak
09.10.2011 7. Jul 3 : 3 Podunavac
09.10.2011 Landol 1 : 0 Petrijevac
09.10.2011 Ravni Gaj 2 : 5 Badljevica
09.10.2011 Polet 1 : 0 Mladi borac
09.10.2011 Mladost 2 : 1 Jasenica
09.10.2011 15:30 Bata Bulić 1 : 0 Napredak (T)
09.10.2011 15:30 Krilaš 2 : 1 Mladost
09.10.2011 15:30 Radnički 2 : 1 Omladinac (B)
09.10.2011 15:30 Jedinstvo 3 : 1 Omladinac (S)
09.10.2011 15:30 Polet 3 : 0 Zadrugar
09.10.2011 15:30 Rudar 1 : 1 Napredak (VC)
09.10.2011 15:30 Dunavac (P) 1 : 0 RSK
09.10.2011 15:30 Dunavac (K) 2 : 1 Jedinstvo (LJ)
09.10.2011 15:30 Jedinstvo (D) 3 : 1 Đerdap
09.10.2011 15:30 Makce 4 : 0 Napredak (B)
09.10.2011 15:30 Sloga (Ć) 1 : 0 Pobeda
09.10.2011 15:30 Napredak (N) 4 : 1 Polet
09.10.2011 15:00 Stari Jadar 1 : 0 Jedinstvo (Z)
09.10.2011 15:00 Stolice 2 : 1 Studenac
09.10.2011 15:00 Jedinstvo (MZ) 1 : 1 14. Oktobar
09.10.2011 15:00 Sloga 2 : 2 Podrinje
09.10.2011 15:00 Mladost 3 : 2 Granit
09.10.2011 15:00 Lonjin 4 : 2 Borac
09.10.2011 OFK Varna 2 : 1 Dumaca
09.10.2011 Galeb 3 : 1 Pocerina
09.10.2011 Provo 1 : 0 Vlašić
09.10.2011 Sloga (K) 3 : 0 Korman
09.10.2011 Mladost (Z) 2 : 0 Karađorđe
09.10.2011 Mrovska 3 : 1 Dobrava
09.10.2011 15:00 Sloga (D) 1 : 1 Partizan
09.10.2011 15:00 Omladinac (S) 0 : 0 Proleter
09.10.2011 15:00 Budućnost 4 : 0 Sloga (B)
09.10.2011 15:00 Sloga (P) 1 : 0 Gorki
09.10.2011 15:00 Napredak 3 : 2 Omladinac (B)
09.10.2011 15:00 Duško 0 : 2 Milicionar
09.10.2011 15:00 Drina 0 : 1 Mladi Borac
09.10.2011 15:30 Dučić 1 : 3 Rajac
09.10.2011 15:30 Toplica 3 : 2 Borac
09.10.2011 15:30 Vrujci 3 : 1 Komanice
09.10.2011 15:30 Jedinstvo 3 : 0 Liplje
09.10.2011 15:00 Zadrugar 0 : 9 Tešnjar
09.10.2011 15:00 Gradac 1 : 1 Lukavac
09.10.2011 15:00 Mladost Dračić 2 : 2 Iskra
09.10.2011 15:00 OFK Povlen 0 : 4 Polet
09.10.2011 15:00 Mladost Kamenica 1 : 1 Kotešica
09.10.2011 Nepričava 0 : 3 Pepeljevac
09.10.2011 Kolubara Gaj 1 : 1 Ratkovac
09.10.2011 Stepanje 3 : 3 Sloga
09.10.2011 15:30 Polet 5 : 0 Brgule
09.10.2011 15:30 Tvrdojevac 3 : 1 Omladinac
09.10.2011 15:30 Vrelo 1 : 0 Sloga
09.10.2011 15:30 Dokmir 4 : 2 Čučuge
09.10.2011 15:30 Joševa 0 : 3 Paljuvi
09.10.2011 15:30 Plavi tok 0 : 1 Ježevica
09.10.2011 15:30 Borac (SD) 0 : 1 Duškovci
09.10.2011 15:30 Gorobilje 2 : 2 Lazarica
09.10.2011 15:30 Borac (O) 0 : 4 Lauš
09.10.2011 15:30 Blagaja 0 : 0 Glumač
09.10.2011 15:30 Savinac 3 : 1 Pobeda
09.10.2011 15:30 Mladost 2 : 0 Čegar
09.10.2011 15:30 Supovac 1 : 5 Vulkan
09.10.2011 15:30 Moravac 2 : 2 Koca
09.10.2011 15:30 Morava 7 : 0 Secanica
09.10.2011 11:00 Zeleznicar 4 : 1 Mladost (DM)
09.10.2011 Borac 1 : 3 Mladi Radnik
09.10.2011 Crvena Zvezda 2 : 2 Sloga (K)
09.10.2011 Jedinstvo 0 : 3 Polet (V)
09.10.2011 Pobeda 0 : 4 Polet (R)
09.10.2011 10:00 Sloga 2 : 6 Knežica
09.10.2011 16:00 Padina 0 : 4 Radnički
09.10.2011 16:00 4. Juli 3 : 0 NS Tatko
09.10.2011 16:00 Moravac 5 : 5 Mladost
09.10.2011 15:00 Radnički 2 : 1 Sloga
09.10.2011 15:00 Napredak 1 : 1 Kumarevo
09.10.2011 15:00 Polet 1 : 3 Mladi Borac
09.10.2011 15:00 Železničar 1 : 0 Milanovo
09.10.2011 15:00 Sloboda 0 : 2 MB
09.10.2011 15:00 Lemind Livnica 2 : 1 Morava
09.10.2011 15:30 Pobeda 3 : 2 Lokomotiva
09.10.2011 15:00 Bratstvo 2 : 1 BSK
09.10.2011 15:00 Crni Vrh 4 : 1 Kupinovac
09.10.2011 15:00 Mladost (D) 3 : 0 Mladi Radnik
09.10.2011 15:00 Javor 2 : 1 Kolare
09.10.2011 15:00 Polet 1 : 0 Tekstilac
09.10.2011 16:00 Vidrovac 5 : 1 Slatina
09.10.2011 16:00 Mladost 3 : 0 BSK
09.10.2011 16:00 Deli Jovan 5 : 1 Samarinovac
09.10.2011 16:00 Ratar 1 : 2 Urovica
09.10.2011 16:00 Kovilovo 2 : 2 Graničar
09.10.2011 15:30 Rtkovo 3 : 1 Lokomotiva
09.10.2011 15:30 Kladušnica 2 : 1 Pontes
09.10.2011 15:30 Koča Andjelković 7 : 1 Omladinac
09.10.2011 15:30 Junior 2 : 11 Napredak
09.10.2011 15:00 Tomako 3 : 0 Pobeda
09.10.2011 15:00 Mladost DK 3 : 1 Gradina
09.10.2011 15:00 Borac 2 : 1 Mladost T
09.10.2011 15:00 Vinogradar 3 : 0 Omladinac
09.10.2011 15:00 Sloga L 4 : 1 Mladi radnik
09.10.2011 15:00 Ušće 3 : 0 Župski biseri
09.10.2011 15:00 Mudrakovac 1 : 1 Sloga
09.10.2011 15:00 Rasina 1 : 1 Dvorane
09.10.2011 15:00 13.April 2 : 0 Modrica
09.10.2011 15:00 Čitluk 2 : 1 Šanac
09.10.2011 15:00 Belović 6 : 2 Kapidzija
09.10.2011 15:00 Trgovište 3 : 0 Mladost
09.10.2011 15:00 Gorica 3 : 0 Borac
09.10.2011 15:30 Železničar 5 : 2 Unirea
09.10.2011 15:30 Vojvodina 2 : 0 Budućnost (BB)
09.10.2011 15:30 Mladost (V) 4 : 0 Dolovo
09.10.2011 15:30 Pobeda 0 : 12 Glogonj
09.10.2011 15:30 Borac (P) 3 : 0 Strela
09.10.2011 15:30 Proleter 1 : 3 BSK Bavanište
09.10.2011 15:30 Karaš (J) 2 : 1 Dunav
09.10.2011 15:30 Potporanj 3 : 0 Borac (VS)
09.10.2011 15:30 Hajdučica 2 : 1 Budućnost (A)
09.10.2011 15:30 Karaš (K) 2 : 0 Ševac
09.10.2011 15:30 Hajduk 2 : 1 Ratar
09.10.2011 15:30 Borac (VG) 2 : 4 Crvena zvezda
09.10.2011 14:30 Bratstvo 5 : 0 Đurđin
09.10.2011 14:30 Udarnik 1 : 2 Lokomotiva
09.10.2011 14:30 Žednik 2 : 1 Elektrovojvodina
09.10.2011 14:30 Dušan Silni 4 : 2 Poljoprivrednik
09.10.2011 14:30 Solid 2 : 1 Hajduk
09.10.2011 14:30 Mala Bosna 3 : 0 Zrinjski 1932
09.10.2011 14:30 Tromedja 0 : 4 Sloga
09.10.2011 14:30 Šampion Olimpija 0 : 3 Graničar
09.10.2011 14:30 Horgoš Higlo 4 : 1 Slavija
09.10.2011 14:30 Tisa 4 : 0 Jedinstvo
09.10.2011 15:00 Tomislavci 0 : 1 Slavija
09.10.2011 15:00 Sokolac 0 : 1 Mladost
09.10.2011 15:00 Mićunovo 0 : 0 Olimpija
09.10.2011 15:30 Polet 3 : 2 Vojvodina
09.10.2011 15:30 2. Oktobar 0 : 4 Borac
09.10.2011 15:30 Delija 0 : 0 ŽAK
09.10.2011 15:30 Jedinstvo 5 : 0 Napredak
09.10.2011 15:30 Bega 1 : 1 Roham
09.10.2011 15:30 1.Oktobar 0 : 3 Napredak
09.10.2011 15:30 Proleter 6 : 2 Olimpija
09.10.2011 15:30 Omladinac 9 : 0 Polet
09.10.2011 15:30 Dunav 5 : 2 Aleksa Šantić
09.10.2011 15:30 Radnički 2 : 0 OFK Odžaci
09.10.2011 15:30 Rusin 1 : 4 Lipar
09.10.2011 15:30 Panonija 0 : 1 Dinamo
09.10.2011 15:30 Terekveš 4 : 0 Jedinstvo
09.10.2011 15:30 OFK Šikara 0 : 1 OFK Mladost
09.10.2011 10:00 OFK Metalac 2 : 0 Rastina 1918
09.10.2011 15:30 Graničar K 1 : 0 Popinci
09.10.2011 15:30 Sloga Borac 1 : 1 Podunavac
09.10.2011 15:30 Železničar 5 : 0 Jedinstvo
09.10.2011 15:30 Ljukovo 4 : 0 OFK Brestač
09.10.2011 15:30 Sloven 3 : 1 Borac
09.10.2011 15:30 Donji Petrovci 2 : 1 Hrtkovci
09.10.2011 15:30 Bačka 2 : 1 Partizan
09.10.2011 15:30 Sremac 0 : 2 Mladost
09.10.2011 15:30 Tatra 4 : 0 Proleter
09.10.2011 15:30 Borac 1 : 3 Fruškogorac
09.10.2011 15:30 Dinamo 0 : 3 TSK
09.10.2011 15:30 Čenej 2 : 3 Fruškogorski partizan
09.10.2011 15:30 OFK Sirig 3 : 1 OFK Futog
09.10.2011 15:30 Bečej 3 : 3 Budućnost
09.10.2011 15:30 Vojvodina 3 : 2 Mladost Radost
09.10.2011 15:30 Jedinstvo 1 : 2 Iskra
09.10.2011 15:30 Mladost 1 : 5 Napredak
09.10.2011 15:00 Vojvodina 1 : 1 Tvrdjava
09.10.2011 15:00 Krivanj 4 : 0 Bačka
09.10.2011 15:00 Borac 3 : 0 Maglić
09.10.2011 15:00 Kulpin 7 : 0 Karađorđevo
09.10.2011 15:00 Hajduk (Č) 1 : 6 ŽSK
09.10.2011 15:00 Titel 6 : 1 Miletić
09.10.2011 15:00 Sloga 1 : 5 Jedinstvo
09.10.2011 15:00 Šumadinac 4 : 1 Studenski Grad
09.10.2011 15:00 Rušanj 0 : 0 Institut
09.10.2011 15:00 Dunav 2 : 0 Obilić
09.10.2011 15:00 Omladinac 1 : 0 BSK Batajnica
09.10.2011 15:00 Borac 2 : 3 Mladi proleter
09.10.2011 15:00 Banja 0 : 0 Napredak
09.10.2011 15:00 OFK Leštane 1 : 1 Kosmaj
09.10.2011 15:00 Ivanča 1 : 5 Mladost
09.10.2011 15:00 Pudarci 1 : 0 Podunavac
09.10.2011 10:00 Selo Mladenovac 3 : 2 Boleč
09.10.2011 15:00 Borac 1 : 0 Šepšin
09.10.2011 15:00 Velika Krsna 4 : 1 Radnički PDM
09.10.2011 15:00 TEK Sloga 0 : 1 Lisović
09.10.2011 15:00 Budućnost 2 : 0 Napredak
09.10.2011 15:00 Borac 0 : 4 OFK Burovo
09.10.2011 15:30 Jedinstvo 0 : 2 Lehel
09.10.2011 15:30 MSK 2 : 2 Tamiš
09.10.2011 15:30 Banat 0 : 1 Omladinac
09.10.2011 15:30 Proleter 1 : 3 Radnički
09.10.2011 15:30 ŽFK Banat 1 : 0 Radnički Ratar
09.10.2011 15:30 Gradnulica Bečkerek 3 : 2 Zlatica
09.10.2011 15:00 Jedinstvo 0 : 3 Ras
09.10.2011 15:00 Omladinac 2 : 3 Stubal
09.10.2011 15:00 Musina reka 2 : 3 Proleter
09.10.2011 15:00 Miločajac 1 : 1 Zgodačica
09.10.2011 15:00 Popovići 1 : 1 Jovo Kursula
09.10.2011 15:00 Kablar 4 : 2 Bogutovačka Banja
09.10.2011 15:00 Progorelica 3 : 2 Partizan
09.10.2011 15:00 Velika Sugubina 0 : 1 Divostin
09.10.2011 15:00 Zastava 3 : 0 Borac
09.10.2011 15:00 21. oktobar 0 : 1 Stari momci
09.10.2011 15:00 Kutlovo 2 : 0 Đuriselac
09.10.2011 15:00 Studenac 4 : 2 Trmbas
09.10.2011 11:00 Gorski car 3 : 2 Misača
09.10.2011 15:30 Ranilović 2 : 2 Venčani
09.10.2011 10:00 Vrbica 1 : 8 Kopljari
09.10.2011 15:30 Krćevac 04 0 : 3 Mladost
09.10.2011 15:00 Polet (LJ) 2 : 0 Mladost (P)
09.10.2011 15:00 Mladi Radnik 2 : 1 Bečevica
09.10.2011 15:00 Mladost 2011 (B) 2 : 1 Kotlenik (G)
09.10.2011 14:30 Budućnost 1 : 1 Stig C
09.10.2011 15:30 BSK 7 : 0 Udarnik
09.10.2011 15:30 Jedinstvo 3 : 0 Napredak
09.10.2011 15:30 Omladinac 7 : 0 Proleter
09.10.2011 15:30 Mladost 6 : 0 Pomoravlje
09.10.2011 15:30 Sloga (L) 4 : 2 Napredak (P)
09.10.2011 15:30 Dunav 0 : 2 MIP-Majdan
09.10.2011 15:30 Borac (K) 2 : 2 Mlava (B)
09.10.2011 15:30 Vojvoda Milenko 4 : 2 Dizel
09.10.2011 15:30 Sopot 3 : 2 Proleter
09.10.2011 15:00 Radnički 7 : 0 Sloga ĐP
09.10.2011 15:00 Ram 1 : 0 Mirko Tomić
09.10.2011 15:00 Pek 2 : 1 Sloga T
09.10.2011 15:00 Desine 7 : 1 Carevac
09.10.2011 15:30 Sloga 2 : 1 Kvarc
09.10.2011 15:30 Radenka 3 : 0 Homolje
09.10.2011 15:30 Basarac 4 : 1 Kaona
09.10.2011 15:30 Vinci 4 : 0 Polet
09.10.2011 15:30 Dobra 2 : 3 Žika Marković Uča
09.10.2011 15:30 Električar 2 : 0 Usije
09.10.2011 15:00 Mladost (B) 2 : 1 Jelav
09.10.2011 15:00 Prva Iskra 6 : 1 Polet
09.10.2011 15:00 Hajduk 1 : 0 Milan Orlić
09.10.2011 15:00 Borac 9 : 0 Sloga
09.10.2011 15:00 7. Juli 1 : 6 Cerova
09.10.2011 15:30 Petrovac 74 1 : 0 Hajduk
09.10.2011 15:30 Dragojevac 5 : 0 Mladost
09.10.2011 15:30 Bobovik 2 : 10 Borac
09.10.2011 15:30 Tresnjevka 2 : 0 Sloga Trgosped
09.10.2011 15:30 Polet 0 : 1 Sloga
09.10.2011 15:30 Krnule 09 2 : 0 Torpedo
09.10.2011 11:00 Volujac 3 : 1 Sava
09.10.2011 11:00 Žabar 0 : 0 Младост 2011
09.10.2011 11:00 Mladost (Свилеула) 1 : 1 Mladost (Слатина)
09.10.2011 15:00 Torpedo 7 : 0 Fortuna
09.10.2011 15:30 Pambukovica 6 : 0 Rudar
09.10.2011 15:30 Kolubara 0 : 0 Crvena Jabuka
09.10.2011 15:30 Šarbane 1 : 0 Sloga
09.10.2011 15:30 Mladost 1 : 4 Zvizdar
09.10.2011 15:30 BSK 1 : 0 Jasunja
09.10.2011 15:30 Morava 2 : 1 Hum
09.10.2011 15:30 Mladi Radnik 6 : 3 Mladost
09.10.2011 15:30 Radnički 0 : 5 Jedinstvo
09.10.2011 15:00 Beljanica 2 : 1 Medveđa
09.10.2011 15:00 Rudar Stenjevac 2 : 1 OFK Dvorište
09.10.2011 15:00 Mladi Radnik 1 : 2 Resavac
09.10.2011 15:00 Resava 1 : 1 Rudar
09.10.2011 15:00 Partizan (M) 1 : 3 OFK Tabane
09.10.2011 15:00 Bresje 2 : 0 Ribnik
09.10.2011 15:00 Napredak 0 : 0 Lipar
09.10.2011 15:00 Morava Panjevac 2 : 1 Sloboda
09.10.2011 15:00 Juhor 6 : 2 Partizan (G)
09.10.2011 15:00 Popovac 0 : 2 Jedinstvo DM
09.10.2011 15:00 Napredak 3 : 8 Polet
09.10.2011 15:00 Omladinac 3 : 1 Radnicki
09.10.2011 15:00 Radnik 3 : 2 Jedinstvo R
09.10.2011 15:00 Budućnost 0 : 1 Golubovac 07
09.10.2011 15:00 Hajduk 1 : 1 Zemljoradnik
09.10.2011 15:00 Šumadija 4 : 1 Mladost
09.10.2011 15:00 Polet 2 : 2 Juhor
09.10.2011 15:00 Goša 5 : 2 Zenit
09.10.2011 16:30 Mladost 1 : 2 Topoljak
09.10.2011 16:30 Omasnica 3 : 0 Morava
09.10.2011 16:30 Stari Trstenik 2 : 0 Beli Orlovi
09.10.2011 16:30 Polet 57 1 : 2 Omladinac
09.10.2011 15:00 Gradac 5 : 0 Kiseljak
09.10.2011 15:00 Bukovica 1 : 2 Jablanica
09.10.2011 15:00 Štitari 3 : 2 Zdravinje
09.10.2011 15:00 Drugari 4 : 1 Mladost
09.10.2011 15:00 OFK Ribare 5 : 2 Polet (Š)
09.10.2011 15:00 Sebečevac 1 : 1 Polet (K)
09.10.2011 15:30 Jedinstvo 0 : 6 Vitorul
09.10.2011 15:30 Partizan 3 : 0 Pobeda
09.10.2011 15:30 Omladinac 2 : 4 Vojvodina
09.10.2011 15:30 Vojvodina 3 : 0 Janošik
09.10.2011 15:00 Napredak 1 : 0 Krušedol
09.10.2011 15:00 Fruška Gora 0 : 2 PSK Putinci
09.10.2011 15:00 Fruškogorac 0 : 1 Mladost
09.10.2011 15:00 Polet 3 : 3 Borac
09.10.2011 15:00 OFK Kraljevci 1 : 2 Jedinstvo
09.10.2011 15:30 OFK Bačinci Sloga 4 : 1 Graničar
09.10.2011 15:30 OFK Bingula 4 : 0 Sremac
09.10.2011 15:30 Fruškogorac 1 : 2 Sindjelić
09.10.2011 15:30 Jedinstvo M 2 : 1 Omladinac B
09.10.2011 15:30 Jedinstvo LJ 2 : 0 OFK Bikić
09.10.2011 15:30 Napredak 2 : 0 Borac
09.10.2011 15:00 Lovac 4 : 1 Kameni
09.10.2011 15:00 Sremac 3 : 0 Sloboda
09.10.2011 15:00 Vitez 2 : 4 Graničar
09.10.2011 15:00 Srem 0 : 9 Napredak
09.10.2011 15:30 Zmaj 1 : 3 Borac R
09.10.2011 15:30 Srem 2 : 4 Fruškogorac
09.10.2011 15:30 Borac VR 1 : 3 Mitros
09.10.2011 15:30 Sloga 2 : 0 Hajduk
09.10.2011 15:30 Sremac 0 : 1 Sloboda
09.10.2011 Borac 4 : 0 Dunav
09.10.2011 ČSK Čortanovci 1 : 1 Fruškogorac
09.10.2011 Sloga 2 : 3 Polet
09.10.2011 15:00 Naša Zvezda 3 : 2 Bački Hajduk
09.10.2011 15:00 Labudnjača 1 : 1 Neštin
09.10.2011 15:00 Slavija 3 : 1 Mladost
09.10.2011 15:00 Sloga 2 : 0 Borac
09.10.2011 15:00 Veliko selo 0 : 0 Mladost (B)
09.10.2011 15:00 Hajduk 1 : 1 Mladost (JR)
09.10.2011 15:00 Zuce 2 : 4 Sveti Stefan
09.10.2011 15:00 Crvenka 2 : 3 Dunavac
09.10.2011 15:00 Heroj 3 : 2 Partizan
09.10.2011 11:00 GAK 3 : 0 Olimpija
09.10.2011 15:00 Borac 1 : 3 BUSK
09.10.2011 15:00 Kozara 0 : 2 Novi Beograd
09.10.2011 15:00 Zmaj 1953 2 : 1 Torlak
09.10.2011 15:00 OFK Petrovčić 0 : 3 Šećeranac Ada
09.10.2011 Mladost (G) 0 : 3 OFK Rogača
09.10.2011 Ropočevo 2 : 1 Vis
09.10.2011 Crvena Zvezda 0 : 2 Mladost (MI)
09.10.2011 Drlupa 1 : 1 Nemenikuće
09.10.2011 OFK Slatina 3 : 2 Đurinci
09.10.2011 15:00 Guncate 0 : 1 Šiljakovac
09.10.2011 15:00 Mladost Gaj 2011 0 : 1 Rožanci
09.10.2011 15:00 OFK Borac 8 : 2 OFK Boždarevac
09.10.2011 Hajduk 2 : 4 Belica
09.10.2011 Jedinstvo 3 : 0 Mladost
09.10.2011 Omladinac 0 : 5 Sloga
09.10.2011 15:00 Heroj 5 : 0 Železničar
09.10.2011 15:00 Vihor 1 : 2 Budućnost
09.10.2011 15:00 Karađorđe 4 : 3 Moravac
09.10.2011 15:00 Mladost 4 : 3 Sloboda
09.10.2011 15:00 Sremac 11 : 0 Vojvodina
09.10.2011 15:00 27. Oktobar 1 : 1 Borac
09.10.2011 15:00 Mladost 3 : 0 Planinac
09.10.2011 15:00 OFK Sokolovo 1 : 0 Lazarevac
09.10.2011 15:00 Dimitrije Tucovic 2 : 4 Mladost
09.10.2011 15:00 Proleter 0 : 3 Šumadinac
09.10.2011 15:00 Borac 2 : 2 Rasadnik
09.10.2011 15:30 Aranđelovac 0 : 3 Slatke male
09.10.2011 15:30 Karađorđe 0 : 8 ŽFK Gradac
09.10.2011 Novi Sad 5 : 3 Banat
09.10.2011 Indeks 1 : 1 Srem
09.10.2011 Slavija 2 : 3 Donji Srem
09.10.2011 Budućnost 0 : 3 Mačva
09.10.2011 Loznica 3 : 0 Radjevac
09.10.2011 Jedinstvo U 3 : 1 Jedinstvo Š
09.10.2011 13:30 ŽAK 3 : 0 Kula
09.10.2011 13:30 Hajduk 0 : 2 Omladinac (B)
09.10.2011 13:30 PIK 4 : 1 Graničar (R)
09.10.2011 13:30 Zadrugar 4 : 1 Omladinac (D)
09.10.2011 Glavaš 3 : 0 Napredak
09.10.2011 12:00 Novi Sad 3 : 1 Inđija
09.10.2011 12:00 ČSK Pivara 8 : 0 Radnički (NP)
09.10.2011 12:00 Crvenka 4 : 2 Radnički (S)
09.10.2011 12:00 Dinamo 6 : 0 Bečej
09.10.2011 12:00 Bačka (BP) 0 : 2 Bačka Topola
09.10.2011 12:00 Vršac 3 : 1 Kikinda
09.10.2011 10:00 AFK 4 : 6 Bačka
09.10.2011 11:00 Obilić 1 : 3 Bačka 1901
09.10.2011 10:00 Radnički 3 : 1 Olimpija
09.10.2011 12:30 Čantavir 0 : 8 Subotica
09.10.2011 12:30 Bajša 2 : 0 Krivaja
09.10.2011 12:30 Čoka 2 : 0 Proleter
09.10.2011 12:30 Tavankut 4 : 3 Tisa
09.10.2011 12:30 Bačka 10 : 0 Jadran
09.10.2011 10:00 Novi Sad 3 : 0 Inđija
09.10.2011 10:00 ČSK Pivara 9 : 0 Radnički (NP)
09.10.2011 10:00 Crvenka 4 : 4 Radnički (S)
09.10.2011 10:00 Dinamo 2 : 1 Bečej
09.10.2011 10:00 Bačka (BP) 2 : 0 Bačka Topola
09.10.2011 10:00 Vršac 2 : 0 Kikinda
09.10.2011 11:00 Spartak Zlatibor voda 14 : 0 Vinogradar
09.10.2011 15:00 Borac VL 5 : 4 Borac
09.10.2011 Vrbovac 0 : 3 Šumadinac
09.10.2011 Mladi radnik 4 : 0 Sloboda
09.10.2011 Glavaš 3 : 0 Napredak
09.10.2011 09:30 Spartak Zlatibor voda '00 1 : 0 Subotica
09.10.2011 10:00 Sušica 1 : 5 Apolon 4 II
09.10.2011 10:00 Radnicki 1923 II 11 : 0 Arsenal
09.10.2011 10:00 Apolon 4 I 1 : 0 Duljaj

Košarka

09.10.2011 20:00 Radnički 94 : 98 Cibona
09.10.2011 18:00 Mašinac 82 : 69 Svilajnac Kompo
09.10.2011 18:00 Železničar 105 : 87 Klik
09.10.2011 14:30 Mionica 78 : 85 Zlatar
09.10.2011 19:00 Budućnost 59 : 53 Čelik
09.10.2011 19:30 Radivoj Korać 81 : 66 Sloboda
09.10.2011 17:00 Jagodina 2001 93 : 89 Vrbas

Odbojka

09.10.2011 18:00 Železničar 1 : 3 Ribnica
09.10.2011 18:00 Niš 3 : 0 Novi Sad
09.10.2011 15:00 Novi Sad 0 : 3 Jedinstvo
09.10.2011 19:00 MD Zrenjanin 1 : 3 Poštar 064

Rukomet

09.10.2011 18:00 Vojvodina 30 : 27 Radnički
09.10.2011 19:30 Jagodina 29 : 27 Nova Pazova
09.10.2011 19:00 Spartak Vojput 28 : 19 Vrbas Carnex
09.10.2011 19:00 Vlasotince 46 : 24 Knjaževac
09.10.2011 16:00 Dubočica 54 28 : 25 Naisus 2
09.10.2011 19:00 Kikinda 25 : 30 Jedinstvo
09.10.2011 18:00 Zlatar 2 25 : 31 Sjenica
09.10.2011 18:00 Hidroelektrana 24 : 27 Beli andjeo
09.10.2011 12:00 Štrpce Tandems 17 : 40 Knez Lazar S.B. Ribarska banja
09.10.2011 18:30 Vojvodina 35 : 28 Kučevo
09.10.2011 20:00 ORK Beograd 28 : 24 Proleter Superprotein
09.10.2011 18:00 Radnički 23 : 24 Metalac
09.10.2011 18:00 Napredak 27 : 26 Crveni krst
09.10.2011 16:00 Petrovac 31 : 37 Voždovac 1955
09.10.2011 19:00 Sloga 27 : 23 Slodes
09.10.2011 18:00 Crvena Zvezda 2 31 : 26 Cepelin 2
09.10.2011 11:00 Loznica 19 : 34 Loznica grad
09.10.2011 18:00 RTB Bor 17 : 15 Zaječar 2
09.10.2011 18:00 Rtanj 20 : 18 Vranje
09.10.2011 15:30 Naisa 2 20 : 21 Raška

Futsal

09.10.2011 20:30 VIK Naisus 4 : 5 Smederevo
09.10.2011 19:00 Vranje 5 : 2 Tango Liman
09.10.2011 20:30 Marbo Intermezzo 5 : 3 Ekonomac
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu