05.06
17:00
IMR
Teleoptik
0
2
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Sopot
RadniÄki (O)
1
2
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
BASK
GSP Polet
0
0
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
IMT
Stepojevac Vaga
3
0
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Srem
RadniÄki (NB)
1
1
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Turbina
Crvena zvezda
1
3
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
DorÄol
Žarkovo
0
3
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 3 | |||||||
05.06
17:00
Brodarac 1947
BuduÄnost
1
0
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 0 |
|
05.06
17:30
Å umadija 1903
Polet (LJ)
3
1
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Mihajlovac 1934
Zvižd
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
KaraÄorÄe
Sloga (K)
1
0
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo Putevi
ŽelezniÄar
1
0
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
MaÄva
Å umadija (A)
1
0
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo
Smederevo 1924
3
2
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Mokra Gora
FAP
1
1
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 1 |
|
05.06
17:30
BoŔnjane
Kopaonik
2
0
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Kosanica
Lugomir
5
3
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Juhor
Jedinstvo (M)
2
0
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
LevaÄ
ŽitoraÄa
1
1
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga (Ä)
FUD
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Poljoprivrednik
Rembas
6
4
|
05.06.2016 17:30 | 6 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
Župa
Morava
9
2
|
05.06.2016 17:30 | 9 : 2 |
|
05.06
17:30
Å arbanovac
Kablovi
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Rudar (P)
BuÄje
4
1
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Zaplanjac
Hajduk Veljko
1
2
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Moravica
Bukovik
1
3
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Napredak
Rudar Alpos
3
4
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
Pukovac
Svrljig
2
2
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 2 |
|
05.06
17:30
Vranjska Banja
BuduÄnost (P)
1
0
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Jablanica
Lužnica
6
1
|
05.06.2016 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Mladost (M)
BobiŔte
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Vlasina
BuduÄnost (O)
1
1
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 1 |
|
05.06
17:00
Tekstilac
Zadrugar
2
2
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Tisa (A)
Tavankut
5
0
|
05.06.2016 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
10:00
Subotica
Sloga (Ä)
2
2
|
05.06.2016 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
BaÄka (P)
BeÄej 1918
0
4
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 4 |
|
05.06
17:00
Hajduk (B)
ŽSK
8
0
|
05.06.2016 17:00 | 8 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
LSK LaÄarak
Mladost (BJ)
1
1
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Kupinovo
Crvena Zvezda
2
4
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
05.06
17:00
BuduÄnost (SN)
Sremac
6
2
|
05.06.2016 17:00 | 6 : 2 |
|
05.06
17:30
Omladinac
Napredak
1
2
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga
RSK
3
6
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 6 |
|
||||||
05.06
17:30
Proleter
Gruža
1
3
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Rudar
VGSK
4
1
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 1 | |||||||
05.06
17:30
GFK Jasenica 1911
RadniÄki 1926
0
2
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 2 | |||||||
05.06
17:30
Borac
Basarac
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Homoljac
Morava
3
3
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 3 |
05.06
17:30
Spartak 1924
Sloga 1940 (BB)
0
0
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
OFK OseÄina
Zlatar
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo 1945
Ribnica
2
3
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Zadrugar
Polimlje
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 | |||||||
05.06
17:30
RadniÄki (V)
Sloga (S)
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
RaÄevac
Zlatibor
1
2
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Provo
RadniÄki Stobex
3
1
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Brezovica
BuduÄnost
2
3
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 3 |
|
05.06
17:30
Slavija (K)
JoŔanica
3
2
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Omladinac (NS)
Bane
1
4
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
TrepÄa
KaraÄorÄe
1
1
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Takovo
Polet (T)
2
0
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
OvÄar
BraÄa VukoviÄ
4
3
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
DragaÄevo
Arsenal
1
1
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Orlovac
Tutin
0
1
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 1 |
|
05.06
18:00
Partizan
BuduÄnost
3
3
|
05.06.2016 18:00 | 3 : 3 |
|
||||||
05.06
18:00
OFK Batinac
Mladost (K)
1
2
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
18:00
Mladost (J)
Dragocvet
2
0
|
05.06.2016 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
OFK Bratstvo
Mladi radnik
3
3
|
05.06.2016 18:00 | 3 : 3 |
|
||||||
05.06
18:00
Napredak (D)
KuŔiljevo
2
0
|
05.06.2016 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
Sloga
Napredak (Z)
3
2
|
05.06.2016 18:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
18:00
Bratstvo
Morava 1918
1
0
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 0 |
|
05.06
17:30
Sloga
Trajal
1
2
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
13. April
Å anac
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Gornji StepoÅ”
Naupare
1
2
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Jastrebac
Ribnik
4
1
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Parunovac
Mladi radnik
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Blagotin
Gradina
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Mladost
Äitluk
6
4
|
05.06.2016 17:30 | 6 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
MaÄkovac
Vinogradar
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 |
|
05.06
17:30
Jastrebac
DobriÄ
5
1
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Svetlost
TopliÄanin
2
3
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
DunÄerski
Partizanski put
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Pobeda
Borac
4
3
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
NS Tatko
Real
2
3
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Omladinac
KaÄuÅ”a
|
05.06.2016 17:30 |
|
|||||||
05.06
17:30
Kosovac
Polet
8
0
|
05.06.2016 17:30 | 8 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Jug Bogdan
Trbunje
4
2
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 2 |
05.06
17:30
RasovaÄa
Palilula
5
1
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Polet
RadniÄki 1947 (Ä)
5
0
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Morava
Mladost 1976 (Bilj.)
7
0
|
05.06.2016 17:30 | 7 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
MaloŔiŔte
Orljane
2
3
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
NaŔa krila 1936
Zemljoradnik
0
1
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo (B)
Koprijan 1975
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
RadniÄki 1924
Doljevac
1
2
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 2 |
|
05.06
17:30
Nemetali
Zlot
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Branik
Slatina
1
0
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
BSK
Blizna
4
0
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga
Krivelj
2
0
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
RadniÄki
KljuÄ
4
2
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Majdanpek
PoreÄ
1
2
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Polom
Äubra
3
3
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 3 |
|
05.06
GrliŔte
Rudar
4
2
|
05.06.2016 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
OsniÄ
Sloga
2
1
|
05.06.2016 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
Malinik
Midžor
3
0
|
05.06.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
Omladinac
Mladost (S)
3
0
|
05.06.2016 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
OFK Knjaz
Polet
4
0
|
05.06.2016 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
TrebiÄ
SvrljiŔka Topla
3
0
|
05.06.2016 | 3 : 0 |
05.06
17:30
Zvezda
Jedinstvo
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Spartak
Napredak
0
1
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 1 | |||||||
05.06
17:30
ŽeljuŔa
Padež
1
3
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Tanasko RajiÄ
Mladost
5
0
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Gnjilan
Vladimir DurkoviÄ
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Borac
Zadrugar
3
1
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 1 |
|
05.06
17:30
Äelik
Levosoje
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Corrotica
Mladost (B)
0
3
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 3 | |||||||
05.06
17:30
Vihor
Bukuroca
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Levosoje Talenat
TreŔnjevka
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
PÄinja
Samolica
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
OFK Alakince
BiljaÄi
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Ternoci
Lugina
6
1
|
05.06.2016 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Pavlovac
Mladost (S)
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
05.06
17:00
Brza
Kumarevo
0
1
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
ŽelezniÄar
Omladinac
4
1
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Mladost V
Plantaža
2
1
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Progres
Å umadija
2
0
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Mladi Borac
VuÄje
2
0
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Jedinstvo GS
RadniÄki (P)
5
2
|
05.06.2016 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Sloboda D.B
Umac
6
4
|
05.06.2016 17:00 | 6 : 4 |
|
||||||
05.06
17:00
ZloÄudovo
Sloga (L)
1
5
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 5 |
|
05.06
17:30
RadniÄki
Brzi Brod
3
8
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 8 |
|
||||||
05.06
17:30
Vulkan
Morava
5
0
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo (GM)
BuduÄnost
7
2
|
05.06.2016 17:30 | 7 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Aluminjum
Mramor
4
3
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Rudar
Proleter
4
0
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Crvena zastava
OFK NiÅ”
0
3
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
VrtiŔte
Mladost
3
4
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 4 |
|
05.06
18:00
Vladimirovac
Partizan (U)
0
3
|
05.06.2016 18:00 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
18:00
BAK
Vulturul
0
1
|
05.06.2016 18:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Vojvodina
Crvena zvezda
4
1
|
05.06.2016 18:00 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Borac (S)
Sloga (BNS)
2
1
|
05.06.2016 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Partizan (G)
Mladost (V)
1
1
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Jugoslavija
BuduÄnost (A)
1
1
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Jedinstvo SteviÄ
Mladost (O)
4
3
|
05.06.2016 18:00 | 4 : 3 |
|
05.06
17:00
Krajina
Polet
1
4
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
05.06
17:00
Vojvodina 1928
Crvena zvezda
4
0
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 0 | |||||||
05.06
17:00
Zadrugar
Begej
2
1
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Roham
Mladost
2
2
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 2 | |||||||
05.06
17:00
RadniÄki 1911
Proleter 2006
1
0
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 0 | |||||||
05.06
17:00
BileÄanin
Naftagas
1
2
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Borac Aleksandrovo
Banat
1
1
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Napredak
Kikinda 1909
0
3
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 3 |
|
05.06
17:00
TerekveÅ”
Kula
1
1
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
BSK
Borac
2
2
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Kordun
RadniÄki 1918
0
4
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
05.06
17:00
Omladinac (B)
OFK Å ikara
2
5
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 5 |
|
||||||
05.06
17:00
Rusin
Lipar
2
2
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Hajduk
GraniÄar (G)
3
0
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 0 |
|
05.06
17:30
Jadran
NjegoÅ”
2
0
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Proleter
TornjoÅ”
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Potisje
EÄÅ”eg
8
1
|
05.06.2016 17:30 | 8 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
BaÄka
Sloga
0
3
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
BajŔa
Panonija IM Topola
1
3
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Vinogradar
RadniÄki 1905
4
1
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Preporod
ObiliÄ
4
1
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 1 |
|
05.06
17:00
Hajduk 1925 Podunavac
Partizan
3
0
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Jadran
Hajduk (D)
0
1
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
1. Maj Ruma
Jedinstvo (M)
2
0
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
OFK BrestaÄ
Napredak (P)
3
1
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Donji Petrovci
Rudar
2
3
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
GraniÄar 1924
Sloven
1
2
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Podrinje
0
6
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 6 |
|
||||||
05.06
17:00
Ljukovo
Hrtkovci
1
2
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 2 |
|
05.06
17:30
Hajduk
Borac
1
0
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 0 |
05.06
17:00
Mladost (B)
Å umadija
1
1
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
OFK Borac
Polet
1
3
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
Strelac
Mladost (C)
1
3
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
RadniÄki
OFK Zabrežje
5
1
|
05.06.2016 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Napredak
Mladost (Ä)
3
0
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:00
Veliki Borak
BuduÄnost
1
7
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 7 |
|
||||||
05.06
17:00
TEK Sloga
Borac
3
0
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 0 |
|
05.06
17:00
Borac
Banja
1
4
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
05.06
17:00
Pionir
13. maj
0
6
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 6 |
|
05.06
17:00
BoleÄ
Mladenovac
3
3
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
OFK LeŔtane
RopoÄevo
4
0
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Selo Mladenovac
KovaÄevac
1
3
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
Pudarci
Dunavac
0
2
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Velika Krsna
Pinosava
6
0
|
05.06.2016 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Avala 1939
Kosmaj
1
1
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 1 |
|
05.06
17:00
Omladinac
Borac (R)
3
2
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
SASK
Udarnik
2
0
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Bresje Superior
ŽelezniÄar
4
2
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Mladi radnik
BaÄinac
7
3
|
05.06.2016 17:00 | 7 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
Pobeda
Sloboda
2
1
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Å umadija
Sloga
5
1
|
05.06.2016 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
BuduÄnost
7. Juli
5
4
|
05.06.2016 17:00 | 5 : 4 |
|
05.06
17:30
Sloga (Ä)
Makce
0
2
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Dizel
Napredak
3
1
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
ŽelezniÄar
Mlava
3
3
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
KrilaÅ”
BuduÄnost
0
1
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Mladost
Borac
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Vojvoda Milenko
Polet
3
1
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga (B)
Rudar
4
1
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Integral
Petar Dobrnjac
1
4
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 4 |
|
05.06
17:30
AranÄelovac
Pobeda
3
2
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
ŽSK
Banja
2
0
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Borac
Trnava
2
0
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Junkovac
Å umadinac
1
0
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
BSK
Å umadija
1
5
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 5 |
|
||||||
05.06
17:30
VinÄa
KaraÄorÄe
10
3
|
05.06.2016 17:30 | 10 : 3 |
|
||||||
05.06
10:00
Vitlina-Bokanja
Prvi srpski ustanak
2
3
|
05.06.2016 10:00 | 2 : 3 |
|
05.06
17:30
Ariljska rampa
Prvi partizan
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Jedinstvo
Napredak
5
1
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Savinac
Polet
1
4
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
ŽelezniÄar
Sevojno
2
3
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Crnokosa
Jasen
6
0
|
05.06.2016 17:30 | 6 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Äajetina
ViŔesava
4
0
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
PeruÄac
Soko
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 |
|
05.06
18:00
Lipolist
Mladost (PP)
2
3
|
05.06.2016 18:00 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
18:00
Antimon
Drina
2
2
|
05.06.2016 18:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
18:00
Jedinstvo (Å )
Borac (L)
2
1
|
05.06.2016 18:00 | 2 : 1 | |||||||
05.06
18:00
Mladost (P)
Podrinje
1
1
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 1 |
|
05.06
17:00
TrliÄ
Kolubara
8
0
|
05.06.2016 17:00 | 8 : 0 | |||||||
05.06
17:00
OFK Divci
Tvrdojevac
3
1
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 1 | |||||||
05.06
17:00
ZSK
Polet
5
0
|
05.06.2016 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
KaÄer
Mladost
2
1
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
TeŔnjar
Sovljak
2
0
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
05.06
17:30
Borac
Pobeda
6
0
|
05.06.2016 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo
Sloboda
3
2
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
BuduÄnost
Kolonija
0
1
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Partizan
Mladost
3
2
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
SuŔica
Vinogradi DB
3
2
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Å umadinac
Sloga (D)
3
2
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Srbija
Vodojaža
2
0
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 0 |
|
05.06
17:30
Real
BuduÄnost
1
0
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Ribnica
Radnik
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Mataruge
Rudar
1
0
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Gruža
OFK Ras
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Polet
GoÄ
0
1
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Granit
Ibar
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Stubal
Borac
5
0
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 0 |
|
05.06
17:30
Donja Vrbava
Slatina
1
3
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Mladost
Omladinac
4
1
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Spartak
Lunjevica
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo
Backovac Junajted
2
0
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Napredak
Miokovci
1
2
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 2 |
|
05.06
17:30
OFK Gnjila
Stari Trstenik
4
1
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga
Rubin (Z)
2
2
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Polet 57
Omladinac
4
0
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Beli Orlovi
Mladost
6
4
|
05.06.2016 17:30 | 6 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
Donji Kopaonik
Rubin (DS)
2
0
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 0 |
|
05.06
17:30
Polet
Jedinstvo GVD
3
5
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 5 | |||||||
05.06
17:30
OFK Rutevac 1908
Feniks 2012
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Ratar
OFK Draževac
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
11:00
OFK Sloga
Jastrebac (T)
0
3
|
05.06.2016 11:00 | 0 : 3 | |||||||
05.06
11:00
Borac
Sloga (K)
2
4
|
05.06.2016 11:00 | 2 : 4 | |||||||
05.06
17:30
Napredak 2012
Crvena zvezda
1
3
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 3 |
|
05.06
11:00
Pobeda
Marina Kutina
3
1
|
05.06.2016 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
DuŔnik
Moravac (Ä)
0
2
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
4. Juli
Moravac (ZT)
0
1
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
11:00
Klisura
Toplica
2
2
|
05.06.2016 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Grkinja
Knežica
0
2
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 2 |
|
05.06
17:30
Napredak
Pontes
9
2
|
05.06.2016 17:30 | 9 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Lokomotiva
Milutinovac
0
3
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 3 | |||||||
05.06
17:30
Velika Vrbica
Egeta
0
3
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Omladinac
KoÄa AndjelkoviÄ
3
1
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Mala Vrbica
KladuŔnica
2
0
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 0 |
|
05.06
17:00
Gradac
Moravac
3
0
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:00
OFK Morava
Marjan MB
0
3
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 3 | |||||||
05.06
17:00
Real
Bratstvo
3
1
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Navalin
Mladost (B)
4
3
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
Polet
Jedinstvo (G)
2
0
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Morava
Jedinstvo (Å )
0
3
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 3 |
05.06
18:00
Borac (VG)
HajduÄica
3
3
|
05.06.2016 18:00 | 3 : 3 |
|
||||||
05.06
18:00
Å evac
Jedinstvo
3
0
|
05.06.2016 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
Dunav
Partizan (K)
4
2
|
05.06.2016 18:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
18:00
Ratar
Potporanj
1
0
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
Banat (I)
KaraÅ” (J)
4
0
|
05.06.2016 18:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
Borac (VS)
Vojvodina (S)
2
2
|
05.06.2016 18:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
18:00
KaraÅ” (K)
Vojvodina (CC)
4
2
|
05.06.2016 18:00 | 4 : 2 |
|
05.06
17:00
Jedinstvo 1947
TeleÄka
3
2
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
OFK Metalac
Dunav
2
4
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
05.06
17:00
KFK Kula
Dinamo
0
3
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
Jedinstvo (R)
GraniÄar
2
3
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
Partizan
Rastina 1918
2
0
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 0 | |||||||
05.06
17:00
Aleksa Å antiÄ
Hajduk Junior
2
2
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 2 |
|
05.06
17:00
Sloboda
Borac (M)
1
0
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Jedinstvo
Borac (K)
2
3
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
NoÄaj
FruŔkogorac
1
1
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Mitros
Hajduk 1932
3
0
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:00
Sloga
Omladinac
4
4
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 4 |
|
||||||
05.06
17:00
RadniÄki
ObiliÄ 1993
3
2
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Napredak
PSK Putinci
4
0
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
GraniÄar
Borac (S)
2
2
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 2 |
|
05.06
17:00
ObiliÄ (Zmajevo)
Sloga
3
0
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:00
Hajduk
Mladost Radost
0
1
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Iskra
ObiliÄ (Vilovo)
4
2
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 2 | |||||||
05.06
17:00
Vojvodina
Jedinstvo
6
0
|
05.06.2016 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
BuduÄnost
Mladost
4
1
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 1 |
05.06
17:30
Kabel - Å trand
Sremac
|
05.06.2016 17:30 |
|
|||||||
05.06
17:30
RFK Novi Sad 1921
Borac
6
1
|
05.06.2016 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Äenej
Centar
3
1
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
BaÄka
Tatra
1
2
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 2 |
|
05.06
17:00
Dunavac
Rekreativo 011
2
3
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 3 | |||||||
05.06
17:00
Sparta
Mladost
4
0
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 0 | |||||||
05.06
17:00
Heroj Polet
Sveti Stefan
3
1
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 1 | |||||||
05.06
14:00
Dedinje
Minel
0
0
|
05.06.2016 14:00 | 0 : 0 |
|
05.06
17:30
KurjaÄe
Jedinstvo (Lj)
2
2
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Borac (K)
Napredak (P)
2
2
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Vihor
Desine
0
3
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 3 | |||||||
05.06
17:30
Mlava (B)
Napredak (B)
0
3
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
BraniÄevo
Polet (B)
1
5
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 5 |
|
||||||
05.06
17:30
Napredak 1934
Žitkovica
5
2
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 2 |
|
05.06
17:30
Zadrugar
Polet
5
1
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga 1952
Omladinac (S)
1
5
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 5 |
|
||||||
05.06
17:30
Rudar
Bata BuliÄ
5
1
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Omladinac (Å )
BSK
5
1
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Radnik
DragoÅ”
5
0
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
RadniÄki
Napredak
7
1
|
05.06.2016 17:30 | 7 : 1 |
|
05.06
17:30
BSK
Lokomotiva
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Mladost (R)
Kusovac
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Grivac
KaraÄorÄe VuÄiÄ
4
2
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Mladost MG
Mladost Crni Kao
2
2
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Marjan
Kotlenik
1
2
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 2 |
|
05.06
17:30
Jasenica
B 2000
1
0
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
11:00
Žabare
Partizan
1
3
|
05.06.2016 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
RaniloviÄ
Sloga
4
1
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Å amot
BuduÄnost
3
2
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Å umadinac (N)
Kopljari
3
1
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
MisaÄa
Mladi rudar
3
8
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 8 |
|
||||||
05.06
17:30
Å umadinac (S)
Proleter
2
2
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 2 |
|
05.06
18:00
TreŔnjevka
VlaÅ”iÄ
3
1
|
05.06.2016 18:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Dobrava
Mrovska
1
2
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
18:00
Sloga
CeriÄ
1
3
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
18:00
Vojvoda Stepa Step.
Mladost 2013
3
3
|
05.06.2016 18:00 | 3 : 3 |
|
||||||
05.06
18:00
Rankovac
Jevremovac
1
4
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 4 |
|
05.06
18:00
Mladost (DB)
Cer
1
3
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 3 | |||||||
05.06
18:00
Sloga (LÅ )
CrnÄa
4
0
|
05.06.2016 18:00 | 4 : 0 | |||||||
05.06
18:00
Cerova
Studenac
4
2
|
05.06.2016 18:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
18:00
Velika Reka
Sloga (S)
5
4
|
05.06.2016 18:00 | 5 : 4 |
|
||||||
05.06
18:00
Krasava
Jedinstvo
0
3
|
05.06.2016 18:00 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
18:00
Vidojevica
Stolice
4
1
|
05.06.2016 18:00 | 4 : 1 |
05.06
18:00
Partizan
Cer
3
2
|
05.06.2016 18:00 | 3 : 2 | |||||||
05.06
18:00
Gorki
Milicionar
4
0
|
05.06.2016 18:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
Proleter
Omladinac 2013
3
1
|
05.06.2016 18:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Mladost (MM)
Sloga
2
0
|
05.06.2016 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
BuduÄnost (Z)
Torpedo 1924
5
2
|
05.06.2016 18:00 | 5 : 2 |
|
05.06
17:30
Mladost
Jadar 2013
2
0
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Ribnikar
PopadiÄ
1
1
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Liplje
Kolubara 2
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Milenko PavloviÄ
Rajac
3
1
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Komanice
Borac
4
1
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Gradac
Iskra
0
3
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 3 |
|
05.06
17:30
Radnik
Crvena Jabuka
1
4
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
Proleter
Dimitrije TucoviÄ
1
2
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Rubribreza
Stepanje
5
1
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Polet (DL)
OFK Stublenica
1
2
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Polet (T)
Rudar
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
|
05.06
17:00
21. oktobar
Kremenac
5
3
|
05.06.2016 17:00 | 5 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
Zastava
KoŔutnjak
4
0
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Divostin
Hajduk
3
0
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Seljak
Botunje
3
3
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
OFK Žeželj
OFK Bagremar
2
4
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
05.06
17:00
Azbest
Kutlovo
0
2
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 2 |
|
05.06
17:30
BuduÄnost
Grdica
0
1
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo
Morava
2
2
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Å umadija
Partizan
2
3
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Vrnjci
Borac
1
0
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Magnohrom
Mladost
5
1
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Lazac
Tavnik
2
3
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Napredak
Proleter
0
2
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Kraljevo Hajduk
Zvezda
4
5
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 5 |
|
05.06
17:30
Å ilopaj
Takovski Ustanak
2
2
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 2 | |||||||
05.06
17:30
Ozrem PMH
VelereÄ 94
5
0
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Å umadija
Mladost 09
4
0
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Jablanica
Brezak
1
4
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 4 |
|
05.06
17:30
GoruŔica
Vrelo
0
3
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
LFK Mladost
Jedinstvo
2
3
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
11:00
Prilike
Dedinje Junajted
5
4
|
05.06.2016 11:00 | 5 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga
VoÄar
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Gradina
Brezova
2
3
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
Jelica
Bjelica
5
3
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 3 |
|
05.06
17:30
Tisa B
Jedinstvo (M)
5
2
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo (SK)
Tisa (P)
1
1
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
GraniÄar
HorgoÅ” 1911
1
2
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Slavija
Hajduk
0
1
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
Jadran
Å ampion
2
1
|
05.06.2016 | 2 : 1 |
|
05.06
17:30
Stevan NeŔticki
Mladost
4
1
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Äegar 1946
Durlan siti
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga 1948
Supovac
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
Delijski Vis
Äegar 2013
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Moravac 1948
Morava
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Proleter DV
AZ Borac 2014
1
3
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 3 |
|
05.06
17:30
Urovica
Malajnica
3
4
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
Slatina
MiloŔevo
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
OFK TamniÄ
Smedovac
0
4
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 4 | |||||||
05.06
17:30
GraniÄar
Ratar
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:30
ReÄka
Polet
0
2
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 2 | |||||||
05.06
17:30
Srbovo
Kovilovo
0
3
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 3 |
05.06
17:00
BuduÄnost
Lugovi
4
1
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Planinac
Prijevor
0
0
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 0 | |||||||
05.06
17:00
Prijatelji
Strelac
3
0
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 0 |
05.06
17:00
Parmenac
BIP
|
05.06.2016 17:00 |
|
|||||||
05.06
17:00
Kej
Jedinstvo
|
05.06.2016 17:00 | : | |||||||
05.06
17:00
PremeÄa
Morava
|
05.06.2016 17:00 |
|
05.06
17:30
Posavina
Borac
2
3
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 3 | |||||||
05.06
17:30
Krtinska
Zvezda-Konatice
2
0
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 0 | |||||||
05.06
17:30
VukiÄevica
Rvati
2
2
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 2 | |||||||
05.06
17:30
OFK Urovci
Trstenica
10
1
|
05.06.2016 17:30 | 10 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Omladinac
LjubiniÄ
6
1
|
05.06.2016 17:30 | 6 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Jedinstvo
Duboko
4
1
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Belo Polje
Partizan-Draževac
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 |
05.06
17:30
Bistrica
Sloboda
3
1
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga
OFK Burovo
4
4
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
Borac
Vreoci
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
OFK RadniÄki
Rudar
6
1
|
05.06.2016 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Å umadija
BuduÄnost
1
1
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 1 |
|
05.06
14:30
Mladost (MI)
Vojvoda
0
3
|
05.06.2016 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
OFK RogaÄa
OFK Slatina
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
12:00
Mladost (G)
Stojnik
2
2
|
05.06.2016 12:00 | 2 : 2 |
|
05.06
17:00
IvanÄa
OFK Student
2
2
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Omladinac
VlaŔka 1950
2
3
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
Sloga
Borac
6
1
|
05.06.2016 17:00 | 6 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Napredak
Markovac
1
1
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 1 | |||||||
05.06
17:00
ŠepŔin
Å umadija 1962
2
1
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
05.06
17:30
Sloboda
Mladost
10
0
|
05.06.2016 17:30 | 10 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Jedinstvo
Vihor
2
5
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 5 |
|
||||||
05.06
17:30
ŽelezniÄar
Razvitak
1
5
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 5 |
|
||||||
05.06
17:30
BuduÄnost
Zemljoradnik
2
5
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 5 |
|
||||||
05.06
17:30
Heroj
Popovac
4
0
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 0 |
|
05.06
18:00
Å antarovac
Partizan
2
1
|
05.06.2016 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Sloboda
Belica
1
2
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
18:00
OFK Borac
Jedinstvo
1
2
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
18:00
Morava
Omladinac
0
0
|
05.06.2016 18:00 | 0 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
CrnovrŔanin
Trnava
1
2
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 2 |
|
05.06
18:00
Mladi Radnik
SinÄeliÄ 1934
1
1
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 1 | |||||||
05.06
SindjeliÄ
Vinogradar
1
5
|
05.06.2016 | 1 : 5 |
|
05.06
16:30
Stevka Božurevka
Vinogradar
1
1
|
05.06.2016 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
16:30
Omladinac
Stragari
3
0
|
05.06.2016 16:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
16:30
RujiŔnik
Stara ÄarÅ”ija
|
05.06.2016 16:30 |
|
05.06
17:00
Rudar
Atletiko
0
1
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 1 |
|
05.06
10:00
JaŔunja
Moravac
1
5
|
05.06.2016 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
05.06
10:00
Mladost
Bratstvo
3
2
|
05.06.2016 10:00 | 3 : 2 |
05.06
17:00
Srem
Poletarac
2
2
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Sloga (Z)
Sloga (Ä)
1
2
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Borac (VR)
Sloboda
4
4
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 4 |
|
||||||
05.06
17:00
Planinac
Sremac
2
0
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Grgurevci
OFK Bosut
1
5
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 5 |
|
||||||
05.06
17:00
Borac (R)
Napredak
6
2
|
05.06.2016 17:00 | 6 : 2 |
|
05.06
17:00
Sloga
KruŔedol
0
3
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
Borac
ÄSK Äortanovci
|
05.06.2016 17:00 |
|
|||||||
05.06
17:00
Polet
Borac
2
2
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
ŽelezniÄar
Dunav
5
0
|
05.06.2016 17:00 | 5 : 0 |
|
05.06
17:30
Dunav
Stig 1955
5
2
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Zemljoradnik
Sloga (Du)
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga (Dr)
Metalac
4
2
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Pobeda
LjubiÄevo
1
2
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Proleter
Sloga (L)
1
4
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
Mip Majdan
Sopot
0
1
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 1 |
|
05.06
10:00
BeÄevica
Polet
2
4
|
05.06.2016 10:00 | 2 : 4 |
05.06
10:00
KrÄevac 04
Kralj Petar I
0
2
|
05.06.2016 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
05.06
10:00
Radoje DomanoviÄ
Borac
3
0
|
05.06.2016 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
10:00
Maskar
Plaskovac
1
7
|
05.06.2016 10:00 | 1 : 7 |
|
05.06
TreŔnjevica
Tulež
|
05.06.2016 | : |
05.06
18:00
Dragojevac
Provo 2015
1
8
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 8 |
|
||||||
05.06
18:00
Petrovac 74
Polet
3
0
|
05.06.2016 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
Sloga 1949
Sloga TrgoŔped
2
0
|
05.06.2016 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
11:00
Torpedo
Jedinstvo 2014
2
0
|
05.06.2016 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
Mladost (B)
Sloga (R)
7
0
|
05.06.2016 18:00 | 7 : 0 |
|
05.06
18:00
Mladost (DD)
Luk
3
3
|
05.06.2016 18:00 | 3 : 3 |
05.06
11:00
Bair
Napredak (BP)
1
4
|
05.06.2016 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
05.06
11:00
Stojan Lazarac
Å umice
4
2
|
05.06.2016 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
11:00
Radnik
Mladost
2
0
|
05.06.2016 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
11:00
Napredak (MB)
Omladinac
10
1
|
05.06.2016 11:00 | 10 : 1 |
|
||||||
05.06
11:00
Premijer
Sloboda
2
3
|
05.06.2016 11:00 | 2 : 3 |
|
05.06
18:00
OFK Å abac
Zadrugar
8
3
|
05.06.2016 18:00 | 8 : 3 |
|
05.06
17:00
OFK Povlen
Zadrugar
2
2
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
KoteŔica
Lukavac
2
4
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
05.06
17:00
BujaÄiÄ
Mladi radnik
0
1
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Žabari
Dupljaj
3
0
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
OFK BrÄanac
Mali korak
4
1
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Rakac Stave
BeloŔevac
2
3
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 3 |
|
05.06
OFK Paljuvi
Dokmir
6
1
|
05.06.2016 | 6 : 1 |
|
||||||
05.06
Pambukovica
Zvizdar
4
2
|
05.06.2016 | 4 : 2 | |||||||
05.06
11:00
MurgaÅ” 2012
KaleniÄ
1
3
|
05.06.2016 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
Sloga
ÄuÄuge
3
0
|
05.06.2016 | 3 : 0 |
05.06
Sloga
Vrelo
0
3
|
05.06.2016 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
OFK Takovo
Brgule
3
1
|
05.06.2016 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
11:00
Vukona
Jedinstvo
3
3
|
05.06.2016 11:00 | 3 : 3 | |||||||
05.06
Strelac 001
Vrelo Sport
0
8
|
05.06.2016 | 0 : 8 | |||||||
05.06
Omladinac
Kolubara
3
0
|
05.06.2016 | 3 : 0 |
|
05.06
17:00
Erdoglija
Å umarice 2008
2
0
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Bukorovac
DobraÄa
4
0
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Mladost TeferiÄ
Borac
2
0
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
05.06
17:30
Srednjevo
Pek
1
2
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Dunavac
Sirakovo
2
5
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 5 |
|
||||||
05.06
17:30
PeÄanica
BaŔtovan 2015
0
3
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:30
RadniÄki
Kumane
2
1
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloga
Ram
4
2
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 2 |
|
05.06
11:00
Modrica
Å titari
0
1
|
05.06.2016 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
11:00
Lipovac
Zdravinje
3
3
|
05.06.2016 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
05.06
11:00
Grkljane
Zmajevac
3
4
|
05.06.2016 11:00 | 3 : 4 |
|
||||||
05.06
11:00
Mudrakovac
Polet
3
1
|
05.06.2016 11:00 | 3 : 1 |
|
05.06
18:00
Sloga
Pomoravlje
2
4
|
05.06.2016 18:00 | 2 : 4 |
|
||||||
05.06
18:00
Moravac
Polet
8
1
|
05.06.2016 18:00 | 8 : 1 | |||||||
05.06
18:00
BuduÄnost
Slavija 1915
0
3
|
05.06.2016 18:00 | 0 : 3 |
05.06
15:00
SeÄica
Dobrinjac
6
0
|
05.06.2016 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Plavi Tok
Borac
2
2
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
AvijatiÄar Vranjani
Omladinac
0
1
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 1 | |||||||
05.06
17:30
GlumaÄ
LauÅ”
5
2
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Gorobilje
Lazarica
2
7
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 7 | |||||||
05.06
15:00
Pobeda
Blagaja
3
3
|
05.06.2016 15:00 | 3 : 3 | |||||||
05.06
17:30
TreŔnjica
Ježevica
0
2
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
05.06
15:00
Bakionica
DuŔkovci
3
0
|
05.06.2016 15:00 | 3 : 0 |
05.06
17:30
Napredak
Mladost
2
0
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Badnjevac
Udarnik
6
1
|
05.06.2016 17:30 | 6 : 1 |
|
05.06
Usije
Mladost
2
0
|
05.06.2016 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
Žika MarkoviÄ UÄa
MrÄkovac
6
0
|
05.06.2016 | 6 : 0 |
|
05.06
11:00
ZablaÄe
Galeb
4
0
|
05.06.2016 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
11:00
Sava
MiloÅ” Pocerac 2013
0
4
|
05.06.2016 11:00 | 0 : 4 |
|
05.06
17:00
ŽeljezniÄar
Sloga (D)
1
3
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
LijeÅ”Äe
Sloga (T)
2
3
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
LaktaŔi
Jedinstvo (Ž)
0
1
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
ModriÄa
LjubiÄ
2
1
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Mladost (DS)
Ozren
4
2
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Župa
Proleter
3
1
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Sloga (S)
Omarska
1
3
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
BSK
Borac
5
2
|
05.06.2016 17:00 | 5 : 2 |
|
05.06
17:00
Rudar
RadniÄki (K)
2
1
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
IliÄka 01
Mladost (BS)
4
3
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
Lokomotiva
Napredak
2
4
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
05.06
17:00
Glasinac 2011
Sloga Junajted
4
2
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Podrinje
Proleter
6
2
|
05.06.2016 17:00 | 6 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Mladost (G)
Jedinstvo (BÄ)
5
0
|
05.06.2016 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Jedinstvo (Br)
Mladost (R)
0
2
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 2 |
|
05.06
17:00
ŽeljezniÄar
LijevÄe
4
0
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
OFK Ravan
OFK Brdo
1
1
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
BuduÄnost
Mladost
2
1
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Gomjenica
Karanovac
0
1
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Progres
Naprijed
4
2
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 2 |
|
05.06
18:00
Mladost (B)
Tamaris
1
1
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Kozara
Bratstvo
2
1
|
05.06.2016 18:00 | 2 : 1 | |||||||
05.06
18:00
Borac (Å )
Milan
1
1
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Ratar
Mladi KrajiŔnik
0
1
|
05.06.2016 18:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Biseri
Kladari
2
3
|
05.06.2016 18:00 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
18:00
Borac (M)
Torpedo
2
2
|
05.06.2016 18:00 | 2 : 2 |
|
05.06
17:00
Gomionica
Vrbas
1
6
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 6 |
|
||||||
05.06
17:00
Rekreativo
Sloga-Nektar
0
1
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Polet-KrajiŔnik
Krajina
1
1
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Džaja
Borac
3
1
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Omladinac
Mladost
5
0
|
05.06.2016 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Äelinac
Gorica
4
3
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 3 |
|
05.06
17:00
Sloboda
Mladost
0
3
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
Bratstvo
Kladari
4
3
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
Bosna
Crkvina
3
1
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Borac
Sloga
6
1
|
05.06.2016 17:00 | 6 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Zvijezda
Crvena Zvijezda
3
0
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Jedinstvo
Rudar
0
3
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
Ukrina
PelagiÄevo
4
2
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 2 |
|
05.06
18:00
Sveti Jovan
JugoviÄ
2
1
|
05.06.2016 18:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Sava 04
OFK Brezik
1
1
|
05.06.2016 18:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
ObiliÄ
Mladost (T)
3
0
|
05.06.2016 18:00 | 3 : 0 | |||||||
05.06
18:00
OFK Krbeti
GrÄica
5
0
|
05.06.2016 18:00 | 5 : 0 |
|
||||||
05.06
18:00
SlijepÄeviÄi
Mladost (S)
0
4
|
05.06.2016 18:00 | 0 : 4 |
|
||||||
05.06
18:00
Gredice
Mladost 2003
0
0
|
05.06.2016 18:00 | 0 : 0 |
|
05.06
17:00
Sloga 94
BSK Ledinci
3
6
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 6 |
|
||||||
05.06
17:00
Jedinstvo
Sloga
0
0
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Novo doba
Majevica
3
0
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 0 | |||||||
05.06
17:00
MeÄaÅ”i
MiloÅ” ObiliÄ
2
5
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 5 |
|
||||||
05.06
17:00
SFK Akademac UIS
Drina
2
0
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
Sloboda
Priboj
2
4
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
05.06
17:00
Semberija
Balatun
7
3
|
05.06.2016 17:00 | 7 : 3 |
|
05.06
17:00
BuduÄnost (S)
Jardan
3
0
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 0 |
05.06
18:00
Jablanica
13 Skojevki
0
2
|
05.06.2016 18:00 | 0 : 2 |
|
||||||
05.06
18:00
Bratstvo
Omladinac
3
2
|
05.06.2016 18:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
18:00
Romanovci
OFK Laminci
0
5
|
05.06.2016 18:00 | 0 : 5 |
|
||||||
05.06
18:00
Novi Napredak
Polet
3
2
|
05.06.2016 18:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
18:00
Kalemi
Vilusi
5
1
|
05.06.2016 18:00 | 5 : 1 |
|
||||||
05.06
18:00
Obradovac
Borac
3
5
|
05.06.2016 18:00 | 3 : 5 |
|
05.06
18:30
Crvena zemlja
Studenac
3
3
|
05.06.2016 18:30 | 3 : 3 |
|
||||||
05.06
18:30
BuduÄnost
Vrbas
2
0
|
05.06.2016 18:30 | 2 : 0 | |||||||
05.06
18:30
Bratstvo
Crni vrh
1
1
|
05.06.2016 18:30 | 1 : 1 |
|
05.06
17:00
4. Juli
Polet
2
1
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Borac (L)
Borac (K)
0
3
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
Hajduk
ŽeljezniÄar
4
0
|
05.06.2016 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
27. Juli
Borac 1975
3
1
|
05.06.2016 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
OFK ZboriŔte
VuÄijak
0
0
|
05.06.2016 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
05.06
17:00
RadniÄki
BSK
6
1
|
05.06.2016 17:00 | 6 : 1 |
|
05.06
17:30
Omladinac
Mladost
1
0
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 0 |
|
05.06
17:30
Mladost
Jedinstvo
3
0
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 0 |
05.06
17:30
Panteri
SteviÄ Jovan
3
1
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Sloboda
Omladinac
2
0
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
GraÄanski
OFK MagnojeviÄ
4
2
|
05.06.2016 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Proleter
LjeljenÄa
1
1
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 1 | |||||||
05.06
17:30
Koridor 2011
Jedinstvo
1
0
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 0 | |||||||
05.06
17:30
MagnojeviÄ 2001
Obarska
1
6
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 6 |
|
05.06
17:30
OFK Janja 2009
Modran
1
2
|
05.06.2016 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Mladost
Sloga
0
0
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Glogovac
Drina
0
2
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
OFK BatkoviÄ
Brodac
0
0
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
05.06
17:30
Tavna
Kolektiv
3
4
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 4 |
|
||||||
05.06
17:30
VSK
BjeloŔevac
0
3
|
05.06.2016 17:30 | 0 : 3 |
05.06
17:00
Äelzi
Jedinstvo
1
1
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
17:00
Strijelac
Borac
2
1
|
05.06.2016 17:00 | 2 : 1 |
|
05.06
17:30
Jagodina
Moravac Orion
5
2
|
05.06.2016 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
05.06
17:00
Crvena zvezda
ÄukariÄki
1
3
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
05.06
13:00
RadniÄki 1923
MaÄva
1
4
|
05.06.2016 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
05.06
13:00
Rad
Novi Pazar
2
2
|
05.06.2016 13:00 | 2 : 2 |
|
||||||
05.06
17:30
Borac
OFK Beograd
2
3
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
05.06
17:00
Partizan
Brodarac
1
1
|
05.06.2016 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
05.06
11:00
Vojvodina
Lokomotiva
1
2
|
05.06.2016 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
11:00
Napredak
RadniÄki (N)
2
5
|
05.06.2016 11:00 | 2 : 5 |
|
05.06
10:00
ÄSK Pivara
Vojvodina
0
4
|
05.06.2016 10:00 | 0 : 4 |
|
05.06
10:00
InÄija
Donji Srem
5
2
|
05.06.2016 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
05.06
10:00
RadniÄki (NP)
Veternik
0
3
|
05.06.2016 10:00 | 0 : 3 |
|
05.06
14:00
Rudar
Jedinstvo Putevi
1
0
|
05.06.2016 14:00 | 1 : 0 | |||||||
05.06
11:00
Metalac (GM)
Sloboda (U)
3
0
|
05.06.2016 11:00 | 3 : 0 |
|
05.06
10:00
Voždovac
Zemun
1
1
|
05.06.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
05.06
10:00
Srem
IMT
3
0
|
05.06.2016 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
10:00
Balkan
Prva Iskra
3
2
|
05.06.2016 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
13:00
Trudbenik
GSP Polet
7
2
|
05.06.2016 13:00 | 7 : 2 |
|
05.06
10:00
Torlak
GrafiÄar
1
1
|
05.06.2016 10:00 | 1 : 1 |
|
05.06
15:30
Jagodina
Real NiÅ”
1
1
|
05.06.2016 15:30 | 1 : 1 | |||||||
05.06
12:00
Crvena zvezda
ÄukariÄki
3
1
|
05.06.2016 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
10:00
Zemun
OFK Beograd
1
0
|
05.06.2016 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
11:00
Partizan
Brodarac
4
0
|
05.06.2016 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
05.06
13:00
Vojvodina
Teleoptik
1
2
|
05.06.2016 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
05.06
13:00
Napredak
RadniÄki (N)
2
3
|
05.06.2016 13:00 | 2 : 3 |
|
05.06
12:00
RadniÄki (SM)
Petar PuaÄa
3
1
|
05.06.2016 12:00 | 3 : 1 |
|
05.06
09:00
ŽelezniÄar (P)
RadniÄki (K)
3
2
|
05.06.2016 09:00 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
12:00
Proleter 2006
Mladost (L)
2
0
|
05.06.2016 12:00 | 2 : 0 |
|
05.06
18:00
BaÄka (BP)
BeÄej 1918
2
0
|
05.06.2016 18:00 | 2 : 0 |
|
||||||
05.06
12:00
Vrbas
BaÄka 1901
2
1
|
05.06.2016 12:00 | 2 : 1 |
|
05.06
17:30
Studentski Grad
Teleoptik
3
1
|
05.06.2016 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
05.06
17:30
Lokomotiva
Internacional
2
0
|
05.06.2016 17:30 | 2 : 0 |
|
05.06
10:30
Trudbenik
Bežanija
3
2
|
05.06.2016 10:30 | 3 : 2 |
|
||||||
05.06
11:00
PKB Kovilovo
PKB
0
9
|
05.06.2016 11:00 | 0 : 9 | |||||||
05.06
11:00
BuduÄnost
Balkan
0
2
|
05.06.2016 11:00 | 0 : 2 |
|
05.06
11:00
Vinogradar
ObiliÄ
1
13
|
05.06.2016 11:00 | 1 : 13 |
|
05.06
10:00
Sremcica
Hajduk
3
3
|
05.06.2016 10:00 | 3 : 3 |
|
||||||
05.06
10:00
Vinca
Banja
5
2
|
05.06.2016 10:00 | 5 : 2 |
|
05.06
10:00
Crvena zastava
Jedinstvo
3
0
|
05.06.2016 10:00 | 3 : 0 |
05.06
10:00
RaÄevac
KaraÄorÄe
0
1
|
05.06.2016 10:00 | 0 : 1 |
|
05.06
10:00
RadniÄki (SM)
Indeks
2
2
|
05.06.2016 10:00 | 2 : 2 |
|
05.06
16:00
BaÄka (BP)
BeÄej 1918
8
0
|
05.06.2016 16:00 | 8 : 0 |
|
||||||
05.06
10:00
Vrbas
BaÄka 1901
3
2
|
05.06.2016 10:00 | 3 : 2 |
|
05.06
10:00
VrŔac
VrŔac United
2
1
|
05.06.2016 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
05.06
10:00
Dinamo 1945
RadniÄki (Z)
7
2
|
05.06.2016 10:00 | 7 : 2 |
|
||||||
05.06
10:00
Proleter 2006
Mladost (L)
4
1
|
05.06.2016 10:00 | 4 : 1 |
|
05.06
21:00
ÄukariÄki
Rad
5
3
|
05.06.2016 21:00 | 5 : 3 |
|
05.06
12:30
BSK 1925
Kolubara
1
0
|
05.06.2016 12:30 | 1 : 0 |
|
||||||
05.06
14:30
Studentski Grad
RadniÄki (O)
3
0
|
05.06.2016 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
05.06
15:00
SindjeliÄ
Zemun
0
2
|
05.06.2016 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
05.06
15:30
Lokomotiva
Internacional
4
1
|
05.06.2016 15:30 | 4 : 1 |
|
05.06
10:00
VraniÄ
13.maj
2
8
|
05.06.2016 10:00 | 2 : 8 |
|
05.06
10:00
ObiliÄ
NjerŔ IŔtvan
0
12
|
05.06.2016 10:00 | 0 : 12 |
|
05.06
10:00
DorÄol
Pionir
0
3
|
05.06.2016 10:00 | 0 : 3 |
05.06
10:00
Zadrugar
RadniÄki
6
2
|
05.06.2016 10:00 | 6 : 2 | |||||||
05.06
10:00
Strelac
Posavina
0
3
|
05.06.2016 10:00 | 0 : 3 | |||||||
05.06
10:00
Prva Iskra
Pobeda
3
0
|
05.06.2016 10:00 | 3 : 0 | |||||||
05.06
10:00
Omladinac
Jedinstvo
3
0
|
05.06.2016 10:00 | 3 : 0 | |||||||
05.06
10:00
Polet
Skela
3
12
|
05.06.2016 10:00 | 3 : 12 |
05.06
11:00
Hajduk
Jedinstvo 1945
3
0
|
05.06.2016 11:00 | 3 : 0 |
|
05.06
10:00
DonjoŔorac
MaÄva 2005
2
4
|
05.06.2016 10:00 | 2 : 4 |
05.06
09:00
ÄukariÄki
Teleoptik
0
1
|
05.06.2016 09:00 | 0 : 1 |
|
05.06
09:30
Vinogradar
BaÄka 1901
3
0
|
05.06.2016 09:30 | 3 : 0 | |||||||
05.06
10:00
Senta
TSC
0
5
|
05.06.2016 10:00 | 0 : 5 |
05.06
10:00
Radnicki 2
Buducnost
|
05.06.2016 10:00 |
|
|||||||
05.06
10:45
Posavina
Radnicki
|
05.06.2016 10:45 |
|
05.06
21:00
Partizan NIS
Crvena zvezda
86
87
|
05.06.2016 21:00 | 86 : 87 |
05.06
13:00
Užice
Sloga 2
32
29
|
05.06.2016 13:00 | 32 : 29 |
05.06
Osipaonica
Sloga 2
10
0
|
05.06.2016 | 10 : 0 |
|
||||||
05.06
11:00
Požarevac 2
Udarnik
10
0
|
05.06.2016 11:00 | 10 : 0 |
|
05.06
17:00
DorÄol
RadniÄki
60
16
|
05.06.2016 17:00 | 60 : 16 |
|
05.06
Novi Beograd
Zemun
40
16
|
05.06.2016 | 40 : 16 |
|
05.06
12:30
Blue Dragons
Legionaries
30
21
|
05.06.2016 12:30 | 30 : 21 |
|
||||||
05.06
15:00
GAT Dukes
Panthers
27
0
|
05.06.2016 15:00 | 27 : 0 |
|
||||||
05.06
16:00
SBB Vukovi
Meridian Indians
35
0
|
05.06.2016 16:00 | 35 : 0 |
|
||||||
05.06
15:00
Imperatori
Wild Boars
0
35
|
05.06.2016 15:00 | 0 : 35 |
|
05.06
13:30
Black Hornets
Celtis
0
27
|
05.06.2016 13:30 | 0 : 27 |
|