XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 446 utakmica za dan
Subota, 19 Mart 2016

Fudbal

19.03.2016 15:00 Radnik 3 : 1 Mladost
19.03.2016 15:00 Voždovac 1 : 0 Jagodina
19.03.2016 18:00 Crvena zvezda 4 : 0 Spartak
19.03.2016 14:00 OFK Beograd 1 : 0 Vojvodina
19.03.2016 14:30 ČSK Pivara 0 : 1 Napredak
19.03.2016 14:30 Proleter 0 : 0 Sloboda
19.03.2016 14:30 BSK Borča 1 : 1 Inđija
19.03.2016 14:30 Sindjelić 3 : 0 Radnički 1923
19.03.2016 14:30 Sloga (PM) 0 : 1 Bačka (BP)
19.03.2016 14:30 Zemun 0 : 0 Kolubara
19.03.2016 15:00 Široki Brijeg 0 : 0 Čelik
19.03.2016 15:00 Zrinjski 2 : 1 Rudar
19.03.2016 15:00 Sarajevo 3 : 0 Slavija
19.03.2016 15:00 Travnik 0 : 2 Borac
19.03.2016 15:00 Drina 1 : 0 Radnik
19.03.2016 15:00 Olimpic 0 : 0 Vitez
19.03.2016 15:00 Sloboda 0 : 1 Željezničar
19.03.2016 15:00 Mladost 1 : 0 Velež
19.03.2016 14:30 Leotar 4 : 0 Vlasenica
19.03.2016 14:30 Zvijezda 09 1 : 2 Sloboda (MG)
19.03.2016 14:30 Drina HE 0 : 3 Tekstilac
19.03.2016 14:30 Sutjeska 0 : 3 Krupa
19.03.2016 14:30 Kozara 1 : 1 Mladost
19.03.2016 14:30 Sloboda (NG) 1 : 2 Borac
19.03.2016 14:30 Željezničar 0 : 0 Sloga (S)
19.03.2016 14:30 BSK 3 : 0 Župa
19.03.2016 14:30 Proleter 2 : 0 Laktaši
19.03.2016 14:30 Ljubić 2 : 2 Sloga (D)
19.03.2016 14:30 Rudar 0 : 0 Mladost (G)
19.03.2016 14:30 Jedinstvo (Bč) 3 : 1 Glasinac 2011
19.03.2016 14:30 Famos 2 : 0 Lokomotiva
19.03.2016 14:30 Napredak 5 : 2 Mladost (BS)
19.03.2016 14:30 Željezničar 4 : 0 Gomjenica
19.03.2016 11:00 Naprijed 2 : 1 Budućnost
19.03.2016 14:30 Karanovac 9 : 0 OFK Ravan
19.03.2016 14:30 OFK Brdo 1 : 1 Lijevče
19.03.2016 14:30 Trebava 3 : 1 Crvena zvijezda
19.03.2016 14:30 OFK Pridjel 1 : 2 Mineral
19.03.2016 14:30 Partizan 2 : 0 Majevica
19.03.2016 14:30 Bratstvo 2 : 0 Jedinstvo
19.03.2016 15:00 Mladost (B) 0 : 0 Biseri
19.03.2016 15:30 Jablanica 0 : 7 OFK Laminci
19.03.2016 15:30 Bratstvo 1 : 3 Polet
19.03.2016 15:30 Novi Napredak 1 : 2 Borac
19.03.2016 15:00 Tabane 1970 2 : 0 Trstenik PPT
19.03.2016 15:00 Timok 2 : 0 Sloga (D)
19.03.2016 15:00 Radnički (S) 1 : 3 Sinđelić
19.03.2016 15:00 Ozren 6 : 0 OFK Bor
19.03.2016 14:30 Bačka 1901 1 : 1 Radnički (NP)
19.03.2016 14:30 Omladinac 0 : 1 Vršac
19.03.2016 14:30 TSC 3 : 0 Radnički (SM)
19.03.2016 14:30 Cement 1 : 0 Radnički (Š)
19.03.2016 14:30 Sloga 0 : 1 Banat
19.03.2016 14:30 Odžaci 0 : 0 Dunav
19.03.2016 14:30 Radnički (O) 2 : 2 IMR
19.03.2016 14:30 Teleoptik 2 : 0 GSP Polet
19.03.2016 14:30 Sopot 0 : 1 Stepojevac Vaga
19.03.2016 10:00 BASK 1 : 2 Radnički (NB)
19.03.2016 14:30 IMT 2 : 1 Crvena zvezda
19.03.2016 14:30 Šumadija 1903 1 : 0 Sloga (K)
19.03.2016 14:30 Karađorđe 0 : 0 Železničar
19.03.2016 14:30 Sloga (P) 1 : 0 Šumadija (A)
19.03.2016 14:30 Mačva 0 : 0 FAP
19.03.2016 15:00 Kosanica 1 : 0 Žitorađa
19.03.2016 15:00 Jedinstvo (P) 6 : 0 Rembas
19.03.2016 15:00 Đerdap 2 : 1 Rudar Alpos
19.03.2016 15:00 Rtanj 1 : 0 Svrljig
19.03.2016 15:00 Lužnica 2 : 1 Vranjska Banja
19.03.2016 15:00 Balkanski 3 : 1 Ropotovo
19.03.2016 15:00 Morava 6 : 2 Jedinstvo (P)
19.03.2016 14:30 Radnički Zrenjanin 5 : 0 ŽAK
19.03.2016 14:30 Mladost (L) 2 : 1 Polet
19.03.2016 14:30 Sloga 2 : 0 Radnički (S)
19.03.2016 14:30 Sloboda 0 : 1 Kozara
19.03.2016 14:30 Jedinstvo (NB) 2 : 0 Budućnost
19.03.2016 14:30 Proleter (BK) 1 : 0 Slavia
19.03.2016 14:30 Vršac United 1 : 0 Radnički (K)
19.03.2016 14:30 Polet (S) 1 : 3 Tekstilac
19.03.2016 14:30 Srbobran 1 : 1 ŽAK
19.03.2016 14:30 OFK Vrbas 2 : 3 OFK Mladost APA
19.03.2016 14:30 Radnički (S) 0 : 2 Mladost (T)
19.03.2016 14:30 Jugović 0 : 2 Veternik
19.03.2016 14:30 Jedinstvo (SP) 4 : 0 ŽSK
19.03.2016 14:30 Slavija 0 : 3 Mladost (BJ)
19.03.2016 14:30 Sloga 2 : 2 Sremac
19.03.2016 14:30 Lokomotiva 0 : 1 Prva Iskra
19.03.2016 14:30 Rudar 0 : 0 Basarac
19.03.2016 14:30 Sloga 1940 (BB) 4 : 0 Zlatar
19.03.2016 14:30 Spartak 1924 1 : 4 Ribnica
19.03.2016 14:30 Jedinstvo 1945 1 : 0 Sloga (S)
19.03.2016 14:30 Radnički (V) 2 : 0 Radnički Stobex
19.03.2016 14:30 Jošanica 4 : 0 Bane
19.03.2016 14:30 Trepča 0 : 0 Sloboda (Č)
19.03.2016 14:30 Takovo 1 : 1 Braća Vuković
19.03.2016 14:30 Ovčar 0 : 0 Tutin
19.03.2016 15:00 Palilula 6 : 3 Radnički 1947 (Č)
19.03.2016 15:00 Rasovača 3 : 1 Mladost 1976 (Bilj.)
19.03.2016 15:00 Naša krila 1936 7 : 0 Doljevac
19.03.2016 15:00 Zlot 1 : 1 Deli Jovan
19.03.2016 15:00 Rudna Glava 4 : 1 Polom
19.03.2016 Rudar 1 : 0 Sloga
19.03.2016 Vratarnica 2 : 0 Svrljiška Topla
19.03.2016 14:00 Levosoje Talenat 1 : 2 Biljači
19.03.2016 14:00 Pčinja 7 : 1 Lugina
19.03.2016 14:30 GFK Dubočica 4 : 2 Kumarevo
19.03.2016 15:00 OFK Niš 3 : 1 Aluminjum
19.03.2016 15:00 Palilulac 1 : 1 Jedinstvo (GM)
19.03.2016 15:00 Jedinstvo Stević 0 : 2 Jugoslavija
19.03.2016 15:00 Dinamo 1945 5 : 0 Borac (S)
19.03.2016 15:00 Kikinda 1909 3 : 0 Radnički 1911
19.03.2016 15:00 Naftagas 4 : 0 Zadrugar
19.03.2016 15:00 Proleter 2006 0 : 1 Vojvodina 1928
19.03.2016 15:00 Begej 0 : 0 Crvena zvezda
19.03.2016 15:00 Radnički 1918 1 : 1 Terekveš
19.03.2016 15:00 Stanišić 2 : 3 Mladost
19.03.2016 15:30 Njegoš 3 : 2 Preporod
19.03.2016 15:30 Obilić 4 : 0 Bačka
19.03.2016 15:30 Panonija IM Topola 2 : 3 Proleter
19.03.2016 14:30 Podrinje 6 : 0 OFK Brestač
19.03.2016 14:30 Sloven 2 : 0 1. Maj Ruma
19.03.2016 14:30 Rudar 1 : 1 Jadran
19.03.2016 15:00 Tvrdjava 7 : 0 Napredak
19.03.2016 15:30 Omladinac 2 : 1 Proleter
19.03.2016 15:30 Sofeks 1 : 0 Index
19.03.2016 14:30 Šumadija 2 : 2 Mladost (C)
19.03.2016 14:30 Napredak 2 : 0 Borac
19.03.2016 14:30 Policajac 1 : 2 Borac
19.03.2016 14:30 Milutinac 3 : 0 Dunav
19.03.2016 11:00 Poštar Zvezdara 3 : 0 Pionir
19.03.2016 14:30 Mladenovac 5 : 0 Kovačevac
19.03.2016 14:30 Đerdap 3 : 2 Budućnost
19.03.2016 14:30 Šumadinac 2 : 0 Pobeda
19.03.2016 14:00 Crnokosa 5 : 0 Soko
19.03.2016 15:00 Jadar 0 : 2 Hajduk Stanko
19.03.2016 15:00 Mačva 2005 5 : 0 BMR Petlovača
19.03.2016 15:00 Junior Novo Naselje 1 : 0 Sovljak
19.03.2016 15:00 Jadran 1 : 1 Sloga (D)
19.03.2016 15:00 Goč 1 : 1 Ribnica
19.03.2016 15:00 Supska 0 : 1 Hajduk
19.03.2016 15:00 Radnički 1 : 1 Šumadija
19.03.2016 15:00 Vinorača 1 : 2 Mladost (D)
19.03.2016 15:00 OFK Draževac 2 : 0 Polet
19.03.2016 15:00 Jedinstvo GVD 4 : 1 Gredetin
19.03.2016 15:30 Vukašinovac 0 : 4 Crvena zvezda
19.03.2016 15:00 Borac 2 : 1 Napredak 2012
19.03.2016 14:30 Sušica 2012 1 : 3 Polet
19.03.2016 14:30 Bratstvo 3 : 0 Napredak
19.03.2016 14:30 Proleter 1 : 0 Jedinstvo
19.03.2016 14:30 ŽFK Banat 1 : 3 Lehel
19.03.2016 14:30 Omladinac 2 : 1 OFK Klek
19.03.2016 14:30 Potisje 0 : 1 MSK
19.03.2016 14:30 Rusanda 0 : 0 OFK Gradnulica
19.03.2016 14:30 ASK 0 : 1 Naftagas
19.03.2016 15:00 Crvenka 4 : 0 Dunav
19.03.2016 15:00 Jedinstvo 1947 2 : 0 Dinamo
19.03.2016 15:00 KFK Kula 0 : 2 Rastina 1918
19.03.2016 Dušan Silni 0 : 2 Čantavir
19.03.2016 15:00 RFK Novi Sad 1921 3 : 0 Bačka
19.03.2016 15:00 Radnički 0 : 2 Jevremovac
19.03.2016 15:00 OFK Jelen 1 : 2 Rankovac
19.03.2016 15:00 Radnik 1 : 1 Buljane
19.03.2016 14:30 Sloboda 1948 2 : 4 Mladost
19.03.2016 14:30 Pomoravlje 9 : 2 Veternica
19.03.2016 14:30 Todorovce 8 : 1 Nomanica
19.03.2016 14:30 Radnik 2013 0 : 1 Atletiko
19.03.2016 14:30 Moravac 3 : 3 Mladost
19.03.2016 14:30 Bratstvo 3 : 0 Grdanica 024
19.03.2016 15:30 Lipovac 3 : 2 Zmajevac
19.03.2016 14:00 Baštovan 1 : 3 Ratajac
19.03.2016 15:00 Dečić 2 : 0 Mornar
19.03.2016 15:00 Grbalj 1 : 2 Sutjeska
19.03.2016 15:00 Lovćen 1 : 2 Bokelj
19.03.2016 15:00 Iskra 1 : 3 Budućnost
19.03.2016 15:00 Zeta 0 : 1 Rudar
19.03.2016 15:00 OFK Petrovac 1 : 1 Mladost
19.03.2016 Obilić 5 : 0 Jagodina
19.03.2016 Fruškogorac 1 : 5 Lavice-Dubočica
19.03.2016 Trijumf 0 : 2 Šumadija 1903
19.03.2016 Kolibri 3 : 0 Polet
19.03.2016 12:00 Radnički 2013 3 : 0 Šabac
19.03.2016 12:00 Bukovička Banja 0 : 5 Una Fortuna 04
19.03.2016 15:00 Lokomotiva 3 : 1 Mladost
19.03.2016 15:00 SFK 2000 8 : 0 Modriča
19.03.2016 15:00 Mostar 4 : 5 Gradina
19.03.2016 15:00 Banjaluka 1 : 0 Radnik Bumerang
19.03.2016 13:00 Čukarički 2 : 0 Novi Pazar
19.03.2016 14:00 Moravac Orion 1 : 0 OFK Beograd
19.03.2016 12:00 Crvena zvezda 2 : 1 Brodarac
19.03.2016 11:00 Borac 1 : 2 Napredak
19.03.2016 12:00 Široki Brijeg 2 : 1 Željezničar
19.03.2016 12:00 Velež 0 : 1 Vitez
19.03.2016 12:00 Mladost 0 : 3 Radnik
19.03.2016 12:00 Sloboda 3 : 0 Borac
19.03.2016 12:00 Olimpic 2 : 2 Slavija
19.03.2016 12:00 Drina 1 : 1 Rudar Prijedor
19.03.2016 12:00 Travnik 0 : 2 Čelik
19.03.2016 12:00 Sarajevo 3 : 0 Zrinjski
19.03.2016 12:00 Široki Brijeg 1 : 0 Mladost
19.03.2016 12:00 Sloboda 2 : 0 Velež
19.03.2016 12:00 Olimpic 0 : 2 Željezničar
19.03.2016 12:00 Drina 2 : 2 Vitez
19.03.2016 12:00 Travnik 0 : 3 Radnik
19.03.2016 12:00 Sarajevo 4 : 0 Borac
19.03.2016 12:00 Zrinjski 2 : 1 Slavija
19.03.2016 12:00 Čelik 5 : 3 Rudar Prijedor
19.03.2016 10:00 Kolubara 0 : 1 BASK
19.03.2016 10:00 Siti Sport Klub 2 : 4 Internacional
19.03.2016 10:30 IM Rakovica 0 : 2 Radnički (NB)
19.03.2016 15:00 Žarkovo 1 : 4 Brodarac 2
19.03.2016 11:00 Bežanija 1 : 2 Voždovac
19.03.2016 11:00 Studentski Grad 2 : 1 Vrcin
19.03.2016 11:00 Turbina 2 : 1 Balkan
19.03.2016 12:30 BSK 1925 1 : 0 Zvezdara
19.03.2016 15:15 Brodarac 1947 1 : 0 GSP Polet
19.03.2016 16:00 Lovćen 2 : 2 Kom
19.03.2016 16:00 Zeta 4 : 3 Iskra
19.03.2016 16:00 OFK Petrovac 9 : 0 Bratstvo
19.03.2016 16:00 Mornar 4 : 0 Cetinje
19.03.2016 16:00 Mladost 2 : 0 Berane
19.03.2016 16:00 Budućnost 2 : 0 Sutjeska
19.03.2016 10:00 Rad MO 0 : 1 Zemun MO
19.03.2016 13:00 Spartak 1 : 1 Jagodina
19.03.2016 15:00 Čukarički 0 : 1 Novi Pazar
19.03.2016 10:00 Crvena zvezda 3 : 0 Brodarac
19.03.2016 11:00 OFK Hajduk 4 : 3 Teleoptik
19.03.2016 12:00 Donji Srem 3 : 0 Radnički (NP)
19.03.2016 12:00 Vojvodina 2 : 0 Petar Puača
19.03.2016 12:00 Indeks 0 : 0 Radnički (SM)
19.03.2016 11:30 Inđija 6 : 0 RFK N.S. 1921
19.03.2016 12:00 Železničar 1 : 0 Vršac
19.03.2016 12:00 Dinamo 1945 0 : 4 Radnički (Z)
19.03.2016 12:00 TSC 1 : 1 Radnički (S)
19.03.2016 11:00 Dominus 2 : 2 Kolubara
19.03.2016 11:00 Sloga 3 : 1 Bane
19.03.2016 10:00 Nacional 2 : 2 Rudar
19.03.2016 10:00 Milenium 2 : 0 GSP Polet
19.03.2016 10:00 Trudbenik 1 : 1 Žarkovo
19.03.2016 10:00 PKB 1 : 0 Budućnost
19.03.2016 12:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 1 Senjak
19.03.2016 12:00 Savacium 1 : 0 Šampion
19.03.2016 12:00 Jedinstvo 5 : 0 Železničar
19.03.2016 12:30 Petlić 2006 2 : 4 AF Đokić
19.03.2016 12:30 GFK Jasenice 1911 3 : 1 Smederevo 1924
19.03.2016 12:30 AF Duljaj 1 : 2 Mihajlovac 1934
19.03.2016 11:00 VGSK 3 : 1 Obilić
19.03.2016 10:00 Avala 0 : 0 Banja
19.03.2016 10:00 Borac 1 : 6 Apolon 2010
19.03.2016 10:00 Sremcica 4 : 0 Graficar
19.03.2016 15:00 Dečić 3 : 1 Rudar
19.03.2016 15:00 Iskra 0 : 1 Mladost
19.03.2016 15:00 Sutjeska 1 : 0 Zeta
19.03.2016 15:00 Radnicki 0 : 8 Budućnost
19.03.2016 15:00 Jezero 3 : 2 OFK Petrovac
19.03.2016 15:00 Graficar 1 : 4 Lovćen
19.03.2016 15:00 Igalo 0 : 0 Grbalj
19.03.2016 15:00 Jedinstvo 2 : 0 Mornar
19.03.2016 15:00 Brskovo 1 : 3 Bokelj
19.03.2016 10:00 Široki Brijeg 4 : 0 Željezničar
19.03.2016 10:00 Velež 2 : 1 Vitez
19.03.2016 10:00 Mladost 0 : 0 Radnik
19.03.2016 10:00 Sloboda 2 : 1 Borac
19.03.2016 10:00 Olimpic 3 : 0 Slavija
19.03.2016 10:00 Drina 1 : 2 Rudar Prijedor
19.03.2016 10:00 Travnik 0 : 1 Čelik
19.03.2016 10:00 Sarajevo 3 : 0 Zrinjski
19.03.2016 10:00 Donji Srem 1 : 2 Radnički (NP)
19.03.2016 10:00 Vojvodina 2 : 0 Petar Puača
19.03.2016 10:00 Indeks 5 : 0 Radnički (SM)
19.03.2016 09:30 Inđija 2 : 1 RFK N.S. 1921
19.03.2016 10:00 TSC 1 : 2 Radnički (S)
19.03.2016 10:00 Železničar 4 : 0 Vršac
19.03.2016 11:00 Kiker 1 : 1 Pazar Juniors
19.03.2016 10:00 OFK Osečina 0 : 3 Loznica
19.03.2016 10:00 Savacijum 2 : 1 Radnički
19.03.2016 10:00 Jedinstvo 1 : 1 Železničar
19.03.2016 11:00 Njerš Ištvan 5 : 1 Arena Su

Košarka

19.03.2016 21:00 Mega Leks 76 : 75 Budućnost Voli 2:0
19.03.2016 19:30 Tamiš 84 : 69 Beovuk 72
19.03.2016 20:00 Mladost 109 : 71 OKK Beograd
19.03.2016 20:00 Vršac 52 : 92 FMP
19.03.2016 20:00 Jagodina 0 : 20 Vojvodina Srbijagas
19.03.2016 20:00 Konstantin 67 : 80 Sloga
19.03.2016 19:00 Borac 107 : 105 Spartak
19.03.2016 18:00 Pirot 98 : 101 Mladost
19.03.2016 19:00 Napredak 58 : 76 Dunav
19.03.2016 20:00 Vojvodina 85 : 80 Zlatibor
19.03.2016 19:00 Kakanj 56 : 85 Igokea
19.03.2016 19:00 Spars 74 : 59 Leotar Swisslion
19.03.2016 17:30 Bošnjak 87 : 76 Radnik BN Basket
19.03.2016 19:30 Sloboda 51 : 83 Zrinjski
19.03.2016 19:00 Kozara 84 : 65 Slavija 1996
19.03.2016 19:00 Rogatica 60 : 58 Prijedor
19.03.2016 19:00 Student 74 : 52 HEO
19.03.2016 19:00 Sutjeska 69 : 81 Borac
19.03.2016 19:00 Teslić 78 : 80 Bratunac
19.03.2016 18:00 Rtanj 88 : 74 Radan
19.03.2016 16:00 Jastrebac 69 : 58 Dimitrovgrad
19.03.2016 18:00 Kuršumlija 62 : 56 Radnik
19.03.2016 17:30 Sokobanja 60 : 73 Knjaževac
19.03.2016 19:00 Zekas 75 70 : 53 Zlatar
19.03.2016 18:00 Klik 91 : 71 Crnokosa
19.03.2016 14:20 Astra 93 : 82 Vitez
19.03.2016 16:30 Kolubara LA 2003 95 : 83 Žitko Basket
19.03.2016 18:30 Futog Tehnomer 106 : 60 Stara Pazova
19.03.2016 16:30 Železničar 92 : 74 Hajduk
19.03.2016 19:00 Odžaci 70 : 88 Sloven
19.03.2016 19:00 Radnički 61 : 73 Sveti Đorđe
19.03.2016 20:00 Crvenka 71 : 107 Akademik
19.03.2016 20:00 Loznica 76 : 66 Železničar
19.03.2016 13:30 M015 88 : 55 Rađevac
19.03.2016 19:00 Vladimirci 67 : 84 Radnički VA
19.03.2016 12:00 Užice 95 : 66 Sloga
19.03.2016 18:00 Hisar 49 : 77 Vlasotince
19.03.2016 18:00 Pazar 68 : 62 Duga
19.03.2016 Lazarevac 83 : 62 Železničar
19.03.2016 00:00 MIX 70 : 58 LA Basket
19.03.2016 00:00 M-015 : Mladost
19.03.2016 00:00 Mladost 014 : Šabac
19.03.2016 00:00 MIX : Student
19.03.2016 00:00 Osečina 24 : 38 Železničar

Odbojka

19.03.2016 17:00 Partizan 3 : 0 Niš 2:0
19.03.2016 17:00 VA 014 3 : 2 Kosovska Mitrovica
19.03.2016 18:00 Metalac Takovo 0 : 3 Smederevo Carina
19.03.2016 19:00 Mladi radnik 3 : 1 Jedinstvo
19.03.2016 19:00 Hajduk Veljko 3 : 2 Toplički Vitezovi
19.03.2016 18:00 Gračac 3 : 2 Partizan
19.03.2016 15:30 Putevi 0 : 3 Lotus
19.03.2016 19:00 FAP Livnica 3 : 0 Partizan 2012
19.03.2016 Hercegovina 1 : 3 Vojvodina 2
19.03.2016 Vrbas 0 : 3 Futog
19.03.2016 Dunav Volley 2 : 3 Srem
19.03.2016 Proleter 3 : 1 Kulpin
19.03.2016 Bečej 3 : 0 Mladost-Expans
19.03.2016 19:30 Karađorđe 0 : 3 Loznica
19.03.2016 19:00 VGSK 2 : 3 Zaslon
19.03.2016 19:30 Mladenovac 3 : 1 Lucky Star
19.03.2016 17:00 BMR Petlovača 1947 0 : 3 Šumadija
19.03.2016 Rudar 3 : 0 Jedinstvo
19.03.2016 Knez Lazar 3 : 0 Ribnica 2
19.03.2016 Kneginja Milica Trstenik 3 : 1 Tehničar
19.03.2016 Goč 3 : 0 Zvečan
19.03.2016 Radan 3 : 1 Surdulica
19.03.2016 Mladost 0 : 3 Topličanin 2
19.03.2016 18:00 Maglić 3 : 0 Tempo
19.03.2016 18:00 Gradiška 0 : 3 Crvena zvijezda
19.03.2016 18:00 Modriča Optima 3 : 0 Majevica
19.03.2016 18:00 Jahorina 3 : 1 Pelagićevo
19.03.2016 20:00 Crvena zvezda 0 : 3 Vizura 0:2
19.03.2016 15:00 Dinamo 3 : 1 Jedinstvo (SP) 1:1
19.03.2016 19:00 Železničar 3 : 0 Tent 1:1
19.03.2016 20:00 MD Zrenjanin 1 : 3 NIS Spartak 1:1
19.03.2016 14:00 AS 3 : 2 Takovo Zvezda Helios
19.03.2016 17:00 Smederevo 0 : 3 Klek Srbijašume
19.03.2016 18:00 Ivanjica 0 : 3 Valjevo
19.03.2016 20:00 Srem Eaton Tempo 3 : 1 Beograd
19.03.2016 18:00 FOK 3 : 0 Milenijum
19.03.2016 Jedinstvo 2 3 : 0 Odbojka 013
19.03.2016 Ruma 3 : 0 Vršac
19.03.2016 Omladinac 3 : 0 Eaton Srem Tempo 2
19.03.2016 Mladost 3 : 0 Vrbas
19.03.2016 NIS Spartak 2 3 : 1 Žabalj Volej
19.03.2016 Tara 2 : 3 Gimnazijalac
19.03.2016 Mokra Gora 3 : 1 Zlatibor
19.03.2016 Putevi Trendteks 0 : 3 Ekonomac
19.03.2016 Crnokosa 0 : 3 Borac
19.03.2016 17:00 Tutin Dalas 3 : 1 Trstenik
19.03.2016 Sterija 3 : 1 Ub
19.03.2016 Srbijanka 014 3 : 1 Zaslon
19.03.2016 Šumadija 3 : 0 Mladi Radnik
19.03.2016 Mali Zvornik 0 : 3 Roda
19.03.2016 Spartak 3 : 1 Lazarevac
19.03.2016 18:00 Paraćin 2 : 3 Pirot
19.03.2016 18:00 Bor 0 : 3 Leskovac 98
19.03.2016 18:00 Majdanpek FBC 0 : 3 Vranje
19.03.2016 Leposavić : Volej stars junior
19.03.2016 Zvečan 2 : 3 Kosovska Mitrovica
19.03.2016 Raška : Mokra Gora 2
19.03.2016 Bane : Novi Pazar
19.03.2016 17:00 Đerdap 3 : 0 Hajduk Veljko
19.03.2016 NIS Spartak 3 3 : 0 KI 0230
19.03.2016 Senta 1 : 3 Vollejstar
19.03.2016 18:00 Balkana 0 : 3 Glasinac
19.03.2016 18:00 Maglić 3 : 0 Laktaši
19.03.2016 18:00 Slavija 3 : 0 Crvena zvijezda
19.03.2016 18:00 HE Drini 3 : 0 Hercegovac
19.03.2016 18:00 Jahorina 3 : 0 Stakorina

Rukomet

19.03.2016 19:00 Jugović 32 : 27 Crvena Zvezda
19.03.2016 19:00 Sloga 22 : 20 Metaloplastika
19.03.2016 19:00 Rudar 35 : 19 Železničar 1949
19.03.2016 19:00 Topličanin 26 : 19 Obilić
19.03.2016 19:00 Šamot 65 20 : 25 Proleter
19.03.2016 19:30 Kolubara 31 : 30 Zlatar
19.03.2016 17:30 Dinamo 32 : 21 Dubočica 54
19.03.2016 19:00 Mokra Gora 30 : 28 Crvenka
19.03.2016 19:00 Inđija 36 : 24 Crvena zvezda
19.03.2016 19:00 Kikinda 32 : 31 Banatski Karlovac
19.03.2016 19:00 ŽSK 34 : 23 Metalac
19.03.2016 19:00 Jedinstvo 31 : 18 Hercegovina
19.03.2016 19:00 Apatin 29 : 21 Jabuka
19.03.2016 19:00 Mladost 1949 23 : 38 Jastrebac
19.03.2016 19:00 Rembas 22 : 45 Bela Palanka
19.03.2016 19:00 Hajduk Veljko 35 : 27 BSK Heba
19.03.2016 17:30 Jagodina 26 : 30 ORK Bor
19.03.2016 17:00 Napredak 28 : 26 Trepča
19.03.2016 19:00 Metalac 23 : 29 Priboj
19.03.2016 19:00 Prva Petoletka 28 : 25 Arilje
19.03.2016 18:30 Župa 54 36 : 27 Omladinac
19.03.2016 19:00 Radnički 1958 34 : 17 Vojvoda Stepa
19.03.2016 19:00 Sivac 33 : 30 Potisje Pleteks
19.03.2016 19:00 Srem SM 44 : 26 Hajduk
19.03.2016 19:00 Kljajićevo 26 : 28 Slavija
19.03.2016 19:00 Radnički (JT) 22 : 32 Nova Pazova
19.03.2016 19:00 Mladost TSK 31 : 27 Beočin
19.03.2016 19:00 Crvenka 2 27 : 31 Mladost
19.03.2016 18:00 Lokomotiva 35 : 31 Slavija
19.03.2016 18:00 Drina 36 : 34 Kotor Varoš
19.03.2016 18:00 Golić Šarić 24 : 32 Leotar
19.03.2016 18:00 Mladost 37 : 17 Hercegovac
19.03.2016 18:00 Kozara Mlijekoprodukt 30 : 25 Bijeljina
19.03.2016 Proleter SP 25 : 24 Metalac
19.03.2016 18:00 Sloven 20 : 25 Halas Jožef
19.03.2016 20:00 Mira 21 : 16 Jedinstvo
19.03.2016 20:00 Ilidža 35 : 28 Katarina
19.03.2016 20:00 Lokomotiva 24 : 25 Izviđač
19.03.2016 20:00 Goražde 20 : 31 Grude
19.03.2016 20:00 Zrinjski 30 : 27 Krivaja
19.03.2016 20:00 Rogatica 20 : 23 Bihać

Vaterpolo

19.03.2016 Jug CO 9 : 5 Primorje EB
19.03.2016 Banjica 25 : 7 ŽAK
19.03.2016 Dunav 7 : 8 Šabac
19.03.2016 Rasina 10 : 8 Dorćol
19.03.2016 Valis 93 11 : 8 Bečej
19.03.2016 Novi Beograd 011 8 : 12 Partizan 2
19.03.2016 Valis 8 : 21 Banja Luka
19.03.2016 Vojvodina 7 : 19 Crvena zvezda
19.03.2016 Taš 2000 8 : 6 Senta Yordo

Futsal

19.03.2016 19:00 Banjica 7 : 6 Vinter sport
19.03.2016 21:15 TMF 6 : 4 Handy United
19.03.2016 19:15 Ekonomist 1 : 1 Grocanski
19.03.2016 21:00 Put-inženjering 5 : 3 Ozren
19.03.2016 17:00 Čelinac 4 : 3 Tango

Ragbi 13

19.03.2016 15:00 Radnički 32 : 32 Tašmajdan
19.03.2016 12:00 Partizan 20 : 30 Crvena Zvezda

Američki fudbal

19.03.2016 14:00 Mammoths 15 : 27 Celtis
19.03.2016 13:00 Lavovi 6 : 7 Black Hornets
19.03.2016 14:00 Pirates 0 : 49 Pastuvi