07.12
13:30
OFK Pavlovac
Pčinja
0
3
|
07.12.2013 13:30 | OFK Pavlovac | 0 : 3 | Pčinja |
07.12
13:00
Crvena Zvezda
OFK Sloga (D)
4
3
|
07.12.2013 13:00 | Crvena Zvezda | 4 : 3 | OFK Sloga (D) |
07.12
13:00
Mladost
Dečić
3
0
|
07.12.2013 13:00 | Mladost | 3 : 0 | Dečić | |||||
07.12
13:00
Čelik
Mogren
4
2
|
07.12.2013 13:00 | Čelik | 4 : 2 | Mogren | |||||
07.12
13:00
Lovćen
Mornar
1
2
|
07.12.2013 13:00 | Lovćen | 1 : 2 | Mornar | |||||
07.12
13:00
Zeta
OFK Petrovac
3
2
|
07.12.2013 13:00 | Zeta | 3 : 2 | OFK Petrovac | |||||
07.12
13:00
Rudar
Sutjeska
0
1
|
07.12.2013 13:00 | Rudar | 0 : 1 | Sutjeska | |||||
07.12
13:00
Budućnost
Grbalj
0
0
|
07.12.2013 13:00 | Budućnost | 0 : 0 | Grbalj |
07.12
15:00
Berane
Ibar
1
1
|
07.12.2013 15:00 | Berane | 1 : 1 | Ibar |
07.12
13:00
Napredak
Javor Matis
0
0
|
07.12.2013 13:00 | Napredak | 0 : 0 | Javor Matis | |||||
07.12
17:00
Crvena zvezda
Vojvodina
2
1
|
07.12.2013 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
07.12
13:00
Donji Srem
OFK Beograd
1
1
|
07.12.2013 13:00 | Donji Srem | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
07.12
13:00
Voždovac
Sloboda Point
0
2
|
07.12.2013 13:00 | Voždovac | 0 : 2 | Sloboda Point | |||||
07.12
13:00
Spartak
Rad
0
0
|
07.12.2013 13:00 | Spartak | 0 : 0 | Rad | |||||
07.12
15:00
Čukarički
Partizan
0
1
|
07.12.2013 15:00 | Čukarički | 0 : 1 | Partizan | |||||
07.12
13:00
Novi Pazar
Radnički (N)
1
0
|
07.12.2013 13:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Radnički (N) |
07.12
18:00
Zlatibor
Svilajnac
94
63
|
07.12.2013 18:00 | Zlatibor | 94 : 63 | Svilajnac | |||||
07.12
19:30
Polet
Mileševac
65
84
|
07.12.2013 19:30 | Polet | 65 : 84 | Mileševac | |||||
07.12
17:00
Sloga (D)
Železničar
87
82
|
07.12.2013 17:00 | Sloga (D) | 87 : 82 | Železničar |
07.12
20:00
Rtanj
Bor RTB
89
100
|
07.12.2013 20:00 | Rtanj | 89 : 100 | Bor RTB | |||||
07.12
18:30
Niš
Dimitrovgrad
88
66
|
07.12.2013 18:30 | Niš | 88 : 66 | Dimitrovgrad | |||||
07.12
20:00
Knjaževac
OKK Junior
81
70
|
07.12.2013 20:00 | Knjaževac | 81 : 70 | OKK Junior |
07.12
18:00
Stara Pazova
Nova Pazova
98
59
|
07.12.2013 18:00 | Stara Pazova | 98 : 59 | Nova Pazova | |||||
07.12
20:00
Srem
Sveti Đorđe
76
48
|
07.12.2013 20:00 | Srem | 76 : 48 | Sveti Đorđe | |||||
07.12
19:00
Akademik
Jedinstvo
85
78
|
07.12.2013 19:00 | Akademik | 85 : 78 | Jedinstvo | |||||
07.12
19:00
Hajduk
Dunav
87
78
|
07.12.2013 19:00 | Hajduk | 87 : 78 | Dunav |
07.12
16:30
Mladost 2009
Bask
80
83
|
07.12.2013 16:30 | Mladost 2009 | 80 : 83 | Bask | |||||
07.12
16:00
Sparta Radijus Vektor
Milan Trivić
77
65
|
07.12.2013 16:00 | Sparta Radijus Vektor | 77 : 65 | Milan Trivić |
07.12
12:00
Užice
Play off
56
102
|
07.12.2013 12:00 | Užice | 56 : 102 | Play off | |||||
07.12
18:00
Klik
Vladimirci
83
72
|
07.12.2013 18:00 | Klik | 83 : 72 | Vladimirci | |||||
07.12
15:30
Ivanjica
Student BB
76
65
|
07.12.2013 15:30 | Ivanjica | 76 : 65 | Student BB | |||||
07.12
18:00
Čačak 94
M015
93
86
|
07.12.2013 18:00 | Čačak 94 | 93 : 86 | M015 | |||||
07.12
15:00
Mionica
Železničar
101
55
|
07.12.2013 15:00 | Mionica | 101 : 55 | Železničar |
07.12
16:20
Ras
Milan Trivić 2
82
74
|
07.12.2013 16:20 | Ras | 82 : 74 | Milan Trivić 2 | |||||
07.12
20:20
Vitez
Flash
79
58
|
07.12.2013 20:20 | Vitez | 79 : 58 | Flash |
07.12
16:00
Radan
Zone Boys
68
69
|
07.12.2013 16:00 | Radan | 68 : 69 | Zone Boys | |||||
07.12
12:00
Hisar
Jastrebac
68
67
|
07.12.2013 12:00 | Hisar | 68 : 67 | Jastrebac | |||||
07.12
16:00
BSK Junior
Mladost Vesna
60
67
|
07.12.2013 16:00 | BSK Junior | 60 : 67 | Mladost Vesna |
07.12
13:00
Starinski
Basket Top
95
68
|
07.12.2013 13:00 | Starinski | 95 : 68 | Basket Top | |||||
07.12
18:00
Trepča
Paraćin
98
69
|
07.12.2013 18:00 | Trepča | 98 : 69 | Paraćin | |||||
07.12
19:00
Mladost
Sloga (PM)
111
44
|
07.12.2013 19:00 | Mladost | 111 : 44 | Sloga (PM) | |||||
07.12
Župa
Goč
20
0
|
07.12.2013 | Župa | 20 : 0 | Goč |
07.12
16:00
Feniks
SO Koš
85
83
|
07.12.2013 16:00 | Feniks | 85 : 83 | SO Koš | |||||
07.12
17:30
Sloboda NS
Apatin
20
0
|
07.12.2013 17:30 | Sloboda NS | 20 : 0 | Apatin | |||||
07.12
18:00
Vojvodina NM
Crvenka
84
89
|
07.12.2013 18:00 | Vojvodina NM | 84 : 89 | Crvenka | |||||
07.12
13:30
Mladost Veternik
Kadet
82
57
|
07.12.2013 13:30 | Mladost Veternik | 82 : 57 | Kadet |
07.12
19:00
Pink
Indians Basket
84
93
|
07.12.2013 19:00 | Pink | 84 : 93 | Indians Basket | |||||
07.12
20:00
Radnički
Banatski Karlovac
81
70
|
07.12.2013 20:00 | Radnički | 81 : 70 | Banatski Karlovac | |||||
07.12
15:00
Partizan
Jadran
80
91
|
07.12.2013 15:00 | Partizan | 80 : 91 | Jadran |
07.12
17:00
Široki Primorka
MZT Skopje Aerodrom
67
63
|
07.12.2013 17:00 | Široki Primorka | 67 : 63 | MZT Skopje Aerodrom | |||||
07.12
21:00
Radnički
Krka
84
77
|
07.12.2013 21:00 | Radnički | 84 : 77 | Krka | |||||
07.12
19:00
Budućnost VOLI
Cedevita
64
60
|
07.12.2013 19:00 | Budućnost VOLI | 64 : 60 | Cedevita |
07.12
19:00
Tamiš
Crnokosa
59
76
|
07.12.2013 19:00 | Tamiš | 59 : 76 | Crnokosa | |||||
07.12
20:30
Meridiana
Metalac
75
74
|
07.12.2013 20:30 | Meridiana | 75 : 74 | Metalac | |||||
07.12
20:00
Napredak Rubin
Konstantin
82
87
|
07.12.2013 20:00 | Napredak Rubin | 82 : 87 | Konstantin |
07.12
18:00
Pirot
Železničar
71
68
|
07.12.2013 18:00 | Pirot | 71 : 68 | Železničar | |||||
07.12
16:00
Mladost (Č)
Morava
85
83
|
07.12.2013 16:00 | Mladost (Č) | 85 : 83 | Morava | |||||
07.12
19:00
Napredak Maksi Ko
Vojvodina
74
77
|
07.12.2013 19:00 | Napredak Maksi Ko | 74 : 77 | Vojvodina |
07.12
18:00
Proleter (NS)
Čelarevo
84
58
|
07.12.2013 18:00 | Proleter (NS) | 84 : 58 | Čelarevo |
07.12
14:00
Play Off
Ivanjica
49
71
|
07.12.2013 14:00 | Play Off | 49 : 71 | Ivanjica | |||||
07.12
14:30
Karaburma
Ljubovija
69
71
|
07.12.2013 14:30 | Karaburma | 69 : 71 | Ljubovija |
07.12
18:00
Vršac
Vrbas Medela
53
64
|
07.12.2013 18:00 | Vršac | 53 : 64 | Vrbas Medela | |||||
07.12
19:00
Jagodina 2001
Vojvodina Nis Gas
91
105
|
07.12.2013 19:00 | Jagodina 2001 | 91 : 105 | Vojvodina Nis Gas |
07.12
19:00
FAP Livnica
Lučani
3
2
|
07.12.2013 19:00 | FAP Livnica | 3 : 2 | Lučani | |||||
07.12
19:00
Gračac
Priboj
3
0
|
07.12.2013 19:00 | Gračac | 3 : 0 | Priboj |
07.12
12:45
Desetka
Borac
3
0
|
07.12.2013 12:45 | Desetka | 3 : 0 | Borac | |||||
07.12
17:30
Mladost
Niš
0
3
|
07.12.2013 17:30 | Mladost | 0 : 3 | Niš |
07.12
18:00
Novi Sad
Vojvodina 2
0
3
|
07.12.2013 18:00 | Novi Sad | 0 : 3 | Vojvodina 2 | |||||
07.12
16:00
Proleter
Vrbas
2
3
|
07.12.2013 16:00 | Proleter | 2 : 3 | Vrbas | |||||
07.12
18:00
Stražilovo
Bavanište
1
3
|
07.12.2013 18:00 | Stražilovo | 1 : 3 | Bavanište | |||||
07.12
15:30
Futog
Sloven
3
1
|
07.12.2013 15:30 | Futog | 3 : 1 | Sloven | |||||
07.12
19:00
Hercegovina
Srem Iton
3
2
|
07.12.2013 19:00 | Hercegovina | 3 : 2 | Srem Iton |
07.12
17:00
VA 014
Sterija
2
3
|
07.12.2013 17:00 | VA 014 | 2 : 3 | Sterija |
07.12
18:00
BMR Petlovača 1947
Jedinstvo (V)
1
3
|
07.12.2013 18:00 | BMR Petlovača 1947 | 1 : 3 | Jedinstvo (V) |
07.12
12:00
Busije
Duga
0
3
|
07.12.2013 12:00 | Busije | 0 : 3 | Duga |
07.12
14:30
Botafogo
Mladost (T)
3
1
|
07.12.2013 14:30 | Botafogo | 3 : 1 | Mladost (T) | |||||
07.12
15:00
Banat
Klek Srbijašume 2
3
0
|
07.12.2013 15:00 | Banat | 3 : 0 | Klek Srbijašume 2 | |||||
07.12
20:00
Mladost (NP)
Jedinstvo 2
3
0
|
07.12.2013 20:00 | Mladost (NP) | 3 : 0 | Jedinstvo 2 | |||||
07.12
16:00
Bečej
Dinamo
3
1
|
07.12.2013 16:00 | Bečej | 3 : 1 | Dinamo |
07.12
18:00
Maglić 1953
Vest
3
0
|
07.12.2013 18:00 | Maglić 1953 | 3 : 0 | Vest | |||||
07.12
19:30
Sirig
Kulpin
1
3
|
07.12.2013 19:30 | Sirig | 1 : 3 | Kulpin |
07.12
15:00
MOK Topličanin 97
Junior
3
1
|
07.12.2013 15:00 | MOK Topličanin 97 | 3 : 1 | Junior | |||||
07.12
13:00
Topličanin 2
Mladost
1
3
|
07.12.2013 13:00 | Topličanin 2 | 1 : 3 | Mladost | |||||
07.12
Toplički Vitezovi
Surdulica
3
0
|
07.12.2013 | Toplički Vitezovi | 3 : 0 | Surdulica | |||||
07.12
17:00
Junior
Topličanin 2
0
3
|
07.12.2013 17:00 | Junior | 0 : 3 | Topličanin 2 |
07.12
11:00
Dunav Volley
Voša 2
3
1
|
07.12.2013 11:00 | Dunav Volley | 3 : 1 | Voša 2 | |||||
07.12
17:30
Sportisimo Pajp
Novi Sad
0
3
|
07.12.2013 17:30 | Sportisimo Pajp | 0 : 3 | Novi Sad | |||||
07.12
11:00
Dunav 2
Žabalj
3
0
|
07.12.2013 11:00 | Dunav 2 | 3 : 0 | Žabalj |
07.12
18:00
Đerdap
Spartak (LJ)
1
3
|
07.12.2013 18:00 | Đerdap | 1 : 3 | Spartak (LJ) | |||||
07.12
19:00
Mladi radnik
Partizan Vizura
0
3
|
07.12.2013 19:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Partizan Vizura | |||||
07.12
20:00
Crvena Zvezda
Jedinstvo
3
0
|
07.12.2013 20:00 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Jedinstvo |
07.12
18:00
Novi Pazar-Junior
Putevi
3
1
|
07.12.2013 18:00 | Novi Pazar-Junior | 3 : 1 | Putevi | |||||
07.12
17:00
Timok
Železničar
1
3
|
07.12.2013 17:00 | Timok | 1 : 3 | Železničar | |||||
07.12
18:00
Kosovska Mitrovica
Klek Srbijašume
3
0
|
07.12.2013 18:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 0 | Klek Srbijašume | |||||
07.12
19:00
VGSK
Dunav Volley
3
2
|
07.12.2013 19:00 | VGSK | 3 : 2 | Dunav Volley |
07.12
12:00
Borac
Zlatar
3
0
|
07.12.2013 12:00 | Borac | 3 : 0 | Zlatar | |||||
07.12
17:00
Putevi Trendteks
Ivanjica
3
2
|
07.12.2013 17:00 | Putevi Trendteks | 3 : 2 | Ivanjica |
07.12
18:00
Majdanpek FBC
Bor
0
3
|
07.12.2013 18:00 | Majdanpek FBC | 0 : 3 | Bor | |||||
07.12
20:00
Vranje
Topličanin
3
1
|
07.12.2013 20:00 | Vranje | 3 : 1 | Topličanin |
07.12
19:00
Klek Srbijašume
Omladinac
2
3
|
07.12.2013 19:00 | Klek Srbijašume | 2 : 3 | Omladinac | |||||
07.12
20:00
Eaton Srem Tempo
FOK
3
0
|
07.12.2013 20:00 | Eaton Srem Tempo | 3 : 0 | FOK | |||||
07.12
14:00
Radnički
Vrbas
3
1
|
07.12.2013 14:00 | Radnički | 3 : 1 | Vrbas |
07.12
19:00
Obilić
Beograd
2
3
|
07.12.2013 19:00 | Obilić | 2 : 3 | Beograd | |||||
07.12
14:00
Poštar 064
Sterija
0
3
|
07.12.2013 14:00 | Poštar 064 | 0 : 3 | Sterija | |||||
07.12
14:30
Imlek
Spas
3
2
|
07.12.2013 14:30 | Imlek | 3 : 2 | Spas | |||||
07.12
19:00
Spartak
Smederevo
3
1
|
07.12.2013 19:00 | Spartak | 3 : 1 | Smederevo | |||||
07.12
20:00
Šumadija
Lazarevac
3
0
|
07.12.2013 20:00 | Šumadija | 3 : 0 | Lazarevac |
07.12
17:00
NS Volej tim
Grbić
1
3
|
07.12.2013 17:00 | NS Volej tim | 1 : 3 | Grbić | |||||
07.12
16:00
Futog 2
Čemp 07
3
1
|
07.12.2013 16:00 | Futog 2 | 3 : 1 | Čemp 07 | |||||
07.12
16:00
Žabalj Volej
NS Tim
1
3
|
07.12.2013 16:00 | Žabalj Volej | 1 : 3 | NS Tim |
07.12
18:15
Banat
Volejstars
3
0
|
07.12.2013 18:15 | Banat | 3 : 0 | Volejstars | |||||
07.12
17:00
Krajišnik
Koral
3
0
|
07.12.2013 17:00 | Krajišnik | 3 : 0 | Koral | |||||
07.12
14:30
Vojvoda Stepa
Žitište
0
3
|
07.12.2013 14:30 | Vojvoda Stepa | 0 : 3 | Žitište |
07.12
18:00
Ub
VA 014
3
0
|
07.12.2013 18:00 | Ub | 3 : 0 | VA 014 | |||||
07.12
15:00
Ribnica
Osečina
2
3
|
07.12.2013 15:00 | Ribnica | 2 : 3 | Osečina |
07.12
19:00
CVS
Senta
3
0
|
07.12.2013 19:00 | CVS | 3 : 0 | Senta | |||||
07.12
15:00
Apatin
NIS Spartak 2
0
3
|
07.12.2013 15:00 | Apatin | 0 : 3 | NIS Spartak 2 | |||||
07.12
16:30
Hajduk
Merkur
1
3
|
07.12.2013 16:30 | Hajduk | 1 : 3 | Merkur |
07.12
12:30
As
Mladenovac
3
0
|
07.12.2013 12:30 | As | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
07.12
18:30
Dunav
Železnik 2012
3
0
|
07.12.2013 18:30 | Dunav | 3 : 0 | Železnik 2012 | |||||
07.12
20:00
As Batajnica
Blok-aut
3
1
|
07.12.2013 20:00 | As Batajnica | 3 : 1 | Blok-aut |
07.12
Plana
VGSK
1
3
|
07.12.2013 | Plana | 1 : 3 | VGSK |
07.12
14:00
Hajduk Veljko II
Knjaževac
3
2
|
07.12.2013 14:00 | Hajduk Veljko II | 3 : 2 | Knjaževac | |||||
07.12
11:00
ŽOK 030
Ozren
0
3
|
07.12.2013 11:00 | ŽOK 030 | 0 : 3 | Ozren | |||||
07.12
12:00
Poreč
Zaječar
1
3
|
07.12.2013 12:00 | Poreč | 1 : 3 | Zaječar |
07.12
15:00
Pirot
Stampedo
3
0
|
07.12.2013 15:00 | Pirot | 3 : 0 | Stampedo | |||||
07.12
17:30
Desetka
Naissus 97
3
0
|
07.12.2013 17:30 | Desetka | 3 : 0 | Naissus 97 |
07.12
17:00
Panonija
Čoka
0
3
|
07.12.2013 17:00 | Panonija | 0 : 3 | Čoka | |||||
07.12
11:00
NIS Spartak 3
Zlatica
3
0
|
07.12.2013 11:00 | NIS Spartak 3 | 3 : 0 | Zlatica |
07.12
12:00
Mladost
Libero
0
3
|
07.12.2013 12:00 | Mladost | 0 : 3 | Libero |
07.12
19:00
Jedinstvo (SP)
Kolubara
3
0
|
07.12.2013 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Kolubara | |||||
07.12
17:30
Crvena Zvezda
Tent
3
1
|
07.12.2013 17:30 | Crvena Zvezda | 3 : 1 | Tent | |||||
07.12
20:00
Smeč 5
NIS Spartak
0
3
|
07.12.2013 20:00 | Smeč 5 | 0 : 3 | NIS Spartak | |||||
07.12
19:00
Jedinstvo (U)
Partizan Vizura
0
3
|
07.12.2013 19:00 | Jedinstvo (U) | 0 : 3 | Partizan Vizura | |||||
07.12
16:30
Dinamo
Železničar
3
1
|
07.12.2013 16:30 | Dinamo | 3 : 1 | Železničar |
07.12
19:00
Valjevo
Takovo Zvezda Helios
3
0
|
07.12.2013 19:00 | Valjevo | 3 : 0 | Takovo Zvezda Helios | |||||
07.12
19:00
Mladost
Futog
0
3
|
07.12.2013 19:00 | Mladost | 0 : 3 | Futog | |||||
07.12
15:00
Varadin
Libero ČA
3
1
|
07.12.2013 15:00 | Varadin | 3 : 1 | Libero ČA | |||||
07.12
19:00
Radnički (K)
Kraguj
3
0
|
07.12.2013 19:00 | Radnički (K) | 3 : 0 | Kraguj | |||||
07.12
15:15
Student
Zrenjanin 023
0
3
|
07.12.2013 15:15 | Student | 0 : 3 | Zrenjanin 023 |
07.12
16:00
Goč Merkur
Štrpce Tandems
32
31
|
07.12.2013 16:00 | Goč Merkur | 32 : 31 | Štrpce Tandems | |||||
07.12
19:00
Karađorđe
Lokomotiva
29
31
|
07.12.2013 19:00 | Karađorđe | 29 : 31 | Lokomotiva |
07.12
19:00
Paraćin
Brestovac
42
27
|
07.12.2013 19:00 | Paraćin | 42 : 27 | Brestovac | |||||
07.12
19:00
Radnički
Rtanj
26
26
|
07.12.2013 19:00 | Radnički | 26 : 26 | Rtanj | |||||
07.12
18:00
Mladost 1949
Rudar
33
23
|
07.12.2013 18:00 | Mladost 1949 | 33 : 23 | Rudar |
07.12
19:00
Jedinstvo
Kikinda
18
20
|
07.12.2013 19:00 | Jedinstvo | 18 : 20 | Kikinda | |||||
07.12
17:00
Vladimirovac
Banatski Karlovac
27
27
|
07.12.2013 17:00 | Vladimirovac | 27 : 27 | Banatski Karlovac |
07.12
17:30
Croatia Osiguranje
Metalurg
25
29
|
07.12.2013 17:30 | Croatia Osiguranje | 25 : 29 | Metalurg | |||||
07.12
17:45
Vardar Pro
Meshkov
29
24
|
07.12.2013 17:45 | Vardar Pro | 29 : 24 | Meshkov |
07.12
17:30
Napredak
Jugović Unimet
32
24
|
07.12.2013 17:30 | Napredak | 32 : 24 | Jugović Unimet | |||||
07.12
19:30
Kolubara
Metaloplastika
24
24
|
07.12.2013 19:30 | Kolubara | 24 : 24 | Metaloplastika | |||||
07.12
18:30
PKB
Rudar
23
30
|
07.12.2013 18:30 | PKB | 23 : 30 | Rudar | |||||
07.12
19:00
Vrbas Carnex
Železničar 1949
32
28
|
07.12.2013 19:00 | Vrbas Carnex | 32 : 28 | Železničar 1949 |
07.12
15:00
Knjaz Miloš 2
Sloga
35
31
|
07.12.2013 15:00 | Knjaz Miloš 2 | 35 : 31 | Sloga |
07.12
Radan
Vlasotince
26
18
|
07.12.2013 | Radan | 26 : 18 | Vlasotince | |||||
07.12
Jagodina 2
Dubočica
23
16
|
07.12.2013 | Jagodina 2 | 23 : 16 | Dubočica | |||||
07.12
Niška Banja
Žitorađa
13
24
|
07.12.2013 | Niška Banja | 13 : 24 | Žitorađa | |||||
07.12
Knjaževac 2
Aleksinac
27
29
|
07.12.2013 | Knjaževac 2 | 27 : 29 | Aleksinac | |||||
07.12
Rtanj
Morava Han
40
20
|
07.12.2013 | Rtanj | 40 : 20 | Morava Han |
07.12
19:45
BVK Crvena zvezda
Vojvodina
14
9
|
07.12.2013 19:45 | BVK Crvena zvezda | 14 : 9 | Vojvodina | |||||
07.12
20:00
Nais
Partizan
3
12
|
07.12.2013 20:00 | Nais | 3 : 12 | Partizan |
07.12
19:00
Singidunum
Šabac
8
6
|
07.12.2013 19:00 | Singidunum | 8 : 6 | Šabac | |||||
07.12
20:45
TENT
Taš
16
8
|
07.12.2013 20:45 | TENT | 16 : 8 | Taš |
07.12
20:00
Rasina
Valis
9
9
|
07.12.2013 20:00 | Rasina | 9 : 9 | Valis |
07.12
20:30
Vračar
Partizan Raiffeisen
7
4
|
07.12.2013 20:30 | Vračar | 7 : 4 | Partizan Raiffeisen |
07.12
18:30
Fontana
Metalac Kolorado
5
4
|
07.12.2013 18:30 | Fontana | 5 : 4 | Metalac Kolorado | |||||
07.12
16:00
Krčagovo
Užice
7
5
|
07.12.2013 16:00 | Krčagovo | 7 : 5 | Užice |
07.12
18:00
Aranđelovac
Kareli
8
5
|
07.12.2013 18:00 | Aranđelovac | 8 : 5 | Kareli | |||||
07.12
Župski Rubin
92
7
3
|
07.12.2013 | Župski Rubin | 7 : 3 | 92 | |||||
07.12
19:00
Kosjerić
Kragujevac 2011
5
2
|
07.12.2013 19:00 | Kosjerić | 5 : 2 | Kragujevac 2011 |
07.12
21:15
Ekonomist
Dolap
3
6
|
07.12.2013 21:15 | Ekonomist | 3 : 6 | Dolap | |||||
07.12
16:30
Kopernikus Vidre 2
Timok
1
4
|
07.12.2013 16:30 | Kopernikus Vidre 2 | 1 : 4 | Timok |
07.12
19:30
Bečej
Smederevo
4
2
|
07.12.2013 19:30 | Bečej | 4 : 2 | Smederevo | |||||
07.12
19:00
Vranje
SAS
4
6
|
07.12.2013 19:00 | Vranje | 4 : 6 | SAS |
07.12
12:30
NS Stars
Spartak
1
2
|
07.12.2013 12:30 | NS Stars | 1 : 2 | Spartak | |||||
07.12
16:15
Partizan
Beograd
6
1
|
07.12.2013 16:15 | Partizan | 6 : 1 | Beograd | |||||
07.12
16:15
Vitez
Tisza Volán
6
3
|
07.12.2013 16:15 | Vitez | 6 : 3 | Tisza Volán |