XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 28 utakmica za dan
Petak, 10 Mart 2017

Fudbal

10.03.2017 14:00 OFK Beograd 0 : 1 BSK Borča
10.03.2017 20:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Werder
10.03.2017 20:45 Juventus 2 : 1 Milan
10.03.2017 19:00 Nice 2 : 2 Caen
10.03.2017 20:45 Marseille 3 : 0 Angers
10.03.2017 20:45 Espanyol 4 : 3 Las Palmas

Košarka

10.03.2017 20:00 Mega Leks 82 : 69 Karpoš Sokoli
10.03.2017 17:30 Dynamic BG 64 : 81 Borac
10.03.2017 19:00 Plana 70 : 73 Zlatibor
10.03.2017 19:30 Proleter Naftagas 103 : 83 Jagodina
10.03.2017 18:00 Sloboda 101 : 83 Futog Tupanjac MD
10.03.2017 18:30 Sloven 83 : 70 Železničar
10.03.2017 17:00 Radnički (O) 65 : 88 Žarkovo
10.03.2017 17:30 Ivanjica 101 : 75 Play off
10.03.2017 16:20 BASK 61 : 65 Lazarevac

Odbojka

10.03.2017 20:00 Toplički Vitezovi 1 : 3 VA 014 Gorenje
10.03.2017 17:00 Spartak (S) 3 : 0 Smederevo Carina
10.03.2017 19:00 Crvena zvezda 3 : 1 MD Zrenjanin
10.03.2017 19:00 Spartak 1 : 3 Dinamo
10.03.2017 20:00 FOK 3 : 0 Vranje

Rukomet

10.03.2017 13:00 Vojvodina 32 : 36 Vardar
10.03.2017 20:30 Lavovi BP 49 : 29 Dalmatinac
10.03.2017 17:30 Junior 35 : 29 Železničar

Vaterpolo

10.03.2017 20:15 OVK POŠK 9 : 3 Šabac

Futsal

10.03.2017 19:30 Metalac Kolorado 3 : 1 Jastrebac
10.03.2017 19:00 Ekonomac 13 : 2 Smederevo
10.03.2017 19:00 Pirot 4 : 1 Put-inženjering

Hokej

10.03.2017 17:30 Medvescak 6 : 4 Triglav
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu