11.06
17:30
Karađorđe
Slavija
0
3
|
11.06.2017 17:30 | Karađorđe | 0 : 3 | Slavija |
11.06
17:30
Radnički 1905
Senta
0
3
|
11.06.2017 17:30 | Radnički 1905 | 0 : 3 | Senta | |||||
11.06
17:30
Bajša
Proleter (RS)
3
1
|
11.06.2017 17:30 | Bajša | 3 : 1 | Proleter (RS) | |||||
11.06
17:30
Napredak
Preporod
3
1
|
11.06.2017 17:30 | Napredak | 3 : 1 | Preporod | |||||
11.06
17:00
Jadran (S)
Proleter (Nj)
1
0
|
11.06.2017 17:00 | Jadran (S) | 1 : 0 | Proleter (Nj) | |||||
11.06
17:30
Jadran (F)
Njegoš
1
5
|
11.06.2017 17:30 | Jadran (F) | 1 : 5 | Njegoš | |||||
11.06
17:30
Sutjeska
Krivaja
3
3
|
11.06.2017 17:30 | Sutjeska | 3 : 3 | Krivaja | |||||
11.06
17:30
Obilić
Eđšeg
4
1
|
11.06.2017 17:30 | Obilić | 4 : 1 | Eđšeg | |||||
11.06
17:30
Vinogradar
Panonija IM Topola
5
1
|
11.06.2017 17:30 | Vinogradar | 5 : 1 | Panonija IM Topola |
11.06
17:30
Partizan (G)
Sloga (BNS)
2
1
|
11.06.2017 17:30 | Partizan (G) | 2 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
11.06
17:30
Vulturul
Strela
3
2
|
11.06.2017 17:30 | Vulturul | 3 : 2 | Strela | |||||
11.06
17:30
Polet
Borac (St)
4
2
|
11.06.2017 17:30 | Polet | 4 : 2 | Borac (St) | |||||
11.06
17:30
Jedinstvo (V)
Partizan (U)
0
1
|
11.06.2017 17:30 | Jedinstvo (V) | 0 : 1 | Partizan (U) | |||||
11.06
17:30
Mladost (O)
Jugoslavija
6
1
|
11.06.2017 17:30 | Mladost (O) | 6 : 1 | Jugoslavija | |||||
11.06
17:30
BAK
Budućnost (A)
6
0
|
11.06.2017 17:30 | BAK | 6 : 0 | Budućnost (A) | |||||
11.06
17:30
Crvena zvezda
Vojvodina (C)
3
2
|
11.06.2017 17:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Vojvodina (C) | |||||
11.06
17:30
Jedinstvo Stević
Vojvodina (S)
5
0
|
11.06.2017 17:30 | Jedinstvo Stević | 5 : 0 | Vojvodina (S) |
11.06
17:30
Lehel
Krajina
0
0
|
11.06.2017 17:30 | Lehel | 0 : 0 | Krajina | |||||
11.06
17:30
Jedinstvo
Borac
6
0
|
11.06.2017 17:30 | Jedinstvo | 6 : 0 | Borac | |||||
11.06
17:30
Naftagas (B)
Begej
1
2
|
11.06.2017 17:30 | Naftagas (B) | 1 : 2 | Begej | |||||
11.06
17:30
Mladost (BD)
Mladost (L)
1
2
|
11.06.2017 17:30 | Mladost (BD) | 1 : 2 | Mladost (L) | |||||
11.06
17:30
C. Zvezda (RS)
Omladinac
6
0
|
11.06.2017 17:30 | C. Zvezda (RS) | 6 : 0 | Omladinac |
11.06
17:00
Hrtkovci
Napredak
4
2
|
11.06.2017 17:00 | Hrtkovci | 4 : 2 | Napredak | |||||
11.06
17:00
Ljukovo
Donji Petrovci
4
0
|
11.06.2017 17:00 | Ljukovo | 4 : 0 | Donji Petrovci | |||||
11.06
17:00
Jadran
Rudar
4
3
|
11.06.2017 17:00 | Jadran | 4 : 3 | Rudar | |||||
11.06
17:00
Sloboda
Budućnost
2
1
|
11.06.2017 17:00 | Sloboda | 2 : 1 | Budućnost |
11.06
18:00
Ibar
Real
0
0
|
11.06.2017 18:00 | Ibar | 0 : 0 | Real | |||||
11.06
18:00
Magnohrom
Granit
0
0
|
11.06.2017 18:00 | Magnohrom | 0 : 0 | Granit | |||||
11.06
18:00
Ribnica
Novi Pazar 1928
2
1
|
11.06.2017 18:00 | Ribnica | 2 : 1 | Novi Pazar 1928 | |||||
11.06
18:00
Mataruge
Polet
2
1
|
11.06.2017 18:00 | Mataruge | 2 : 1 | Polet | |||||
11.06
18:00
Borac
Rudar
1
2
|
11.06.2017 18:00 | Borac | 1 : 2 | Rudar | |||||
11.06
18:00
Stubal
Radnik
2
1
|
11.06.2017 18:00 | Stubal | 2 : 1 | Radnik |
11.06
17:30
Slatina
Polet (T)
3
0
|
11.06.2017 17:30 | Slatina | 3 : 0 | Polet (T) | |||||
11.06
17:30
Ozrem PMH
Prijevor
1
3
|
11.06.2017 17:30 | Ozrem PMH | 1 : 3 | Prijevor | |||||
11.06
17:30
LFK Mladost
Mladost (P)
5
2
|
11.06.2017 17:30 | LFK Mladost | 5 : 2 | Mladost (P) | |||||
11.06
17:30
Backovac Junajted
Spartak
1
2
|
11.06.2017 17:30 | Backovac Junajted | 1 : 2 | Spartak | |||||
11.06
17:30
Jedinstvo (GG)
Donja Vrbava
3
0
|
11.06.2017 17:30 | Jedinstvo (GG) | 3 : 0 | Donja Vrbava | |||||
11.06
17:30
Zadrugar
Omladinac (Z)
2
4
|
11.06.2017 17:30 | Zadrugar | 2 : 4 | Omladinac (Z) | |||||
11.06
17:30
Napredak
Brezak
4
3
|
11.06.2017 17:30 | Napredak | 4 : 3 | Brezak | |||||
11.06
17:30
Lunjevica
Parmenac
1
4
|
11.06.2017 17:30 | Lunjevica | 1 : 4 | Parmenac |
11.06
17:30
Sloboda
Podunavac
4
1
|
11.06.2017 17:30 | Sloboda | 4 : 1 | Podunavac | |||||
11.06
17:30
Bresje Superior
Sloga
4
4
|
11.06.2017 17:30 | Bresje Superior | 4 : 4 | Sloga | |||||
11.06
17:30
Pobeda
Omladinac
3
0
|
11.06.2017 17:30 | Pobeda | 3 : 0 | Omladinac | |||||
11.06
17:30
7. Juli
Šumadija
3
0
|
11.06.2017 17:30 | 7. Juli | 3 : 0 | Šumadija | |||||
11.06
17:30
Polet
SASK
2
4
|
11.06.2017 17:30 | Polet | 2 : 4 | SASK | |||||
11.06
17:30
Udarnik
Mladi borac
1
0
|
11.06.2017 17:30 | Udarnik | 1 : 0 | Mladi borac | |||||
11.06
17:30
Budućnost
Cerovac 2013
0
3
|
11.06.2017 17:30 | Budućnost | 0 : 3 | Cerovac 2013 | |||||
11.06
17:30
Osipaonica
Crvena zvezda
2
1
|
11.06.2017 17:30 | Osipaonica | 2 : 1 | Crvena zvezda |
11.06
17:30
Junkovac
Omladinac
5
2
|
11.06.2017 17:30 | Junkovac | 5 : 2 | Omladinac | |||||
11.06
17:30
Lokomotiva
Trnava
3
1
|
11.06.2017 17:30 | Lokomotiva | 3 : 1 | Trnava | |||||
11.06
17:30
OFK Aranđelovac
OFK Šatornja
5
2
|
11.06.2017 17:30 | OFK Aranđelovac | 5 : 2 | OFK Šatornja | |||||
11.06
17:30
ŽSK
Banja 1957
2
1
|
11.06.2017 17:30 | ŽSK | 2 : 1 | Banja 1957 | |||||
11.06
17:30
Prvi srpski ustanak
Vinča
5
5
|
11.06.2017 17:30 | Prvi srpski ustanak | 5 : 5 | Vinča | |||||
11.06
17:30
Borac
Vitlina-Bokanja
10
0
|
11.06.2017 17:30 | Borac | 10 : 0 | Vitlina-Bokanja |
11.06
17:30
Mlava (ML)
Rudar (Kr)
3
2
|
11.06.2017 17:30 | Mlava (ML) | 3 : 2 | Rudar (Kr) | |||||
11.06
17:30
Polet (SD)
Mladost (B)
1
2
|
11.06.2017 17:30 | Polet (SD) | 1 : 2 | Mladost (B) | |||||
11.06
17:30
Đerdap
Napredak 1936
4
2
|
11.06.2017 17:30 | Đerdap | 4 : 2 | Napredak 1936 | |||||
11.06
17:30
Sloga 33
Budućnost (V)
0
1
|
11.06.2017 17:30 | Sloga 33 | 0 : 1 | Budućnost (V) | |||||
11.06
17:30
Krilaš
Trgovački
4
5
|
11.06.2017 17:30 | Krilaš | 4 : 5 | Trgovački | |||||
11.06
17:30
Rudar (S)
Rudar 2001
0
0
|
11.06.2017 17:30 | Rudar (S) | 0 : 0 | Rudar 2001 | |||||
11.06
17:30
Makce
Radnik (S)
3
2
|
11.06.2017 17:30 | Makce | 3 : 2 | Radnik (S) | |||||
11.06
17:30
Sloga (B)
Borac (K)
5
2
|
11.06.2017 17:30 | Sloga (B) | 5 : 2 | Borac (K) |
11.06
18:00
Radnički Šabački
Borac (L)
2
0
|
11.06.2017 18:00 | Radnički Šabački | 2 : 0 | Borac (L) | |||||
11.06
18:00
Mladost (P)
Jevremovac
2
2
|
11.06.2017 18:00 | Mladost (P) | 2 : 2 | Jevremovac | |||||
11.06
18:00
Mladost (PP)
Sindjelić
2
1
|
11.06.2017 18:00 | Mladost (PP) | 2 : 1 | Sindjelić | |||||
11.06
18:00
Podrinje
Antimon
4
0
|
11.06.2017 18:00 | Podrinje | 4 : 0 | Antimon | |||||
11.06
18:00
Jedinstvo
Cer
2
4
|
11.06.2017 18:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Cer | |||||
11.06
18:00
Borac (V)
Hajduk Stanko
1
0
|
11.06.2017 18:00 | Borac (V) | 1 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
11.06
18:00
Majur
Mačva 2005
1
0
|
11.06.2017 18:00 | Majur | 1 : 0 | Mačva 2005 |
11.06
17:00
Tulari
Junior Novo Naselje
3
0
|
11.06.2017 17:00 | Tulari | 3 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
11.06
17:00
Mladost
Kačer
7
1
|
11.06.2017 17:00 | Mladost | 7 : 1 | Kačer | |||||
11.06
17:00
Brezovica
Tešnjar
5
1
|
11.06.2017 17:00 | Brezovica | 5 : 1 | Tešnjar | |||||
11.06
17:00
Banjani
Trlić
0
2
|
11.06.2017 17:00 | Banjani | 0 : 2 | Trlić | |||||
11.06
17:00
Pepeljevac
Sovljak
2
1
|
11.06.2017 17:00 | Pepeljevac | 2 : 1 | Sovljak | |||||
11.06
17:00
Iskra
Tvrdojevac
4
0
|
11.06.2017 17:00 | Iskra | 4 : 0 | Tvrdojevac | |||||
11.06
17:00
OFK Jabučje
ZSK
4
0
|
11.06.2017 17:00 | OFK Jabučje | 4 : 0 | ZSK | |||||
11.06
17:00
Radnik
Joševa
5
2
|
11.06.2017 17:00 | Radnik | 5 : 2 | Joševa |
11.06
17:00
Savinac
Crnokosa
3
0
|
11.06.2017 17:00 | Savinac | 3 : 0 | Crnokosa | |||||
11.06
17:00
Višesava
Lazarica
2
0
|
11.06.2017 17:00 | Višesava | 2 : 0 | Lazarica | |||||
11.06
17:00
Polet
Jedinstvo (K)
2
1
|
11.06.2017 17:00 | Polet | 2 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
11.06
17:00
Ariljska rampa
Budućnost
0
1
|
11.06.2017 17:00 | Ariljska rampa | 0 : 1 | Budućnost | |||||
11.06
17:00
Ježevica
Zlatar
6
4
|
11.06.2017 17:00 | Ježevica | 6 : 4 | Zlatar | |||||
11.06
17:00
Perućac
Jasen
3
1
|
11.06.2017 17:00 | Perućac | 3 : 1 | Jasen |
11.06
17:30
BSK
Blizna
4
2
|
11.06.2017 17:30 | BSK | 4 : 2 | Blizna | |||||
11.06
17:30
Krivelj
Slatina
1
7
|
11.06.2017 17:30 | Krivelj | 1 : 7 | Slatina | |||||
11.06
17:30
Rudna Glava
Polom
4
0
|
11.06.2017 17:30 | Rudna Glava | 4 : 0 | Polom | |||||
11.06
17:30
Čubra
Ključ
3
2
|
11.06.2017 17:30 | Čubra | 3 : 2 | Ključ | |||||
11.06
17:30
Brestovac
Nemetali
6
3
|
11.06.2017 17:30 | Brestovac | 6 : 3 | Nemetali | |||||
11.06
17:30
Zlot
Deli Jovan
2
0
|
11.06.2017 17:30 | Zlot | 2 : 0 | Deli Jovan | |||||
11.06
17:30
Branik
Poreč
2
0
|
11.06.2017 17:30 | Branik | 2 : 0 | Poreč |
11.06
17:30
Mladost (Ba)
Zemljoradnik
1
0
|
11.06.2017 17:30 | Mladost (Ba) | 1 : 0 | Zemljoradnik | |||||
11.06
17:30
Doljevac 1971
Naisus 1977
5
4
|
11.06.2017 17:30 | Doljevac 1971 | 5 : 4 | Naisus 1977 | |||||
11.06
17:30
Mladost 1976
Jedinstvo GVD
6
1
|
11.06.2017 17:30 | Mladost 1976 | 6 : 1 | Jedinstvo GVD | |||||
11.06
17:30
Radnički 1924
Naša krila
1
0
|
11.06.2017 17:30 | Radnički 1924 | 1 : 0 | Naša krila | |||||
11.06
17:30
Crvena Zvezda
Radnički 1947
5
2
|
11.06.2017 17:30 | Crvena Zvezda | 5 : 2 | Radnički 1947 | |||||
11.06
17:30
Palilula
Orljane
3
2
|
11.06.2017 17:30 | Palilula | 3 : 2 | Orljane | |||||
11.06
17:30
Moravac (ZT)
Rasovača
4
3
|
11.06.2017 17:30 | Moravac (ZT) | 4 : 3 | Rasovača | |||||
11.06
17:30
Rudar Alpos
Morava (Ž)
3
1
|
11.06.2017 17:30 | Rudar Alpos | 3 : 1 | Morava (Ž) |
11.06
Omladinac
Graničar
3
0
|
11.06.2017 | Omladinac | 3 : 0 | Graničar | |||||
11.06
OFK Grlište
OFK Knjaz
3
1
|
11.06.2017 | OFK Grlište | 3 : 1 | OFK Knjaz | |||||
11.06
Bučje Topla
Radnički (L)
3
2
|
11.06.2017 | Bučje Topla | 3 : 2 | Radnički (L) | |||||
11.06
ŠSK
Sloga
6
0
|
11.06.2017 | ŠSK | 6 : 0 | Sloga | |||||
11.06
17:30
Osnić
Malinik
1
1
|
11.06.2017 17:30 | Osnić | 1 : 1 | Malinik | |||||
11.06
17:30
Vratarnica
Kablovi
0
3
|
11.06.2017 17:30 | Vratarnica | 0 : 3 | Kablovi |
11.06
17:30
Naupare
Mladi radnik
5
1
|
11.06.2017 17:30 | Naupare | 5 : 1 | Mladi radnik | |||||
11.06
17:30
Ribnik
Šanac
3
2
|
11.06.2017 17:30 | Ribnik | 3 : 2 | Šanac | |||||
11.06
17:30
Parunovac
Blagotin
5
1
|
11.06.2017 17:30 | Parunovac | 5 : 1 | Blagotin | |||||
11.06
17:30
FUD
Kupci
1
2
|
11.06.2017 17:30 | FUD | 1 : 2 | Kupci | |||||
11.06
17:30
Mačkovac
Jastrebac
0
1
|
11.06.2017 17:30 | Mačkovac | 0 : 1 | Jastrebac | |||||
11.06
17:30
Sloga
13. April
2
5
|
11.06.2017 17:30 | Sloga | 2 : 5 | 13. April |
11.06
17:30
Morava
Crvena zastava
4
5
|
11.06.2017 17:30 | Morava | 4 : 5 | Crvena zastava | |||||
11.06
17:30
Aluminijum
Budućnost
0
3
|
11.06.2017 17:30 | Aluminijum | 0 : 3 | Budućnost | |||||
11.06
17:30
OFK Niš
Proleter (DV)
8
0
|
11.06.2017 17:30 | OFK Niš | 8 : 0 | Proleter (DV) | |||||
11.06
17:30
Palilulac
AZ Borac 2014
3
3
|
11.06.2017 17:30 | Palilulac | 3 : 3 | AZ Borac 2014 | |||||
11.06
17:30
Vulkan
Rudar
2
3
|
11.06.2017 17:30 | Vulkan | 2 : 3 | Rudar | |||||
11.06
17:30
Sloboda
Vrtište
3
2
|
11.06.2017 17:30 | Sloboda | 3 : 2 | Vrtište | |||||
11.06
17:30
Sloga 1948
Mladost
0
3
|
11.06.2017 17:30 | Sloga 1948 | 0 : 3 | Mladost |
11.06
17:30
Sloga
Jedinstvo (GS)
3
6
|
11.06.2017 17:30 | Sloga | 3 : 6 | Jedinstvo (GS) | |||||
11.06
17:30
Zloćudovo
Čekmin
1
0
|
11.06.2017 17:30 | Zloćudovo | 1 : 0 | Čekmin | |||||
11.06
17:30
Umac
Jedinstvo (Š)
0
0
|
11.06.2017 17:30 | Umac | 0 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
11.06
17:30
Progres
Bobište
2
3
|
11.06.2017 17:30 | Progres | 2 : 3 | Bobište | |||||
11.06
17:30
Radnički (P)
Omladinac (DS)
4
4
|
11.06.2017 17:30 | Radnički (P) | 4 : 4 | Omladinac (DS) | |||||
11.06
17:30
Jablanica
Kumarevo 65
10
1
|
11.06.2017 17:30 | Jablanica | 10 : 1 | Kumarevo 65 | |||||
11.06
17:30
Železničar
Brza
2
3
|
11.06.2017 17:30 | Železničar | 2 : 3 | Brza | |||||
11.06
17:30
Polet
Mladi Borac
0
1
|
11.06.2017 17:30 | Polet | 0 : 1 | Mladi Borac | |||||
11.06
17:30
Vučje
Plantaža
2
2
|
11.06.2017 17:30 | Vučje | 2 : 2 | Plantaža |
11.06
Pavlovac
Ternoci
|
11.06.2017 | Pavlovac | : | Ternoci | |||||
11.06
Lugina
Mladost (S)
|
11.06.2017 | Lugina | : | Mladost (S) | |||||
11.06
17:30
OFK Alakince
Čelik
4
2
|
11.06.2017 17:30 | OFK Alakince | 4 : 2 | Čelik | |||||
11.06
Vihor
Crnotince
|
11.06.2017 | Vihor | : | Crnotince | |||||
11.06
Mladost (B)
Trešnjevka
|
11.06.2017 | Mladost (B) | : | Trešnjevka |
11.06
17:30
Jastrebac
Polet (R)
1
1
|
11.06.2017 17:30 | Jastrebac | 1 : 1 | Polet (R) | |||||
11.06
11:00
OFK Rutevac 1908
Jedinstvo
4
1
|
11.06.2017 11:00 | OFK Rutevac 1908 | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.06
17:30
Sloga (K)
Ratar
3
0
|
11.06.2017 17:30 | Sloga (K) | 3 : 0 | Ratar | |||||
11.06
11:00
Napredak 2012
OFK Sloga (D)
2
1
|
11.06.2017 11:00 | Napredak 2012 | 2 : 1 | OFK Sloga (D) |
11.06
15:30
Bukovik
Pobeda
3
0
|
11.06.2017 15:30 | Bukovik | 3 : 0 | Pobeda | |||||
11.06
17:30
Sloboda 2013
Jedinstvo 1952
3
6
|
11.06.2017 17:30 | Sloboda 2013 | 3 : 6 | Jedinstvo 1952 | |||||
11.06
17:30
Sloga
Hajduk
0
1
|
11.06.2017 17:30 | Sloga | 0 : 1 | Hajduk |
11.06
17:30
Milanovo
Mladost (DL)
5
2
|
11.06.2017 17:30 | Milanovo | 5 : 2 | Mladost (DL) | |||||
11.06
17:30
Mladost (B)
OFK Morava
2
2
|
11.06.2017 17:30 | Mladost (B) | 2 : 2 | OFK Morava | |||||
11.06
17:30
Napredak
Lemind
0
4
|
11.06.2017 17:30 | Napredak | 0 : 4 | Lemind | |||||
11.06
17:30
Navalin
BSK
6
2
|
11.06.2017 17:30 | Navalin | 6 : 2 | BSK | |||||
11.06
17:30
Real
Marjan MB
0
3
|
11.06.2017 17:30 | Real | 0 : 3 | Marjan MB | |||||
11.06
17:30
Gradac
Sušica 2012
4
2
|
11.06.2017 17:30 | Gradac | 4 : 2 | Sušica 2012 | |||||
11.06
17:30
Šumadija
Jedinstvo (G)
3
2
|
11.06.2017 17:30 | Šumadija | 3 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
11.06
17:30
Bratstvo
Mladost (V)
1
2
|
11.06.2017 17:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Mladost (V) | |||||
11.06
17:30
Sloboda (DB)
Atletiko
2
0
|
11.06.2017 17:30 | Sloboda (DB) | 2 : 0 | Atletiko |
11.06
17:30
Tromedja
AFK
1
3
|
11.06.2017 17:30 | Tromedja | 1 : 3 | AFK | |||||
11.06
17:30
Tisa
Čoka
4
3
|
11.06.2017 17:30 | Tisa | 4 : 3 | Čoka | |||||
11.06
17:30
Horgoš 1911
Jedinstvo (M)
11
0
|
11.06.2017 17:30 | Horgoš 1911 | 11 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
11.06
17:30
Jedinstvo (SK)
Graničar
1
1
|
11.06.2017 17:30 | Jedinstvo (SK) | 1 : 1 | Graničar |
11.06
17:30
Borac (VS)
Karaš (K)
2
0
|
11.06.2017 17:30 | Borac (VS) | 2 : 0 | Karaš (K) | |||||
11.06
17:30
Hajdučica
Vojvodina (CC)
6
1
|
11.06.2017 17:30 | Hajdučica | 6 : 1 | Vojvodina (CC) | |||||
11.06
17:30
Ševac
Banat
4
1
|
11.06.2017 17:30 | Ševac | 4 : 1 | Banat | |||||
11.06
17:30
Partizan (K)
Ratar
4
3
|
11.06.2017 17:30 | Partizan (K) | 4 : 3 | Ratar | |||||
11.06
17:30
Borac (VG)
Radnički 1927
3
0
|
11.06.2017 17:30 | Borac (VG) | 3 : 0 | Radnički 1927 | |||||
11.06
17:30
Potporanj
Dobrica
3
2
|
11.06.2017 17:30 | Potporanj | 3 : 2 | Dobrica | |||||
11.06
17:30
Vladimirovac
Dunav
2
5
|
11.06.2017 17:30 | Vladimirovac | 2 : 5 | Dunav |
11.06
17:00
Mladost
Železničar
2
2
|
11.06.2017 17:00 | Mladost | 2 : 2 | Železničar | |||||
11.06
17:00
Graničar (O)
Jedinstvo (P)
4
1
|
11.06.2017 17:00 | Graničar (O) | 4 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
11.06
17:00
Graničar (K)
Hajduk
5
0
|
11.06.2017 17:00 | Graničar (K) | 5 : 0 | Hajduk | |||||
11.06
17:00
OFK Brestač
Napredak
2
4
|
11.06.2017 17:00 | OFK Brestač | 2 : 4 | Napredak | |||||
11.06
17:00
PSK Putinci
Sloga
5
3
|
11.06.2017 17:00 | PSK Putinci | 5 : 3 | Sloga | |||||
11.06
17:00
Fruškogorac
Obilić 1993
4
1
|
11.06.2017 17:00 | Fruškogorac | 4 : 1 | Obilić 1993 | |||||
11.06
17:00
Jedinstvo (M)
Borac
1
1
|
11.06.2017 17:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 1 | Borac |
11.06
17:30
Čenej
Moskva
4
0
|
11.06.2017 17:30 | Čenej | 4 : 0 | Moskva | |||||
11.06
17:30
Obilić
Borac
6
2
|
11.06.2017 17:30 | Obilić | 6 : 2 | Borac | |||||
11.06
17:30
Fruškogorski partizan
Fruškogorac
4
2
|
11.06.2017 17:30 | Fruškogorski partizan | 4 : 2 | Fruškogorac | |||||
11.06
17:30
Bačka
RFK Novi Sad 1921
0
3
|
11.06.2017 17:30 | Bačka | 0 : 3 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
11.06
17:30
Susek
Centar
1
2
|
11.06.2017 17:30 | Susek | 1 : 2 | Centar |
11.06
17:30
OFK Bagremar
Erdoglija
1
4
|
11.06.2017 17:30 | OFK Bagremar | 1 : 4 | Erdoglija | |||||
11.06
17:30
Azbest
Zastava
0
3
|
11.06.2017 17:30 | Azbest | 0 : 3 | Zastava | |||||
11.06
17:30
Korićani
Košutnjak
1
0
|
11.06.2017 17:30 | Korićani | 1 : 0 | Košutnjak | |||||
11.06
17:30
Kremenac
Divostin
3
2
|
11.06.2017 17:30 | Kremenac | 3 : 2 | Divostin | |||||
11.06
17:30
21. oktobar
Seljak
5
1
|
11.06.2017 17:30 | 21. oktobar | 5 : 1 | Seljak |
11.06
17:30
Kej
Lugovi
3
2
|
11.06.2017 17:30 | Kej | 3 : 2 | Lugovi | |||||
11.06
17:30
Rakova
Morava (M)
0
3
|
11.06.2017 17:30 | Rakova | 0 : 3 | Morava (M) | |||||
11.06
17:30
Vujan
Prijatelji
7
3
|
11.06.2017 17:30 | Vujan | 7 : 3 | Prijatelji | |||||
11.06
17:30
Planinac
Čačak 94
4
0
|
11.06.2017 17:30 | Planinac | 4 : 0 | Čačak 94 | |||||
11.06
17:30
Morava (K)
Gavrilo Princip
6
1
|
11.06.2017 17:30 | Morava (K) | 6 : 1 | Gavrilo Princip | |||||
11.06
17:30
Budućnost
Malba
4
3
|
11.06.2017 17:30 | Budućnost | 4 : 3 | Malba |
11.06
10:30
Žabare
Sloga
1
2
|
11.06.2017 10:30 | Žabare | 1 : 2 | Sloga |
11.06
17:30
Stig (MC)
Omladinac (S)
3
0
|
11.06.2017 17:30 | Stig (MC) | 3 : 0 | Omladinac (S) | |||||
11.06
17:30
Mladost (R)
Integral
5
3
|
11.06.2017 17:30 | Mladost (R) | 5 : 3 | Integral | |||||
11.06
17:30
Sloga 1952
Dragoš
5
4
|
11.06.2017 17:30 | Sloga 1952 | 5 : 4 | Dragoš | |||||
11.06
17:30
Bata Bulić
Rade Milošević
2
3
|
11.06.2017 17:30 | Bata Bulić | 2 : 3 | Rade Milošević | |||||
11.06
17:30
Zadrugar (T)
Radnički (K)
1
2
|
11.06.2017 17:30 | Zadrugar (T) | 1 : 2 | Radnički (K) | |||||
11.06
17:30
BSK
Omladinac (Š)
3
4
|
11.06.2017 17:30 | BSK | 3 : 4 | Omladinac (Š) |
11.06
17:30
Železničar
Kurjače
9
1
|
11.06.2017 17:30 | Železničar | 9 : 1 | Kurjače | |||||
11.06
17:30
Polet (V)
Dunavac (P)
2
1
|
11.06.2017 17:30 | Polet (V) | 2 : 1 | Dunavac (P) | |||||
11.06
17:30
Žika Marković Uča
Radnički (P)
4
1
|
11.06.2017 17:30 | Žika Marković Uča | 4 : 1 | Radnički (P) | |||||
11.06
17:30
Desine
Sloga (Ć)
5
1
|
11.06.2017 17:30 | Desine | 5 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
11.06
17:30
Napredak (P)
Jedinstvo (LJ)
1
3
|
11.06.2017 17:30 | Napredak (P) | 1 : 3 | Jedinstvo (LJ) | |||||
11.06
17:30
Napredak 1934
Dizel
3
4
|
11.06.2017 17:30 | Napredak 1934 | 3 : 4 | Dizel | |||||
11.06
17:30
Jedinstvo (D)
Obilić
1
2
|
11.06.2017 17:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 2 | Obilić |
11.06
17:00
Vrelo Sport
Mladost
6
0
|
11.06.2017 17:00 | Vrelo Sport | 6 : 0 | Mladost | |||||
11.06
17:00
Dimitrije Tucović
Kalenić
4
3
|
11.06.2017 17:00 | Dimitrije Tucović | 4 : 3 | Kalenić | |||||
11.06
17:00
OFK Stublenica
Polet (DL)
3
5
|
11.06.2017 17:00 | OFK Stublenica | 3 : 5 | Polet (DL) | |||||
11.06
17:00
Rudar
Gunjevac
6
4
|
11.06.2017 17:00 | Rudar | 6 : 4 | Gunjevac | |||||
11.06
17:00
Proleter
Crvena Jabuka
1
5
|
11.06.2017 17:00 | Proleter | 1 : 5 | Crvena Jabuka | |||||
11.06
17:00
Polet (T)
OFK Paljuvi
1
1
|
11.06.2017 17:00 | Polet (T) | 1 : 1 | OFK Paljuvi |
11.06
17:00
Mladost
Polet
3
5
|
11.06.2017 17:00 | Mladost | 3 : 5 | Polet | |||||
11.06
17:00
Komanice
Ribnikar
2
0
|
11.06.2017 17:00 | Komanice | 2 : 0 | Ribnikar | |||||
11.06
17:00
Rajac
Liplje
3
0
|
11.06.2017 17:00 | Rajac | 3 : 0 | Liplje | |||||
11.06
17:00
Milenko Pavlović
Kotešica
1
1
|
11.06.2017 17:00 | Milenko Pavlović | 1 : 1 | Kotešica | |||||
11.06
17:00
OFK Brđanac
Popadić
3
1
|
11.06.2017 17:00 | OFK Brđanac | 3 : 1 | Popadić | |||||
11.06
17:00
Kolubara 2
Borac
5
1
|
11.06.2017 17:00 | Kolubara 2 | 5 : 1 | Borac |
11.06
14:30
Glumač
Pobeda
1
1
|
11.06.2017 14:30 | Glumač | 1 : 1 | Pobeda | |||||
11.06
17:30
Sečica
Trešnjica
5
1
|
11.06.2017 17:30 | Sečica | 5 : 1 | Trešnjica | |||||
11.06
17:30
Napredak
Bakionica
1
4
|
11.06.2017 17:30 | Napredak | 1 : 4 | Bakionica | |||||
11.06
14:30
Dobrinjac
Gorobilje
5
0
|
11.06.2017 14:30 | Dobrinjac | 5 : 0 | Gorobilje | |||||
11.06
14:30
Plavi Tok
Lauš
1
1
|
11.06.2017 14:30 | Plavi Tok | 1 : 1 | Lauš | |||||
11.06
17:30
Duškovci
Avijatičar
0
3
|
11.06.2017 17:30 | Duškovci | 0 : 3 | Avijatičar | |||||
11.06
17:30
Omladinac
Borac
4
0
|
11.06.2017 17:30 | Omladinac | 4 : 0 | Borac |
11.06
17:30
Sebečevac
Žabare
3
2
|
11.06.2017 17:30 | Sebečevac | 3 : 2 | Žabare | |||||
11.06
17:30
Borac
Jedinstvo 1936
2
6
|
11.06.2017 17:30 | Borac | 2 : 6 | Jedinstvo 1936 | |||||
11.06
11:00
Bukovica
Sloga
0
1
|
11.06.2017 11:00 | Bukovica | 0 : 1 | Sloga | |||||
11.06
17:30
Dedina
Rasina
4
5
|
11.06.2017 17:30 | Dedina | 4 : 5 | Rasina | |||||
11.06
17:30
Kapidžija
Budućnost
3
0
|
11.06.2017 17:30 | Kapidžija | 3 : 0 | Budućnost | |||||
11.06
11:00
Mladost VPD
BSK
8
1
|
11.06.2017 11:00 | Mladost VPD | 8 : 1 | BSK |
11.06
17:30
14. Oktobar
Sloga
3
1
|
11.06.2017 17:30 | 14. Oktobar | 3 : 1 | Sloga | |||||
11.06
17:30
Rubin (DS)
Polet 57
4
0
|
11.06.2017 17:30 | Rubin (DS) | 4 : 0 | Polet 57 | |||||
11.06
17:30
Jugovići
Varvarin
3
0
|
11.06.2017 17:30 | Jugovići | 3 : 0 | Varvarin | |||||
11.06
17:30
Borac
Donji Kopaonik
5
5
|
11.06.2017 17:30 | Borac | 5 : 5 | Donji Kopaonik | |||||
11.06
17:30
Stari Trstenik
Omladinac
6
1
|
11.06.2017 17:30 | Stari Trstenik | 6 : 1 | Omladinac | |||||
11.06
17:30
Mladost
Rubin (Z)
4
2
|
11.06.2017 17:30 | Mladost | 4 : 2 | Rubin (Z) | |||||
11.06
17:30
Beli Orlovi
Gradina
6
4
|
11.06.2017 17:30 | Beli Orlovi | 6 : 4 | Gradina |
11.06
17:30
Temac
Lokomotiva
3
0
|
11.06.2017 17:30 | Temac | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
11.06
17:30
Rongo Siti
Mladost
3
2
|
11.06.2017 17:30 | Rongo Siti | 3 : 2 | Mladost | |||||
11.06
17:30
Sloga
Željuša
2
1
|
11.06.2017 17:30 | Sloga | 2 : 1 | Željuša | |||||
11.06
17:30
Rajko Mitić
Jerma
3
0
|
11.06.2017 17:30 | Rajko Mitić | 3 : 0 | Jerma |
11.06
17:30
Durlan Siti
Omladinac
1
7
|
11.06.2017 17:30 | Durlan Siti | 1 : 7 | Omladinac | |||||
11.06
17:30
Čegar 1946
Sečanica
2
0
|
11.06.2017 17:30 | Čegar 1946 | 2 : 0 | Sečanica | |||||
11.06
17:30
Stevan Nešticki
Supovac
3
0
|
11.06.2017 17:30 | Stevan Nešticki | 3 : 0 | Supovac | |||||
11.06
17:30
Radnički 1936
Mladost
2
4
|
11.06.2017 17:30 | Radnički 1936 | 2 : 4 | Mladost | |||||
11.06
17:30
Čegar 2013
Morava 1949
3
0
|
11.06.2017 17:30 | Čegar 2013 | 3 : 0 | Morava 1949 |
11.06
17:30
Nacional
Mladost
0
2
|
11.06.2017 17:30 | Nacional | 0 : 2 | Mladost |
11.06
11:00
Arbanasce
Baličevac 1974
3
0
|
11.06.2017 11:00 | Arbanasce | 3 : 0 | Baličevac 1974 |
11.06
10:00
Skupljen 2013
Sloga Trgošped
6
0
|
11.06.2017 10:00 | Skupljen 2013 | 6 : 0 | Sloga Trgošped | |||||
11.06
18:00
Provo 2015
Petrovac 74
3
0
|
11.06.2017 18:00 | Provo 2015 | 3 : 0 | Petrovac 74 | |||||
11.06
18:00
Hajduk
Mrovska
1
2
|
11.06.2017 18:00 | Hajduk | 1 : 2 | Mrovska | |||||
11.06
18:00
Verko
Mladost (Z)
5
0
|
11.06.2017 18:00 | Verko | 5 : 0 | Mladost (Z) | |||||
11.06
18:00
Dragojevac
Polet
4
2
|
11.06.2017 18:00 | Dragojevac | 4 : 2 | Polet | |||||
11.06
10:00
Jedinstvo 2014
Mladost (B)
0
4
|
11.06.2017 10:00 | Jedinstvo 2014 | 0 : 4 | Mladost (B) | |||||
11.06
10:00
Sloga 1949
Sloga (R)
3
0
|
11.06.2017 10:00 | Sloga 1949 | 3 : 0 | Sloga (R) |
11.06
17:00
Lukavac
OFK Povlen
3
1
|
11.06.2017 17:00 | Lukavac | 3 : 1 | OFK Povlen | |||||
11.06
11:00
Mladi radnik
Sloga Gorić
3
0
|
11.06.2017 11:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Sloga Gorić | |||||
11.06
14:00
Paune
Dupljaj
3
0
|
11.06.2017 14:00 | Paune | 3 : 0 | Dupljaj | |||||
11.06
17:00
Bujačić
Rakac Stave
3
1
|
11.06.2017 17:00 | Bujačić | 3 : 1 | Rakac Stave | |||||
11.06
17:00
Dupljaj 2016
Beloševac
1
2
|
11.06.2017 17:00 | Dupljaj 2016 | 1 : 2 | Beloševac | |||||
11.06
17:00
Zadrugar
Mali korak
3
4
|
11.06.2017 17:00 | Zadrugar | 3 : 4 | Mali korak | |||||
11.06
11:00
Gradac Pričević
Žabari
0
2
|
11.06.2017 11:00 | Gradac Pričević | 0 : 2 | Žabari |
11.06
11:00
Badince
Veternica
2
1
|
11.06.2017 11:00 | Badince | 2 : 1 | Veternica | |||||
11.06
11:00
Rudar 1973
Moravac (G)
2
1
|
11.06.2017 11:00 | Rudar 1973 | 2 : 1 | Moravac (G) |
11.06
17:30
Topoljak
Kamenorezac 76
3
0
|
11.06.2017 17:30 | Topoljak | 3 : 0 | Kamenorezac 76 | |||||
11.06
17:30
Vinogradar
Omladinac
3
6
|
11.06.2017 17:30 | Vinogradar | 3 : 6 | Omladinac | |||||
11.06
17:30
Borjak 2013
Rujišnik
0
2
|
11.06.2017 17:30 | Borjak 2013 | 0 : 2 | Rujišnik |
11.06
18:00
Heroj
Budućnost
3
3
|
11.06.2017 18:00 | Heroj | 3 : 3 | Budućnost | |||||
11.06
18:00
Jedinstvo
OFK Borac
0
3
|
11.06.2017 18:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | OFK Borac | |||||
11.06
18:00
ISK Izvor
Napredak
0
4
|
11.06.2017 18:00 | ISK Izvor | 0 : 4 | Napredak | |||||
11.06
18:00
Popovac
Vihor
4
0
|
11.06.2017 18:00 | Popovac | 4 : 0 | Vihor | |||||
11.06
18:00
Sloboda
Mladost
3
2
|
11.06.2017 18:00 | Sloboda | 3 : 2 | Mladost | |||||
11.06
18:00
Radnik
OFK Juhor 2016
1
2
|
11.06.2017 18:00 | Radnik | 1 : 2 | OFK Juhor 2016 | |||||
11.06
18:00
Razvitak
Donja Mutnica
1
0
|
11.06.2017 18:00 | Razvitak | 1 : 0 | Donja Mutnica |
11.06
Sloga
Studenac
0
4
|
11.06.2017 | Sloga | 0 : 4 | Studenac | |||||
11.06
Rudar
Jadar 1961
0
1
|
11.06.2017 | Rudar | 0 : 1 | Jadar 1961 | |||||
11.06
Mladost (B)
Mladost (DB)
4
1
|
11.06.2017 | Mladost (B) | 4 : 1 | Mladost (DB) |
11.06
17:30
Planinac
27. Oktobar
1
1
|
11.06.2017 17:30 | Planinac | 1 : 1 | 27. Oktobar | |||||
11.06
17:30
Jedinstvo (R)
S.V.Radnički
7
2
|
11.06.2017 17:30 | Jedinstvo (R) | 7 : 2 | S.V.Radnički | |||||
11.06
17:30
Polet
Graničar
1
1
|
11.06.2017 17:30 | Polet | 1 : 1 | Graničar | |||||
11.06
17:30
Vojvodina
Sloga
5
0
|
11.06.2017 17:30 | Vojvodina | 5 : 0 | Sloga | |||||
11.06
17:30
Car Uroš
Sremac
5
1
|
11.06.2017 17:30 | Car Uroš | 5 : 1 | Sremac | |||||
11.06
17:30
Borac
Fruškogorac
0
4
|
11.06.2017 17:30 | Borac | 0 : 4 | Fruškogorac | |||||
11.06
17:30
Fruška Gora
Jedinstvo
0
2
|
11.06.2017 17:30 | Fruška Gora | 0 : 2 | Jedinstvo |
11.06
17:30
Bratstvo 1975
Šumarice 2008
3
1
|
11.06.2017 17:30 | Bratstvo 1975 | 3 : 1 | Šumarice 2008 | |||||
11.06
17:30
Bukorovac
Pobeda 1926
2
3
|
11.06.2017 17:30 | Bukorovac | 2 : 3 | Pobeda 1926 | |||||
11.06
17:30
Sloga 2016
Seljak 1928
2
1
|
11.06.2017 17:30 | Sloga 2016 | 2 : 1 | Seljak 1928 | |||||
11.06
17:30
Borac
Dobrača
0
1
|
11.06.2017 17:30 | Borac | 0 : 1 | Dobrača |
11.06
Budućnost
Sinđelić
3
0
|
11.06.2017 | Budućnost | 3 : 0 | Sinđelić | |||||
11.06
Vinogradar
Mladi Radnik
0
3
|
11.06.2017 | Vinogradar | 0 : 3 | Mladi Radnik |
11.06
11:00
Bojić
Pocerina
2
2
|
11.06.2017 11:00 | Bojić | 2 : 2 | Pocerina | |||||
11.06
11:00
Maovi MH
Metlić
0
3
|
11.06.2017 11:00 | Maovi MH | 0 : 3 | Metlić |
11.06
11:00
Korman
Sava
5
0
|
11.06.2017 11:00 | Korman | 5 : 0 | Sava | |||||
11.06
11:00
Pričinović
Borac BTG
3
0
|
11.06.2017 11:00 | Pričinović | 3 : 0 | Borac BTG |
11.06
09:00
Proleter
Radnički (NP)
3
1
|
11.06.2017 09:00 | Proleter | 3 : 1 | Radnički (NP) | |||||
11.06
10:00
Indeks
Veternik
2
5
|
11.06.2017 10:00 | Indeks | 2 : 5 | Veternik |
11.06
17:00
Železničar
Vršac
1
2
|
11.06.2017 17:00 | Železničar | 1 : 2 | Vršac |
11.06
10:00
ČSK Pivara
Bačka 1901
1
0
|
11.06.2017 10:00 | ČSK Pivara | 1 : 0 | Bačka 1901 |
11.06
17:00
IMT
Siti Sport Klub
1
3
|
11.06.2017 17:00 | IMT | 1 : 3 | Siti Sport Klub | |||||
11.06
10:00
Balkan
Radnički (O)
0
5
|
11.06.2017 10:00 | Balkan | 0 : 5 | Radnički (O) |
11.06
17:00
Dolina
Omladinac 1927
2
2
|
11.06.2017 17:00 | Dolina | 2 : 2 | Omladinac 1927 |
11.06
17:00
Zmaj 1953
Prva Iskra
3
0
|
11.06.2017 17:00 | Zmaj 1953 | 3 : 0 | Prva Iskra | |||||
11.06
10:00
Srem
Budućnost
9
0
|
11.06.2017 10:00 | Srem | 9 : 0 | Budućnost |
11.06
18:00
Radnički MK
Internacional MK
2
4
|
11.06.2017 18:00 | Radnički MK | 2 : 4 | Internacional MK | |||||
11.06
17:30
Lokomotiva MK
Rad MK
5
0
|
11.06.2017 17:30 | Lokomotiva MK | 5 : 0 | Rad MK |
11.06
10:00
Dinamo 1945
Spartak
1
3
|
11.06.2017 10:00 | Dinamo 1945 | 1 : 3 | Spartak |
11.06
12:00
Novi Sad 1921
Radnički (NP)
2
1
|
11.06.2017 12:00 | Novi Sad 1921 | 2 : 1 | Radnički (NP) |
11.06
12:00
Kikinda 1909
Vršac United
3
0
|
11.06.2017 12:00 | Kikinda 1909 | 3 : 0 | Vršac United |
11.06
17:00
Bačka (BP)
Hajduk junior
4
0
|
11.06.2017 17:00 | Bačka (BP) | 4 : 0 | Hajduk junior | |||||
11.06
12:00
Vrbas
ŽAK junior
3
1
|
11.06.2017 12:00 | Vrbas | 3 : 1 | ŽAK junior |
11.06
10:00
Mladenovac
Sindjelic
0
2
|
11.06.2017 10:00 | Mladenovac | 0 : 2 | Sindjelic | |||||
11.06
10:00
PKB
Radnicki (NB)
2
0
|
11.06.2017 10:00 | PKB | 2 : 0 | Radnicki (NB) | |||||
11.06
10:00
Voždovac
Radnički (O)
4
2
|
11.06.2017 10:00 | Voždovac | 4 : 2 | Radnički (O) |
11.06
10:00
Subotica
Vinogradar
3
0
|
11.06.2017 10:00 | Subotica | 3 : 0 | Vinogradar |
11.06
11:00
Beograd 1929
Hajduk
4
1
|
11.06.2017 11:00 | Beograd 1929 | 4 : 1 | Hajduk | |||||
11.06
17:30
Bežanija
IMT
1
1
|
11.06.2017 17:30 | Bežanija | 1 : 1 | IMT | |||||
11.06
09:00
Dorcol
Vinca
3
0
|
11.06.2017 09:00 | Dorcol | 3 : 0 | Vinca |
11.06
15:30
Radnički NB MK
Zemun MK
0
2
|
11.06.2017 15:30 | Radnički NB MK | 0 : 2 | Zemun MK |
11.06
10:30
Železničar
Spartak
0
2
|
11.06.2017 10:30 | Železničar | 0 : 2 | Spartak |
11.06
10:00
Novi Sad 1921
Radnički (NP)
7
0
|
11.06.2017 10:00 | Novi Sad 1921 | 7 : 0 | Radnički (NP) |
11.06
10:00
Radnički (K)
Dinamo 1945
1
3
|
11.06.2017 10:00 | Radnički (K) | 1 : 3 | Dinamo 1945 | |||||
11.06
10:00
Kikinda 1909
Bečkerek 023
2
0
|
11.06.2017 10:00 | Kikinda 1909 | 2 : 0 | Bečkerek 023 |
11.06
10:00
Bačka 1901
Hajduk junior
3
4
|
11.06.2017 10:00 | Bačka 1901 | 3 : 4 | Hajduk junior | |||||
11.06
10:00
Vrbas
TSC
0
4
|
11.06.2017 10:00 | Vrbas | 0 : 4 | TSC |
11.06
10:00
Proleter
Njerš Ištvan
2
1
|
11.06.2017 10:00 | Proleter | 2 : 1 | Njerš Ištvan |
11.06
11:00
Homoljac
RSK
7
1
|
11.06.2017 11:00 | Homoljac | 7 : 1 | RSK |
11.06
11:00
Provo
Jedinstvo 1945
4
6
|
11.06.2017 11:00 | Provo | 4 : 6 | Jedinstvo 1945 | |||||
11.06
11:00
Borac
Hajduk
|
11.06.2017 11:00 | Borac | : | Hajduk |
11.06
10:00
Partizan MK
Čukarički MK
1
1
|
11.06.2017 10:00 | Partizan MK | 1 : 1 | Čukarički MK |
11.06
10:00
Petlić MK
Vrčin MK
2
2
|
11.06.2017 10:00 | Petlić MK | 2 : 2 | Vrčin MK |
11.06
10:00
Arena SU
TSC
0
3
|
11.06.2017 10:00 | Arena SU | 0 : 3 | TSC |
11.06
17:30
Senta
Radnički
29
31
|
11.06.2017 17:30 | Senta | 29 : 31 | Radnički | |||||
11.06
17:00
Obilić
Zrenjanin
40
24
|
11.06.2017 17:00 | Obilić | 40 : 24 | Zrenjanin |
11.06
16:00
Mladost
Naftagas
18
22
|
11.06.2017 16:00 | Mladost | 18 : 22 | Naftagas |
11.06
16:00
Soko
Car Dušan Silni
90
0
|
11.06.2017 16:00 | Soko | 90 : 0 | Car Dušan Silni |