17.05
17:00
Proleter Mihajlovac
SuŔica
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
16:30
Vojvodina 1928
Dunav
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
ŽelezniÄar
Borac
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
17:00
TemniÄ 1924
Moravac Orion
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
TimoÄanin
Vlasina
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Rembas
Car Konstantin
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
BuduÄnost
Radan
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
16:30
Jedinstvo
Brodarac
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
SremÄica
IMT
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Crvena zvezda
Stepojevac Vaga
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
17:00
Zvižd
Mladi borac
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Pomoravlje
OFK Napredak
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Morava
Petar Dobrnjac
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Sloboda
OFK AranÄelovac 1979
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Partizan 1945
Polet
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Udarnik
VGSK
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Rudar
KaraÄorÄe
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:00
ŽelezniÄar
Brezovica
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Mladost (D)
Drina
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Vrelo Sport
Mladost (P)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
OFK Divci
RadniÄki Stobeks
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:00
Polet
Gruža
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
KoriÄani
Apolon 2018
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Å umadija
Å umadija 1903
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Novi Pazar 1928
ZveÄan
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Vodojaža
Bane 1931
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
OFK Ras
Radnik
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Real
Omladinac
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
16:30
Vojvodina
BaÄka
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
16:30
Jedinstvo (SP)
Sloga (T)
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Sloboda
Sloga (E)
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Podunavac
Sremac
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
16:30
Banat (Ä)
Proleter (BK)
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Mladost (O)
ŽAK
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Jedinstvo (BK)
Kikinda 1909
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
17:00
Jastrebac
Polet 1980
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Jedinstvo (GS)
Svetlost Badnjevac
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
ŽitoraÄa
BobiŔte
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:00
OFK 019
Timok 1919
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Majdanpek
Kablovi
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
11:00
Tanasko RajiÄ
Hajduk Veljko
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
OFK Slatina
BSK
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:00
LevaÄ
MeŔevo
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
MaÄkovac
Jastrebac
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
BoŔnjane
Juhor
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
11:00
RadniÄki (S)
Jedinstvo (P)
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
OFK Lugomir
Morava 1918
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Jedinstvo (M)
Župa
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:00
Jedinstvo (GM)
Rudar
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Pukovac
OFK Napredak 1929
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Moravica
MaloŔiŔte
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Mladost (M)
Morava
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
VrtiŔte
OFK NiÅ”
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
OFK Brzi Brod
Orljane
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
NaŔa krila 1936
Zemljoradnik
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
11:00
Prva Iskra
Dunav
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
16:30
VrÄin
Milutinac
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Mladost
BuduÄnost
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Komgrap
LeŔtane
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
BSK 1926
BASK
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
10:00
Torlak
Turbina
|
17.05.2020 10:00 |
|
17.05
17:00
Sirakovo
Mlava (ML)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
BuduÄnost (V)
Sloga (L)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Napredak SimiÄevo
Sloga (B)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Borac (K)
Borac (Ž)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Integral
Omladinac (Å )
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Rudar (Kr)
ŽelezniÄar
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:00
ZSK
OFK BrÄanac
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
TrliÄ
Banjani
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Iskra
Kolubara 2
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Dimitrije TucoviÄ
OFK JabuÄje
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Tvrdojevac
OFK OseÄina
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Pepeljevac
Rubribreza
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Tulari
Radnik (Ub)
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:30
KaraÄorÄe
Mladost (PP)
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Hajduk Stanko
Jedinstvo (Å T)
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Drina
Jedinstvo 1924 (VL)
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Milan OrliÄ
Podrinje
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Mladost (DD)
Sloga
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Cer
DuŔko
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Majur
SinÄeliÄ
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Mladi borac
Vidojevica
|
17.05.2020 17:30 |
|
17.05
11:00
Proleter
Kraljevo Hajduk
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
17:30
Ibar
PopoviÄi Vrnjci
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Borac (V)
KaraÄorÄe
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Granit
Gruža
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Tavnik
Mataruge
|
17.05.2020 17:30 |
|
17.05
16:30
Hercegovac
BuduÄnost (M)
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
BuduÄnost (P)
BSK
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Borac 46
Slavija
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Kulpin
RadniÄki 1918
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
ŽAK
Kordun
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
MagliÄ
Rusin
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
17:00
Preporod
Proleter (RS)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Proleter (Nj)
ObiliÄ (Z)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Sutjeska
Senta
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Jadran
RadniÄki 1905
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Iskra
Panonija IM Topola
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
16:30
Borac (K)
Mitros
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Borac (M)
ŽelezniÄar
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
LSK LaÄarak
RadniÄki
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Hajduk (B)
Partizan
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
PSK Putinci
Donji Srem 2015
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Hajduk (V)
Donji Petrovci
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Napredak
BuduÄnost
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
17:30
TSK
Hajduk
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Jedinstvo
Slavija
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Petrovaradin
Å ajkaÅ” 1908
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
10:00
Index
FruŔkogorski partizan
|
17.05.2020 10:00 |
|
|||||||
17.05
17:30
OFK Sirig
ŽSK
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
BaÄka (Ä)
Veternik
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
BaÄka (B)
Tatra
|
17.05.2020 17:30 |
|
17.05
17:00
Omladinac FAM
Delija
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Potisje
2. Oktobar
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
OFK Klek
TamiÅ”
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Polet
Vojvodina
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Borac
Lehel
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Mladost (L)
Jedinstvo
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Crvena zvezda
Rusanda
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
RadniÄki 1911
Mladost (BD)
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:00
Polet (Id)
Dolina
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Spartak 1911
Potporanj
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Strela
Jedinstvo (V)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Sloga (BNS)
Partizan (U)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
HajduÄica
BAK
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
BuduÄnost (A)
Crvena zvezda
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
RadniÄki (B)
Partizan (G)
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
RadniÄki
KljuÄ
|
17.05.2020 | : | |||||||
17.05
Polom
Zlot
|
17.05.2020 | : | |||||||
17.05
Urovica
Polet
|
17.05.2020 | : | |||||||
17.05
11:00
Sloga
Å arbanovac
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
Branik
Blizna
|
17.05.2020 | : |
17.05
17:00
OsniÄ
Midžor
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
GraniÄar
OFK Rtanj
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Omladinac
Sloga (M)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Kosovo
TrebiÄ
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Velika Jasikova
Rudar VrÅ”ka Äuka
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:00
Sloga (M)
Sloga (Ä)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
13. April
Gradina
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Kupci
Vinogradar
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Äitluk
Mladost
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Žabare
SebeÄevac
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Å anac
FUD
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Donji Kopaonik
Ribnik
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:30
Bratstvo
OFK Bratstvo
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Kolare
Mladost (K)
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
OFK Batinac
Dragocvet
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Mladost (D)
Mladost (J)
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
11:00
Orlovi
Partizan (M)
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
17:30
Napredak (D)
Juhor
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Resavac
Javor
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Morava (R)
Morava (KS)
|
17.05.2020 17:30 |
|
17.05
16:30
Å umadinac
SinÄeliÄ 2012
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Posavac TiŔma
Borac (O)
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Borac (P)
Hajduk
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Heroj Polet
Balkan Mirijevo
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
011
Srem
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
PKB Kovilovo
Institut
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
10:00
Borac (L)
Posavina
|
17.05.2020 10:00 |
|
|||||||
17.05
16:30
Strelac
Zvezda
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
OFK Borac
RadniÄki
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Rojkovac
OFK Zabrežje
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Omladinac
LisoviÄ
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
BuduÄnost
Duboko
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
16:30
ŠepŔin
BoleÄ
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
KaluÄerica 1969
Velika Krsna
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
ZaklopaÄa
Zuce 2019
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Å umadija 1962
Kosmaj
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
17:00
RadniÄki 1924
BaliÄevac
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Moravac (ZT)
Palilula
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
RadniÄki 1947
OFK Rutevac 1908
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Sloga
Pobeda
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Moravac (Ä)
Naisus 1977
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Rudar Alpos
Doljevac
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Mladost (B)
Elid
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:00
ŽSK
Å umadinac (S)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Mladost MG
Marjan
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Prvi srpski ustanak
Plaskovac
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Å umadinac (N)
Borac
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Trnava
Lokomotiva
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Jasenica
Banja
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
BSK
Omladinac (DR)
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:00
Zastava
Sloga (D)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Pobeda 1926
OFK Bagremar
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Å umadija 1934
Kutlovo
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Jedinstvo (P)
Srbija
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Mladost (P)
MarÅ”iÄ
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Sloboda (G)
Å umadinac KG
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Borac (D)
Kolonija
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
16:30
Dundjerski
Jug Bogdan
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Omladinac
KaÄuÅ”a
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
16:30
Zvizdar 2012
Strmovo 1968
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Polet (T)
KaleniÄ
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
OFK Paljuvi
Kolubara (J)
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Mladost (V)
ÄuÄuge
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Å arbane
Polet (DL)
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
17:30
Stubal
BogutovaÄka Banja
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
BraÄa VukoviÄ
Borac (A)
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Zvezda
Lazac
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Mladost 1981
Jovo Kursula
|
17.05.2020 17:30 |
|
17.05
16:30
TerekveÅ”
Mladost
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
SU StaniÅ”iÄ 1920
Partizan
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Hajduk
Kula
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Omladinac
Polet
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Jedinstvo
Zadrugar
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Dunav
Lipar
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
OFK Odžaci
Borac
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Lider
Aleksa Å antiÄ
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
16:30
FruŔkogorac
GraniÄar 1924
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Sloga (Ä)
OFK BikiÄ
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
ObiliÄ 1993
OFK Zeka BuljubaŔa
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
BSK
Sloga (V)
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
TrgovaÄki
Sloboda
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
17:00
Borac (VS)
Banat (I)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Å evac
Ratar
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Vojvodina (CC)
Banat (D)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Partizan (K)
Borac (VG)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Polet
Vulturul
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:00
Garevina
14. Oktobar
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Mladost
Vinogradar
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Rubin
Polet 57
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Omladinac
Kopaonik
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Kamenorezac 76
Sloga (D)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Sloga (L)
Stari Trstenik
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Velika Drenova
Borac
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:30
Å antarovac
Mladost
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Jedinstvo
Partizan
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Osaonica
Kupinovac
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
GFK Tabane
Sloga
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Mladost
BuduÄnost
|
17.05.2020 17:30 |
|
17.05
16:30
RuŔanj
Beljina
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
VraniÄ
Veliki Borak
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
10:00
Rekreativo 011
Bežanija
|
17.05.2020 10:00 |
|
|||||||
17.05
11:00
13. maj
Umka
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
16:30
BUSK
Å eÄeranac Ada
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Busije
DIF
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Zmaj 1953
Sparta Železnik
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Novi Beograd
Velika MoŔtanica
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
17:00
HorgoÅ” 1911
Tisa
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Äoka
AFK
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Jedinstvo
TornjoÅ”
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Jadran
Hajduk
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
GraniÄar
Tromedja
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
BaÄka
Å ampion
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Slavija
Potisje
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:30
BuduÄnost 1929 (ZM)
Zadrugar
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Omladinac (BO)
Lipolist
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Gorki
Torpedo 1924
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
BuduÄnost (DO)
Sloboda
|
17.05.2020 17:30 |
|
17.05
17:30
Hajduk
Velika Reka
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Jezero
Jedinstvo (ZA)
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Prva Iskra
Jadar 1961
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
7. Juli
Borac
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Rudar
Antimon
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Jedinstvo (MZ)
GuÄevo 1929
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Sloga
Studenac
|
17.05.2020 17:30 |
|
17.05
17:30
PSK
PriÄinoviÄ
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
TreŔnjevka
Dobrava
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Mrovska
OFK Jelen
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Å ipurske livade
Sloga
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
CeriÄ
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
17:30
Rankovac
VlaÅ”iÄ
|
17.05.2020 17:30 |
|
17.05
16:30
Minel
Pionir
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
LepuŔnica
Palilulac
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
OFK Crvenka
Resnik
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Siti Sport Klub
PoŔtar 1930
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Boka Seniors
Sveti Stefan
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
17:00
Jedinstvo (K)
Borac (V)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Napredak 1936
Manastirica
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
KrilaÅ”
Bata BuliÄ
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
RadniÄki (K)
Omladinac (B)
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:00
Desine
Vihor
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
LjubiÄevo
Mlava (B)
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
BaŔtovan 2015
Dizel
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
BariÄ
Stig 1955
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Mladost (B)
Sloga (M)
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:00
B 2000
VenÄani
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
TreŔnjevica
Vrbica
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Brezovac
Borac
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Kopljari
BuduÄnost
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Sloga
Å amot
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Mladost
Radoje DomanoviÄ
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:00
Jadran
Bratstvo 1975
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Slavija
Vinogradi DB
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Sloga Lužnice 2016
Divostin
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
21. oktobar
KoŔutnjak
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
17:00
Gornji StepoÅ”
Modrica
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Borac
Gaglovo
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
MakreŔane
Äarapan
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Bukovica
Konjuh
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
11:00
Mudrakovac
Parunovac
|
17.05.2020 11:00 |
|
17.05
BuduÄnost
Sloboda
|
17.05.2020 | : | |||||||
17.05
Pobeda
Mladost (R)
|
17.05.2020 | : | |||||||
17.05
Tomislavci
Jedinstvo
|
17.05.2020 | : | |||||||
17.05
Mladost Radost
EÄÅ”eg
|
17.05.2020 | : |
17.05
16:30
Dinamo
Jedinstvo LemeÅ”
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Panonija
Sport
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
Rastina 1918
TeleÄka
|
17.05.2020 16:30 |
|
|||||||
17.05
16:30
GraniÄar
Dinamo 1923
|
17.05.2020 16:30 |
|
17.05
Stara ÄarÅ”ija
BSK 2014
|
17.05.2020 | : | |||||||
17.05
ZgodaÄica
Mladost 1925
|
17.05.2020 | : | |||||||
17.05
11:00
Omladinac
Sloga Obrva
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
17:30
Å umadija
Studen Vitez
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
Morava (M)
Magnohrom
|
17.05.2020 | : |
17.05
11:00
MurgaÅ” 2012
Gunjevac
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
11:00
Kolubara (LP)
BuduÄnost 1995
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
11:00
Omladinac (K)
Vrelo
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
11:00
Sloga (V)
OFK Takovo
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
11:00
Jedinstvo (M)
Brgule
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
11:00
Dokmir
Vukona
|
17.05.2020 11:00 |
|
17.05
11:00
Hajduk
Mladost 2013
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
17:30
Sloga 1949
Verko
|
17.05.2020 17:30 |
|
|||||||
17.05
11:00
Petrovac 74
Torpedo
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
17:30
Jedinstvo 2014
Skupljen 2013
|
17.05.2020 17:30 |
|
17.05
17:00
Partizan (C)
Bukorovac
|
17.05.2020 17:00 |
|
|||||||
17.05
17:00
Kremenac
Seljak (C)
|
17.05.2020 17:00 |
|
17.05
11:00
Polet
Padež
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
11:00
Grkljane
Mladost VPD
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
11:00
Vratare
Dedina
|
17.05.2020 11:00 |
|
17.05
10:00
Mlava (R)
Zvezda
|
17.05.2020 10:00 |
|
|||||||
17.05
10:00
Pobeda 1953
Best Sige
|
17.05.2020 10:00 |
|
|||||||
17.05
10:00
Vukovac 98
Sloga (J)
|
17.05.2020 10:00 |
|
17.05
15:30
Kƶln
Mainz 05
2
2
|
17.05.2020 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
17.05
18:00
Union Berlin
Bayern MĆ¼nchen
0
2
|
17.05.2020 18:00 | 0 : 2 |
17.05
10:00
RadniÄki 1905
Srbobran
|
17.05.2020 10:00 |
|
|||||||
17.05
14:30
Äantavir
BaÄka 1901
|
17.05.2020 14:30 |
|
|||||||
17.05
11:00
NjerŔ IŔtvan
OFK Vrbas
|
17.05.2020 11:00 |
|
|||||||
17.05
10:00
BajŔa
ObiliÄ
|
17.05.2020 10:00 |
|
17.05
10:00
Tavankut
Spartak '06
|
17.05.2020 10:00 |
|
|||||||
17.05
12:00
BajŔa
RadniÄki 1905
1
2
|
17.05.2020 12:00 | 1 : 2 |
17.05
12:00
BeÄej 1918
Vinogradar
|
17.05.2020 12:00 |
|