23.08
17:00
Kolare
Rudar (P)
2
1
|
23.08.2023 17:00 | 2 : 1 | |||||||
23.08
17:00
Donja Mutnica
SinÄeliÄ
2
7
|
23.08.2023 17:00 | 2 : 7 | |||||||
23.08
17:00
Moravac 2015
Napredak
1
11
|
23.08.2023 17:00 | 1 : 11 | |||||||
23.08
17:00
Morava
BuduÄnost (Ä)
2
0
|
23.08.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
23.08
17:00
Jedinstvo
GFK Tabane
1
2
|
23.08.2023 17:00 | 1 : 2 | |||||||
23.08
17:00
Partizan
Mladost
3
1
|
23.08.2023 17:00 | 3 : 1 | |||||||
23.08
17:00
Kolonija
Dragocvet
1
1
|
23.08.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
23.08
17:00
Borac 1950
Rudar (SR)
2
1
|
23.08.2023 17:00 | 2 : 1 | |||||||
23.08
17:00
Vinogradar
BuduÄnost (M)
0
2
|
23.08.2023 17:00 | 0 : 2 |
23.08
17:30
Slatina
Rudar
2
2
|
23.08.2023 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
23.08
17:30
Ozremica
Sloga
0
5
|
23.08.2023 17:30 | 0 : 5 |
|
||||||
23.08
17:30
Kej
Mladost
1
1
|
23.08.2023 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
23.08
17:30
Zadrugar
Prijevor
1
1
|
23.08.2023 17:30 | 1 : 1 | |||||||
23.08
17:30
Jedinstvo (P)
DeviÄi
2
1
|
23.08.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
23.08
17:30
Lugovi
Spartak 1976
0
3
|
23.08.2023 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
23.08
17:30
Prilike
Jedinstvo (GG)
5
1
|
23.08.2023 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
23.08
17:30
Morava
Ozrem PMH
0
1
|
23.08.2023 17:30 | 0 : 1 |
|
23.08
17:00
Ursule
OFK DragoŔevac
2
1
|
23.08.2023 17:00 | 2 : 1 |
23.08
17:00
Pepeljevac 1947
Gaglovo
2
1
|
23.08.2023 17:00 | 2 : 1 | |||||||
23.08
17:00
Modrica
BSK
1
3
|
23.08.2023 17:00 | 1 : 3 | |||||||
23.08
17:00
Padež
Naupare
1
3
|
23.08.2023 17:00 | 1 : 3 | |||||||
23.08
17:00
Bukovica
Mudrakovac
3
5
|
23.08.2023 17:00 | 3 : 5 | |||||||
23.08
17:00
Polet
Rasina
0
4
|
23.08.2023 17:00 | 0 : 4 | |||||||
23.08
17:00
Å anac
Konjuh
2
5
|
23.08.2023 17:00 | 2 : 5 |
23.08
11:00
IMT
RFK GrafiÄar
3
2
|
23.08.2023 11:00 | 3 : 2 | |||||||
23.08
10:00
ÄukariÄki
RadniÄki (NB)
8
0
|
23.08.2023 10:00 | 8 : 0 | |||||||
23.08
13:00
RadniÄki 1923
Zemun
3
1
|
23.08.2023 13:00 | 3 : 1 | |||||||
23.08
11:00
Partizan
Mladost (L)
6
1
|
23.08.2023 11:00 | 6 : 1 | |||||||
23.08
17:30
Crvena zvezda
Novi Pazar
6
0
|
23.08.2023 17:30 | 6 : 0 | |||||||
23.08
17:00
Jedinstvo (Ub)
Voždovac
2
0
|
23.08.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
23.08
15:00
RadniÄki (N)
Brodarac
0
2
|
23.08.2023 15:00 | 0 : 2 | |||||||
23.08
11:00
Vojvodina
Spartak ŽK
1
1
|
23.08.2023 11:00 | 1 : 1 |
23.08
12:30
Borac 1926
Jedinstvo Putevi
1
1
|
23.08.2023 12:30 | 1 : 1 | |||||||
23.08
13:00
Loznica
Å umadija 1903
1
4
|
23.08.2023 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
23.08
17:30
RadniÄki (V)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
0
|
23.08.2023 17:30 | 1 : 0 | |||||||
23.08
17:00
Sloga (K)
GFK Sloboda
5
3
|
23.08.2023 17:00 | 5 : 3 |
|
||||||
23.08
14:30
Mladi radnik 1926
Metalac
0
1
|
23.08.2023 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
23.08
12:30
MaÄva
Takovo
3
0
|
23.08.2023 12:30 | 3 : 0 | |||||||
23.08
17:30
Sloga (P)
FAP
1
0
|
23.08.2023 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
23.08
13:00
Javor Matis
Smederevo 1924
8
0
|
23.08.2023 13:00 | 8 : 0 |
|
23.08
17:00
GFK Jagodina
RFK GrafiÄar
2
0
|
23.08.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
23.08
12:30
ÄukariÄki
OFK VrŔac
7
1
|
23.08.2023 12:30 | 7 : 1 | |||||||
23.08
15:30
RadniÄki 1923
Teleoptik
1
5
|
23.08.2023 15:30 | 1 : 5 | |||||||
23.08
13:00
Partizan
Mladost (L)
3
1
|
23.08.2023 13:00 | 3 : 1 | |||||||
23.08
19:30
Crvena zvezda
Kiker
5
0
|
23.08.2023 19:30 | 5 : 0 | |||||||
23.08
16:00
OLE
Voždovac
1
1
|
23.08.2023 16:00 | 1 : 1 | |||||||
23.08
17:30
RadniÄki (N)
Brodarac
1
3
|
23.08.2023 17:30 | 1 : 3 | |||||||
23.08
13:30
Vojvodina
Spartak ŽK
12
0
|
23.08.2023 13:30 | 12 : 0 |
23.08
10:00
Borac 1926
Jedinstvo Putevi
1
0
|
23.08.2023 10:00 | 1 : 0 | |||||||
23.08
11:00
Jedinstvo (Ub)
Apolon 4
0
0
|
23.08.2023 11:00 | 0 : 0 | |||||||
23.08
14:00
RadniÄki (V)
SuŔica
3
3
|
23.08.2023 14:00 | 3 : 3 | |||||||
23.08
14:30
Sloga (K)
GFK Sloboda
2
2
|
23.08.2023 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
23.08
12:00
Mladi radnik 1926
Metalac
2
3
|
23.08.2023 12:00 | 2 : 3 |
|
||||||
23.08
10:00
MaÄva
Savacijum
5
0
|
23.08.2023 10:00 | 5 : 0 | |||||||
23.08
15:00
Sloga (P)
FAP
5
0
|
23.08.2023 15:00 | 5 : 0 | |||||||
23.08
13:00
Apolon 2018
Novi Pazar
0
0
|
23.08.2023 13:00 | 0 : 0 |
23.08
11:00
Respekt
Loznica
6
1
|
23.08.2023 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
23.08
11:00
RaÄevac
Cer
6
0
|
23.08.2023 11:00 | 6 : 0 | |||||||
23.08
17:30
Sunrise Å abac
OFK OseÄina
21
0
|
23.08.2023 17:30 | 21 : 0 |
|
||||||
23.08
12:00
BuduÄnost
RadniÄki (V)
0
1
|
23.08.2023 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
23.08
17:30
Lipolist
ŽelezniÄar
0
10
|
23.08.2023 17:30 | 0 : 10 |
|
||||||
23.08
16:00
Borac
MaÄva
1
4
|
23.08.2023 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
23.08
17:30
RadniÄki (K)
Vrelo Sport
6
0
|
23.08.2023 17:30 | 6 : 0 |
23.08
10:00
RadniÄki (Zr)
Proleter 2006
2
1
|
23.08.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
23.08
10:00
RadniÄki (SM)
ODR
4
0
|
23.08.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
23.08
10:00
Petrika
Sporto 023
5
0
|
23.08.2023 10:00 | 5 : 0 |
|
23.08
10:00
Javor Matis
Polimlje
3
1
|
23.08.2023 10:00 | 3 : 1 | |||||||
23.08
16:30
Takovo
Sloboda (Ä)
5
1
|
23.08.2023 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
23.08
11:00
FAP
GauÄosi
0
1
|
23.08.2023 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
23.08
10:00
Spartak 1976
GFK Sloboda
1
3
|
23.08.2023 10:00 | 1 : 3 | |||||||
23.08
19:00
Metalac
Jedinstvo Putevi
4
0
|
23.08.2023 19:00 | 4 : 0 | |||||||
23.08
17:00
Borac 1926
Mladost
2
0
|
23.08.2023 17:00 | 2 : 0 |
23.08
12:00
Respekt
Loznica
2
0
|
23.08.2023 12:00 | 2 : 0 | |||||||
23.08
15:30
Sunrise Å abac
OFK OseÄina
18
0
|
23.08.2023 15:30 | 18 : 0 | |||||||
23.08
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
RadniÄki (V)
1
4
|
23.08.2023 10:00 | 1 : 4 | |||||||
23.08
17:00
Omladinac 2014
POFK Savacium
3
0
|
23.08.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
23.08
16:30
Ribnica
MaÄva
0
10
|
23.08.2023 16:30 | 0 : 10 | |||||||
23.08
15:30
RadniÄki (K)
Jedinstvo (Ub)
2
6
|
23.08.2023 15:30 | 2 : 6 |
23.08
10:00
Å umadija 1903
Jasenica 2017
4
1
|
23.08.2023 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
23.08
10:00
RadniÄki 1923
PetliÄ SD 2006
2
1
|
23.08.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
23.08
10:00
Å umadija 1934
AF Duljaj
2
5
|
23.08.2023 10:00 | 2 : 5 |
|
||||||
23.08
17:00
SuŔica
Soko 2015
3
1
|
23.08.2023 17:00 | 3 : 1 |
|