XS
SM
MD
LG
27.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
12.05.2018 19:00 Metalac 1 : 1 TSC
13.05.2018 17:00 Budućnost 1 : 1 ČSK Pivara
12.05.2018 17:00 Dinamo 3 : 0 Jagodina
13.05.2018 17:00 Bežanija 1 : 0 Sinđelić
12.05.2018 17:00 Proleter 5 : 0 Novi Pazar
11.05.2018 17:00 Radnički (P) 2 : 1 Radnički 1923
13.05.2018 17:00 Temnić 1924 1 : 3 Teleoptik
14.05.2018 19:00 Sloboda 1 : 1 Inđija
14.05.2018 20:55 (Vuja NBG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Proleter 27 18 4 5 58
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Dinamo 27 18 2 7 56
3 Metalac 27 15 6 6 51
4 TSC 27 12 9 6 45
5 Inđija 27 11 7 9 40
6 Bežanija 27 10 9 8 39
7 Sinđelić 27 11 6 10 39
8 Novi Pazar 27 9 10 8 37
9 Teleoptik 27 9 9 9 36
10 Budućnost 27 9 9 9 36
11 Radnički 1923 27 10 6 11 36
12 Sloboda 27 9 6 12 33
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Radnički (P) 27 7 6 14 27
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Temnić 1924 27 6 7 14 25
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina ČSK Pivara 27 4 10 13 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Jagodina 27 2 6 19 12
28.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.05.2018 17:00 TSC 3 : 0 Sloboda
22.05.2018 17:00 Inđija 1 : 0 Temnić 1924
19.05.2018 17:00 Teleoptik 2 : 1 Radnički (P)
20.05.2018 17:00 Radnički 1923 1 : 3 Proleter
19.05.2018 17:00 Novi Pazar 1 : 1 Bežanija
19.05.2018 17:00 Sinđelić 1 : 3 Dinamo
19.05.2018 17:00 Jagodina 1 : 1 Budućnost
20.05.2018 17:00 ČSK Pivara 1 : 3 Metalac

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu