Meševo osvajač Kupa FSRIS-a

FK Meševo pobednik Kupa FSRIS-a -foto: FK Meševo

U finalu Kupa FSRIS koje je odigrano u Jagodini sastale su se dve najbolje ekipe Meševo iz Meševa i Timočanin iz Knjaževca. Timočanin je poveo golom u 18. minutu a strelac je bio Ivica Jovanović koji je postigao gol glavom za 0:1 . Četa trenera Milana Nikolića stigla je do izjednjalenja u 35. minutu kada su korner izveli igrači Meševa a najbolji igrač Zogović glavom šalje loptu iza leđa golmana Timočanina za 1:1.

Pobednik je odlučen posle izvođenja penala. Zahvalujući sjajnim odbranama golmana Luke Markovića ekipa Meševa je zasluženo osvojila pehar. Pobedonosni penal izveo je Nemanja Žiža. Pehar kapitenu Radovanoviću uručio je potpersednik FSRIS-a gospodin Vladan Gašić.

MEŠEVO - TIMOČANIN 4:2 (1:1)

Jagodina – Stadion u Jagodini. Gledalaca : 500. Sudija: Stefan Filipović (Jagodina). Strelci : Zogović u 35, minutu za Meševo, Jovanović u 18. minutu za Timočanin. Strelci u penal seriji: Zogović, Radovanović, L. Marković, Žiža za Meševo a Petrović i Milojković za Timočanin. Igrač utakmice: L.Marković.

MEŠEVO: L. Marković, Cojić, Radovanović, Anđelković, J, Marković, L. Marković, Žiža, Zogović, Ristić, Đokić (Savić), Milićević.
TIMOČANIN: Nakić, Milojković, Stojanović, Zdravković, Đorđević, Živić, Videnović, Milenković, Božić (Stojadinović), Kocić, (Petrović), Jovanović (M. Stojanović).

Đerdap : Meševo
Radnički (S) : Jedinstvo 1936
SFS Borac : Budućnost (P)
OFK Sinđelić : Trayal
Dunav : Vlasina
Pčinja : Timočanin