Vujić Voda - Radnički Kragujevac 3:1

Srećniji tim je danas uzeo tri boda. Vujić Voda je posle dva sušna kola i uz malu pomoć sudije Švikovića iz Kostolca, pobedila danas bolju ekipu Radničkog sa 3:1. Cela utakmica je protekla u napadima gostujuće ekipe koja nije znala da postigne pogodak, dok su domaći iz 4 šuta na gol Radničkog, postigli tri pogotka. U 9.minutu napad Radničkog i na ivici šesnaesterca je oboren iskusni Željko Buzić. Međutim, sudija Šviković je ostao nem, a domaći u kontranapadu prvi put prelaze na polovinu Radničkog i postižu gol. Naime, jedan običan duel na 20 metara od gola gostiju, sudija Šviković je okarakterisao prekršajem, što koristi Sredojević i uz nespretnu intervenciju odbrane Radničkog dovodi Vujić Vodu u vođstvo. Zatim opet svoje šanse ne koristi Željko Buzić koji je dva puta probao sa distance. Kazna sledi u 28.minutu kada je snalažljivi Savić iskoristio grešku golmana Jeremića i doneo veliku prednost domaćinu.

I drugo poluvreme je počelo napadima Kragujevčana, ali sve nade im je pokopao iskusni Savić koji je sebi rukom obezbedio "for", a posle toga i lagano savladao Jeremića. Iako je svima bilo jasno da je Savić igrao rukom, to sudija Šviković nije prihvatio. Posle utakmice i sam strelac Savić je priznao da je igrao rukom, ali delegat Tomić je dao prelaznu ocenu sudiji Švikoviću. Do kraja utakmice igra se na polovini Vujić Vode, ali jedino što su Kragujevčani napravili je pogodak debitanta Ilić Gorana.

Inon 2 : 1 Mačva
Vujić voda 3 : 1 Radnički (K)
Šumadija 1903 2 : 2 Metalac (K)
Budućnost (V) 2 : 0 Sloboda (U)
Mladi radnik 4 : 0 Sloboda (Č)
Jedinstvo 1 : 0 Morava (VP)
Sloga (PM) 1 : 1 Železničar
Sloga (K) 2 : 0 Sloga (BB)