20.04
16:00
Rudar
Mačva
0
2
|
20.04.2014 16:00 | Rudar | 0 : 2 | Mačva | |||||
20.04
16:00
Krušik
Polet
2
1
|
20.04.2014 16:00 | Krušik | 2 : 1 | Polet | |||||
20.04
16:00
Sloboda
Partizan
2
1
|
20.04.2014 16:00 | Sloboda | 2 : 1 | Partizan | |||||
20.04
16:00
Šapine
Bane
4
0
|
20.04.2014 16:00 | Šapine | 4 : 0 | Bane |
20.04
16:30
Jedinstvo (P)
Moravac Orion
1
1
|
20.04.2014 16:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Moravac Orion | |||||
20.04
16:30
Kopaonik
Radnički (S)
4
1
|
20.04.2014 16:30 | Kopaonik | 4 : 1 | Radnički (S) | |||||
20.04
16:30
Radnički (P)
Car Konstantin
2
0
|
20.04.2014 16:30 | Radnički (P) | 2 : 0 | Car Konstantin | |||||
20.04
16:30
Hajduk Veljko
Đerdap
0
2
|
20.04.2014 16:30 | Hajduk Veljko | 0 : 2 | Đerdap |
20.04
16:00
Sloga
Bačka (BP)
1
2
|
20.04.2014 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Bačka (BP) | |||||
20.04
16:00
Tekstilac
Palić
0
2
|
20.04.2014 16:00 | Tekstilac | 0 : 2 | Palić | |||||
20.04
16:00
Bačka 1901
Dunav
2
3
|
20.04.2014 16:00 | Bačka 1901 | 2 : 3 | Dunav | |||||
20.04
16:00
Dinamo
Senta
0
0
|
20.04.2014 16:00 | Dinamo | 0 : 0 | Senta |
20.04
17:00
Železnik Lasta
Dorćol
3
2
|
20.04.2014 17:00 | Železnik Lasta | 3 : 2 | Dorćol | |||||
20.04
17:00
Sopot
Radnički (O)
1
0
|
20.04.2014 17:00 | Sopot | 1 : 0 | Radnički (O) | |||||
20.04
11:00
Žarkovo
Šumadija
1
1
|
20.04.2014 11:00 | Žarkovo | 1 : 1 | Šumadija | |||||
20.04
11:00
Hajduk
Srem
2
1
|
20.04.2014 11:00 | Hajduk | 2 : 1 | Srem |
20.04
16:00
Bačka (P)
Tisa
1
0
|
20.04.2014 16:00 | Bačka (P) | 1 : 0 | Tisa | |||||
20.04
16:00
Borac (Sakule)
Proleter
1
0
|
20.04.2014 16:00 | Borac (Sakule) | 1 : 0 | Proleter |
20.04
16:00
Hajduk
Jugović
2
1
|
20.04.2014 16:00 | Hajduk | 2 : 1 | Jugović |
20.04
10:00
Radnički (R)
Sremčica
1
2
|
20.04.2014 10:00 | Radnički (R) | 1 : 2 | Sremčica | |||||
20.04
10:00
Železničar
Vrčin
1
1
|
20.04.2014 10:00 | Železničar | 1 : 1 | Vrčin | |||||
20.04
10:00
Grafičar
GSP Polet
1
1
|
20.04.2014 10:00 | Grafičar | 1 : 1 | GSP Polet | |||||
20.04
17:00
Baćevac
Crvena zvezda (MML)
0
2
|
20.04.2014 17:00 | Baćevac | 0 : 2 | Crvena zvezda (MML) |
20.04
16:30
Kraljevo Hajduk
Goč
2
0
|
20.04.2014 16:30 | Kraljevo Hajduk | 2 : 0 | Goč | |||||
20.04
16:30
Mataruge
Radnički
0
1
|
20.04.2014 16:30 | Mataruge | 0 : 1 | Radnički | |||||
20.04
16:30
Radnik
Ibar
0
1
|
20.04.2014 16:30 | Radnik | 0 : 1 | Ibar | |||||
20.04
16:30
Polet
Grdica
1
2
|
20.04.2014 16:30 | Polet | 1 : 2 | Grdica | |||||
20.04
16:30
Borac (V)
Pazar Juniors 2011
2
0
|
20.04.2014 16:30 | Borac (V) | 2 : 0 | Pazar Juniors 2011 | |||||
20.04
16:30
Ribnica
Lazac
0
0
|
20.04.2014 16:30 | Ribnica | 0 : 0 | Lazac | |||||
20.04
16:30
Morava
Braća Vuković
0
1
|
20.04.2014 16:30 | Morava | 0 : 1 | Braća Vuković |
20.04
16:00
Mladost (A)
Slatina
2
0
|
20.04.2014 16:00 | Mladost (A) | 2 : 0 | Slatina | |||||
20.04
16:00
Mladost (P)
Spartak
2
3
|
20.04.2014 16:00 | Mladost (P) | 2 : 3 | Spartak | |||||
20.04
16:00
Prijevor
Donja Vrbava
2
0
|
20.04.2014 16:00 | Prijevor | 2 : 0 | Donja Vrbava | |||||
20.04
16:00
Jedinstvo (GG)
Rudar
4
1
|
20.04.2014 16:00 | Jedinstvo (GG) | 4 : 1 | Rudar | |||||
20.04
16:00
Miokovci
Omladinac
3
2
|
20.04.2014 16:00 | Miokovci | 3 : 2 | Omladinac | |||||
20.04
16:00
Morava
Napredak
4
0
|
20.04.2014 16:00 | Morava | 4 : 0 | Napredak |
20.04
16:00
Sloga D
Šumadinac
3
2
|
20.04.2014 16:00 | Sloga D | 3 : 2 | Šumadinac | |||||
20.04
16:00
Vinogradi DB
Ćava
2
4
|
20.04.2014 16:00 | Vinogradi DB | 2 : 4 | Ćava | |||||
20.04
16:00
Srbija
OFK Bagremar
2
1
|
20.04.2014 16:00 | Srbija | 2 : 1 | OFK Bagremar | |||||
20.04
16:00
Korićani
Seljak
2
0
|
20.04.2014 16:00 | Korićani | 2 : 0 | Seljak | |||||
20.04
16:00
Kolonija
Budućnost
2
0
|
20.04.2014 16:00 | Kolonija | 2 : 0 | Budućnost | |||||
20.04
16:00
Jedinstvo
Partizan
2
2
|
20.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Partizan | |||||
20.04
16:00
Sušica
Jadran
1
3
|
20.04.2014 16:00 | Sušica | 1 : 3 | Jadran |
20.04
16:00
Beli orlovi
ŽSK
2
3
|
20.04.2014 16:00 | Beli orlovi | 2 : 3 | ŽSK | |||||
20.04
16:00
Vinča
Partizan
3
2
|
20.04.2014 16:00 | Vinča | 3 : 2 | Partizan | |||||
20.04
16:00
Lepenica
Borac
4
2
|
20.04.2014 16:00 | Lepenica | 4 : 2 | Borac | |||||
20.04
16:00
Šatornja
Prvi srpski ustanak
3
1
|
20.04.2014 16:00 | Šatornja | 3 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
20.04
16:00
Lokomotiva
Marjan
2
0
|
20.04.2014 16:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Marjan | |||||
20.04
16:00
Šumadinac
Banja
4
1
|
20.04.2014 16:00 | Šumadinac | 4 : 1 | Banja | |||||
20.04
16:00
Junkovac
Vitlina-Bokanja
1
1
|
20.04.2014 16:00 | Junkovac | 1 : 1 | Vitlina-Bokanja |
20.04
15:30
Borac
Bresje Superior
5
1
|
20.04.2014 15:30 | Borac | 5 : 1 | Bresje Superior | |||||
20.04
15:30
Budućnost (R)
Šumadija
3
1
|
20.04.2014 15:30 | Budućnost (R) | 3 : 1 | Šumadija | |||||
20.04
15:30
Železničar (K)
Mladi borac
2
0
|
20.04.2014 15:30 | Železničar (K) | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
20.04
15:30
Pobeda
Železničar (S)
3
2
|
20.04.2014 15:30 | Pobeda | 3 : 2 | Železničar (S) | |||||
20.04
15:30
SASK
Osipaonica
1
0
|
20.04.2014 15:30 | SASK | 1 : 0 | Osipaonica | |||||
20.04
15:30
Proleter
Bačinac
7
2
|
20.04.2014 15:30 | Proleter | 7 : 2 | Bačinac | |||||
20.04
15:30
Budućnost (MK)
Sloboda
0
0
|
20.04.2014 15:30 | Budućnost (MK) | 0 : 0 | Sloboda | |||||
20.04
15:30
Polet
Glavaš
1
0
|
20.04.2014 15:30 | Polet | 1 : 0 | Glavaš |
20.04
16:00
Vihor
Mlava
1
2
|
20.04.2014 16:00 | Vihor | 1 : 2 | Mlava | |||||
20.04
16:00
Petar Dobrnjac
Trgovački
3
0
|
20.04.2014 16:00 | Petar Dobrnjac | 3 : 0 | Trgovački | |||||
20.04
16:00
Beli Orao
Napredak 1936
2
0
|
20.04.2014 16:00 | Beli Orao | 2 : 0 | Napredak 1936 | |||||
20.04
16:00
Omladinac
Integral
2
4
|
20.04.2014 16:00 | Omladinac | 2 : 4 | Integral | |||||
20.04
16:00
Basarac
Polet
0
1
|
20.04.2014 16:00 | Basarac | 0 : 1 | Polet | |||||
20.04
16:00
Makce
RSK
0
1
|
20.04.2014 16:00 | Makce | 0 : 1 | RSK |
20.04
16:30
Mladost (P)
Jedinstvo (MZ)
1
3
|
20.04.2014 16:30 | Mladost (P) | 1 : 3 | Jedinstvo (MZ) | |||||
20.04
16:30
Podrinje
Mačva 2005
1
1
|
20.04.2014 16:30 | Podrinje | 1 : 1 | Mačva 2005 | |||||
20.04
16:30
Jedinstvo (Š)
Gučevo
5
2
|
20.04.2014 16:30 | Jedinstvo (Š) | 5 : 2 | Gučevo | |||||
20.04
16:30
Provo
Drina
2
0
|
20.04.2014 16:30 | Provo | 2 : 0 | Drina | |||||
20.04
16:30
Antimon
Hajduk Stanko
2
1
|
20.04.2014 16:30 | Antimon | 2 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
20.04
16:30
Mladi Borac
Lipolist
3
1
|
20.04.2014 16:30 | Mladi Borac | 3 : 1 | Lipolist |
20.04
16:00
Mladost (D)
OFK Osečina
2
1
|
20.04.2014 16:00 | Mladost (D) | 2 : 1 | OFK Osečina |
20.04
15:30
Ariljska rampa
Jedinstvo (K)
5
2
|
20.04.2014 15:30 | Ariljska rampa | 5 : 2 | Jedinstvo (K) | |||||
20.04
15:30
Perućac
Sečica
2
0
|
20.04.2014 15:30 | Perućac | 2 : 0 | Sečica | |||||
20.04
15:30
Budućnost
Železničar
0
3
|
20.04.2014 15:30 | Budućnost | 0 : 3 | Železničar | |||||
20.04
15:30
Višesava
Polet
4
1
|
20.04.2014 15:30 | Višesava | 4 : 1 | Polet |
20.04
16:30
Malošište
Rutevac
2
0
|
20.04.2014 16:30 | Malošište | 2 : 0 | Rutevac | |||||
20.04
16:30
Mladi Radnik
Borac (A)
5
2
|
20.04.2014 16:30 | Mladi Radnik | 5 : 2 | Borac (A) | |||||
20.04
16:30
Mladost (B)
Rasovača
1
4
|
20.04.2014 16:30 | Mladost (B) | 1 : 4 | Rasovača | |||||
20.04
16:30
Mekiš
Naisus
3
2
|
20.04.2014 16:30 | Mekiš | 3 : 2 | Naisus | |||||
20.04
16:30
Radnički 1924 (K)
Borac (T)
3
0
|
20.04.2014 16:30 | Radnički 1924 (K) | 3 : 0 | Borac (T) |
20.04
16:30
Brzi Brod
Omladinac
13
1
|
20.04.2014 16:30 | Brzi Brod | 13 : 1 | Omladinac | |||||
20.04
16:30
Budućnost
Vrtište
3
4
|
20.04.2014 16:30 | Budućnost | 3 : 4 | Vrtište | |||||
20.04
16:30
Crvena zastava
Rudar
2
2
|
20.04.2014 16:30 | Crvena zastava | 2 : 2 | Rudar | |||||
20.04
16:30
Jedinstvo
Morava
9
1
|
20.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 9 : 1 | Morava | |||||
20.04
16:30
Proleter (DV)
Aluminjum
3
0
|
20.04.2014 16:30 | Proleter (DV) | 3 : 0 | Aluminjum | |||||
20.04
16:30
Mladost (M)
OFK Niš
2
0
|
20.04.2014 16:30 | Mladost (M) | 2 : 0 | OFK Niš | |||||
20.04
16:30
Moravac 1948
Sloboda
1
1
|
20.04.2014 16:30 | Moravac 1948 | 1 : 1 | Sloboda |
20.04
16:30
Plantaža
Jedinstvo (B)
1
5
|
20.04.2014 16:30 | Plantaža | 1 : 5 | Jedinstvo (B) | |||||
20.04
16:30
Šumadija
Lemind Livnica
8
4
|
20.04.2014 16:30 | Šumadija | 8 : 4 | Lemind Livnica | |||||
20.04
16:30
Mladi Borac
Jablanica
4
6
|
20.04.2014 16:30 | Mladi Borac | 4 : 6 | Jablanica | |||||
20.04
16:30
Zloćudovo
Progres
2
1
|
20.04.2014 16:30 | Zloćudovo | 2 : 1 | Progres | |||||
20.04
16:30
Umac
Budućnost
1
2
|
20.04.2014 16:30 | Umac | 1 : 2 | Budućnost | |||||
20.04
16:30
Gradac
Jedinstvo (GS)
1
5
|
20.04.2014 16:30 | Gradac | 1 : 5 | Jedinstvo (GS) | |||||
20.04
16:30
Vučje
Sloga
4
4
|
20.04.2014 16:30 | Vučje | 4 : 4 | Sloga | |||||
20.04
16:30
Bobište
Čekmin
4
1
|
20.04.2014 16:30 | Bobište | 4 : 1 | Čekmin |
20.04
16:30
Borac
Polet
0
0
|
20.04.2014 16:30 | Borac | 0 : 0 | Polet | |||||
20.04
16:30
Pobeda
Dunđerski
2
4
|
20.04.2014 16:30 | Pobeda | 2 : 4 | Dunđerski | |||||
20.04
16:30
Partizanski put
Jastrebac
0
1
|
20.04.2014 16:30 | Partizanski put | 0 : 1 | Jastrebac |
20.04
16:30
Trešnjevka
Čelik
1
4
|
20.04.2014 16:30 | Trešnjevka | 1 : 4 | Čelik | |||||
20.04
16:30
Levosoje
Vranjska Banja
4
2
|
20.04.2014 16:30 | Levosoje | 4 : 2 | Vranjska Banja | |||||
20.04
16:30
OFK Alakince
Mladost (S)
3
0
|
20.04.2014 16:30 | OFK Alakince | 3 : 0 | Mladost (S) | |||||
20.04
16:30
Vihor
Besa 2005
5
2
|
20.04.2014 16:30 | Vihor | 5 : 2 | Besa 2005 | |||||
20.04
16:30
OFK Pavlovac
Mladost (B)
3
2
|
20.04.2014 16:30 | OFK Pavlovac | 3 : 2 | Mladost (B) |
20.04
16:00
Polet
Ugljare
1
2
|
20.04.2014 16:00 | Polet | 1 : 2 | Ugljare | |||||
20.04
16:00
Čaglavica
Sitnica
4
2
|
20.04.2014 16:00 | Čaglavica | 4 : 2 | Sitnica | |||||
20.04
16:00
Brezovica
Gracko
0
3
|
20.04.2014 16:00 | Brezovica | 0 : 3 | Gracko |
20.04
16:00
Mladost
Rudar (P)
4
5
|
20.04.2014 16:00 | Mladost | 4 : 5 | Rudar (P) | |||||
20.04
16:00
ŠSK
BSK
0
7
|
20.04.2014 16:00 | ŠSK | 0 : 7 | BSK | |||||
20.04
16:00
Omladinac
Borac
1
1
|
20.04.2014 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Borac | |||||
20.04
16:00
Polet
Trebič
1
5
|
20.04.2014 16:00 | Polet | 1 : 5 | Trebič | |||||
20.04
16:00
OFK Knjaz
Rudar (VČ)
5
2
|
20.04.2014 16:00 | OFK Knjaz | 5 : 2 | Rudar (VČ) |
20.04
17:00
Vojvodina
Mladost (O)
2
1
|
20.04.2014 17:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Mladost (O) | |||||
20.04
17:00
Kolonija
Slavija
1
4
|
20.04.2014 17:00 | Kolonija | 1 : 4 | Slavija | |||||
20.04
17:00
Radnički (B)
Polet
1
2
|
20.04.2014 17:00 | Radnički (B) | 1 : 2 | Polet | |||||
20.04
17:00
Jugoslavija
Sloga (BNS)
2
0
|
20.04.2014 17:00 | Jugoslavija | 2 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
20.04
17:00
Železničar
Vulturul
5
0
|
20.04.2014 17:00 | Železničar | 5 : 0 | Vulturul |
20.04
17:00
Bačka
Jadran
1
0
|
20.04.2014 17:00 | Bačka | 1 : 0 | Jadran | |||||
20.04
10:00
Subotica
Čantavir
4
1
|
20.04.2014 10:00 | Subotica | 4 : 1 | Čantavir | |||||
20.04
17:00
Preporod
Čoka
4
0
|
20.04.2014 17:00 | Preporod | 4 : 0 | Čoka |
20.04
16:00
Zadrugar
Naftagas
1
0
|
20.04.2014 16:00 | Zadrugar | 1 : 0 | Naftagas | |||||
20.04
16:00
Borac
Vojvodina (B)
0
0
|
20.04.2014 16:00 | Borac | 0 : 0 | Vojvodina (B) | |||||
20.04
16:00
Potisje
Mladost Bambi
2
4
|
20.04.2014 16:00 | Potisje | 2 : 4 | Mladost Bambi | |||||
20.04
16:00
Rusanda
Crvena zvezda
1
0
|
20.04.2014 16:00 | Rusanda | 1 : 0 | Crvena zvezda |
20.04
16:30
Kordun
Omladinac (B)
1
3
|
20.04.2014 16:30 | Kordun | 1 : 3 | Omladinac (B) | |||||
20.04
16:30
Omladinac (D)
Graničar
0
3
|
20.04.2014 16:30 | Omladinac (D) | 0 : 3 | Graničar |
20.04
16:00
Jedinstvo
Petrovaradin
1
0
|
20.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Petrovaradin |
20.04
17:00
Jedinstvo
PKB Kovilovo
3
1
|
20.04.2014 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | PKB Kovilovo | |||||
20.04
11:00
13. maj
Obilić
4
2
|
20.04.2014 11:00 | 13. maj | 4 : 2 | Obilić | |||||
20.04
17:00
Borac
Milutinac
3
0
|
20.04.2014 17:00 | Borac | 3 : 0 | Milutinac | |||||
20.04
13:00
Brodarac
BSK 2012
5
1
|
20.04.2014 13:00 | Brodarac | 5 : 1 | BSK 2012 |
20.04
17:00
Posavina
Borac
2
4
|
20.04.2014 17:00 | Posavina | 2 : 4 | Borac | |||||
20.04
17:00
Strelac
Prva Iskra
4
1
|
20.04.2014 17:00 | Strelac | 4 : 1 | Prva Iskra | |||||
20.04
17:00
Stepojevac VAGA
Vranić
7
1
|
20.04.2014 17:00 | Stepojevac VAGA | 7 : 1 | Vranić | |||||
20.04
17:00
Mladost (B)
Šumadija
0
1
|
20.04.2014 17:00 | Mladost (B) | 0 : 1 | Šumadija |
20.04
17:00
Napredak
Velika Krsna
1
1
|
20.04.2014 17:00 | Napredak | 1 : 1 | Velika Krsna | |||||
20.04
17:00
Kosmaj
Selo Mladenovac
5
1
|
20.04.2014 17:00 | Kosmaj | 5 : 1 | Selo Mladenovac | |||||
20.04
17:00
Nemenikuće
Dunavac
0
3
|
20.04.2014 17:00 | Nemenikuće | 0 : 3 | Dunavac | |||||
20.04
17:00
Pudarci
OFK Leštane
2
1
|
20.04.2014 17:00 | Pudarci | 2 : 1 | OFK Leštane |
20.04
16:30
Čibukovac
Vrnjci
4
2
|
20.04.2014 16:30 | Čibukovac | 4 : 2 | Vrnjci | |||||
20.04
16:30
Tavnik
Napredak
2
1
|
20.04.2014 16:30 | Tavnik | 2 : 1 | Napredak | |||||
20.04
16:30
Jedinstvo
Morava (S)
1
2
|
20.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Morava (S) | |||||
20.04
16:30
Stubal
Gruža
0
1
|
20.04.2014 16:30 | Stubal | 0 : 1 | Gruža |
20.04
16:00
Šumadija
Ozremica
4
1
|
20.04.2014 16:00 | Šumadija | 4 : 1 | Ozremica | |||||
20.04
16:00
Brezak
Takovski Ustanak
2
1
|
20.04.2014 16:00 | Brezak | 2 : 1 | Takovski Ustanak | |||||
20.04
16:00
Majdan
Mladi Rudar
4
1
|
20.04.2014 16:00 | Majdan | 4 : 1 | Mladi Rudar | |||||
20.04
16:00
Šilopaj
Ozrem PMH
1
3
|
20.04.2014 16:00 | Šilopaj | 1 : 3 | Ozrem PMH |
20.04
16:00
Planinac
Rakova
3
0
|
20.04.2014 16:00 | Planinac | 3 : 0 | Rakova | |||||
20.04
16:00
Zadrugar
Parmenac
0
2
|
20.04.2014 16:00 | Zadrugar | 0 : 2 | Parmenac | |||||
20.04
16:00
Morava
Polet (G)
2
1
|
20.04.2014 16:00 | Morava | 2 : 1 | Polet (G) | |||||
20.04
16:00
Čačak 94
Vujan
2
0
|
20.04.2014 16:00 | Čačak 94 | 2 : 0 | Vujan | |||||
20.04
16:00
Budućnost
Premeća
2
2
|
20.04.2014 16:00 | Budućnost | 2 : 2 | Premeća |
20.04
16:00
Seljak
Zastava
1
2
|
20.04.2014 16:00 | Seljak | 1 : 2 | Zastava | |||||
20.04
16:00
Mladost Teferič
Kutlovo
2
2
|
20.04.2014 16:00 | Mladost Teferič | 2 : 2 | Kutlovo | |||||
20.04
16:00
Botunje
Borac
3
1
|
20.04.2014 16:00 | Botunje | 3 : 1 | Borac | |||||
20.04
16:00
Mladost
Azbest
1
0
|
20.04.2014 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Azbest | |||||
20.04
16:00
21. oktobar
Sloga
0
2
|
20.04.2014 16:00 | 21. oktobar | 0 : 2 | Sloga | |||||
20.04
16:00
Hajduk
Košutnjak
3
0
|
20.04.2014 16:00 | Hajduk | 3 : 0 | Košutnjak | |||||
20.04
16:00
OFK Žeželj
Kremenac
5
0
|
20.04.2014 16:00 | OFK Žeželj | 5 : 0 | Kremenac |
20.04
16:00
Jasenica
Radoje Domanović
1
1
|
20.04.2014 16:00 | Jasenica | 1 : 1 | Radoje Domanović | |||||
20.04
16:00
Misača
Proleter
3
2
|
20.04.2014 16:00 | Misača | 3 : 2 | Proleter | |||||
20.04
16:00
Plaskovac
Kopljari
3
1
|
20.04.2014 16:00 | Plaskovac | 3 : 1 | Kopljari | |||||
20.04
11:00
B 2000
Mladost
5
2
|
20.04.2014 11:00 | B 2000 | 5 : 2 | Mladost | |||||
20.04
16:00
Žabare
Trnava
1
3
|
20.04.2014 16:00 | Žabare | 1 : 3 | Trnava | |||||
20.04
16:00
Mladi rudar
BSK
1
2
|
20.04.2014 16:00 | Mladi rudar | 1 : 2 | BSK |
20.04
16:00
Kotlenik
Meteor
1
1
|
20.04.2014 16:00 | Kotlenik | 1 : 1 | Meteor | |||||
20.04
16:00
Pobeda (Đ)
Mladost (B)
2
0
|
20.04.2014 16:00 | Pobeda (Đ) | 2 : 0 | Mladost (B) | |||||
20.04
16:00
Pobeda (S)
Grivac
4
0
|
20.04.2014 16:00 | Pobeda (S) | 4 : 0 | Grivac | |||||
20.04
16:00
Omladinac
Mladost MG (S)
3
0
|
20.04.2014 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | Mladost MG (S) | |||||
20.04
16:00
Sloga (Z)
Bare
0
3
|
20.04.2014 16:00 | Sloga (Z) | 0 : 3 | Bare | |||||
20.04
16:00
Mladost (R)
Sloga (M)
0
1
|
20.04.2014 16:00 | Mladost (R) | 0 : 1 | Sloga (M) |
20.04
Omladinac
Jasenica
3
2
|
20.04.2014 | Omladinac | 3 : 2 | Jasenica |
20.04
Lunjevac
Šumadinac
0
2
|
20.04.2014 | Lunjevac | 0 : 2 | Šumadinac | |||||
20.04
7. Jul
Ravni Gaj
9
0
|
20.04.2014 | 7. Jul | 9 : 0 | Ravni Gaj | |||||
20.04
Drugovac
Petrijevac
1
0
|
20.04.2014 | Drugovac | 1 : 0 | Petrijevac |
20.04
Papazovac
Kolarac
1
6
|
20.04.2014 | Papazovac | 1 : 6 | Kolarac | |||||
20.04
Vučak
Skobalj
3
0
|
20.04.2014 | Vučak | 3 : 0 | Skobalj | |||||
20.04
Sloga
Slavija
4
2
|
20.04.2014 | Sloga | 4 : 2 | Slavija | |||||
20.04
Vrbovac
Jezava
1
0
|
20.04.2014 | Vrbovac | 1 : 0 | Jezava |
20.04
16:00
Budućnost
Omladinac (M)
0
0
|
20.04.2014 16:00 | Budućnost | 0 : 0 | Omladinac (M) | |||||
20.04
16:00
Rudar
Omladinac (B)
1
1
|
20.04.2014 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Omladinac (B) | |||||
20.04
16:00
Dragoš
Bata Bulić
3
1
|
20.04.2014 16:00 | Dragoš | 3 : 1 | Bata Bulić | |||||
20.04
16:00
Radnički
Omladinac (S)
1
3
|
20.04.2014 16:00 | Radnički | 1 : 3 | Omladinac (S) | |||||
20.04
16:00
Napredak
Krilaš
2
1
|
20.04.2014 16:00 | Napredak | 2 : 1 | Krilaš | |||||
20.04
16:00
Polet
Zadrugar
0
3
|
20.04.2014 16:00 | Polet | 0 : 3 | Zadrugar |
20.04
16:00
Sloga (Ć)
Dunavac
6
0
|
20.04.2014 16:00 | Sloga (Ć) | 6 : 0 | Dunavac | |||||
20.04
16:00
Sloga (D)
Mlava
0
3
|
20.04.2014 16:00 | Sloga (D) | 0 : 3 | Mlava | |||||
20.04
16:00
Vojvoda Milenko
Kurjače
1
0
|
20.04.2014 16:00 | Vojvoda Milenko | 1 : 0 | Kurjače | |||||
20.04
16:00
Mladi Borac
Napredak
0
3
|
20.04.2014 16:00 | Mladi Borac | 0 : 3 | Napredak | |||||
20.04
16:00
Borac
Žitkovica
3
1
|
20.04.2014 16:00 | Borac | 3 : 1 | Žitkovica |
20.04
16:30
Volujac
Galeb
1
0
|
20.04.2014 16:30 | Volujac | 1 : 0 | Galeb | |||||
20.04
16:30
Dobrava
Vlašić
3
2
|
20.04.2014 16:30 | Dobrava | 3 : 2 | Vlašić | |||||
20.04
16:30
Mladost Zvezd
Cerić
3
2
|
20.04.2014 16:30 | Mladost Zvezd | 3 : 2 | Cerić | |||||
20.04
16:30
Trešnjevka
Pričinović
1
1
|
20.04.2014 16:30 | Trešnjevka | 1 : 1 | Pričinović | |||||
20.04
16:30
Mrovska
Mladost PP
1
0
|
20.04.2014 16:30 | Mrovska | 1 : 0 | Mladost PP | |||||
20.04
16:30
Karađorđe
Sloga Mat
6
0
|
20.04.2014 16:30 | Karađorđe | 6 : 0 | Sloga Mat | |||||
20.04
16:30
Dumača
Borac
1
2
|
20.04.2014 16:30 | Dumača | 1 : 2 | Borac |
20.04
17:00
Hajduk
Jedinstvo
2
1
|
20.04.2014 17:00 | Hajduk | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.04
17:00
Mladost
Studenac
2
2
|
20.04.2014 17:00 | Mladost | 2 : 2 | Studenac | |||||
20.04
17:00
Bratstvo
Cer
0
4
|
20.04.2014 17:00 | Bratstvo | 0 : 4 | Cer | |||||
20.04
17:00
Velika Reka
Borac K
1
1
|
20.04.2014 17:00 | Velika Reka | 1 : 1 | Borac K | |||||
20.04
17:00
Cerova
Stolice
1
0
|
20.04.2014 17:00 | Cerova | 1 : 0 | Stolice | |||||
20.04
17:00
Sloga LŠ
Borac Lešnica
1
3
|
20.04.2014 17:00 | Sloga LŠ | 1 : 3 | Borac Lešnica | |||||
20.04
17:00
Milan Orlić
Jadar 1961
2
1
|
20.04.2014 17:00 | Milan Orlić | 2 : 1 | Jadar 1961 |
20.04
16:30
Premijer
Napredak BP
8
0
|
20.04.2014 16:30 | Premijer | 8 : 0 | Napredak BP | |||||
20.04
16:30
Sloboda
Budućnost PD
3
1
|
20.04.2014 16:30 | Sloboda | 3 : 1 | Budućnost PD | |||||
20.04
16:30
Sloga
Gorki
5
0
|
20.04.2014 16:30 | Sloga | 5 : 0 | Gorki | |||||
20.04
16:30
Duško
Partizan
5
0
|
20.04.2014 16:30 | Duško | 5 : 0 | Partizan | |||||
20.04
16:30
Budućnost ZM
Torpedo
3
0
|
20.04.2014 16:30 | Budućnost ZM | 3 : 0 | Torpedo | |||||
20.04
16:30
Napredak MB
BMR Petlovača
2
2
|
20.04.2014 16:30 | Napredak MB | 2 : 2 | BMR Petlovača | |||||
20.04
16:30
Proleter
Napredak RIB
10
0
|
20.04.2014 16:30 | Proleter | 10 : 0 | Napredak RIB |
20.04
16:00
Milenko Pavlović
Borac
1
0
|
20.04.2014 16:00 | Milenko Pavlović | 1 : 0 | Borac | |||||
20.04
16:00
Rajac
Liplje
4
1
|
20.04.2014 16:00 | Rajac | 4 : 1 | Liplje | |||||
20.04
16:00
Ribnikar
Tešnjar
0
3
|
20.04.2014 16:00 | Ribnikar | 0 : 3 | Tešnjar | |||||
20.04
16:00
Beloševac
Iskra
4
2
|
20.04.2014 16:00 | Beloševac | 4 : 2 | Iskra |
20.04
16:00
OFK Stublenica
Gunjevac
0
2
|
20.04.2014 16:00 | OFK Stublenica | 0 : 2 | Gunjevac | |||||
20.04
16:00
Polet (DL)
Tvrdojevac
4
1
|
20.04.2014 16:00 | Polet (DL) | 4 : 1 | Tvrdojevac | |||||
20.04
16:00
Omladinac
Rudar 1945
5
2
|
20.04.2014 16:00 | Omladinac | 5 : 2 | Rudar 1945 | |||||
20.04
16:00
Proleter
Stepanje
0
0
|
20.04.2014 16:00 | Proleter | 0 : 0 | Stepanje | |||||
20.04
16:00
Polet (T)
Ratkovac
3
0
|
20.04.2014 16:00 | Polet (T) | 3 : 0 | Ratkovac |
20.04
16:30
Lauš
Ježevica
3
1
|
20.04.2014 16:30 | Lauš | 3 : 1 | Ježevica | |||||
20.04
16:30
Trešnjica
Plavi tok
1
0
|
20.04.2014 16:30 | Trešnjica | 1 : 0 | Plavi tok | |||||
20.04
16:30
Dobrinjac
Blagaja
5
0
|
20.04.2014 16:30 | Dobrinjac | 5 : 0 | Blagaja | |||||
20.04
16:30
Lazarica
Napredak
1
2
|
20.04.2014 16:30 | Lazarica | 1 : 2 | Napredak | |||||
20.04
16:30
Savinac
Glumač
1
0
|
20.04.2014 16:30 | Savinac | 1 : 0 | Glumač | |||||
20.04
16:30
Gorobilje
Pobeda
2
3
|
20.04.2014 16:30 | Gorobilje | 2 : 3 | Pobeda | |||||
20.04
16:30
Avijatičar
Duškovci
9
2
|
20.04.2014 16:30 | Avijatičar | 9 : 2 | Duškovci |
20.04
16:30
Pobeda
Dušnik
0
6
|
20.04.2014 16:30 | Pobeda | 0 : 6 | Dušnik | |||||
20.04
16:30
Doljevac 1971
Knežica
1
2
|
20.04.2014 16:30 | Doljevac 1971 | 1 : 2 | Knežica |
20.04
11:00
Kraljevo
Ratar
2
0
|
20.04.2014 11:00 | Kraljevo | 2 : 0 | Ratar | |||||
20.04
16:30
OFK Draževac
Sloga (K)
3
0
|
20.04.2014 16:30 | OFK Draževac | 3 : 0 | Sloga (K) | |||||
20.04
16:30
Tempo
Gredetin
3
2
|
20.04.2014 16:30 | Tempo | 3 : 2 | Gredetin | |||||
20.04
11:00
Vukašinovac
OFK Sloga (D)
0
2
|
20.04.2014 11:00 | Vukašinovac | 0 : 2 | OFK Sloga (D) |
20.04
10:00
Sloga 1980
Baličevac 1974
0
1
|
20.04.2014 10:00 | Sloga 1980 | 0 : 1 | Baličevac 1974 | |||||
20.04
10:00
Jastrebac
Mladost 1976
0
8
|
20.04.2014 10:00 | Jastrebac | 0 : 8 | Mladost 1976 |
20.04
16:30
Radnički 1936
Sloga 1948 (M)
3
1
|
20.04.2014 16:30 | Radnički 1936 | 3 : 1 | Sloga 1948 (M) | |||||
20.04
16:30
Sloga (DT)
Mladost (DK)
2
3
|
20.04.2014 16:30 | Sloga (DT) | 2 : 3 | Mladost (DK) | |||||
20.04
16:30
Vulkan 1963
Sečanica
2
0
|
20.04.2014 16:30 | Vulkan 1963 | 2 : 0 | Sečanica | |||||
20.04
16:30
Stevan Nešticki
Supovac
4
1
|
20.04.2014 16:30 | Stevan Nešticki | 4 : 1 | Supovac | |||||
20.04
16:30
Palilulac
Čegar 1946 (DM)
2
0
|
20.04.2014 16:30 | Palilulac | 2 : 0 | Čegar 1946 (DM) | |||||
20.04
16:30
Mladost 1954 (DM)
Čegar 2013 (K)
2
2
|
20.04.2014 16:30 | Mladost 1954 (DM) | 2 : 2 | Čegar 2013 (K) |
20.04
16:30
Mladost (DL)
Sloboda
2
1
|
20.04.2014 16:30 | Mladost (DL) | 2 : 1 | Sloboda | |||||
20.04
16:30
Mladost (V)
Navalin
9
0
|
20.04.2014 16:30 | Mladost (V) | 9 : 0 | Navalin | |||||
20.04
16:30
OFK Brza
Morava
4
0
|
20.04.2014 16:30 | OFK Brza | 4 : 0 | Morava | |||||
20.04
16:30
Omladinac
Polet
1
0
|
20.04.2014 16:30 | Omladinac | 1 : 0 | Polet | |||||
20.04
16:30
Veternica
MB Marjan
3
3
|
20.04.2014 16:30 | Veternica | 3 : 3 | MB Marjan |
20.04
16:00
Rasina
OFK Ribare
3
0
|
20.04.2014 16:00 | Rasina | 3 : 0 | OFK Ribare | |||||
20.04
16:00
Sloga
Dušan Ristić
6
0
|
20.04.2014 16:00 | Sloga | 6 : 0 | Dušan Ristić | |||||
20.04
16:00
Sebečevac
Gornji Stepoš
2
1
|
20.04.2014 16:00 | Sebečevac | 2 : 1 | Gornji Stepoš | |||||
20.04
16:00
BSK
13. April
4
2
|
20.04.2014 16:00 | BSK | 4 : 2 | 13. April | |||||
20.04
16:00
Parunovac
Kapidžija
4
1
|
20.04.2014 16:00 | Parunovac | 4 : 1 | Kapidžija | |||||
20.04
16:00
Mudrakovac
Dvorane
2
2
|
20.04.2014 16:00 | Mudrakovac | 2 : 2 | Dvorane | |||||
20.04
16:00
Dedina
Kupci
2
3
|
20.04.2014 16:00 | Dedina | 2 : 3 | Kupci |
20.04
16:30
Slatina
Vidrovac
0
1
|
20.04.2014 16:30 | Slatina | 0 : 1 | Vidrovac | |||||
20.04
16:30
Čubra
Deli Jovan
0
3
|
20.04.2014 16:30 | Čubra | 0 : 3 | Deli Jovan | |||||
20.04
16:30
Polet
Smedovac
3
1
|
20.04.2014 16:30 | Polet | 3 : 1 | Smedovac | |||||
20.04
11:00
OFK Tamnič
Kovilovo
0
8
|
20.04.2014 11:00 | OFK Tamnič | 0 : 8 | Kovilovo | |||||
20.04
11:00
Malajnica
Miloševo
2
1
|
20.04.2014 11:00 | Malajnica | 2 : 1 | Miloševo | |||||
20.04
16:30
Urovica
Graničar
5
2
|
20.04.2014 16:30 | Urovica | 5 : 2 | Graničar | |||||
20.04
16:30
Srbovo
Ratar
1
0
|
20.04.2014 16:30 | Srbovo | 1 : 0 | Ratar |
20.04
14:00
Slemen
Rtanj
2
2
|
20.04.2014 14:00 | Slemen | 2 : 2 | Rtanj | |||||
20.04
16:00
Omladinac
Sloga
3
4
|
20.04.2014 16:00 | Omladinac | 3 : 4 | Sloga | |||||
20.04
16:00
Pobeda
Mladost
3
0
|
20.04.2014 16:00 | Pobeda | 3 : 0 | Mladost |
20.04
16:30
Kosovo
Vratarnica
0
0
|
20.04.2014 16:30 | Kosovo | 0 : 0 | Vratarnica | |||||
20.04
16:30
Malinik
IMT
7
1
|
20.04.2014 16:30 | Malinik | 7 : 1 | IMT |
20.04
17:00
Pobeda
Spartak
2
4
|
20.04.2014 17:00 | Pobeda | 2 : 4 | Spartak | |||||
20.04
17:00
Polet
Omladinac (O)
0
4
|
20.04.2014 17:00 | Polet | 0 : 4 | Omladinac (O) | |||||
20.04
17:00
Mladost (V)
Jedinstvo Stević
2
1
|
20.04.2014 17:00 | Mladost (V) | 2 : 1 | Jedinstvo Stević |
20.04
17:00
Proleter
Borac (P)
3
0
|
20.04.2014 17:00 | Proleter | 3 : 0 | Borac (P) | |||||
20.04
17:00
Plavi Dunav 1932
Omladinac (D)
0
1
|
20.04.2014 17:00 | Plavi Dunav 1932 | 0 : 1 | Omladinac (D) | |||||
20.04
17:00
Stari Tamiš
Strela
1
3
|
20.04.2014 17:00 | Stari Tamiš | 1 : 3 | Strela | |||||
20.04
17:00
Dolovo
Budućnost (BB)
3
3
|
20.04.2014 17:00 | Dolovo | 3 : 3 | Budućnost (BB) |
20.04
17:00
Partizan (K)
Karaš (J)
9
7
|
20.04.2014 17:00 | Partizan (K) | 9 : 7 | Karaš (J) | |||||
20.04
17:00
Ševac
Potporanj
2
1
|
20.04.2014 17:00 | Ševac | 2 : 1 | Potporanj | |||||
20.04
17:00
Hajdučica
Borac (VG)
2
1
|
20.04.2014 17:00 | Hajdučica | 2 : 1 | Borac (VG) | |||||
20.04
17:00
Hajduk
Vladimirovac
1
3
|
20.04.2014 17:00 | Hajduk | 1 : 3 | Vladimirovac | |||||
20.04
17:00
Ratar
Dunav
3
1
|
20.04.2014 17:00 | Ratar | 3 : 1 | Dunav | |||||
20.04
17:00
Vinogradar
Borac (VS)
0
2
|
20.04.2014 17:00 | Vinogradar | 0 : 2 | Borac (VS) |
20.04
16:30
Hajduk
Jedinstvo (M)
1
1
|
20.04.2014 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
20.04
16:30
Tisa (P)
Tisa B (A)
4
3
|
20.04.2014 16:30 | Tisa (P) | 4 : 3 | Tisa B (A) | |||||
20.04
16:30
Graničar
Sloga
0
0
|
20.04.2014 16:30 | Graničar | 0 : 0 | Sloga | |||||
20.04
16:30
Horgoš 1911
Slavija
5
1
|
20.04.2014 16:30 | Horgoš 1911 | 5 : 1 | Slavija | |||||
20.04
16:30
Jadran
Radnički Gladiolus
1
1
|
20.04.2014 16:30 | Jadran | 1 : 1 | Radnički Gladiolus |
20.04
17:00
Đurđin
Solid
2
3
|
20.04.2014 17:00 | Đurđin | 2 : 3 | Solid | |||||
20.04
17:00
Bratstvo
Bikovo
3
1
|
20.04.2014 17:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Bikovo |
20.04
Sokolac
Tomislavci
0
3
|
20.04.2014 | Sokolac | 0 : 3 | Tomislavci | |||||
20.04
Eđšeg
Pobeda
3
4
|
20.04.2014 | Eđšeg | 3 : 4 | Pobeda | |||||
20.04
Mićunovo
Sloboda
1
1
|
20.04.2014 | Mićunovo | 1 : 1 | Sloboda |
20.04
16:00
Radnički Ratar
OFK Klek
3
2
|
20.04.2014 16:00 | Radnički Ratar | 3 : 2 | OFK Klek | |||||
20.04
16:00
Mladost
Borac
3
1
|
20.04.2014 16:00 | Mladost | 3 : 1 | Borac | |||||
20.04
16:00
Proleter 2006
Zlatica
1
1
|
20.04.2014 16:00 | Proleter 2006 | 1 : 1 | Zlatica | |||||
20.04
16:00
Naftagas
Banat
2
1
|
20.04.2014 16:00 | Naftagas | 2 : 1 | Banat | |||||
20.04
16:00
ŽFK Banat-Bagljaš
Omladinac
5
1
|
20.04.2014 16:00 | ŽFK Banat-Bagljaš | 5 : 1 | Omladinac | |||||
20.04
16:00
Lehel
OFK Gradnulica
1
0
|
20.04.2014 16:00 | Lehel | 1 : 0 | OFK Gradnulica |
20.04
16:00
2. Oktobar
Borac
4
4
|
20.04.2014 16:00 | 2. Oktobar | 4 : 4 | Borac | |||||
20.04
16:00
Napredak
Polet
1
3
|
20.04.2014 16:00 | Napredak | 1 : 3 | Polet | |||||
20.04
16:00
Delija
ŽAK
1
1
|
20.04.2014 16:00 | Delija | 1 : 1 | ŽAK |
20.04
16:00
Budućnost
Progresul
4
2
|
20.04.2014 16:00 | Budućnost | 4 : 2 | Progresul | |||||
20.04
16:00
1.Oktobar
Bega
4
1
|
20.04.2014 16:00 | 1.Oktobar | 4 : 1 | Bega | |||||
20.04
16:00
Napredak
Olimpija
6
0
|
20.04.2014 16:00 | Napredak | 6 : 0 | Olimpija | |||||
20.04
16:00
Proleter
Terekves
1
3
|
20.04.2014 16:00 | Proleter | 1 : 3 | Terekves |
20.04
16:30
Rusin
Jedinstvo
6
0
|
20.04.2014 16:30 | Rusin | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.04
16:30
Partizan
Jedinstvo 1947
6
1
|
20.04.2014 16:30 | Partizan | 6 : 1 | Jedinstvo 1947 | |||||
20.04
16:30
Aleksa Šantić
Dunav
2
2
|
20.04.2014 16:30 | Aleksa Šantić | 2 : 2 | Dunav | |||||
20.04
16:30
OFK Metalac
Lipar
0
2
|
20.04.2014 16:30 | OFK Metalac | 0 : 2 | Lipar | |||||
20.04
16:30
Panonija
Mladost
3
6
|
20.04.2014 16:30 | Panonija | 3 : 6 | Mladost | |||||
20.04
16:30
Graničar
Rastina 1918
3
0
|
20.04.2014 16:30 | Graničar | 3 : 0 | Rastina 1918 | |||||
20.04
16:30
Dinamo
Terekveš
0
3
|
20.04.2014 16:30 | Dinamo | 0 : 3 | Terekveš |
20.04
16:00
Napredak (P)
Sloga Milšped
2
0
|
20.04.2014 16:00 | Napredak (P) | 2 : 0 | Sloga Milšped |
20.04
16:30
Krivanj
Kulpin
2
0
|
20.04.2014 16:30 | Krivanj | 2 : 0 | Kulpin | |||||
20.04
16:30
Maglić
Hercegovac
0
0
|
20.04.2014 16:30 | Maglić | 0 : 0 | Hercegovac | |||||
20.04
16:30
Bački Hajduk
Borac 46
2
0
|
20.04.2014 16:30 | Bački Hajduk | 2 : 0 | Borac 46 |
20.04
17:00
Novi Beograd
Busije
0
2
|
20.04.2014 17:00 | Novi Beograd | 0 : 2 | Busije | |||||
20.04
17:00
Sindjelić 2012
BUSK
7
0
|
20.04.2014 17:00 | Sindjelić 2012 | 7 : 0 | BUSK | |||||
20.04
17:00
Šumadinac
Borac
3
0
|
20.04.2014 17:00 | Šumadinac | 3 : 0 | Borac |
20.04
17:00
Mladost
Šećeranac
1
1
|
20.04.2014 17:00 | Mladost | 1 : 1 | Šećeranac | |||||
20.04
17:00
Crvenka
Dunavac
4
3
|
20.04.2014 17:00 | Crvenka | 4 : 3 | Dunavac | |||||
20.04
17:00
Dunav
Pionir
0
0
|
20.04.2014 17:00 | Dunav | 0 : 0 | Pionir |
20.04
17:00
Mladi Borac
Sloboda
4
1
|
20.04.2014 17:00 | Mladi Borac | 4 : 1 | Sloboda | |||||
20.04
17:00
Polet
Sloga
6
0
|
20.04.2014 17:00 | Polet | 6 : 0 | Sloga | |||||
20.04
17:00
OFK Budućnost
Šumadija (MC)
7
2
|
20.04.2014 17:00 | OFK Budućnost | 7 : 2 | Šumadija (MC) | |||||
20.04
17:00
Bistrica
Mladost (Č)
0
3
|
20.04.2014 17:00 | Bistrica | 0 : 3 | Mladost (Č) |
20.04
17:00
OFK Meljak
Rušanj
1
2
|
20.04.2014 17:00 | OFK Meljak | 1 : 2 | Rušanj | |||||
20.04
17:00
Beljina
Lisović 1977
0
1
|
20.04.2014 17:00 | Beljina | 0 : 1 | Lisović 1977 | |||||
20.04
17:00
Borac
Barajevo
3
4
|
20.04.2014 17:00 | Borac | 3 : 4 | Barajevo |
20.04
17:00
Jedinstvo
Belo Polje
2
1
|
20.04.2014 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Belo Polje | |||||
20.04
17:00
Urovci
Trstenica
4
0
|
20.04.2014 17:00 | Urovci | 4 : 0 | Trstenica | |||||
20.04
17:00
Vukićevica
Rvati
2
0
|
20.04.2014 17:00 | Vukićevica | 2 : 0 | Rvati | |||||
20.04
17:00
Polet
Zadrugar
5
0
|
20.04.2014 17:00 | Polet | 5 : 0 | Zadrugar | |||||
20.04
17:00
Poljane
Omladinac
1
0
|
20.04.2014 17:00 | Poljane | 1 : 0 | Omladinac |
20.04
16:00
Sloga
Markovac
5
0
|
20.04.2014 16:00 | Sloga | 5 : 0 | Markovac | |||||
20.04
16:00
Senaja
Borac
0
3
|
20.04.2014 16:00 | Senaja | 0 : 3 | Borac | |||||
20.04
16:00
Ivanča
Radnički PDM
3
3
|
20.04.2014 16:00 | Ivanča | 3 : 3 | Radnički PDM | |||||
20.04
16:00
Napredak
Omladinac
5
2
|
20.04.2014 16:00 | Napredak | 5 : 2 | Omladinac |
20.04
17:00
OFK Slatina
Denim
1
3
|
20.04.2014 17:00 | OFK Slatina | 1 : 3 | Denim | |||||
20.04
11:00
Sloga 2012
Rudar 2012
1
2
|
20.04.2014 11:00 | Sloga 2012 | 1 : 2 | Rudar 2012 | |||||
20.04
14:00
Mladost
Stojnik
6
0
|
20.04.2014 14:00 | Mladost | 6 : 0 | Stojnik | |||||
20.04
17:00
4 Juli
Vojvoda
5
0
|
20.04.2014 17:00 | 4 Juli | 5 : 0 | Vojvoda |
20.04
17:00
Heroj-Polet
Zuce
4
0
|
20.04.2014 17:00 | Heroj-Polet | 4 : 0 | Zuce | |||||
20.04
17:00
Pinosava
OFK Mladost
2
2
|
20.04.2014 17:00 | Pinosava | 2 : 2 | OFK Mladost |
20.04
16:30
Žiča
Musina Reka
0
3
|
20.04.2014 16:30 | Žiča | 0 : 3 | Musina Reka | |||||
20.04
16:30
Progorelica
Budućnost
0
2
|
20.04.2014 16:30 | Progorelica | 0 : 2 | Budućnost |
20.04
16:30
Real
Mladost 1925
4
1
|
20.04.2014 16:30 | Real | 4 : 1 | Mladost 1925 | |||||
20.04
16:30
Borac (A)
Jedinstvo
3
7
|
20.04.2014 16:30 | Borac (A) | 3 : 7 | Jedinstvo |
20.04
10:00
ZT Gorovič
Mladost
1
0
|
20.04.2014 10:00 | ZT Gorovič | 1 : 0 | Mladost | |||||
20.04
10:00
Krćevac 04
Maskar
4
5
|
20.04.2014 10:00 | Krćevac 04 | 4 : 5 | Maskar |
20.04
16:00
Polet
Borac
0
3
|
20.04.2014 16:00 | Polet | 0 : 3 | Borac | |||||
20.04
16:00
Mladi Radnik
Omladinac-Šumadinac
4
1
|
20.04.2014 16:00 | Mladi Radnik | 4 : 1 | Omladinac-Šumadinac |
20.04
16:00
Jedinstvo
Manastirica
1
2
|
20.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Manastirica |
20.04
16:00
B.S.K.
Čokordin
1
2
|
20.04.2014 16:00 | B.S.K. | 1 : 2 | Čokordin | |||||
20.04
16:00
7 juli
Mlava
0
2
|
20.04.2014 16:00 | 7 juli | 0 : 2 | Mlava |
20.04
16:00
OFK Porodin
Napredak
3
2
|
20.04.2014 16:00 | OFK Porodin | 3 : 2 | Napredak | |||||
20.04
16:00
Udarnik
Mladost
4
0
|
20.04.2014 16:00 | Udarnik | 4 : 0 | Mladost | |||||
20.04
16:00
Pomoravlje
Jedinstvo
3
0
|
20.04.2014 16:00 | Pomoravlje | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.04
16:00
Proleter
Sloga
1
4
|
20.04.2014 16:00 | Proleter | 1 : 4 | Sloga | |||||
20.04
16:00
Budućnost
BSK
2
2
|
20.04.2014 16:00 | Budućnost | 2 : 2 | BSK |
20.04
16:00
Dizel
Pobeda
3
0
|
20.04.2014 16:00 | Dizel | 3 : 0 | Pobeda | |||||
20.04
16:00
Napredak 1934
Sopot
2
0
|
20.04.2014 16:00 | Napredak 1934 | 2 : 0 | Sopot | |||||
20.04
16:00
Dunav
Napredak (P)
1
2
|
20.04.2014 16:00 | Dunav | 1 : 2 | Napredak (P) | |||||
20.04
16:00
Napredak 1947
Dunavac
1
2
|
20.04.2014 16:00 | Napredak 1947 | 1 : 2 | Dunavac |
20.04
16:30
Radenka
Homolje
3
0
|
20.04.2014 16:30 | Radenka | 3 : 0 | Homolje | |||||
20.04
16:30
Neresnica
Sloga
3
0
|
20.04.2014 16:30 | Neresnica | 3 : 0 | Sloga |
20.04
16:30
Mladost 2013
Sloga Ridj
1
2
|
20.04.2014 16:30 | Mladost 2013 | 1 : 2 | Sloga Ridj | |||||
20.04
16:30
Sloga Trgošped
Žika
6
3
|
20.04.2014 16:30 | Sloga Trgošped | 6 : 3 | Žika | |||||
20.04
11:00
Polet
Krnule 09
1
4
|
20.04.2014 11:00 | Polet | 1 : 4 | Krnule 09 |
20.04
11:00
Mladost
Sava
1
0
|
20.04.2014 11:00 | Mladost | 1 : 0 | Sava | |||||
20.04
11:00
Miloš Pocerac
OFK Jelen
0
1
|
20.04.2014 11:00 | Miloš Pocerac | 0 : 1 | OFK Jelen | |||||
20.04
11:00
Jedinstvo
Žabar
0
10
|
20.04.2014 11:00 | Jedinstvo | 0 : 10 | Žabar | |||||
20.04
11:00
Korman
Dušan Silni
0
3
|
20.04.2014 11:00 | Korman | 0 : 3 | Dušan Silni |
20.04
16:30
Prva Iskra
Granit
3
2
|
20.04.2014 16:30 | Prva Iskra | 3 : 2 | Granit | |||||
20.04
16:30
Rudar
Sloga
0
5
|
20.04.2014 16:30 | Rudar | 0 : 5 | Sloga |
20.04
11:00
Radnik
Šumice
8
0
|
20.04.2014 11:00 | Radnik | 8 : 0 | Šumice |
20.04
11:00
Culjkovic
Zadrugar
2
0
|
20.04.2014 11:00 | Culjkovic | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
20.04
11:00
Radnički Šabački
POFK Letnjikovac
11
0
|
20.04.2014 11:00 | Radnički Šabački | 11 : 0 | POFK Letnjikovac |
20.04
16:00
Toplica
Jedinstvo
6
1
|
20.04.2014 16:00 | Toplica | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.04
16:00
Orao
Proleter
7
2
|
20.04.2014 16:00 | Orao | 7 : 2 | Proleter | |||||
20.04
16:00
Gornji Lajkovac
Mionica
0
4
|
20.04.2014 16:00 | Gornji Lajkovac | 0 : 4 | Mionica | |||||
20.04
13:00
Veliševac
Komanice
0
3
|
20.04.2014 13:00 | Veliševac | 0 : 3 | Komanice | |||||
20.04
16:00
Popadić
Gornji Mušić
0
0
|
20.04.2014 16:00 | Popadić | 0 : 0 | Gornji Mušić |
20.04
16:00
Rakac Stave
Zadrugar
5
1
|
20.04.2014 16:00 | Rakac Stave | 5 : 1 | Zadrugar | |||||
20.04
11:00
Jadar 2013
Kotešica
1
0
|
20.04.2014 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 0 | Kotešica | |||||
20.04
16:00
Mali korak
Lukavac
3
3
|
20.04.2014 16:00 | Mali korak | 3 : 3 | Lukavac | |||||
20.04
13:30
Paune
Gradac
1
2
|
20.04.2014 13:30 | Paune | 1 : 2 | Gradac | |||||
20.04
16:00
Borac
Bujacic
2
0
|
20.04.2014 16:00 | Borac | 2 : 0 | Bujacic | |||||
20.04
16:00
OFK Povlen
Zabari
5
0
|
20.04.2014 16:00 | OFK Povlen | 5 : 0 | Zabari | |||||
20.04
16:00
Dupljaj
Mladi radnik
7
1
|
20.04.2014 16:00 | Dupljaj | 7 : 1 | Mladi radnik |
20.04
16:30
Sloga
Dimitrije Tucović
3
2
|
20.04.2014 16:30 | Sloga | 3 : 2 | Dimitrije Tucović |
20.04
16:00
Radnik
Vrelo
5
0
|
20.04.2014 16:00 | Radnik | 5 : 0 | Vrelo | |||||
20.04
16:00
Brgule
Crvena Jabuka
1
1
|
20.04.2014 16:00 | Brgule | 1 : 1 | Crvena Jabuka | |||||
20.04
16:00
Kolubara
Jedinstvo
4
1
|
20.04.2014 16:00 | Kolubara | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.04
16:00
Strelac 001
Vukona
0
4
|
20.04.2014 16:00 | Strelac 001 | 0 : 4 | Vukona |
20.04
16:00
Zvizdar
Sloga
2
2
|
20.04.2014 16:00 | Zvizdar | 2 : 2 | Sloga | |||||
20.04
16:00
Pambukovica
Murgaš 2012
3
0
|
20.04.2014 16:00 | Pambukovica | 3 : 0 | Murgaš 2012 | |||||
20.04
16:00
OFK Paljuvi
Šarbane
1
0
|
20.04.2014 16:00 | OFK Paljuvi | 1 : 0 | Šarbane | |||||
20.04
16:00
Dokmir
Đorđe Bodinović
0
3
|
20.04.2014 16:00 | Dokmir | 0 : 3 | Đorđe Bodinović |
20.04
10:00
Jašunja
Napredak
3
2
|
20.04.2014 10:00 | Jašunja | 3 : 2 | Napredak |
20.04
16:00
Vrhunac
Real
0
3
|
20.04.2014 16:00 | Vrhunac | 0 : 3 | Real | |||||
20.04
16:00
Veliko Trnjane
Radnik 2013
1
2
|
20.04.2014 16:00 | Veliko Trnjane | 1 : 2 | Radnik 2013 | |||||
20.04
16:00
Susica 2012
Turekovac
2
1
|
20.04.2014 16:00 | Susica 2012 | 2 : 1 | Turekovac | |||||
20.04
16:00
Bratstvo
Milanovo
2
1
|
20.04.2014 16:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Milanovo |
20.04
17:00
Lipar
Jedinstvo
2
1
|
20.04.2014 17:00 | Lipar | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.04
17:00
Osaonica
Dražmirovac
6
0
|
20.04.2014 17:00 | Osaonica | 6 : 0 | Dražmirovac | |||||
20.04
17:00
Ribnik
Sloboda
0
4
|
20.04.2014 17:00 | Ribnik | 0 : 4 | Sloboda | |||||
20.04
17:00
Trnava
Morava (R)
3
1
|
20.04.2014 17:00 | Trnava | 3 : 1 | Morava (R) | |||||
20.04
17:00
Morava (KS)
Partizan (M)
5
1
|
20.04.2014 17:00 | Morava (KS) | 5 : 1 | Partizan (M) |
20.04
16:00
Beljanica
Rudar (SR)
2
0
|
20.04.2014 16:00 | Beljanica | 2 : 0 | Rudar (SR) | |||||
20.04
16:00
Planinac
Mladi Radnik
3
1
|
20.04.2014 16:00 | Planinac | 3 : 1 | Mladi Radnik |
20.04
16:00
Kostrež
Gradac
2
0
|
20.04.2014 16:00 | Kostrež | 2 : 0 | Gradac |
20.04
15:30
Vinogradar
Rujišnik
1
2
|
20.04.2014 15:30 | Vinogradar | 1 : 2 | Rujišnik |
20.04
15:00
Mladost (G)
Garevina
3
2
|
20.04.2014 15:00 | Mladost (G) | 3 : 2 | Garevina |
20.04
16:00
Sokolovi
Padež
1
0
|
20.04.2014 16:00 | Sokolovi | 1 : 0 | Padež | |||||
20.04
16:00
Žabare
Globoder
4
3
|
20.04.2014 16:00 | Žabare | 4 : 3 | Globoder | |||||
20.04
16:00
Pasjak 2013
Meševo
2
2
|
20.04.2014 16:00 | Pasjak 2013 | 2 : 2 | Meševo | |||||
20.04
16:00
Gaglovo
Kruševica
3
2
|
20.04.2014 16:00 | Gaglovo | 3 : 2 | Kruševica |
20.04
16:00
Modrica
Zdravinje
4
3
|
20.04.2014 16:00 | Modrica | 4 : 3 | Zdravinje | |||||
20.04
16:00
Štitari
Lipovac
1
1
|
20.04.2014 16:00 | Štitari | 1 : 1 | Lipovac | |||||
20.04
16:00
OFK Budućnost
Drugari
6
1
|
20.04.2014 16:00 | OFK Budućnost | 6 : 1 | Drugari | |||||
20.04
16:00
Trmčare
Rasinac
8
2
|
20.04.2014 16:00 | Trmčare | 8 : 2 | Rasinac | |||||
20.04
16:00
Polet (Š)
Grkljane
1
2
|
20.04.2014 16:00 | Polet (Š) | 1 : 2 | Grkljane | |||||
20.04
16:00
Polet (K)
Jablanica
3
1
|
20.04.2014 16:00 | Polet (K) | 3 : 1 | Jablanica |
20.04
16:00
Solunac
Lokve
3
0
|
20.04.2014 16:00 | Solunac | 3 : 0 | Lokve | |||||
20.04
16:00
Vojvodina
Crvena Zvezda
5
3
|
20.04.2014 16:00 | Vojvodina | 5 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
20.04
16:00
Janošik
Graničar
3
3
|
20.04.2014 16:00 | Janošik | 3 : 3 | Graničar |
20.04
16:00
Proleter
Sloga
3
0
|
20.04.2014 16:00 | Proleter | 3 : 0 | Sloga | |||||
20.04
16:00
MSK
Jedinstvo
1
0
|
20.04.2014 16:00 | MSK | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.04
16:00
Tamiš
Mladost
3
1
|
20.04.2014 16:00 | Tamiš | 3 : 1 | Mladost | |||||
20.04
16:00
ASK
OFK Stajićevo
2
1
|
20.04.2014 16:00 | ASK | 2 : 1 | OFK Stajićevo |
20.04
16:00
Vojvodina
Krušedol
1
2
|
20.04.2014 16:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Krušedol | |||||
20.04
16:00
Borac (S)
Mladost (B)
2
1
|
20.04.2014 16:00 | Borac (S) | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
20.04
16:00
Sremac
Car Uroš
1
1
|
20.04.2014 16:00 | Sremac | 1 : 1 | Car Uroš | |||||
20.04
16:00
Mladost (P)
Sloga
0
4
|
20.04.2014 16:00 | Mladost (P) | 0 : 4 | Sloga | |||||
20.04
16:00
Fruškogorac
OFK Kraljevci
2
1
|
20.04.2014 16:00 | Fruškogorac | 2 : 1 | OFK Kraljevci | |||||
20.04
16:00
Borac (K)
27. Oktobar
11
0
|
20.04.2014 16:00 | Borac (K) | 11 : 0 | 27. Oktobar | |||||
20.04
16:00
Polet
Planinac
1
1
|
20.04.2014 16:00 | Polet | 1 : 1 | Planinac |
20.04
16:00
Vitez
Sloboda
2
3
|
20.04.2014 16:00 | Vitez | 2 : 3 | Sloboda | |||||
20.04
16:00
Lovac
Polet
0
8
|
20.04.2014 16:00 | Lovac | 0 : 8 | Polet | |||||
20.04
16:00
Kameni
Mladost
1
1
|
20.04.2014 16:00 | Kameni | 1 : 1 | Mladost | |||||
20.04
16:00
Borac
Sloga
2
3
|
20.04.2014 16:00 | Borac | 2 : 3 | Sloga | |||||
20.04
16:00
Srem
OFK Brestač
0
1
|
20.04.2014 16:00 | Srem | 0 : 1 | OFK Brestač |
20.04
Napredak
OFK Bosut
0
11
|
20.04.2014 | Napredak | 0 : 11 | OFK Bosut | |||||
20.04
BSK
Borac (VR)
3
1
|
20.04.2014 | BSK | 3 : 1 | Borac (VR) | |||||
20.04
Fruškogorac
Sloga (Č)
1
0
|
20.04.2014 | Fruškogorac | 1 : 0 | Sloga (Č) | |||||
20.04
Grgurevci
Sloga (Z-I)
3
0
|
20.04.2014 | Grgurevci | 3 : 0 | Sloga (Z-I) | |||||
20.04
Planinac
Sremac
1
0
|
20.04.2014 | Planinac | 1 : 0 | Sremac |
20.04
16:00
Jednota
Bratstvo
1
0
|
20.04.2014 16:00 | Jednota | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
20.04
16:00
Graničar
Jedinstvo
3
0
|
20.04.2014 16:00 | Graničar | 3 : 0 | Jedinstvo |
20.04
16:30
Sloga
Slavija
4
2
|
20.04.2014 16:30 | Sloga | 4 : 2 | Slavija | |||||
20.04
16:30
Neštin
Borac
6
0
|
20.04.2014 16:30 | Neštin | 6 : 0 | Borac | |||||
20.04
16:30
Naša Zvezda
Mladost
2
1
|
20.04.2014 16:30 | Naša Zvezda | 2 : 1 | Mladost |
20.04
17:00
OFK Borac
Mladost (L)
2
0
|
20.04.2014 17:00 | OFK Borac | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
20.04
17:00
Proleter
OFK Sokolovo
0
2
|
20.04.2014 17:00 | Proleter | 0 : 2 | OFK Sokolovo | |||||
20.04
17:00
OFK Radnički
Vreoci
4
1
|
20.04.2014 17:00 | OFK Radnički | 4 : 1 | Vreoci | |||||
20.04
17:00
Šumadinac (K)
Strmovo
1
2
|
20.04.2014 17:00 | Šumadinac (K) | 1 : 2 | Strmovo |
20.04
13:00
OFK Petrovac
Čelik
1
2
|
20.04.2014 13:00 | OFK Petrovac | 1 : 2 | Čelik |
20.04
16:00
Bratstvo
Igalo
1
1
|
20.04.2014 16:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Igalo | |||||
20.04
16:00
Bokelj
Jedinstvo
0
1
|
20.04.2014 16:00 | Bokelj | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.04
16:00
Berane
Cetinje
3
2
|
20.04.2014 16:00 | Berane | 3 : 2 | Cetinje | |||||
20.04
16:00
Jezero
Arsenal
3
0
|
20.04.2014 16:00 | Jezero | 3 : 0 | Arsenal |
20.04
16:00
ŽFK Jerina
ŽFK Bukovička Banja
3
0
|
20.04.2014 16:00 | ŽFK Jerina | 3 : 0 | ŽFK Bukovička Banja |
20.04
16:00
Budućnost
Rubin
0
1
|
20.04.2014 16:00 | Budućnost | 0 : 1 | Rubin |
20.04
10:00
Spartak
Radnički (SM)
4
1
|
20.04.2014 10:00 | Spartak | 4 : 1 | Radnički (SM) | |||||
20.04
10:00
Donji Srem
Proleter (NS)
3
0
|
20.04.2014 10:00 | Donji Srem | 3 : 0 | Proleter (NS) |
20.04
15:00
Glogonj
Dolina
5
1
|
20.04.2014 15:00 | Glogonj | 5 : 1 | Dolina |
20.04
11:00
Sušica
Sloga (K)
1
5
|
20.04.2014 11:00 | Sušica | 1 : 5 | Sloga (K) |
20.04
10:00
Čačak 94
Sloga (K)
2
2
|
20.04.2014 10:00 | Čačak 94 | 2 : 2 | Sloga (K) | |||||
20.04
10:00
Budućnost
FAP
1
0
|
20.04.2014 10:00 | Budućnost | 1 : 0 | FAP |
20.04
11:00
BAK
Hajdučica
4
3
|
20.04.2014 11:00 | BAK | 4 : 3 | Hajdučica |
20.04
Sampion
Jedinstvo
1
1
|
20.04.2014 | Sampion | 1 : 1 | Jedinstvo |
20.04
10:00
Karađorđe
Gruža
3
3
|
20.04.2014 10:00 | Karađorđe | 3 : 3 | Gruža |
20.04
18:00
Metalac
Partizan Dunav osigiranje 2
35
31
|
20.04.2014 18:00 | Metalac | 35 : 31 | Partizan Dunav osigiranje 2 | |||||
20.04
16:30
Sindjelić
Loznica
24
25
|
20.04.2014 16:30 | Sindjelić | 24 : 25 | Loznica | |||||
20.04
17:30
Požarevac
Primus Car Dušan
38
29
|
20.04.2014 17:30 | Požarevac | 38 : 29 | Primus Car Dušan |
20.04
Bačka
Šampion
0
3
|
20.04.2014 | Bačka | 0 : 3 | Šampion |