XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 09.10.2011 18:00 Mašinac - Svilajnac Kompo 82:69
2 15.10.2011 Svilajnac Kompo - Polet 92:78
3 22.10.2011 Sloga - Svilajnac Kompo 95:77
4 29.10.2011 Svilajnac Kompo - Požarevac 78:71
5 05.11.2011 Železničar - Svilajnac Kompo 88:85
6 12.11.2011 Svilajnac Kompo - Zlatar 85:80
7 16.11.2011 Prva Petoletka - Svilajnac Kompo 95:92
8 19.11.2011 Svilajnac Kompo - Plana 69:71
9 26.11.2011 Mionica - Svilajnac Kompo 100:94
10 03.12.2011 Svilajnac Kompo - Klik 92:78
11 10.12.2011 Priboj - Svilajnac Kompo 73:67
12 17.12.2011 Svilajnac Kompo - Novi Pazar 79:70
13 24.12.2011 Temnić - Svilajnac Kompo 89:83
14 28.01.2012 Svilajnac Kompo - Mašinac 79:81
15 04.02.2012 Polet - Svilajnac Kompo 109:110
16 11.02.2012 Svilajnac Kompo - Sloga 92:73
17 18.02.2012 Požarevac - Svilajnac Kompo 67:93
18 25.02.2012 Svilajnac Kompo - Železničar 87:83
19 03.03.2012 Zlatar - Svilajnac Kompo 88:60
20 10.03.2012 Svilajnac Kompo - Prva Petoletka 83:76
21 13.03.2012 Plana - Svilajnac Kompo 80:71
22 17.03.2012 Svilajnac Kompo - Mionica 97:87
23 24.03.2012 Klik - Svilajnac Kompo 74:85
24 31.03.2012 Svilajnac Kompo - Priboj 96:104
25 07.04.2012 Novi Pazar - Svilajnac Kompo 90:92
26 14.04.2012 Svilajnac Kompo - Temnić 90:91
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga muška liga Srbije Plana 26 21 0 5 63
2 Novi Pazar 26 18 0 8 54
3 Mašinac 26 17 0 9 51
4 Železničar 26 16 0 10 48
5 Priboj 26 15 0 11 45
6 Temnić 26 15 0 11 45
7 Zlatar 26 13 0 13 39
8 Svilajnac Kompo 26 13 0 13 39
9 Polet 26 12 0 14 36
10 Prva Petoletka 26 12 0 14 36
11 Sloga 26 12 0 14 36
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga RL Zapad 1 Mionica 26 8 0 18 24
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga RL Zapad 1 Požarevac 26 6 0 20 18
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga RL Zapad 1 Klik 26 4 0 22 12
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu