XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.10.2016 17:00 Bavanište - Dubočica 3:1
2 23.10.2016 17:00 Zaslon - Bavanište 3:2
3 29.10.2016 17:00 Bavanište - Metalac Takovo 3:1
4 05.11.2016 19:00 Bavanište - Užice 3:0
5 12.11.2016 19:00 Mladenovac - Bavanište 3:1
6 19.11.2016 17:00 Bavanište - Bečej 1:3
7 27.11.2016 20:00 Srem Iton - Bavanište 3:0
8 03.12.2016 17:00 Bavanište - Novi Sad 1:3
9 10.12.2016 17:00 Timok - Bavanište 3:0
10 17.12.2016 17:00 Bavanište - Antena 3:1
11 28.01.2017 16:00 Napredak 037 - Bavanište 3:0
12 04.02.2017 16:00 Dubočica - Bavanište 3:0
13 11.02.2017 17:00 Bavanište - Zaslon 2:3
14 18.02.2017 16:30 Metalac Takovo - Bavanište 2:3
15 25.02.2017 17:00 Užice - Bavanište 3:0
16 04.03.2017 17:00 Bavanište - Mladenovac 1:3
17 11.03.2017 19:00 Bečej - Bavanište 0:3
18 18.03.2017 19:00 Bavanište - Srem Iton 3:0
19 26.03.2017 16:30 Novi Sad - Bavanište 3:0
20 01.04.2017 19:00 Bavanište - Timok 3:1
21 08.04.2017 14:00 Antena - Bavanište 0:3
22 13.04.2017 20:00 Bavanište - Napredak 037 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Napredak 037 22 19 3 54
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Mladenovac 22 18 4 57
3 Zaslon 22 16 6 46
4 Novi Sad 22 16 6 45
5 Srem Iton 22 12 10 37
6 Bavanište 22 10 12 31
7 Timok 22 10 12 30
8 Dubočica 22 10 12 28
9 Užice 22 9 13 27
10 Bečej 22 8 14 26
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga "Zapad" - Play Out Metalac Takovo 22 4 18 15
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga "Zapad" - Play Out Antena 22 0 22 0
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu