XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 05.10.2016 19:00 Vlasotince - ORK Bor 33:32
2 02.10.2016 18:00 Hisar - Vlasotince 24:27
3 08.10.2016 16:30 Vlasotince - Jastrebac 29:33
4 15.10.2016 18:00 Vlasotince - Hajduk Veljko 31:33
5 23.10.2016 19:00 Jagodina - Vlasotince 28:28
6 30.10.2016 19:00 Vlasotince - Planinka 28:33
7 05.11.2016 19:00 BSK Heba - Vlasotince 26:29
8 11.11.2016 19:30 Vlasotince - Bela Palanka 29:46
9 23.11.2016 19:00 Žitorađa - Vlasotince 39:36
10 27.11.2016 19:00 Vlasotince - Aleksinac 40:35
11 03.12.2016 19:00 Radnički - Vlasotince 31:21
12 12.03.2017 19:00 ORK Bor - Vlasotince 30:25
13 17.03.2017 19:00 Vlasotince - Hisar 31:33
14 28.03.2017 18:00 Jastrebac - Vlasotince 28:27
15 01.04.2017 19:00 Hajduk Veljko - Vlasotince 32:25
16 09.04.2017 19:00 Vlasotince - Jagodina 28:23
17 22.04.2017 Planinka - Vlasotince 44:13
18 29.04.2017 Vlasotince - BSK Heba 23:24
19 05.05.2017 19:00 Bela Palanka - Vlasotince 34:21
20 14.05.2017 20:00 Vlasotince - Žitorađa 30:29
21 20.05.2017 Aleksinac - Vlasotince 30:38
22 27.05.2017 19:00 Vlasotince - Radnički 27:26
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Super B liga Istok-Zapad Bela Palanka 22 21 0 1 42
2 Prelazi u ligu višeg ranga Super B liga Istok-Zapad Planinka 22 19 1 2 39
3 Prelazi u ligu višeg ranga Super B liga Istok-Zapad Hajduk Veljko 22 14 0 8 28
4 BSK Heba 22 9 2 11 20
5 ORK Bor 22 7 5 10 19
6 Žitorađa 22 9 1 12 19
7 Jastrebac 22 9 1 12 19
8 Hisar 22 8 2 12 18
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Istok Jagodina 22 7 4 11 18
10 Vlasotince 22 8 1 13 17
11 Radnički 22 8 0 14 16
12 Aleksinac 22 4 1 17 9
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu