XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 27.08.2017 17:30 Mladost (L) - Kotešica 3:2
2 03.09.2017 16:00 Kotešica - Mladost (VK) 1:3
3 10.09.2017 11:00 Bujačić - Kotešica 2:1
4 17.09.2017 15:30 Kotešica - Rajac 2:1
5 24.09.2017 15:30 Borac - Kotešica 2:0
6 01.10.2017 15:30 Kotešica - Polet 2:2
7 08.10.2017 15:30 Rakac Stave - Kotešica 3:2
8 15.10.2017 14:30 Kotešica - Jadar 2013 0:3
9 22.10.2017 13:30 Komanice - Kotešica 2:3
10 29.10.2017 13:30 Kotešica - OFK Brđanac 3:3
11 05.11.2017 13:30 Stari drugari - Kotešica 2:1
12 12.11.2017 13:00 Kolubara 2 - Kotešica 2:1
13 19.11.2017 13:00 Kotešica - Milenko Pavlović 4:3
14 18.03.2018 14:30 Kotešica - Mladost (L) 1:2
15 01.04.2018 15:30 Mladost (VK) - Kotešica 2:3
16 08.04.2018 15:30 Kotešica - Bujačić 1:6
17 15.04.2018 15:30 Rajac - Kotešica 4:1
18 22.04.2018 16:00 Kotešica - Borac 3:1
19 29.04.2018 16:00 Polet - Kotešica 3:0
20 06.05.2018 16:30 Kotešica - Rakac Stave 3:3
21 13.05.2018 11:00 Jadar 2013 - Kotešica 3:1
22 20.05.2018 17:00 Kotešica - Komanice 1:4
23 26.05.2018 17:00 OFK Brđanac - Kotešica 3:2
24 03.06.2018 17:30 Kotešica - Stari drugari 3:1
25 10.06.2018 17:30 Kotešica - Kolubara 2 0:0
26 13.06.2018 17:30 Milenko Pavlović - Kotešica 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubarska okružna liga Kolubara 2 26 17 7 2 58
2 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubarska okružna liga OFK Brđanac 26 17 5 4 56
3 Jadar 2013 26 17 3 6 54
4 Rajac 26 14 6 6 48
5 Komanice 26 12 3 11 39
6 Polet 26 11 6 9 39
7 Milenko Pavlović 26 9 5 12 32
8 Rakac Stave 26 8 7 11 31
9 Mladost (L) (-1) 26 8 7 11 30
10 Stari drugari 26 9 3 14 30
11 Mladost (VK) 26 7 5 14 26
12 Borac 26 7 4 15 25
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Valjeva Bujačić 26 6 3 17 21
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Valjeva Kotešica (-1) 26 6 4 16 21
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu