29.04
16:00
Proleter Mihajlovac
Tutin
0
2
|
29.04.2018 16:00 | Proleter Mihajlovac | 0 : 2 | Tutin | |||||
29.04
16:00
Provo
Šumadija (A)
1
1
|
29.04.2018 16:00 | Provo | 1 : 1 | Šumadija (A) | |||||
29.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
Smederevo 1924
1
1
|
29.04.2018 16:00 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 1 | Smederevo 1924 |
29.04
16:30
Radan
Trstenik PPT
4
0
|
29.04.2018 16:30 | Radan | 4 : 0 | Trstenik PPT | |||||
29.04
16:30
Tabane 1970
Trajal
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Tabane 1970 | 1 : 1 | Trajal | |||||
29.04
16:30
Budućnost (P)
Moravac Orion
4
3
|
29.04.2018 16:30 | Budućnost (P) | 4 : 3 | Moravac Orion |
29.04
16:30
Železničar
Radnički (NP)
0
2
|
29.04.2018 16:30 | Železničar | 0 : 2 | Radnički (NP) | |||||
29.04
16:30
Dunav
Radnički (Š)
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Dunav | 2 : 1 | Radnički (Š) |
29.04
11:00
Grafičar
Jedinstvo
2
1
|
29.04.2018 11:00 | Grafičar | 2 : 1 | Jedinstvo |
29.04
16:00
Slavija
Sloga (K)
0
2
|
29.04.2018 16:00 | Slavija | 0 : 2 | Sloga (K) | |||||
29.04
16:00
LFK Mladost
Radnički (K)
7
0
|
29.04.2018 16:00 | LFK Mladost | 7 : 0 | Radnički (K) | |||||
29.04
16:00
Dragačevo
Sušica
4
0
|
29.04.2018 16:00 | Dragačevo | 4 : 0 | Sušica | |||||
29.04
16:00
Orlovac
Karađorđe (R)
2
0
|
29.04.2018 16:00 | Orlovac | 2 : 0 | Karađorđe (R) | |||||
29.04
16:00
Jošanica
Sloboda (Č)
1
0
|
29.04.2018 16:00 | Jošanica | 1 : 0 | Sloboda (Č) |
29.04
16:00
Napredak
Petar Dobrnjac
1
1
|
29.04.2018 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
29.04
16:00
Borac (Ž)
Gruža
3
1
|
29.04.2018 16:00 | Borac (Ž) | 3 : 1 | Gruža | |||||
29.04
16:00
RSK
Udarnik
3
0
|
29.04.2018 16:00 | RSK | 3 : 0 | Udarnik | |||||
29.04
16:00
Morava (VP)
Homoljac
4
1
|
29.04.2018 16:00 | Morava (VP) | 4 : 1 | Homoljac | |||||
29.04
16:00
Proleter 1976
Zvižd
1
0
|
29.04.2018 16:00 | Proleter 1976 | 1 : 0 | Zvižd | |||||
29.04
16:00
Šumadija
Sloga 33
0
3
|
29.04.2018 16:00 | Šumadija | 0 : 3 | Sloga 33 |
29.04
16:00
Zadrugar
OFK Divci
0
2
|
29.04.2018 16:00 | Zadrugar | 0 : 2 | OFK Divci | |||||
29.04
16:00
Radnički Stobex
Polimlje
1
1
|
29.04.2018 16:00 | Radnički Stobex | 1 : 1 | Polimlje | |||||
29.04
16:00
Sovljak
OFK Osečina
4
0
|
29.04.2018 16:00 | Sovljak | 4 : 0 | OFK Osečina | |||||
29.04
16:00
Borac
Sloga (BB)
1
5
|
29.04.2018 16:00 | Borac | 1 : 5 | Sloga (BB) |
29.04
16:30
OFK Niš
Budućnost (O)
1
0
|
29.04.2018 16:30 | OFK Niš | 1 : 0 | Budućnost (O) | |||||
29.04
16:30
Jablanica
Polet 1980
1
2
|
29.04.2018 16:30 | Jablanica | 1 : 2 | Polet 1980 | |||||
29.04
16:30
Vlasina
Lužnica
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Vlasina | 3 : 1 | Lužnica | |||||
29.04
16:30
OFK Brzi Brod
Balkanski
4
3
|
29.04.2018 16:30 | OFK Brzi Brod | 4 : 3 | Balkanski | |||||
29.04
11:00
Tanasko Rajić
GFK Dubočica
1
0
|
29.04.2018 11:00 | Tanasko Rajić | 1 : 0 | GFK Dubočica |
29.04
11:00
Sloga
Rudar Alpos
0
5
|
29.04.2018 11:00 | Sloga | 0 : 5 | Rudar Alpos | |||||
29.04
16:30
Moravica
Majdanpek
6
0
|
29.04.2018 16:30 | Moravica | 6 : 0 | Majdanpek | |||||
29.04
16:30
Bukovik
Đerdap
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Bukovik | 3 : 1 | Đerdap | |||||
29.04
16:30
Timočanin
Zaplanjac
2
5
|
29.04.2018 16:30 | Timočanin | 2 : 5 | Zaplanjac | |||||
29.04
16:30
Hajduk Veljko
Malošište
6
0
|
29.04.2018 16:30 | Hajduk Veljko | 6 : 0 | Malošište | |||||
29.04
16:30
Kablovi
Svrljig
4
1
|
29.04.2018 16:30 | Kablovi | 4 : 1 | Svrljig |
29.04
16:30
Jedinstvo
Jastrebac
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Jastrebac | |||||
29.04
16:30
Žitorađa
OFK Topličanin
1
3
|
29.04.2018 16:30 | Žitorađa | 1 : 3 | OFK Topličanin | |||||
29.04
16:30
Bošnjane
Levač
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Bošnjane | 0 : 3 | Levač | |||||
29.04
16:30
Napredak
SFS Borac
2
3
|
29.04.2018 16:30 | Napredak | 2 : 3 | SFS Borac | |||||
29.04
16:30
OFK Lugomir
OFK Kosanica
3
2
|
29.04.2018 16:30 | OFK Lugomir | 3 : 2 | OFK Kosanica | |||||
29.04
16:30
Poljoprivrednik
Kopaonik
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Poljoprivrednik | 0 : 3 | Kopaonik |
29.04
16:30
Jedinstvo (NB)
Polet
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Jedinstvo (NB) | 3 : 1 | Polet | |||||
29.04
16:30
ŽAK
Radnički (K)
1
2
|
29.04.2018 16:30 | ŽAK | 1 : 2 | Radnički (K) | |||||
29.04
16:30
Vojvodina 1928
Budućnost
1
2
|
29.04.2018 16:30 | Vojvodina 1928 | 1 : 2 | Budućnost | |||||
29.04
16:30
Jedinstvo (BK)
Kozara
2
3
|
29.04.2018 16:30 | Jedinstvo (BK) | 2 : 3 | Kozara |
29.04
16:00
Kupinovo
Hajduk (D)
0
0
|
29.04.2018 16:00 | Kupinovo | 0 : 0 | Hajduk (D) | |||||
29.04
16:00
Borac (NS)
Kabel
0
2
|
29.04.2018 16:00 | Borac (NS) | 0 : 2 | Kabel | |||||
29.04
10:00
Index
Podunavac
0
1
|
29.04.2018 10:00 | Index | 0 : 1 | Podunavac | |||||
29.04
16:00
Borac (Š)
Hajduk (Č)
2
1
|
29.04.2018 16:00 | Borac (Š) | 2 : 1 | Hajduk (Č) | |||||
29.04
16:00
LSK Laćarak
Jugović
2
0
|
29.04.2018 16:00 | LSK Laćarak | 2 : 0 | Jugović |
29.04
16:30
Bačka (P)
Budućnost (G)
4
2
|
29.04.2018 16:30 | Bačka (P) | 4 : 2 | Budućnost (G) | |||||
29.04
16:30
Mladost (T)
Tekstilac
1
2
|
29.04.2018 16:30 | Mladost (T) | 1 : 2 | Tekstilac | |||||
29.04
16:30
BSK
Tavankut
1
1
|
29.04.2018 16:30 | BSK | 1 : 1 | Tavankut | |||||
29.04
16:30
Mladost (BP)
Preporod
4
2
|
29.04.2018 16:30 | Mladost (BP) | 4 : 2 | Preporod |
29.04
11:00
Hajduk
Crvena Zvezda
1
2
|
29.04.2018 11:00 | Hajduk | 1 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
29.04
16:30
Srem
Napredak
0
2
|
29.04.2018 16:30 | Srem | 0 : 2 | Napredak | |||||
29.04
16:30
Budućnost
Borac
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Budućnost | 1 : 1 | Borac | |||||
29.04
16:30
Sremčica
Turbina
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Sremčica | 0 : 3 | Turbina |
29.04
16:30
Omladinac FAM
Proleter 2006
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac FAM | 1 : 0 | Proleter 2006 | |||||
29.04
16:30
Crvena Zvezda (RS)
Rusanda
2
2
|
29.04.2018 16:30 | Crvena Zvezda (RS) | 2 : 2 | Rusanda | |||||
29.04
16:30
Crvena zvezda (VS)
Borac
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Crvena zvezda (VS) | 1 : 1 | Borac | |||||
29.04
16:30
Vojvodina (B)
Bilećanin
4
1
|
29.04.2018 16:30 | Vojvodina (B) | 4 : 1 | Bilećanin | |||||
29.04
16:30
Naftagas (B)
Mladost (BD)
1
4
|
29.04.2018 16:30 | Naftagas (B) | 1 : 4 | Mladost (BD) | |||||
29.04
16:30
Banat
Krajina
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Banat | 1 : 1 | Krajina |
29.04
17:00
Mladi radnik
Hajduk
1
0
|
29.04.2018 17:00 | Mladi radnik | 1 : 0 | Hajduk | |||||
29.04
17:00
Bratstvo
Kušiljevo
4
0
|
29.04.2018 17:00 | Bratstvo | 4 : 0 | Kušiljevo | |||||
29.04
17:00
Partizan
Napredak
3
5
|
29.04.2018 17:00 | Partizan | 3 : 5 | Napredak | |||||
29.04
17:00
Mladost (S)
Juhor
2
1
|
29.04.2018 17:00 | Mladost (S) | 2 : 1 | Juhor | |||||
29.04
17:00
OFK Bratstvo
Dragocvet
2
1
|
29.04.2018 17:00 | OFK Bratstvo | 2 : 1 | Dragocvet | |||||
29.04
17:00
OFK Batinac
Resavac
2
0
|
29.04.2018 17:00 | OFK Batinac | 2 : 0 | Resavac |
29.04
16:30
Vulturul
Crvena zvezda
1
4
|
29.04.2018 16:30 | Vulturul | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
29.04
16:30
Vojvodina (Cr)
Vojvodina (CC)
4
0
|
29.04.2018 16:30 | Vojvodina (Cr) | 4 : 0 | Vojvodina (CC) | |||||
29.04
16:30
Vojvodina (S)
Radnički (B)
4
3
|
29.04.2018 16:30 | Vojvodina (S) | 4 : 3 | Radnički (B) | |||||
29.04
16:30
Borac (St)
Jugoslavija
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Borac (St) | 3 : 1 | Jugoslavija | |||||
29.04
16:30
Sloga (BNS)
Jedinstvo (V)
0
0
|
29.04.2018 16:30 | Sloga (BNS) | 0 : 0 | Jedinstvo (V) |
29.04
16:30
Borac (M)
Borac (K)
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Borac (M) | 2 : 1 | Borac (K) | |||||
29.04
16:30
Napredak (P)
Graničar 1924
3
2
|
29.04.2018 16:30 | Napredak (P) | 3 : 2 | Graničar 1924 | |||||
29.04
16:30
Sloboda (DT)
Železničar
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Sloboda (DT) | 1 : 0 | Železničar | |||||
29.04
16:30
PSK Putinci
Ljukovo
3
2
|
29.04.2018 16:30 | PSK Putinci | 3 : 2 | Ljukovo | |||||
29.04
16:30
Jadran
Sloven
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Jadran | 1 : 0 | Sloven | |||||
29.04
16:30
Budućnost
Podrinje
0
1
|
29.04.2018 16:30 | Budućnost | 0 : 1 | Podrinje |
29.04
16:30
Kula
Crvenka
1
3
|
29.04.2018 16:30 | Kula | 1 : 3 | Crvenka | |||||
29.04
16:30
Lipar
Hercegovac
0
2
|
29.04.2018 16:30 | Lipar | 0 : 2 | Hercegovac | |||||
29.04
16:30
Stari Grad
Krila Krajine
2
4
|
29.04.2018 16:30 | Stari Grad | 2 : 4 | Krila Krajine | |||||
29.04
16:30
Slavija
ŽAK
4
1
|
29.04.2018 16:30 | Slavija | 4 : 1 | ŽAK | |||||
29.04
16:30
Hajduk Junior
Budućnost (P)
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Hajduk Junior | 0 : 3 | Budućnost (P) | |||||
29.04
16:30
Rusin
Mladost (K)
2
0
|
29.04.2018 16:30 | Rusin | 2 : 0 | Mladost (K) |
29.04
17:00
Iskra
Njegoš
0
1
|
29.04.2018 17:00 | Iskra | 0 : 1 | Njegoš | |||||
29.04
17:00
Bajša
Horgoš 1911
13
1
|
29.04.2018 17:00 | Bajša | 13 : 1 | Horgoš 1911 | |||||
29.04
17:00
Jadran
Napredak
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Jadran | 3 : 0 | Napredak | |||||
29.04
17:00
Vinogradar
Radnički 1905
2
0
|
29.04.2018 17:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Radnički 1905 | |||||
29.04
17:00
Senta
OFK Vrbas
1
2
|
29.04.2018 17:00 | Senta | 1 : 2 | OFK Vrbas |
29.04
16:30
Deli Jovan
Čubra
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Deli Jovan | 3 : 0 | Čubra | |||||
29.04
16:30
Nemetali
Ključ
4
3
|
29.04.2018 16:30 | Nemetali | 4 : 3 | Ključ |
29.04
16:30
Sinđelić
Šumadinac
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Sinđelić | 1 : 1 | Šumadinac | |||||
29.04
16:30
Zmaj
Poštar Zvezdara
2
2
|
29.04.2018 16:30 | Zmaj | 2 : 2 | Poštar Zvezdara | |||||
29.04
16:30
Avala
13. Maj
1
2
|
29.04.2018 16:30 | Avala | 1 : 2 | 13. Maj | |||||
29.04
16:30
Dunav
Komgrap
0
0
|
29.04.2018 16:30 | Dunav | 0 : 0 | Komgrap | |||||
29.04
16:30
Institut
Studenski Grad
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Institut | 0 : 3 | Studenski Grad |
29.04
16:30
Omladinac
Urovci
4
0
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac | 4 : 0 | Urovci | |||||
29.04
16:30
Radnički (D)
Zabrežje
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Radnički (D) | 1 : 1 | Zabrežje | |||||
29.04
16:30
Mladost (C)
Radnički (R)
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Mladost (C) | 3 : 0 | Radnički (R) | |||||
29.04
16:30
Budućnost
Rušanj
6
0
|
29.04.2018 16:30 | Budućnost | 6 : 0 | Rušanj | |||||
29.04
16:30
Šumadija
Lisović
1
4
|
29.04.2018 16:30 | Šumadija | 1 : 4 | Lisović | |||||
29.04
16:30
BSK
Strelac
5
0
|
29.04.2018 16:30 | BSK | 5 : 0 | Strelac |
29.04
16:30
Boleč
Selo Mladenovac
9
1
|
29.04.2018 16:30 | Boleč | 9 : 1 | Selo Mladenovac | |||||
29.04
16:30
Kovačevac
Velika Krsna
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Kovačevac | 1 : 0 | Velika Krsna | |||||
29.04
16:30
Pudarci
Kosmaj
4
1
|
29.04.2018 16:30 | Pudarci | 4 : 1 | Kosmaj | |||||
29.04
16:30
Šumadija
Vinča
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Šumadija | 1 : 0 | Vinča | |||||
29.04
16:30
Vrčin
Ropočevo
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Vrčin | 3 : 0 | Ropočevo |
29.04
17:00
Jedinstvo 1945 (VL)
Vidojevica
2
2
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo 1945 (VL) | 2 : 2 | Vidojevica | |||||
29.04
17:00
Mladost (DD)
Mačva 2005
0
1
|
29.04.2018 17:00 | Mladost (DD) | 0 : 1 | Mačva 2005 | |||||
29.04
17:00
Podrinje
Majur
2
3
|
29.04.2018 17:00 | Podrinje | 2 : 3 | Majur | |||||
29.04
17:00
Duško
Mladi Borac
5
0
|
29.04.2018 17:00 | Duško | 5 : 0 | Mladi Borac | |||||
29.04
17:00
Sloga
Mladost (PR)
2
1
|
29.04.2018 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Mladost (PR) |
29.04
16:00
Bare
Banja
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Bare | 3 : 0 | Banja | |||||
29.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Junkovac
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Prvi srpski ustanak | 3 : 0 | Junkovac | |||||
29.04
16:00
Šumadinac
ŽSK
4
1
|
29.04.2018 16:00 | Šumadinac | 4 : 1 | ŽSK | |||||
29.04
16:00
BSK
Mladost MG
0
3
|
29.04.2018 16:00 | BSK | 0 : 3 | Mladost MG | |||||
29.04
16:00
Omladinac (DR)
Vinča
0
1
|
29.04.2018 16:00 | Omladinac (DR) | 0 : 1 | Vinča | |||||
29.04
16:00
Šatornja
Trnava
3
1
|
29.04.2018 16:00 | Šatornja | 3 : 1 | Trnava | |||||
29.04
16:00
Partizan
Borac
7
0
|
29.04.2018 16:00 | Partizan | 7 : 0 | Borac | |||||
29.04
16:00
Aranđelovac
Lokomotiva
8
0
|
29.04.2018 16:00 | Aranđelovac | 8 : 0 | Lokomotiva |
29.04
16:30
Jedinstvo (Š)
Mladi borac
1
4
|
29.04.2018 16:30 | Jedinstvo (Š) | 1 : 4 | Mladi borac | |||||
29.04
16:30
Železničar
Jedinstvo (GS)
0
0
|
29.04.2018 16:30 | Železničar | 0 : 0 | Jedinstvo (GS) | |||||
29.04
16:30
Sloga
Umac
4
2
|
29.04.2018 16:30 | Sloga | 4 : 2 | Umac | |||||
29.04
16:30
Vučje
Mladost (V)
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Vučje | 1 : 1 | Mladost (V) | |||||
29.04
16:30
Progres
Bobište
2
0
|
29.04.2018 16:30 | Progres | 2 : 0 | Bobište | |||||
29.04
16:30
Kumarevo 65
OFK Brza
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Kumarevo 65 | 3 : 0 | OFK Brza | |||||
29.04
16:30
Zloćudovo
Polet
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Zloćudovo | 3 : 1 | Polet | |||||
29.04
16:30
Jedinstvo (G)
Čekmin
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 1 | Čekmin |
29.04
16:00
7. Juli
Proleter 1947
2
1
|
29.04.2018 16:00 | 7. Juli | 2 : 1 | Proleter 1947 | |||||
29.04
16:00
Obilić
Polet
1
0
|
29.04.2018 16:00 | Obilić | 1 : 0 | Polet | |||||
29.04
16:00
Radnik
Crvena zvezda
0
3
|
29.04.2018 16:00 | Radnik | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
29.04
16:00
Borac
Osipaonica
5
0
|
29.04.2018 16:00 | Borac | 5 : 0 | Osipaonica | |||||
29.04
16:00
Sloboda
Pobeda
2
1
|
29.04.2018 16:00 | Sloboda | 2 : 1 | Pobeda | |||||
29.04
16:00
Podunavac
SASK
1
2
|
29.04.2018 16:00 | Podunavac | 1 : 2 | SASK | |||||
29.04
16:00
Sloga
Vrbovac
7
1
|
29.04.2018 16:00 | Sloga | 7 : 1 | Vrbovac | |||||
29.04
16:00
Cerovac
Šumadija
3
2
|
29.04.2018 16:00 | Cerovac | 3 : 2 | Šumadija |
29.04
16:00
Jedinstvo (K)
Parmenac
1
3
|
29.04.2018 16:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 3 | Parmenac | |||||
29.04
16:00
Omladinac (Z)
Spartak
3
2
|
29.04.2018 16:00 | Omladinac (Z) | 3 : 2 | Spartak | |||||
29.04
16:00
Polet (T)
Mladost (P)
4
2
|
29.04.2018 16:00 | Polet (T) | 4 : 2 | Mladost (P) | |||||
29.04
16:00
Prijevor
Slatina
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Prijevor | 3 : 0 | Slatina | |||||
29.04
16:00
Backovac Junajted
Napredak
0
0
|
29.04.2018 16:00 | Backovac Junajted | 0 : 0 | Napredak | |||||
29.04
16:00
Jedinstvo (GG)
Šumadija 1923
0
0
|
29.04.2018 16:00 | Jedinstvo (GG) | 0 : 0 | Šumadija 1923 | |||||
29.04
16:00
Brezak 1936
Zadrugar
0
2
|
29.04.2018 16:00 | Brezak 1936 | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
29.04
16:00
Lunjevica
Rudar
7
1
|
29.04.2018 16:00 | Lunjevica | 7 : 1 | Rudar |
29.04
16:30
Naupare
Ribnik
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Naupare | 1 : 0 | Ribnik | |||||
29.04
16:30
13. April
Knez Lazar 2015
3
0
|
29.04.2018 16:30 | 13. April | 3 : 0 | Knez Lazar 2015 | |||||
29.04
16:30
Parunovac
Čitluk
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Parunovac | 3 : 0 | Čitluk | |||||
29.04
16:30
Mačkovac
Sloga (D)
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Mačkovac | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
29.04
16:30
Jastrebac
Šanac
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Jastrebac | 3 : 1 | Šanac | |||||
29.04
16:30
Juhor
Vinogradar
5
0
|
29.04.2018 16:30 | Juhor | 5 : 0 | Vinogradar | |||||
29.04
16:30
Donji Kopaonik
FUD
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Donji Kopaonik | 1 : 0 | FUD |
29.04
16:00
Rudar (K)
Borac (K)
3
1
|
29.04.2018 16:00 | Rudar (K) | 3 : 1 | Borac (K) | |||||
29.04
16:00
Železničar
Zadrugar (T)
4
0
|
29.04.2018 16:00 | Železničar | 4 : 0 | Zadrugar (T) | |||||
29.04
16:00
Napredak 1936
Rudar (S)
3
2
|
29.04.2018 16:00 | Napredak 1936 | 3 : 2 | Rudar (S) | |||||
29.04
16:00
Sloga (B)
Đerdap
0
1
|
29.04.2018 16:00 | Sloga (B) | 0 : 1 | Đerdap | |||||
29.04
16:00
Makce
Polet (SD)
3
2
|
29.04.2018 16:00 | Makce | 3 : 2 | Polet (SD) | |||||
29.04
16:00
Mladost (B)
Budućnost (V)
2
4
|
29.04.2018 16:00 | Mladost (B) | 2 : 4 | Budućnost (V) | |||||
29.04
16:00
Radnik
Jedinstvo (Lj)
4
3
|
29.04.2018 16:00 | Radnik | 4 : 3 | Jedinstvo (Lj) |
29.04
16:00
Dragoš
Padež
1
4
|
29.04.2018 16:00 | Dragoš | 1 : 4 | Padež | |||||
29.04
16:00
Zadrugar
Borac
0
0
|
29.04.2018 16:00 | Zadrugar | 0 : 0 | Borac | |||||
29.04
16:00
Rajko Mitić
Spartak
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Rajko Mitić | 3 : 0 | Spartak |
29.04
17:00
Stubal
Popovići
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Stubal | 3 : 0 | Popovići | |||||
29.04
17:00
Budućnost
Novi Pazar 1928
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Budućnost | 3 : 0 | Novi Pazar 1928 | |||||
29.04
17:00
Mataruge
Radnik
2
1
|
29.04.2018 17:00 | Mataruge | 2 : 1 | Radnik | |||||
29.04
17:00
Ibar
Polet
2
3
|
29.04.2018 17:00 | Ibar | 2 : 3 | Polet | |||||
29.04
17:00
OFK Ras
Omladinac
2
1
|
29.04.2018 17:00 | OFK Ras | 2 : 1 | Omladinac | |||||
29.04
17:00
Granit
Borac
4
2
|
29.04.2018 17:00 | Granit | 4 : 2 | Borac | |||||
29.04
17:00
Ribnica
Proleter
0
2
|
29.04.2018 17:00 | Ribnica | 0 : 2 | Proleter |
29.04
16:00
Železničar
Jedinstvo
1
2
|
29.04.2018 16:00 | Železničar | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
29.04
16:00
Perućac
Jasen
1
1
|
29.04.2018 16:00 | Perućac | 1 : 1 | Jasen | |||||
29.04
16:00
Lazarica
Polet
1
1
|
29.04.2018 16:00 | Lazarica | 1 : 1 | Polet | |||||
29.04
11:00
Lauš
Omladinac
2
2
|
29.04.2018 11:00 | Lauš | 2 : 2 | Omladinac | |||||
29.04
16:00
Višesava
Ariljska rampa
1
3
|
29.04.2018 16:00 | Višesava | 1 : 3 | Ariljska rampa | |||||
29.04
16:00
Ježevica
Prvi partizan
2
5
|
29.04.2018 16:00 | Ježevica | 2 : 5 | Prvi partizan |
29.04
16:00
Mladost
Kačer
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Kačer | |||||
29.04
16:00
Trlić
Iskra
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Trlić | 3 : 0 | Iskra | |||||
29.04
16:00
Ribnikar
Vrelo Sport
1
2
|
29.04.2018 16:00 | Ribnikar | 1 : 2 | Vrelo Sport | |||||
29.04
16:00
ZSK
Tešnjar
2
0
|
29.04.2018 16:00 | ZSK | 2 : 0 | Tešnjar | |||||
29.04
16:00
Tvrdojevac
OFK Jabučje
3
1
|
29.04.2018 16:00 | Tvrdojevac | 3 : 1 | OFK Jabučje |
29.04
16:30
Partizan
Jadran
4
2
|
29.04.2018 16:30 | Partizan | 4 : 2 | Jadran | |||||
29.04
16:30
Sloga (D)
Jedinstvo
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Sloga (D) | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.04
16:30
Erdoglija 1931
Sloboda
3
2
|
29.04.2018 16:30 | Erdoglija 1931 | 3 : 2 | Sloboda | |||||
29.04
16:30
Srbija
Ćava
4
1
|
29.04.2018 16:30 | Srbija | 4 : 1 | Ćava | |||||
29.04
16:30
Borac (D)
Šumadija 1934
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Borac (D) | 0 : 3 | Šumadija 1934 | |||||
29.04
16:30
Vodojaža
Mladost
4
3
|
29.04.2018 16:30 | Vodojaža | 4 : 3 | Mladost | |||||
29.04
16:30
Šumadinac (KG)
Zastava
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Šumadinac (KG) | 2 : 1 | Zastava | |||||
29.04
16:30
Kutlovo
Budućnost
2
2
|
29.04.2018 16:30 | Kutlovo | 2 : 2 | Budućnost | |||||
29.04
16:30
Kolonija
Korićani
1
3
|
29.04.2018 16:30 | Kolonija | 1 : 3 | Korićani |
29.04
16:30
Sloga
Orljane
2
4
|
29.04.2018 16:30 | Sloga | 2 : 4 | Orljane | |||||
29.04
16:30
Rasovača
Palilula
2
2
|
29.04.2018 16:30 | Rasovača | 2 : 2 | Palilula | |||||
29.04
16:30
Mladost (B)
Radnički 1924
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Mladost (B) | 3 : 1 | Radnički 1924 | |||||
29.04
16:30
Jedinstvo GVD
Radnički 1947
4
2
|
29.04.2018 16:30 | Jedinstvo GVD | 4 : 2 | Radnički 1947 | |||||
29.04
16:30
Moravac (Č)
Doljevac 1971
5
1
|
29.04.2018 16:30 | Moravac (Č) | 5 : 1 | Doljevac 1971 | |||||
29.04
16:30
Crvena zvezda
Morava (Ž)
2
3
|
29.04.2018 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Morava (Ž) |
29.04
16:30
Morava
Rudar
4
2
|
29.04.2018 16:30 | Morava | 4 : 2 | Rudar | |||||
29.04
16:30
Mladost (M)
Stevan Nešticki
0
2
|
29.04.2018 16:30 | Mladost (M) | 0 : 2 | Stevan Nešticki | |||||
29.04
16:30
Sloboda
AZ Borac 2014
0
4
|
29.04.2018 16:30 | Sloboda | 0 : 4 | AZ Borac 2014 | |||||
29.04
16:30
Proleter (DV)
Mladost (L)
1
2
|
29.04.2018 16:30 | Proleter (DV) | 1 : 2 | Mladost (L) | |||||
29.04
16:30
Budućnost
Vrtište
2
2
|
29.04.2018 16:30 | Budućnost | 2 : 2 | Vrtište | |||||
29.04
16:30
Jedinstvo (GM)
Palilulac
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Jedinstvo (GM) | 1 : 0 | Palilulac |
29.04
17:00
Jedinstvo (R)
RFK Novi Sad 1921
4
0
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo (R) | 4 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
29.04
17:00
Jedinstvo (G)
Vinogradar
14
0
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo (G) | 14 : 0 | Vinogradar | |||||
29.04
17:00
Proleter
Šajkaš 1908
4
2
|
29.04.2018 17:00 | Proleter | 4 : 2 | Šajkaš 1908 | |||||
29.04
17:00
Bačka 1923
TSK
2
2
|
29.04.2018 17:00 | Bačka 1923 | 2 : 2 | TSK | |||||
29.04
17:00
ŽSK
Veternik
3
0
|
29.04.2018 17:00 | ŽSK | 3 : 0 | Veternik | |||||
29.04
17:00
Tatra
Petrovaradin
1
0
|
29.04.2018 17:00 | Tatra | 1 : 0 | Petrovaradin |
29.04
17:30
Kosovo
Bučje
3
0
|
29.04.2018 17:30 | Kosovo | 3 : 0 | Bučje | |||||
29.04
11:00
Osnić
Mladost
7
2
|
29.04.2018 11:00 | Osnić | 7 : 2 | Mladost | |||||
29.04
17:30
OFK Knjaz
Graničar
0
3
|
29.04.2018 17:30 | OFK Knjaz | 0 : 3 | Graničar | |||||
29.04
17:30
Omladinac
Malinik
1
2
|
29.04.2018 17:30 | Omladinac | 1 : 2 | Malinik | |||||
29.04
17:30
Radnički (L)
Rudar (VČ)
9
1
|
29.04.2018 17:30 | Radnički (L) | 9 : 1 | Rudar (VČ) | |||||
29.04
17:30
Rgotina
OFK 019
0
3
|
29.04.2018 17:30 | Rgotina | 0 : 3 | OFK 019 |
29.04
16:30
Pobeda
Borac
0
5
|
29.04.2018 16:30 | Pobeda | 0 : 5 | Borac | |||||
29.04
16:30
Dundjerski
Kosovac
3
3
|
29.04.2018 16:30 | Dundjerski | 3 : 3 | Kosovac | |||||
29.04
16:30
Mladost 1982
Omladinac
1
3
|
29.04.2018 16:30 | Mladost 1982 | 1 : 3 | Omladinac | |||||
29.04
11:30
Svetlost Badnjevac
Partizanski put
6
1
|
29.04.2018 11:30 | Svetlost Badnjevac | 6 : 1 | Partizanski put | |||||
29.04
16:30
NS Tatko
Polet
2
0
|
29.04.2018 16:30 | NS Tatko | 2 : 0 | Polet |
29.04
16:00
BSK Bujanovac
Pavlovac
3
2
|
29.04.2018 16:00 | BSK Bujanovac | 3 : 2 | Pavlovac | |||||
29.04
16:00
Lugina
Mladost (B)
2
1
|
29.04.2018 16:00 | Lugina | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
29.04
16:00
Vihor
Čelik
2
0
|
29.04.2018 16:00 | Vihor | 2 : 0 | Čelik | |||||
29.04
16:00
Ternoci
OFK Alakince
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Ternoci | 3 : 0 | OFK Alakince |
29.04
17:00
Ropotovo
Glama
2
5
|
29.04.2018 17:00 | Ropotovo | 2 : 5 | Glama | |||||
29.04
15:00
Sloga
Mineralac
3
0
|
29.04.2018 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Mineralac | |||||
29.04
15:00
Izmornik
Rudar
1
9
|
29.04.2018 15:00 | Izmornik | 1 : 9 | Rudar | |||||
29.04
15:00
Morava
Oskar
0
3
|
29.04.2018 15:00 | Morava | 0 : 3 | Oskar |
29.04
17:00
Mladost
Borac (A)
3
2
|
29.04.2018 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Borac (A) | |||||
29.04
17:00
Napredak
Metalac
4
1
|
29.04.2018 17:00 | Napredak | 4 : 1 | Metalac | |||||
29.04
17:00
Tavnik
Kraljevo Hajduk
1
0
|
29.04.2018 17:00 | Tavnik | 1 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
29.04
17:00
Jedinstvo (D)
Magnohrom
7
1
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo (D) | 7 : 1 | Magnohrom | |||||
29.04
17:00
Lasta
Gruža
3
2
|
29.04.2018 17:00 | Lasta | 3 : 2 | Gruža | |||||
29.04
17:00
Jedinstvo (G)
Lazac
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 0 | Lazac |
29.04
17:00
Javor
15. Avgust 1950
5
1
|
29.04.2018 17:00 | Javor | 5 : 1 | 15. Avgust 1950 | |||||
29.04
17:00
Budućnost
Istok 63
3
1
|
29.04.2018 17:00 | Budućnost | 3 : 1 | Istok 63 | |||||
29.04
17:00
Pomoravlje
Moravac
2
1
|
29.04.2018 17:00 | Pomoravlje | 2 : 1 | Moravac | |||||
29.04
17:00
Šumadija
Mladost (GM)
2
0
|
29.04.2018 17:00 | Šumadija | 2 : 0 | Mladost (GM) | |||||
29.04
17:00
Omladinski
Mladost (J)
0
0
|
29.04.2018 17:00 | Omladinski | 0 : 0 | Mladost (J) | |||||
29.04
17:00
Borac 1805
Omladinac
2
0
|
29.04.2018 17:00 | Borac 1805 | 2 : 0 | Omladinac |
29.04
17:00
Morava (R)
Sloga
4
0
|
29.04.2018 17:00 | Morava (R) | 4 : 0 | Sloga | |||||
29.04
17:00
Šumadinac
Mladost (T)
3
1
|
29.04.2018 17:00 | Šumadinac | 3 : 1 | Mladost (T) | |||||
29.04
17:00
Mladost (D)
Šantarovac
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Mladost (D) | 3 : 0 | Šantarovac | |||||
29.04
17:00
Mladost (K)
Jedinstvo
2
0
|
29.04.2018 17:00 | Mladost (K) | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
29.04
17:00
Budućnost (Đ)
Kupinovac
1
2
|
29.04.2018 17:00 | Budućnost (Đ) | 1 : 2 | Kupinovac | |||||
29.04
17:00
Ursule
Mladost (G)
4
1
|
29.04.2018 17:00 | Ursule | 4 : 1 | Mladost (G) | |||||
29.04
17:00
Vinorača
Morava (KS)
1
2
|
29.04.2018 17:00 | Vinorača | 1 : 2 | Morava (KS) |
29.04
16:30
Sloboda
Fruškogorac
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Sloboda | 2 : 1 | Fruškogorac | |||||
29.04
10:00
Fruška Gora
Mladost (B)
1
0
|
29.04.2018 10:00 | Fruška Gora | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
29.04
16:30
Donji Srem 2015
OFK Brestač
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Donji Srem 2015 | 2 : 1 | OFK Brestač | |||||
29.04
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Polet
1
2
|
29.04.2018 16:30 | OFK Zeka Buljubaša | 1 : 2 | Polet | |||||
29.04
16:30
Hajduk
OFK Bikić
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | OFK Bikić | |||||
29.04
16:30
Mitros
Graničar (O)
3
2
|
29.04.2018 16:30 | Mitros | 3 : 2 | Graničar (O) | |||||
29.04
16:30
Graničar (K)
Donji Petrovci
1
9
|
29.04.2018 16:30 | Graničar (K) | 1 : 9 | Donji Petrovci | |||||
29.04
16:30
Sloga
Napredak
0
0
|
29.04.2018 16:30 | Sloga | 0 : 0 | Napredak |
29.04
16:30
Ševac
Budućnost (A)
1
3
|
29.04.2018 16:30 | Ševac | 1 : 3 | Budućnost (A) | |||||
29.04
16:30
Polet
Borac (VS)
4
0
|
29.04.2018 16:30 | Polet | 4 : 0 | Borac (VS) | |||||
29.04
16:30
Potporanj
Vinogradar
5
0
|
29.04.2018 16:30 | Potporanj | 5 : 0 | Vinogradar | |||||
29.04
16:30
Janošik
Dobrica
2
0
|
29.04.2018 16:30 | Janošik | 2 : 0 | Dobrica | |||||
29.04
16:30
Partizan (K)
Hajdučica
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Partizan (K) | 3 : 0 | Hajdučica | |||||
29.04
16:30
Ratar
Karaš (K)
6
1
|
29.04.2018 16:30 | Ratar | 6 : 1 | Karaš (K) |
29.04
Potisje
Jedinstvo
2
1
|
29.04.2018 | Potisje | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.04
ŽFK Banat
Radnički 1911
1
4
|
29.04.2018 | ŽFK Banat | 1 : 4 | Radnički 1911 | |||||
29.04
MSK
Zadrugar
6
1
|
29.04.2018 | MSK | 6 : 1 | Zadrugar | |||||
29.04
OFK Stajićevo
OFK Klek
2
5
|
29.04.2018 | OFK Stajićevo | 2 : 5 | OFK Klek | |||||
29.04
Zlatica
OFK Gradnulica
2
3
|
29.04.2018 | Zlatica | 2 : 3 | OFK Gradnulica | |||||
29.04
ASK
Tamiš
4
0
|
29.04.2018 | ASK | 4 : 0 | Tamiš |
29.04
16:30
Spartak 1911
Slavia
2
0
|
29.04.2018 16:30 | Spartak 1911 | 2 : 0 | Slavia | |||||
29.04
16:30
Pobeda
Tempo
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Pobeda | 1 : 1 | Tempo | |||||
29.04
16:30
Polet
Mladost (V)
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Polet | 2 : 1 | Mladost (V) | |||||
29.04
16:30
Mundial
Glogonj
3
3
|
29.04.2018 16:30 | Mundial | 3 : 3 | Glogonj | |||||
29.04
16:30
Omladinac 1927
Unirea
3
2
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac 1927 | 3 : 2 | Unirea |
29.04
16:30
Partizan (G)
Borac (P)
9
0
|
29.04.2018 16:30 | Partizan (G) | 9 : 0 | Borac (P) | |||||
29.04
16:30
BSK Bavanište
Budućnost (BB)
3
1
|
29.04.2018 16:30 | BSK Bavanište | 3 : 1 | Budućnost (BB) | |||||
29.04
16:30
Proleter
Stari Tamiš
1
2
|
29.04.2018 16:30 | Proleter | 1 : 2 | Stari Tamiš | |||||
29.04
16:30
Kolonija
Dolovo
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Kolonija | 3 : 1 | Dolovo | |||||
29.04
16:30
Omladinac (D)
Jedinstvo
2
3
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac (D) | 2 : 3 | Jedinstvo |
29.04
13:00
Velika Reka
Rudar
4
3
|
29.04.2018 13:00 | Velika Reka | 4 : 3 | Rudar | |||||
29.04
17:00
Sloga (LŠ)
Jadar
4
1
|
29.04.2018 17:00 | Sloga (LŠ) | 4 : 1 | Jadar | |||||
29.04
17:00
7. Juli
Jedinstvo (MZ)
0
3
|
29.04.2018 17:00 | 7. Juli | 0 : 3 | Jedinstvo (MZ) | |||||
29.04
17:00
Antimon
Borac
3
2
|
29.04.2018 17:00 | Antimon | 3 : 2 | Borac | |||||
29.04
17:00
Stolice
Prva Iskra
1
0
|
29.04.2018 17:00 | Stolice | 1 : 0 | Prva Iskra | |||||
29.04
17:00
Milan Orlić
Jedinstvo (ZA)
4
2
|
29.04.2018 17:00 | Milan Orlić | 4 : 2 | Jedinstvo (ZA) |
29.04
11:00
Sparta Železnik
Novi Beograd
1
4
|
29.04.2018 11:00 | Sparta Železnik | 1 : 4 | Novi Beograd | |||||
29.04
14:30
Ajaks
Rekreativo 011
0
3
|
29.04.2018 14:30 | Ajaks | 0 : 3 | Rekreativo 011 | |||||
29.04
16:30
BUSK
Posavac Tišma
1
3
|
29.04.2018 16:30 | BUSK | 1 : 3 | Posavac Tišma | |||||
29.04
10:00
Šećeranac Ada
Busije
3
4
|
29.04.2018 10:00 | Šećeranac Ada | 3 : 4 | Busije | |||||
29.04
16:30
Mladi Proleter
Atakante
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Mladi Proleter | 0 : 3 | Atakante |
29.04
16:30
Partizan
Siti Sport Klub
3
5
|
29.04.2018 16:30 | Partizan | 3 : 5 | Siti Sport Klub | |||||
29.04
16:30
Lepušnica
Podunavac
2
0
|
29.04.2018 16:30 | Lepušnica | 2 : 0 | Podunavac | |||||
29.04
16:30
Mladost
Hajduk
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Hajduk | |||||
29.04
16:30
Pinosava
Poštar
2
3
|
29.04.2018 16:30 | Pinosava | 2 : 3 | Poštar | |||||
29.04
16:30
PKB (K)
Crvenka
1
1
|
29.04.2018 16:30 | PKB (K) | 1 : 1 | Crvenka | |||||
29.04
16:30
Pionir
Minel
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Pionir | 1 : 0 | Minel |
29.04
16:30
Beljina
OFK Borac
3
2
|
29.04.2018 16:30 | Beljina | 3 : 2 | OFK Borac | |||||
29.04
16:30
Veliki Borak
Velika Mostanica
3
3
|
29.04.2018 16:30 | Veliki Borak | 3 : 3 | Velika Mostanica | |||||
29.04
16:30
Barajevo
Guncate
4
0
|
29.04.2018 16:30 | Barajevo | 4 : 0 | Guncate |
29.04
17:00
Premijer
Sloga
6
1
|
29.04.2018 17:00 | Premijer | 6 : 1 | Sloga | |||||
29.04
17:00
Napredak
Budućnost (ZM)
2
1
|
29.04.2018 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Budućnost (ZM) | |||||
29.04
17:00
Mladost
Proleter
4
0
|
29.04.2018 17:00 | Mladost | 4 : 0 | Proleter | |||||
29.04
17:00
Milicionar
Budućnost (PD)
2
3
|
29.04.2018 17:00 | Milicionar | 2 : 3 | Budućnost (PD) | |||||
29.04
17:00
Omladinac 2013
Drina
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Omladinac 2013 | 3 : 0 | Drina | |||||
29.04
17:00
Hajduk Stanko
Gorki
1
0
|
29.04.2018 17:00 | Hajduk Stanko | 1 : 0 | Gorki |
29.04
17:00
Pričinović
Radnički
4
0
|
29.04.2018 17:00 | Pričinović | 4 : 0 | Radnički | |||||
29.04
17:00
Miloš Pocerac 2013
Vlašić
1
4
|
29.04.2018 17:00 | Miloš Pocerac 2013 | 1 : 4 | Vlašić | |||||
29.04
11:00
Provo 2015
Pocerina
5
0
|
29.04.2018 11:00 | Provo 2015 | 5 : 0 | Pocerina | |||||
29.04
17:00
Karađorđe
Mladost (PP)
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Mladost (PP) |
29.04
16:30
Omladinac
Radnički
4
1
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac | 4 : 1 | Radnički | |||||
29.04
16:30
Plantaža
Sušica 2012
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Plantaža | 3 : 0 | Sušica 2012 | |||||
29.04
16:30
Mladost (B)
Marjan MB
5
3
|
29.04.2018 16:30 | Mladost (B) | 5 : 3 | Marjan MB | |||||
29.04
16:30
Gradac
Moravac (P)
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Gradac | 2 : 1 | Moravac (P) | |||||
29.04
16:30
OFK Morava
Milanovo
3
1
|
29.04.2018 16:30 | OFK Morava | 3 : 1 | Milanovo | |||||
29.04
16:30
Real
Bratstvo
3
3
|
29.04.2018 16:30 | Real | 3 : 3 | Bratstvo | |||||
29.04
16:30
BSK
Lemind 1953
3
0
|
29.04.2018 16:30 | BSK | 3 : 0 | Lemind 1953 |
29.04
16:00
OFK Paljuvi
Dimitrije Tucović
0
0
|
29.04.2018 16:00 | OFK Paljuvi | 0 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
29.04
16:00
Čučuge
Polet (DL)
1
4
|
29.04.2018 16:00 | Čučuge | 1 : 4 | Polet (DL) | |||||
29.04
16:00
Gunjevac
Crvena Jabuka
2
4
|
29.04.2018 16:00 | Gunjevac | 2 : 4 | Crvena Jabuka | |||||
29.04
16:00
Rudar
Polet (T)
2
4
|
29.04.2018 16:00 | Rudar | 2 : 4 | Polet (T) | |||||
29.04
16:00
Vrelo
OFK Stublenica
1
2
|
29.04.2018 16:00 | Vrelo | 1 : 2 | OFK Stublenica | |||||
29.04
16:00
Joševa
Rubribreza
2
3
|
29.04.2018 16:00 | Joševa | 2 : 3 | Rubribreza |
29.04
16:00
Komanice
Kolubara 2
1
2
|
29.04.2018 16:00 | Komanice | 1 : 2 | Kolubara 2 | |||||
29.04
11:00
Jadar 2013
OFK Brđanac
1
1
|
29.04.2018 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 1 | OFK Brđanac | |||||
29.04
16:00
Rakac Stave
Stari drugari
2
1
|
29.04.2018 16:00 | Rakac Stave | 2 : 1 | Stari drugari | |||||
29.04
16:00
Polet
Kotešica
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Polet | 3 : 0 | Kotešica | |||||
29.04
16:00
Borac
Milenko Pavlović
1
1
|
29.04.2018 16:00 | Borac | 1 : 1 | Milenko Pavlović | |||||
29.04
16:00
Rajac
Mladost (L)
1
1
|
29.04.2018 16:00 | Rajac | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
29.04
11:00
Bujačić
Mladost (VK)
1
3
|
29.04.2018 11:00 | Bujačić | 1 : 3 | Mladost (VK) |
29.04
11:00
Jugovići
Mladi Gorani
1
9
|
29.04.2018 11:00 | Jugovići | 1 : 9 | Mladi Gorani | |||||
29.04
16:30
Rubin (DS)
Trudbenik
2
2
|
29.04.2018 16:30 | Rubin (DS) | 2 : 2 | Trudbenik | |||||
29.04
16:30
Sloga (L)
Polet 57
1
2
|
29.04.2018 16:30 | Sloga (L) | 1 : 2 | Polet 57 | |||||
29.04
16:30
Mladost (DK)
Stari Trstenik
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Mladost (DK) | 3 : 1 | Stari Trstenik | |||||
29.04
16:30
14. Oktobar
Beli Orlovi
3
0
|
29.04.2018 16:30 | 14. Oktobar | 3 : 0 | Beli Orlovi | |||||
29.04
16:30
Ušće
Borac
3
2
|
29.04.2018 16:30 | Ušće | 3 : 2 | Borac |
29.04
16:30
Budućnost
Napredak Č
0
2
|
29.04.2018 16:30 | Budućnost | 0 : 2 | Napredak Č | |||||
29.04
Omladinac
Proleter
3
7
|
29.04.2018 | Omladinac | 3 : 7 | Proleter | |||||
29.04
16:30
Roham
Terekves
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Roham | 2 : 1 | Terekves | |||||
29.04
Bega
2. Oktobar
1
5
|
29.04.2018 | Bega | 1 : 5 | 2. Oktobar | |||||
29.04
Napredak BT
Delija
2
0
|
29.04.2018 | Napredak BT | 2 : 0 | Delija |
29.04
16:30
Seljak
Divostin
3
3
|
29.04.2018 16:30 | Seljak | 3 : 3 | Divostin | |||||
29.04
16:30
Košutnjak
Pobeda
3
2
|
29.04.2018 16:30 | Košutnjak | 3 : 2 | Pobeda | |||||
29.04
12:00
21. oktobar
Maršić
4
0
|
29.04.2018 12:00 | 21. oktobar | 4 : 0 | Maršić |
29.04
16:30
Borac
Polet (R)
4
3
|
29.04.2018 16:30 | Borac | 4 : 3 | Polet (R) | |||||
29.04
16:30
OFK Sloga
Napredak 2012
4
2
|
29.04.2018 16:30 | OFK Sloga | 4 : 2 | Napredak 2012 | |||||
29.04
11:00
Gredetin
Ratar
0
0
|
29.04.2018 11:00 | Gredetin | 0 : 0 | Ratar | |||||
29.04
11:00
Pobeda 1976
OFK Draževac
3
0
|
29.04.2018 11:00 | Pobeda 1976 | 3 : 0 | OFK Draževac |
29.04
16:30
Omladinac (D)
Kordun
3
2
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac (D) | 3 : 2 | Kordun | |||||
29.04
16:30
Hajduk
Partizan
1
2
|
29.04.2018 16:30 | Hajduk | 1 : 2 | Partizan | |||||
29.04
16:30
Omladinac (B)
Dinamo 1923
5
0
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac (B) | 5 : 0 | Dinamo 1923 | |||||
29.04
16:30
Dunav
Polet
0
4
|
29.04.2018 16:30 | Dunav | 0 : 4 | Polet | |||||
29.04
16:30
Aleksa Šantić
Radnički 1918
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Aleksa Šantić | 0 : 3 | Radnički 1918 |
29.04
16:00
Jasenica
Sloga
4
1
|
29.04.2018 16:00 | Jasenica | 4 : 1 | Sloga | |||||
29.04
16:00
B 2000
Ranilović
4
2
|
29.04.2018 16:00 | B 2000 | 4 : 2 | Ranilović | |||||
29.04
16:00
Kopljari
Šumadinac
1
3
|
29.04.2018 16:00 | Kopljari | 1 : 3 | Šumadinac | |||||
29.04
16:00
Šamot
Mladi rudar
2
3
|
29.04.2018 16:00 | Šamot | 2 : 3 | Mladi rudar |
29.04
16:00
Radnički (P)
Napredak 1934
1
2
|
29.04.2018 16:00 | Radnički (P) | 1 : 2 | Napredak 1934 | |||||
29.04
16:00
Sirakovo
Dunavac (P)
5
2
|
29.04.2018 16:00 | Sirakovo | 5 : 2 | Dunavac (P) | |||||
29.04
16:00
Desine
Sloga (M)
6
1
|
29.04.2018 16:00 | Desine | 6 : 1 | Sloga (M) | |||||
29.04
16:00
Stig 1955
Žika Marković Uča
2
0
|
29.04.2018 16:00 | Stig 1955 | 2 : 0 | Žika Marković Uča | |||||
29.04
16:00
Dizel
Obilić (Ž)
2
1
|
29.04.2018 16:00 | Dizel | 2 : 1 | Obilić (Ž) | |||||
29.04
16:00
Napredak (P)
Polet (V)
6
0
|
29.04.2018 16:00 | Napredak (P) | 6 : 0 | Polet (V) |
29.04
16:00
Omladinac (Š)
Bata Bulić
7
1
|
29.04.2018 16:00 | Omladinac (Š) | 7 : 1 | Bata Bulić | |||||
29.04
16:00
Omladinac (B)
Sloga 1952
2
3
|
29.04.2018 16:00 | Omladinac (B) | 2 : 3 | Sloga 1952 | |||||
29.04
16:00
Integral
Jasenovac
0
1
|
29.04.2018 16:00 | Integral | 0 : 1 | Jasenovac | |||||
29.04
16:00
Napredak (S)
Radnički (K)
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Napredak (S) | 3 : 0 | Radnički (K) | |||||
29.04
16:00
Krilaš
BSK 1924
3
2
|
29.04.2018 16:00 | Krilaš | 3 : 2 | BSK 1924 |
29.04
17:00
Palić
OFK Mala Bosna 2015
2
4
|
29.04.2018 17:00 | Palić | 2 : 4 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
29.04
17:00
Đurđin
Elektrovojvodina
3
2
|
29.04.2018 17:00 | Đurđin | 3 : 2 | Elektrovojvodina | |||||
29.04
17:00
Žednik
Lokomotiva
3
2
|
29.04.2018 17:00 | Žednik | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
29.04
17:00
Udarnik Višnjevac
Solid
4
7
|
29.04.2018 17:00 | Udarnik Višnjevac | 4 : 7 | Solid | |||||
29.04
17:00
Bratstvo
Čantavir
2
4
|
29.04.2018 17:00 | Bratstvo | 2 : 4 | Čantavir | |||||
29.04
17:00
Hajduk
Bikovo
3
2
|
29.04.2018 17:00 | Hajduk | 3 : 2 | Bikovo |
29.04
15:30
Popović
Mladost (MI)
2
3
|
29.04.2018 15:30 | Popović | 2 : 3 | Mladost (MI) | |||||
29.04
13:00
Rudar 2012
Vojvoda
1
4
|
29.04.2018 13:00 | Rudar 2012 | 1 : 4 | Vojvoda | |||||
29.04
13:00
Vis
Mladost (G)
4
0
|
29.04.2018 13:00 | Vis | 4 : 0 | Mladost (G) |
29.04
16:30
Čenej
Obilić
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Čenej | 0 : 3 | Obilić | |||||
29.04
16:30
Miletić
Hajduk
5
0
|
29.04.2018 16:30 | Miletić | 5 : 0 | Hajduk | |||||
29.04
16:30
Titel
Centar
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Titel | 1 : 1 | Centar | |||||
29.04
16:30
Moskva
Fruškogorac
1
3
|
29.04.2018 16:30 | Moskva | 1 : 3 | Fruškogorac | |||||
29.04
16:30
Susek
Borac
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Susek | 1 : 1 | Borac |
29.04
17:00
Jadran
Tisa
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Jadran | 3 : 0 | Tisa | |||||
29.04
17:00
Slavija
Tornjoš
0
1
|
29.04.2018 17:00 | Slavija | 0 : 1 | Tornjoš | |||||
29.04
17:00
Jedinstvo (SK)
Tromedja
10
1
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo (SK) | 10 : 1 | Tromedja | |||||
29.04
17:00
Graničar
Bačka
1
1
|
29.04.2018 17:00 | Graničar | 1 : 1 | Bačka | |||||
29.04
17:00
Jedinstvo (M)
Čoka
2
1
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Čoka | |||||
29.04
17:00
Sloga
Šampion
9
0
|
29.04.2018 17:00 | Sloga | 9 : 0 | Šampion |
29.04
16:30
Tomislavci
Pobeda
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Tomislavci | 3 : 0 | Pobeda | |||||
29.04
16:30
Budućnost
Obilić
4
3
|
29.04.2018 16:30 | Budućnost | 4 : 3 | Obilić | |||||
29.04
16:30
Vojvodina
Mladost
10
0
|
29.04.2018 16:30 | Vojvodina | 10 : 0 | Mladost | |||||
29.04
16:30
Krivaja
Eđšeg
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Krivaja | 1 : 1 | Eđšeg |
29.04
16:00
Veliki Suvodol
Sloboda
1
5
|
29.04.2018 16:00 | Veliki Suvodol | 1 : 5 | Sloboda | |||||
29.04
16:00
Lokomotiva
Mladost
1
0
|
29.04.2018 16:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Mladost | |||||
29.04
16:00
Željuša
Nišavac
6
1
|
29.04.2018 16:00 | Željuša | 6 : 1 | Nišavac |
29.04
17:30
Kulpin
Sloga
8
2
|
29.04.2018 17:30 | Kulpin | 8 : 2 | Sloga | |||||
29.04
17:30
Krivanj
Bačka
2
1
|
29.04.2018 17:30 | Krivanj | 2 : 1 | Bačka | |||||
29.04
17:30
Borac
Neštin
0
6
|
29.04.2018 17:30 | Borac | 0 : 6 | Neštin | |||||
29.04
17:30
Naša Zvezda
Maglić
3
1
|
29.04.2018 17:30 | Naša Zvezda | 3 : 1 | Maglić | |||||
29.04
17:30
Tvrdjava
Borac 46
3
0
|
29.04.2018 17:30 | Tvrdjava | 3 : 0 | Borac 46 |
29.04
Bjelica
Jedinstvo
2
3
|
29.04.2018 | Bjelica | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
29.04
Radnički
Brezova
0
3
|
29.04.2018 | Radnički | 0 : 3 | Brezova | |||||
29.04
Gorušica
Vrelo
4
1
|
29.04.2018 | Gorušica | 4 : 1 | Vrelo | |||||
29.04
Prilike
Jelica
4
3
|
29.04.2018 | Prilike | 4 : 3 | Jelica | |||||
29.04
Dedinje Junajted
Gradina
3
2
|
29.04.2018 | Dedinje Junajted | 3 : 2 | Gradina |
29.04
16:30
Lugovi
Morava (M)
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Lugovi | 3 : 0 | Morava (M) | |||||
29.04
16:30
Gavrilo Princip
Budućnost
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Gavrilo Princip | 1 : 0 | Budućnost | |||||
29.04
16:30
Morava (K)
Čačak 94
6
1
|
29.04.2018 16:30 | Morava (K) | 6 : 1 | Čačak 94 | |||||
29.04
16:30
Mladost (A)
Planinac
5
0
|
29.04.2018 16:30 | Mladost (A) | 5 : 0 | Planinac | |||||
29.04
16:30
Kej
Prijatelji
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Kej | 3 : 1 | Prijatelji | |||||
29.04
11:00
Rakova
Malba
4
0
|
29.04.2018 11:00 | Rakova | 4 : 0 | Malba |
29.04
16:00
Marjan
Sloga (B)
1
2
|
29.04.2018 16:00 | Marjan | 1 : 2 | Sloga (B) | |||||
29.04
16:00
Mladost (R)
Sloga (M)
1
4
|
29.04.2018 16:00 | Mladost (R) | 1 : 4 | Sloga (M) | |||||
29.04
16:00
Veteran 2015
Napredak (MK)
2
0
|
29.04.2018 16:00 | Veteran 2015 | 2 : 0 | Napredak (MK) | |||||
29.04
16:00
Pobeda (Đ)
Udarnik Trska 1947
0
3
|
29.04.2018 16:00 | Pobeda (Đ) | 0 : 3 | Udarnik Trska 1947 |
29.04
16:30
Pontes
Koča Andjelković
2
3
|
29.04.2018 16:30 | Pontes | 2 : 3 | Koča Andjelković | |||||
29.04
16:30
Egeta
Velika Vrbica
5
0
|
29.04.2018 16:30 | Egeta | 5 : 0 | Velika Vrbica | |||||
29.04
16:30
Milutinovac
Mala Vrbica
0
2
|
29.04.2018 16:30 | Milutinovac | 0 : 2 | Mala Vrbica | |||||
29.04
16:30
Lovćen
Rtkovo
6
1
|
29.04.2018 16:30 | Lovćen | 6 : 1 | Rtkovo | |||||
29.04
16:30
Lokomotiva
Omladinac
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Lokomotiva | 0 : 3 | Omladinac |
29.04
16:00
Napredak
Radnički PDM
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Napredak | 3 : 0 | Radnički PDM | |||||
29.04
16:00
Šepšin
Omladinac
1
3
|
29.04.2018 16:00 | Šepšin | 1 : 3 | Omladinac | |||||
29.04
16:00
Sloga
Borac
2
1
|
29.04.2018 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Borac | |||||
29.04
16:00
Markovac
Dedinje
6
2
|
29.04.2018 16:00 | Markovac | 6 : 2 | Dedinje | |||||
29.04
16:00
Kosmajac
OFK Student
4
1
|
29.04.2018 16:00 | Kosmajac | 4 : 1 | OFK Student | |||||
29.04
16:00
Vlaška 1950
Rabrovac
0
3
|
29.04.2018 16:00 | Vlaška 1950 | 0 : 3 | Rabrovac |
29.04
17:00
Ljubinić
Partizan
2
5
|
29.04.2018 17:00 | Ljubinić | 2 : 5 | Partizan | |||||
29.04
17:00
Belo Polje
Rvati
4
3
|
29.04.2018 17:00 | Belo Polje | 4 : 3 | Rvati | |||||
29.04
17:00
Sloga
Polet
2
2
|
29.04.2018 17:00 | Sloga | 2 : 2 | Polet | |||||
29.04
17:00
Duboko
Zadrugar
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Duboko | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
29.04
17:00
Jedinstvo
Krtinska
5
2
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo | 5 : 2 | Krtinska |
29.04
17:00
BSK
Sloboda
3
5
|
29.04.2018 17:00 | BSK | 3 : 5 | Sloboda | |||||
29.04
17:00
20. Oktobar
Šumadija (MC)
1
2
|
29.04.2018 17:00 | 20. Oktobar | 1 : 2 | Šumadija (MC) | |||||
29.04
17:00
Mladi borac
Rudar
5
1
|
29.04.2018 17:00 | Mladi borac | 5 : 1 | Rudar |
29.04
16:30
Bakionica
Glumač
2
2
|
29.04.2018 16:30 | Bakionica | 2 : 2 | Glumač | |||||
29.04
16:30
Blagaja
Duškovci
10
3
|
29.04.2018 16:30 | Blagaja | 10 : 3 | Duškovci | |||||
29.04
16:45
Plavi Tok
Gorobilje
3
6
|
29.04.2018 16:45 | Plavi Tok | 3 : 6 | Gorobilje | |||||
29.04
13:30
Dobrinjac
Borac
0
3
|
29.04.2018 13:30 | Dobrinjac | 0 : 3 | Borac |
29.04
16:30
Glavaš
Bačinac
5
3
|
29.04.2018 16:30 | Glavaš | 5 : 3 | Bačinac |
29.04
14:00
Slemen
Sloga
3
0
|
29.04.2018 14:00 | Slemen | 3 : 0 | Sloga | |||||
29.04
16:30
Rtanj
Jedinstvo
3
2
|
29.04.2018 16:30 | Rtanj | 3 : 2 | Jedinstvo |
29.04
11:00
Miloševo
Polet
3
1
|
29.04.2018 11:00 | Miloševo | 3 : 1 | Polet | |||||
29.04
11:00
Malajnica
Graničar
1
5
|
29.04.2018 11:00 | Malajnica | 1 : 5 | Graničar | |||||
29.04
16:30
OFK Tamnič
Slatina
1
0
|
29.04.2018 16:30 | OFK Tamnič | 1 : 0 | Slatina |
29.04
16:00
Čarapan
Konjuh
1
3
|
29.04.2018 16:00 | Čarapan | 1 : 3 | Konjuh | |||||
29.04
16:00
Žabare
Kapidžija
3
2
|
29.04.2018 16:00 | Žabare | 3 : 2 | Kapidžija | |||||
29.04
16:30
Gornji Stepoš
Mudrakovac
7
1
|
29.04.2018 16:30 | Gornji Stepoš | 7 : 1 | Mudrakovac | |||||
29.04
16:00
Meševo
Jedinstvo 1936
2
1
|
29.04.2018 16:00 | Meševo | 2 : 1 | Jedinstvo 1936 | |||||
29.04
16:00
Borac
Bukovica
4
2
|
29.04.2018 16:00 | Borac | 4 : 2 | Bukovica | |||||
29.04
11:00
Mladost VPD
Sebečevac
2
2
|
29.04.2018 11:00 | Mladost VPD | 2 : 2 | Sebečevac | |||||
29.04
16:00
Rasina
Zdravinje
3
1
|
29.04.2018 16:00 | Rasina | 3 : 1 | Zdravinje |
29.04
10:00
Arbanasce
Padina
2
1
|
29.04.2018 10:00 | Arbanasce | 2 : 1 | Padina | |||||
29.04
16:30
Borac
Sloga
4
1
|
29.04.2018 16:30 | Borac | 4 : 1 | Sloga |
29.04
12:00
Polet 1959
Grlište
3
0
|
29.04.2018 12:00 | Polet 1959 | 3 : 0 | Grlište |
29.04
16:00
Jezava
Sloga
0
0
|
29.04.2018 16:00 | Jezava | 0 : 0 | Sloga | |||||
29.04
16:00
Landol
Omladinac
5
1
|
29.04.2018 16:00 | Landol | 5 : 1 | Omladinac |
29.04
16:00
Kolarac
Drugovac
0
3
|
29.04.2018 16:00 | Kolarac | 0 : 3 | Drugovac |
29.04
16:00
Budućnost
Cepelin 026
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Cepelin 026 | |||||
29.04
16:00
Vučak
OFK Slavija
2
1
|
29.04.2018 16:00 | Vučak | 2 : 1 | OFK Slavija | |||||
29.04
16:00
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
0
1
|
29.04.2018 16:00 | Skobalj | 0 : 1 | Hajduk Veljko 1934 |
29.04
11:00
Torpedo
Sloga 1949
0
3
|
29.04.2018 11:00 | Torpedo | 0 : 3 | Sloga 1949 | |||||
29.04
11:00
Petrovac 74
Polet
7
2
|
29.04.2018 11:00 | Petrovac 74 | 7 : 2 | Polet | |||||
29.04
17:00
Dragojevac
Sloga (R)
8
0
|
29.04.2018 17:00 | Dragojevac | 8 : 0 | Sloga (R) | |||||
29.04
17:00
Hajduk
Mladost 2013
2
2
|
29.04.2018 17:00 | Hajduk | 2 : 2 | Mladost 2013 | |||||
29.04
11:00
Skupljen 2013
Verko
1
1
|
29.04.2018 11:00 | Skupljen 2013 | 1 : 1 | Verko |
29.04
17:00
Popovac
Donja Mutnica
3
1
|
29.04.2018 17:00 | Popovac | 3 : 1 | Donja Mutnica | |||||
29.04
17:00
BSK Buljane
Vihor
9
0
|
29.04.2018 17:00 | BSK Buljane | 9 : 0 | Vihor | |||||
29.04
17:00
Sloboda
Jedinstvo
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
29.04
17:00
Radnik
OFK Juhor 2016
0
6
|
29.04.2018 17:00 | Radnik | 0 : 6 | OFK Juhor 2016 | |||||
29.04
17:00
Napredak (Sv)
Razvitak
6
0
|
29.04.2018 17:00 | Napredak (Sv) | 6 : 0 | Razvitak | |||||
29.04
17:00
Radnički
Heroj
1
0
|
29.04.2018 17:00 | Radnički | 1 : 0 | Heroj |
29.04
16:00
Proleter
Babajić
1
7
|
29.04.2018 16:00 | Proleter | 1 : 7 | Babajić | |||||
29.04
16:00
Gornji Lajkovac
Tolić
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Gornji Lajkovac | 3 : 0 | Tolić | |||||
29.04
16:00
Popadić
Gornji Mušić
5
0
|
29.04.2018 16:00 | Popadić | 5 : 0 | Gornji Mušić |
29.04
10:00
Jašunja
Gornje Sinkovce
3
2
|
29.04.2018 10:00 | Jašunja | 3 : 2 | Gornje Sinkovce | |||||
29.04
11:00
Moravac
Donja Lomnica
0
3
|
29.04.2018 11:00 | Moravac | 0 : 3 | Donja Lomnica |
29.04
16:00
Rudar 1973
Turekovac
2
4
|
29.04.2018 16:00 | Rudar 1973 | 2 : 4 | Turekovac |
29.04
11:00
Volujac
Maovi MH
2
3
|
29.04.2018 11:00 | Volujac | 2 : 3 | Maovi MH | |||||
29.04
11:00
OFK Varna
Rankovac
0
3
|
29.04.2018 11:00 | OFK Varna | 0 : 3 | Rankovac | |||||
29.04
11:00
Zablaće
Mladost
10
0
|
29.04.2018 11:00 | Zablaće | 10 : 0 | Mladost |
29.04
16:00
Gradac Pričević
Beloševac
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Gradac Pričević | 3 : 0 | Beloševac | |||||
29.04
16:00
Dupljaj
Lukavac
0
4
|
29.04.2018 16:00 | Dupljaj | 0 : 4 | Lukavac | |||||
29.04
16:00
Sloga Gorić
Žabari
1
6
|
29.04.2018 16:00 | Sloga Gorić | 1 : 6 | Žabari | |||||
29.04
16:00
Mali korak
Dupljaj 2016
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Mali korak | 3 : 0 | Dupljaj 2016 |
29.04
11:00
Murgaš 2012
Jedinstvo
2
1
|
29.04.2018 11:00 | Murgaš 2012 | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.04
11:00
Strelac 001
Dokmir
1
2
|
29.04.2018 11:00 | Strelac 001 | 1 : 2 | Dokmir | |||||
29.04
11:00
Omladinac
Pambukovica
1
1
|
29.04.2018 11:00 | Omladinac | 1 : 1 | Pambukovica | |||||
29.04
11:00
Šarbane
Zvizdar 2012
5
1
|
29.04.2018 11:00 | Šarbane | 5 : 1 | Zvizdar 2012 | |||||
29.04
11:00
Brgule
Vukona
3
1
|
29.04.2018 11:00 | Brgule | 3 : 1 | Vukona | |||||
29.04
11:00
Sloga
OFK Takovo
0
1
|
29.04.2018 11:00 | Sloga | 0 : 1 | OFK Takovo |
29.04
17:00
Progorelica
Koštam Polje
3
1
|
29.04.2018 17:00 | Progorelica | 3 : 1 | Koštam Polje | |||||
29.04
17:00
BSK 2014
Studen Vitez
0
1
|
29.04.2018 17:00 | BSK 2014 | 0 : 1 | Studen Vitez | |||||
29.04
17:00
Omladinac (D)
Morava (M)
2
1
|
29.04.2018 17:00 | Omladinac (D) | 2 : 1 | Morava (M) |
29.04
17:00
Miločajac
Mladost 1981
1
2
|
29.04.2018 17:00 | Miločajac | 1 : 2 | Mladost 1981 | |||||
29.04
17:00
Šumadija (Š)
Stara čaršija
1
4
|
29.04.2018 17:00 | Šumadija (Š) | 1 : 4 | Stara čaršija | |||||
29.04
17:00
Zvezda
Jovo Kursula
1
1
|
29.04.2018 17:00 | Zvezda | 1 : 1 | Jovo Kursula | |||||
29.04
17:00
Mladost 1925
Zgodačica
3
1
|
29.04.2018 17:00 | Mladost 1925 | 3 : 1 | Zgodačica |
29.04
17:00
Belica
Sloboda
4
2
|
29.04.2018 17:00 | Belica | 4 : 2 | Sloboda | |||||
29.04
17:00
Domaćin
Mladost
4
0
|
29.04.2018 17:00 | Domaćin | 4 : 0 | Mladost | |||||
29.04
17:00
Osaonica
Dobra Voda
1
0
|
29.04.2018 17:00 | Osaonica | 1 : 0 | Dobra Voda | |||||
29.04
17:00
OFK Borac
Partizan
0
1
|
29.04.2018 17:00 | OFK Borac | 0 : 1 | Partizan | |||||
29.04
17:00
Trnava
Crni Vrh
1
3
|
29.04.2018 17:00 | Trnava | 1 : 3 | Crni Vrh |
29.04
17:00
Rudar
Orlovi
2
4
|
29.04.2018 17:00 | Rudar | 2 : 4 | Orlovi | |||||
29.04
17:00
Zelenika
Resava
1
2
|
29.04.2018 17:00 | Zelenika | 1 : 2 | Resava | |||||
29.04
17:00
Sindjelić
Mladi Borac
7
1
|
29.04.2018 17:00 | Sindjelić | 7 : 1 | Mladi Borac | |||||
29.04
12:00
Mladi Radnik
Resavac
3
1
|
29.04.2018 12:00 | Mladi Radnik | 3 : 1 | Resavac |
29.04
16:00
Sopot
Sloga (Du)
4
0
|
29.04.2018 16:00 | Sopot | 4 : 0 | Sloga (Du) | |||||
29.04
16:00
Rudar Kostolac 2008
Sloga (Ć)
1
4
|
29.04.2018 16:00 | Rudar Kostolac 2008 | 1 : 4 | Sloga (Ć) | |||||
29.04
16:00
Morava 1932
Sloga (L)
1
3
|
29.04.2018 16:00 | Morava 1932 | 1 : 3 | Sloga (L) | |||||
29.04
16:00
Proleter 1932
Ljubičevo
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Proleter 1932 | 3 : 0 | Ljubičevo |
29.04
16:00
Vojvoda Milenko
Vihor
1
8
|
29.04.2018 16:00 | Vojvoda Milenko | 1 : 8 | Vihor | |||||
29.04
16:00
Sloga (Dr)
Zemljoradnik
6
1
|
29.04.2018 16:00 | Sloga (Dr) | 6 : 1 | Zemljoradnik | |||||
29.04
16:00
Napredak (Bu)
Mlava (B)
1
2
|
29.04.2018 16:00 | Napredak (Bu) | 1 : 2 | Mlava (B) |
29.04
Mladost
Proleter
3
0
|
29.04.2018 | Mladost | 3 : 0 | Proleter | |||||
29.04
Bački Hajduk
OFK Bačka 1945
5
0
|
29.04.2018 | Bački Hajduk | 5 : 0 | OFK Bačka 1945 |
29.04
16:00
Mrčkovac
Usije
7
1
|
29.04.2018 16:00 | Mrčkovac | 7 : 1 | Usije | |||||
29.04
16:00
Barič
Mladost 1970
6
2
|
29.04.2018 16:00 | Barič | 6 : 2 | Mladost 1970 | |||||
29.04
16:00
Borac 2016
Dobra
4
3
|
29.04.2018 16:00 | Borac 2016 | 4 : 3 | Dobra | |||||
29.04
16:00
Polet
OFK Vinci
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Polet | 3 : 0 | OFK Vinci |
29.04
11:00
Radoje Domanović
Maskar
6
1
|
29.04.2018 11:00 | Radoje Domanović | 6 : 1 | Maskar | |||||
29.04
11:00
Mladost (J)
Budućnost (B)
3
1
|
29.04.2018 11:00 | Mladost (J) | 3 : 1 | Budućnost (B) | |||||
29.04
11:00
Jarmenovci
Mladost (R)
2
2
|
29.04.2018 11:00 | Jarmenovci | 2 : 2 | Mladost (R) |
29.04
17:00
Trstenica
Proleter
1
1
|
29.04.2018 17:00 | Trstenica | 1 : 1 | Proleter | |||||
29.04
17:00
Crvena Zastava
Skela
1
1
|
29.04.2018 17:00 | Crvena Zastava | 1 : 1 | Skela |
29.04
17:00
Lazarevac
Dimitrije Tucović
1
3
|
29.04.2018 17:00 | Lazarevac | 1 : 3 | Dimitrije Tucović | |||||
29.04
17:00
Proleter
Mladi radnik
4
9
|
29.04.2018 17:00 | Proleter | 4 : 9 | Mladi radnik |
29.04
16:30
Borac
Radnik
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Borac | 0 : 3 | Radnik | |||||
29.04
11:00
BSK
Zabrđe 1936
1
0
|
29.04.2018 11:00 | BSK | 1 : 0 | Zabrđe 1936 |
29.04
11:00
Žabar
Sava
1
5
|
29.04.2018 11:00 | Žabar | 1 : 5 | Sava | |||||
29.04
11:00
Galeb
Jedinstvo
5
1
|
29.04.2018 11:00 | Galeb | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.04
11:00
Mladost
Korman
2
0
|
29.04.2018 11:00 | Mladost | 2 : 0 | Korman | |||||
29.04
11:00
Borac BTG
Rudar
3
1
|
29.04.2018 11:00 | Borac BTG | 3 : 1 | Rudar |
29.04
15:00
Šumar
Lovac
4
1
|
29.04.2018 15:00 | Šumar | 4 : 1 | Lovac | |||||
29.04
15:00
Sremac
Sloven
2
1
|
29.04.2018 15:00 | Sremac | 2 : 1 | Sloven | |||||
29.04
15:00
Kameni
Hajduk
1
2
|
29.04.2018 15:00 | Kameni | 1 : 2 | Hajduk | |||||
29.04
15:00
Vitez
Mladost
1
1
|
29.04.2018 15:00 | Vitez | 1 : 1 | Mladost |
29.04
16:00
Vinogradar
Kamenorezac 76
2
4
|
29.04.2018 16:00 | Vinogradar | 2 : 4 | Kamenorezac 76 |
29.04
16:30
Proleter
Sloga
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Proleter | 3 : 1 | Sloga |
29.04
16:00
Sloga Top
Mladi Borac
2
0
|
29.04.2018 16:00 | Sloga Top | 2 : 0 | Mladi Borac | |||||
29.04
16:00
Stiški Kurjak
Mirko Tomić
5
1
|
29.04.2018 16:00 | Stiški Kurjak | 5 : 1 | Mirko Tomić | |||||
29.04
16:00
Pek (K)
Srednjevo
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Pek (K) | 3 : 0 | Srednjevo | |||||
29.04
16:00
Ram
Baštovan 2015
1
3
|
29.04.2018 16:00 | Ram | 1 : 3 | Baštovan 2015 |
29.04
11:00
Sloga 1945
Stig (MC)
3
3
|
29.04.2018 11:00 | Sloga 1945 | 3 : 3 | Stig (MC) | |||||
29.04
11:00
Stig (C)
Napredak 1927
3
0
|
29.04.2018 11:00 | Stig (C) | 3 : 0 | Napredak 1927 |
29.04
16:30
Telečka
KFK Kula
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Telečka | 1 : 0 | KFK Kula | |||||
29.04
16:30
OFK Šikara
Sport
2
2
|
29.04.2018 16:30 | OFK Šikara | 2 : 2 | Sport | |||||
29.04
16:30
OFK Metalac
Panonija
1
1
|
29.04.2018 16:30 | OFK Metalac | 1 : 1 | Panonija | |||||
29.04
16:30
Terekveš
Graničar
2
0
|
29.04.2018 16:30 | Terekveš | 2 : 0 | Graničar |
29.04
16:00
Pomoravlje
Proleter
4
1
|
29.04.2018 16:00 | Pomoravlje | 4 : 1 | Proleter | |||||
29.04
16:00
BSK
Jedinstvo
0
0
|
29.04.2018 16:00 | BSK | 0 : 0 | Jedinstvo |
29.04
16:00
Mladost (B)
Karađorđe 2013
0
2
|
29.04.2018 16:00 | Mladost (B) | 0 : 2 | Karađorđe 2013 |
29.04
OFK Orašje
Mladost
1
6
|
29.04.2018 | OFK Orašje | 1 : 6 | Mladost |
29.04
11:00
Vratare
Štitari
2
3
|
29.04.2018 11:00 | Vratare | 2 : 3 | Štitari | |||||
29.04
16:30
Gaglovo
Mladost 2015
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Gaglovo | 1 : 1 | Mladost 2015 | |||||
29.04
16:30
Polet (K)
Kruševica
4
0
|
29.04.2018 16:30 | Polet (K) | 4 : 0 | Kruševica |
29.04
17:00
Lipar
Dražmirovac
1
5
|
29.04.2018 17:00 | Lipar | 1 : 5 | Dražmirovac | |||||
29.04
17:00
OFK Dragoševac
Napredak
4
5
|
29.04.2018 17:00 | OFK Dragoševac | 4 : 5 | Napredak |
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
3
1
|
29.04.2018 17:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Radnik | |||||
29.04
17:00
Široki Brijeg
Krupa
5
0
|
29.04.2018 17:00 | Široki Brijeg | 5 : 0 | Krupa |
29.04
16:30
GOŠK
Čelik
1
0
|
29.04.2018 16:30 | GOŠK | 1 : 0 | Čelik |
29.04
16:30
Berane
Bokelj
0
1
|
29.04.2018 16:30 | Berane | 0 : 1 | Bokelj | |||||
29.04
16:30
Čelik
Ibar
0
4
|
29.04.2018 16:30 | Čelik | 0 : 4 | Ibar | |||||
29.04
16:30
Cetinje
Jezero
0
4
|
29.04.2018 16:30 | Cetinje | 0 : 4 | Jezero | |||||
29.04
16:30
Igalo
Jedinstvo
4
0
|
29.04.2018 16:30 | Igalo | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
29.04
16:30
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Lovćen
3
1
|
29.04.2018 16:30 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 3 : 1 | Lovćen | |||||
29.04
16:30
Mornar
Otrant
0
0
|
29.04.2018 16:30 | Mornar | 0 : 0 | Otrant |
29.04
17:00
Bratstvo
Karioke
4
2
|
29.04.2018 17:00 | Bratstvo | 4 : 2 | Karioke | |||||
29.04
17:30
Drezga
Gorštak
2
1
|
29.04.2018 17:30 | Drezga | 2 : 1 | Gorštak |
29.04
16:30
Petnjica
Brskovo
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Petnjica | 0 : 3 | Brskovo | |||||
29.04
16:30
OFK Borac
Komovi
3
2
|
29.04.2018 16:30 | OFK Borac | 3 : 2 | Komovi |
29.04
17:00
Arsenal
Sloga (SB)
6
1
|
29.04.2018 17:00 | Arsenal | 6 : 1 | Sloga (SB) |
29.04
17:30
Manchester Utd
Arsenal
2
1
|
29.04.2018 17:30 | Manchester Utd | 2 : 1 | Arsenal | |||||
29.04
15:15
West Ham
Manchester City
1
4
|
29.04.2018 15:15 | West Ham | 1 : 4 | Manchester City |
29.04
20:45
La Coruña
Barcelona
2
4
|
29.04.2018 20:45 | La Coruña | 2 : 4 | Barcelona | |||||
29.04
18:30
Valencia
Eibar
0
0
|
29.04.2018 18:30 | Valencia | 0 : 0 | Eibar | |||||
29.04
12:00
Getafe
Girona
1
1
|
29.04.2018 12:00 | Getafe | 1 : 1 | Girona | |||||
29.04
16:15
Alavés
Atlético Madrid
0
1
|
29.04.2018 16:15 | Alavés | 0 : 1 | Atlético Madrid |
29.04
18:00
Werder
Borussia Dortmund
1
1
|
29.04.2018 18:00 | Werder | 1 : 1 | Borussia Dortmund | |||||
29.04
15:30
Mainz 05
RB Leipzig
3
0
|
29.04.2018 15:30 | Mainz 05 | 3 : 0 | RB Leipzig |
29.04
15:00
Sampdoria
Cagliari
4
1
|
29.04.2018 15:00 | Sampdoria | 4 : 1 | Cagliari | |||||
29.04
15:00
Atalanta
Genoa
3
1
|
29.04.2018 15:00 | Atalanta | 3 : 1 | Genoa | |||||
29.04
20:45
Torino
Lazio
0
1
|
29.04.2018 20:45 | Torino | 0 : 1 | Lazio | |||||
29.04
15:00
Bologna
Milan
1
2
|
29.04.2018 15:00 | Bologna | 1 : 2 | Milan | |||||
29.04
18:00
Fiorentina
Napoli
3
0
|
29.04.2018 18:00 | Fiorentina | 3 : 0 | Napoli | |||||
29.04
12:30
Crotone
Sassuolo
4
1
|
29.04.2018 12:30 | Crotone | 4 : 1 | Sassuolo | |||||
29.04
15:00
Verona
SPAL
1
3
|
29.04.2018 15:00 | Verona | 1 : 3 | SPAL | |||||
29.04
15:00
Benevento
Udinese
3
3
|
29.04.2018 15:00 | Benevento | 3 : 3 | Udinese |
29.04
17:00
Angers
Marseille
1
1
|
29.04.2018 17:00 | Angers | 1 : 1 | Marseille | |||||
29.04
21:00
PSG
Guingamp
2
2
|
29.04.2018 21:00 | PSG | 2 : 2 | Guingamp | |||||
29.04
15:00
Rennes
Toulouse
2
1
|
29.04.2018 15:00 | Rennes | 2 : 1 | Toulouse |
29.04
19:00
Čukarički
Spartak
3
0
|
29.04.2018 19:00 | Čukarički | 3 : 0 | Spartak | |||||
29.04
16:00
Napredak
Crvena Zvezda
0
2
|
29.04.2018 16:00 | Napredak | 0 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
29.04
19:00
Radnički
Voždovac
3
0
|
29.04.2018 19:00 | Radnički | 3 : 0 | Voždovac | |||||
29.04
18:30
Vojvodina
Partizan
2
1
|
29.04.2018 18:30 | Vojvodina | 2 : 1 | Partizan |
29.04
16:00
Zemun
Mladost
0
0
|
29.04.2018 16:00 | Zemun | 0 : 0 | Mladost | |||||
29.04
19:00
Mačva
Radnik
2
1
|
29.04.2018 19:00 | Mačva | 2 : 1 | Radnik | |||||
29.04
19:00
Rad
Bačka
2
0
|
29.04.2018 19:00 | Rad | 2 : 0 | Bačka | |||||
29.04
19:00
Javor
Borac
3
0
|
29.04.2018 19:00 | Javor | 3 : 0 | Borac |
29.04
17:00
Vojvodina
Crvena zvezda
1
4
|
29.04.2018 17:00 | Vojvodina | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
29.04
13:00
Mašinac
Spartak
1
0
|
29.04.2018 13:00 | Mašinac | 1 : 0 | Spartak |
29.04
16:00
Mačva
Lavice Dubočica
2
2
|
29.04.2018 16:00 | Mačva | 2 : 2 | Lavice Dubočica |
29.04
10:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
1
3
|
29.04.2018 10:00 | OFK Beograd | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
29.04
11:00
Inđija
Brodarac
0
2
|
29.04.2018 11:00 | Inđija | 0 : 2 | Brodarac |
29.04
10:00
Bačka 1901
Vojvodina
3
3
|
29.04.2018 10:00 | Bačka 1901 | 3 : 3 | Vojvodina |
29.04
09:00
011
Siti Sport Klub
4
2
|
29.04.2018 09:00 | 011 | 4 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
29.04
10:00
Sindjelć
Studentski Grad
1
1
|
29.04.2018 10:00 | Sindjelć | 1 : 1 | Studentski Grad | |||||
29.04
11:00
IMT
BASK
1
3
|
29.04.2018 11:00 | IMT | 1 : 3 | BASK | |||||
29.04
09:30
Radnički (NB)
BSK Borča
2
0
|
29.04.2018 09:30 | Radnički (NB) | 2 : 0 | BSK Borča | |||||
29.04
17:00
Bežanija
Kolubara
4
0
|
29.04.2018 17:00 | Bežanija | 4 : 0 | Kolubara |
29.04
16:00
Jasenica 2017
Proleter Mihajlovac
6
0
|
29.04.2018 16:00 | Jasenica 2017 | 6 : 0 | Proleter Mihajlovac |
29.04
09:00
Žarkovo
Poštar 1930
3
1
|
29.04.2018 09:00 | Žarkovo | 3 : 1 | Poštar 1930 |
29.04
11:00
Stepojevac Vaga
Zvezdara
2
1
|
29.04.2018 11:00 | Stepojevac Vaga | 2 : 1 | Zvezdara | |||||
29.04
12:00
Posavina
Šumadinac
0
0
|
29.04.2018 12:00 | Posavina | 0 : 0 | Šumadinac |
29.04
11:00
Prva Iskra
Polet
3
0
|
29.04.2018 11:00 | Prva Iskra | 3 : 0 | Polet |
29.04
10:00
Radnički (S)
Krila Krajine
4
0
|
29.04.2018 10:00 | Radnički (S) | 4 : 0 | Krila Krajine |
29.04
10:00
Omladinac (NB)
Proleter (NS)
0
0
|
29.04.2018 10:00 | Omladinac (NB) | 0 : 0 | Proleter (NS) | |||||
29.04
09:30
Crvena zvezda
Radnički (SM)
0
5
|
29.04.2018 09:30 | Crvena zvezda | 0 : 5 | Radnički (SM) |
29.04
12:00
Brodarac MK
Rad MK
1
1
|
29.04.2018 12:00 | Brodarac MK | 1 : 1 | Rad MK | |||||
29.04
16:00
Internacional MK
OFK Beograd MO
4
1
|
29.04.2018 16:00 | Internacional MK | 4 : 1 | OFK Beograd MO |
29.04
13:00
Kiker
Novi Pazar
1
1
|
29.04.2018 13:00 | Kiker | 1 : 1 | Novi Pazar |
29.04
12:00
Radnički (Z)
Dinamo 1945
5
1
|
29.04.2018 12:00 | Radnički (Z) | 5 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
29.04
12:00
Spartak
Vojvodina
1
3
|
29.04.2018 12:00 | Spartak | 1 : 3 | Vojvodina |
29.04
12:30
Radnički (NB)
Rad
0
1
|
29.04.2018 12:30 | Radnički (NB) | 0 : 1 | Rad | |||||
29.04
11:00
Teleoptik
Sindjelić
6
0
|
29.04.2018 11:00 | Teleoptik | 6 : 0 | Sindjelić |
29.04
14:00
Balkan
GSP Polet
1
1
|
29.04.2018 14:00 | Balkan | 1 : 1 | GSP Polet | |||||
29.04
13:30
Beograd 1929
Grafičar
0
3
|
29.04.2018 13:30 | Beograd 1929 | 0 : 3 | Grafičar |
29.04
11:00
Cerovac
Radnik
0
6
|
29.04.2018 11:00 | Cerovac | 0 : 6 | Radnik |
29.04
10:00
Zmaj 1953
Budućnost
0
2
|
29.04.2018 10:00 | Zmaj 1953 | 0 : 2 | Budućnost |
29.04
11:00
Apolon
Slavija
14
0
|
29.04.2018 11:00 | Apolon | 14 : 0 | Slavija | |||||
29.04
15:30
Tutin
Šumadija 1903
3
1
|
29.04.2018 15:30 | Tutin | 3 : 1 | Šumadija 1903 |
29.04
12:00
OFK Vršac
ŽAK
12
0
|
29.04.2018 12:00 | OFK Vršac | 12 : 0 | ŽAK |
29.04
12:00
Radnički (SM)
Inđija
0
3
|
29.04.2018 12:00 | Radnički (SM) | 0 : 3 | Inđija |
29.04
12:00
Vrbas
Hajduk Junior
2
4
|
29.04.2018 12:00 | Vrbas | 2 : 4 | Hajduk Junior | |||||
29.04
12:00
Bečej 1918
OFK Bačka
2
2
|
29.04.2018 12:00 | Bečej 1918 | 2 : 2 | OFK Bačka |
29.04
14:00
Voždovac MK
Mladenovac MK
8
0
|
29.04.2018 14:00 | Voždovac MK | 8 : 0 | Mladenovac MK | |||||
29.04
10:00
BSK Borča MK
Brodarac MK
3
2
|
29.04.2018 10:00 | BSK Borča MK | 3 : 2 | Brodarac MK | |||||
29.04
10:30
Lokomotiva MK
Zemun MK
0
4
|
29.04.2018 10:30 | Lokomotiva MK | 0 : 4 | Zemun MK |
29.04
11:00
Obrenovac 1905 MK
011 MK
1
2
|
29.04.2018 11:00 | Obrenovac 1905 MK | 1 : 2 | 011 MK |
29.04
10:00
Leštane MK
Jedinstvo MK
3
0
|
29.04.2018 10:00 | Leštane MK | 3 : 0 | Jedinstvo MK | |||||
29.04
14:00
Bežanija MK
OFK Beograd MK
2
0
|
29.04.2018 14:00 | Bežanija MK | 2 : 0 | OFK Beograd MK | |||||
29.04
10:00
Sopot MK
Kosmaj MK
4
0
|
29.04.2018 10:00 | Sopot MK | 4 : 0 | Kosmaj MK |
29.04
10:00
Radnički (Z)
Dinamo 1945
0
1
|
29.04.2018 10:00 | Radnički (Z) | 0 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
29.04
10:00
Spartak
Vojvodina
1
4
|
29.04.2018 10:00 | Spartak | 1 : 4 | Vojvodina |
29.04
09:00
Teleoptik
Čukarički
2
2
|
29.04.2018 09:00 | Teleoptik | 2 : 2 | Čukarički | |||||
29.04
09:30
Kolubara
OFK Beograd
2
0
|
29.04.2018 09:30 | Kolubara | 2 : 0 | OFK Beograd |
29.04
09:00
Lokomotiva
OLE
2
0
|
29.04.2018 09:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | OLE | |||||
29.04
12:00
BSK
Sinđelić
0
1
|
29.04.2018 12:00 | BSK | 0 : 1 | Sinđelić | |||||
29.04
10:00
Radnički (O)
Lola
2
1
|
29.04.2018 10:00 | Radnički (O) | 2 : 1 | Lola | |||||
29.04
15:30
Radnički (NB)
Internacional
1
2
|
29.04.2018 15:30 | Radnički (NB) | 1 : 2 | Internacional | |||||
29.04
16:00
BASK
Studentski Grad
0
2
|
29.04.2018 16:00 | BASK | 0 : 2 | Studentski Grad |
29.04
17:00
Palilulac
Sopot
5
0
|
29.04.2018 17:00 | Palilulac | 5 : 0 | Sopot | |||||
29.04
11:00
Balkan
Boleč
1
4
|
29.04.2018 11:00 | Balkan | 1 : 4 | Boleč |
29.04
10:00
Milutinac
Borac
4
0
|
29.04.2018 10:00 | Milutinac | 4 : 0 | Borac | |||||
29.04
10:00
Napredak (M)
Ada
1
2
|
29.04.2018 10:00 | Napredak (M) | 1 : 2 | Ada |
29.04
14:30
Čantavir
Radnički 1905
4
1
|
29.04.2018 14:30 | Čantavir | 4 : 1 | Radnički 1905 |
29.04
10:00
BAK
Coerver junior FA
3
1
|
29.04.2018 10:00 | BAK | 3 : 1 | Coerver junior FA |
29.04
10:00
Partizan (U)
Banat (I)
9
0
|
29.04.2018 10:00 | Partizan (U) | 9 : 0 | Banat (I) |
29.04
11:00
Omladinac (D)
Budućnost (BB)
0
1
|
29.04.2018 11:00 | Omladinac (D) | 0 : 1 | Budućnost (BB) |
29.04
11:00
Jedinstvo Stević
Mladost (V)
15
1
|
29.04.2018 11:00 | Jedinstvo Stević | 15 : 1 | Mladost (V) |
29.04
10:00
Zvezda
Zabrezje
2
8
|
29.04.2018 10:00 | Zvezda | 2 : 8 | Zabrezje | |||||
29.04
10:00
Duboko
Zadrugar
2
1
|
29.04.2018 10:00 | Duboko | 2 : 1 | Zadrugar |
29.04
10:00
Sinđelić
Postar 1930
9
0
|
29.04.2018 10:00 | Sinđelić | 9 : 0 | Postar 1930 | |||||
29.04
16:30
Borac
Bežanija
4
4
|
29.04.2018 16:30 | Borac | 4 : 4 | Bežanija |
29.04
12:00
Rudar 2001
Kostolac 2008
3
0
|
29.04.2018 12:00 | Rudar 2001 | 3 : 0 | Kostolac 2008 | |||||
29.04
12:00
Pinkum
Borac
0
3
|
29.04.2018 12:00 | Pinkum | 0 : 3 | Borac |
29.04
Banja 1957
KMF Aranđelovac
2
4
|
29.04.2018 | Banja 1957 | 2 : 4 | KMF Aranđelovac |
29.04
10:00
OFK Vršac
ŽAK
4
1
|
29.04.2018 10:00 | OFK Vršac | 4 : 1 | ŽAK |
29.04
10:00
CFK
Hajduk Junior
3
2
|
29.04.2018 10:00 | CFK | 3 : 2 | Hajduk Junior | |||||
29.04
10:00
Arena SU
TSC
2
3
|
29.04.2018 10:00 | Arena SU | 2 : 3 | TSC | |||||
29.04
10:00
Bečej 1918
Tekstilac
2
1
|
29.04.2018 10:00 | Bečej 1918 | 2 : 1 | Tekstilac |
29.04
10:00
Radnički (SM)
Inđija
2
4
|
29.04.2018 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 4 | Inđija | |||||
29.04
10:00
Srem (SM)
Index
0
4
|
29.04.2018 10:00 | Srem (SM) | 0 : 4 | Index |
29.04
09:30
Zemun MK
BSK Borča MK
6
0
|
29.04.2018 09:30 | Zemun MK | 6 : 0 | BSK Borča MK | |||||
29.04
11:30
Voždovac MK
Brodarac MK
0
3
|
29.04.2018 11:30 | Voždovac MK | 0 : 3 | Brodarac MK |
29.04
11:00
PKB MK
OFK Beograd B MK
0
3
|
29.04.2018 11:00 | PKB MK | 0 : 3 | OFK Beograd B MK |
29.04
11:00
Rad
Kolubara
3
1
|
29.04.2018 11:00 | Rad | 3 : 1 | Kolubara |
29.04
09:30
Brodarac 1947
OLE
1
3
|
29.04.2018 09:30 | Brodarac 1947 | 1 : 3 | OLE | |||||
29.04
13:00
OFK Beograd
BSK Borča
1
1
|
29.04.2018 13:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | BSK Borča | |||||
29.04
16:00
Radnički (O)
BSK 1925
0
3
|
29.04.2018 16:00 | Radnički (O) | 0 : 3 | BSK 1925 | |||||
29.04
09:00
Voždovac
Teleoptik
2
4
|
29.04.2018 09:00 | Voždovac | 2 : 4 | Teleoptik |
29.04
10:00
Subotica
Spartak '06
2
7
|
29.04.2018 10:00 | Subotica | 2 : 7 | Spartak '06 | |||||
29.04
09:30
Spartak '05
Obilić
5
0
|
29.04.2018 09:30 | Spartak '05 | 5 : 0 | Obilić |
29.04
17:00
Jedinstvo
IMT
2
0
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | IMT |
29.04
11:00
Palilulac
Crvenka
3
4
|
29.04.2018 11:00 | Palilulac | 3 : 4 | Crvenka | |||||
29.04
09:00
Balkan
Torlak
1
2
|
29.04.2018 09:00 | Balkan | 1 : 2 | Torlak | |||||
29.04
11:00
Beograd 1929
Banja
4
0
|
29.04.2018 11:00 | Beograd 1929 | 4 : 0 | Banja |
29.04
12:00
Lokomotiva
Žarkovo
4
0
|
29.04.2018 12:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | Žarkovo |
29.04
17:00
Crvena zvezda MML
Kormoran
3
1
|
29.04.2018 17:00 | Crvena zvezda MML | 3 : 1 | Kormoran | |||||
29.04
13:30
Lokomotiva
Vrčin
6
1
|
29.04.2018 13:30 | Lokomotiva | 6 : 1 | Vrčin |
29.04
19:00
Zemun
Forza
7
1
|
29.04.2018 19:00 | Zemun | 7 : 1 | Forza | |||||
29.04
17:30
GSP Polet
Varga
2
3
|
29.04.2018 17:30 | GSP Polet | 2 : 3 | Varga |
29.04
10:00
Posavac Tisma
Radnički
2
3
|
29.04.2018 10:00 | Posavac Tisma | 2 : 3 | Radnički |
29.04
Omladinac
Posavina
6
1
|
29.04.2018 | Omladinac | 6 : 1 | Posavina | |||||
29.04
Buducnost
Zvezda
10
2
|
29.04.2018 | Buducnost | 10 : 2 | Zvezda | |||||
29.04
Skela
Sloga
12
1
|
29.04.2018 | Skela | 12 : 1 | Sloga |
29.04
20:30
Sinđelić
Loznica
26
28
|
29.04.2018 20:30 | Sinđelić | 26 : 28 | Loznica | |||||
29.04
19:30
Mačva
Morava
29
25
|
29.04.2018 19:30 | Mačva | 29 : 25 | Morava |
29.04
12:00
Novi Pazar
Radnički 1964
32
30
|
29.04.2018 12:00 | Novi Pazar | 32 : 30 | Radnički 1964 | |||||
29.04
20:00
Karađorđe
Bela Palanka
27
35
|
29.04.2018 20:00 | Karađorđe | 27 : 35 | Bela Palanka |
29.04
19:00
Srem SM
Jabuka
20
33
|
29.04.2018 19:00 | Srem SM | 20 : 33 | Jabuka |
29.04
16:30
Sloga
Metalac
34
35
|
29.04.2018 16:30 | Sloga | 34 : 35 | Metalac |
29.04
18:00
Paraćin
Rtanj
26
25
|
29.04.2018 18:00 | Paraćin | 26 : 25 | Rtanj |
29.04
19:00
Zrenjanin
Potisje Pleteks
24
41
|
29.04.2018 19:00 | Zrenjanin | 24 : 41 | Potisje Pleteks | |||||
29.04
17:00
Metalac
Vojvoda Stepa
42
25
|
29.04.2018 17:00 | Metalac | 42 : 25 | Vojvoda Stepa | |||||
29.04
20:00
ORK Pančevo
Slavija
31
30
|
29.04.2018 20:00 | ORK Pančevo | 31 : 30 | Slavija |
29.04
18:30
Rudar
Jagodina
32
32
|
29.04.2018 18:30 | Rudar | 32 : 32 | Jagodina | |||||
29.04
19:00
Arif Knjaz 1957
Mladost 1949
21
22
|
29.04.2018 19:00 | Arif Knjaz 1957 | 21 : 22 | Mladost 1949 |
29.04
18:30
Rakovica
Barič
50
26
|
29.04.2018 18:30 | Rakovica | 50 : 26 | Barič |
29.04
12:00
Dubočica 54 - 2
Železničar 1949 - 2
24
31
|
29.04.2018 12:00 | Dubočica 54 - 2 | 24 : 31 | Železničar 1949 - 2 |
29.04
12:00
Graničar
Sivac 69/2
32
27
|
29.04.2018 12:00 | Graničar | 32 : 27 | Sivac 69/2 | |||||
29.04
19:00
Rusin
Sombor
24
25
|
29.04.2018 19:00 | Rusin | 24 : 25 | Sombor |
29.04
18:00
Senta
Obilić
38
21
|
29.04.2018 18:00 | Senta | 38 : 21 | Obilić |
29.04
18:00
Crepaja
Glogonj
41
11
|
29.04.2018 18:00 | Crepaja | 41 : 11 | Glogonj | |||||
29.04
16:00
Radnički
Dolovo
24
29
|
29.04.2018 16:00 | Radnički | 24 : 29 | Dolovo |
29.04
19:00
Inđija 2
Vojka
24
33
|
29.04.2018 19:00 | Inđija 2 | 24 : 33 | Vojka | |||||
29.04
20:30
Jedinstvo
Beočin
28
23
|
29.04.2018 20:30 | Jedinstvo | 28 : 23 | Beočin |
29.04
18:00
Vojvodina
Metaloplastika
27
25
|
29.04.2018 18:00 | Vojvodina | 27 : 25 | Metaloplastika |
29.04
17:00
Deronje
Laki
16
16
|
29.04.2018 17:00 | Deronje | 16 : 16 | Laki |
29.04
17:00
Župa
Knjaz Miloš 2
24
25
|
29.04.2018 17:00 | Župa | 24 : 25 | Knjaz Miloš 2 |
29.04
14:00
Naisa 2
Rtanj
31
27
|
29.04.2018 14:00 | Naisa 2 | 31 : 27 | Rtanj | |||||
29.04
19:30
Radnički
Đerdap
21
19
|
29.04.2018 19:30 | Radnički | 21 : 19 | Đerdap | |||||
29.04
15:00
Vlasotince
Vranje
34
35
|
29.04.2018 15:00 | Vlasotince | 34 : 35 | Vranje | |||||
29.04
14:00
Dubočica
Jagodina 2
23
23
|
29.04.2018 14:00 | Dubočica | 23 : 23 | Jagodina 2 | |||||
29.04
19:00
Žitorađa
Topličanin
26
34
|
29.04.2018 19:00 | Žitorađa | 26 : 34 | Topličanin |
29.04
19:00
Radnički (O)
Mačva
44
27
|
29.04.2018 19:00 | Radnički (O) | 44 : 27 | Mačva |
29.04
16:00
Partizan
Obilić
30
26
|
29.04.2018 16:00 | Partizan | 30 : 26 | Obilić | |||||
29.04
17:00
Lehel
Naftagas (Ž)
24
33
|
29.04.2018 17:00 | Lehel | 24 : 33 | Naftagas (Ž) |
29.04
18:00
Sonta
Jugović (Ž)
16
32
|
29.04.2018 18:00 | Sonta | 16 : 32 | Jugović (Ž) | |||||
29.04
17:00
Rusin
Apatin (Ž)
10
37
|
29.04.2018 17:00 | Rusin | 10 : 37 | Apatin (Ž) |
29.04
18:00
Kolubara
VGSK
26
18
|
29.04.2018 18:00 | Kolubara | 26 : 18 | VGSK |
29.04
16:00
Morava
Remesiana
17
28
|
29.04.2018 16:00 | Morava | 17 : 28 | Remesiana |
29.04
19:00
Metalac
Zaječar 1949
17
37
|
29.04.2018 19:00 | Metalac | 17 : 37 | Zaječar 1949 |
29.04
20:00
Nova Pazova
International
4
0
|
29.04.2018 20:00 | Nova Pazova | 4 : 0 | International |
29.04
16:30
Put-inženjering
Vranje
1
4
|
29.04.2018 16:30 | Put-inženjering | 1 : 4 | Vranje |
29.04
21:00
Mićko trend
Tango
7
4
|
29.04.2018 21:00 | Mićko trend | 7 : 4 | Tango | |||||
29.04
19:00
Hajduk
Tisa
4
4
|
29.04.2018 19:00 | Hajduk | 4 : 4 | Tisa |
29.04
19:30
Prokuplje
Ozren
4
2
|
29.04.2018 19:30 | Prokuplje | 4 : 2 | Ozren |
29.04
15:00
Radnički
Partizan
24
46
|
29.04.2018 15:00 | Radnički | 24 : 46 | Partizan | |||||
29.04
16:00
Crvena Zvezda
Dorćol
42
12
|
29.04.2018 16:00 | Crvena Zvezda | 42 : 12 | Dorćol |
29.04
13:30
Crveni Kenguri
Vitez
40
20
|
29.04.2018 13:30 | Crveni Kenguri | 40 : 20 | Vitez |
29.04
13:00
Angel Warriors Čačak
Royal Crowns Kraljevo
22
0
|
29.04.2018 13:00 | Angel Warriors Čačak | 22 : 0 | Royal Crowns Kraljevo | |||||
29.04
16:15
Pastuvi Požarevac
Celtis Sombor
12
21
|
29.04.2018 16:15 | Pastuvi Požarevac | 12 : 21 | Celtis Sombor |
29.04
12:00
Smederevo Bedemi
Lavovi Vršac
6
14
|
29.04.2018 12:00 | Smederevo Bedemi | 6 : 14 | Lavovi Vršac | |||||
29.04
13:00
Hawks Obrenovac
Panthers Pančevo
14
21
|
29.04.2018 13:00 | Hawks Obrenovac | 14 : 21 | Panthers Pančevo | |||||
29.04
17:00
Pirates Zemun
Sharks Šabac
41
0
|
29.04.2018 17:00 | Pirates Zemun | 41 : 0 | Sharks Šabac |