XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2010 17:30 Mačva - Sloga (P) 7:0
2 21.08.2010 17:00 Vujić voda - Mačva 2:0
3 28.08.2010 17:00 Mačva - Sloga (PM) 3:0
4 05.09.2010 16:30 Partizan (BB) - Mačva 3:0
5 11.09.2010 16:30 Mačva - Sloga (BB) 0:1
6 19.09.2010 11:00 Polet (LJ) - Mačva 1:0
7 25.09.2010 16:00 Mačva - Šumadija (A) 1:0
8 02.10.2010 15:30 Mačva - Rudar (K) 0:0
9 09.10.2010 15:30 Budućnost - Mačva 1:1
10 16.10.2010 14:30 Mačva - FAP 1:0
11 23.10.2010 15:00 Jedinstvo - Mačva 2:2
12 30.10.2010 13:30 Mačva - Sloga (K) 0:0
13 07.11.2010 13:30 Železničar - Mačva 0:0
14 13.11.2010 13:00 Mačva - Sloboda (Č) 3:0
15 21.11.2010 13:00 Radnički Stobeks - Mačva 2:0
16 19.03.2011 14:30 Sloga (P) - Mačva 1:1
17 26.03.2011 14:30 Mačva - Vujić voda 4:0
18 02.04.2011 15:30 Sloga (PM) - Mačva 0:0
19 09.04.2011 15:30 Mačva - Partizan (BB) 0:1
20 16.04.2011 15:30 Sloga (BB) - Mačva 2:2
21 20.04.2011 16:00 Mačva - Polet (LJ) 5:0
22 23.04.2011 16:00 Šumadija (A) - Mačva 3:1
23 30.04.2011 16:00 Rudar (K) - Mačva 1:3
24 07.05.2011 16:00 Mačva - Budućnost 1:0
25 14.05.2011 16:30 FAP - Mačva 0:0
26 18.05.2011 16:30 Mačva - Jedinstvo 5:0
27 22.05.2011 16:30 Sloga (K) - Mačva 2:0
28 28.05.2011 17:00 Mačva - Železničar 1:2
29 05.06.2011 17:00 Sloboda (Č) - Mačva 1:2
30 12.06.2011 17:00 Mačva - Radnički Stobeks 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Sloga (K) 30 18 7 5 61
2 Sloga (BB) 30 16 9 5 57
3 Partizan (BB) 30 14 6 10 48
4 Radnički Stobeks 30 14 4 12 46
5 Rudar (K) 30 13 6 11 45
6 Mačva 30 11 9 10 42
7 Vujić voda 30 13 3 14 42
8 Sloga (PM) 30 11 8 11 41
9 Šumadija (A) 30 11 6 13 39
10 Železničar 30 9 11 10 38
11 Jedinstvo 30 10 7 13 37
12 Sloga (P) 30 10 7 13 37
13 Polet (LJ) 30 10 7 13 37
14 Sloboda (Č) 30 9 9 12 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Drina" FAP 30 9 6 15 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Drina" Budućnost 30 8 3 19 27
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu