XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2010 17:30 Rudar (K) - Radnički Stobeks 3:0
2 21.08.2010 17:00 Sloga (P) - Rudar (K) 0:2
3 27.08.2010 17:00 Rudar (K) - Vujić voda 3:1
4 04.09.2010 16:30 Sloga (PM) - Rudar (K) 2:0
5 11.09.2010 16:30 Rudar (K) - Partizan (BB) 2:1
6 18.09.2010 16:00 Sloga (BB) - Rudar (K) 1:0
7 25.09.2010 16:00 Rudar (K) - Polet (LJ) 0:0
8 02.10.2010 15:30 Mačva - Rudar (K) 0:0
9 09.10.2010 15:30 Rudar (K) - Šumadija (A) 6:0
10 16.10.2010 14:30 Rudar (K) - Budućnost 2:0
11 23.10.2010 15:00 FAP - Rudar (K) 1:2
12 30.10.2010 13:30 Rudar (K) - Jedinstvo 1:0
13 24.11.2010 13:00 Sloga (K) - Rudar (K) 2:1
14 13.11.2010 13:00 Rudar (K) - Železničar 1:0
15 21.11.2010 13:00 Sloboda (Č) - Rudar (K) 2:0
16 20.03.2011 14:30 Radnički Stobeks - Rudar (K) 4:0
17 26.03.2011 14:30 Rudar (K) - Sloga (P) 0:2
18 02.04.2011 15:30 Vujić voda - Rudar (K) 1:0
19 09.04.2011 15:30 Rudar (K) - Sloga (PM) 2:1
20 17.04.2011 15:30 Partizan (BB) - Rudar (K) 0:0
21 20.04.2011 16:00 Rudar (K) - Sloga (BB) 1:0
22 24.04.2011 11:00 Polet (LJ) - Rudar (K) 1:1
23 30.04.2011 16:00 Rudar (K) - Mačva 1:3
24 07.05.2011 16:00 Šumadija (A) - Rudar (K) 3:1
25 14.05.2011 16:30 Budućnost - Rudar (K) 0:1
26 18.05.2011 16:30 Rudar (K) - FAP 1:2
27 21.05.2011 16:30 Jedinstvo - Rudar (K) 2:2
28 28.05.2011 17:00 Rudar (K) - Sloga (K) 1:1
29 05.06.2011 17:00 Železničar - Rudar (K) 3:1
30 12.06.2011 17:00 Rudar (K) - Sloboda (Č) 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Sloga (K) 30 18 7 5 61
2 Sloga (BB) 30 16 9 5 57
3 Partizan (BB) 30 14 6 10 48
4 Radnički Stobeks 30 14 4 12 46
5 Rudar (K) 30 13 6 11 45
6 Mačva 30 11 9 10 42
7 Vujić voda 30 13 3 14 42
8 Sloga (PM) 30 11 8 11 41
9 Šumadija (A) 30 11 6 13 39
10 Železničar 30 9 11 10 38
11 Jedinstvo 30 10 7 13 37
12 Sloga (P) 30 10 7 13 37
13 Polet (LJ) 30 10 7 13 37
14 Sloboda (Č) 30 9 9 12 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Drina" FAP 30 9 6 15 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Drina" Budućnost 30 8 3 19 27