XS
SM
MD
LG
Rukomet - Muškarci (2010-2011)
Super liga

Utakmice

Kolo Datum Utakmica Rezultat
1 18.09.2010 Kolubara - Vojvodina Železničar 32:30
2 25.09.2010 Vojvodina Železničar - Metaloplastika 32:27
3 02.10.2010 Planinka Prolom voda - Vojvodina Železničar 27:27
4 09.10.2010 Crvena Zvezda - Vojvodina Železničar 38:29
5 17.10.2010 Vojvodina Železničar - Smederevo 24:21
6 23.10.2010 Partizan - Vojvodina Železničar 31:24
7 03.11.2010 Vojvodina Železničar - Požarevac 21:25
8 06.11.2010 PKB - Vojvodina Železničar 22:17
9 11.11.2010 Vojvodina Železničar - Radnički 32:35
10 13.11.2010 Naisus - Vojvodina Železničar 18:18
11 20.11.2010 Vojvodina Železničar - Vranje 28:24
12 27.11.2010 Priboj - Vojvodina Železničar 31:29
13 05.12.2010 Vojvodina Železničar - Dinamo 25:24
14 12.12.2010 Jugović Unimet - Vojvodina Železničar 24:23
15 21.12.2010 Vojvodina Železničar - Crvenka 29:27
16 13.02.2011 Vojvodina Železničar - Kolubara 30:29
17 19.02.2011 Metaloplastika - Vojvodina Železničar 21:28
18 26.02.2011 Vojvodina Železničar - Planinka Prolom voda 32:26
19 07.03.2011 Vojvodina Železničar - Crvena Zvezda 24:29
20 19.03.2011 Smederevo - Vojvodina Železničar 26:27
21 29.03.2011 Vojvodina Železničar - Partizan 25:34
22 03.04.2011 Požarevac - Vojvodina Železničar 35:36
23 09.04.2011 Vojvodina Železničar - PKB 35:39
24 16.04.2011 Radnički - Vojvodina Železničar 22:25
25 04.05.2011 Vojvodina Železničar - Naisus 39:34
26 29.04.2011 Vranje - Vojvodina Železničar 33:28
27 07.05.2011 Vojvodina Železničar - Priboj 38:37
28 21.05.2011 Dinamo - Vojvodina Železničar 33:31
29 28.05.2011 Vojvodina Železničar - Jugović Unimet 35:36
30 04.06.2011 Crvenka - Vojvodina Železničar 34:30
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Partizan 30 27 0 3 54
2 Crvena Zvezda (-2) 30 21 4 5 44
3 Kolubara 30 20 1 9 41
4 Metaloplastika 30 18 4 8 40
5 Radnički 30 18 4 8 40
6 PKB 30 17 5 8 39
7 Planinka Prolom voda 30 14 5 11 33
8 Vojvodina Železničar 30 13 2 15 28
9 Jugović Unimet 30 11 5 14 27
10 Požarevac 30 10 7 13 27
11 Crvenka 30 8 2 20 18
12 Vranje 30 8 2 20 18
13 Dinamo 30 8 2 20 18
14 Smederevo 30 6 5 19 17
15 Naisus 30 7 3 20 17
16 Priboj 30 8 1 21 17

Nenad76 je postavio komentar
Veceras su se odrzali izbori u strucno strukovnoj organizaciji sudija Zapadne Srbije i pobedio je Slobodan Veselinovic iz Valjeva. Pobedu je odneo 20:19 a njegov protiv kandidat bio je Mile Gavrilovic iz Pozege. Slobodan Veselinovic postavio je svoje podpredsednike a to su Dragan Zivanovic i Goran Milanovic. Puno uspeha novo izabranom timu na celu sa Veselim.
sportdc.net je podelio utakmicu
SKOLA Fudbala DLD19 Arandjelovac 1 сат · REZULTATI : 07.02.2016 GRUPA III IV/3 - DLD19 ANĐELI 1 0:4 Strelci : Dimitrije Đorđević 2 , Stefan Jovanović 1, Stefan Martinović 1 IV/1-IV/3 1:2 Strelci : Nikola Vuković 2 ,Doganjić M. 1 IV/5 - DLD19 ANĐELI 1 0:9 Strelci : Dimitrije Đorđević 4 , Stefan Jovanović 3 , Patar Tomić 1 , Aca Buđevac 1 IV/1 - DLD19 ANĐELI 2 1:1 Strelci : Nemanja Zujalović 1, Todor Đokić 1 TABELA : 1. DLD19 ANĐELI 1 2 2 0 0 13:0 +13 6 2. IV/3 2 1 0 1 2:5 -3 3 3. DLD19 ANĐELI 2 1 0 1 0 1:1 0 1 4. IV/1 2 0 1 1 2:3 - 1 1 5. IV/5 1 0 0 1 0:9 -9 0
webmaster je postavio link