Zona Zapad: Osmicom umarširali u Srpsku ligu

Varvarin:

Pravom goleadom fudbaleri Temnića umarširali su u Srpsku ligu i teoretski dva kola pre kraja i to bez poraza.Ovaj pažljivo selektiran tim od strane njegovog idejnog tvorca predsednika Darka Brankovića od samog početka krenuo je žestoko . Već u 3 minutu varvarinski LJuba Baranin) mladi Radosavljević sjajno je prošao po desnoj strani i sa nekih 17-18 metara savladao  gostujućeg golmana,već u 18 minutu varvarinski tobdžija Milan Marković povisio je na 2:0. Domaći propustaju potom mnogo šansi a kazna stiže preko Jovana Miladinoviča u 29 i 31 minutu ali bilo je to sve od gostiju samo minut kasnije Dušan Manojlović dovodi domaće u vođstvo a kraj poluvremena završava ljubimac domaće publike Dušan Ćosić za 4:2 i poluvreme.

U drugom delu postojao je samo jedan tim .Domaći su postigli još 4 gola a mogli su mnogo više da nije bilo prečki,stativa, promašaja u zicer situacijama. Na kraju slavlje domaćina na centru(Foto: DB) uz tradicionalni ples gen,sekretara Radise Dolića za plasman u Srpsku ligu posle 12 godina posta ali ovoga puta bez poraza u prvenstvu svakako za čestitke i istoriju.

Temnić- Rembas (Resavica) 8.2(4.2)

Strelci: 1:0 Radosavljević u 3,2.0 Milan Marković u 18,2:1 Miladinović u 29,2:2 Miladinović u 31,3:2 Manojlović u 32,4:2 Ćosić u 45 ,5:2 Manojlović u 53,6:2 Velisavljević u 60,7:2 Milan Marković u 70,8:2 Milan Marković u 80 minutu.Stadion Temnića,gledalaca 300.Sudija : Žikić Dejan (Paraćin) 7,5,Opomenuti igrači: Petković (Temnić) i Miletić(Rembas)

TEMNIĆ: Slobodan Marković 7,Radosavljević 8,Ćosić 7,5,Velisavljević 7,5,Pešić 7,5,Žerjav 7,5,Miletić 7,5(Rajković 7),Milan Marković 8,5,Manojlović 8(Mihajlović 7),Petković 7,Vladimir Stojković 7(Jovanović 7,5)

REMBAS:  Gitarić 5,Radosavljević 5,5,Maksimović 5,5,Jevtić 5,Đorđević 5,Angelkovski 5,5,Jović 6,Miletić 5,Lončarević 5,5,Marković 5,5, Miladinović 7.

Igrač Utakmice: Milan Marković ( Temnić)