Prva Rasinska okružna liga: Jovan Kursula - Trajal 1:4
23.10.2011 S.Blagojević

Brži poletniji, okretniji igrači Trajala očitali su domaćim igračima pravu lekciju a rezultat toga su 4 gola u mreži Lazića već u prvom poluvremenu. U drugom delu viđena je lepa igra sa dosta šansi na obe strane ali je rezultat ostao nepromenjen.Kod domaćih niko sem Vladana Timotijevića ne zaslužuje prelaznu ocenu a gosti su ostavili utisak ekipe koja će biti glavni kandidat za prvaka.

Strelci: 0:1 Ivanović u 19, 0:2 Vlajić u 23, 0:3 Vlajić u 28, 1:3 Timotijević  37, 1:4 Vlajić u 41 minutu. Stadion Temnića u Varvarinu, gledalaca 50. Sudija Jevtić Goran (Velika Kruševica). Opomenuti igrači: Vujović i Arsić (Trajal). Igrač utakmice: Vlajić Stefan (Trajal).

Jovan Kursula: Lazić, Boškovac, Nikola Savić, Petković, Pavlović, Ivanović, Nenad Krstić, Pantić, Saša Krstić, Antić (Milutinović), Timotijević.
Trajal: Bratislav Jovanović, Arsić, Vujović (Stojanović), Popović (Bogdanović), Nedić, Nikola Lazić, Gavrilović, Stefan Jovanović (Nikolić), Ivanović, Stefan Đorđević, Vlajić.