XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 139 utakmica za dan
Nedelja, 17 Mart 2013

Fudbal

17.03.2013 14:30 Radnički 1923 3 : 2 Hajduk
17.03.2013 13:00 Radnički (N) 2 : 1 Crvena zvezda
17.03.2013 14:30 Novi Pazar 2 : 1 Smederevo
17.03.2013 14:30 Javor 1 : 2 BSK Borča
17.03.2013 18:00 Partizan 2 : 0 OFK Beograd
17.03.2013 15:00 BSK Bujanovac 3 : 1 Balkanski
17.03.2013 15:00 Zloćudovo 0 : 3 SFK Moravac
17.03.2013 15:00 Malošište 2 : 2 Zaplanjac
17.03.2013 15:00 Pukovac 0 : 3 Pusta Reka
17.03.2013 15:00 Rudar Alpos 1 : 0 Sloga
17.03.2013 15:00 Jedinstvo 0 : 1 Napredak
17.03.2013 15:00 Župa 3 : 1 Dunav
17.03.2013 15:00 Pepeljevac 0 : 3 Jedinstvo
17.03.2013 15:00 Rembas 4 : 3 Radnički (L)
17.03.2013 15:00 Napredak (D) 1 : 3 OFK Bor
17.03.2013 15:00 Kablovi 2 : 1 Juhor
17.03.2013 15:00 Majdanpek 0 : 0 Dragocvet
17.03.2013 15:00 Šumadinac 1 : 1 Jedinstvo
17.03.2013 15:00 Maršić 2 : 0 Ćava
17.03.2013 15:00 Arsenal 4 : 0 Budućnost
17.03.2013 15:00 Seljak 1 : 2 Jadran
17.03.2013 15:00 Vinogradi DB 4 : 2 Partizan
17.03.2013 15:00 Sloga 2 : 2 Šumadija
17.03.2013 15:00 Sušica 1 : 0 Kolonija
17.03.2013 15:00 Korićani 2 : 1 Erdoglija 1931
17.03.2013 14:30 Mladi Borac 0 : 3 Makce
17.03.2013 14:30 Vihor 1 : 2 Sloga (B)
17.03.2013 14:30 Crni Vrh 6 : 2 Borac
17.03.2013 14:30 Sloga (D) 0 : 3 Omladinac
17.03.2013 14:30 Mlava 0 : 3 Integral
17.03.2013 14:30 Petar Dobrnjac 1 : 3 Železničar
17.03.2013 14:30 Mladost 2 : 1 Polet
17.03.2013 14:30 Napredak 0 : 0 Beli Orao
17.03.2013 11:00 Železničar 4 : 0 Polet
17.03.2013 14:30 Šumadinac 2 : 1 Borac
17.03.2013 14:30 Budućnost 0 : 5 Proleter
17.03.2013 14:30 Omladinac 1 : 2 Napredak
17.03.2013 14:30 Radnik 1 : 2 Bresje Superior
17.03.2013 14:30 Sloboda 3 : 1 Šumadija
17.03.2013 14:30 Pobeda 1 : 1 Glavaš
17.03.2013 13:30 Morava 13 : 1 Trešnjevka
17.03.2013 13:30 Levosoje 0 : 3 Biljača
17.03.2013 13:30 Nebeski Andjeli 4 : 0 Pavlovac
17.03.2013 13:30 Kondiva 0 : 1 Besa
17.03.2013 13:30 Ternoci 2 : 1 Čelik
17.03.2013 13:30 As 0 : 3 Vranjska Banja
17.03.2013 Bobište 0 : 0 Umac
17.03.2013 Jablanica 0 : 0 Budućnost
17.03.2013 Šumadija 2 : 0 Progres
17.03.2013 Mladi Borac 1 : 2 Mladost
17.03.2013 Plantaža 0 : 0 Jedinstvo (B)
17.03.2013 Čekmin 4 : 1 Sloga
17.03.2013 Radan 4 : 0 OFK Morava
17.03.2013 14:30 Trajal 2 : 3 Jovan Kursula
17.03.2013 14:30 Naupare 4 : 1 Jedinstvo 1936
17.03.2013 14:30 Sloga (Ć) 1 : 0 Jasika
17.03.2013 14:30 Gradina 2 : 1 Jastrebac
17.03.2013 14:30 Poljoprivrednik 1 : 1 FUD
17.03.2013 14:30 Sremac 1 : 1 Hajduk 1932
17.03.2013 14:30 Sloven (S) 1 : 1 Jadran
17.03.2013 14:30 Kupinovo 1 : 2 Donji Petrovci
17.03.2013 14:30 Graničar 3 : 2 Ljukovo
17.03.2013 14:30 Mladost (DK) 3 : 1 Ušće
17.03.2013 14:30 Rubin 4 : 1 Omladinac
17.03.2013 14:30 Beli Orlovi 2 : 3 Župski biseri
17.03.2013 14:30 Borac 1 : 5 Baštovan
17.03.2013 14:30 Mladost (T) 0 : 7 Mladi radnik
17.03.2013 14:30 OFK Ribare 3 : 2 Dedina
17.03.2013 14:30 Mačkovac 5 : 1 Rasina
17.03.2013 14:30 13. April 2 : 2 Sloga
17.03.2013 14:30 Gornji Stepoš 0 : 0 Kupci
17.03.2013 14:30 Čitluk 3 : 3 Kapidžija
17.03.2013 14:30 Dušan Ristić 2 : 4 Dvorane
17.03.2013 14:30 Belović 4 : 1 Mudrakovac
17.03.2013 14:30 Graničar (G) 1 : 0 Graničar (K)
17.03.2013 14:30 OFK Zeka Buljubaša 3 : 1 Dunav
17.03.2013 14:30 Sloga 0 : 0 Napredak (V)
17.03.2013 14:30 Lovac 0 : 1 Napredak (P)
17.03.2013 14:30 Borac 1 : 2 Železničar
17.03.2013 14:30 Jedinstvo (P) 0 : 2 Hrtkovci
17.03.2013 14:30 Napredak (B) 2 : 5 Mlava
17.03.2013 14:30 Pobeda 2 : 1 Napredak (P)
17.03.2013 14:30 Metalac 1 : 3 Dizel
17.03.2013 14:30 Sloga (L) 7 : 1 Dunav
17.03.2013 14:30 Proleter 3 : 3 Zemljoradnik
17.03.2013 14:30 Vojvoda Milenko 2 : 0 Stig
17.03.2013 Timok 0 : 0 Radnički 1923
17.03.2013 10:00 Arsenal 0 : 0 FAP
17.03.2013 11:00 Mladost 3 : 2 Javor
17.03.2013 11:00 Goč 0 : 2 Novi Pazar
17.03.2013 13:30 Šumadija 1903 3 : 0 Bane
17.03.2013 Jadran 3 : 1 Zlatar
17.03.2013 GFK Jasenica 1911 3 : 0 Karađorđe
17.03.2013 Šumadija 0 : 0 Smederevo
17.03.2013 Rudar 1 : 2 Šumadija
17.03.2013 Morava 2 : 0 Pinkum
17.03.2013 11:00 Čačak 94 2 : 1 Novi Pazar
17.03.2013 Sloga (K) 2 : 0 Javor
17.03.2013 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Metalac (K)
17.03.2013 Bane 2 : 2 Sušica
17.03.2013 10:00 Jedinstvo 0 : 8 Mačva
17.03.2013 12:00 Savacijum 4 : 0 Radnicki Stobex
17.03.2013 10:00 Jedinstvo 4 : 1 Železničar
17.03.2013 Napredak 3 : 1 Zemun
17.03.2013 Seljak 0 : 7 Šumadija
17.03.2013 10:00 Radnički 1 : 3 Budućnost
17.03.2013 10:00 Savacijum 1 : 2 Osecina

Košarka

17.03.2013 17:00 Szolnoki Olaj 90 : 79 Zadar
17.03.2013 20:15 Igokea 84 : 75 Krka
17.03.2013 17:00 Cedevita 92 : 78 Cibona
17.03.2013 18:00 Radnički 78 : 73 Proleter Naftagas
17.03.2013 16:00 Beovuk 72 102 : 92 Crnokosa
17.03.2013 18:00 Partizan Mts MT 90 : 98 Meridiana
17.03.2013 18:30 Beočin 53 : 68 Šumadija
17.03.2013 19:00 Srbobran 60 : 61 Vrbas Medela
17.03.2013 15:00 Topličanin 0 : 20 Gimnazijalac Partizan
17.03.2013 17:00 Paraćin 60 : 120 Palanka 2012

Odbojka

17.03.2013 18:00 Đerdap 0 : 3 Partizan Termoelektro 1:2
17.03.2013 16:00 Ribnica 2 3 : 2 Partizan
17.03.2013 19:30 Desetka 3 : 2 Mladost
17.03.2013 15:00 Milenijum 2 : 3 Niš
17.03.2013 17:00 Timok 3 : 0 Knjaževac
17.03.2013 Obrenovac 3 : 0 Šumadija
17.03.2013 12:00 Sloboda S 2 : 3 Libero ČA
17.03.2013 17:00 Trstenik 3 : 1 Zlatibor
17.03.2013 Sjenica 3 : 0 Lučani
17.03.2013 Omladinac 3 : 1 KI 0230
17.03.2013 Dunav 0 : 3 Vrbas
17.03.2013 Jagodina 1 : 3 Student

Rukomet

17.03.2013 17:00 Vrbas Carnex 27 : 36 Partizan
17.03.2013 17:30 Titel Džon Dir 29 : 30 Dinamo
17.03.2013 17:00 Sloga 27 : 25 Priboj
17.03.2013 17:30 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 38 : 27 15 oktobar
17.03.2013 19:00 Bane 24 : 29 Radnički 2
17.03.2013 19:00 Aleksinac 30 : 38 Pirot
17.03.2013 18:00 Kučevo 37 : 17 Zaječar 2
17.03.2013 18:00 Knjaževac 25 : 24 Topličanin

Futsal

17.03.2013 Kikinda 1 : 5 SAS
17.03.2013 92 4 : 6 Kosjerić
erke996 je tipovao utakmicu
igor00 je podelio utakmicu
djido81 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Sale13 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Sale13 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu