MFL Sombor: Berićetni Partizanov izlet u Šikari

Fudbaleri kupsinskog Partizana imali su berićetan izlet  u somborskoj izletničkoj šumi Šikari, i kući su se vratili sa nova tri boda i pobedom nad domaćinima od 2:4. Utakmicu su otvorili vođstvom već  u 5 minuti ,kada je Nikola Vrančić savladao čuvara domaće mreže.Topalov je u 35 minuti izjednačio na 1:1 i to je bio rezultat prvoga dela.Na samom početku nastavka,Đurišić je svoj tim doveo do vođstva od 2:1,a radost je trajala samo 8 minuta,kada je  kapiten Partizana, Dujmović poravnao na 2:2.Prednost gostima donosi Vrančić, drugim golom u 75minuti,a minut pre kraja,Toni Bujak iz penala, završava posao i postavlja konačnih 2:4  za goste.Ovo je treća uzastopna pobeda fudbalera iz Kupusine,a četa trernera Alberta Hernausa sada zauzima osmu poziciju na tabeli sa 34 boda, dok njihovi današnji protivnici ovim , drugim uzastopnim porazom,,  sa 20 bodova, drže  četrnaestu poziciju Međuopštinske Lige.

OFK ŠIKARA-PARTIZAN  2:4 (1:1)

Sombor-Šikara,27.april 2014 godine.Igralište Šikare. Gledalaca 100.Sudija :Balać (Apatin)Pomoćnici Krizmanić i Đipalo(Sombor) Delegat Kosanović (Kljajićevo).Strelci: Topalov u 35 i Đurišić u 47 za OFK Šikaru, a Vrančić u 5 i 75, Dujmović u 55  i T.Bujak u 89 iz penala.Žuti kartoni: Đurišić, Žeželj,Antičević i Petreš (OFKŠikara),a Dujmović i Halas (Partizan)Crveni kartona nije bilo.

OFK ŠIKARA : Dubravac,Tešić, Petreš, Serenčeš, Budai, Antičević,Obradović, Pein, Mišković (Topalov od 25), Đurišić(od 76 Mandić) i Žeželj

PARTIZAN : Bašić, Topalov, Mandić(Popović od 80), Mufić, Đurđev, Halas,Damjanović(Rončević od 50), Delija (E. Bujak od 70), Dujmović, Vrančić i T. Bujak