XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 761 utakmica za dan
Nedelja, 30 Septembar 2018


Fudbal

Dinamo
Vranje
1 : 0
Mačva
Šabac
30.09.2018 19:00
Dinamo
1 : 0
Mačva
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Rad
Beograd
30.09.2018 19:00
OFK Bačka
1 : 0
Rad
Proleter
Novi Sad
4 : 1
Zemun
Zemun
30.09.2018 15:00
Proleter
4 : 1
Zemun
Radnički (N)
Niš
2 : 2
Partizan
Beograd
30.09.2018 19:00
Radnički (N)
2 : 2
Partizan
Voždovac
Beograd
1 : 0
Radnik
Surdulica
30.09.2018 19:00
Voždovac
1 : 0
Radnik
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
30.09.2018 15:00
Spartak ŽK
0 : 1
Vojvodina
Napredak
Kruševac
1 : 1
Čukarički
Beograd
30.09.2018 19:00
Napredak
1 : 1
Čukarički
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Inđija
Inđija
30.09.2018 15:30
Budućnost
0 : 1
Inđija
Sinđelić
Beograd
3 : 0
Bežanija
Beograd
30.09.2018 15:30
Sinđelić
3 : 0
Bežanija
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
30.09.2018 15:30
Zlatibor
2 : 0
Novi Pazar
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 1
Borac
Čačak
30.09.2018 19:00
Metalac
2 : 1
Borac
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 0
Sloboda
Užice
30.09.2018 15:30
OFK Žarkovo
2 : 0
Sloboda
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Teleoptik
Zemun
30.09.2018 15:30
TSC
3 : 0
Teleoptik
Željezničar
Sarajevo
1 : 2
GOŠK
Gabela
30.09.2018 19:00
Željezničar
1 : 2
GOŠK
Borac
Banja Luka
2 : 0
Sloga
Gornje Crnjelovo
30.09.2018 18:00
Borac
2 : 0
Sloga
Arsenal
Tivat
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
30.09.2018 15:00
Arsenal
0 : 0
Jedinstvo
Berane
Berane
0 : 2
Igalo
Herceg Novi
30.09.2018 15:00
Berane
0 : 2
Igalo
Jezero
Plav
1 : 1
Bokelj
Kotor
30.09.2018 15:00
Jezero
1 : 1
Bokelj
Kom
Podgorica
2 : 0
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
30.09.2018 15:00
Kom
2 : 0
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Otrant
Ulcinj
1 : 2
Dečić
Tuzi
30.09.2018 15:00
Otrant
1 : 2
Dečić
Čelik
Nikšić
3 : 5
Polet Stars
Nikšić
30.09.2018 15:00
Čelik
3 : 5
Polet Stars
Zabjelo
Podgorica
0 : 2
Bratstvo
Cijevna
30.09.2018 15:00
Zabjelo
0 : 2
Bratstvo
Ribnica
Podgorica
0 : 3
Crvena stijena
Podgorica
30.09.2018 10:00
Ribnica
0 : 3
Crvena stijena
Ibar
Rožaje
2 : 0
Pljevlja 97
Pljevlja
30.09.2018 15:00
Ibar
2 : 0
Pljevlja 97
Petnjica
Petnjica
4 : 1
Komovi
Andrijevica
30.09.2018 15:00
Petnjica
4 : 1
Komovi
Sloga (SB)
Stari Bar
4 : 3
Hajduk
Bar
30.09.2018 15:30
Sloga (SB)
4 : 3
Hajduk
Sloga (R)
Radovići
4 : 0
Cetinje
Cetinje
30.09.2018 15:00
Sloga (R)
4 : 0
Cetinje
Dunav
Stari Banovci
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
30.09.2018 15:30
Dunav
0 : 0
Radnički (NP)
Kabel
Novi Sad
5 : 0
Mladost
Bački Jarak
30.09.2018 10:00
Kabel
5 : 0
Mladost
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 1
Drina
Ljubovija
30.09.2018 15:00
Proleter Mihajlovac
2 : 1
Drina
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Radan
Lebane
30.09.2018 11:00
SFS Borac
1 : 0
Radan
Rtanj
Boljevac
0 : 0
Car Konstantin
Niš
30.09.2018 15:30
Rtanj
0 : 0
Car Konstantin
Temnić 1924
Varvarin
4 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
30.09.2018 15:30
Temnić 1924
4 : 2
GFK Dubočica
Radnički (P)
Pirot
5 : 0
Budućnost
Popovac
30.09.2018 15:30
Radnički (P)
5 : 0
Budućnost
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
30.09.2018 15:30
Kolubara
2 : 1
OFK Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
30.09.2018 15:30
Crvena Zvezda
2 : 1
Stepojevac Vaga
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Prva Iskra
Barič
30.09.2018 15:30
Zvezdara
1 : 0
Prva Iskra
Vojvodina 1928
Perlez
3 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
30.09.2018 15:30
Vojvodina 1928
3 : 1
Kikinda 1909
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
30.09.2018 15:30
ŽAK
1 : 1
Jedinstvo (NB)
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 4
Sloga (E)
Erdevik
30.09.2018 15:30
LSK Laćarak
0 : 4
Sloga (E)
Hajduk (D)
Divoš
1 : 0
Podunavac
Belegiš
30.09.2018 15:30
Hajduk (D)
1 : 0
Podunavac
Hajduk (B)
Beška
2 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
30.09.2018 15:30
Hajduk (B)
2 : 0
Borac (Š)
Radnički 1912/FK Stanišić
Sombor
2 : 0
Mladost (T)
Turija
30.09.2018 15:30
Radnički 1912/FK Stanišić
2 : 0
Mladost (T)
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 1
Bačka
Pačir
30.09.2018 15:30
Mladost (BP)
1 : 1
Bačka
Budućnost
Mladenovo
0 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
30.09.2018 15:30
Budućnost
0 : 0
Sloga (Č)
Tisa
Adorjan
2 : 0
Crvenka
Crvenka
30.09.2018 15:30
Tisa
2 : 0
Crvenka
BSK
Bački Brestovac
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
30.09.2018 15:30
BSK
0 : 0
Radnički (S)
Bane 1931
Raška
0 : 1
Šumadija (T)
Toponica
30.09.2018 15:00
Bane 1931
0 : 1
Šumadija (T)
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 2
Apolon 2018
Kovači
30.09.2018 15:00
Novi Pazar 1928
1 : 2
Apolon 2018
Real
Podunavci
3 : 3
Sušica
Kragujevac
30.09.2018 15:00
Real
3 : 3
Sušica
Polet
Ratina
0 : 1
Vodojaža
Grošnica
30.09.2018 15:00
Polet
0 : 1
Vodojaža
OFK Napredak
Markovac
3 : 3
VGSK
Veliko Gradište
30.09.2018 15:00
OFK Napredak
3 : 3
VGSK
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Morava
Velika Plana
30.09.2018 15:00
Petar Dobrnjac
2 : 1
Morava
Homoljac
Žagubica
0 : 1
Karađorđe
Topola
30.09.2018 15:00
Homoljac
0 : 1
Karađorđe
Zvižd
Kučevo
2 : 2
Rudar
Stamnica
30.09.2018 15:00
Zvižd
2 : 2
Rudar
Udarnik
Lozovik
0 : 1
RSK
Rabrovo
30.09.2018 15:00
Udarnik
0 : 1
RSK
Partizan 1945
Darosava
1 : 0
Borac 1932
Ralja
30.09.2018 15:00
Partizan 1945
1 : 0
Borac 1932
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Radjevac
Krupanj
30.09.2018 15:00
Železničar
2 : 0
Radjevac
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 1
OFK Divci
Divci
30.09.2018 15:00
Radnički Stobeks
0 : 1
OFK Divci
Borac
Lešnica
2 : 0
Mačva 2005
Bogatić
30.09.2018 15:00
Borac
2 : 0
Mačva 2005
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 1
Zadrugar
Lajkovac
30.09.2018 15:00
Vrelo Sport
3 : 1
Zadrugar
OFK Osečina
Osečina
2 : 1
Radnički Šabački
Šabac
30.09.2018 15:00
OFK Osečina
2 : 1
Radnički Šabački
Brezovica
Brezovica
0 : 1
Radnički (V)
Valjevo
30.09.2018 15:00
Brezovica
0 : 1
Radnički (V)
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
LFK Mladost
Lučani
30.09.2018 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 2
LFK Mladost
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Polet (T)
Trbušani
30.09.2018 15:00
Zlatar
3 : 0
Polet (T)
Sloga (S)
Sjenica
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
30.09.2018 15:00
Sloga (S)
0 : 0
Takovo
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
30.09.2018 15:30
OFK Brzi Brod
1 : 1
Vlasina
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
30.09.2018 15:30
Jablanica
1 : 1
Jedinstvo (P)
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 2
Morava
Vladičin Han
30.09.2018 15:30
Mladost (B)
1 : 2
Morava
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 1
Sloga
Leskovac
30.09.2018 11:00
Tanasko Rajić
0 : 1
Sloga
Dragocvet
Dragocvet
0 : 0
Župa
Aleksandrovac
30.09.2018 15:30
Dragocvet
0 : 0
Župa
Morava 1918
Ćuprija
1 : 1
Rembas
Resavica
30.09.2018 15:30
Morava 1918
1 : 1
Rembas
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
2 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
30.09.2018 15:30
Jastrebac (VŠ)
2 : 0
OFK Lugomir
Bošnjane
Bošnjane
3 : 0
Levač
Rekovac
30.09.2018 15:30
Bošnjane
3 : 0
Levač
Jastrebac (B)
Blace
4 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
30.09.2018 15:30
Jastrebac (B)
4 : 1
Jedinstvo (M)
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Napredak (D)
Drenovac
30.09.2018 15:30
OFK Topličanin
2 : 0
Napredak (D)
Juhor
Obrež
4 : 1
Žitorađa
Žitorađa
30.09.2018 15:30
Juhor
4 : 1
Žitorađa
Bukovik
Razanj
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
30.09.2018 15:30
Bukovik
1 : 0
Majdanpek
OFK Slatina
Bor
0 : 0
Timok 1919
Zaječar
30.09.2018 15:30
OFK Slatina
0 : 0
Timok 1919
Kablovi
Zaječar
0 : 0
Đerdap
Kladovo
30.09.2018 15:30
Kablovi
0 : 0
Đerdap
Orljane
Orljane
0 : 1
Moravica
Subotinac
30.09.2018 15:30
Orljane
0 : 1
Moravica
Hajduk Veljko
Negotin
5 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
30.09.2018 15:30
Hajduk Veljko
5 : 0
Naša krila 1936
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 2
Timočanin
Knjaževac
30.09.2018 15:30
Rudar Alpos
0 : 2
Timočanin
Hajduk
Beograd
2 : 1
Torlak
Kumodraž
30.09.2018 11:00
Hajduk
2 : 1
Torlak
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
30.09.2018 15:30
Studenski Grad
0 : 0
TEK Sloga
Komgrap
Beograd
1 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
30.09.2018 15:30
Komgrap
1 : 1
BSK Batajnica
BSK Baćevac
Baćevac
2 : 3
Turbina
Vreoci
30.09.2018 15:30
BSK Baćevac
2 : 3
Turbina
Sremčica
Sremčica
2 : 2
Napredak
Medoševac
30.09.2018 15:30
Sremčica
2 : 2
Napredak
Budućnost
Zvečka
0 : 1
Mladenovac
Mladenovac
30.09.2018 15:30
Budućnost
0 : 1
Mladenovac
2. Oktobar
Kumane
4 : 0
Banat
Čenta
30.09.2018 15:30
2. Oktobar
4 : 0
Banat
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 0
Delija
Mokrin
30.09.2018 15:30
Mladost (BD)
3 : 0
Delija
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 1
Rusanda
Melenci
30.09.2018 15:30
Crvena zvezda (VS)
4 : 1
Rusanda
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 1
Lehel
Mužlja
30.09.2018 15:30
Crvena Zvezda (RS)
1 : 1
Lehel
Borac
Aleksandrovo
1 : 2
Naftagas
Elemir
30.09.2018 15:30
Borac
1 : 2
Naftagas
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 1
Polet
Nakovo
30.09.2018 15:30
Radnički 1911
2 : 1
Polet
Kula
Kula
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
30.09.2018 15:30
Kula
1 : 1
Hercegovac
Polet (S)
Sivac
1 : 3
ŽAK
Sombor
30.09.2018 15:30
Polet (S)
1 : 3
ŽAK
Kulpin
Kulpin
4 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
30.09.2018 15:30
Kulpin
4 : 0
OFK Odžaci
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
Borac 46
Obrovac
30.09.2018 15:30
Rusin
3 : 0
Borac 46
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 3
Tvrđava
Bač
30.09.2018 15:30
Radnički 1918
2 : 3
Tvrđava
Lipar
Lipar
0 : 3
Budućnost (P)
Parage
30.09.2018 15:30
Lipar
0 : 3
Budućnost (P)
PSK Putinci
Putinci
3 : 2
Borac (M)
Martinci
30.09.2018 16:00
PSK Putinci
3 : 2
Borac (M)
Graničar 1924
Adaševci
1 : 4
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
30.09.2018 16:00
Graničar 1924
1 : 4
Sloboda (DT)
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 1
Sloven
Ruma
30.09.2018 16:00
Donji Petrovci
4 : 1
Sloven
Železničar
Inđija
4 : 0
Napredak
Popinci
30.09.2018 16:00
Železničar
4 : 0
Napredak
Kupinovo
Kupinovo
1 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
30.09.2018 16:00
Kupinovo
1 : 3
Budućnost
Polet (NK)
Novi Karlovci
1 : 2
Jadran
Golubinci
30.09.2018 16:00
Polet (NK)
1 : 2
Jadran
Lokomotiva
Lapovo
1 : 3
Vinča
Vinča (Topola)
30.09.2018 15:00
Lokomotiva
1 : 3
Vinča
Borac
Pajsijević
1 : 3
Plaskovac
Plaskovac
30.09.2018 15:00
Borac
1 : 3
Plaskovac
Banja
Banja
3 : 1
Sloga Bat 1924
Batočina
30.09.2018 15:00
Banja
3 : 1
Sloga Bat 1924
Omladinac
Donja Rača
1 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
30.09.2018 15:00
Omladinac
1 : 0
Prvi srpski ustanak
BSK
Belosavci
2 : 0
ŽSK
Žirovnica
30.09.2018 15:00
BSK
2 : 0
ŽSK
Junkovac
Junkovac
5 : 4
Mladi rudar 1954
Bukovik
30.09.2018 15:00
Junkovac
5 : 4
Mladi rudar 1954
Šumadinac (N)
Natalinci
1 : 2
Mladost MG
Saranovo
30.09.2018 15:00
Šumadinac (N)
1 : 2
Mladost MG
Index
Novi Sad
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
30.09.2018 10:00
Index
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Jedinstvo
Rumenka
30.09.2018 15:30
OFK Sirig
1 : 0
Jedinstvo
TSK
Temerin
4 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
30.09.2018 15:30
TSK
4 : 0
Omladinac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
30.09.2018 15:30
Fruškogorac
3 : 2
Fruškogorski partizan
Petrovaradin
Petrovaradin
4 : 0
Miletić
Mošorin
30.09.2018 15:30
Petrovaradin
4 : 0
Miletić
Šajkaš 1908
Kovilj
1 : 1
ŽSK
Žabalj
30.09.2018 15:30
Šajkaš 1908
1 : 1
ŽSK
Jadran
Feketić
0 : 0
Iskra
Kucura
30.09.2018 15:30
Jadran
0 : 0
Iskra
Preporod
Novi Žednik
1 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
30.09.2018 15:30
Preporod
1 : 1
Proleter (Nj)
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 0
Sloga
Ostojićevo
30.09.2018 15:30
Vinogradar
0 : 0
Sloga
Đurđin
Đurđin
0 : 3
Vojvodina
Bačko Gradište
30.09.2018 15:30
Đurđin
0 : 3
Vojvodina
Napredak
Zlatovo
3 : 1
Javor
Sladaja
30.09.2018 15:00
Napredak
3 : 1
Javor
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Omladinac
Šaludovac
30.09.2018 15:00
Kušiljevo
3 : 1
Omladinac
Hajduk
Čepure
4 : 0
OFK Batinac
Batinac
30.09.2018 15:00
Hajduk
4 : 0
OFK Batinac
Kolare
Kolare
4 : 1
Mladost (S)
Sikirica
30.09.2018 15:00
Kolare
4 : 1
Mladost (S)
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 2
Bratstvo
Međureč
30.09.2018 15:00
Mladost (K)
4 : 2
Bratstvo
Mladost (D)
Dublje
2 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
30.09.2018 15:00
Mladost (D)
2 : 1
OFK Bratstvo
Juhor
Glavinci
1 : 2
Partizan
Glogovac
30.09.2018 15:00
Juhor
1 : 2
Partizan
Srem
Jakovo
4 : 0
Institut
Zemun Polje
30.09.2018 15:30
Srem
4 : 0
Institut
Crvenka
Borča
3 : 2
Borac (O)
Ostružnica
30.09.2018 15:30
Crvenka
3 : 2
Borac (O)
Šumadinac
Bečmen
4 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
30.09.2018 15:30
Šumadinac
4 : 1
Balkan Mirijevo
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 2
Borac (P)
Progar
30.09.2018 15:30
Sinđelić
0 : 2
Borac (P)
Atakante
Beograd
1 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
30.09.2018 15:30
Atakante
1 : 2
Poštar Zvezdara
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
Dunav
Veliko Selo
30.09.2018 15:30
PKB Kovilovo
1 : 2
Dunav
Strelac
Mislođin
2 : 1
Borac
Arnajevo
30.09.2018 15:30
Strelac
2 : 1
Borac
Budućnost
Dudovica
1 : 2
Zabrežje
Zabrežje
30.09.2018 15:30
Budućnost
1 : 2
Zabrežje
Radnički
Rudovci
10 : 0
Rušanj
Rušanj
30.09.2018 10:00
Radnički
10 : 0
Rušanj
Mladost (B)
Baroševac
2 : 2
Šumadija
Šopić
30.09.2018 15:30
Mladost (B)
2 : 2
Šumadija
Lisović
Lisović
0 : 2
Omladinac
Veliko Polje
30.09.2018 15:30
Lisović
0 : 2
Omladinac
Kosmaj
Ralja
8 : 1
Kovačevac
Kovačevac
30.09.2018 15:30
Kosmaj
8 : 1
Kovačevac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 2
Kosmajac
Koraćica
30.09.2018 15:30
Velika Krsna
1 : 2
Kosmajac
Rabrovac
Rabrovac
0 : 4
Boleč
Boleč
30.09.2018 15:30
Rabrovac
0 : 4
Boleč
Ropočevo
Ropočevo
0 : 4
Dunavac
Grocka
30.09.2018 15:30
Ropočevo
0 : 4
Dunavac
Vrčin
Vrčin
2 : 0
Šumadija
Jagnjilo
30.09.2018 15:30
Vrčin
2 : 0
Šumadija
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
30.09.2018 16:00
Jedinstvo (GG)
4 : 0
Backovac Junajted
Omladinac
Zablaće
0 : 4
Jedinstvo (K)
Konjevići
30.09.2018 16:00
Omladinac
0 : 4
Jedinstvo (K)
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Ovčar
Markovica
30.09.2018 16:00
Napredak
2 : 0
Ovčar
Ozrem
Ozrem
0 : 0
Lunjevica
Lunjevica
30.09.2018 16:00
Ozrem
0 : 0
Lunjevica
Jedinstvo (P)
Puhovo
0 : 2
Rudar
Bresnica
30.09.2018 16:00
Jedinstvo (P)
0 : 2
Rudar
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 1
Mladost
Preljina
30.09.2018 16:00
Zadrugar
2 : 1
Mladost
Rakova
Rakova
0 : 3
Spartak
Trnava
30.09.2018 11:00
Rakova
0 : 3
Spartak
Radnik
Ušće
2 : 0
Mataruge
Mataruge
30.09.2018 15:30
Radnik
2 : 0
Mataruge
Budućnost
Konarevo
2 : 2
Rudar
Baljevac
30.09.2018 15:30
Budućnost
2 : 2
Rudar
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
30.09.2018 15:30
OFK Ras
4 : 1
Kraljevo Hajduk
Ibar
Mataruška Banja
0 : 2
Gruža
Vitanovac
30.09.2018 15:30
Ibar
0 : 2
Gruža
Proleter
Pečenog
0 : 0
Lasta
Vitkovac
30.09.2018 11:00
Proleter
0 : 0
Lasta
Stubal
Stubal
0 : 2
Napredak
Gračac
30.09.2018 15:30
Stubal
0 : 2
Napredak
Ribnica
Jovac
2 : 1
Omladinac
Novo Selo
30.09.2018 15:30
Ribnica
2 : 1
Omladinac
Granit
Jošanička banja
3 : 2
Popovići Vrnjci
Vrnjci
30.09.2018 11:00
Granit
3 : 2
Popovići Vrnjci
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 3
Varvarin
Varvarin
30.09.2018 15:30
Sloga (Ć)
2 : 3
Varvarin
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 2
Sloga (M)
Majdevo
30.09.2018 15:30
Donji Kopaonik
1 : 2
Sloga (M)
Vinogradar
Zleginje
2 : 2
Šanac
Šanac
30.09.2018 15:30
Vinogradar
2 : 2
Šanac
FUD
Brus
1 : 0
13. April
Lomnica
30.09.2018 15:30
FUD
1 : 0
13. April
Meševo
Meševo
8 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
30.09.2018 15:30
Meševo
8 : 0
Poljoprivrednik
Mačkovac
Mačkovac
2 : 0
Čitluk
Čitluk
30.09.2018 15:30
Mačkovac
2 : 0
Čitluk
Kupci
Kupci
4 : 6
Blagotin
Poljna
30.09.2018 15:30
Kupci
4 : 6
Blagotin
Mladost (PR)
Prnjavor
1 : 0
Duško
Klenje
30.09.2018 15:00
Mladost (PR)
1 : 0
Duško
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
30.09.2018 15:00
Podrinje
3 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
30.09.2018 15:00
Sloga (LŠ)
1 : 0
Mladost (DD)
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
30.09.2018 15:00
Cer
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 3
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
30.09.2018 15:00
Hajduk Stanko
1 : 3
Jedinstvo (ŠT)
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Sindjelić
Lipnica
30.09.2018 15:00
Karađorđe
2 : 1
Sindjelić
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 1
Vulturul
Grebenac
30.09.2018 15:30
Jedinstvo (V)
3 : 1
Vulturul
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 0
Strela
Ivanovo
30.09.2018 15:30
Vojvodina (S)
1 : 0
Strela
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
30.09.2018 15:30
Crvena zvezda
1 : 0
Radnički (B)
Polet
Izbište
3 : 1
Dunav
Banatska Palanka
30.09.2018 15:30
Polet
3 : 1
Dunav
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 2
Partizan (U)
Uljma
30.09.2018 15:30
Sloga (BNS)
0 : 2
Partizan (U)
Spartak 1911
Debeljača
2 : 3
Jugoslavija
Jabuka
30.09.2018 15:30
Spartak 1911
2 : 3
Jugoslavija
Potporanj
Potporanj
0 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
30.09.2018 15:30
Potporanj
0 : 3
Jedinstvo Stević
Partizan (G)
Gaj
4 : 1
Borac (St)
Starčevo
30.09.2018 15:30
Partizan (G)
4 : 1
Borac (St)
Budućnost
Vezičevo
3 : 2
Železničar
Požarevac
30.09.2018 15:30
Budućnost
3 : 2
Železničar
Rudar (K)
Krepoljin
0 : 3
Sloga (B)
Burovac
30.09.2018 15:30
Rudar (K)
0 : 3
Sloga (B)
Pomoravlje
Vlaški Do
7 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
30.09.2018 15:30
Pomoravlje
7 : 0
Jedinstvo (Lj)
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 0
Obilić
Živica
30.09.2018 15:30
Omladinac (Š)
2 : 0
Obilić
Borac (Ž)
Žabari
4 : 2
Borac (K)
Klenovnik
30.09.2018 15:30
Borac (Ž)
4 : 2
Borac (K)
Radnički 1924
Kočane
4 : 1
Sloga
Korman
30.09.2018 15:30
Radnički 1924
4 : 1
Sloga
Moravac
Čečina
0 : 3
Morava (Ž)
Žitkovac
30.09.2018 15:30
Moravac
0 : 3
Morava (Ž)
Naisus 1977
Rožina
5 : 0
Doljevac
Doljevac
30.09.2018 15:30
Naisus 1977
5 : 0
Doljevac
Palilula
Aleksinac
2 : 2
Radnički 1947
Čapljinac
30.09.2018 15:30
Palilula
2 : 2
Radnički 1947
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 1
Padina
Padina
30.09.2018 15:30
Crvena zvezda
3 : 1
Padina
Mladost (B)
Batušinac
3 : 0
Elid
Donji Dušnik
30.09.2018 15:30
Mladost (B)
3 : 0
Elid
Cerovac
Cerovac
1 : 0
Osipaonica
Osipaonica
30.09.2018 15:00
Cerovac
1 : 0
Osipaonica
SASK
Saraorci
2 : 2
Sloboda
Lipe
30.09.2018 15:00
SASK
2 : 2
Sloboda
Sloga (M)
Miloševac
1 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
30.09.2018 15:00
Sloga (M)
1 : 0
Crvena zvezda
Pobeda
Golobok
4 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
30.09.2018 15:00
Pobeda
4 : 0
Bresje Superior
Železničar Kusadak
Kusadak
0 : 2
Polet
Trnovče
30.09.2018 15:00
Železničar Kusadak
0 : 2
Polet
Sloga (L)
Lugavčina
4 : 1
Mladi radnik
Radinac
30.09.2018 15:00
Sloga (L)
4 : 1
Mladi radnik
Proleter 1947
Vranovo
0 : 2
Podunavac
Udovice
30.09.2018 15:00
Proleter 1947
0 : 2
Podunavac
Ključ
Podvrška
4 : 3
Brestovac
Borski Brestovac
30.09.2018 11:00
Ključ
4 : 3
Brestovac
Branik
Štubik
4 : 2
Blizna
Blizna
30.09.2018 15:30
Branik
4 : 2
Blizna
Sloga
Kobišnica
0 : 0
Poreč
Donji milanovac
30.09.2018 11:00
Sloga
0 : 0
Poreč
Rudna Glava
Rudna Glava
4 : 0
Krivelj
Krivelj
30.09.2018 15:30
Rudna Glava
4 : 0
Krivelj
Jastreb
Blace
3 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
30.09.2018 15:00
Jastreb
3 : 0
Mladost 1982
Kosovac
Prokuplje
0 : 1
Akademija 10
Prokuplje
30.09.2018 15:00
Kosovac
0 : 1
Akademija 10
Real
Jasenica (Žitorađa)
1 : 4
Dundjerski
Voljčinac
30.09.2018 15:00
Real
1 : 4
Dundjerski
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Polet
Samarinovac
30.09.2018 15:00
Svetlost Badnjevac
3 : 0
Polet
Partizanski put
Grudaš
1 : 4
Dobrič
Pejkovac
30.09.2018 15:00
Partizanski put
1 : 4
Dobrič
NS Tatko
Stara Bozurna
2 : 2
Trbunje
Trbunje
30.09.2018 15:00
NS Tatko
2 : 2
Trbunje
Pobeda
Donje Crnatovo
3 : 7
Kaćuša
Kuršumlija
30.09.2018 15:00
Pobeda
3 : 7
Kaćuša
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
1 : 2
Omladinac
Podina
30.09.2018 13:00
Spartak
1 : 2
Omladinac
ZSK
Valjevo
2 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
30.09.2018 15:00
ZSK
2 : 2
Pepeljevac
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Tulari
Tulari
30.09.2018 15:00
Sovljak
0 : 1
Tulari
Iskra
Donja Bukovica
4 : 3
Tešnjar
Valjevo
30.09.2018 15:00
Iskra
4 : 3
Tešnjar
Trlić
Trlić
0 : 1
Kolubara 2
Valjevo
30.09.2018 15:00
Trlić
0 : 1
Kolubara 2
Mladost
Dračić
3 : 0
Banjani
Banjani
30.09.2018 15:00
Mladost
3 : 0
Banjani
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 3
21. oktobar
Kragujevac
30.09.2018 16:00
Šumadinac (KG)
1 : 3
21. oktobar
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 1
Šumadija 1934
Drača
30.09.2018 16:00
Pobeda 1926
2 : 1
Šumadija 1934
Korićani
Korićani
3 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
30.09.2018 16:00
Korićani
3 : 1
OFK Bagremar
Jadran
Kragujevac
0 : 4
Mladost (P)
Pajazitovo
30.09.2018 16:00
Jadran
0 : 4
Mladost (P)
Borac (D)
Drenovac
2 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
30.09.2018 16:00
Borac (D)
2 : 2
Erdoglija 1931
Sloboda
Grbice
2 : 0
Srbija
Ilićevo
30.09.2018 16:00
Sloboda
2 : 0
Srbija
Slavija
Kragujevac
0 : 1
Budućnost
Resnik
30.09.2018 16:00
Slavija
0 : 1
Budućnost
Čajetina
Čajetina
3 : 2
Ariljska rampa
Požega
30.09.2018 11:00
Čajetina
3 : 2
Ariljska rampa
Lazarica
Prilipac
0 : 3
Omladinac
Zdravčići
30.09.2018 15:30
Lazarica
0 : 3
Omladinac
Savinac
Visibaba
3 : 3
Polet
Rasna
30.09.2018 15:30
Savinac
3 : 3
Polet
Lauš
Lopaš
1 : 6
Jasen
Brodarevo
30.09.2018 11:00
Lauš
1 : 6
Jasen
Ježevica
Ježevica
0 : 2
Jedinstvo
Kalenić
30.09.2018 15:30
Ježevica
0 : 2
Jedinstvo
Sečica
Seča reka
0 : 1
Crnokosa
Kosjerić
30.09.2018 15:30
Sečica
0 : 1
Crnokosa
OFK Morava
Leskovac
1 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
30.09.2018 15:30
OFK Morava
1 : 2
Jedinstvo (G)
Kumarevo 65
Kumarevo
4 : 1
Polet
Stajkovce
30.09.2018 15:30
Kumarevo 65
4 : 1
Polet
Umac
Miroševce
3 : 5
Vučje
Vučje
30.09.2018 15:30
Umac
3 : 5
Vučje
Bobište
Bobište
2 : 1
Šumadija
Razgojna
30.09.2018 15:30
Bobište
2 : 1
Šumadija
Čekmin
Čekmin
4 : 0
Železničar
Brestovac
30.09.2018 15:30
Čekmin
4 : 0
Železničar
Progres
Ladovica
2 : 0
Sloga
Lipovica
30.09.2018 15:30
Progres
2 : 0
Sloga
OFK Brza
Brza
4 : 1
Mladi borac
Živkovo
30.09.2018 15:30
OFK Brza
4 : 1
Mladi borac
Mladost 1959
Vinarce
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
30.09.2018 15:30
Mladost 1959
2 : 1
Zloćudovo
Trebič
Sokobanja
3 : 0
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
30.09.2018 15:30
Trebič
3 : 0
Bučje Podvis
Kosovo
Zvezdan
2 : 1
Omladinac
Grezna
30.09.2018 15:30
Kosovo
2 : 1
Omladinac
Osnić
Osnić
3 : 0
Sloga (M)
Minićevo
30.09.2018 15:30
Osnić
3 : 0
Sloga (M)
Graničar
Veliki Izvor
0 : 3
Midžor (K)
Kalna
30.09.2018 15:30
Graničar
0 : 3
Midžor (K)
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 1
Ozren
Sokobanja
30.09.2018 15:30
OFK Knjaz
2 : 1
Ozren
Padež
Petrovac
1 : 1
Senjak
Pirot
30.09.2018 15:30
Padež
1 : 1
Senjak
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
7 : 0
Borac
Barje Čiflik
30.09.2018 15:30
Sloga
7 : 0
Borac
Dragoš
Pirot
1 : 1
Gnjilan
Gnjilan
30.09.2018 15:30
Dragoš
1 : 1
Gnjilan
Crvena zastava
Hum
2 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
30.09.2018 15:30
Crvena zastava
2 : 0
Jedinstvo (GM)
Palilulac
Niš
3 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
30.09.2018 15:30
Palilulac
3 : 1
Mladost (DK)
Mladost (L)
Lalinac
2 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
30.09.2018 15:30
Mladost (L)
2 : 0
Sloboda
Vrtište
Vrtište
1 : 2
Omladinac (GK)
Gornji Komren
30.09.2018 15:30
Vrtište
1 : 2
Omladinac (GK)
Morava
Krušce
5 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
30.09.2018 15:30
Morava
5 : 2
Stevan Nešticki
Rudar
Jelašnica
0 : 0
Vulkan 1963
Brenica
30.09.2018 11:00
Rudar
0 : 0
Vulkan 1963
Budućnost
Prva Kutina
3 : 4
Proleter
Donja Vrežina
30.09.2018 15:30
Budućnost
3 : 4
Proleter
Levosoje
Levosoje
0 : 3
Ternoci
Trnovac
30.09.2018 15:30
Levosoje
0 : 3
Ternoci
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 3
Vihor
Žbevac
30.09.2018 15:30
BSK Bujanovac
1 : 3
Vihor
Pavlovac
Pavlovac
4 : 2
OFK Alakince
Alakince
30.09.2018 15:30
Pavlovac
4 : 2
OFK Alakince
Lugina
Aliđerce
0 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
30.09.2018 15:30
Lugina
0 : 0
Nebeski Andjeli
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
5 : 1
Trešnjevka
Lopardince
30.09.2018 15:30
FSU Južna pruga
5 : 1
Trešnjevka
Joševa
Joševa
3 : 1
Vrelo
Vrelo
30.09.2018 15:00
Joševa
3 : 1
Vrelo
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 0
Gunjevac
Gunjevac
30.09.2018 15:00
Polet (DL)
4 : 0
Gunjevac
Čučuge
Čučuge
3 : 0
Kalenić
Kalenić
30.09.2018 15:00
Čučuge
3 : 0
Kalenić
Šarbane
Šarbane
3 : 0
Pambukovica
Pambukovica
30.09.2018 15:00
Šarbane
3 : 0
Pambukovica
Polet (T)
Takovo
0 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
30.09.2018 15:00
Polet (T)
0 : 0
Dimitrije Tucović
OFK Paljuvi
Paljuvi
4 : 1
Mladost
Vračević
30.09.2018 15:00
OFK Paljuvi
4 : 1
Mladost
Jedinstvo
Dren
2 : 1
Rvati
Obrenovac
30.09.2018 15:30
Jedinstvo
2 : 1
Rvati
Polet
Grabovac
2 : 0
Belo Polje
Belo Polje
30.09.2018 15:30
Polet
2 : 0
Belo Polje
Posavina
Stubline
3 : 2
Skela
Skela
30.09.2018 15:30
Posavina
3 : 2
Skela
Susek
Susek
4 : 2
Železničar
Novi Sad
30.09.2018 15:30
Susek
4 : 2
Železničar
Dinamo
Budisava
0 : 3
Vinogradar
Ledinci
30.09.2018 15:30
Dinamo
0 : 3
Vinogradar
Bačka
Begeč
2 : 0
Titel
Titel
30.09.2018 15:30
Bačka
2 : 0
Titel
Obilić
Vilovo
1 : 1
Borac
Rakovac
30.09.2018 15:30
Obilić
1 : 1
Borac
Hajduk
Gardinovci
2 : 4
Moskva
Budisava
30.09.2018 15:30
Hajduk
2 : 4
Moskva
Janošik
Janošik
1 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
30.09.2018 15:30
Janošik
1 : 2
Karaš (J)
Ševac
Kusić
3 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
30.09.2018 15:30
Ševac
3 : 1
Vojvodina (CC)
Sloga (M)
Margita
1 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
30.09.2018 15:30
Sloga (M)
1 : 1
Partizan (K)
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 0
Dobrica
Dobrica
30.09.2018 15:30
Karaš (K)
2 : 0
Dobrica
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
30.09.2018 15:30
Hajdučica
5 : 0
Borac (VS)
Budućnost (A)
Alibunar
10 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
30.09.2018 15:30
Budućnost (A)
10 : 2
Borac (VG)
Ratar
Kruščica
3 : 1
Vinogradar
Gudurica
30.09.2018 15:30
Ratar
3 : 1
Vinogradar
Gradina
Pejovac
5 : 0
Garevina
Garevina
30.09.2018 15:30
Gradina
5 : 0
Garevina
14. Oktobar
Izbenica
5 : 1
Sloga (D)
Dašnica
30.09.2018 15:30
14. Oktobar
5 : 1
Sloga (D)
Ušće
Grad Stalać
0 : 1
Sloga (L)
Lozna
30.09.2018 15:30
Ušće
0 : 1
Sloga (L)
Mladost
Toljevac
7 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
30.09.2018 15:30
Mladost
7 : 1
Velika Drenova
Omladinac
Pojate
1 : 1
Trudbenik
Stalać
30.09.2018 15:30
Omladinac
1 : 1
Trudbenik
Polet 57
Milutovac
5 : 3
Borac
Gornji Katun
30.09.2018 15:30
Polet 57
5 : 3
Borac
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 2
Rubin
Donji Stupanj
30.09.2018 15:30
Beli Orlovi
1 : 2
Rubin
Jedinstvo (D)
Duboka (Jagodina)
1 : 3
Mladost (G)
Gložane
30.09.2018 15:00
Jedinstvo (D)
1 : 3
Mladost (G)
Morava
Kočino Selo
2 : 0
Sloga
Voljavče
30.09.2018 15:00
Morava
2 : 0
Sloga
Mladost (T)
Tečić
3 : 0
Morava
Ribare
30.09.2018 15:00
Mladost (T)
3 : 0
Morava
Šantarovac
Šantarovac
3 : 0
Blagotin
Belušić
30.09.2018 15:00
Šantarovac
3 : 0
Blagotin
Vinogradar
Crkvenac
1 : 4
Osaonica
Bagrdan
30.09.2018 15:00
Vinogradar
1 : 4
Osaonica
Omladinski
Paraćin
0 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
30.09.2018 15:00
Omladinski
0 : 0
Rudar (SR)
Orlovi
Jasenovo
2 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
30.09.2018 15:00
Orlovi
2 : 1
15. Avgust 1950
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
Istok 63
Plana
30.09.2018 15:00
Mladost (J)
1 : 0
Istok 63
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 1
Beljanica
Strmosten
30.09.2018 15:00
Pomoravlje
2 : 1
Beljanica
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 1
Jadar 2013
Valjevo
30.09.2018 11:00
Žabari
1 : 1
Jadar 2013
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
0 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
30.09.2018 15:00
Mladost (VK)
0 : 3
Milenko Pavlović
Polet
Popučke
1 : 2
Komanice
Komanice
30.09.2018 15:00
Polet
1 : 2
Komanice
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 1
Rakac Stave
Stave
30.09.2018 15:00
Stari drugari
4 : 1
Rakac Stave
Popadić
Popadić
1 : 0
Rajac
Kadina Luka
30.09.2018 15:00
Popadić
1 : 0
Rajac
Mladost (L)
Latković
1 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
30.09.2018 15:00
Mladost (L)
1 : 1
Junior Novo Naselje
Borac
Rajković
1 : 4
Lukavac
Lukavac
30.09.2018 15:00
Borac
1 : 4
Lukavac
13. Maj
Zemun
4 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
30.09.2018 11:00
13. Maj
4 : 1
Novi Beograd
BUSK
Beograd
2 : 1
Mladi Proleter
Beograd
30.09.2018 15:30
BUSK
2 : 1
Mladi Proleter
Šećeranac Ada
Beograd
0 : 1
Busije
Zemun
30.09.2018 10:00
Šećeranac Ada
0 : 1
Busije
Posavac Tišma
Boljevci
6 : 1
Sparta Železnik
Železnik
30.09.2018 15:30
Posavac Tišma
6 : 1
Sparta Železnik
011
Beograd
4 : 0
Penjarol
Beograd
30.09.2018 12:00
011
4 : 0
Penjarol
Dedinje
Beograd
0 : 3
Umka
Umka
30.09.2018 15:30
Dedinje
0 : 3
Umka
Heroj Polet
Jajinci
0 : 0
Avala
Beli Potok
30.09.2018 15:30
Heroj Polet
0 : 0
Avala
Lepušnica
Glogonjski Rit
1 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
30.09.2018 15:30
Lepušnica
1 : 0
PKB Padinska Skela
Pinosava
Pinosava
2 : 0
Minel
Ripanj
30.09.2018 15:30
Pinosava
2 : 0
Minel
Poštar
Beograd
1 : 0
Zuce
Zuce
30.09.2018 15:30
Poštar
1 : 0
Zuce
Sveti Stefan
Slanci
1 : 2
Pionir
Besni Fok
30.09.2018 15:30
Sveti Stefan
1 : 2
Pionir
Donji Srem 2015
Pećinci
5 : 0
Mladost
Buđanovci
30.09.2018 16:00
Donji Srem 2015
5 : 0
Mladost
Sloga (Č)
Čalma
1 : 1
Sloga (V)
Voganj
30.09.2018 16:00
Sloga (Č)
1 : 1
Sloga (V)
BSK
Bešenovo
4 : 0
Graničar
Obrež
30.09.2018 16:00
BSK
4 : 0
Graničar
Napredak
Žarkovac
2 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
30.09.2018 16:00
Napredak
2 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Hajduk
Višnjićevo
7 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
30.09.2018 16:00
Hajduk
7 : 0
Fruškogorac
Krušedol
Krušedol
3 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
30.09.2018 16:00
Krušedol
3 : 0
Mitros
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
30.09.2018 16:00
OFK Bikić
1 : 2
Obilić 1993
Fruška Gora
Ruma
1 : 0
Šumar
Ogar
30.09.2018 10:00
Fruška Gora
1 : 0
Šumar
Rudar 2012
Babe
0 : 3
Mladost (MI)
Mala Ivanča
30.09.2018 13:30
Rudar 2012
0 : 3
Mladost (MI)
Nemenikuće
Nemenikuće
3 : 1
Vojvoda
Dučina
30.09.2018 11:00
Nemenikuće
3 : 1
Vojvoda
Popović
Popovići
3 : 2
OFK Rogača
Rogača
30.09.2018 16:00
Popović
3 : 2
OFK Rogača
Mladost (G)
Guberevac
3 : 0
OFK Slatina
Slatina
30.09.2018 13:30
Mladost (G)
3 : 0
OFK Slatina
Partizan
Vrba
0 : 2
Progorelica
Progorelica
30.09.2018 15:30
Partizan
0 : 2
Progorelica
Mineral 2015
Rudno
4 : 1
Zvezda
Čukojevac
30.09.2018 15:30
Mineral 2015
4 : 1
Zvezda
Metalac
Kraljevo
1 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
30.09.2018 15:30
Metalac
1 : 0
Jovo Kursula
Tavnik
Tavnik
2 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
30.09.2018 15:30
Tavnik
2 : 2
Bogutovačka Banja
Lazac
Lazac
3 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
30.09.2018 15:30
Lazac
3 : 2
Jedinstvo (D)
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 3
Borac (A)
Adrani
30.09.2018 15:30
Jedinstvo (G)
3 : 3
Borac (A)
Partizan
Bumbarevo Brdo
5 : 0
Karađorđe (V)
Vučić
30.09.2018 15:00
Partizan
5 : 0
Karađorđe (V)
Badnjevac
Badnjevac
1 : 2
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
30.09.2018 15:00
Badnjevac
1 : 2
Karađorđe 2013 (Viš)
Udarnik Trska 1947
Trska
0 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
30.09.2018 15:00
Udarnik Trska 1947
0 : 0
Sloga (Z)
Sloga (M)
Milatovac
6 : 0
Mladi radnik
Dragušica
30.09.2018 15:00
Sloga (M)
6 : 0
Mladi radnik
Velika Mostanica
Velika Mostanica
9 : 1
Guncate
Guncati
30.09.2018 15:30
Velika Mostanica
9 : 1
Guncate
Beljina
Beljina
1 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
30.09.2018 15:30
Beljina
1 : 1
Veliki Borak
Velika Reka
Velika Reka
4 : 2
7. Juli
Bela Crkva
30.09.2018 15:00
Velika Reka
4 : 2
7. Juli
Prva Iskra
Runjani
1 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
30.09.2018 15:00
Prva Iskra
1 : 2
Milan Orlić
Mladost
Brezjak
1 : 1
Jadar (ST)
Stupnica
30.09.2018 15:00
Mladost
1 : 1
Jadar (ST)
Borac
Kozjak
3 : 2
Antimon
Zajača
30.09.2018 15:00
Borac
3 : 2
Antimon
Jadar 1961 (GD)
Gornji Dobrić
2 : 0
Sloga
Straža
30.09.2018 15:00
Jadar 1961 (GD)
2 : 0
Sloga
Kopljari
Kopljari
2 : 1
Mladost (J)
Jelenac
30.09.2018 15:00
Kopljari
2 : 1
Mladost (J)
Sloga
Zagorica
1 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
30.09.2018 15:00
Sloga
1 : 1
Radoje Domanović
Jasenica
Božurnja
1 : 0
Kralj Petar I
Topola
30.09.2018 15:00
Jasenica
1 : 0
Kralj Petar I
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 1
B 2000
Aranđelovac
30.09.2018 15:00
Trešnjevica
2 : 1
B 2000
Brezovac
Brezovac
7 : 0
Ranilović
Ranilović
30.09.2018 11:00
Brezovac
7 : 0
Ranilović
Vrbica
Aranđelovac
2 : 3
Šamot
Aranđelovac
30.09.2018 15:00
Vrbica
2 : 3
Šamot
Radnik Sušica
Kukulovce
8 : 2
Radnički
Pertate
30.09.2018 15:30
Radnik Sušica
8 : 2
Radnički
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
2 : 4
Milanovo
Milanovo
30.09.2018 11:00
Veliko Trnjane
2 : 4
Milanovo
Sloboda
Donje Brijanje
4 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
30.09.2018 15:30
Sloboda
4 : 1
Plantaža
Real
Donja Jajina
6 : 1
Gradac
Konopnica
30.09.2018 15:30
Real
6 : 1
Gradac
Moravac
Pečenjevce
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
30.09.2018 15:30
Moravac
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
30.09.2018 11:00
Bratstvo
0 : 0
Marjan MB
BSK
Belanovce
4 : 1
Mladost (B)
Batulovce
30.09.2018 15:30
BSK
4 : 1
Mladost (B)
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
3 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
30.09.2018 15:00
Budućnost (PD)
3 : 0
Napredak
Majur
Majur
0 : 3
Drina
Badovinci
30.09.2018 15:00
Majur
0 : 3
Drina
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
30.09.2018 15:00
Sloboda
0 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Premijer
Badovinci
2 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
30.09.2018 15:00
Premijer
2 : 0
Torpedo 1924
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
1 : 0
Gorki
Glušci
30.09.2018 15:00
Zadrugar
1 : 0
Gorki
Mladost
Pocerski Pričinović
5 : 1
Dobrava
Vukošić
30.09.2018 15:00
Mladost
5 : 1
Dobrava
Rankovac
Nakučani
3 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
30.09.2018 15:00
Rankovac
3 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Trešnjevka
Trbusac
4 : 4
Vlašić
Donje Crniljevo
30.09.2018 15:00
Trešnjevka
4 : 4
Vlašić
Šipurske livade
Šabac
0 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
30.09.2018 16:00
Šipurske livade
0 : 2
Pričinović
Provo 2015
Provo
1 : 3
Sloga (KR)
Krnić
30.09.2018 11:00
Provo 2015
1 : 3
Sloga (KR)
Sava
Mrđenovac
4 : 2
Sloga (MA)
Matijevac
30.09.2018 15:00
Sava
4 : 2
Sloga (MA)
Graničar
Đala
1 : 0
Šampion
Orom
30.09.2018 15:30
Graničar
1 : 0
Šampion
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 0
Hajduk
Podlokanj
30.09.2018 15:30
Horgoš 1911
4 : 0
Hajduk
Jadran
Sanad
2 : 5
Tornjoš
Tornjoš
30.09.2018 15:30
Jadran
2 : 5
Tornjoš
Čoka
Čoka
1 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
30.09.2018 15:30
Čoka
1 : 0
Jedinstvo (SK)
Tromedja
Majdan
2 : 8
Potisje
Kanjiža
30.09.2018 15:30
Tromedja
2 : 8
Potisje
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 4
Tisa
Padej
30.09.2018 15:30
Jedinstvo (M)
0 : 4
Tisa
Bačka
Mol
5 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
30.09.2018 15:30
Bačka
5 : 0
Slavija
Bačka (D)
Despotovo
2 : 1
Bačka 1945
Bačka Palanka
30.09.2018 15:30
Bačka (D)
2 : 1
Bačka 1945
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 1
Maglić
Bački Maglić
30.09.2018 15:30
Bački Hajduk
0 : 1
Maglić
Slavija
Bođani
1 : 5
Sloga
Plavna
30.09.2018 15:30
Slavija
1 : 5
Sloga
Mladost
Mali Bač
0 : 2
Budućnost
Gložan
30.09.2018 15:30
Mladost
0 : 2
Budućnost
Neštin
Neštin
0 : 2
Krivanj
Selenča
30.09.2018 15:30
Neštin
0 : 2
Krivanj
Dizel
Bare
1 : 0
Napredak (P)
Poljana
30.09.2018 15:30
Dizel
1 : 0
Napredak (P)
Sloga (L)
Lučica
4 : 2
Žitkovica 2017
Žitkovica
30.09.2018 15:30
Sloga (L)
4 : 2
Žitkovica 2017
Desine
Desine
1 : 4
Sirakovo
Sirakovo
30.09.2018 15:30
Desine
1 : 4
Sirakovo
Žika Marković Uča
Miljević
2 : 3
Mladost (B)
Biskuplje
30.09.2018 15:30
Žika Marković Uča
2 : 3
Mladost (B)
Sloga (M)
Mustapić
4 : 2
Vihor
Маljurevac
30.09.2018 15:30
Sloga (M)
4 : 2
Vihor
Polet (B)
Bikinje
3 : 0
Stig 1955
Beranje
30.09.2018 15:30
Polet (B)
3 : 0
Stig 1955
Rade Milošević
Dubočka
1 : 0
Radnički (K)
Knežica
30.09.2018 15:30
Rade Milošević
1 : 0
Radnički (K)
BSK
Bošnjak
1 : 4
Napredak 1936
Veliko Crniće
30.09.2018 11:00
BSK
1 : 4
Napredak 1936
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 1
Jasenovac
Krepoljin
30.09.2018 15:30
Zadrugar (T)
2 : 1
Jasenovac
Bata Bulić
Bistrica
2 : 1
Manastirica
Manastirica
30.09.2018 15:30
Bata Bulić
2 : 1
Manastirica
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
30.09.2018 15:30
Jedinstvo (K)
0 : 1
Sloga 1952
Integral
Batuša
1 : 1
Napredak (S)
Simićevo
30.09.2018 15:30
Integral
1 : 1
Napredak (S)
Tomislavci
Tomislavci
6 : 0
Sloboda
Stara Moravica
30.09.2018 15:30
Tomislavci
6 : 0
Sloboda
Mladost (R)
Radičević
3 : 2
Pobeda
Pobeda
30.09.2018 15:30
Mladost (R)
3 : 2
Pobeda
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Budućnost
Savino Selo
30.09.2018 15:30
Jedinstvo
1 : 1
Budućnost
Sloga
Lukavica
0 : 1
Borac (A)
Arapovac
30.09.2018 15:00
Sloga
0 : 1
Borac (A)
Mladi Borac
Županjac
2 : 2
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
30.09.2018 15:00
Mladi Borac
2 : 2
Šumadija (MC)
Pontes
Kostol
1 : 2
Napredak
Korbovo
30.09.2018 15:30
Pontes
1 : 2
Napredak
Koča Andjelković
Tekija
0 : 2
Egeta
Brza Palanka
30.09.2018 15:30
Koča Andjelković
0 : 2
Egeta
Mala Vrbica
Mala Vrbica
5 : 1
Omladinac
Vajuga
30.09.2018 15:30
Mala Vrbica
5 : 1
Omladinac
Rtkovo
Rtkovo
0 : 3
Kladušnica
Kladušnica
30.09.2018 15:30
Rtkovo
0 : 3
Kladušnica
Ivanča
Velika Ivanča
0 : 0
Omladinac
Rajkovac
30.09.2018 15:30
Ivanča
0 : 0
Omladinac
Sloga
Granice
3 : 0
Borac
Amerić
30.09.2018 15:30
Sloga
3 : 0
Borac
Markovac
Markovac
0 : 1
Napredak
Međulužje
30.09.2018 15:30
Markovac
0 : 1
Napredak
OFK Student
Mladenovac
1 : 1
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
30.09.2018 15:30
OFK Student
1 : 1
Vlaška
Mladost
Vojlovica
2 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
30.09.2018 15:30
Mladost
2 : 3
Stari Tamiš
Dolovo
Dolovo
5 : 1
Jedinstvo
Dubovac
30.09.2018 15:30
Dolovo
5 : 1
Jedinstvo
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 4
Kolonija
Kovin
30.09.2018 15:30
BSK Bavanište
0 : 4
Kolonija
Proleter
Mramorak
4 : 0
Borac
Pločica
30.09.2018 15:30
Proleter
4 : 0
Borac
Budućnost
Banatski Brestovac
5 : 0
Omladinac
Deliblato
30.09.2018 15:30
Budućnost
5 : 0
Omladinac
Mladost (A)
Atenica
2 : 1
Budućnost
Stančići
30.09.2018 14:30
Mladost (A)
2 : 1
Budućnost
Vujan
Prislonica
0 : 4
Kej
Čačak
30.09.2018 14:30
Vujan
0 : 4
Kej
Mršinci
Mršinci
2 : 3
BIP
Čačak
30.09.2018 14:30
Mršinci
2 : 3
BIP
Malba
Žaočani
1 : 5
Prijatelji
Čačak
30.09.2018 14:30
Malba
1 : 5
Prijatelji
Lunjevac
Lunjevac
1 : 6
Petrijevac
Petrijevo
30.09.2018 15:00
Lunjevac
1 : 6
Petrijevac
Skobalj
Skobalj
4 : 1
Vrbovac
Vrbovac
30.09.2018 15:00
Skobalj
4 : 1
Vrbovac
Vučak
Vučak
6 : 2
Jezava
Smederevo
30.09.2018 15:00
Vučak
6 : 2
Jezava
Budućnost
Mala Krsna
6 : 1
OFK Slavija
Smederevo
30.09.2018 15:00
Budućnost
6 : 1
OFK Slavija
Temac
Temska
3 : 0
Pobeda
Držina
30.09.2018 15:30
Temac
3 : 0
Pobeda
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
30.09.2018 15:30
Veliki Suvodol
0 : 2
Lokomotiva
Željuša
Željuša
6 : 0
Nišavac
Staničenje
30.09.2018 15:30
Željuša
6 : 0
Nišavac
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 0
Mladost
Kruščić
30.09.2018 15:30
Zadrugar
0 : 0
Mladost
Hajduk
Stapar
0 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
30.09.2018 15:30
Hajduk
0 : 3
Omladinac (B)
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Omladinac (D)
Deronje
30.09.2018 15:30
Kordun
2 : 1
Omladinac (D)
OFK Šikara
Sombor
1 : 1
Partizan
Kupusina
30.09.2018 15:30
OFK Šikara
1 : 1
Partizan
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 1
Terekveš
Svilojevo
30.09.2018 15:30
Aleksa Šantić
3 : 1
Terekveš
Dunav
Bački Monoštor
4 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
30.09.2018 15:30
Dunav
4 : 0
Jedinstvo
Polet (V)
Vitoševac
2 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
30.09.2018 11:00
Polet (V)
2 : 1
OFK Rutevac 1908
Jastrebac
Tešica
3 : 1
Borac
Trnjane
30.09.2018 11:00
Jastrebac
3 : 1
Borac
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 2
OFK Draževac
Draževac
30.09.2018 15:30
Ratar
1 : 2
OFK Draževac
Solid
Subotica
7 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
30.09.2018 15:30
Solid
7 : 1
Hajduk
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 1
Bikovo
Bikovo
30.09.2018 15:30
Elektrovojvodina
0 : 1
Bikovo
Čantavir
Čantavir
2 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
30.09.2018 15:30
Čantavir
2 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 2
Lokomotiva
Subotica
30.09.2018 15:30
Udarnik Višnjevac
1 : 2
Lokomotiva