Iz dvojke u keca u Ćupriji

Danas je sa početkom u 16:00 časova na stadionu FK Morave u Ćupriji odigrana prvenstvena utakmica 5.-og kola Pomoravske okružne zone između domaće FK Morave i gostujuće ekipe FK Budućnost iz Milive. FK Morava je imala dominaciju tokom prvog poluvremena, ali je propustila dosta šansi za golove. U zadnjih 10 minuta prvog poluvremena gostujući tim je zaigrao bolje i imao je par šansi.

Šok za domaće navijače - u 43.-em minutu gostujuća ekipa postiže gol za 0:1, što je bio rezultat na kraju prvog poluvremena. Početkom drugog poluvremena gostujuća ekipa je dominirala. Imala je jednu dobru šansu za gol u 50.-om minutu, ali golman FK Morave hvata loptu. Posle toga domaći tim počeo je da se "budi" i u 63.-em minutu usledilo je izjednačenje, 1:1. Tokom drugog poluvremena Morava je imala blagu dominaciju, ali je bilo šansi za gol na obe strane. U 87.-om minutu FK Morava postiže još jedan gol, za konačnih 2:1.