XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 511 utakmica za dan
Subota, 16 April 2016

Fudbal

16.04.2016 18:00 Crvena zvezda 1 : 1 Partizan
16.04.2016 15:00 Vojvodina 4 : 0 Radnički
16.04.2016 16:00 Voždovac 1 : 2 Radnik
16.04.2016 16:00 Javor Matis 0 : 2 Spartak
16.04.2016 16:00 Metalac 1 : 1 OFK Beograd
16.04.2016 16:00 Novi Pazar 3 : 2 Jagodina
16.04.2016 15:30 ČSK Pivara 3 : 0 Loznica
16.04.2016 15:30 Sloboda 1 : 1 Donji Srem
16.04.2016 15:30 Napredak 1 : 1 Inđija
16.04.2016 15:30 Proleter 1 : 0 Radnički 1923
16.04.2016 15:30 BSK Borča 1 : 2 Zemun
16.04.2016 15:30 Sindjelić 1 : 1 Sloga (PM)
16.04.2016 16:30 Sloboda 0 : 3 Široki Brijeg
16.04.2016 16:30 Mladost 2 : 0 Olimpic
16.04.2016 16:30 Velež 0 : 1 Drina
16.04.2016 16:30 Željezničar 2 : 1 Travnik
16.04.2016 16:30 Vitez 1 : 3 Sarajevo
16.04.2016 16:30 Radnik 0 : 1 Zrinjski
16.04.2016 16:30 Borac 1 : 1 Čelik
16.04.2016 16:30 Slavija 0 : 0 Rudar
16.04.2016 15:30 Krupa 1 : 1 Borac
16.04.2016 15:30 Tekstilac 2 : 0 Zvijezda 09
16.04.2016 15:30 Sloboda (NG) 3 : 0 Drina HE
16.04.2016 15:30 Leotar 1 : 0 Sutjeska
16.04.2016 15:30 Željezničar 3 : 2 Mladost (DS)
16.04.2016 15:30 Župa 1 : 1 Modriča
16.04.2016 15:30 Sloga (S) 0 : 0 Laktaši
16.04.2016 15:30 BSK 2 : 0 Liješće
16.04.2016 15:30 Proleter 1 : 0 Jedinstvo (Ž)
16.04.2016 15:30 Ozren 4 : 2 Ljubić
16.04.2016 15:30 Rudar 1 : 1 Podrinje
16.04.2016 15:30 Mladost (G) 2 : 1 Lokomotiva
16.04.2016 15:30 Jedinstvo (Bč) 2 : 3 Mladost (BS)
16.04.2016 15:30 Famos 2 : 0 Napredak
16.04.2016 15:30 Željezničar 7 : 1 Budućnost
16.04.2016 11:00 Naprijed 5 : 0 Lijevče
16.04.2016 15:30 Karanovac 3 : 0 FSA
16.04.2016 15:30 Mladost 2 : 0 OFK Brdo
16.04.2016 15:30 Trebava 4 : 4 Polet 1926
16.04.2016 15:30 Lokanj 7 : 0 OFK Šekovići
16.04.2016 15:30 Partizan 1 : 0 Jedinstvo
16.04.2016 16:30 Torpedo 1 : 0 Bratstvo
16.04.2016 15:30 Borac 1 : 2 Gomionica
16.04.2016 15:30 Sloga 5 : 0 Priboj
16.04.2016 17:30 13 Skojevki 6 : 1 Vilusi
16.04.2016 17:30 Bratstvo 2 : 5 Kalemi
16.04.2016 16:30 OFK Janja 2009 1 : 3 Kolektiv
16.04.2016 16:30 Timočanin 0 : 3 Ozren
16.04.2016 16:30 Jedinstvo (B) 1 : 2 Radnički (P)
16.04.2016 16:30 Sinđelić 4 : 0 Trstenik PPT
16.04.2016 16:30 Sloga (D) 2 : 1 Dunav
16.04.2016 16:00 Radnički (NP) 2 : 0 Cement
16.04.2016 16:00 Sloga 1 : 0 Dolina
16.04.2016 16:00 Odžaci 2 : 1 Senta
16.04.2016 16:00 Dunav 1 : 1 TSC
16.04.2016 16:00 Banat 1 : 0 Omladinac
16.04.2016 16:00 Radnički (Š) 2 : 0 Bačka 1901
16.04.2016 16:00 IMR 0 : 0 Srem
16.04.2016 16:00 Radnički (NB) 1 : 2 Stepojevac Vaga
16.04.2016 16:00 Sloga (K) 1 : 0 Železničar
16.04.2016 16:00 Šumadija 1903 4 : 0 Smederevo 1924
16.04.2016 16:00 Karađorđe 4 : 1 Mokra Gora
16.04.2016 16:00 Sloga (P) 1 : 2 Jedinstvo
16.04.2016 16:00 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Mačva
16.04.2016 16:30 FUD 1 : 2 Jedinstvo (M)
16.04.2016 16:30 SFS Borac 3 : 0 Žitorađa
16.04.2016 16:30 Rtanj 4 : 1 Moravica
16.04.2016 16:30 Svrljig 6 : 0 Kablovi
16.04.2016 16:30 Sloga (L) 2 : 0 Balkanski
16.04.2016 16:30 Morava 3 : 0 Mladost (M)
16.04.2016 16:30 Pusta Reka 3 : 0 Lužnica
16.04.2016 16:30 Budućnost (O) 4 : 1 Nebeski Andjeli
16.04.2016 16:00 Proleter (BK) 2 : 2 Sloboda
16.04.2016 16:00 Vršac United 3 : 1 Sloga
16.04.2016 16:00 Radnički (K) 5 : 0 Mladost (L)
16.04.2016 16:00 Budućnost 0 : 3 Radnički Zrenjanin
16.04.2016 16:00 Kozara 1 : 1 Jedinstvo (BK)
16.04.2016 16:00 Radnički (S) 6 : 1 Polet
16.04.2016 16:00 Radnički (S) 0 : 1 OFK Vrbas
16.04.2016 16:00 Bratstvo 1946 6 : 0 Srbobran
16.04.2016 16:00 Bečej 1918 7 : 1 Polet (S)
16.04.2016 16:00 OFK Mladost APA 2 : 1 Tavankut
16.04.2016 16:00 Sloga (Č) 2 : 1 ŽAK
16.04.2016 16:00 Veternik 0 : 1 LSK Laćarak
16.04.2016 16:00 Sloga 1 : 2 Hajduk (B)
16.04.2016 16:00 Sremac 1 : 0 Budućnost (G)
16.04.2016 16:00 Crvena Zvezda 5 : 0 Jugović
16.04.2016 16:00 Mladost (BJ) 5 : 0 ŽSK
16.04.2016 16:00 Balkan 0 : 0 Baćevac
16.04.2016 16:00 Gruža 2 : 0 Radnički 1926
16.04.2016 16:00 Rudar 1 : 3 Šapine
16.04.2016 16:00 Sloga 1940 (BB) 0 : 0 Polimlje
16.04.2016 16:00 Ribnica 4 : 0 Sloga (S)
16.04.2016 16:00 Spartak 1924 3 : 0 Radnički Stobex
16.04.2016 16:00 Jedinstvo 1945 2 : 3 Brezovica
16.04.2016 16:00 Radnički (V) 1 : 3 Rađevac
16.04.2016 16:00 Jošanica 3 : 2 Polet (T)
16.04.2016 16:00 Trepča 0 : 1 Orlovac
16.04.2016 16:00 Takovo 2 : 0 Dragačevo
16.04.2016 17:00 Morava 1918 6 : 1 Budućnost
16.04.2016 16:30 Trbunje 0 : 3 Jastrebac
16.04.2016 16:30 Polet 2 : 4 Mladost 1982
16.04.2016 16:00 Jedinstvo (B) 1 : 5 Malošište
16.04.2016 16:00 Radnički 1924 1 : 1 Morava
16.04.2016 16:00 Koprijan 1975 1 : 0 Mladost 1976 (Bilj.)
16.04.2016 16:00 Zlot 3 : 2 Polom
16.04.2016 16:30 Rudar 3 : 3 Mladost (S)
16.04.2016 Midžor 1 : 3 ŠSK
16.04.2016 Vratarnica 3 : 5 OFK Knjaz
16.04.2016 16:30 Tanasko Rajić 3 : 0 Jedinstvo
16.04.2016 16:30 Borac 2 : 1 Spartak
16.04.2016 16:30 Vladimir Durković 6 : 0 Napredak
16.04.2016 16:30 Mladost 2 : 4 Padež
16.04.2016 16:00 GFK Dubočica 7 : 0 Mladost V
16.04.2016 16:00 OFK Niš 3 : 1 Morava
16.04.2016 16:00 Palilulac 1 : 0 Budućnost
16.04.2016 16:30 Jedinstvo Stević 3 : 0 BAK
16.04.2016 16:30 Dinamo 1945 3 : 0 Vulturul
16.04.2016 16:00 Radnički 1911 0 : 3 Polet
16.04.2016 16:00 Bilećanin 4 : 0 Roham
16.04.2016 16:00 Borac Aleksandrovo 4 : 2 Zadrugar
16.04.2016 16:00 Banat 1 : 1 Crvena zvezda
16.04.2016 16:00 Naftagas 2 : 1 Begej
16.04.2016 16:00 Proleter 2006 3 : 0 Mladost
16.04.2016 16:00 Radnički 1918 1 : 2 Polet
16.04.2016 16:30 Panonija IM Topola 2 : 0 Njegoš
16.04.2016 16:30 Potisje 4 : 1 Vinogradar
16.04.2016 16:00 Podrinje 2 : 0 Hajduk (D)
16.04.2016 16:00 Sloven 1 : 0 Jedinstvo (M)
16.04.2016 16:00 Rudar 1 : 0 Napredak (P)
16.04.2016 16:30 Tvrdjava 2 : 2 Titel
16.04.2016 16:30 OFK Sirig 0 : 3 Susek
16.04.2016 16:30 OFK Futog 1 : 0 Proleter
16.04.2016 16:30 Železničar 0 : 5 Šajkaš 1908
16.04.2016 16:00 OFK Zabrežje 6 : 5 Mladost (B)
16.04.2016 16:00 Mladost (C) 4 : 0 Mladost (Č)
16.04.2016 16:00 Šumadija 2 : 2 Borac
16.04.2016 16:00 Policajac 3 : 0 PKB Kovilovo
16.04.2016 16:00 Milutinac 1 : 0 Poštar Zvezdara
16.04.2016 16:00 Mladenovac 3 : 1 Vinča
16.04.2016 15:30 Sloboda 1 : 1 Železničar
16.04.2016 16:00 Polet 1 : 0 Mlava
16.04.2016 16:00 Šumadinac 3 : 0 Šatornja
16.04.2016 16:00 Mladost (PP) 2 : 1 Sinđelić
16.04.2016 16:30 Jadar 2 : 2 Mačva 2005
16.04.2016 16:30 Junior Novo Naselje 2 : 0 OFK Jabučje
16.04.2016 16:00 Sloga (D) 3 : 0 Kolonija
16.04.2016 16:30 Radnički 2 : 0 Granit
16.04.2016 Brezovica 0 : 6 Polet
16.04.2016 16:00 Slatina 3 : 0 Lunjevica
16.04.2016 17:00 Radnički 1 : 1 Omladinski
16.04.2016 17:00 Rudar (P) 3 : 1 Rudar (SR)
16.04.2016 Vinorača 2 : 3 Mladost (G)
16.04.2016 16:30 Varvarin 7 : 3 Beli Orlovi
16.04.2016 16:30 Sokolovi 0 : 3 Sebečevac
16.04.2016 16:30 Feniks 2012 4 : 1 Pobeda 1976
16.04.2016 16:30 OFK Rutevac 1908 2 : 4 Napredak 2012
16.04.2016 16:30 Vukašinovac 2 : 0 Borac
16.04.2016 16:30 Velika Jasikova 3 : 2 Kosovo
16.04.2016 16:30 Kastrum 1 : 3 Timok 1928
16.04.2016 16:30 Nacional 1 : 1 Lovac
16.04.2016 16:30 Graničar 5 : 0 Šljivar
16.04.2016 16:30 Rongo Siti 5 : 3 Veliki Suvodol
16.04.2016 16:30 Mladost 4 : 2 Temac
16.04.2016 16:00 Sušica 2012 5 : 2 OFK Morava
16.04.2016 16:00 Jedinstvo (Š) 3 : 1 Marjan MB
16.04.2016 16:00 Crvenka 2 : 1 Hajduk Junior
16.04.2016 16:00 Jedinstvo 1947 0 : 1 Aleksa Šantić
16.04.2016 16:00 KFK Kula 1 : 2 Jedinstvo (R)
16.04.2016 16:00 Omladinac 10 : 0 Hajduk 1932
16.04.2016 16:00 RFK Novi Sad 1921 14 : 0 Sremac
16.04.2016 16:00 Mladi proleter 1 : 3 Sveti Stefan
16.04.2016 16:00 Sparta 2 : 0 Minel
16.04.2016 16:00 Heroj Polet 1 : 0 Dedinje
16.04.2016 16:00 Jedinstvo (Lj) 7 : 1 Žitkovica
16.04.2016 16:00 Polet (V) 2 : 0 Napredak 1934
16.04.2016 16:00 Rade Milošević 0 : 5 Omladinac (Š)
16.04.2016 16:30 Radnički 2 : 1 OFK Jelen
16.04.2016 16:30 Mladost (DB) 5 : 1 Čobanče
16.04.2016 16:30 Milicionar 3 : 1 Sloga
16.04.2016 16:30 Crvena Jabuka 4 : 0 Dimitrije Tucović
16.04.2016 16:30 Radnik 6 : 1 OFK Stublenica
16.04.2016 16:30 Rubribreza 2 : 1 Polet (DL)
16.04.2016 16:30 Grdica 0 : 1 Mladost
16.04.2016 16:30 Partizan 0 : 2 Proleter
16.04.2016 16:00 Sparta Grabovica 0 : 2 Jablanica
16.04.2016 16:00 Ozremica 2 : 3 Šumadija
16.04.2016 16:30 Čoka 0 : 3 Graničar
16.04.2016 16:00 OFK Sikole 3 : 3 Urovica
16.04.2016 16:00 Naisus 5 : 3 Banaćanin
16.04.2016 16:00 Vranić 0 : 3 Beljina
16.04.2016 16:00 Barajevo 3 : 0 Guncate
16.04.2016 16:00 Lisović 0 : 2 Velika Mostanica
16.04.2016 17:00 Vreoci 4 : 5 Bistrica
16.04.2016 17:00 OFK Burovo 3 : 1 Rudar
16.04.2016 16:30 Mladost (MI) 3 : 0 Mladost (G)
16.04.2016 16:30 OFK Slatina 0 : 3 Popović
16.04.2016 17:00 Sindjelić 2 : 2 Beljanica
16.04.2016 17:00 Bresje 3 : 1 Morava
16.04.2016 16:30 Velika Drenova 5 : 3 Mladost
16.04.2016 16:30 Topoljak 1 : 0 Borjak 2013
16.04.2016 16:00 Veternica 0 : 3 Atletiko
16.04.2016 16:00 Gornje Krajince 3 : 3 Badince
16.04.2016 16:00 Pomoravlje 7 : 1 Rudar
16.04.2016 16:00 Todorovce 2 : 1 Radnik 2013
16.04.2016 16:00 Jedinstvo 5 : 0 Grdanica 024
16.04.2016 16:00 Moravac 6 : 0 Bratstvo
16.04.2016 16:30 Mladost 3 : 2 Crvena Zvezda
16.04.2016 16:30 Gaj 2 : 3 Graničar
16.04.2016 16:30 Solunac 5 : 1 Naša Krajina
16.04.2016 16:00 Omladinac B 2 : 0 Brana Paunović
16.04.2016 16:00 Mladost (R) 5 : 1 Udarnik 2015
16.04.2016 16:00 Dobrnje 0 : 5 7. juli
16.04.2016 Jedinstvo 4 : 2 Polet
16.04.2016 16:00 Kotlenik 1 : 5 Partizan
16.04.2016 Mladi Radnik 5 : 3 Omladinac
16.04.2016 Gorski Car 1 : 4 Trešnjevica
16.04.2016 17:00 Maovi MH 1 : 0 Bojić
16.04.2016 17:00 OFK Varna 0 : 3 Grušić
16.04.2016 Grabovica 3 : 3 Azbukovica
16.04.2016 Vrhpolje 2 : 1 OFK Donja Ljuboviđa
16.04.2016 TE Gučevo 0 : 2 Jelav
16.04.2016 16:30 Napredak (BP) 9 : 0 Mladost
16.04.2016 16:30 Stojan Lazarac 4 : 2 Omladinac
16.04.2016 16:30 Napredak (MB) 2 : 0 Premijer
16.04.2016 16:30 Ratkovac 0 : 5 Mladost
16.04.2016 16:30 Bogutovačka Banja 6 : 1 Bane 1931
16.04.2016 16:00 Zvezda 1 : 3 OFK Homolje
16.04.2016 16:00 Budućnost 3 : 0 Mladost
16.04.2016 16:00 OFK Selište 1 : 5 Jasenovac
16.04.2016 16:30 Knez Lazar 3 : 0 Meševo
16.04.2016 16:30 Borac 3 : 1 Polet
16.04.2016 16:30 Bakionica 1 : 1 Plavi Tok
16.04.2016 13:00 Feniks 1 : 1 Udarnik
16.04.2016 17:00 Skela 6 : 2 Roma-Iverić
16.04.2016 17:00 Rekreativo 5 : 2 Draževac-Tornado
16.04.2016 17:00 Sloga 3 : 1 Baljevac
16.04.2016 17:00 Barič-Munja 0 : 2 Zadrugar
16.04.2016 16:30 Mladost 4 : 0 Oniks
16.04.2016 16:30 Dobra Voda 1 : 0 OFK Dragoševac
16.04.2016 16:30 Lipar 5 : 1 Dražmirovac
16.04.2016 16:00 Mornar 2 : 2 Zeta
16.04.2016 16:00 OFK Petrovac 1 : 1 Iskra
16.04.2016 16:00 Mladost 1 : 0 Lovćen
16.04.2016 16:00 Rudar 1 : 1 Grbalj
16.04.2016 16:00 Budućnost 2 : 0 Dečić
16.04.2016 16:00 Bokelj 0 : 2 Sutjeska
16.04.2016 15:00 Vojvodina 1 : 1 Mašinac
16.04.2016 16:00 Obilić 3 : 0 Lavice-Dubočica
16.04.2016 Jagodina 1 : 2 Šumadija 1903
16.04.2016 16:00 Fruškogorac 1 : 7 Polet
16.04.2016 16:00 Trijumf 1 : 0 Kolibri
16.04.2016 13:00 Požega 4 : 0 Šabac
16.04.2016 11:00 Karađorđe 8 : 0 Bukovička Banja
16.04.2016 Majdanpek 3 : 0 Levač
16.04.2016 14:00 Obilić 4 : 0 Lovćen
16.04.2016 Modriča 0 : 0 Gradina
16.04.2016 SFK 2000 6 : 0 Banjaluka
16.04.2016 Mostar 1 : 1 Lokomotiva
16.04.2016 Radnik Bumerang 3 : 2 Mladost
16.04.2016 14:00 Mladost Poljavnice 8 : 0 Sokolac
16.04.2016 11:00 OFK Beograd 4 : 2 Jagodina
16.04.2016 13:00 Čukarički 3 : 2 Radnički (N)
16.04.2016 15:00 Moravac Orion 3 : 1 Napredak
16.04.2016 12:00 Široki Brijeg 0 : 2 Olimpic
16.04.2016 12:00 Drina 1 : 2 Sloboda
16.04.2016 12:00 Travnik 1 : 1 Mladost
16.04.2016 12:00 Sarajevo 8 : 0 Velež
16.04.2016 12:00 Zrinjski 3 : 1 Željezničar
16.04.2016 12:00 Čelik 3 : 0 Vitez
16.04.2016 12:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Radnik
16.04.2016 12:00 Slavija 1 : 1 Borac
16.04.2016 14:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 5 Jedinstvo
16.04.2016 17:00 Omladinac (NB) 4 : 2 Begej
16.04.2016 10:00 Vršac 0 : 3 Banat
16.04.2016 12:30 FAP 0 : 2 Jedinstvo Putevi
16.04.2016 09:00 Zemun 10 : 0 Siti Sport Klub
16.04.2016 12:00 Jedinstvo 0 : 3 Kolubara
16.04.2016 11:00 Dolina 3 : 6 Borac (S)
16.04.2016 11:00 Slavija 12 : 0 Unirea
16.04.2016 11:00 Glogonj 1 : 3 Omladinac
16.04.2016 11:00 Partizan (U) 3 : 1 Strela
16.04.2016 15:00 Borac (S) 0 : 2 Stari Tamiš
16.04.2016 11:00 C.zvezda 1 : 5 Borac (P)
16.04.2016 10:00 Zvezdara 2 : 6 Balkan
16.04.2016 12:00 BSK 1925 3 : 0 PKB
16.04.2016 13:00 Turbina 0 : 3 GSP Polet
16.04.2016 11:00 Dunavac Grocka 3 : 4 Seceranac Ada
16.04.2016 SASK 3 : 4 Osipaonica
16.04.2016 16:00 Grbalj 3 : 1 Iskra
16.04.2016 10:00 Internacional MO 3 : 1 Voždovac MO
16.04.2016 10:00 Radnički (NB) MO 3 : 2 Zemun MO
16.04.2016 10:00 Brodarac MO 3 : 0 Lokomotiva MO
16.04.2016 10:00 OFK Beograd MO 3 : 2 Sinđelić MO
16.04.2016 10:00 011 MO 0 : 3 BSK Borča MO
16.04.2016 10:00 Rad MO 1 : 1 IMT MO
16.04.2016 10:00 BASK MO 4 : 0 Bežanija MO
16.04.2016 13:30 OFK Beograd 5 : 1 Jagodina
16.04.2016 15:30 Čukarički 5 : 1 Radnički (N)
16.04.2016 11:00 OFK Hajduk 1 : 3 Partizan
16.04.2016 12:00 Indeks 4 : 0 Hajduk junior
16.04.2016 10:00 Inđija 6 : 0 Radnički (SM)
16.04.2016 12:00 Dinamo 1945 2 : 1 Železničar (P)
16.04.2016 12:00 Radnički (K) 1 : 2 Proleter 2006
16.04.2016 16:00 TSC 1 : 4 Bačka (BP)
16.04.2016 12:00 Radnički (S) 1 : 1 Bačka 1901
16.04.2016 19:30 Voždovac 1 : 2 BSK 1925
16.04.2016 09:00 011 3 : 0 IM Rakovica
16.04.2016 17:00 BASK 4 : 0 Kolubara
16.04.2016 Kiker 5 : 0 Tutin
16.04.2016 11:00 Radnički 1923 2 : 0 Novi Pazar
16.04.2016 14:00 Radnički (O) 3 : 0 Milenium
16.04.2016 15:30 IMT 2 : 2 Brodarac 1947
16.04.2016 11:00 Senjak 3 : 1 Radnički Šabački
16.04.2016 10:00 Šampion 4 : 1 Drina
16.04.2016 10:00 Borac 2 : 3 Hajduk
16.04.2016 10:00 Avala 4 : 0 Graficar
16.04.2016 13:00 Banja 0 : 5 Apolon 2010
16.04.2016 15:00 Zuce 4 : 0 Pinosava
16.04.2016 Posavina 2 : 4 Jedinstvo
16.04.2016 10:00 Široki Brijeg 5 : 1 Mladost
16.04.2016 10:00 Sloboda 2 : 1 Velež
16.04.2016 10:00 Olimpic 1 : 1 Željezničar
16.04.2016 10:00 Drina 6 : 1 Vitez
16.04.2016 10:00 Travnik 1 : 0 Radnik
16.04.2016 10:00 Sarajevo 7 : 1 Borac
16.04.2016 10:00 Zrinjski 3 : 0 Slavija
16.04.2016 10:00 Čelik 1 : 1 Rudar Prijedor
16.04.2016 Romanija 7 : 0 Stakorina
16.04.2016 16:00 Brskovo 4 : 0 Radnicki
16.04.2016 11:00 Grbalj 3 : 0 Iskra
16.04.2016 11:00 Mladost 1 : 2 Zeta
16.04.2016 14:00 TSC 2 : 1 Bačka (BP)
16.04.2016 15:00 Radnički (Z) 4 : 0 Mladost (L)
16.04.2016 17:00 Bane 0 : 0 Apolon 4
16.04.2016 17:00 Čukarički 4 : 0 Dominus
16.04.2016 17:00 PKB Kovilovo 2 : 2 Internacional
16.04.2016 10:00 Proleter 2 : 3 Mladi radnik 1940
16.04.2016 13:30 Železničar Kusadak 0 : 9 Pobeda
16.04.2016 10:00 Savacijum 2 : 0 OFK Osečina
16.04.2016 13:00 IMT 1 : 4 Institut
16.04.2016 14:00 Budućnost D. 3 : 0 Vranić
16.04.2016 17:30 Borac 1 : 3 Dinamo 1945
16.04.2016 17:30 BSK 7 : 0 Spartak
16.04.2016 11:00 Polet 3 : 4 Sloga (P)
16.04.2016 11:00 Hajdučica 6 : 3 Jedinstvo (V)
16.04.2016 11:00 Ševac 1 : 4 Banat
16.04.2016 11:00 Vulturul 1 : 2 Vršac
16.04.2016 16:00 Omladinac (D) 4 : 9 Vladimirovac
16.04.2016 15:00 Palilulac 0 : 14 PKB PS
16.04.2016 15:00 Zvezdara 0 : 3 Dorćol
16.04.2016 17:00 Sremčica 3 : 0 Beograd 1929
16.04.2016 11:00 Petar Urošev 0 : 4 Tempo
16.04.2016 10:00 Čoka 3 : 2 Potisje
16.04.2016 10:00 Radnički 13 : 0 Pobeda
16.04.2016 13:00 Prva Iskra 1 : 3 Belo Polje
16.04.2016 Romanija 3 : 1 Stakorina
16.04.2016 Velež 2 : 4 Han Pijesak
16.04.2016 13:00 Zmaj 1953 7 : 0 Šumadinac
16.04.2016 10:00 Studentski Grad MK 1 : 0 Zemun B
16.04.2016 Požarevac 1 : 2 Šumadija 1903
16.04.2016 Trijumf : Požega
16.04.2016 AS-07 : Užice
16.04.2016 14:00 Radnički 2012 4 : 0 Rosulja 2014
16.04.2016 13:00 Rad 8 : 1 Zemun
16.04.2016 13:00 Čukarički 0 : 2 Partizan
16.04.2016 10:00 Bežanija 2 : 1 Dominus
16.04.2016 10:00 Sindjelić 2012 0 : 1 Fer Plej 06
16.04.2016 10:00 IMT 4 : 1 Radnički (NB)
16.04.2016 11:00 Budućnost (D) 2 : 14 Srem Jakovo
16.04.2016 09:00 Sindjelić 0 : 5 BASK
16.04.2016 13:00 OLE 2 : 2 Ada
16.04.2016 12:00 Napredak 3 : 0 Sećeranac Ada
16.04.2016 18:30 Lokomotiva 5 : 0 Sremčica
16.04.2016 10:00 Spartak '04 1 : 4 Spartak '03
16.04.2016 10:00 Arena SU 5 : 0 Bačka 1901
16.04.2016 10:00 TSC 5 : 0 Subotica '03
16.04.2016 12:00 Zabrezje 2 : 1 Zvezda
16.04.2016 09:00 Duboko 0 : 6 Belo Polje
16.04.2016 11:00 Radnicki Obrenovac 8 : 0 Urovci
16.04.2016 10:00 Polet 2 : 0 Sloga
16.04.2016 09:00 Pobeda 0 : 0 Posavina
16.04.2016 11:00 Zadrugar 1 : 1 Skela
16.04.2016 12:00 Omladinac 6 : 0 Ljubinic
16.04.2016 09:00 Feniks 0 : 1 Sloga
16.04.2016 09:50 Radnički 1 : 3 Obrenovac 1905
16.04.2016 10:40 Posavina 0 : 3 Duboko
16.04.2016 13:50 Teleoptik 1 : 1 BSK

Košarka

16.04.2016 19:00 Mladost 66 : 57 Niš
16.04.2016 20:00 Srem 99 : 87 Zlatibor
16.04.2016 19:00 Napredak 76 : 87 Dynamic BG
16.04.2016 19:00 Slavija 1996 56 : 70 HEO
16.04.2016 19:00 Drina Birač 76 : 61 Borac
16.04.2016 19:00 Kozara 81 : 78 Bratunac
16.04.2016 19:00 Rogatica 77 : 64 Teslić
16.04.2016 19:00 Student 68 : 52 Sutjeska
16.04.2016 18:00 Dimitrovgrad 89 : 70 Jablanica
16.04.2016 15:00 Radan 71 : 69 Radnik
16.04.2016 16:00 Jastrebac 82 : 80 Knjaževac
16.04.2016 18:00 Kuršumlija 103 : 78 Sokobanja
16.04.2016 17:00 Zlatar 61 : 73 Šabac
16.04.2016 19:00 Student BB 89 : 105 Radnički 1950
16.04.2016 Zemun 49 : 80 Vitez
16.04.2016 16:30 Milan Trivić 64 : 72 Torlak Aboca
16.04.2016 19:20 Zvezdara 92 : 73 Žitko Basket
16.04.2016 17:20 Astra 72 : 92 Kolubara LA 2003
16.04.2016 19:00 Hajduk 88 : 67 Stara Pazova
16.04.2016 17:30 Futog Tehnomer 77 : 80 Sveti Đorđe
16.04.2016 18:30 Železničar 68 : 67 Topola
16.04.2016 Radivoj Korać 73 : 63 Crvena zvezda 3:0
16.04.2016 20:00 Gimnazijalac 57 : 76 Duga
16.04.2016 14:00 Šabac 101 : 65 Paraćin
16.04.2016 00:00 M-015 44 : 34 Železničar
16.04.2016 00:00 MIX 72 : 79 Mladost
16.04.2016 00:00 Lazarevac 80 : 55 LA Basket
16.04.2016 00:00 Osečina : Šabac
16.04.2016 00:00 MIX 26 : 31 Železničar
16.04.2016 00:00 Mladost 014 : Student

Odbojka

16.04.2016 15:30 Milenijum 3 : 2 Timok
16.04.2016 Gračac 3 : 1 Partizan 2012
16.04.2016 Lotus 3 : 1 Drina
16.04.2016 Partizan 3 : 2 Užice
16.04.2016 Putevi 0 : 3 Antena
16.04.2016 FAP Livnica 3 : 0 Napredak 037
16.04.2016 Hercegovina 1 : 3 Srem
16.04.2016 Futog 3 : 1 Kulpin
16.04.2016 Vojvodina 2 3 : 0 Mladost-Expans
16.04.2016 Vrbas 0 : 3 Bečej
16.04.2016 Dunav Volley 3 : 1 Proleter
16.04.2016 19:30 Karađorđe 0 : 3 Lucky Star
16.04.2016 16:00 Zaslon 3 : 0 Šumadija
16.04.2016 14:00 Loznica 1 : 3 Jedinstvo
16.04.2016 19:00 VGSK 3 : 0 Rudar
16.04.2016 19:30 Mladenovac 3 : 0 BMR Petlovača 1947
16.04.2016 Morava 2 : 3 Mladost
16.04.2016 Topličanin 2 3 : 2 Surdulica
16.04.2016 Vranje 3 : 1 MOK Topličanin 97
16.04.2016 18:00 Vizura 3 : 2 NIS Spartak 3:2
16.04.2016 Jedinstvo 2 3 : 0 Eaton Srem Tempo 2
16.04.2016 Vršac 0 : 3 Vrbas
16.04.2016 Odbojka 013 0 : 3 Žabalj Volej
16.04.2016 Ruma 0 : 3 NIS Spartak 2
16.04.2016 Omladinac 3 : 0 Mladost
16.04.2016 Gimnazijalac 1 : 3 Ekonomac
16.04.2016 Zlatibor 3 : 0 Borac
16.04.2016 16:00 Tara 3 : 0 Trstenik
16.04.2016 Putevi Trendteks 3 : 0 Crnokosa
16.04.2016 Sterija 3 : 1 Mladi Radnik
16.04.2016 Zaslon 0 : 3 Roda
16.04.2016 Ub 3 : 0 Lazarevac
16.04.2016 Srbijanka 014 2 : 3 Spartak
16.04.2016 Šumadija 3 : 2 Mali Zvornik
16.04.2016 18:00 Paraćin 0 : 3 Vranje
16.04.2016 18:00 Bor 3 : 0 Desetka

Rukomet

16.04.2016 Železničar 1949 27 : 31 Radnički
16.04.2016 Jugović 27 : 27 Rudar
16.04.2016 Požarevac 25 : 20 Morava
16.04.2016 19:30 Dinamo 31 : 31 Topličanin
16.04.2016 19:00 Mokra Gora 27 : 25 Kolubara
16.04.2016 20:00 Zlatar 25 : 23 Obilić
16.04.2016 19:00 Banatski Karlovac 39 : 35 Crvena zvezda
16.04.2016 19:00 Inđija 35 : 30 Hercegovina
16.04.2016 19:00 Kikinda 44 : 19 Apatin
16.04.2016 19:00 ŽSK 26 : 17 Jedinstvo
16.04.2016 19:00 Bela Palanka 45 : 27 Jastrebac
16.04.2016 19:00 Mladost 1949 31 : 41 Planinka PV
16.04.2016 20:00 Hajduk Veljko 28 : 28 Vranje 1957
16.04.2016 17:00 Napredak 32 : 33 Lokomotiva
16.04.2016 18:00 Novi Pazar 40 : 25 Radnički 2
16.04.2016 19:00 Radnički 1958 42 : 30 Hajduk
16.04.2016 19:00 Potisje Pleteks 35 : 24 Slavija
16.04.2016 19:00 Vojvoda Stepa 28 : 32 Nova Pazova
16.04.2016 19:00 Sivac 31 : 20 Beočin
16.04.2016 19:00 Srem SM 27 : 24 Mladost
16.04.2016 19:00 Kljajićevo 32 : 29 Crvenka 2
16.04.2016 19:00 Radnički (JT) 30 : 25 Mladost TSK
16.04.2016 16:00 Gučevo 17 : 42 Prva Iskra Barič
16.04.2016 18:30 Metaloplastika 2 23 : 27 Radnički
16.04.2016 18:00 Topličanin 2 34 : 16 Progres
16.04.2016 18:00 Hisar 36 : 24 Pirot
16.04.2016 18:00 Šamot 2 28 : 31 Karađorđe
16.04.2016 Gaj 20 : 36 Budućnost
16.04.2016 Crepaja 32 : 21 Jabuka 2
16.04.2016 Unirea 31 : 33 Glogonj
16.04.2016 Dolovo 35 : 24 Omladinac (D)
16.04.2016 Požarevac 2 26 : 21 Smederevo 2
16.04.2016 17:00 Morava 2 26 : 26 Sloga 2
16.04.2016 19:00 Vrbas 19 : 18 Halas Jožef
16.04.2016 19:00 Spartak 37 : 28 Petrovaradin
16.04.2016 20:00 Mira 24 : 20 Izviđač
16.04.2016 20:00 Katarina 16 : 41 Grude
16.04.2016 20:00 Jedinstvo 31 : 26 Krivaja
16.04.2016 20:00 Ilidža 23 : 23 Bihać
16.04.2016 20:00 Lokomotiva 29 : 18 Rogatica
16.04.2016 20:00 Goražde 38 : 25 Zrinjski

Vaterpolo

16.04.2016 BVK Crvena zvezda 22 : 5 Nais 1:0
16.04.2016 Partizan Raiffeisen 16 : 4 Banjica 1:0
16.04.2016 Vojvodina 8 : 12 Šabac 0:1

Futsal

16.04.2016 18:30 Novi Pazar 0 : 1 Ekonomac
16.04.2016 18:15 FON 2 : 8 Kopernikus
16.04.2016 17:30 Kikinda 0 : 3 Leteći Holandjanin
16.04.2016 18:00 Tvrdjava 5 : 6 Forum
16.04.2016 12:00 Prokuplje 1 : 4 Jastrebac
16.04.2016 20:15 Euromotus 9 : 3 Handy United
16.04.2016 16:15 TMF 8 : 2 Grocanski
16.04.2016 14:15 Intelektualac 7 : 2 Samo pravo
16.04.2016 20:00 TFK 7 : 3 Bečej
16.04.2016 18:00 Put-inženjering 4 : 3 Gurgusovac

Ragbi 13

16.04.2016 Tašmajdan : Dorćol
16.04.2016 Novi Beograd : Vojna akademija
16.04.2016 Zemun : Voždovac
Brasnjo i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Daniela je tipovao utakmicu
Poštovanje svim članovima Srbijasport.net portala. Postoji li mogućnost da se svi kolektivno udružimo i da "prozborimo" koju reč i Prvoj ligi Srbije, našem, po meni "najkritičnijem" takmičenju u poslednjih par godina, što zbog kvaliteta igre, što zbog mutnih radnji koje su već ionako ozvaničenje prošle sezone kažnjavanjem nekih klubova. Bilo bi lepo, da svako, ko ima neko viđenje, informaciju ili mišljenje o klubu koji pomno prati ili takmičenju u celini da iznese u komentaru ovog posta, čisto da imamo neku sliku i predstavu o timovima pred start samog prvenstva koji počinje već sutradan, 14. avgusta. Bilo bi lepo prodiskutovati o potencijalnim kandidatima za ispadanje, kao i o kandidatima koji poseduju kvalitet za igranje u Superligi. Takođe, od velikog značaja svima nama bi bile informacije vezane za kvalitet i organizovanost samog kluba, redovnost u isplatama, nedostatku ili višku igračkog kadra, sposobnosti ili nesposobnosti uprave, stručnog štaba itd.. Svaka informacija bi dobrodošla, pa i subjektivno mišljenje ako ste jedan od vatrenih navijača Vašeg kluba. Valjalo bi nekada kasnije, u toku prolećnog dela sezone, obnoviti post, pa ponovo prokomentarisati trenutno stanje koje će biti u toku prvenstva. Hvala svima koji budu podelili informacije i koji budu učestvovali u ovoj "mini raspravi" kako bi se malo osvežio sam "forum".