XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
511 utakmica za dan Subota, 16 April 2016


Fudbal

16.04
16:30
Timo─Źanin
Ozren
0
3
16.04.2016 16:30 0 : 3
16.04
16:30
Jedinstvo (B)
Radni─Źki (P)
1
2
16.04.2016 16:30 1 : 2
16.04
16:30
Sin─Ĺeli─ç
Trstenik PPT
4
0
16.04.2016 16:30 4 : 0
16.04
16:30
Sloga (D)
Dunav
2
1
16.04.2016 16:30 2 : 1
16.04
16:00
Radni─Źki (NP)
Cement
2
0
16.04.2016 16:00 2 : 0
16.04
16:00
Sloga
Dolina
1
0
16.04.2016 16:00 1 : 0
16.04
16:00
Od┼żaci
Senta
2
1
16.04.2016 16:00 2 : 1
16.04
16:00
Dunav
TSC
1
1
16.04.2016 16:00 1 : 1
TSC
16.04
16:00
Banat
Omladinac
1
0
16.04.2016 16:00 1 : 0
16.04
16:00
Radni─Źki (┼á)
Ba─Źka 1901
2
0
16.04.2016 16:00 2 : 0
16.04
16:00
IMR
Srem
0
0
16.04.2016 16:00
IMR
0 : 0
16.04
16:00
Radni─Źki (NB)
Stepojevac Vaga
1
2
16.04.2016 16:00 1 : 2
16.04
16:00
Sloga (K)
┼Żelezni─Źar
1
0
16.04.2016 16:00 1 : 0
16.04
16:00
Šumadija 1903
Smederevo 1924
4
0
16.04.2016 16:00 4 : 0
16.04
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Mokra Gora
4
1
16.04.2016 16:00 4 : 1
16.04
16:00
Sloga (P)
Jedinstvo
1
2
16.04.2016 16:00 1 : 2
16.04
16:00
Jedinstvo Putevi
Ma─Źva
0
0
16.04.2016 16:00 0 : 0
16.04
16:30
FUD
Jedinstvo (M)
1
2
16.04.2016 16:30
FUD
1 : 2
16.04
16:30
SFS Borac
┼Żitora─Ĺa
3
0
16.04.2016 16:30 3 : 0
16.04
16:30
Rtanj
Moravica
4
1
16.04.2016 16:30 4 : 1
16.04
16:30
Svrljig
Kablovi
6
0
16.04.2016 16:30 6 : 0
16.04
16:30
Sloga (L)
Balkanski
2
0
16.04.2016 16:30 2 : 0
16.04
16:30
Morava
Mladost (M)
3
0
16.04.2016 16:30 3 : 0
16.04
16:30
Pusta Reka
Lu┼żnica
3
0
16.04.2016 16:30 3 : 0
16.04
16:30
Budu─çnost (O)
Nebeski Andjeli
4
1
16.04.2016 16:30 4 : 1
16.04
16:00
Proleter (BK)
Sloboda
2
2
16.04.2016 16:00 2 : 2
16.04
16:00
Vršac United
Sloga
3
1
16.04.2016 16:00 3 : 1
16.04
16:00
Radni─Źki (K)
Mladost (L)
5
0
16.04.2016 16:00 5 : 0
16.04
16:00
Budu─çnost
Radni─Źki Zrenjanin
0
3
16.04.2016 16:00 0 : 3
16.04
16:00
Kozara
Jedinstvo (BK)
1
1
16.04.2016 16:00 1 : 1
16.04
16:00
Radni─Źki (S)
Polet
6
1
16.04.2016 16:00 6 : 1
16.04
16:00
Radni─Źki (S)
OFK Vrbas
0
1
16.04.2016 16:00 0 : 1
16.04
16:00
Bratstvo 1946
Srbobran
6
0
16.04.2016 16:00 6 : 0
16.04
16:00
Be─Źej 1918
Polet (S)
7
1
16.04.2016 16:00 7 : 1
16.04
16:00
OFK Mladost APA
Tavankut
2
1
16.04.2016 16:00 2 : 1
16.04
16:00
Sloga (─î)
┼ŻAK
2
1
16.04.2016 16:00 2 : 1
16.04
16:00
Veternik
LSK La─çarak
0
1
16.04.2016 16:00 0 : 1
16.04
16:00
Sloga
Hajduk (B)
1
2
16.04.2016 16:00 1 : 2
16.04
16:00
Sremac
Budu─çnost (G)
1
0
16.04.2016 16:00 1 : 0
16.04
16:00
Crvena Zvezda
Jugovi─ç
5
0
16.04.2016 16:00 5 : 0
16.04
16:00
Mladost (BJ)
┼ŻSK
5
0
16.04.2016 16:00 5 : 0
16.04
16:00
Balkan
Ba─çevac
0
0
16.04.2016 16:00 0 : 0
16.04
16:00
Gru┼ża
Radni─Źki 1926
2
0
16.04.2016 16:00 2 : 0
16.04
16:00
Rudar
Šapine
1
3
16.04.2016 16:00 1 : 3
16.04
16:00
Sloga 1940 (BB)
Polimlje
0
0
16.04.2016 16:00 0 : 0
16.04
16:00
Ribnica
Sloga (S)
4
0
16.04.2016 16:00 4 : 0
16.04
16:00
Spartak 1924
Radni─Źki Stobex
3
0
16.04.2016 16:00 3 : 0
16.04
16:00
Jedinstvo 1945
Brezovica
2
3
16.04.2016 16:00 2 : 3
16.04
16:00
Radni─Źki (V)
Ra─Ĺevac
1
3
16.04.2016 16:00 1 : 3
16.04
16:00
Jošanica
Polet (T)
3
2
16.04.2016 16:00 3 : 2
16.04
16:00
Trep─Źa
Orlovac
0
1
16.04.2016 16:00 0 : 1
16.04
16:00
Takovo
Draga─Źevo
2
0
16.04.2016 16:00 2 : 0
16.04
17:00
Morava 1918
Budu─çnost
6
1
16.04.2016 17:00 6 : 1
16.04
16:30
Trbunje
Jastrebac
0
3
16.04.2016 16:30 0 : 3
16.04
16:30
Polet
Mladost 1982
2
4
16.04.2016 16:30 2 : 4
16.04
16:00
Jedinstvo (B)
Malošište
1
5
16.04.2016 16:00 1 : 5
16.04
16:00
Radni─Źki 1924
Morava
1
1
16.04.2016 16:00 1 : 1
16.04
16:00
Koprijan 1975
Mladost 1976 (Bilj.)
1
0
16.04.2016 16:00 1 : 0
16.04
16:00
Zlot
Polom
3
2
16.04.2016 16:00 3 : 2
16.04
16:30
Rudar
Mladost (S)
3
3
16.04.2016 16:30 3 : 3
16.04
Mid┼żor
ŠSK
1
3
16.04.2016 1 : 3
16.04
Vratarnica
OFK Knjaz
3
5
16.04.2016 3 : 5
16.04
16:30
Tanasko Raji─ç
Jedinstvo
3
0
16.04.2016 16:30 3 : 0
16.04
16:30
Borac
Spartak
2
1
16.04.2016 16:30 2 : 1
16.04
16:30
Vladimir Durkovi─ç
Napredak
6
0
16.04.2016 16:30 6 : 0
16.04
16:30
Mladost
Pade┼ż
2
4
16.04.2016 16:30 2 : 4
16.04
16:00
GFK Dubo─Źica
Mladost V
7
0
16.04.2016 16:00 7 : 0
16.04
16:00
OFK Niš
Morava
3
1
16.04.2016 16:00 3 : 1
16.04
16:00
Palilulac
Budu─çnost
1
0
16.04.2016 16:00 1 : 0
16.04
16:30
Jedinstvo Stevi─ç
BAK
3
0
16.04.2016 16:30 3 : 0
BAK
16.04
16:30
Dinamo 1945
Vulturul
3
0
16.04.2016 16:30 3 : 0
16.04
16:00
Radni─Źki 1911
Polet
0
3
16.04.2016 16:00 0 : 3
16.04
16:00
Bile─çanin
Roham
4
0
16.04.2016 16:00 4 : 0
16.04
16:00
Borac Aleksandrovo
Zadrugar
4
2
16.04.2016 16:00 4 : 2
16.04
16:00
Banat
Crvena zvezda
1
1
16.04.2016 16:00 1 : 1
16.04
16:00
Naftagas
Begej
2
1
16.04.2016 16:00 2 : 1
16.04
16:00
Proleter 2006
Mladost
3
0
16.04.2016 16:00 3 : 0
16.04
16:00
Radni─Źki 1918
Polet
1
2
16.04.2016 16:00 1 : 2
16.04
16:30
Panonija IM Topola
Njegoš
2
0
16.04.2016 16:30 2 : 0
16.04
16:30
Potisje
Vinogradar
4
1
16.04.2016 16:30 4 : 1
16.04
16:00
Podrinje
Hajduk (D)
2
0
16.04.2016 16:00 2 : 0
16.04
16:00
Sloven
Jedinstvo (M)
1
0
16.04.2016 16:00 1 : 0
16.04
16:00
Rudar
Napredak (P)
1
0
16.04.2016 16:00 1 : 0
16.04
16:30
Tvrdjava
Titel
2
2
16.04.2016 16:30 2 : 2
16.04
16:30
OFK Sirig
Susek
0
3
16.04.2016 16:30 0 : 3
16.04
16:30
OFK Futog
Proleter
1
0
16.04.2016 16:30 1 : 0
16.04
16:30
┼Żelezni─Źar
Šajkaš 1908
0
5
16.04.2016 16:30 0 : 5
16.04
16:00
OFK Zabre┼żje
Mladost (B)
6
5
16.04.2016 16:00 6 : 5
16.04
16:00
Mladost (C)
Mladost (─î)
4
0
16.04.2016 16:00 4 : 0
16.04
16:00
Šumadija
Borac
2
2
16.04.2016 16:00 2 : 2
16.04
16:00
Policajac
PKB Kovilovo
3
0
16.04.2016 16:00 3 : 0
16.04
16:00
Milutinac
Poštar Zvezdara
1
0
16.04.2016 16:00 1 : 0
16.04
16:00
Mladenovac
Vin─Źa
3
1
16.04.2016 16:00 3 : 1
16.04
15:30
Sloboda
┼Żelezni─Źar
1
1
16.04.2016 15:30 1 : 1
16.04
16:00
Polet
Mlava
1
0
16.04.2016 16:00 1 : 0
16.04
16:00
Šumadinac
Šatornja
3
0
16.04.2016 16:00 3 : 0
16.04
16:00
Mladost (PP)
Sin─Ĺeli─ç
2
1
16.04.2016 16:00 2 : 1
16.04
16:30
Jadar
Ma─Źva 2005
2
2
16.04.2016 16:30 2 : 2
16.04
16:30
Junior Novo Naselje
OFK Jabu─Źje
2
0
16.04.2016 16:30 2 : 0
16.04
16:00
Sloga (D)
Kolonija
3
0
16.04.2016 16:00 3 : 0
16.04
16:30
Radni─Źki
Granit
2
0
16.04.2016 16:30 2 : 0
16.04
Brezovica
Polet
0
6
16.04.2016 0 : 6
16.04
16:00
Slatina
Lunjevica
3
0
16.04.2016 16:00 3 : 0
16.04
17:00
Radni─Źki
Omladinski
1
1
16.04.2016 17:00 1 : 1
16.04
17:00
Rudar (P)
Rudar (SR)
3
1
16.04.2016 17:00 3 : 1
16.04
Vinora─Źa
Mladost (G)
2
3
16.04.2016 2 : 3
16.04
16:30
Varvarin
Beli Orlovi
7
3
16.04.2016 16:30 7 : 3
16.04
16:30
Sokolovi
Sebe─Źevac
0
3
16.04.2016 16:30 0 : 3
16.04
16:30
Feniks 2012
Pobeda 1976
4
1
16.04.2016 16:30 4 : 1
16.04
16:30
OFK Rutevac 1908
Napredak 2012
2
4
16.04.2016 16:30 2 : 4
16.04
16:30
Vukašinovac
Borac
2
0
16.04.2016 16:30 2 : 0
16.04
16:30
Velika Jasikova
Kosovo
3
2
16.04.2016 16:30 3 : 2
16.04
16:30
Kastrum
Timok 1928
1
3
16.04.2016 16:30 1 : 3
16.04
16:30
Nacional
Lovac
1
1
16.04.2016 16:30 1 : 1
16.04
16:30
Grani─Źar
Šljivar
5
0
16.04.2016 16:30 5 : 0
16.04
16:30
Rongo Siti
Veliki Suvodol
5
3
16.04.2016 16:30 5 : 3
16.04
16:30
Mladost
Temac
4
2
16.04.2016 16:30 4 : 2
16.04
16:00
Sušica 2012
OFK Morava
5
2
16.04.2016 16:00 5 : 2
16.04
16:00
Jedinstvo (Š)
Marjan MB
3
1
16.04.2016 16:00 3 : 1
16.04
16:00
Crvenka
Hajduk Junior
2
1
16.04.2016 16:00 2 : 1
16.04
16:00
Jedinstvo 1947
Aleksa Šantić
0
1
16.04.2016 16:00 0 : 1
16.04
16:00
KFK Kula
Jedinstvo (R)
1
2
16.04.2016 16:00 1 : 2
16.04
16:00
Omladinac
Hajduk 1932
10
0
16.04.2016 16:00 10 : 0
16.04
16:00
RFK Novi Sad 1921
Sremac
14
0
16.04.2016 16:00 14 : 0
16.04
16:00
Mladi proleter
Sveti Stefan
1
3
16.04.2016 16:00 1 : 3
16.04
16:00
Sparta
Minel
2
0
16.04.2016 16:00 2 : 0
16.04
16:00
Heroj Polet
Dedinje
1
0
16.04.2016 16:00 1 : 0
16.04
16:00
Jedinstvo (Lj)
┼Żitkovica
7
1
16.04.2016 16:00 7 : 1
16.04
16:00
Polet (V)
Napredak 1934
2
0
16.04.2016 16:00 2 : 0
16.04
16:00
Rade Milošević
Omladinac (Š)
0
5
16.04.2016 16:00 0 : 5
16.04
16:30
Radni─Źki
OFK Jelen
2
1
16.04.2016 16:30 2 : 1
16.04
16:30
Mladost (DB)
─îoban─Źe
5
1
16.04.2016 16:30 5 : 1
16.04
16:30
Milicionar
Sloga
3
1
16.04.2016 16:30 3 : 1
16.04
16:30
Crvena Jabuka
Dimitrije Tucovi─ç
4
0
16.04.2016 16:30 4 : 0
16.04
16:30
Radnik
OFK Stublenica
6
1
16.04.2016 16:30 6 : 1
16.04
16:30
Rubribreza
Polet (DL)
2
1
16.04.2016 16:30 2 : 1
16.04
16:30
Grdica
Mladost
0
1
16.04.2016 16:30 0 : 1
16.04
16:30
Partizan
Proleter
0
2
16.04.2016 16:30 0 : 2
16.04
16:00
Sparta Grabovica
Jablanica
0
2
16.04.2016 16:00 0 : 2
16.04
16:00
Ozremica
Šumadija
2
3
16.04.2016 16:00 2 : 3
16.04
16:30
─îoka
Grani─Źar
0
3
16.04.2016 16:30 0 : 3
16.04
16:00
OFK Sikole
Urovica
3
3
16.04.2016 16:00 3 : 3
16.04
16:00
Naisus
Bana─çanin
5
3
16.04.2016 16:00 5 : 3
16.04
16:00
Vrani─ç
Beljina
0
3
16.04.2016 16:00 0 : 3
16.04
16:00
Barajevo
Guncate
3
0
16.04.2016 16:00 3 : 0
16.04
16:00
Lisovi─ç
Velika Mostanica
0
2
16.04.2016 16:00 0 : 2
16.04
17:00
Vreoci
Bistrica
4
5
16.04.2016 17:00 4 : 5
16.04
17:00
OFK Burovo
Rudar
3
1
16.04.2016 17:00 3 : 1
16.04
16:30
Mladost (MI)
Mladost (G)
3
0
16.04.2016 16:30 3 : 0
16.04
16:30
OFK Slatina
Popovi─ç
0
3
16.04.2016 16:30 0 : 3
16.04
17:00
Sindjeli─ç
Beljanica
2
2
16.04.2016 17:00 2 : 2
16.04
17:00
Bresje
Morava
3
1
16.04.2016 17:00 3 : 1
16.04
16:30
Velika Drenova
Mladost
5
3
16.04.2016 16:30 5 : 3
16.04
16:30
Topoljak
Borjak 2013
1
0
16.04.2016 16:30 1 : 0
16.04
16:00
Veternica
Atletiko
0
3
16.04.2016 16:00 0 : 3
16.04
16:00
Gornje Krajince
Badince
3
3
16.04.2016 16:00 3 : 3
16.04
16:00
Pomoravlje
Rudar
7
1
16.04.2016 16:00 7 : 1
16.04
16:00
Todorovce
Radnik 2013
2
1
16.04.2016 16:00 2 : 1
16.04
16:00
Jedinstvo
Grdanica 024
5
0
16.04.2016 16:00 5 : 0
16.04
16:00
Moravac
Bratstvo
6
0
16.04.2016 16:00 6 : 0
16.04
16:30
Mladost
Crvena Zvezda
3
2
16.04.2016 16:30 3 : 2
16.04
16:30
Gaj
Grani─Źar
2
3
16.04.2016 16:30
Gaj
2 : 3
16.04
16:30
Solunac
Naša Krajina
5
1
16.04.2016 16:30 5 : 1
16.04
16:00
Omladinac B
Brana Paunovi─ç
2
0
16.04.2016 16:00 2 : 0
16.04
16:00
Mladost (R)
Udarnik 2015
5
1
16.04.2016 16:00 5 : 1
16.04
16:00
Dobrnje
7. juli
0
5
16.04.2016 16:00 0 : 5
16.04
Jedinstvo
Polet
4
2
16.04.2016 4 : 2
16.04
16:00
Kotlenik
Partizan
1
5
16.04.2016 16:00 1 : 5
16.04
Mladi Radnik
Omladinac
5
3
16.04.2016 5 : 3
16.04
Gorski Car
Trešnjevica
1
4
16.04.2016 1 : 4
16.04
17:00
Maovi MH
Boji─ç
1
0
16.04.2016 17:00 1 : 0
16.04
17:00
OFK Varna
Grušić
0
3
16.04.2016 17:00 0 : 3
16.04
Grabovica
Azbukovica
3
3
16.04.2016 3 : 3
16.04
Vrhpolje
OFK Donja Ljubovi─Ĺa
2
1
16.04.2016 2 : 1
16.04
TE Gu─Źevo
Jelav
0
2
16.04.2016 0 : 2
16.04
16:30
Napredak (BP)
Mladost
9
0
16.04.2016 16:30 9 : 0
16.04
16:30
Stojan Lazarac
Omladinac
4
2
16.04.2016 16:30 4 : 2
16.04
16:30
Napredak (MB)
Premijer
2
0
16.04.2016 16:30 2 : 0
16.04
16:30
Ratkovac
Mladost
0
5
16.04.2016 16:30 0 : 5
16.04
16:30
Bogutova─Źka Banja
Bane 1931
6
1
16.04.2016 16:30 6 : 1
16.04
16:00
Zvezda
OFK Homolje
1
3
16.04.2016 16:00 1 : 3
16.04
16:00
Budu─çnost
Mladost
3
0
16.04.2016 16:00 3 : 0
16.04
16:00
OFK Selište
Jasenovac
1
5
16.04.2016 16:00 1 : 5
16.04
16:30
Knez Lazar
Meševo
3
0
16.04.2016 16:30 3 : 0
16.04
16:30
Borac
Polet
3
1
16.04.2016 16:30 3 : 1
16.04
16:30
Bakionica
Plavi Tok
1
1
16.04.2016 16:30 1 : 1
16.04
13:00
Feniks
Udarnik
1
1
16.04.2016 13:00 1 : 1
16.04
17:00
Skela
Roma-Iveri─ç
6
2
16.04.2016 17:00 6 : 2
16.04
17:00
Rekreativo
Dra┼żevac-Tornado
5
2
16.04.2016 17:00 5 : 2
16.04
17:00
Sloga
Baljevac
3
1
16.04.2016 17:00 3 : 1
16.04
17:00
Bari─Ź-Munja
Zadrugar
0
2
16.04.2016 17:00 0 : 2
16.04
16:30
Mladost
Oniks
4
0
16.04.2016 16:30 4 : 0
16.04
16:30
Dobra Voda
OFK Dragoševac
1
0
16.04.2016 16:30 1 : 0
16.04
16:30
Lipar
Dra┼żmirovac
5
1
16.04.2016 16:30 5 : 1
16.04
16:00
Mornar
Zeta
2
2
16.04.2016 16:00 2 : 2
16.04
16:00
OFK Petrovac
Iskra
1
1
16.04.2016 16:00 1 : 1
16.04
16:00
Mladost
Lov─çen
1
0
16.04.2016 16:00 1 : 0
16.04
16:00
Rudar
Grbalj
1
1
16.04.2016 16:00 1 : 1
16.04
16:00
Budu─çnost
De─Źi─ç
2
0
16.04.2016 16:00 2 : 0
16.04
16:00
Bokelj
Sutjeska
0
2
16.04.2016 16:00 0 : 2
16.04
16:30
Sloboda
Široki Brijeg
0
3
16.04.2016 16:30 0 : 3
16.04
16:30
Mladost
Olimpic
2
0
16.04.2016 16:30 2 : 0
16.04
16:30
Vele┼ż
Drina
0
1
16.04.2016 16:30 0 : 1
16.04
16:30
┼Żeljezni─Źar
Travnik
2
1
16.04.2016 16:30 2 : 1
16.04
16:30
Vitez
Sarajevo
1
3
16.04.2016 16:30 1 : 3
16.04
16:30
Radnik
Zrinjski
0
1
16.04.2016 16:30 0 : 1
16.04
16:30
Borac
─îelik
1
1
16.04.2016 16:30 1 : 1
16.04
16:30
Slavija
Rudar
0
0
16.04.2016 16:30 0 : 0
16.04
15:30
Krupa
Borac
1
1
16.04.2016 15:30 1 : 1
16.04
15:30
Tekstilac
Zvijezda 09
2
0
16.04.2016 15:30 2 : 0
16.04
15:30
Sloboda (NG)
Drina HE
3
0
16.04.2016 15:30 3 : 0
16.04
15:30
Leotar
Sutjeska
1
0
16.04.2016 15:30 1 : 0
16.04
15:30
┼Żeljezni─Źar
Mladost (DS)
3
2
16.04.2016 15:30 3 : 2
16.04
15:30
┼Żupa
Modri─Źa
1
1
16.04.2016 15:30 1 : 1
16.04
15:30
Sloga (S)
Laktaši
0
0
16.04.2016 15:30 0 : 0
16.04
15:30
BSK
Liješće
2
0
16.04.2016 15:30
BSK
2 : 0
16.04
15:30
Proleter
Jedinstvo (┼Ż)
1
0
16.04.2016 15:30 1 : 0
16.04
15:30
Ozren
Ljubi─ç
4
2
16.04.2016 15:30 4 : 2
16.04
15:30
Rudar
Podrinje
1
1
16.04.2016 15:30 1 : 1
16.04
15:30
Mladost (G)
Lokomotiva
2
1
16.04.2016 15:30 2 : 1
16.04
15:30
Jedinstvo (B─Ź)
Mladost (BS)
2
3
16.04.2016 15:30 2 : 3
16.04
15:30
Famos
Napredak
2
0
16.04.2016 15:30 2 : 0
16.04
15:30
┼Żeljezni─Źar
Budu─çnost
7
1
16.04.2016 15:30 7 : 1
16.04
11:00
Naprijed
Lijev─Źe
5
0
16.04.2016 11:00 5 : 0
16.04
15:30
Karanovac
FSA
3
0
16.04.2016 15:30 3 : 0
FSA
16.04
15:30
Mladost
OFK Brdo
2
0
16.04.2016 15:30 2 : 0
16.04
15:30
Trebava
Polet 1926
4
4
16.04.2016 15:30 4 : 4
16.04
15:30
Lokanj
OFK Šekovići
7
0
16.04.2016 15:30 7 : 0
16.04
15:30
Partizan
Jedinstvo
1
0
16.04.2016 15:30 1 : 0
16.04
16:30
Torpedo
Bratstvo
1
0
16.04.2016 16:30 1 : 0
16.04
15:30
Borac
Gomionica
1
2
16.04.2016 15:30 1 : 2
16.04
15:30
Sloga
Priboj
5
0
16.04.2016 15:30 5 : 0
16.04
17:30
13 Skojevki
Vilusi
6
1
16.04.2016 17:30 6 : 1
16.04
17:30
Bratstvo
Kalemi
2
5
16.04.2016 17:30 2 : 5
16.04
16:30
OFK Janja 2009
Kolektiv
1
3
16.04.2016 16:30 1 : 3
16.04
18:00
Crvena zvezda
Partizan
1
1
16.04.2016 18:00 1 : 1
16.04
15:00
Vojvodina
Radni─Źki
4
0
16.04.2016 15:00 4 : 0
16.04
16:00
Vo┼żdovac
Radnik
1
2
16.04.2016 16:00 1 : 2
16.04
16:00
Javor Matis
Spartak
0
2
16.04.2016 16:00 0 : 2
16.04
16:00
Metalac
OFK Beograd
1
1
16.04.2016 16:00 1 : 1
16.04
16:00
Novi Pazar
Jagodina
3
2
16.04.2016 16:00 3 : 2
16.04
15:30
─îSK Pivara
Loznica
3
0
16.04.2016 15:30 3 : 0
16.04
15:30
Sloboda
Donji Srem
1
1
16.04.2016 15:30 1 : 1
16.04
15:30
Napredak
In─Ĺija
1
1
16.04.2016 15:30 1 : 1
16.04
15:30
Proleter
Radni─Źki 1923
1
0
16.04.2016 15:30 1 : 0
16.04
15:30
BSK Bor─Źa
Zemun
1
2
16.04.2016 15:30 1 : 2
16.04
15:30
Sindjeli─ç
Sloga (PM)
1
1
16.04.2016 15:30 1 : 1
16.04
13:00
Po┼żega
Šabac
4
0
16.04.2016 13:00 4 : 0
16.04
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Bukovi─Źka Banja
8
0
16.04.2016 11:00 8 : 0
16.04
Majdanpek
Leva─Ź
3
0
16.04.2016 3 : 0
16.04
14:00
Obili─ç
Lov─çen
4
0
16.04.2016 14:00 4 : 0
16.04
Modri─Źa
Gradina
0
0
16.04.2016 0 : 0
16.04
SFK 2000
Banjaluka
6
0
16.04.2016 6 : 0
16.04
Mostar
Lokomotiva
1
1
16.04.2016 1 : 1
16.04
Radnik Bumerang
Mladost
3
2
16.04.2016 3 : 2
16.04
14:00
Mladost Poljavnice
Sokolac
8
0
16.04.2016 14:00 8 : 0
16.04
15:00
Vojvodina
Mašinac
1
1
16.04.2016 15:00 1 : 1
16.04
16:00
Obili─ç
Lavice-Dubo─Źica
3
0
16.04.2016 16:00 3 : 0
16.04
Jagodina
Šumadija 1903
1
2
16.04.2016 1 : 2
16.04
16:00
Fruškogorac
Polet
1
7
16.04.2016 16:00 1 : 7
16.04
16:00
Trijumf
Kolibri
1
0
16.04.2016 16:00 1 : 0
16.04
11:00
OFK Beograd
Jagodina
4
2
16.04.2016 11:00 4 : 2
16.04
13:00
─îukari─Źki
Radni─Źki (N)
3
2
16.04.2016 13:00 3 : 2
16.04
15:00
Moravac Orion
Napredak
3
1
16.04.2016 15:00 3 : 1
16.04
12:00
Široki Brijeg
Olimpic
0
2
16.04.2016 12:00 0 : 2
16.04
12:00
Drina
Sloboda
1
2
16.04.2016 12:00 1 : 2
16.04
12:00
Travnik
Mladost
1
1
16.04.2016 12:00 1 : 1
16.04
12:00
Sarajevo
Vele┼ż
8
0
16.04.2016 12:00 8 : 0
16.04
12:00
Zrinjski
┼Żeljezni─Źar
3
1
16.04.2016 12:00 3 : 1
16.04
12:00
─îelik
Vitez
3
0
16.04.2016 12:00 3 : 0
16.04
12:00
Rudar Prijedor
Radnik
2
0
16.04.2016 12:00 2 : 0
16.04
12:00
Slavija
Borac
1
1
16.04.2016 12:00 1 : 1
16.04
14:00
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo
2
5
16.04.2016 14:00 2 : 5
16.04
17:00
Omladinac (NB)
Begej
4
2
16.04.2016 17:00 4 : 2
16.04
10:00
Vršac
Banat
0
3
16.04.2016 10:00 0 : 3
16.04
12:30
FAP
Jedinstvo Putevi
0
2
16.04.2016 12:30
FAP
0 : 2
16.04
09:00
Zemun
Siti Sport Klub
10
0
16.04.2016 09:00 10 : 0
16.04
12:00
Jedinstvo
Kolubara
0
3
16.04.2016 12:00 0 : 3
16.04
11:00
Dolina
Borac (S)
3
6
16.04.2016 11:00 3 : 6
16.04
11:00
Slavija
Unirea
12
0
16.04.2016 11:00 12 : 0
16.04
11:00
Glogonj
Omladinac
1
3
16.04.2016 11:00 1 : 3
16.04
11:00
Partizan (U)
Strela
3
1
16.04.2016 11:00 3 : 1
16.04
15:00
Borac (S)
Stari Tamiš
0
2
16.04.2016 15:00 0 : 2
16.04
11:00
C.zvezda
Borac (P)
1
5
16.04.2016 11:00 1 : 5
16.04
10:00
Zvezdara
Balkan
2
6
16.04.2016 10:00 2 : 6
16.04
12:00
BSK 1925
PKB
3
0
16.04.2016 12:00 3 : 0
PKB
16.04
13:00
Turbina
GSP Polet
0
3
16.04.2016 13:00 0 : 3
16.04
11:00
Dunavac Grocka
Seceranac Ada
3
4
16.04.2016 11:00 3 : 4
16.04
SASK
Osipaonica
3
4
16.04.2016 3 : 4
16.04
16:00
Grbalj
Iskra
3
1
16.04.2016 16:00 3 : 1
16.04
10:00
Internacional MO
Vo┼żdovac MO
3
1
16.04.2016 10:00 3 : 1
16.04
10:00
Radni─Źki (NB) MO
Zemun MO
3
2
16.04.2016 10:00 3 : 2
16.04
10:00
Brodarac MO
Lokomotiva MO
3
0
16.04.2016 10:00 3 : 0
16.04
10:00
OFK Beograd MO
Sin─Ĺeli─ç MO
3
2
16.04.2016 10:00 3 : 2
16.04
10:00
011 MO
BSK Bor─Źa MO
0
3
16.04.2016 10:00 0 : 3
16.04
10:00
Rad MO
IMT MO
1
1
16.04.2016 10:00 1 : 1
16.04
10:00
BASK MO
Be┼żanija MO
4
0
16.04.2016 10:00 4 : 0
16.04
10:00
Široki Brijeg
Mladost
5
1
16.04.2016 10:00 5 : 1
16.04
10:00
Sloboda
Vele┼ż
2
1
16.04.2016 10:00 2 : 1
16.04
10:00
Olimpic
┼Żeljezni─Źar
1
1
16.04.2016 10:00 1 :