XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
827 utakmica za dan Nedelja, 27 Septembar 2015


Fudbal

27.09
15:30
Radni─Źki (P)
Jedinstvo (B)
0
0
27.09.2015 15:30 0 : 0
27.09
11:00
Car Konstantin
OFK Bor
2
0
27.09.2015 11:00 2 : 0
27.09
15:30
Dolina
Sloga
0
1
27.09.2015 15:30 0 : 1
27.09
15:30
Senta
Od┼żaci
0
0
27.09.2015 15:30 0 : 0
27.09
15:30
Srem
IMR
2
2
27.09.2015 15:30 2 : 2
IMR
27.09
15:30
Radni─Źki (O)
┼Żarkovo
0
0
27.09.2015 15:30 0 : 0
27.09
15:30
Stepojevac Vaga
Radni─Źki (NB)
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
Leva─Ź
Sloga (─ć)
2
0
27.09.2015 15:30 2 : 0
27.09
15:30
Juhor
Poljoprivrednik
2
3
27.09.2015 15:30 2 : 3
27.09
15:30
Kopaonik
Morava
5
2
27.09.2015 15:30 5 : 2
27.09
15:30
Lugomir
Rembas
0
0
27.09.2015 15:30 0 : 0
27.09
15:30
Jedinstvo (M)
FUD
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
FUD
27.09
15:30
Moravica
Rtanj
3
0
27.09.2015 15:30 3 : 0
27.09
15:30
Zaplanjac
Napredak
3
0
27.09.2015 15:30 3 : 0
27.09
15:30
Rudar (P)
Pukovac
2
3
27.09.2015 15:30 2 : 3
27.09
15:30
Kablovi
Svrljig
2
0
27.09.2015 15:30 2 : 0
27.09
15:30
Bu─Źje
Rudar Alpos
3
0
27.09.2015 15:30 3 : 0
27.09
15:30
Hajduk Veljko
Radni─Źki (L)
4
2
27.09.2015 15:30 4 : 2
27.09
15:30
Bukovik
Brodoremont
3
1
27.09.2015 15:30 3 : 1
27.09
15:30
Vlasina
Vranjska Banja
3
2
27.09.2015 15:30 3 : 2
27.09
15:30
Mladost (M)
Morava
2
0
27.09.2015 15:30 2 : 0
27.09
15:30
Jablanica
Jedinstvo (P)
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
Bobište
Ropotovo
1
0
27.09.2015 15:30 1 : 0
27.09
15:30
Crvena zvezda (RS)
Slavia
0
4
27.09.2015 15:30 0 : 4
27.09
15:30
Polet
Radni─Źki (S)
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
10:00
Subotica
Tekstilac
4
0
27.09.2015 10:00 4 : 0
27.09
15:30
Tisa (A)
Ba─Źka (P)
3
0
27.09.2015 15:30 3 : 0
27.09
15:30
Zadrugar
Mladost (T)
1
2
27.09.2015 15:30 1 : 2
27.09
15:30
Tavankut
OFK Mladost APA
1
0
27.09.2015 15:30 1 : 0
27.09
15:30
LSK La─çarak
Veternik
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
Hajduk (B)
Sloga
3
1
27.09.2015 15:30 3 : 1
27.09
15:30
Budu─çnost (G)
Sremac
3
1
27.09.2015 15:30 3 : 1
27.09
10:00
Kabel
Borac
2
3
27.09.2015 10:00 2 : 3
27.09
15:30
Zvezdara
Torlak
0
1
27.09.2015 15:30 0 : 1
27.09
11:00
Hajduk
Srem─Źica
1
0
27.09.2015 11:00 1 : 0
27.09
15:30
Vr─Źin
BSK Batajnica
0
2
27.09.2015 15:30 0 : 2
27.09
15:30
Ba─çevac
Balkan
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
Borac
Grafi─Źar
0
2
27.09.2015 15:30 0 : 2
27.09
15:30
Jedinstvo
Prva Iskra
2
0
27.09.2015 15:30 2 : 0
27.09
15:30
Basarac
VGSK
4
2
27.09.2015 15:30 4 : 2
27.09
15:30
Homoljac
Omladinac
3
0
27.09.2015 15:30 3 : 0
27.09
15:30
Šapine
Sloga
3
1
27.09.2015 15:30 3 : 1
27.09
15:30
Borac
Proleter
2
3
27.09.2015 15:30 2 : 3
27.09
15:30
Sloga (S)
Sloga 1940 (BB)
1
2
27.09.2015 15:30 1 : 2
27.09
15:30
Zlatibor
Polimlje
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
Radni─Źki Stobex
Ribnica
4
3
27.09.2015 15:30 4 : 3
27.09
15:30
Brezovica
Spartak 1924
3
1
27.09.2015 15:30 3 : 1
27.09
15:30
Provo
OFK Ose─Źina
3
1
27.09.2015 15:30 3 : 1
27.09
15:30
Ra─Ĺevac
Jedinstvo 1945
2
0
27.09.2015 15:30 2 : 0
27.09
15:30
Bra─ça Vukovi─ç
Polet (T)
2
0
27.09.2015 15:30 2 : 0
27.09
15:30
Arsenal
Kara─Ĺor─Ĺe
3
1
27.09.2015 15:30 3 : 1
27.09
15:30
Tutin
Bane
2
2
27.09.2015 15:30 2 : 2
27.09
15:30
Orlovac
Slavija (K)
2
3
27.09.2015 15:30 2 : 3
27.09
15:30
Draga─Źevo
Omladinac (NS)
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:00
OFK Bratstvo
Partizan
2
1
27.09.2015 15:00 2 : 1
27.09
15:00
BSK
Napredak (D)
0
2
27.09.2015 15:00
BSK
0 : 2
27.09
15:00
Mladost (J)
Sloga
3
1
27.09.2015 15:00 3 : 1
27.09
15:00
OFK Batinac
Bratstvo
1
1
27.09.2015 15:00 1 : 1
27.09
15:00
Budu─çnost
Morava 1918
0
1
27.09.2015 15:00 0 : 1
27.09
15:00
Mladost (K)
Napredak (Z)
1
0
27.09.2015 15:00 1 : 0
27.09
15:00
Dragocvet
Kušiljevo
0
0
27.09.2015 15:00 0 : 0
27.09
15:00
OFK Tekstilac
Mladi radnik
5
0
27.09.2015 15:00 5 : 0
27.09
15:30
Parunovac
Sloga
3
2
27.09.2015 15:30 3 : 2
27.09
15:30
Jastrebac
Blagotin
4
2
27.09.2015 15:30 4 : 2
27.09
15:30
Gornji Stepoš
Mladost
1
1
27.09.2015 15:30 1 : 1
27.09
15:30
13. April
Ma─Źkovac
2
0
27.09.2015 15:30 2 : 0
27.09
15:30
Trajal
Vinogradar
2
3
27.09.2015 15:30 2 : 3
27.09
15:30
Šanac
─îitluk
4
1
27.09.2015 15:30 4 : 1
27.09
15:30
Naupare
Gradina
5
2
27.09.2015 15:30 5 : 2
27.09
15:30
Ribnik
Mladi radnik
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
Dun─Ĺerski
NS Tatko
1
0
27.09.2015 15:30 1 : 0
27.09
15:30
Svetlost
Omladinac
16
0
27.09.2015 15:30 16 : 0
27.09
15:30
Jastrebac
Kosovac
3
1
27.09.2015 15:30 3 : 1
27.09
15:30
Mladost 1982
Jug Bogdan
4
1
27.09.2015 15:30 4 : 1
27.09
15:30
Dobri─Ź
Trbunje
4
0
27.09.2015 15:30 4 : 0
27.09
15:30
Partizanski put
Kaćuša
0
1
27.09.2015 15:30 0 : 1
27.09
15:30
Borac
Real
5
4
27.09.2015 15:30 5 : 4
27.09
16:00
Palilula
Naša krila 1936
1
1
27.09.2015 16:00 1 : 1
27.09
16:00
Rasova─Źa
Mladost (Batuš.)
1
1
27.09.2015 16:00 1 : 1
27.09
16:00
Radni─Źki 1947 (─î)
Doljevac
6
1
27.09.2015 16:00 6 : 1
27.09
16:00
Orljane
Zemljoradnik
5
2
27.09.2015 16:00 5 : 2
27.09
16:00
Nemetali
Deli Jovan
1
3
27.09.2015 16:00 1 : 3
27.09
11:00
Klju─Ź
Krivelj
2
1
27.09.2015 11:00 2 : 1
27.09
16:00
─îubra
Slatina
2
1
27.09.2015 16:00 2 : 1
27.09
16:00
Polom
Zlot
1
2
27.09.2015 16:00 1 : 2
27.09
16:00
Majdanpek
Branik
5
0
27.09.2015 16:00 5 : 0
27.09
16:00
Radni─Źki
BSK
2
5
27.09.2015 16:00 2 : 5
BSK
27.09
15:30
Omladinac
OFK Knjaz
1
2
27.09.2015 15:30 1 : 2
27.09
15:30
Malinik
Trebi─Ź
3
1
27.09.2015 15:30 3 : 1
27.09
15:30
Osni─ç
Rgotina
3
0
27.09.2015 15:30 3 : 0
27.09
15:30
Grlište
BSK
0
2
27.09.2015 15:30 0 : 2
BSK
27.09
15:30
Sloga
Svrljiška Topla
3
1
27.09.2015 15:30 3 : 1
27.09
16:00
Jedinstvo
Tanasko Raji─ç
0
0
27.09.2015 16:00 0 : 0
27.09
16:00
┼Żelju┼ía
Gnjilan
3
5
27.09.2015 16:00 3 : 5
27.09
16:00
Napredak
Vladimir Durkovi─ç
0
6
27.09.2015 16:00 0 : 6
27.09
16:00
Pade┼ż
Mladost
2
1
27.09.2015 16:00 2 : 1
27.09
15:30
Levosoje
P─Źinja
0
3
27.09.2015 15:30 0 : 3
27.09
15:30
Vihor
Ternoci
0
1
27.09.2015 15:30 0 : 1
27.09
15:30
─îelik
Mladost (S)
1
1
27.09.2015 15:30 1 : 1
27.09
15:30
Mladost (B)
Lugina
3
2
27.09.2015 15:30 3 : 2
27.09
15:30
Bukuroca
Bilja─Źi
2
4
27.09.2015 15:30 2 : 4
27.09
15:30
Trešnjevka
Samolica
1
1
27.09.2015 15:30 1 : 1
27.09
15:30
Radni─Źki (P)
Kumarevo
3
0
27.09.2015 15:30 3 : 0
27.09
15:30
─îekmin
Vu─Źje
1
1
27.09.2015 15:30 1 : 1
27.09
15:30
Umac
Šumadija
1
1
27.09.2015 15:30 1 : 1
27.09
15:30
Sloga (L)
Planta┼ża
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
Zlo─çudovo
Omladinac
1
2
27.09.2015 15:30 1 : 2
27.09
15:30
Sloboda D.B
Brza
1
1
27.09.2015 15:30 1 : 1
27.09
15:30
Jedinstvo GS
Mladost V
1
0
27.09.2015 15:30 1 : 0
27.09
15:30
Mladi Borac
Progres
4
2
27.09.2015 15:30 4 : 2
27.09
15:30
Jedinstvo (GM)
Rudar
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
Brzi Brod
Crvena zastava
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
Budu─çnost
Mladost
3
0
27.09.2015 15:30 3 : 0
27.09
15:30
Mramor
OFK Niš
0
0
27.09.2015 15:30 0 : 0
27.09
15:30
Proleter
Palilulac
1
1
27.09.2015 15:30 1 : 1
27.09
16:00
Mladost (V)
Partizan (U)
2
3
27.09.2015 16:00 2 : 3
27.09
16:00
Budu─çnost (A)
Sloga (BNS)
1
2
27.09.2015 16:00 1 : 2
27.09
16:00
Mladost (O)
Vulturul
2
1
27.09.2015 16:00 2 : 1
27.09
16:00
Jugoslavija
Vojvodina
1
3
27.09.2015 16:00 1 : 3
27.09
16:00
Partizan (G)
Borac (S)
3
3
27.09.2015 16:00 3 : 3
27.09
15:30
Omladinac (B)
Terekveš
1
1
27.09.2015 15:30 1 : 1
27.09
15:30
Kordun
Rusin
0
1
27.09.2015 15:30 0 : 1
27.09
15:30
BSK
Stanišić
7
1
27.09.2015 15:30
BSK
7 : 1
27.09
15:30
Kula
Mladost
2
3
27.09.2015 15:30 2 : 3
27.09
15:30
Borac
Hajduk
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
OFK Šikara
Polet
0
1
27.09.2015 15:30 0 : 1
27.09
15:30
Lipar
Omladinac (D)
2
0
27.09.2015 15:30 2 : 0
27.09
15:30
Bajša
Ba─Źka
2
2
27.09.2015 15:30 2 : 2
27.09
16:00
Hrtkovci
Hajduk (D)
1
2
27.09.2015 16:00 1 : 2
27.09
16:00
Ljukovo
Hajduk 1925 Podunavac
0
2
27.09.2015 16:00 0 : 2
27.09
16:00
OFK Zeka Buljubaša
Jadran
1
3
27.09.2015 16:00 1 : 3
27.09
16:00
Grani─Źar 1924
1. Maj Ruma
0
0
27.09.2015 16:00 0 : 0
27.09
16:00
Donji Petrovci
OFK Bresta─Ź
0
3
27.09.2015 16:00 0 : 3
27.09
Mladost
Titel
1
2
27.09.2015 1 : 2
27.09
Sutjeska
Stari Grad
1
0
27.09.2015 1 : 0
27.09
Hajduk
Jedinstvo
3
1
27.09.2015 3 : 1
27.09
Budu─çnost
Vojvodina
1
0
27.09.2015 1 : 0
27.09
Borac
Napredak
2
1
27.09.2015 2 : 1
27.09
Krila Krajine
Proleter
4
0
27.09.2015 4 : 0
27.09
Kulpin
Mileti─ç
2
3
27.09.2015 2 : 3
27.09
16:00
TSK
Jedinstvo
1
0
27.09.2015 16:00
TSK
1 : 0
27.09
16:00
Susek
OFK Sirig
2
1
27.09.2015 16:00 2 : 1
27.09
15:30
Mladost (B)
OFK Zabre┼żje
1
4
27.09.2015 15:30 1 : 4
27.09
15:30
Budu─çnost
Polet
5
0
27.09.2015 15:30 5 : 0
27.09
10:00
Borac
Šumadija
3
1
27.09.2015 10:00 3 : 1
27.09
15:30
Veliki Borak
Strelac
1
1
27.09.2015 15:30 1 : 1
27.09
15:30
Borac
Brodarac
2
2
27.09.2015 15:30 2 : 2
27.09
15:30
Dunav
Komgrap
2
2
27.09.2015 15:30 2 : 2
27.09
15:30
PKB Kovilovo
Policajac
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
11:00
13. maj
Banja
1
1
27.09.2015 11:00 1 : 1
27.09
15:30
Pionir
Sindjeli─ç 2012
0
4
27.09.2015 15:30 0 : 4
27.09
15:30
Zmaj 1953
Institut
0
1
27.09.2015 15:30 0 : 1
27.09
15:30
Bole─Ź
Dunavac
2
0
27.09.2015 15:30 2 : 0
27.09
15:30
Kosmaj
Ropo─Źevo
2
2
27.09.2015 15:30 2 : 2
27.09
15:30
Vin─Źa
Mladenovac
3
0
27.09.2015 15:30 3 : 0
27.09
15:30
Velika Krsna
Pudarci
1
2
27.09.2015 15:30 1 : 2
27.09
Mladi radnik
Omladinac
6
1
27.09.2015 6 : 1
27.09
Bresje Superior
Mladi borac
3
2
27.09.2015 3 : 2
27.09
SASK
Pobeda
1
0
27.09.2015 1 : 0
27.09
Borac (R)
Šumadija
3
1
27.09.2015 3 : 1
27.09
Udarnik
Budu─çnost
4
2
27.09.2015 4 : 2
27.09
┼Żelezni─Źar
7. Juli
3
3
27.09.2015 3 : 3
27.09
Ba─Źinac
Sloga
3
3
27.09.2015 3 : 3
27.09
Osipaonica
Sloboda
1
2
27.09.2015 1 : 2
27.09
15:30
Dizel
Krilaš
1
1
27.09.2015 15:30 1 : 1
27.09
15:30
Sloga (─ć)
Mladost
0
0
27.09.2015 15:30 0 : 0
27.09
15:30
Makce
Sloga (B)
1
2
27.09.2015 15:30 1 : 2
27.09
15:30
Napredak
Integral
3
1
27.09.2015 15:30 3 : 1
27.09
15:30
Mlava
Petar Dobrnjac
1
0
27.09.2015 15:30 1 : 0
27.09
15:30
Budu─çnost
Rudar
1
1
27.09.2015 15:30 1 : 1
27.09
15:30
Borac
Polet
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
Junkovac
Aran─Ĺelovac
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
Borac
BSK
1
3
27.09.2015 15:30 1 : 3
BSK
27.09
15:30
┼ŻSK
Lepenica
2
0
27.09.2015 15:30 2 : 0
27.09
15:30
Pobeda
Vin─Źa
1
4
27.09.2015 15:30 1 : 4
27.09
15:30
Banja
Vitlina-Bokanja
3
0
27.09.2015 15:30 3 : 0
27.09
15:30
Trnava
Prvi srpski ustanak
1
3
27.09.2015 15:30 1 : 3
27.09
10:00
Šumadija
Šatornja
6
1
27.09.2015 10:00 6 : 1
27.09
16:00
Višesava
Sevojno
2
3
27.09.2015 16:00 2 : 3
27.09
16:00
Peru─çac
Napredak
1
3
27.09.2015 16:00 1 : 3
27.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Savinac
1
2
27.09.2015 16:00 1 : 2
27.09
15:30
Podrinje
Mladost (PP)
0
0
27.09.2015 15:30 0 : 0
27.09
15:30
Borac (V)
Sin─Ĺeli─ç
1
0
27.09.2015 15:30 1 : 0
27.09
15:30
Hajduk Stanko
Jedinstvo (Z)
0
0
27.09.2015 15:30 0 : 0
27.09
15:30
BMR Petlova─Źa
Borac (L)
2
2
27.09.2015 15:30 2 : 2
27.09
15:30
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Drina
0
1
27.09.2015 15:30 0 : 1
27.09
15:30
Mladost (P)
Lipolist
4
0
27.09.2015 15:30 4 : 0
27.09
16:00
Kolubara
ZSK
0
1
27.09.2015 16:00 0 : 1
ZSK
27.09
16:00
OFK Divci
Ka─Źer
6
0
27.09.2015 16:00 6 : 0
27.09
16:00
Junior Novo Naselje
Tešnjar
0
0
27.09.2015 16:00 0 : 0
27.09
16:00
Trli─ç
OFK Jabu─Źje
2
0
27.09.2015 16:00 2 : 0
27.09
16:00
Tulari
Banjani
1
1
27.09.2015 16:00 1 : 1
27.09
16:00
Tvrdojevac
Pepeljevac
2
3
27.09.2015 16:00 2 : 3
27.09
16:00
Polet
Joševa
2
2
27.09.2015 16:00 2 : 2
27.09
16:00
Mladost
Sovljak
2
1
27.09.2015 16:00 2 : 1
27.09
15:30
Mladost
Pobeda
3
0
27.09.2015 15:30 3 : 0
27.09
15:30
Vinogradi DB
─ćava
3
2
27.09.2015 15:30 3 : 2
27.09
15:30
Vodoja┼ża
Kolonija
2
0
27.09.2015 15:30 2 : 0
27.09
15:30
Srbija
Sloboda
0
0
27.09.2015 15:30 0 : 0
27.09
15:30
Sušica
Jedinstvo
2
2
27.09.2015 15:30 2 : 2
27.09
15:30
Partizan
Budu─çnost
2
3
27.09.2015 15:30 2 : 3
27.09
16:00
Mataruge
Real
0
2
27.09.2015 16:00 0 : 2
27.09
16:00
Ribnica
Gru┼ża
2
0
27.09.2015 16:00 2 : 0
27.09
16:00
Budu─çnost
Granit
4
3
27.09.2015 16:00 4 : 3
27.09
16:00
Pazar Juniors 2011
Stubal
4
3
27.09.2015 16:00 4 : 3
27.09
16:00
Radnik
Borac
2
1
27.09.2015 16:00 2 : 1
27.09
16:00
Rudar
Ibar
4
1
27.09.2015 16:00 4 : 1
27.09
16:00
OFK Ras
Go─Ź
3
2
27.09.2015 16:00 3 : 2
27.09
Radni─Źki
Polet
1
0
27.09.2015 1 : 0
27.09
Gracko
Sitnica
0
0
27.09.2015 0 : 0
27.09
15:00
Napredak Stubica
Polet
2
7
27.09.2015 15:00 2 : 7
27.09
15:00
Istok 63
Javor
1
0
27.09.2015 15:00 1 : 0
27.09
15:00
Rudar Stenjevac
Napredak (Sv)
7
0
27.09.2015 15:00 7 : 0
27.09
15:00
Omladinac
Mladost (S)
2
1
27.09.2015 15:00 2 : 1
27.09
15:00
Hajduk
Moravac
2
2
27.09.2015 15:00 2 : 2
27.09
15:00
Juhor
Budu─çnost
3
1
27.09.2015 15:00 3 : 1
27.09
15:00
Šumadinac
Resavac
2
2
27.09.2015 15:00 2 : 2
27.09
15:00
Mladost (G)
Vinora─Źa
2
1
27.09.2015 15:00 2 : 1
27.09
15:00
Napredak (SL)
Mladost (D)
0
0
27.09.2015 15:00 0 : 0
27.09
15:00
Kupinovac
Morava
5
1
27.09.2015 15:00 5 : 1
27.09
15:00
Osaonica
Crni Vrh
3
0
27.09.2015 15:00 3 : 0
27.09
15:00
Sloga
Kolare
3
2
27.09.2015 15:00 3 : 2
27.09
15:00
Ursule
Blagotin
4
2
27.09.2015 15:00 4 : 2
27.09
15:30
14. Oktobar
OFK Gnjila
0
4
27.09.2015 15:30 0 : 4
27.09
15:30
Polet 57
Beli Orlovi
2
8
27.09.2015 15:30 2 : 8
27.09
15:30
Sloga
Donji Kopaonik
0
0
27.09.2015 15:30 0 : 0
27.09
15:30
Stari Trstenik
Rubin (DS)
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
Rubin (Z)
Mladost
4
1
27.09.2015 15:30 4 : 1
27.09
15:30
Omladinac
Trudbenik
4
1
27.09.2015 15:30 4 : 1
27.09
15:30
Ratar
Tempo
2
3
27.09.2015 15:30 2 : 3
27.09
11:00
OFK Rutevac 1908
Planinac 2015
5
3
27.09.2015 11:00 5 : 3
27.09
15:30
OFK Dra┼żevac
Pobeda 1976
5
2
27.09.2015 15:30 5 : 2
27.09
11:00
Gredetin
Sloga (K)
2
3
27.09.2015 11:00 2 : 3
27.09
16:00
Toplica
Moravac (─î)
2
1
27.09.2015 16:00 2 : 1
27.09
16:00
Kne┼żica
Pobeda
3
0
27.09.2015 16:00 3 : 0
27.09
16:00
Grkinja
Dušnik
0
2
27.09.2015 16:00 0 : 2
27.09
15:30
Napredak
Omladinac
9
0
27.09.2015 15:30 9 : 0
27.09
15:30
Lokomotiva
Pontes
4
1
27.09.2015 15:30 4 : 1
27.09
15:30
Kladušnica
Ko─Źa Andjelkovi─ç
7
0
27.09.2015 15:30 7 : 0
27.09
15:30
Lov─çen
Milutinovac
7
1
27.09.2015 15:30 7 : 1
27.09
15:30
Mala Vrbica
Velika Vrbica
12
0
27.09.2015 15:30 12 : 0
27.09
15:30
Rtkovo
Egeta
3
2
27.09.2015 15:30 3 : 2
27.09
15:30
Kosovo
Šljivar
3
2
27.09.2015 15:30 3 : 2
27.09
15:30
Timok 1928
Lovac
6
0
27.09.2015 15:30 6 : 0
27.09
16:00
Jerma
Sloboda
3
0
27.09.2015 16:00 3 : 0
27.09
16:00
Sloga
Pobeda
3
1
27.09.2015 16:00 3 : 1
27.09
15:30
Moravac
Navalin
5
6
27.09.2015 15:30 5 : 6
27.09
15:30
Real
Polet
0
2
27.09.2015 15:30 0 : 2
27.09
15:30
OFK Bobište
Mladost (DL)
3
0
27.09.2015 15:30 3 : 0
27.09
15:30
OFK Morava
Sušica 2012
1
2
27.09.2015 15:30 1 : 2
27.09
15:30
Gradac
Morava
1
0
27.09.2015 15:30 1 : 0
27.09
15:30
Marjan MB
Jedinstvo (Š)
4
4
27.09.2015 15:30 4 : 4
27.09
15:30
Napredak
BSK
3
0
27.09.2015 15:30 3 : 0
BSK
27.09
15:30
Mladost (B)
Jedinstvo (G)
2
3
27.09.2015 15:30 2 : 3
27.09
16:00
Hajdu─Źica
Ratar
5
0
27.09.2015 16:00 5 : 0
27.09
16:00
Dunav
Banat (I)
3
1
27.09.2015 16:00 3 : 1
27.09
16:00
Ševac
Borac (VS)
1
0
27.09.2015 16:00 1 : 0
27.09
16:00
Borac (VG)
Karaš (K)
1
1
27.09.2015 16:00 1 : 1
27.09
16:00
Jedinstvo
Vojvodina (CC)
1
0
27.09.2015 16:00 1 : 0
27.09
16:00
Partizan (K)
Vojvodina (S)
1
1
27.09.2015 16:00 1 : 1
27.09
16:00
Potporanj
Karaš (J)
2
1
27.09.2015 16:00 2 : 1
27.09
16:00
Strela
Borac
6
1
27.09.2015 16:00 6 : 1
27.09
16:00
Kolonija
Budu─çnost
5
1
27.09.2015 16:00 5 : 1
27.09
15:30
Vojvodina (B)
Omladinac
2
3
27.09.2015 15:30 2 : 3
27.09
15:30
Bega
Vojvodina (NM)
0
3
27.09.2015 15:30 0 : 3
27.09
15:30
2. Oktobar
1.Oktobar
4
3
27.09.2015 15:30 4 : 3
27.09
15:30
Budu─çnost
Proleter
2
0
27.09.2015 15:30 2 : 0
27.09
15:30
Jedinstvo
Terekveš
5
0
27.09.2015 15:30 5 : 0
27.09
15:30
OFK Klek
Proleter
6
0
27.09.2015 15:30 6 : 0
27.09
15:30
MSK
Lehel
2
3
27.09.2015 15:30
MSK
2 : 3
27.09
15:30
OFK Gradnulica
Jedinstvo
1
0
27.09.2015 15:30 1 : 0
27.09
15:30
Naftagas
┼ŻFK Banat
2
0
27.09.2015 15:30 2 : 0
27.09
15:30
ASK
Omladinac
2
5
27.09.2015 15:30
ASK
2 : 5
27.09
15:30
Rusanda
Potisje
0
2
27.09.2015 15:30 0 : 2
27.09
15:30
Grani─Źar
Dunav
3
3
27.09.2015 15:30 3 : 3
27.09
15:30
Hajduk Junior
Crvenka
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
Aleksa Šantić
Jedinstvo 1947
8
0
27.09.2015 15:30 8 : 0
27.09
15:30
Partizan
OFK Metalac
3
0
27.09.2015 15:30 3 : 0
27.09
15:30
Jedinstvo (R)
KFK Kula
6
0
27.09.2015 15:30 6 : 0
27.09
15:30
Hajduk
─Éur─Ĺin
3
1
27.09.2015 15:30 3 : 1
27.09
15:30
Udarnik Višnjevac
┼Żednik
1
0
27.09.2015 15:30 1 : 0
27.09
15:30
─îantavir
Bikovo
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
Solid
Pali─ç
2
4
27.09.2015 15:30 2 : 4
27.09
16:00
Omladinac
Borac (M)
0
2
27.09.2015 16:00 0 : 2
27.09
16:00
Obili─ç 1993
Hajduk 1932
17
0
27.09.2015 16:00 17 : 0
27.09
16:00
PSK Putinci
Fruškogorac
3
0
27.09.2015 16:00 3 : 0
27.09
16:00
Borac (S)
Borac (K)
0
7
27.09.2015 16:00 0 : 7
27.09
16:00
Grani─Źar
Sloboda
0
1
27.09.2015 16:00 0 : 1
27.09
16:00
Napredak
Jedinstvo
4
1
27.09.2015 16:00 4 : 1
27.09
16:00
Radni─Źki
No─çaj
1
0
27.09.2015 16:00 1 : 0
27.09
16:00
Sloga
Mitros
0
1
27.09.2015 16:00 0 : 1
27.09
16:00
Obili─ç (Vilovo)
Sloga
0
0
27.09.2015 16:00 0 : 0
27.09
16:00
Jedinstvo
Ba─Źka
0
2
27.09.2015 16:00 0 : 2
27.09
16:00
Mladost
Obili─ç (Zmajevo)
0
1
27.09.2015 16:00 0 : 1
27.09
16:00
Budu─çnost
Hajduk
2
0
27.09.2015 16:00 2 : 0
27.09
16:00
Vojvodina
Iskra
1
2
27.09.2015 16:00 1 : 2
27.09
15:30
Slavija
Krivanj
3
1
27.09.2015 15:30 3 : 1
27.09
15:30
Magli─ç
Naša Zvezda
2
3
27.09.2015 15:30 2 : 3
27.09
15:30
Neštin
Soko
3
2
27.09.2015 15:30 3 : 2
27.09
15:30
Ba─Źka
Borac
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
Ba─Źki Hajduk
Labudnja─Źa
2
0
27.09.2015 15:30 2 : 0
27.09
15:30
Ba─Źka
RFK Novi Sad 1921
2
2
27.09.2015 15:30 2 : 2
27.09
15:30
Tatra
Kabel - Štrand
8
1
27.09.2015 15:30 8 : 1
27.09
15:30
Borac
Sremac
6
1
27.09.2015 15:30 6 : 1
27.09
15:30
Dunavac
Mladost
1
4
27.09.2015 15:30 1 : 4
27.09
15:30
Minel
Rekreativo 011
4
1
27.09.2015 15:30 4 : 1
27.09
13:00
Dedinje
Mladi proleter
1
1
27.09.2015 13:00 1 : 1
27.09
15:30
Busije
Posavac
2
2
27.09.2015 15:30 2 : 2
27.09
15:30
BUSK
OFK Petrov─Źi─ç
2
0
27.09.2015 15:30 2 : 0
27.09
15:30
Atakante
Šećeranac Ada
2
2
27.09.2015 15:30 2 : 2
27.09
Udarnik
Proleter
2
3
27.09.2015 2 : 3
27.09
Vodice
Cerovac
0
4
27.09.2015 0 : 4
27.09
Beli Orlovi
Budu─çnost
3
1
27.09.2015 3 : 1
27.09
Bašin
Glavaš
0
4
27.09.2015 0 : 4
27.09
15:30
Polet
Mladost 1948
6
1
27.09.2015 15:30 6 : 1
27.09
15:30
Kurja─Źe
Napredak (B)
3
1
27.09.2015 15:30 3 : 1
27.09
15:30
Polet (B)
Desine
3
0
27.09.2015 15:30 3 : 0
27.09
15:30
Napredak 1934
Jedinstvo (D)
2
1
27.09.2015 15:30 2 : 1
27.09
15:30
Brani─Źevo
Jedinstvo (Lj)
3
3
27.09.2015 15:30 3 : 3
27.09
15:30
Mlava (B)
Polet (V)
2
0
27.09.2015 15:30 2 : 0
27.09
15:30
Vihor
Borac (K)
0
8
27.09.2015 15:30 0 : 8
27.09
15:30
Zadrugar
BSK
2
5
27.09.2015 15:30 2 : 5
BSK