Fontana nastavila pobednički niz

Što mora prosto, kad može komplikovano? Fontana je savladala u okviru VII kola Druge futsal lige Zapad Kolorado iz Gornjeg Milanovca sa 5:4, a predhodna rečenica opisuje igru Čačana u večerašnjem meču. Čačani su do prednosti stigli u trećem minutu golom Miloša Ristanovića, koji se nakon šuta Spasojevića najbolje snašao u šestercu gostiju. Nije dugo trajala radost domaćih. Već u narednom napadu Nikolić poravnava rezultat. U 18. minutu nakon greške odbrane Kolorada Ristanović postiže svoj drugi gol. Furiozan start Fontane u nastavku. Dva gola Ristanovića i jedan Jovanovića koji za samo dva minuta povećavaju prednost na 5:1. Kada su svi pomislili da je pitanje pobednika rešeno, gosti u 28. minutu preko Nikolića i Sredojevića smanjuju na 5:3. Potpunu neizvesnost donosi gol Nikolića 35 sekundi pre kraja meča u trenutku kada su gosti imali igrača manje. Ipak do kraja meča ekipa Fontane nije dozvolila iznenađenje i zasluženo upisala novu pobedu.