XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 466 utakmica za dan
Subota, 15 Mart 2014

Fudbal

15.03.2014 17:00 Crvena zvezda 1 : 0 Radnički 1923
15.03.2014 16:30 Napredak 4 : 2 Donji Srem
15.03.2014 17:00 Jagodina 0 : 0 Voždovac
15.03.2014 14:30 Javor Matis 0 : 0 Spartak
15.03.2014 14:30 Vojvodina 1 : 1 Čukarički
15.03.2014 14:30 OFK Beograd 0 : 1 Novi Pazar
15.03.2014 14:30 Sloboda Point 0 : 0 Radnički (N)
15.03.2014 14:30 Teleoptik 2 : 0 Jedinstvo Putevi
15.03.2014 14:30 Proleter 0 : 1 Metalac (GM)
15.03.2014 14:30 Sloga (K) 4 : 1 BSK Borča
15.03.2014 14:30 Borac 1 : 2 Sindjelić
15.03.2014 14:30 Mladost (L) 1 : 0 Sloga (PM)
15.03.2014 14:30 Dolina 3 : 2 Inđija
15.03.2014 14:30 Smederevo 2 : 4 Bežanija
15.03.2014 14:30 Radnik 1 : 1 Timok
15.03.2014 14:30 Šumadija 2 : 1 Seljak
15.03.2014 14:30 Loznica 3 : 0 Krušik
15.03.2014 14:30 Železničar 2 : 1 Pobeda
15.03.2014 15:00 Trstenik PPT 2 : 1 Radnički (P)
15.03.2014 14:30 Bačka 1901 1 : 0 Radnički (Š)
15.03.2014 14:30 ČSK Pivara 4 : 1 Banat
15.03.2014 14:30 Novi Sad 1 : 0 Jedinstvo (NB)
15.03.2014 15:00 Zemun 0 : 0 Sopot
15.03.2014 15:00 IM Rakovica 0 : 0 Kolubara
15.03.2014 14:30 Metalac 1 : 0 Arsenal
15.03.2014 14:30 Mokra Gora 3 : 0 Tutin
15.03.2014 14:30 Trepča 3 : 2 Orlovac
15.03.2014 14:30 Gruža 2 : 1 Homoljac
15.03.2014 14:30 Šumadija 0 : 0 VGSK
15.03.2014 14:30 Sloga 2 : 1 Morava
15.03.2014 14:30 Železničar 3 : 0 Mladi radnik
15.03.2014 14:30 Sloga 1940 2 : 0 Sloga (S)
15.03.2014 14:30 Sloga (P) 2 : 1 Radnički Stobeks
15.03.2014 14:30 Borac 1 : 0 Sevojno
15.03.2014 14:30 Jedinstvo (UB) 3 : 1 Radnički (V)
15.03.2014 14:30 Budućnost 1 : 2 Zlatar
15.03.2014 14:30 Ribnica 3 : 0 Mladost (DD)
15.03.2014 14:30 FAP 2 : 1 Jedinstvo 1945
15.03.2014 15:00 Zaplanjac 1 : 2 Radan
15.03.2014 15:00 Napredak 1 : 0 Dinamo
15.03.2014 15:00 BSK Bujanovac 3 : 1 Svrljig
15.03.2014 15:00 Bukovik 1 : 1 Sloga
15.03.2014 15:00 Vlasina 1 : 0 Topličanin
15.03.2014 15:00 Pusta Reka 4 : 1 Rudar Alpos
15.03.2014 15:00 Lužnica 1 : 0 Balkanski
15.03.2014 15:00 OFK Bor 7 : 0 Majdanpek
15.03.2014 15:00 Župa 0 : 1 Dunav
15.03.2014 15:00 Radnički 1 : 1 Juhor
15.03.2014 15:00 Rembas 2 : 0 Borac (B)
15.03.2014 15:00 SFS Borac 0 : 0 Dragocvet
15.03.2014 15:00 Rtanj 0 : 3 Lugomir
15.03.2014 15:00 Kablovi 0 : 0 Trajal
15.03.2014 15:00 Ozren 1 : 0 Rudar
15.03.2014 14:30 Bilećanin 1 : 3 Vršac
15.03.2014 14:30 Sloboda 1 : 0 Radnički (K)
15.03.2014 14:30 Budućnost 0 : 2 Bačka (P)
15.03.2014 14:30 OFK Kikinda 0 : 2 Tisa
15.03.2014 14:30 TSC 2 : 0 Borac (Starčevo)
15.03.2014 14:30 Proleter 1 : 1 Kozara
15.03.2014 14:30 Vršac United 2 : 0 Crvena Zvezda (RS)
15.03.2014 14:30 Graničar 1924 0 : 3 PIK Prigrevica
15.03.2014 14:30 Mladost 0 : 0 Cement
15.03.2014 14:30 Jugović 0 : 0 Srbobran
15.03.2014 14:30 Jedinstvo 0 : 1 Crvena Zvezda
15.03.2014 14:30 Polet 0 : 0 Sloga
15.03.2014 15:00 Balkan Mirijevo 1 : 1 Radnički (R)
15.03.2014 15:00 Baćevac 1 : 3 IMT
15.03.2014 15:00 Radnički (NB) 1 : 1 Palilulac
15.03.2014 15:00 Lepušnica 1 : 0 Sremčica
15.03.2014 15:00 Sindjelić 1 : 0 Lipolist
15.03.2014 15:00 Gučevo 4 : 2 Mladi Borac
15.03.2014 15:00 Mačva 2005 2 : 1 Antimon
15.03.2014 13:30 Crnokosa 5 : 1 Omladinac
15.03.2014 15:00 Rasovača 2 : 0 Morava
15.03.2014 15:00 Moravica 6 : 1 Rad
15.03.2014 15:00 Borac (A) 1 : 1 Radnički 1924 (K)
15.03.2014 15:00 Naša krila 1936 2 : 0 Orljane
15.03.2014 15:00 Radnički 0 : 1 Jedinstvo (B)
15.03.2014 15:00 Mladost (S) 1 : 0 Trešnjevka
15.03.2014 15:00 Morava 8 : 0 Besa 2005
15.03.2014 15:00 Nebeski Anđeli 4 : 0 Mladost (B)
15.03.2014 15:00 Pčinja 10 : 0 OFK Pavlovac
15.03.2014 15:00 Vihor 3 : 2 Vranjska Banja
15.03.2014 15:00 Čelik 0 : 0 OFK Alakince
15.03.2014 15:00 Biljači 0 : 2 Ternoci
15.03.2014 15:00 Mladost (K) 3 : 0 Morava 1918
15.03.2014 14:30 Šanac 2 : 0 Naupare
15.03.2014 14:30 Jasika 1 : 2 FUD
15.03.2014 14:30 Poljoprivrednik 1 : 3 Sloga Ćićevac
15.03.2014 14:30 Čitluk 3 : 2 Gradina
15.03.2014 14:30 Mladost 2 : 1 Sloga Dašnica
15.03.2014 14:30 Trudbenik 1 : 1 Jastrebac
15.03.2014 14:30 Temnić 1924 8 : 1 Mačkovac
15.03.2014 14:30 Vinogradar 1 : 2 Bošnjane
15.03.2014 14:30 Jedinstvo 1936 1 : 1 Pepeljevac
15.03.2014 15:00 Sloga 1 : 2 Rudna Glava
15.03.2014 15:00 Brestovac 4 : 1 Rajac
15.03.2014 15:00 Slatina 0 : 0 Brodoremont
15.03.2014 15:00 Radnički 0 : 0 Zlot
15.03.2014 15:00 Blizna 2 : 2 Ključ
15.03.2014 15:00 Branik 0 : 2 Krivelj
15.03.2014 15:00 BAK 3 : 0 Budućnost (A)
15.03.2014 15:00 Sloga (P) 5 : 0 Kolonija
15.03.2014 15:00 Krivaja 3 : 0 Jadran
15.03.2014 15:00 Njegoš 1 : 4 Subotica
15.03.2014 15:00 AFK 1 : 1 Olimpija (TS)
15.03.2014 15:00 Olimpija (G) 1 : 0 Proleter
15.03.2014 15:00 Čoka 0 : 1 Panonija IM Topola
15.03.2014 14:30 Radnički (S) 2 : 0 Jedinstvo
15.03.2014 14:30 Omladinac 3 : 2 Crvena zvezda
15.03.2014 14:30 Naftagas 0 : 0 Potisje
15.03.2014 14:30 Radnički (Z) 1 : 0 Begej
15.03.2014 14:30 Borac 2 : 1 Omladinac (B)
15.03.2014 14:30 Stanišić 2 : 0 Crvenka
15.03.2014 14:30 Graničar 3 : 2 OFK Mladost APA
15.03.2014 14:30 Železničar 0 : 6 Sremac
15.03.2014 14:30 1. Maj 0 : 3 Kupinovo
15.03.2014 14:30 Rudar 1 : 0 Donji Petrovci
15.03.2014 14:30 Hajduk (V) 2 : 4 Ljukovo
15.03.2014 15:00 Tvrdjava 2 : 0 TSK
15.03.2014 15:00 Petrovaradin 3 : 0 Vojvodina (T)
15.03.2014 15:00 Mladost (NS) 0 : 0 Kabel
15.03.2014 15:00 PKB Kovilovo 1 : 1 Milutinac
15.03.2014 15:00 Policajac 1 : 1 Banja
15.03.2014 11:00 Slavija 0 : 1 BSK 2012
15.03.2014 11:00 Komgrap 1 : 0 Zmaj 1953
15.03.2014 15:00 OFK Zabrežje 0 : 2 Prva Iskra
15.03.2014 15:00 Krtinska 1 : 0 Šumadija
15.03.2014 15:00 Mladost (C) 0 : 5 Stepojevac VAGA
15.03.2014 15:00 Napredak 0 : 0 Budućnost
15.03.2014 15:00 Mladost PP 4 : 0 Sloga Mat
15.03.2014 15:00 Gorki 0 : 3 Milicionar
15.03.2014 15:00 Moravac (Č) 2 : 1 Real
15.03.2014 15:00 Doljevac 1971 2 : 3 Moravac (ZT)
15.03.2014 15:00 Jedinstvo 4 : 1 OFK Sloga (D)
15.03.2014 15:00 Pobeda 1976 3 : 4 Kraljevo
15.03.2014 15:00 Obilić 4 : 0 Tromedja
15.03.2014 15:00 Jedinstvo (M) 2 : 4 Horgoš 1911
15.03.2014 15:00 Potisje 4 : 1 Hajduk
15.03.2014 14:30 Mladost 1 : 2 Lipar
15.03.2014 15:00 Sloga (Lok) 1 : 6 Budućnost (S.S.)
15.03.2014 15:00 Miletić (Mošorin) 0 : 1 Iskra (Kucura)
15.03.2014 15:00 Mladost Radost (Srbob) 2 : 0 Hajduk (Čurug)
15.03.2014 15:00 Titel 6 : 0 Napredak (Nadalj)
15.03.2014 15:00 Obilić (Zmajevo) 3 : 2 Bečej 1918
15.03.2014 15:00 Hajduk (Gard.) 1 : 5 Bačka (Đurđ.)
15.03.2014 15:00 Proleter (R.S.) 6 : 0 Jedinstvo (B.P.S.)
15.03.2014 15:00 Jedinstvo (Gosp.) 1 : 0 Mladost (Radič.)
15.03.2014 14:30 Metalac 0 : 4 Dizel
15.03.2014 15:00 Mladost (R) 2 : 2 Železničar
15.03.2014 15:00 Stara Čaršija 3 : 0 Stragari
15.03.2014 15:00 Mladost 3 : 2 Jugovići
15.03.2014 15:00 Polet 57 4 : 0 Topoljak
15.03.2014 15:00 Omladinac (U) 2 : 1 Sloboda 1948
15.03.2014 15:00 Kamenorezac 76 2 : 3 Moravac-C 74
15.03.2014 14:30 Zmajevac 4 : 3 Rasinac
15.03.2014 14:30 Bukovica 4 : 2 Polet (Š)
15.03.2014 15:00 Mornar 2 : 0 Dečić
15.03.2014 15:00 Mogren 0 : 0 OFK Petrovac
15.03.2014 15:00 Mladost 4 : 1 Sutjeska
15.03.2014 15:00 Čelik 1 : 0 Grbalj
15.03.2014 15:00 Lovćen 2 : 0 Budućnost
15.03.2014 15:00 Zeta 2 : 0 Rudar
15.03.2014 17:00 Borac 0 : 0 Velež
15.03.2014 15:00 Olimpic 1 : 0 Rudar
15.03.2014 15:00 Čelik 3 : 1 Zvijezda
15.03.2014 15:00 Leotar 0 : 2 Travnik
15.03.2014 14:00 Podrinje 1 : 0 Sloga
15.03.2014 14:00 Sloboda (NG) 2 : 0 Drina HE
15.03.2014 14:00 Borac 1 : 2 Drina (Z)
15.03.2014 14:00 Sutjeska 1 : 0 Modriča Maxima
15.03.2014 14:00 Napredak 0 : 0 Kozara
15.03.2014 14:00 Rudar 0 : 1 Mladost
15.03.2014 13:00 Partizan 0 : 0 Novi Pazar
15.03.2014 10:00 Radnički (S) 2 : 0 Vršac United
15.03.2014 10:00 Banat 0 : 2 Radnički (NP)
15.03.2014 10:00 Vojvodina 1 : 1 Dinamo
15.03.2014 10:00 Radnički (SM) 1 : 0 Donji Srem
15.03.2014 10:00 Novi Sad 0 : 1 Proleter 2006
15.03.2014 10:00 Spartak 2 : 1 Indeks
15.03.2014 10:00 OFK Hajduk 8 : 0 Omladinac
15.03.2014 11:00 Jadran 1 : 3 Pobeda
15.03.2014 11:00 Jedinstvo Putevi 3 : 0 Mladost (L)
15.03.2014 11:00 BIP 2 : 0 FAP
15.03.2014 11:30 Šumadija 1903 3 : 1 Sloga 1940
15.03.2014 11:00 Sloboda (Č) 3 : 3 Javor
15.03.2014 11:00 Jedinstvo (P) 0 : 1 Radnički (N)
15.03.2014 15:00 Žitoradja 0 : 0 Radnik
15.03.2014 11:00 Radan 0 : 6 Moravac Orion
15.03.2014 11:00 Car Konstantin 4 : 1 Timok
15.03.2014 11:00 Radnički 1923 3 : 1 Napredak
15.03.2014 13:00 Rad 0 : 1 Jagodina
15.03.2014 12:00 Mladost (L) 0 : 3 OFK Hajduk
15.03.2014 12:00 Železničar 0 : 0 Spartak
15.03.2014 12:00 Proleter 2006 0 : 0 Novi Sad
15.03.2014 12:00 Bečej 3 : 1 TSC
15.03.2014 12:00 Dinamo 2 : 0 Vojvodina
15.03.2014 12:00 Vrbas 6 : 1 Banat
15.03.2014 12:00 Vršac 0 : 1 Radnički (S)
15.03.2014 10:00 Bane 0 : 4 Novi Pazar
15.03.2014 11:00 Sloga (K) 2 : 1 Jedinstvo Putevi
15.03.2014 13:00 Čukarički 5 : 1 Loznica
15.03.2014 13:00 Radnički 1923 4 : 1 Napredak
15.03.2014 11:00 Rad 1 : 0 Savacijum
15.03.2014 10:00 Železničar 1 : 1 Spartak
15.03.2014 10:00 Bečej 7 : 1 TSC
15.03.2014 10:00 Sloga 1940 0 : 4 Budućnost
15.03.2014 11:00 Dragačevo 4 : 0 Javor
15.03.2014 12:00 Bubamara 1 : 5 Kiker
15.03.2014 13:00 Bane 2 : 0 FAP

Košarka

15.03.2014 19:00 MZT Skopje Aerodrom 82 : 71 Široki Primorka
15.03.2014 19:00 Zadar 53 : 67 Crvena zvezda Telekom
15.03.2014 17:00 Krka 83 : 57 Radnički
15.03.2014 21:00 Mega Vizura 80 : 85 Union Olimpija
15.03.2014 19:00 Sloboda 79 : 89 Vršac
15.03.2014 18:00 Crnokosa 66 : 43 Tamiš
15.03.2014 19:30 Metalac 90 : 68 Meridiana
15.03.2014 19:00 Borac 71 : 59 Smederevo
15.03.2014 18:00 Vojvodina Srbijagas 76 : 52 OKK Beograd
15.03.2014 19:30 Sloga 62 : 71 FMP
15.03.2014 18:00 Pirot 73 : 84 Jagodina
15.03.2014 20:00 Proleter Naftagas 88 : 79 Spartak
15.03.2014 19:00 Zlatar 81 : 67 Sloga (D)
15.03.2014 18:00 Zlatibor 88 : 61 Temnić
15.03.2014 18:00 Rtanj 79 : 91 OKK Junior
15.03.2014 17:00 Stara Pazova 82 : 89 Ruma
15.03.2014 20:00 Velika Kikinda 54 : 62 Dunav
15.03.2014 20:00 Srem 87 : 75 Jedinstvo
15.03.2014 17:00 Nova Pazova 77 : 89 Odžaci
15.03.2014 17:00 Sparta Radijus Vektor 55 : 65 Žarkovo
15.03.2014 14:30 Beko 119 : 74 Žitko Basket
15.03.2014 18:20 Zvezdara 80 : 53 Astra
15.03.2014 21:15 Bask 61 : 102 Viva Basket
15.03.2014 12:00 Slodes 74 : 59 BKK Radnički
15.03.2014 Čačak 94 66 : 101 Play off
15.03.2014 Ivanjica 69 : 76 Mionica
15.03.2014 Klik 85 : 82 M015
15.03.2014 Užice 74 : 95 Student BB
15.03.2014 Vladimirci 90 : 102 Čačak Basket Tim
15.03.2014 Vitez 67 : 74 Milan Trivić 2
15.03.2014 Umka 2009 78 : 62 Mladenovac
15.03.2014 Grocka 95 : 64 Zvezdara 2
15.03.2014 Ras 81 : 59 Flash
15.03.2014 Surčin Dobanovci 77 : 49 Mladost 2009 2
15.03.2014 Radan 89 : 71 Đerdap
15.03.2014 BSK Junior 20 : 0 Negotin
15.03.2014 Hisar 83 : 82 Mladost Vesna
15.03.2014 Vlasotince 78 : 80 Jastrebac
15.03.2014 Zone Boys 69 : 89 Hajduk Veljko
15.03.2014 Mladost 97 : 73 Basket Top
15.03.2014 Šumarice 107 : 56 Župa
15.03.2014 Ušće 20 : 0 Goč
15.03.2014 Bane 82 : 60 Sloga (PM)
15.03.2014 Trepča 20 : 0 Požarevac
15.03.2014 Starinski 67 : 83 Korićani
15.03.2014 Paraćin 82 : 65 Stragari
15.03.2014 15:00 Budućnost 20 : 0 Vojvodina NM
15.03.2014 Sloboda NS 62 : 69 Mladost Veternik
15.03.2014 Feniks 84 : 81 Kadet
15.03.2014 Sport Key Plus 104 : 90 Crvenka
15.03.2014 Futog Tehnomer 20 : 0 Apatin
15.03.2014 20:00 Selekta 87 : 79 SO Koš
15.03.2014 Pink 69 : 100 Kris Kros
15.03.2014 Partizan 92 : 85 Dinamo
15.03.2014 BNS 77 : 47 Omladinac
15.03.2014 Radnički 88 : 53 Vojka
15.03.2014 Indians Basket 76 : 67 Družina Kozlovac
15.03.2014 LSK 90 : 58 Banatski Karlovac
15.03.2014 19:30 Radivoj Korać 86 : 52 Radnički
15.03.2014 20:00 Vrbas Medela 69 : 57 Vršac
15.03.2014 16:30 Student Radnički 61 : 76 Srbobran Reahem
15.03.2014 19:30 Spartak 72 : 79 Šabac
15.03.2014 20:00 Stara Pazova 59 : 78 Crvena Zvezda
15.03.2014 20:00 Vojvodina Nis Gas 67 : 80 Jagodina 2001
15.03.2014 19:00 Basket Star 74 : 65 Topolčanka
15.03.2014 15:00 Velika Kikinda 60 : 75 Kovin
15.03.2014 Play Off 27 : 109 Kraljevo
15.03.2014 Loznica 59 : 89 Karaburma
15.03.2014 Ivanjica 51 : 60 Time Out
15.03.2014 All Star 66 : 81 Železničar

Odbojka

15.03.2014 19:00 VGSK 0 : 3 Inđija
15.03.2014 18:00 Kosovska Mitrovica 3 : 2 Dunav Volley
15.03.2014 20:00 Timok 0 : 3 Klek Srbijašume
15.03.2014 16:00 Borac 3 : 1 Železničar
15.03.2014 18:00 Novi Pazar-Junior 3 : 0 Mladenovac
15.03.2014 17:00 Lučani 3 : 0 Tara
15.03.2014 16:00 Gračac 3 : 2 Metalac Takovo
15.03.2014 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Užice
15.03.2014 17:00 Topličanin 0 : 3 Desetka
15.03.2014 Niš 3 : 0 Pirot
15.03.2014 Hajduk Veljko 3 : 0 Borac
15.03.2014 Radan 1 : 3 Milenijum
15.03.2014 Mladost 0 : 3 Jagodina
15.03.2014 16:00 Bavanište 0 : 3 Novi Sad
15.03.2014 Sloven 3 : 1 Vrbas
15.03.2014 Srem Iton 0 : 3 Vojvodina 2
15.03.2014 Hercegovina 3 : 2 Proleter
15.03.2014 Futog 0 : 3 Stražilovo
15.03.2014 20:45 Sterija 3 : 1 Roda
15.03.2014 Jedinstvo 3 : 0 Rudar
15.03.2014 Obilić 1 : 3 Šumadija
15.03.2014 Obrenovac 3 : 0 Loznica
15.03.2014 Radnički 2 0 : 3 VA 014
15.03.2014 Ribnica 2 3 : 1 Tehničar
15.03.2014 Tutin 3 : 1 Partizan 2012
15.03.2014 Tehničar 2 : 3 Tutin
15.03.2014 Napredak 037 3 : 1 Ribnica 2
15.03.2014 Železničar 2012 3 : 0 Tamnava Voćar
15.03.2014 Jedinstvo (V) 3 : 2 BMR Petlovača 1947
15.03.2014 Jedinstvo (MZ) 3 : 0 Zaslon
15.03.2014 Mladi Radnik 2 3 : 1 As
15.03.2014 Crnjanski 1 : 3 Duga
15.03.2014 Karađorđe 1 : 3 Blok Aut
15.03.2014 Carina 3 : 2 Busije
15.03.2014 Istočnik 0 : 3 Zaječar
15.03.2014 Knjaževac 0 : 3 Ozren
Polufinale
15.03.2014 19:00 Partizan Vizura 3 : 0 Jedinstvo 1:0
15.03.2014 19:00 Tent 3 : 1 Crvena zvezda 1:0
15.03.2014 19:00 Radnički (K) 3 : 2 Radnički Beograd
15.03.2014 18:00 Varadin 0 : 3 Kraguj
15.03.2014 16:30 Mladost 3 : 0 Libero ČA
15.03.2014 Tutin Stil Jasen 1 : 3 Borac
15.03.2014 Ivanjica 3 : 2 Zlatibor
15.03.2014 Sloboda S 2 : 3 Zlatar
15.03.2014 Ekonomac 3 : 0 Gimnazijalac
15.03.2014 Putevi Trendteks 3 : 1 Tajm
15.03.2014 18:00 Paraćin 1 : 3 Majdanpek FBC
15.03.2014 Topličanin 0 : 3 Jagodina
15.03.2014 Hajduk Veljko 3 : 2 Bor
15.03.2014 LE-016 3 : 1 Milenijum
15.03.2014 20:00 Vranje 0 : 3 Leskovac 98
15.03.2014 Ruma 1 : 3 Klek Srbijašume
15.03.2014 Vrbas 3 : 0 FOK
15.03.2014 Slavija 2 : 3 Omladinac
15.03.2014 Mladost 0 : 3 Eaton Srem Tempo
15.03.2014 Radnički 2 : 3 Vršac
15.03.2014 Spas 3 : 0 Obilić
15.03.2014 Smederevo 2 : 3 Sterija
15.03.2014 17:00 Lazarevac 3 : 2 Beograd
15.03.2014 Šumadija 0 : 3 Poštar 064
15.03.2014 Spartak 1 : 3 Imlek
15.03.2014 Mokra Gora 3 : 1 Kraljevo
15.03.2014 Bane 3 : 2 Tehničar
15.03.2014 Novi Pazar 0 : 3 Leposavić
15.03.2014 Trstenik 3 : 0 Zvečan
15.03.2014 15:00 Arilje 0 : 3 Tara
15.03.2014 Radnički 3 1 : 3 Kraguj 3
15.03.2014 Ravno 0 : 3 Kraguj 2
15.03.2014 Radnički 2 3 : 0 Karađorđe
15.03.2014 Grbić 0 : 3 Novi Sad
15.03.2014 Čemp 07 0 : 3 Futog vest
15.03.2014 NS Tim 0 : 3 Partizan
15.03.2014 Žabalj Volej 1 : 3 VST
15.03.2014 Futog 2 0 : 3 NS Volej tim
15.03.2014 Volejstars 0 : 3 Hercegovina
15.03.2014 Koral 3 : 1 Proleter
15.03.2014 Žitište 3 : 0 MD Zrenjanin 2
15.03.2014 Vojvoda Stepa 0 : 3 Kikinda
15.03.2014 Krajišnik 3 : 1 Banat
15.03.2014 Star 1 : 3 Prvi Tempo
15.03.2014 Beočin Metal 0 : 3 Mladost
15.03.2014 Maks 3 : 0 Dunav
15.03.2014 Eaton Srem Tempo 2 3 : 0 Odbojka 013
15.03.2014 Neoplanta 0 : 3 Trijumf 2013
15.03.2014 Zaslon 3 : 0 Tamnava Voćar
15.03.2014 Mali Zvornik 3 : 0 Proleter
15.03.2014 VA 014 0 : 3 Ub
15.03.2014 Osečina 3 : 1 Ribnica
15.03.2014 Valjevo 0 : 3 Rađevac
15.03.2014 Goks In 0 : 3 CVS
15.03.2014 Merkur 0 : 3 NIS Spartak 2
15.03.2014 Bečej 3 : 0 Senta
15.03.2014 Volejstars 3 : 0 Apatin
15.03.2014 Hajduk 3 : 0 Turija
15.03.2014 Mladenovac 3 : 0 Komete
15.03.2014 Železnik 2012 0 : 3 Partizan Vizura 2
15.03.2014 Pionir 1 : 3 As
15.03.2014 Blok-aut 3 : 0 Dunav
15.03.2014 As Batajnica 3 : 0 Roda
15.03.2014 Tvrđava L 3 : 2 Rudar
15.03.2014 Tehničar 3 : 0 Mladi Radnik 2
15.03.2014 Carina 3 : 0 Plana
15.03.2014 Mladi Radnik 3 : 0 VGSK
15.03.2014 ŽOK 030 2 : 3 Poreč
15.03.2014 Knjaževac 0 : 3 Ozren
15.03.2014 Caribrod 0 : 3 As
15.03.2014 Naissus 97 0 : 3 Pirot
15.03.2014 Desetka 3 : 0 Aleksinac
15.03.2014 Sloga 0 : 3 Jedinstvo 2
15.03.2014 Mitrovica 1 : 3 Prvi Tempo 2
15.03.2014 Sremac 3 : 0 Mladost
15.03.2014 Srem 022 0 : 3 Radinci Volej
15.03.2014 Subotica 2 : 3 Čoka
15.03.2014 Zlatica 3 : 1 Kikinda 2
15.03.2014 NIS Spartak 3 3 : 0 Panonija
15.03.2014 Vollejstar 3 : 0 Topola

Rukomet

15.03.2014 17:45 Vardar Pro 33 : 24 Croatia Osiguranje
15.03.2014 19:00 Jugović Unimet 32 : 24 Kolubara
15.03.2014 19:00 Radnički 28 : 21 Crvena Zvezda
15.03.2014 18:30 PKB 21 : 32 Napredak
15.03.2014 18:00 Vrbas Carnex 36 : 29 Morava
15.03.2014 19:00 Rudar 19 : 23 Spartak Vojput
15.03.2014 18:00 Nova Pazova 25 : 26 ŽSK
15.03.2014 18:00 Inđija 32 : 33 Crvenka
15.03.2014 18:00 Jedinstvo 29 : 29 Lavovi BP
15.03.2014 18:00 Mladost 22 : 36 Crvena Zvezda
15.03.2014 17:30 Proleter 20 : 20 Hercegovina
15.03.2014 13:00 Smederevo 16 : 17 Obilić
15.03.2014 18:30 Novi Beograd 31 : 25 Sindjelić
15.03.2014 Planinka 43 : 23 Vlasotince
15.03.2014 17:00 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 26 : 30 Radnički 2
15.03.2014 18:00 Priboj 27 : 27 Trepča
15.03.2014 18:00 Župa 54 29 : 29 Mladost
15.03.2014 19:00 Šamot 65 22 : 27 Mokra Gora
15.03.2014 19:00 Bane 22 : 24 Prva Petoletka
15.03.2014 13:00 Goč Merkur 35 : 21 Knez Lazar 2
15.03.2014 Apatin 24 : 19 Jedinstvo
15.03.2014 19:00 Jagodina 34 : 14 Kikinda
15.03.2014 19:00 Železničar 30 : 23 Radnički (S)
15.03.2014 17:00 Junior 22 : 27 Knjaz Miloš
15.03.2014 Metalac 31 : 24 Župa
15.03.2014 Metalac AD 38 : 15 Košutnjak
15.03.2014 Sočanica 25 : 19 Prijepolje
15.03.2014 Čačak 29 : 16 Sloga
15.03.2014 Želja 27 : 24 Laki
15.03.2014 Vrbas 30 : 19 Naftagas
15.03.2014 Apatin 35 : 24 Spartak
15.03.2014 Jedinstvo 32 : 19 Radnički
15.03.2014 Topola 26 : 25 Petrovaradin
15.03.2014 15:00 Mladost 1949 40 : 18 Morava Han
15.03.2014 20:30 Rtanj 34 : 18 Aleksinac
15.03.2014 16:30 Niška Banja 30 : 17 Dubočica

Vaterpolo

15.03.2014 TENT 11 : 5 Singidunum
15.03.2014 Šabac 11 : 6 Dorćol
15.03.2014 Taš 14 : 10 Valis 93
15.03.2014 Valis 7 : 11 Zemun Bosal
15.03.2014 Rasina 10 : 9 Beograd
15.03.2014 Stari Grad 13 : 11 Partizan 2

Futsal

15.03.2014 21:00 Kalča 6 : 5 Vranje
15.03.2014 18:00 Novi Pazar 7 : 2 VIK Naisus
15.03.2014 Ekonomac 2 5 : 1 Mašinac
15.03.2014 Raška 0 : 3 RB
15.03.2014 Metalac Kolorado 3 : 5 Fontana
15.03.2014 Partenon 3 : 2 Bajina Bašta
15.03.2014 Užice 9 : 9 Krčagovo
15.03.2014 Bor 6 : 7 As
15.03.2014 Prokuplje 4 : 4 Pirot
15.03.2014 19:00 Viking 1 : 7 Deus Futsal
15.03.2014 16:00 Leteći Holandjanin 7 : 2 Kraljevićevo
15.03.2014 Kareli 3 : 6 Aranđelovac
15.03.2014 Imperija 6 : 4 Flash
15.03.2014 92 2 : 3 Župski Rubin
15.03.2014 Kragujevac 2011 12 : 2 Kosjerić
15.03.2014 21:00 Sremski Vitezovi 3 : 4 Kruna
15.03.2014 19:00 Kepa 9 4 : 5 Šampion
15.03.2014 17:15 Telep 6 : 4 BSK
15.03.2014 20:00 Apa futsal 6 : 3 Bačka
15.03.2014 Babušnica 2011 4 : 7 Timok
15.03.2014 Zufo 6 : 2 Dolap
15.03.2014 Gurgusovac 7 : 3 VIK Naisus
15.03.2014 Kopernikus Vidre 2 3 : 1 Ekonomist

Ragbi 13

15.03.2014 15:00 Bijeli Zečevi 14 : 44 Dorćol
15.03.2014 12:30 Novi Beograd 36 : 4 Voždovac
15.03.2014 13:00 Radnički (B) 26 : 30 Zmaj
15.03.2014 14:30 Radnički (NP) 36 : 20 Vojvoda
15.03.2014 14:30 Soko 34 : 22 Morava Gepardi