MOL Kraljevo: Lazac - Goč 0:7
06.04.2009 Ljubomir Vojić

Pogibeljna igra domaće ekipe i katastrofalno suđenje glavnog sudije iz Adrana obeležili su prvih 45 minuta, kada je samo šut Stojkovića završio u mreži, i tako je Goč poveo sa 1:0.
A, na poluvremenu na teren ulazi predsednik domaće ekipe Vujović i zahteva korektnu igru od svoje ekipe. Potez kakav se danas retko viđa, i svakako ga treba pohvaliti. Tada kreće kanonada gostujuće ekipe i ređaju se prilike koje se pretvaraju u golove, tako da je 55. minutu bilo 3:0 za goste iz Vrnjačke Banje posle golova Perovića i Stojkovića. Onda prodor Vukomanovića i pogodak iskusnog  Karavesovića za 4:0, zatim solo prodor Skenderovića za 5:0 u 61. minutu. Bogojević i Perišić su zaključili ovu utakmicu sa dva prelepa gola i tako postavili konačan rezultat 7:0.
Igrači Goča nastavljaju teror protivničkih golmana i već sada imaju gol razliku + 47 sa kojom se šepure na čelu tabele.

Lazac - Stadion : FK Lazac. Gledalaca: 100. Sudija: Milojević (Adrani). Strelci:  Stojković 39. i 55.  minutu, Perović 53 min, Karavesović 60 min, Skenderović 61. min, Bogojević u 79 min i Perišić u 86. minutu.  za Goč. Žuti kartoni: Stevanović (Lazac). Igrač utakmice: Stojković  (Goč).

Lazac: Ranković, Stevanović, Vuković, Baltić, Bojović, Janković, Lazić (Radušin), Tasić, Manić (Stevanović N.), Milanović, Stevanović S.
Goč: Jezdimirović, Perišić, Stojković,  Gočanin, Čingelić (Karavesović), Dimitrijević, Udovičić, Skenderović (Vukomanović), Bogojević, Perović  (Ilić), Petrović.