XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 206 utakmica za dan
Nedelja, 5 April 2009

Fudbal

05.04.2009 Dinamo 4 : 1 Novi Pazar
05.04.2009 Sloboda (Č) 1 : 0 Loznica
05.04.2009 Železničar 1 : 1 Radnički Stobeks
05.04.2009 Car Konstantin 0 : 0 Svrljig
05.04.2009 Radnik Rosa 0 : 0 Sinđelić
05.04.2009 Jedinstvo 0 : 0 Radnički (P)
05.04.2009 Župa 0 : 1 Dubočica
05.04.2009 Senta 0 : 0 Proleter (NS)
05.04.2009 Srem 1 : 0 Lisović
05.04.2009 Beograd 4 : 1 PKB
05.04.2009 Radnički (NB) 2 : 2 Radnički (O)
05.04.2009 Železničar (BV) 3 : 0 Mladenovac
05.04.2009 Sindjelić 1 : 0 Šumadija
05.04.2009 Bane 0 : 2 Partizan (KM)
05.04.2009 Pobeda 1 : 0 Orlovac
05.04.2009 Vodojaža 2 : 1 Sloga (BB)
05.04.2009 Šumadija (A) 3 : 0 Mokra Gora
05.04.2009 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Polet (Lj)
05.04.2009 Prijevor 1 : 2 Šumadija 1903
05.04.2009 Zvižd 2 : 1 Omladinac (Š)
05.04.2009 Krušik 4 : 1 Obilić (Ž)
05.04.2009 Radnički (KO) 2 : 0 Crvena zvezda (S)
05.04.2009 Sloga (LŠ) 0 : 1 Rudar (K)
05.04.2009 Homoljac 1 : 0 Vrbovac
05.04.2009 Budućnost 1 : 2 Vučje
05.04.2009 Mladost (M) 1 : 0 Mladost (L)
05.04.2009 Pukovac 2 : 0 Sloga (LI)
05.04.2009 Radan 5 : 0 OFK Niš
05.04.2009 BSK Bujanovac 1 : 0 Jedinstvo
05.04.2009 Poreč 0 : 1 Kablovi
05.04.2009 Trgovački 2 : 0 Rudar (B)
05.04.2009 Pepeljevac 2 : 1 Trajal
05.04.2009 Sloga (Ć) 2 : 0 Putevi
05.04.2009 Borac 2 : 1 Dunav
05.04.2009 Dolina 2 : 0 Budućnost (SC)
05.04.2009 Radnički (I) 1 : 0 Budućnost (M)
05.04.2009 Borac 0 : 0 Cement
05.04.2009 Slavija 3 : 2 Budućnost (D)
05.04.2009 Borac (O) 1 : 1 Žarkovo
05.04.2009 Posavac Tišma 0 : 0 Poštar
05.04.2009 Kovačevac 1 : 0 Turbina
05.04.2009 Grafičar 1 : 0 Crvena zvezda (MML)
05.04.2009 Popovići 2 : 3 Kraljevo Hajduk
05.04.2009 Jedinstvo 0 : 2 Proleter Lasta
05.04.2009 Braća Vuković 3 : 1 Rudar
05.04.2009 Radnički (K) 0 : 2 Jošanica
05.04.2009 Morava (S) 1 : 1 Borac
05.04.2009 Mataruge 0 : 0 Karađorđe
05.04.2009 Mladost (O) 1 : 0 Magnohrom
05.04.2009 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Omladinac (Z)
05.04.2009 Polet (T) 3 : 1 Velereč 94
05.04.2009 Jedinstvo (P) 2 : 1 Napredak (S)
05.04.2009 Prilike 0 : 0 Jedinstvo (K)
05.04.2009 Dragačevo 3 : 1 Rudar
05.04.2009 Miokovci 2 : 1 Mladost (P)
05.04.2009 Perućac 1 : 0 Omladinac (Z)
05.04.2009 Jedinstvo (K) 3 : 5 Budućnost (A)
05.04.2009 Zlatibor (Č) 1 : 1 Polet (R)
05.04.2009 Sečica 1 : 4 Polimlje
05.04.2009 Luna Avijatičar 0 : 1 Zlatar
05.04.2009 Košutnjak 0 : 2 Jedinstvo
05.04.2009 Jadran 4 : 1 Šumadija
05.04.2009 Budućnost 1 : 0 Sloga (L)
05.04.2009 Cerovac 2 : 0 Sloga (D)
05.04.2009 Srbija 1 : 0 Šumadinac
05.04.2009 Dobrača 2 : 2 Arsenal
05.04.2009 Partizan (D) 1 : 0 Borac (P)
05.04.2009 Banja 4 : 0 Aranđelovac
05.04.2009 Šumadinac (B) 0 : 0 Sloga (B)
05.04.2009 Proleter 5 : 1 Beli Orlovi
05.04.2009 Šumadinac (N) 0 : 1 Partizan (BB)
05.04.2009 Osečina 3 : 0 Iskra
05.04.2009 Vrujci 3 : 1 Tvrdojevac
05.04.2009 Jedinstvo 1 : 2 Mladost
05.04.2009 Ribnikar 2 : 0 OFK Jabučje
05.04.2009 ZSK 2 : 1 Brežđe
05.04.2009 Tulari 2 : 2 Sovljak
05.04.2009 Sloga (K) 2 : 2 Borac (VL)
05.04.2009 Šapine 1 : 2 Petar Dobrnjac
05.04.2009 Crni Vrh 5 : 2 Vihor
05.04.2009 Napredak 1 : 1 Polet
05.04.2009 Dunavac 6 : 3 Zadrugar (T)
05.04.2009 Sloga (B) 3 : 2 Zadrugar (O)
05.04.2009 Beli Orao 1 : 1 Sloga (D)
05.04.2009 Bata Bulić 2 : 4 Borac (Ž)
05.04.2009 Aluminjum 1 : 2 Brzi Brod
05.04.2009 Moravac 0 : 0 Delijski Vis
05.04.2009 Omladinac (GK) 1 : 1 Proleter (M)
05.04.2009 Sloboda (GV) 1 : 1 Vrtište
05.04.2009 Vulkan 1 : 2 Radnički (T)
05.04.2009 Mramor 5 : 1 Morava (K)
05.04.2009 Budućnost (P) 3 : 1 Čegar
05.04.2009 Miloševo 0 : 3 Slatina (B)
05.04.2009 Sloga 3 : 0 Krivelj
05.04.2009 Mala Vrbica 4 : 0 Rajac
05.04.2009 Nemetali 0 : 0 Brodoremont
05.04.2009 Slatina (N) 5 : 2 Brestovac
05.04.2009 Radnički 3 : 0 Rudna Glava
05.04.2009 Đurđin TB 3 : 1 Vinogradar
05.04.2009 Bačka (M) 0 : 0 Tavankut
05.04.2009 Tisa 2 : 0 Eđšeg
05.04.2009 Bačka (P) 2 : 1 Krivaja
05.04.2009 Bajša 1 : 0 AFK
05.04.2009 Čoka 0 : 5 Čantavir
05.04.2009 Radnički (B) 0 : 0 Jugoslavija
05.04.2009 Tempo 0 : 0 Partizan
05.04.2009 Budućnost 2 : 0 Borac (VS)
05.04.2009 Proleter 3 : 0 Sloga
05.04.2009 Crvena zvezda 1 : 1 Polet
05.04.2009 Dolovo 0 : 1 Mladost
05.04.2009 Vulturul 4 : 0 Jedinstvo
05.04.2009 Kabel 1 : 0 Mladost (BP)
05.04.2009 Fruškogorac 0 : 2 Šajkaš
05.04.2009 Budućnost (SS) 3 : 2 Bečej Old gold
05.04.2009 Borac (Š) 2 : 1 Omladinac (S)
05.04.2009 OFK Futog 0 : 1 Sremac
05.04.2009 Šumadija (Š) 3 : 2 Napredak (G)
05.04.2009 Borac (A) 3 : 1 Vrnjci
05.04.2009 Polet (R) 3 : 1 Mladost (V)
05.04.2009 Lazac 0 : 7 Goč
05.04.2009 Morava (M) 0 : 0 Gruža
05.04.2009 Tavnik 5 : 1 Partizan
05.04.2009 Rudar 3 : 0 Trgovački
05.04.2009 Pomoravlje 0 : 4 Vrelo
05.04.2009 Dragoš 3 : 1 Radnički (K)
05.04.2009 Napredak (TO) 2 : 0 Mlava (ML)
05.04.2009 Napredak (TR) 0 : 0 Jedinstvo (K)
05.04.2009 Krilaš 4 : 3 Integral
05.04.2009 Carevac 3 : 2 Mladost (B)
05.04.2009 RSK 2 : 4 Borac (Z)
05.04.2009 Sloga (Ć) 1 : 0 Jedinstvo (D)
05.04.2009 Vojvoda Milenko 2 : 4 Makce
05.04.2009 Polet (V) 3 : 3 Žitkovica
05.04.2009 Desine 2 : 2 Pobeda (SK)
05.04.2009 Bambi 0 : 7 Napredak (N)
05.04.2009 Velika Reka 0 : 3 Gučevo
05.04.2009 Radjevac 4 : 0 Rudar (B)
05.04.2009 Mladost (B) 1 : 3 Luk
05.04.2009 Cer 2 : 0 Borac(K)
05.04.2009 Milan Orlić 3 : 1 Crnča
05.04.2009 Prva iskra 4 : 0 Stolice
05.04.2009 Zadrugar 2 : 1 Rujnik
05.04.2009 Sloga (DT) 1 : 0 Mladost (DK)
05.04.2009 Dobrica 2 : 0 Karaš
05.04.2009 Sloga 8 : 2 Borac
05.04.2009 Ratar 0 : 2 Partizan
05.04.2009 Potporanj 3 : 1 Mladost
05.04.2009 Bratstvo Unirea 0 : 3 Hajduk
05.04.2009 Vršac United 2 : 1 Vitorul
05.04.2009 Banat 2 : 1 Dunav
05.04.2009 Vinogradar 0 : 0 Hajdučica
05.04.2009 Slavija 4 : 1 Jedinstvo Stević
05.04.2009 Jedinstvo 3 : 4 Vojvodina
05.04.2009 Borac (P) 0 : 1 Unirea
05.04.2009 Glogonj 6 : 1 Pobeda
05.04.2009 Proleter 6 : 1 Omladinac (O)
05.04.2009 Plavi Dunav 3 : 0 BSK Bavanište
05.04.2009 Borac (S) 0 : 2 Kolonija
05.04.2009 Omladinac (D) 0 : 1 Železničar
05.04.2009 Granit 4 : 0 Čibukovac
05.04.2009 Omladinac (D) 1 : 0 Stara Čaršija
05.04.2009 Zgodačica 4 : 1 Progorelica
05.04.2009 Kralj Petar I 3 : 1 Kablar
05.04.2009 BSK 2 : 1 Sloga (L)
05.04.2009 Napredak (P) 1 : 1 Sloga (D)
05.04.2009 Dunavac 1 : 1 Napredak (B)
05.04.2009 Mip Majdan 1 : 0 Dizel
05.04.2009 Stig 2 : 1 Proleter
05.04.2009 Mlava 1 : 3 Zemljoradnik
05.04.2009 Kolibri 0 : 2 LASK Vaga
05.04.2009 Lemind Lavice 2 : 0 Sloga
05.04.2009 Gradac 0 : 7 Požarevac
05.04.2009 Vandini 1 : 1 Ravangrad
05.04.2009 Čukarički Stankom 2 : 0 Rad
05.04.2009 Napredak 2 : 2 Vojvodina
05.04.2009 Sloboda (U) 1 : 0 Borac
05.04.2009 Voždovac 0 : 1 Sloga (K)
05.04.2009 OFK Beograd 4 : 0 Banat
05.04.2009 Radnički (K) 3 : 2 Rad
05.04.2009 Partizan 9 : 0 Zemun
05.04.2009 Napredak 2 : 1 Vojvodina
05.04.2009 Radnički (N) 3 : 0 SFS Borac
05.04.2009 Borac (Č) 4 : 0 Sloboda (U)
05.04.2009 Crvena zvezda 1 : 0 Sloga (K)
05.04.2009 OFK Beograd 5 : 1 Teleoptik
05.04.2009 Smederevo 1 : 1 Napredak
05.04.2009 Partizan 12 : 0 Zemun
05.04.2009 Mladi radnik 0 : 2 Crvena zvezda
05.04.2009 Morava (VP) 2 : 1 Radnički (N)

Košarka

05.04.2009 Crvena Zvezda 2 66 : 64 Maraton
05.04.2009 FMP 2 60 : 76 OKK Beograd
05.04.2009 Mladost 104 : 91 Beovuk 72
05.04.2009 Partizan 56 : 78 Hemofarm 0:2
05.04.2009 Bor 20 : 0 Play Off
05.04.2009 Radnički 79 : 71 Voždovac
05.04.2009 Pro Tent 60 : 79 Jugobanat
05.04.2009 Student 20 : 0 Vojvodina 2 Voda Jazak
05.04.2009 Gradac 20 : 0 Korg 011

Odbojka

05.04.2009 Karadjordje 3 : 0 ŽOK Buljane
05.04.2009 Gimnazijalac 3 : 1 Mali Zvornik
05.04.2009 Ekonomac 2 : 3 Čačak

Rukomet

05.04.2009 Mladost TSK 37 : 27 BSK Heba
05.04.2009 Max Sport 27 : 20 Župa
05.04.2009 Radnički 32 : 27 Metalac (GM)

Vaterpolo

05.04.2009 Dinamo 9 : 7 Bečej 2005
05.04.2009 Zemun 13 : 8 Singidunum
1:2
33 Crveni karton (Sremčica)
Arkač i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu