Milan Đurić 7
38'
SLS: Dinamo – Vojvodina 1:3
30.03.2019 FK Vojvodina

U 28. kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine danas su savladali ekipi Dinama u Surdulici rezultatom 3:1.

4. minut: Dinamo vodi 1:0. Korner za domaćina izveo je Mlađan Stevanović i uputio pas po zemlji na oko 15 metara od gola Vojvodine, gde je iz prve šutirao Nedeljković i savladao golmana Rockova.

14. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 32-33 metra je izveo Đurić, ali je lopta zakačila nekog od fudbalera Dinama i otišla u korner.

22. minut: GOL! Vojvodina je izjednačila. Sa sredine terena, Zlomislić je poslao odličan pas u prazan prostor ka Đuriću, koji je izašao sam ispred Perića, namestio se za udarac i onda preciznim šutem doneo izjednačenje svom timu.

25. minut: Dimitrov je šutirao iz okreta sa oko 18 metara, ali je Rockov uhvatio loptu.

29. minut: Mlađan Stevanović je šutirao sa oko 25 metara iskosa, ali je Rockov ponovo uhvatio loptu.

37. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 27 metara iskosa izveo je Milojević, ali je šutirao pravo u golmana Perića.

38. minut: Zbog prekršaja nad Ožegovićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Damjan Gojkov. Zbog prigovora na ovu odluku sudije, žuti karton u ekipi Vojvodine potom je dobio i Milan Đurić.

39. minut: Devetak je dobro šutirao sa desetak metara iskosa, lopta je išla u bliže rašlje, ali je Perić izbio loptu u korner.

44. minut: Matić je prihvatio loptu u šesnaestercu Dinama i šutirao iz okreta sa oko 12-13 metara, ali je lopta prošla pored stative.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

51. minut: GOL! Vojvodina je preokrenula rezultat. Na oko 20 metara od svog gola, golman domaćih Perić pokušao je glavom da izbije loptu, ali je nije dobro zahvatio, što je iskoristio Matić i poslao je u nebranjenu mrežu.

56. minut: Izvršena je prva izmena u timu Dinama: zbog povrede, iz igre je izašao Davor Nedeljković, a ušao Marko Mitrović.

58. minut: Dinamo je imao odličnu šansu da izjedači. Sa oko 12-13 metara iskosa, šutirao je Ratković, ali je Rockov sjajno odbranio.

59. minut: Gojkov je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je lopta otišla pored gola.

63. minut: Mitrović je došao do lopte u duelu sa Veselinovićem i Saničaninom, a potom i šutirao sa desetak metara iskosa, ali je lopta otišla nekoliko centimetara preko prečke.

64. minut: Zbog prekršaja nad Mitoševićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Dinama dobio je Nikola Stevanović.

66. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Dinama: izašao je Zakaria Suraka, a ušao Eleftherios Matsoukas. Takođe, izvršena je prva izmena i u timu Vojvodine: izašao je Nemanja Milojević, a ušao Aranđel Stojković.

71. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Dinama: zbog povrede, iz igre je izašao Nikola Stevanović, a ušao Marko Đurišić.

75. minut: Slobodan udarac za Dinamo sa oko 22-23 metra iskosa izveo je Đurišić, lopta je išla u bliži donji ugao gola, ali je Rockov odlično odbranio.

81. minut: Dimitrov je iz auta nabacio loptu pred peterac Vojvodine, gde je Ratković uputio udarac glavom, ali je slabo zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

83. minut: Zbog prekršaja nad Đurišićem na polovini domaćina, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Vuk Mitošević.

84. minut: Mitrović je iskoristio dobar centaršut sa desne strane i uputio udarac glavom sa oko sedam metara, ali je lopta otišla nekoliko centimetara pored stative.

86. minut: Stvorila se gužva na polovini Vojvodine u kojoj su učestvovali gotovo svi fudbaleri oba tima, nakon jednog duela između Devetka i Dimitrova. Posle svega, sudija Petar Piper pokazao je žute kartone Zeljku Dimitrovu i Mlađanu Stevanoviću iz Dinama i Mladenu Devetku iz Vojvodine.

87. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Bojan Matić, a ušao Nikola Gajić.

88. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Damjan Gojkov, a ušao Dejan Zukić.

89. minut: Dosuđen je penal za Vojvodinu. Zukić je ušao u šesnaesterac i driblingom prošao pored jednog fudbalera Dinama, koji ga je faulirao, pa je sudija Petar Piper dosudio jedanaesterac.

90. minut: GOL! Vojvodina vodi 1:3. Penal je sigurno izveo Đurić i povisio prednost svog tima.

91. minut: Zbog toga što je šutnuo loptu nakon što je već bio dosuđen ofsajd, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Dejan Zukić.

93. minut: Kontranapad Vojvodine završio se udarcem Devetka sa oko 12-13 metara iskosa, ali je Perić odbranio.

94. minut: Ratković je šutirao sa oko 18 metara, ali je lopta otišla preko prečke.

95. minut: Đurišić je šutirao sa oko 25 metara, ali je lopta otišla visoko preko gola.

Dinamo: Perić – N. Stevanović, Dimitrov, Suraka, Nedeljković – Gašić, Ratković, Ožegović, M. Stevanović – Pavišić, Popović.

Vojvodina: Rockov – Graovac, Veselinović, Saničanin, Devetak – Mitošević, Zlomislić – Gojkov, Đurić, Milojević – Matić.