XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 426 utakmica za dan
Subota, 30 Mart 2019


Fudbal

Dinamo
Vranje
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
30.03.2019 15:00
Dinamo
1 : 3
Vojvodina
Čukarički
Beograd
2 : 0
Radnik
Surdulica
30.03.2019 17:00
Čukarički
2 : 0
Radnik
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
Mladost
Lučani
30.03.2019 15:00
Spartak ŽK
1 : 0
Mladost
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Rad
Beograd
30.03.2019 17:00
Radnički (N)
2 : 0
Rad
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Mačva
Šabac
30.03.2019 19:00
Crvena zvezda
2 : 1
Mačva
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 2
Radnik
Bijeljina
30.03.2019 16:00
Krupa
2 : 2
Radnik
Tuzla City
Simin Han
1 : 1
Sloboda
Tuzla
30.03.2019 16:00
Tuzla City
1 : 1
Sloboda
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
30.03.2019 16:00
Zvijezda 09
1 : 1
Široki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
0 : 1
Zrinjski
Mostar
30.03.2019 19:00
Sarajevo
0 : 1
Zrinjski
Željezničar Sport Team
Banja Luka
3 : 0
Alfa
Modriča
30.03.2019 15:00
Željezničar Sport Team
3 : 0
Alfa
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
30.03.2019 15:00
Rudar Prijedor
1 : 1
Slavija
Podrinje
Janja
1 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
30.03.2019 15:00
Podrinje
1 : 0
Sloboda
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Sloga
Gornje Crnjelovo
30.03.2019 15:00
Tekstilac
1 : 0
Sloga
Borac
Banja Luka
1 : 0
Drina
Zvornik
30.03.2019 17:00
Borac
1 : 0
Drina
Kozara
Gradiška
2 : 1
Sutjeska
Foča
30.03.2019 15:00
Kozara
2 : 1
Sutjeska
Budućnost
Podgorica
1 : 0
Rudar
Pljevlja
30.03.2019 15:00
Budućnost
1 : 0
Rudar
Grbalj
Radanovići
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
30.03.2019 15:30
Grbalj
0 : 0
Sutjeska
Iskra
Danilovgrad
2 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
30.03.2019 15:30
Iskra
2 : 1
OFK Petrovac
OFK Titograd
Podgorica
3 : 2
Lovćen
Cetinje
30.03.2019 15:30
OFK Titograd
3 : 2
Lovćen
Zeta
Golubovci
2 : 0
Mornar
Bar
30.03.2019 15:30
Zeta
2 : 0
Mornar
Brskovo
Mojkovac
3 : 0
Fair Play
Bijelo Polje
30.03.2019 15:00
Brskovo
3 : 0
Fair Play
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Cement
Beočin
30.03.2019 15:30
Radnički (SM)
1 : 1
Cement
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
30.03.2019 15:30
Radnički (NP)
2 : 0
Bratstvo 1946
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Hajduk 1912
Kula
30.03.2019 15:30
Dinamo 1945
2 : 0
Hajduk 1912
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
30.03.2019 15:30
ČSK Pivara
1 : 1
Bačka 1901
Mladost
Bački Jarak
1 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
30.03.2019 15:30
Mladost
1 : 1
Crvena zvezda
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
Borac
Sakule
30.03.2019 15:30
OFK Vršac
1 : 0
Borac
Radnički (ZR)
Zrenjanin
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
30.03.2019 15:30
Radnički (ZR)
1 : 1
Omladinac
Loznica
Loznica
5 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
30.03.2019 15:30
Loznica
5 : 1
Polet (LJ)
FAP
Priboj
1 : 2
Drina
Ljubovija
30.03.2019 15:30
FAP
1 : 2
Drina
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
30.03.2019 15:30
Mokra Gora
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 1
Sloga (PŽ)
Požega
30.03.2019 15:30
Smederevo 1924
2 : 1
Sloga (PŽ)
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
30.03.2019 15:30
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
Sloga 33
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
30.03.2019 15:30
Mladi radnik 1926
0 : 0
Šumadija (A)
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
30.03.2019 16:00
Radnički (S)
1 : 1
SFS Borac
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 2
OFK Sinđelić
Niš
30.03.2019 16:00
GFK Dubočica
2 : 2
OFK Sinđelić
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 1
Rtanj
Boljevac
30.03.2019 16:00
Jedinstvo (P)
3 : 1
Rtanj
Moravac Orion
Mrštane
3 : 1
Dunav
Prahovo
30.03.2019 16:00
Moravac Orion
3 : 1
Dunav
BSK Borča
Borča
2 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
30.03.2019 15:30
BSK Borča
2 : 1
Stepojevac Vaga
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 0
BASK
Beograd
30.03.2019 15:30
Radnički (O)
4 : 0
BASK
Grafičar
Beograd
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
30.03.2019 11:00
Grafičar
2 : 2
OFK Beograd
IMT
Novi Beograd
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
30.03.2019 15:30
IMT
1 : 0
Jedinstvo
OFK Proleter
Banatski Karlovac
2 : 2
Krajina
Krajišnik
30.03.2019 15:30
OFK Proleter
2 : 2
Krajina
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 1
Sloga
Plandište
30.03.2019 15:30
Radnički (S)
1 : 1
Sloga
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 3
Kozara
Banatsko Veliko Selo
30.03.2019 15:30
Jedinstvo (BK)
2 : 3
Kozara
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 0
Begej
Žitište
30.03.2019 15:30
Sloboda
0 : 0
Begej
Radnički (K)
Kovin
1 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
30.03.2019 15:30
Radnički (K)
1 : 2
Budućnost
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 0
Sloga (E)
Erdevik
30.03.2019 15:30
1. Maj Ruma
0 : 0
Sloga (E)
Sloga (T)
Temerin
4 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
30.03.2019 15:30
Sloga (T)
4 : 0
Hajduk (Č)
Mladost APA
Apatin
4 : 1
Mladost (T)
Turija
30.03.2019 15:30
Mladost APA
4 : 1
Mladost (T)
Polet (K)
Karavukovo
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
30.03.2019 15:30
Polet (K)
2 : 1
Tekstilac
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
30.03.2019 15:30
OFK Vrbas
0 : 2
Sloga (Č)
Gruža
Gruža
4 : 0
Real
Podunavci
30.03.2019 15:30
Gruža
4 : 0
Real
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Polet
Ratina
30.03.2019 15:30
Trepča
0 : 0
Polet
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
30.03.2019 15:30
Goč
1 : 0
Vodojaža
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 2
Rudar
Stamnica
30.03.2019 15:30
Mladi borac
3 : 2
Rudar
VGSK
Veliko Gradište
0 : 1
Karađorđe
Topola
30.03.2019 15:30
VGSK
0 : 1
Karađorđe
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
30.03.2019 15:30
Sloga (BB)
0 : 2
Takovo
Budućnost
Orašje
1 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
30.03.2019 16:00
Budućnost
1 : 2
Jedinstvo (GS)
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Morava
Vladičin Han
30.03.2019 16:00
Balkanski
1 : 0
Morava
Pčinja
Trgovište
4 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
30.03.2019 16:00
Pčinja
4 : 0
Jedinstvo (P)
Pusta Reka
Bojnik
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
30.03.2019 16:00
Pusta Reka
0 : 1
Vlasina
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Sloga
Despotovac
30.03.2019 16:00
OFK Topličanin
1 : 0
Sloga
Jastrebac (B)
Blace
4 : 0
Juhor
Obrež
30.03.2019 16:00
Jastrebac (B)
4 : 0
Juhor
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 3
OFK Lugomir
Rakitovo
30.03.2019 16:00
OFK Kosanica
3 : 3
OFK Lugomir
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
30.03.2019 16:00
Brodoremont
3 : 0
Majdanpek
BSK
Bogovina
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
30.03.2019 16:00
BSK
0 : 1
Timočanin
Timok 1919
Zaječar
2 : 1
Đerdap
Kladovo
30.03.2019 16:00
Timok 1919
2 : 1
Đerdap
Milutinac
Zemun
2 : 1
Budućnost
Zvečka
30.03.2019 15:30
Milutinac
2 : 1
Budućnost
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 1
Borac
Lazarevac
30.03.2019 15:00
Studenski Grad
0 : 1
Borac
Sopot
Sopot
2 : 1
Turbina
Vreoci
30.03.2019 15:30
Sopot
2 : 1
Turbina
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
30.03.2019 15:30
Mladost (L)
0 : 0
Radnički 1911
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 2
Rusanda
Melenci
30.03.2019 15:30
Proleter 2006
0 : 2
Rusanda
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
Lipar
Lipar
30.03.2019 16:00
Krila Krajine
0 : 0
Lipar
Vojvodina (T)
Tovariševo
1 : 0
Tvrđava
Bač
30.03.2019 16:00
Vojvodina (T)
1 : 0
Tvrđava
ŽAK
Sombor
0 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
30.03.2019 16:00
ŽAK
0 : 0
OFK Odžaci
Rudar
Vrdnik
2 : 0
Polet (NK)
Novi Karlovci
30.03.2019 15:30
Rudar
2 : 0
Polet (NK)
Partizan
Vitojevci
1 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
30.03.2019 15:30
Partizan
1 : 1
Budućnost
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 2
Borac (K)
Klenak
30.03.2019 15:30
Donji Petrovci
3 : 2
Borac (K)
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 0
Index
Novi Sad
30.03.2019 16:00
Omladinac
0 : 0
Index
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 3
Jedinstvo
Rumenka
30.03.2019 16:00
Fruškogorski partizan
0 : 3
Jedinstvo
Obilić
Novi Kneževac
0 : 7
Vojvodina
Bačko Gradište
30.03.2019 15:30
Obilić
0 : 7
Vojvodina
Proleter (RS)
Ravno Selo
7 : 1
Sloga
Ostojićevo
30.03.2019 15:30
Proleter (RS)
7 : 1
Sloga
Radnički 1905
Bajmok
2 : 2
Proleter (Nj)
Njegoševo
30.03.2019 15:30
Radnički 1905
2 : 2
Proleter (Nj)
Napredak
Nadalj
2 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
30.03.2019 15:30
Napredak
2 : 1
Sutjeska
Rakovica
Rakovica
1 : 4
Poštar Zvezdara
Beograd
30.03.2019 11:00
Rakovica
1 : 4
Poštar Zvezdara
Borac (O)
Ostružnica
1 : 1
Zmaj
Zemun
30.03.2019 15:30
Borac (O)
1 : 1
Zmaj
Vinča
Vinča
0 : 1
Vrčin
Vrčin
30.03.2019 15:30
Vinča
0 : 1
Vrčin
Ovčar
Markovica
6 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
30.03.2019 14:30
Ovčar
6 : 0
Jedinstvo (K)
Rudar
Baljevac
3 : 0
Lasta
Vitkovac
30.03.2019 15:30
Rudar
3 : 0
Lasta
Čitluk
Čitluk
3 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
30.03.2019 16:00
Čitluk
3 : 0
Donji Kopaonik
Blagotin
Poljna
4 : 0
FUD
Brus
30.03.2019 16:00
Blagotin
4 : 0
FUD
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 2
Mačkovac
Mačkovac
30.03.2019 16:00
Jedinstvo 1936
2 : 2
Mačkovac
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
1 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
30.03.2019 15:00
Dušan Silni
1 : 2
Mladost (DD)
Dunav
Banatska Palanka
2 : 1
Vulturul
Grebenac
30.03.2019 15:00
Dunav
2 : 1
Vulturul
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
30.03.2019 15:00
Jedinstvo Stević
3 : 0
Crvena zvezda
Rudar 2001
Kostolac
1 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
30.03.2019 15:30
Rudar 2001
1 : 1
Omladinac (Š)
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 2
Borac (K)
Klenovnik
30.03.2019 15:30
Polet (SD)
3 : 2
Borac (K)
Makce
Makce
1 : 6
Obilić
Živica
30.03.2019 15:30
Makce
1 : 6
Obilić
Đerdap
Golubac
1 : 1
Sloga (B)
Burovac
30.03.2019 15:30
Đerdap
1 : 1
Sloga (B)
Naisus 1977
Rožina
2 : 2
Moravac
Zaplanjska Toponica
30.03.2019 16:00
Naisus 1977
2 : 2
Moravac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
1 : 0
Morava (Ž)
Žitkovac
30.03.2019 16:00
OFK Napredak 1929
1 : 0
Morava (Ž)
Mladi radnik
Radinac
1 : 1
SASK
Saraorci
30.03.2019
Mladi radnik
1 : 1
SASK
Plana
Velika Plana
2 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
30.03.2019
Plana
2 : 1
Železničar Kusadak
Brestovac
Borski Brestovac
4 : 0
BSK
Bukovče
30.03.2019 16:00
Brestovac
4 : 0
BSK
Poreč
Donji milanovac
6 : 0
Ključ
Podvrška
30.03.2019 16:00
Poreč
6 : 0
Ključ
Krivelj
Krivelj
0 : 5
Radnički (K)
Klokočevac
30.03.2019 16:00
Krivelj
0 : 5
Radnički (K)
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 5
Branik
Štubik
30.03.2019 16:00
Šarbanovac
1 : 5
Branik
Polom
Leskovo
1 : 3
Sloga
Kobišnica
30.03.2019 16:00
Polom
1 : 3
Sloga
Zlot
Zlot
1 : 4
Rudna Glava
Rudna Glava
30.03.2019 16:00
Zlot
1 : 4
Rudna Glava
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 0
Ribnikar
Pecka
30.03.2019 14:30
OFK Brđanac
2 : 0
Ribnikar
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 2
Rubribreza
Rubribreza
30.03.2019 14:30
Pepeljevac
1 : 2
Rubribreza
Crnokosa
Kosjerić
9 : 1
Lauš
Lopaš
30.03.2019 15:00
Crnokosa
9 : 1
Lauš
Midžor (K)
Kalna
2 : 0
Trebič
Sokobanja
30.03.2019 16:00
Midžor (K)
2 : 0
Trebič
Ozren
Sokobanja
5 : 6
Rudar Vrška Čuka
Grljan
30.03.2019 16:00
Ozren
5 : 6
Rudar Vrška Čuka
Senjak
Pirot
5 : 0
Borac
Barje Čiflik
30.03.2019 15:00
Senjak
5 : 0
Borac
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 0
Mladost
Poljska Ržana
30.03.2019 15:00
Vladimir Durković
3 : 0
Mladost
Lužnica
Babušnica
2 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
30.03.2019 15:00
Lužnica
2 : 0
Sloga
Mladost
Suvojnica
1 : 5
Nebeski Andjeli
Vranje
30.03.2019 15:30
Mladost
1 : 5
Nebeski Andjeli
Rojkovac
Obrenovac
4 : 0
Pobednik
Piroman
30.03.2019 16:00
Rojkovac
4 : 0
Pobednik
Omladinac
Pojate
8 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
30.03.2019 16:00
Omladinac
8 : 2
Beli Orlovi
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 0
Borac
Gornji Katun
30.03.2019 16:00
Stari Trstenik
1 : 0
Borac
Gradina
Pejovac
6 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
30.03.2019 16:00
Gradina
6 : 1
Kamenorezac 76
Morava
Kočino Selo
3 : 2
Sinđelić 1934
Vojska
30.03.2019 16:00
Morava
3 : 2
Sinđelić 1934
Šumadinac
Dragovo
1 : 0
Blagotin
Belušić
30.03.2019 16:00
Šumadinac
1 : 0
Blagotin
Ursule
Ursule
2 : 1
Sloga
Voljavče
30.03.2019 16:00
Ursule
2 : 1
Sloga
Orlovi
Jasenovo
3 : 0
Beljanica
Strmosten
30.03.2019 16:00
Orlovi
3 : 0
Beljanica
Omladinski
Paraćin
2 : 2
Napredak
Stubica
30.03.2019 16:00
Omladinski
2 : 2
Napredak
Borac 1805
Ivankovac
0 : 0
Istok 63
Plana
30.03.2019 16:00
Borac 1805
0 : 0
Istok 63
Avala
Beli Potok
0 : 2
Zuce
Zuce
30.03.2019 15:30
Avala
0 : 2
Zuce
Mladost (G)
Guberevac
1 : 0
Popović
Popovići
30.03.2019 15:30
Mladost (G)
1 : 0
Popović
Mladost
Vrdila
4 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
30.03.2019 15:00
Mladost
4 : 1
Jedinstvo (D)
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
1 : 0
Mladost (R)
Rašković
30.03.2019 15:30
Omladinac-Šumadinac
1 : 0
Mladost (R)
Kralj Petar I
Topola
2 : 2
Kopljari
Kopljari
30.03.2019 15:30
Kralj Petar I
2 : 2
Kopljari
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
30.03.2019 15:30
Veliko Trnjane
0 : 1
Jedinstvo (Š)
Milicionar
Bogatić
3 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
30.03.2019 15:00
Milicionar
3 : 1
Zadrugar
OFK Šabac
Šabac
2 : 2
Gorki
Glušci
30.03.2019 15:00
OFK Šabac
2 : 2
Gorki
AFK
Ada
3 : 1
Tornjoš
Tornjoš
30.03.2019 16:30
AFK
3 : 1
Tornjoš
Žitkovica 2017
Žitkovica
3 : 0
Polet (V)
Voluja
30.03.2019 15:30
Žitkovica 2017
3 : 0
Polet (V)
Jasenovac
Krepoljin
5 : 2
Rade Milošević
Dubočka
30.03.2019 15:30
Jasenovac
5 : 2
Rade Milošević
Petlić SD 026
Smederevo
1 : 1
Petrijevac
Petrijevo
30.03.2019 12:00
Petlić SD 026
1 : 1
Petrijevac
Badljevica
Badljevica
4 : 0
Drugovac
Drugovac
30.03.2019 15:00
Badljevica
4 : 0
Drugovac
Zeppelin 026
Smederevo
1 : 2
Skobalj
Skobalj
30.03.2019 15:00
Zeppelin 026
1 : 2
Skobalj
OFK Draževac
Draževac
1 : 2
Škriljac
Bradarac
30.03.2019 16:00
OFK Draževac
1 : 2
Škriljac
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 0
Jastrebac
Tešica
30.03.2019 16:00
OFK Sloga
1 : 0
Jastrebac
Borac
Bivolje
2 : 1
Globoder
Globoder
30.03.2019 16:00
Borac
2 : 1
Globoder
Kapidžija
Kapidžija
3 : 0
Zdravinje
Zdravinje
30.03.2019
Kapidžija
3 : 0
Zdravinje
Belpos
Belotić
0 : 3
Mrovska
Mrovska
30.03.2019 16:00
Belpos
0 : 3
Mrovska
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 1
Verko
Suvo Selo
30.03.2019 16:00
Mladost 2013
0 : 1
Verko
Radnik
Davidovac
2 : 1
Popovac
Popovac
30.03.2019 15:30
Radnik
2 : 1
Popovac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
2 : 0
Napredak
Bogojevce
30.03.2019 15:30
Gornje Sinkovce
2 : 0
Napredak
Turekovac
Turekovac
6 : 2
FSU Borac 2018
Gornji Bunibrod
30.03.2019 15:30
Turekovac
6 : 2
FSU Borac 2018
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
30.03.2019 15:30
Gornje Krajince
1 : 0
Mladost (DL)
Trnava
Trnava
1 : 2
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
30.03.2019 16:00
Trnava
1 : 2
Domaćin
Dunav
Ostrovo
0 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
30.03.2019 15:30
Dunav
0 : 1
Ljubičevo
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
7 : 0
Metaloplastika
Šabac
30.03.2019 15:00
OFK Letnjikovac 1983
7 : 0
Metaloplastika
Sloga
Duvanište
4 : 0
Dumača
Pocerski Metković
30.03.2019 15:00
Sloga
4 : 0
Dumača
Partizan
Drenovac
4 : 2
Culjković
Culjković
30.03.2019 15:00
Partizan
4 : 2
Culjković
Zvizdar
Zvizdar
2 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
30.03.2019 15:00
Zvizdar
2 : 2
OFK Stublenica
Borac (BG)
Bački Gračac
4 : 1
Panonija
Lalić
30.03.2019 16:00
Borac (BG)
4 : 1
Panonija
Brighton
Brighton
0 : 1
Southampton
Southampton
30.03.2019 16:00
Brighton
0 : 1
Southampton
Burnley
Burnley
2 : 0
Wolverhampton
Wolverhampton
30.03.2019 16:00
Burnley
2 : 0
Wolverhampton
Crystal Palace
London
2 : 0
Huddersfield Town
Huddersfield
30.03.2019 16:00
Crystal Palace
2 : 0
Huddersfield Town
Fulham
London
0 : 2
Manchester City
Manchester
30.03.2019 13:30
Fulham
0 : 2
Manchester City
Leicester
Leicester
2 : 0
AFC Bournemouth
Bournemouth
30.03.2019 16:00
Leicester
2 : 0
AFC Bournemouth
Manchester United
Manchester
2 : 1
Watford
Watford
30.03.2019 16:00
Manchester United
2 : 1
Watford
West Ham United
London
0 : 2
Everton
Liverpool
30.03.2019 18:30
West Ham United
0 : 2
Everton
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
0 : 4
Atlético Madrid
Madrid
30.03.2019 20:45
Deportivo Alavés
0 : 4
Atlético Madrid
Barcelona
Barcelona
2 : 0
Espanyol
Barcelona
30.03.2019 16:15
Barcelona
2 : 0
Espanyol
Celta de Vigo
Vigo
3 : 2
Villarreal
Villarreal
30.03.2019 18:30
Celta de Vigo
3 : 2
Villarreal
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 2
Leganés
Leganés
30.03.2019 13:00
Getafe
0 : 2
Leganés
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
30.03.2019 15:30
Borussia Dortmund
2 : 0
Wolfsburg
RB Leipzig
Leipzig
5 : 0
Hertha BSC
Berlin
30.03.2019 18:30
RB Leipzig
5 : 0
Hertha BSC
Werder
Bremen
3 : 1
Mainz 05
Mainz
30.03.2019 15:30
Werder
3 : 1
Mainz 05
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
Bayern
München
30.03.2019 15:30
Freiburg
1 : 1
Bayern
Fortuna
Düsseldorf
3 : 1
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
30.03.2019 15:30
Fortuna
3 : 1
Borussia Mönchengladbach
Nürnberg
Nürnberg
3 : 0
Augsburg
Augsburg
30.03.2019 15:30
Nürnberg
3 : 0
Augsburg
Juventus
Torino
1 : 0
Empoli
Empoli
30.03.2019 18:00
Juventus
1 : 0
Empoli
Udinese
Udine
2 : 0
Genoa
Genova
30.03.2019 15:00
Udinese
2 : 0
Genoa
Sampdoria
Genova
1 : 0
Milan
Milano
30.03.2019 20:30
Sampdoria
1 : 0
Milan
Olympique Marseille
Marseille
2 : 2
Angers
Angers
30.03.2019 17:00
Olympique Marseille
2 : 2
Angers
Nova Kolonija
Kovin
3 : 1
Banat
Vrsac
30.03.2019
Nova Kolonija
3 : 1
Banat
Stajicevo
Stajicevo
1 : 4
Spartak 2
Subotica
30.03.2019
Stajicevo
1 : 4
Spartak 2
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
BASK
Beograd
30.03.2019 13:00
OFK Beograd
1 : 2
BASK
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Internacional
Beograd
30.03.2019 13:00
Radnički (N)
2 : 0
Internacional
Brodarac
Novi Beograd
5 : 1
Spartak ŽK
Subotica
30.03.2019 12:00
Brodarac
5 : 1
Spartak ŽK
Inđija
Inđija
2 : 3
Partizan
Beograd
30.03.2019 13:00
Inđija
2 : 3
Partizan
Crvena Zvezda
Beograd
1 : 0
Trajal
Kruševac
30.03.2019 13:00
Crvena Zvezda
1 : 0
Trajal
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
30.03.2019 10:00
Dinamo 1945
2 : 1
Proleter (NS)
Petar Puača
Novi Sad
0 : 3
Železničar
Pančevo
30.03.2019 10:00
Petar Puača
0 : 3
Železničar
TSC
Bačka Topola
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
30.03.2019 10:00
TSC
2 : 3
Vojvodina
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 0
Jošanica
Novi Pazar
30.03.2019
Sloga (BB)
3 : 0
Jošanica
Tutin
Tutin
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
30.03.2019
Tutin
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Sloboda
Čačak
2 : 0
Zlatibor
Čajetina
30.03.2019
Sloboda
2 : 0
Zlatibor
BIP
Čačak
1 : 0
Polet
Ljubić
30.03.2019
BIP
1 : 0
Polet
Radnički
Valjevo
4 : 0
Vrelo sport
Vrelo
30.03.2019
Radnički
4 : 0
Vrelo sport
Provo
Provo
9 : 1
Brezovica
Brezovica
30.03.2019
Provo
9 : 1
Brezovica
Radnički Šabački
Šabac
3 : 3
Ribnica
Mionica
30.03.2019
Radnički Šabački
3 : 3
Ribnica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
4 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
30.03.2019 10:00
Njerš Ištvan
4 : 1
Bratstvo 1946
Radnički 1912
Sombor
6 : 2
Crvena zvezda
Novi Sad
30.03.2019 10:00
Radnički 1912
6 : 2
Crvena zvezda
Kolonija
Kovin
16 : 1
Vulturul
Grebenac
30.03.2019 12:00
Kolonija
16 : 1
Vulturul
Borac
Starčevo
7 : 2
Mladost
Omoljica
30.03.2019 15:00
Borac
7 : 2
Mladost
Jugoslavija
Jabuka
3 : 2
Omladinac 1927
Opovo
30.03.2019 16:00
Jugoslavija
3 : 2
Omladinac 1927
Tempo
Sefkerin
3 : 0
Dolina
Padina
30.03.2019 15:00
Tempo
3 : 0
Dolina
Posavina
Stubline
2 : 6
Prva Iskra
Barič
30.03.2019 13:00
Posavina
2 : 6
Prva Iskra
Strelac
Mislodjin
5 : 2
Crvena Zastava
Obrenovac
30.03.2019 10:00
Strelac
5 : 2
Crvena Zastava
Budućnost
Zvečka
1 : 10
Polet
Grabovac
30.03.2019 13:00
Budućnost
1 : 10
Polet
Jedinstvo
Dren
3 : 3
Rvati
Obrenovac
30.03.2019 13:00
Jedinstvo
3 : 3
Rvati
Spartak
Subotica
9 : 0
Radnički (S)
Sombor
30.03.2019 10:00
Spartak
9 : 0
Radnički (S)
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
30.03.2019 12:00
Dinamo 1945
2 : 0
Bečkerek 023
Petar Puača
Novi Sad
1 : 0
Železničar
Pančevo
30.03.2019 12:00
Petar Puača
1 : 0
Železničar
Inđija
Inđija
0 : 5
Hajduk 1912
Kula
30.03.2019 12:00
Inđija
0 : 5
Hajduk 1912
TSC
Bačka Topola
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
30.03.2019 12:00
TSC
0 : 3
Vojvodina
Omladinac 2014
Ljig
1 : 4
Šabac
Šabac
30.03.2019 10:00
Omladinac 2014
1 : 4
Šabac
Sunrise
Šabac
4 : 1
Mladost
Dračić
30.03.2019 11:00
Sunrise
4 : 1
Mladost
Provo
Provo
9 : 1
Jadar 07
Loznica
30.03.2019 12:00
Provo
9 : 1
Jadar 07
Rađevac
Krupanj
0 : 3
Železničar
Lajkovac
30.03.2019 11:00
Rađevac
0 : 3
Železničar
Sloga (BB)
Bajina Bašta
5 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
30.03.2019
Sloga (BB)
5 : 1
Jedinstvo Putevi
Sloga (S)
Sjenica
0 : 2
FAP
Priboj
30.03.2019
Sloga (S)
0 : 2
FAP
Zlatibor
Čajetina
1 : 3
Polimlje
Prijepolje
30.03.2019
Zlatibor
1 : 3
Polimlje
Sloboda
Čačak
5 : 0
Čačak 94
Čačak
30.03.2019
Sloboda
5 : 0
Čačak 94
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 2
Apolon
Kraljevo
30.03.2019
Takovo
2 : 2
Apolon
BIP
Čačak
9 : 0
Budućnost
Arilje
30.03.2019
BIP
9 : 0
Budućnost
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Napredak
Markovac
30.03.2019 10:00
VGSK
1 : 0
Napredak
Homoljac
Žagubica
2 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
30.03.2019
Homoljac
2 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Zvižd
Kučevo
1 : 1
Partizan 1945
Darosava
30.03.2019 11:00
Zvižd
1 : 1
Partizan 1945
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Karađorđe
Topola
30.03.2019 11:00
Sloga 33
1 : 2
Karađorđe
OFK Ras
Novi Pazar
7 : 0
Bane
Raška
30.03.2019 15:30
OFK Ras
7 : 0
Bane
Index
Novi Sad
1 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
30.03.2019 12:00
Index
1 : 1
Proleter (NS)
Slavija
Novi Sad
2 : 5
Petrika
Novi Sad
30.03.2019 10:00
Slavija
2 : 5
Petrika
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 1
RFK N.S. 1921
Novi Sad
30.03.2019 10:00
Prof. Bolesnikov
0 : 1
RFK N.S. 1921
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
GFK Sloven
Ruma
30.03.2019 10:00
Omladinac
0 : 0
GFK Sloven
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 7
Srem
Sremska Mitrovica
30.03.2019 10:00
Sloga (BNS)
0 : 7
Srem
Jedinstvo (D)
Dubovac
1 : 2
Potporanj
Potporanj
30.03.2019 15:00
Jedinstvo (D)
1 : 2
Potporanj
Partizan (U)
Uljma
0 : 2
BAK
Bela Crkva
30.03.2019 11:00
Partizan (U)
0 : 2
BAK
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
3 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
30.03.2019 11:00
Proleter (BK)
3 : 1
Vojvodina (S)
Borac (Sa)
Sakule
3 : 2
Vojvodina (S)
Seleuš
30.03.2019 12:00
Borac (Sa)
3 : 2
Vojvodina (S)
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
0 : 3
OFK Beograd MK
Beograd
30.03.2019 15:30
Radnički (NB) MK
0 : 3
OFK Beograd MK
Studentski Grad MK
Novi Beograd
1 : 4
Rad MK
Beograd
30.03.2019 17:30
Studentski Grad MK
1 : 4
Rad MK
Petar Puača
Novi Sad
1 : 7
Vojvodina
Novi Sad
30.03.2019 10:00
Petar Puača
1 : 7
Vojvodina
Inđija
Inđija
6 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
30.03.2019 10:00
Inđija
6 : 0
Srem
Index
Novi Sad
1 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
30.03.2019 10:00
Index
1 : 1
Prof. Bolesnikov
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Apolon 4
Kragujevac
30.03.2019
Mokra Gora
3 : 0
Apolon 4
Bubamara
Kraljevo
0 : 2
Apolon
Kraljevo
30.03.2019
Bubamara
0 : 2
Apolon
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Bane
Raška
30.03.2019
Šumadija 1903
1 : 0
Bane
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 0
Kosmet
Leposavić
30.03.2019
Pazar Juniors
3 : 0
Kosmet
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
30.03.2019
Radnički 1923
4 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
Novi Pazar
7 : 0
Jošanica
Novi Pazar
30.03.2019
Novi Pazar
7 : 0
Jošanica
Kiker
Kraljevo
4 : 0
OFK AS 2003
Novi Pazar
30.03.2019
Kiker
4 : 0
OFK AS 2003
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 11
Sloga
Miloševac
30.03.2019 09:00
Proleter Mihajlovac
1 : 11
Sloga
Mladost APA
Apatin
4 : 0
Bečej 1918
Bečej
30.03.2019 10:00
Mladost APA
4 : 0
Bečej 1918
Arena Su
Subotica
0 : 1
CFK
Vrbas
30.03.2019 10:00
Arena Su
0 : 1
CFK
Duboko
Mala Mostanica
18 : 4
Sloga
Ratari
30.03.2019 10:00
Duboko
18 : 4
Sloga
Radnički
Obrenovac
18 : 0
Posavina
Stubline
30.03.2019 10:00
Radnički
18 : 0
Posavina
Zvezda
Konatice
3 : 0
Jedinstvo
Dren
30.03.2019 10:00
Zvezda
3 : 0
Jedinstvo
BASK
Beograd
0 : 12
Radnički
Obrenovac
30.03.2019 11:30
BASK
0 : 12
Radnički
Gaučosi
Čačak
3 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
30.03.2019
Gaučosi
3 : 0
Sloboda (Č)
FAP
Priboj
3 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
30.03.2019
FAP
3 : 2
Sloga (BB)
Borac
Čačak
8 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
30.03.2019
Borac
8 : 0
Metalac
Kinder
Čačak
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
30.03.2019
Kinder
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Sloboda (U)
Užice
2 : 1
Javor
Ivanjica
30.03.2019
Sloboda (U)
2 : 1
Javor
Čačak 94
Čačak
3 : 1
Sloga (P)
Požega
30.03.2019
Čačak 94
3 : 1
Sloga (P)
LFK Mladost
Lučani
0 : 3
Mladost (L)
Lučani
30.03.2019
LFK Mladost
0 : 3
Mladost (L)
Borac (P)
Pločica
10 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
30.03.2019 15:00
Borac (P)
10 : 2
Stari Tamiš
Dolina
Padina
1 : 0
Mundial
Pančevo
30.03.2019 14:00
Dolina
1 : 0
Mundial
Železničar
Požarevac
9 : 1
Rudar 2001
Kostolac
30.03.2019 11:00
Železničar
9 : 1
Rudar 2001
Jedinstvo 2014
Pirot
5 : 1
Jagodina
Jagodina
30.03.2019 13:00
Jedinstvo 2014
5 : 1
Jagodina
Levač
Rekovac
0 : 7
Radnički 2012
Niš
30.03.2019
Levač
0 : 7
Radnički 2012
Krstarica
Prokuplje
2 : 1
Rosulja 2014
Vlasotince
30.03.2019
Krstarica
2 : 1
Rosulja 2014
Lavice Dubočica
Leskovac
5 : 1
Vučice
Vučje
30.03.2019
Lavice Dubočica
5 : 1
Vučice
Napredak junior 2018
Kruševac
9 : 0
Preševo
Preševo
30.03.2019
Napredak junior 2018
9 : 0
Preševo
Kolibri
Kuršumlija
1 : 5
Mašinac
Niš
30.03.2019
Kolibri
1 : 5
Mašinac
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 9
Zemun B
Zemun
30.03.2019 12:00
Sinđelić
1 : 9
Zemun B
Šumadinac
Bečmen
2 : 5
Bežanija
Beograd
30.03.2019 10:00
Šumadinac
2 : 5
Bežanija
Budućnost
Dobanovci
1 : 3
Jedinstvo
Surčin
30.03.2019 09:00
Budućnost
1 : 3
Jedinstvo

Košarka

Partizan NIS
Beograd
70 : 67
Crvena zvezda MTS
Beograd
30.03.2019 19:00
Partizan NIS
70 : 67
Crvena zvezda MTS
1:1
Pirot
Pirot
75 : 72
Zemun Fitofarmacija
Zemun
30.03.2019 19:30
Pirot
75 : 72
Zemun Fitofarmacija
Napredak Bosphorus
Aleksinac
83 : 59
Plana
Velika Plana
30.03.2019 17:00
Napredak Bosphorus
83 : 59
Plana
Sloga
Kraljevo
87 : 64
Vrbas
Vrbas
30.03.2019 17:00
Sloga
87 : 64
Vrbas
Proleter Naftagas
Zrenjanin
80 : 68
Konstantin
Niš
30.03.2019 20:00
Proleter Naftagas
80 : 68
Konstantin
Star
Novi Ledinci
114 : 80
Topola
Bačka Topola
30.03.2019 17:00
Star
114 : 80
Topola
Sveti Đorđe
Žitište
96 : 70
Sloven
Ruma
30.03.2019 20:00
Sveti Đorđe
96 : 70
Sloven
Futog Tupanjac MD
Futog
64 : 76
Mladost Veternik
Veternik
30.03.2019 19:30
Futog Tupanjac MD
64 : 76
Mladost Veternik
Železničar
Inđija
81 : 69
Srem
Sremska Mitrovica
30.03.2019 19:00
Železničar
81 : 69
Srem
Sokobanja
Sokobanja
20 : 0
Prokuplje
Prokuplje
30.03.2019 17:00
Sokobanja
20 : 0
Prokuplje
Jugbasket
Vranje
0 : 20
Bor RTB
Bor
30.03.2019 17:00
Jugbasket
0 : 20
Bor RTB
Napredak Junior
Kruševac
89 : 77
Železničar
Čačak
30.03.2019 18:00
Napredak Junior
89 : 77
Železničar
Jagodina
Jagodina
107 : 98
Priboj
Priboj
30.03.2019 18:00
Jagodina
107 : 98
Priboj
Radnički 1950
Kragujevac
73 : 87
Klik
Arilje
30.03.2019 18:00
Radnički 1950
73 : 87
Klik
Zekas 75
Rača
112 : 97
Čačak 94
Čačak
30.03.2019 18:00
Zekas 75
112 : 97
Čačak 94
Paraćin
Paraćin
75 : 69
Zlatar
Nova Varoš
30.03.2019 15:00
Paraćin
75 : 69
Zlatar
Prva Petoletka
Trstenik
73 : 96
Radnički
Valjevo
30.03.2019 18:00
Prva Petoletka
73 : 96
Radnički
Smederevo
Smederevo
92 : 88
Student BB
Bajina Bašta
30.03.2019 18:00
Smederevo
92 : 88
Student BB
Požarevac
Požarevac
99 : 82
Crnokosa
Kosjerić
30.03.2019 18:00
Požarevac
99 : 82
Crnokosa
BKK Radnički
Beograd
97 : 75
Eko Sport
Beograd
30.03.2019 16:00
BKK Radnički
97 : 75
Eko Sport
LA Basket
Beograd
84 : 68
Vitez
Beograd
30.03.2019 18:20
LA Basket
84 : 68
Vitez
BASK
Beograd
64 : 80
Borča 2
Beograd
30.03.2019 20:15
BASK
64 : 80
Borča 2
Crvena zvezda Kombank
Beograd
78 : 67
Novosadska ŽKA
Novi Sad
30.03.2019 17:00
Crvena zvezda Kombank
78 : 67
Novosadska ŽKA
1:0
Radivoj Korać
Beograd
84 : 88
021
Novi Sad
30.03.2019 17:30
Radivoj Korać
84 : 88
021
0:1
Radnički (Kg)
Kragujevac
95 : 39
Ljubovija
Ljubovija
30.03.2019 20:00
Radnički (Kg)
95 : 39
Ljubovija

Odbojka

Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 3
Radnički
Kragujevac
30.03.2019 19:00
Jedinstvo (SP)
1 : 3
Radnički
Užice
Užice
0 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
30.03.2019 18:00
Užice
0 : 3
Metalac Takovo
Antena
Kruševac
3 : 1
Gračanica
Gračanica
30.03.2019
Antena
3 : 1
Gračanica
FAP Livnica
Prijepolje
1 : 3
Partizan
Lipljan
30.03.2019
FAP Livnica
1 : 3
Partizan
Gračac
Gračac
3 : 0
Lotus
Čačak
30.03.2019
Gračac
3 : 0
Lotus
Tehničar
Kraljevo
0 : 3
Putevi
Ivanjica
30.03.2019
Tehničar
0 : 3
Putevi
Mladost (T)
Turija
2 : 3
Sombor
Sombor
30.03.2019 19:00
Mladost (T)
2 : 3
Sombor
Partizan
Bač
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
30.03.2019 20:00
Partizan
3 : 0
Hercegovina
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
3 : 0
Kulpin
Kulpin
30.03.2019 20:00
Vojvodina NS Seme 2
3 : 0
Kulpin
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 0
Bečej
Bečej
30.03.2019 15:00
Dunav Volley
3 : 0
Bečej
Roda
Beograd
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
30.03.2019 15:00
Roda
0 : 3
Šumadija
Blok Aut
Beograd
3 : 1
Rudar
Kostolac
30.03.2019 20:00
Blok Aut
3 : 1
Rudar
Lucky Star
Beograd
3 : 1
As Beograd
Beograd
30.03.2019 17:40
Lucky Star
3 : 1
As Beograd
Crnjanski
Beograd
1 : 3
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
30.03.2019 19:45
Crnjanski
1 : 3
Sloga 2015
Junior
Bujanovac
0 : 3
Mladost
Bosilegrad
30.03.2019
Junior
0 : 3
Mladost
Morava
Vladičin Han
3 : 0
Flaka
Preševo
30.03.2019
Morava
3 : 0
Flaka
Mladost 1973
Omoljica
0 : 3
Stražilovo
Sremski Karlovci
30.03.2019 19:00
Mladost 1973
0 : 3
Stražilovo
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
30.03.2019 12:00
Kikinda
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Srem Iton 2
Sremska Mitrovica
3 : 2
Warriors
Obrovac
30.03.2019 17:00
Srem Iton 2
3 : 2
Warriors
TENT
Obrenovac
3 : 0
Spartak (Su)
Subotica
30.03.2019 19:00
TENT
3 : 0
Spartak (Su)
Železničar
Lajkovac
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
30.03.2019 19:00
Železničar
1 : 3
Crvena zvezda
Vizura
Beograd
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
30.03.2019 18:00
Vizura
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Futog
Futog
2 : 3
Borac (Ča)
Čačak
30.03.2019 17:00
Futog
2 : 3
Borac (Ča)
Ruma
Ruma
1 : 3
Inđija
Inđija
30.03.2019 16:00
Ruma
1 : 3
Inđija
Ivanjica
Ivanjica
3 : 0
Leskovac-98
Leskovac
30.03.2019 18:00
Ivanjica
3 : 0
Leskovac-98
Kralj
Beograd
2 : 3
Radnički (Bg)
Beograd
30.03.2019 16:30
Kralj
2 : 3
Radnički (Bg)
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Milenijum
Niš
30.03.2019 18:00
Zlatibor
3 : 0
Milenijum
Sterija
Beograd
3 : 0
Gimnazijalac
Kraljevo
30.03.2019 15:00
Sterija
3 : 0
Gimnazijalac
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Student
Niš
30.03.2019 19:00
Knjaževac
3 : 0
Student
Pirot
Pirot
0 : 3
Dubočica
Leskovac
30.03.2019 12:00
Pirot
0 : 3
Dubočica
Lavice 07
Novi Sad
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
30.03.2019 14:00
Lavice 07
3 : 2
Novi Sad
Futog Vest
Futog
3 : 1
Elan Volej
Srbobran
30.03.2019 14:00
Futog Vest
3 : 1
Elan Volej
Tutin
Tutin
3 : 0
Sloga 031
Požega
30.03.2019 17:00
Tutin
3 : 0
Sloga 031
Imlek
Beograd
3 : 0
Mladi Radnik
Požarevac
30.03.2019 14:45
Imlek
3 : 0
Mladi Radnik
Red Fox-Smeč 5
Kragujevac
1 : 3
Lucky Star
Beograd
30.03.2019 14:00
Red Fox-Smeč 5
1 : 3
Lucky Star
Tehničar (Sd)
Smederevo
3 : 0
Karadjordje
Topola
30.03.2019 12:15
Tehničar (Sd)
3 : 0
Karadjordje
Šumadija
Aranđelovac
0 : 3
Partizan 2
Beograd
30.03.2019 17:00
Šumadija
0 : 3
Partizan 2
Obilić
Beograd
1 : 3
AS
Beograd
30.03.2019 19:00
Obilić
1 : 3
AS
Dunav
Beograd
0 : 3
Avala
Beograd
30.03.2019 18:15
Dunav
0 : 3
Avala
Crnjanski
Beograd
1 : 3
Volleyland
Beograd
30.03.2019 13:00
Crnjanski
1 : 3
Volleyland
Radnički 2
Beograd
0 : 3
Fenix Čukarički
Beograd
30.03.2019 13:00
Radnički 2
0 : 3
Fenix Čukarički
Spas
Beograd
1 : 3
Železnik 2012
Beograd
30.03.2019 20:00
Spas
1 : 3
Železnik 2012
Vizurine Ajkulice
Beograd
0 : 3
Obrenovac
Obrenovac
30.03.2019 14:00
Vizurine Ajkulice
0 : 3
Obrenovac
21. maj
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
30.03.2019 17:00
21. maj
3 : 0
Mladenovac
Vršac
Vršac
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
30.03.2019 18:30
Vršac
3 : 1
Proleter
Merkur
Bačka Palanka
1 : 3
Apatin
Apatin
30.03.2019 15:30
Merkur
1 : 3
Apatin
CVS
Sombor
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
30.03.2019 19:00
CVS
3 : 0
Sutjeska
Star
Novi Sad
3 : 0
NS Tim
Novi Sad
30.03.2019 13:00
Star
3 : 0
NS Tim
Srem 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Maks
Šid
30.03.2019 18:00
Srem 2
3 : 0
Maks
Grbić
Bački Jarak
3 : 1
Blok Aut
Temerin
30.03.2019 19:00
Grbić
3 : 1
Blok Aut
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 0
Bečej
Bečej
30.03.2019 18:00
NS Volej tim
3 : 0
Bečej
Ravno
Ćuprija
3 : 0
Paraćin
Paraćin
30.03.2019 19:00
Ravno
3 : 0
Paraćin
Bor 2
Bor
3 : 1
Ozren
Sokobanja
30.03.2019 17:00
Bor 2
3 : 1
Ozren
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Đerdap
Kladovo
30.03.2019 17:00
Hajduk Veljko
3 : 0
Đerdap
Spas
Beograd
0 : 3
Partizan
Beograd
30.03.2019 09:00
Spas
0 : 3
Partizan
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Crnjanski
Beograd
30.03.2019 12:45
Crvena zvezda
3 : 2
Crnjanski
Roda
Beograd
3 : 0
Obrenovac
Obrenovac
30.03.2019 09:00
Roda
3 : 0
Obrenovac
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Lucky Star
Beograd
30.03.2019 10:45
Blok Aut
3 : 0
Lucky Star
AS
Beograd
3 : 2
Mladenovac
Mladenovac
30.03.2019 10:45
AS
3 : 2
Mladenovac
Radnički
Novi Beograd
2 : 3
Pionir
Barajevo
30.03.2019 12:45
Radnički
2 : 3
Pionir
Feniks Čukarički
Beograd
0 : 3
Akademija Singidunum
Beograd
30.03.2019 10:45
Feniks Čukarički
0 : 3
Akademija Singidunum
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 3
Crnjanski
Beograd
30.03.2019 09:00
Novi Beograd
0 : 3
Crnjanski

Rukomet

Obilić
Beograd
31 : 26
Kikinda
Kikinda
30.03.2019 16:00
Obilić
31 : 26
Kikinda
Rudar
Kostolac
29 : 29
Spartak Vojput
Subotica
30.03.2019 19:00
Rudar
29 : 29
Spartak Vojput
Partizan
Beograd
33 : 32
Dinamo
Pančevo
30.03.2019 18:00
Partizan
33 : 32
Dinamo
Mokra Gora
Zubin Potok
27 : 26
Metaloplastika
Šabac
30.03.2019 19:00
Mokra Gora
27 : 26
Metaloplastika
Pobednik
Prijepolje
27 : 38
Radnički 1964
Kragujevac
30.03.2019 19:30
Pobednik
27 : 38
Radnički 1964
Dubočica 54
Leskovac
28 : 24
Priboj
Priboj
30.03.2019 18:00
Dubočica 54
28 : 24
Priboj
Bela Palanka
Bela Palanka
28 : 27
Topličanin
Prokuplje
30.03.2019 20:00
Bela Palanka
28 : 27
Topličanin
Lokomotiva
Lapovo
29 : 35
Hajduk Veljko
Negotin
30.03.2019 18:00
Lokomotiva
29 : 35
Hajduk Veljko
Zlatar
Nova Varoš
33 : 28
Kuršumlija
Kuršumlija
30.03.2019 19:00
Zlatar
33 : 28
Kuršumlija
Vrbas Petrol
Vrbas
31 : 26
Požarevac
Požarevac
30.03.2019 18:00
Vrbas Petrol
31 : 26
Požarevac
Jedinstvo
Novi Bečej
31 : 23
Crvenka
Crvenka
30.03.2019 20:00
Jedinstvo
31 : 23
Crvenka
Jugović
Kać
24 : 22
Mačva
Bogatić
30.03.2019 19:00
Jugović
24 : 22
Mačva
Apatin
Apatin
21 : 28
Jabuka
Jabuka
30.03.2019 18:00
Apatin
21 : 28
Jabuka
Hercegovina
Sečanj
23 : 23
Inđija
Inđija
30.03.2019 19:00
Hercegovina
23 : 23
Inđija
Metalac Gorenje
Valjevo
26 : 24
Sindjelić
Beograd
30.03.2019 17:00
Metalac Gorenje
26 : 24
Sindjelić
Sloga
Petrovac na Mlavi
32 : 23
BASK Soko
Beograd
30.03.2019 19:00
Sloga
32 : 23
BASK Soko
Bane
Raška
29 : 26
Trepča
Kosovska Mitrovica
30.03.2019 16:00
Bane
29 : 26
Trepča
Omladinac
Gornji Milanovac
19 : 34
Prva Petoletka
Trstenik
30.03.2019 20:30
Omladinac
19 : 34
Prva Petoletka
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
25 : 27
Mladost
Čačak
30.03.2019 19:00
Goč Merkur
25 : 27
Mladost
Rtanj
Boljevac
31 : 40
Vlasotince
Vlasotince
30.03.2019 19:00
Rtanj
31 : 40
Vlasotince
Paraćin
Paraćin
37 : 33
Heba
Bujanovac
30.03.2019 18:00
Paraćin
37 : 33
Heba
Budućnost
Alibunar
23 : 32
Potisje Pleteks
Ada
30.03.2019 17:00
Budućnost
23 : 32
Potisje Pleteks
Naftagas
Elemir
35 : 16
Senta
Senta
30.03.2019 16:30
Naftagas
35 : 16
Senta
Somborelektro
Sombor
24 : 20
Dalmatinac
Riđica
30.03.2019 16:00
Somborelektro
24 : 20
Dalmatinac
Pančevo
Pančevo
29 : 24
PIK Prigrevica
Prigrevica
30.03.2019 20:30
Pančevo
29 : 24
PIK Prigrevica
Majdanpek
Majdanpek
40 : 10
Rembas
Resavica
30.03.2019
Majdanpek
40 : 10
Rembas
Đerdap
Kladovo
32 : 17
Borsko jezero
Bor
30.03.2019 19:00
Đerdap
32 : 17
Borsko jezero
Nišava
Niš
38 : 27
Dubočica 54 2
Leskovac
30.03.2019 18:00
Nišava
38 : 27
Dubočica 54 2
Naisa
Niš
36 : 24
Zaječar 1949
Zaječar
30.03.2019 18:30
Naisa
36 : 24
Zaječar 1949
Sloven
Ruma
22 : 26
Napredak 12
Kruševac
30.03.2019 18:30
Sloven
22 : 26
Napredak 12
ORK Beograd
Beograd
28 : 25
Železničar
Inđija
30.03.2019 20:00
ORK Beograd
28 : 25
Železničar
Pančevo
Pančevo
21 : 29
Radnički 1964
Kragujevac
30.03.2019 18:30
Pančevo
21 : 29
Radnički 1964
Kikinda
Kikinda
34 : 22
Mokrin
Mokrin
30.03.2019 18:00
Kikinda
34 : 22
Mokrin
Spartak
Debeljača
27 : 28
Mladost
Srpska Crnja
30.03.2019 19:00
Spartak
27 : 28
Mladost
Laki
Crvenka
30 : 23
Dolovo (Ž)
Dolovo
30.03.2019 17:00
Laki
30 : 23
Dolovo (Ž)
Halas Jožef
Ada
24 :