XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
677 utakmica za dan Subota, 27 Oktobar 2018


Fudbal

27.10
14:00
Mladost
Cement
1
2
27.10.2018 14:00 1 : 2
27.10
14:00
Dinamo 1945
OFK Vršac
4
0
27.10.2018 14:00 4 : 0
27.10
14:00
Radni─Źki (NP)
Radni─Źki (ZR)
3
1
27.10.2018 14:00 3 : 1
27.10
14:00
Radni─Źki (SM)
┼Żelezni─Źar
1
2
27.10.2018 14:00 1 : 2
27.10
14:00
Bratstvo 1946
Kabel
3
0
27.10.2018 14:00 3 : 0
27.10
14:00
Hajduk 1912
Omladinac
1
0
27.10.2018 14:00 1 : 0
27.10
14:00
Ba─Źka 1901
Borac
2
0
27.10.2018 14:00 2 : 0
27.10
14:00
Crvena zvezda
Dunav
1
1
27.10.2018 14:00 1 : 1
27.10
13:30
Mokra Gora
Provo
3
0
27.10.2018 13:30 3 : 0
27.10
13:30
FAP
Smederevo 1924
0
1
27.10.2018 13:30
FAP
0 : 1
27.10
13:30
Loznica
Jedinstvo (Ub)
0
0
27.10.2018 13:30 0 : 0
27.10
13:30
Tutin
Sloga 33
0
2
27.10.2018 13:30 0 : 2
27.10
14:00
GFK Dubo─Źica
Jedinstvo (P)
6
1
27.10.2018 14:00 6 : 1
27.10
14:00
Radni─Źki (S)
Moravac Orion
0
3
27.10.2018 14:00 0 : 3
27.10
14:00
Jedinstvo (B)
Dunav
3
1
27.10.2018 14:00 3 : 1
27.10
14:00
OFK Sin─Ĺeli─ç
Jagodina Tabane
2
0
27.10.2018 14:00 2 : 0
27.10
14:00
Trstenik PPT
Rtanj
3
2
27.10.2018 14:00 3 : 2
27.10
13:30
BSK Bor─Źa
Radni─Źki (NB)
2
1
27.10.2018 13:30 2 : 1
27.10
11:00
GSP Polet Dor─çol
OFK Beograd
2
0
27.10.2018 11:00 2 : 0
27.10
13:30
Lokomotiva
BASK
1
0
27.10.2018 13:30 1 : 0
27.10
14:00
Jedinstvo (BK)
Sloboda
0
0
27.10.2018 14:00 0 : 0
27.10
14:00
Radni─Źki (S)
Radni─Źki (K)
1
2
27.10.2018 14:00 1 : 2
27.10
14:00
OFK Proleter
Kikinda 1909
2
1
27.10.2018 14:00 2 : 1
27.10
14:00
BAK
Budu─çnost
1
1
27.10.2018 14:00
BAK
1 : 1
27.10
14:00
Sloga
Begej
1
0
27.10.2018 14:00 1 : 0
27.10
14:00
Kozara
Jedinstvo (NB)
3
0
27.10.2018 14:00 3 : 0
27.10
14:00
Sloga (T)
Sloga (E)
0
1
27.10.2018 14:00 0 : 1
27.10
14:00
Radni─Źki (┼á)
LSK La─çarak
4
1
27.10.2018 14:00 4 : 1
27.10
14:00
Sremac Vojka
Podunavac
2
3
27.10.2018 14:00 2 : 3
27.10
14:00
1. Maj Ruma
Podrinje
0
3
27.10.2018 14:00 0 : 3
27.10
14:00
Polet (K)
OFK Vrbas
1
3
27.10.2018 14:00 1 : 3
27.10
14:00
Mladost APA
Ba─Źka
2
1
27.10.2018 14:00 2 : 1
27.10
14:00
Radni─Źki (S)
Sloga (─î)
1
3
27.10.2018 14:00 1 : 3
27.10
13:30
Gru┼ża
Novi Pazar 1928
2
0
27.10.2018 13:30 2 : 0
27.10
13:30
Go─Ź
Bane 1931
0
1
27.10.2018 13:30 0 : 1
27.10
13:30
Trep─Źa
Kara─Ĺor─Ĺe
2
1
27.10.2018 13:30 2 : 1
27.10
13:30
Sušica
Sloga
0
0
27.10.2018 13:30 0 : 0
27.10
13:30
┼Żelezni─Źar
Borac
2
1
27.10.2018 13:30 2 : 1
27.10
13:30
Ribnica
Ma─Źva 2005
0
2
27.10.2018 13:30 0 : 2
27.10
13:30
Spartak 1924
Zadrugar
2
3
27.10.2018 13:30 2 : 3
27.10
13:30
Radni─Źki (V)
Radni─Źki ┼áaba─Źki
5
0
27.10.2018 13:30 5 : 0
27.10
13:30
Budu─çnost
Sevojno
2
4
27.10.2018 13:30 2 : 4
27.10
13:30
Takovo
Polet (T)
2
1
27.10.2018 13:30 2 : 1
27.10
14:00
Budu─çnost
Vlasina
2
3
27.10.2018 14:00 2 : 3
27.10
14:00
BSK
Bukovik
4
0
27.10.2018 14:00
BSK
4 : 0
27.10
14:00
Brodoremont
─Éerdap
1
2
27.10.2018 14:00 1 : 2
27.10
14:00
Svrljig
Naša krila 1936
2
6
27.10.2018 14:00 2 : 6
27.10
11:00
Studenski Grad
Torlak
3
2
27.10.2018 11:00 3 : 2
27.10
13:30
Milutinac
Leštane
0
0
27.10.2018 13:30 0 : 0
27.10
13:30
Mladenovac
Turbina
7
0
27.10.2018 13:30 7 : 0
27.10
13:30
Napredak
Borac
3
0
27.10.2018 13:30 3 : 0
27.10
13:30
Mladost (L)
Banat
3
0
27.10.2018 13:30 3 : 0
27.10
13:30
Polet
Lehel
3
2
27.10.2018 13:30 3 : 2
27.10
13:30
Vojvodina (T)
Polet (S)
1
0
27.10.2018 13:30 1 : 0
27.10
13:30
Krila Krajine
┼ŻAK
0
0
27.10.2018 13:30 0 : 0
27.10
13:30
Tvr─Ĺava
Slavija
1
4
27.10.2018 13:30 1 : 4
27.10
14:00
Donji Petrovci
Borac (M)
3
2
27.10.2018 14:00 3 : 2
27.10
14:00
Partizan
Grani─Źar 1924
7
0
27.10.2018 14:00 7 : 0
27.10
14:00
Rudar
Sloboda (DT)
0
1
27.10.2018 14:00 0 : 1
27.10
13:30
Mladi rudar 1954
┼ŻSK
2
1
27.10.2018 13:30 2 : 1
27.10
14:00
Mladost
RFK Novi Sad 1921
1
1
27.10.2018 14:00 1 : 1
27.10
14:30
Obili─ç
Radni─Źki 1905
1
2
27.10.2018 14:30 1 : 2
27.10
14:30
Njegoš
Senta
4
1
27.10.2018 14:30 4 : 1
27.10
14:30
Panonija IM Topola
Proleter (Nj)
4
1
27.10.2018 14:30 4 : 1
27.10
13:30
Šumadija
Rušanj
5
0
27.10.2018 13:30 5 : 0
27.10
13:30
Vin─Źa
Kova─Źevac
10
0
27.10.2018 13:30 10 : 0
27.10
14:30
Parmenac
Backovac Junajted
3
0
27.10.2018 14:30 3 : 0
27.10
14:00
Omladinac
Napredak
2
2
27.10.2018 14:00 2 : 2
27.10
14:00
─îitluk
Sloga (─ć)
2
3
27.10.2018 14:00 2 : 3
27.10
14:00
Varvarin
Meševo
5
3
27.10.2018 14:00 5 : 3
27.10
14:00
Ribnik
FUD
1
2
27.10.2018 14:00 1 : 2
FUD
27.10
15:00
Sindjeli─ç
Jevremovac
8
2
27.10.2018 15:00 8 : 2
27.10
14:00
Jedinstvo Stevi─ç
Jugoslavija
1
0
27.10.2018 14:00 1 : 0
27.10
13:30
Rudar 2001
Polet (SD)
3
2
27.10.2018 13:30 3 : 2
27.10
13:30
Trgova─Źki
─Éerdap
0
0
27.10.2018 13:30 0 : 0
27.10
14:00
Morava (┼Ż)
Mladost (B)
1
0
27.10.2018 14:00 1 : 0
27.10
14:00
OFK Napredak 1929
Napredak 2012
3
2
27.10.2018 14:00 3 : 2
27.10
13:30
Plana
Bresje Superior
2
0
27.10.2018 13:30 2 : 0
27.10
14:30
Rudna Glava
Bor 1919
2
1
27.10.2018 14:30 2 : 1
27.10
14:30
Zlot
BSK
3
1
27.10.2018 14:30 3 : 1
BSK
27.10
14:30
Polom
Blizna
2
1
27.10.2018 14:30 2 : 1
27.10
14:30
Šarbanovac
Pore─Ź
2
4
27.10.2018 14:30 2 : 4
27.10
14:00
Jastreb
Real
1
2
27.10.2018 14:00 1 : 2
27.10
13:30
OFK Jabu─Źje
Tvrdojevac
5
0
27.10.2018 13:30 5 : 0
27.10
13:30
Radnik
Tulari
1
0
27.10.2018 13:30 1 : 0
27.10
13:30
Banjani
Kolubara 2
1
0
27.10.2018 13:30 1 : 0
27.10
14:00
Crnokosa
Višesava
2
0
27.10.2018 14:00 2 : 0
27.10
14:00
Velika Jasikova
Rudar Vrška Čuka
3
0
27.10.2018 14:00 3 : 0
27.10
14:00
Lu┼żnica
Mladost
2
0
27.10.2018 14:00 2 : 0
27.10
13:30
Nebeski Andjeli
OFK Alakince
4
1
27.10.2018 13:30 4 : 1
27.10
Ugljare
Gra─Źanica
0
2
27.10.2018 0 : 2
27.10
─îaglavica
Radni─Źki
0
1
27.10.2018 0 : 1
27.10
Polet
Gracko
1
2
27.10.2018 1 : 2
27.10
14:00
Mineralac
Moravac
1
0
27.10.2018 14:00 1 : 0
27.10
14:00
Rudar
Kaleni─ç
6
0
27.10.2018 14:00 6 : 0
27.10
14:00
Crvena Jabuka
Pambukovica
7
0
27.10.2018 14:00 7 : 0
27.10
14:00
Pobednik
Polet
2
0
27.10.2018 14:00 2 : 0
27.10
14:00
Rojkovac
Rvati
7
0
27.10.2018 14:00 7 : 0
27.10
14:00
Skela
Borac
1
3
27.10.2018 14:00 1 : 3
27.10
14:00
Jedinstvo
Susek
1
2
27.10.2018 14:00 1 : 2
27.10
14:00
Stari Trstenik
14. Oktobar
3
1
27.10.2018 14:00 3 : 1
27.10
13:30
Šumadinac
Vinora─Źa
3
3
27.10.2018 13:30 3 : 3
27.10
13:30
Šantarovac
Mladost (G)
3
0
27.10.2018 13:30 3 : 0
27.10
13:30
Kupinovac
Partizan
1
0
27.10.2018 13:30 1 : 0
27.10
13:30
Orlovi
Mladost (GM)
5
2
27.10.2018 13:30 5 : 2
27.10
13:30
Rudar (St)
15. Avgust 1950
0
4
27.10.2018 13:30 0 : 4
27.10
13:30
Moravac 2015
Beljanica
4
0
27.10.2018 13:30 4 : 0
27.10
13:30
Zadrugar
Naftagas
4
1
27.10.2018 13:30 4 : 1
27.10
13:30
MSK
Mladost
4
0
27.10.2018 13:30
MSK
4 : 0
27.10
13:30
┼ŻFK Banat
OFK Staji─çevo
0
0
27.10.2018 13:30 0 : 0
27.10
13:30
Jedinstvo
OFK Gradnulica
4
0
27.10.2018 13:30 4 : 0
27.10
13:30
Bile─çanin
OFK Klek
3
1
27.10.2018 13:30 3 : 1
27.10
13:30
Potisje
Tamiš
5
1
27.10.2018 13:30 5 : 1
27.10
13:30
Sveti Stefan
Avala
1
2
27.10.2018 13:30 1 : 2
27.10
14:00
Metalac
Mladost
0
3
27.10.2018 14:00 0 : 3
27.10
14:00
Mladi radnik 1925
Borac (V)
2
1
27.10.2018 14:00 2 : 1
27.10
13:30
Marjan
Partizan
2
1
27.10.2018 13:30 2 : 1
27.10
13:30
Napredak (─î)
Terekves
2
1
27.10.2018 13:30 2 : 1
27.10
13:30
Vojvodina
Roham
3
1
27.10.2018 13:30 3 : 1
27.10
13:30
Jedinstvo
Napredak (BT)
7
0
27.10.2018 13:30 7 : 0
27.10
13:30
Omladinac
1.Oktobar
3
4
27.10.2018 13:30 3 : 4
27.10
13:30
Bega
Proleter
1
3
27.10.2018 13:30 1 : 3
27.10
15:00
Azbukovica
Milan Orli─ç
0
2
27.10.2018 15:00 0 : 2
27.10
15:00
Jedinstvo
Jadar (ST)
4
0
27.10.2018 15:00 4 : 0
27.10
14:00
Todorovce
Milanovo
0
0
27.10.2018 14:00 0 : 0
27.10
14:00
Mladost (B)
Jedinstvo (Š)
3
2
27.10.2018 14:00 3 : 2
27.10
15:00
OFK Šabac
Majur
2
3
27.10.2018 15:00 2 : 3
27.10
15:00
Milicionar
Napredak
2
1
27.10.2018 15:00 2 : 1
27.10
15:00
Radni─Źki
Pri─Źinovi─ç
2
0
27.10.2018 15:00 2 : 0
27.10
13:30
Polet (V)
Sloga (L)
3
1
27.10.2018 13:30 3 : 1
27.10
13:30
Strmovo
Polet
1
3
27.10.2018 13:30 1 : 3
27.10
14:00
Vojlovica 2018
Unirea
0
4
27.10.2018 14:00 0 : 4
27.10
14:00
Mundial
Tempo
6
2
27.10.2018 14:00 6 : 2
27.10
13:30
Badljevica
Lunjevac
2
0
27.10.2018 13:30 2 : 0
27.10
13:30
Zeppelin 026
Vu─Źak
0
1
27.10.2018 13:30 0 : 1
27.10
14:00
Mladost
Veliki Suvodol
5
3
27.10.2018 14:00 5 : 3
27.10
14:00
Zvezda
Temac
1
0
27.10.2018 14:00 1 : 0
27.10
14:00
Sloboda
Jerma
0
3
27.10.2018 14:00 0 : 3
27.10
14:00
Nišavac
Lokomotiva
4
2
27.10.2018 14:00 4 : 2
27.10
14:00
Napredak
Rongo Siti
3
0
27.10.2018 14:00 3 : 0
27.10
14:00
Jastrebac
Pobeda 1976
1
0
27.10.2018 14:00 1 : 0
27.10
14:00
Ratar
Škriljac
0
0
27.10.2018 14:00 0 : 0
27.10
14:00
OFK Sloga
OFK Rutevac 1908
2
5
27.10.2018 14:00 2 : 5
27.10
14:00
OFK Dra┼żevac
Polet (R)
2
1
27.10.2018 14:00 2 : 1
27.10
13:30
Takovski Ustanak
Velere─Ź 94
1
5
27.10.2018 13:30 1 : 5
27.10
13:30
Donja Vrbava
Šumadija
2
0
27.10.2018 13:30 2 : 0
27.10
13:30
Šilopaj
Brezak
1
1
27.10.2018 13:30 1 : 1
27.10
13:30
Ozremica
Omladinac
1
0
27.10.2018 13:30 1 : 0
27.10
13:30
Jablanica
FC Stella Rossa
3
0
27.10.2018 13:30 3 : 0
27.10
13:30
Radni─Źki
Vo─çar
6
2
27.10.2018 13:30 6 : 2
27.10
13:30
Bratstvo
Brezova
1
2
27.10.2018 13:30 1 : 2
27.10
13:30
Jelica
Bjelica
2
2
27.10.2018 13:30 2 : 2
27.10
13:30
Gorušica
Gradina
3
1
27.10.2018 13:30 3 : 1
27.10
13:30
Sloga
Vrelo
2
1
27.10.2018 13:30 2 : 1
27.10
13:30
Prilike
Dedinje Junajted
1
0
27.10.2018 13:30 1 : 0
27.10
Kotroman
Raketa
27.10.2018 :
27.10
Kapedunum
Soko
27.10.2018 :
27.10
Policajac 92
Tara
27.10.2018 :
27.10
14:30
Modrica
Kapid┼żija
1
0
27.10.2018 14:30 1 : 0
27.10
14:30
Globoder
Zdravinje
1
0
27.10.2018 14:30 1 : 0
27.10
Borac
Dobri─Ź
1
1
27.10.2018 1 : 1
27.10
14:00
Jedinstvo
Rtanj
0
2
27.10.2018 14:00 0 : 2
27.10
14:00
Hajduk
Napredak
1
1
27.10.2018 14:00 1 : 1
27.10
14:00
Bratstvo 1975
Maršić
3
6
27.10.2018 14:00 3 : 6
27.10
14:00
Aluminjum
Supovac
3
1
27.10.2018 14:00 3 : 1
27.10
15:00
OFK Sikole
Miloševo
2
0
27.10.2018 15:00 2 : 0
27.10
14:00
Taskovi─çi
Mekiš
0
3
27.10.2018 14:00 0 : 3
27.10
14:00
Belpos
Mladost 2013
3
0
27.10.2018 14:00 3 : 0
27.10
14:00
Jedinstvo 2014
Sparta
1
0
27.10.2018 14:00 1 : 0
27.10
14:00
Milakovac 2018
Šumadija
4
0
27.10.2018 14:00 4 : 0
27.10
14:00
ŠFU Derbi 2016
Atletiko
2
4
27.10.2018 14:00 2 : 4
27.10
14:00
Mladost (DL)
Navalin
2
0
27.10.2018 14:00 2 : 0
27.10
14:00
Gornje Krajince
SU Donja Lomnica
0
1
27.10.2018 14:00 0 : 1
27.10
14:00
Turekovac
Rudar 1973
5
1
27.10.2018 14:00 5 : 1
27.10
14:00
Mladost
Dra┼żmirovac
0
0
27.10.2018 14:00 0 : 0
27.10
14:00
Sloboda
Trnava
2
1
27.10.2018 14:00 2 : 1
27.10
13:30
Dunav
Proleter 1932
4
0
27.10.2018 13:30 4 : 0
27.10
16:00
POFK Letnjikovac
Culjkovi─ç
1
8
27.10.2018 16:00 1 : 8
27.10
16:00
Omladinac
Duma─Źa
2
0
27.10.2018 16:00 2 : 0
27.10
Napredak
Metaloplastika
2
1
27.10.2018 2 : 1
27.10
Lipolist
Pocerina
3
0
27.10.2018 3 : 0
27.10
16:00
Partizan
OFK Letnjikovac 1983
6
2
27.10.2018 16:00 6 : 2
27.10
Borac
Sloga
6
0
27.10.2018 6 : 0
27.10
13:30
Lider
Sport
3
1
27.10.2018 13:30 3 : 1
27.10
Grivac
Polet
6
1
27.10.2018 6 : 1
27.10
Borac
Kruševica 1980
1
2
27.10.2018 1 : 2
27.10
14:00
Proleter
Ljubini─ç
1
1
27.10.2018 14:00 1 : 1
27.10
14:00
Crvena Zastava
Zadrugar
9
1
27.10.2018 14:00 9 : 1
27.10
13:30
No─çaj
Zmaj
2
6
27.10.2018 13:30 2 : 6
27.10
13:30
Zmajevac
Makrešane
27.10.2018 13:30
27.10
13:30
Lomnica
Mladost 2015
27.10.2018 13:30
27.10
14:00
Stevka Bo┼żurevka
Mladost
0
2
27.10.2018 14:00 0 : 2
27.10
14:00
Vinogradar
Topoljak
3
1
27.10.2018 14:00 3 : 1
27.10
14:00
TE Gu─Źevo
Gu─Źevo 1929
1
2
27.10.2018 14:00 1 : 2
27.10
14:00
Luk
Mladost (DB)
0
2
27.10.2018 14:00
Luk
0 : 2
27.10
14:00
BSK
Udarnik
2
0
27.10.2018 14:00
BSK
2 : 0
27.10
14:00
Jedinstvo
Mladost
1
2
27.10.2018 14:00 1 : 2
27.10
14:00
Proleter
Budu─çnost
2
6
27.10.2018 14:00 2 : 6
27.10
13:30
OFK Ven─Źani
Tule┼ż
2
0
27.10.2018 13:30 2 : 0
27.10
14:00
Rubin
OFK Orašje
2
1
27.10.2018 14:00 2 : 1
27.10
14:00
Velika Morava
Mladi radnik
1
2
27.10.2018 14:00 1 : 2
27.10
15:00
Obili─ç
Baštovan
27.10.2018 15:00
27.10
15:00
OFK Kopaonik 1931
┼Żupski biseri
4
0
27.10.2018 15:00 4 : 0
27.10
15:00
Goša
Polet
1
2
27.10.2018 15:00 1 : 2
27.10
15:00
Dragovo
Prosvetar
3
2
27.10.2018 15:00 3 : 2
27.10
15:00
Leva─Ź 2
3
1
27.10.2018 15:00
3 : 1
27.10
14:00
GFK Strelište
PSS-192
1
1
27.10.2018 14:00 1 : 1
27.10
16:00
Zrinjski
─îelik
3
0
27.10.2018 16:00 3 : 0
27.10
16:30
Sloboda
Tuzla City
1
1
27.10.2018 16:30 1 : 1
27.10
14:30
Mladost
Krupa
2
1
27.10.2018 14:30 2 : 1
27.10
14:30
Radnik
Široki Brijeg
2
1
27.10.2018 14:30 2 : 1
27.10
14:30
┼Żeljezni─Źar Sport Team
Borac
0
2
27.10.2018 14:30 0 : 2
27.10
14:30
Kozara
Tekstilac
2
1
27.10.2018 14:30 2 : 1
27.10
14:30
Sutjeska
Podrinje
2
4
27.10.2018 14:30 2 : 4
27.10
14:30
Drina
Rudar Prijedor
0
1
27.10.2018 14:30 0 : 1
27.10
14:30
Sloga
Alfa
2
1
27.10.2018 14:30 2 : 1
27.10
14:30
Sloboda
Slavija
0
0
27.10.2018 14:30 0 : 0
27.10
13:30
Grbalj
Iskra
0
0
27.10.2018 13:30 0 : 0
27.10
13:30
Lov─çen
Budu─çnost
0
0
27.10.2018 13:30 0 : 0
27.10
13:30
Mornar
OFK Petrovac
0
1
27.10.2018 13:30 0 : 1
27.10
13:30
Sutjeska
Rudar
2
0
27.10.2018 13:30 2 : 0
27.10
13:30
Zeta
OFK Titograd
1
0
27.10.2018 13:30 1 : 0
27.10
13:30
Gorštak
─îelik
1
3
27.10.2018 13:30 1 : 3
27.10
16:00
Brighton
Wolverhampton
1
0
27.10.2018 16:00 1 : 0
27.10
16:00
Fulham
AFC Bournemouth
0
3
27.10.2018 16:00 0 : 3
27.10
18:30
Leicester
West Ham United
1
1
27.10.2018 18:30 1 : 1
27.10
16:00
Liverpool
Cardiff City
4
1
27.10.2018 16:00 4 : 1
27.10
16:00
Southampton
Newcastle United
0
0
27.10.2018 16:00 0 : 0
27.10
16:00
Watford
Huddersfield Town
3
0
27.10.2018 16:00 3 : 0
27.10
16:15
Athletic Club
Valencia
0
0
27.10.2018 16:15 0 : 0
27.10
20:45
Atl├ętico Madrid
Real Sociedad
2
0
27.10.2018 20:45 2 : 0
27.10
18:30
Celta de Vigo
Eibar
4
0
27.10.2018 18:30 4 : 0
27.10
13:00
Girona
Rayo Vallecano
2
1
27.10.2018 13:00 2 : 1
27.10
18:30
Levante
Legan├ęs
2
0
27.10.2018 18:30 2 : 0
27.10
18:30
Hoffenheim
Stuttgart
4
0
27.10.2018 18:30 4 : 0
27.10
15:30
Borussia Dortmund
Hertha BSC
2
2
27.10.2018 15:30 2 : 2
27.10
15:30
Hannover 96
Augsburg
1
2
27.10.2018 15:30 1 : 2
27.10
15:30
Mainz 05
Bayern
1
2
27.10.2018 15:30 1 : 2
27.10
15:30
Fortuna
Wolfsburg
0
3
27.10.2018 15:30 0 : 3
27.10
15:00
Atalanta
Parma
3
0
27.10.2018 15:00 3 : 0
27.10
18:00
Empoli
Juventus
1
2
27.10.2018 18:00 1 : 2
27.10
20:30
Torino
Fiorentina
1
1
27.10.2018 20:30 1 : 1
27.10
20:00
Amiens SC
Nantes
1
2
27.10.2018 20:00 1 : 2
27.10
17:00
Angers
Olympique Lyonnais
1
2
27.10.2018 17:00 1 : 2
27.10
20:00
Guingamp
Strasbourg
1
1
27.10.2018 20:00 1 : 1
27.10
20:00
Lille
Caen
1
0
27.10.2018 20:00 1 : 0
27.10
20:00
Monaco
Dijon
2
2
27.10.2018 20:00 2 : 2
27.10
20:00
Toulouse
Montpellier
0
3
27.10.2018 20:00 0 : 3
27.10
16:00
Vojvodina
Dinamo
2
0
27.10.2018 16:00 2 : 0
27.10
16:00
Radnik
─îukari─Źki
1
0
27.10.2018 16:00 1 : 0
27.10
16:00
Partizan
Napredak
1
1
27.10.2018 16:00 1 : 1
27.10
13:00
Zemun
Vo┼żdovac
2
1
27.10.2018 13:00 2 : 1
27.10
16:00
Rad
Radni─Źki (N)
0
0
27.10.2018 16:00
Rad
0 : 0
27.10
18:00
OFK Ba─Źka
Proleter
0
1
27.10.2018 18:00 0 : 1
27.10
14:30
Zlatibor
In─Ĺija
1
0
27.10.2018 14:30 1 : 0
27.10
14:30
Javor Matis
Sin─Ĺeli─ç
1
0
27.10.2018 14:30 1 : 0
27.10
14:30
OFK ┼Żarkovo
Be┼żanija
2
0
27.10.2018 14:30 2 : 0
27.10
14:30
Be─Źej 1918
Radni─Źki 1923
1
2
27.10.2018 14:30 1 : 2
27.10
14:30
Trajal
Borac
2
1
27.10.2018 14:30 2 : 1
27.10
14:30
Teleoptik
Sloboda
1
1
27.10.2018 14:30 1 : 1
27.10
Moskva
Spartak 2
0
0
27.10.2018 0 : 0
27.10
Stajicevo
Banat
4
1
27.10.2018 4 : 1
27.10
Napredak Junior 2018
Leva─Ź
5
0
27.10.2018 5 : 0
27.10
Majdanpek
ZFK Toplicanin
3
0
27.10.2018 3 : 0
27.10
Knja┼żevac 2015
Jagodina
1
4
27.10.2018 1 : 4
27.10
14:00
Sloga
Crvena zvezda
1
1
27.10.2018 14:00 1 : 1
27.10
13:30
Po┼żarevac
Spartak
0
8
27.10.2018 13:30 0 : 8
27.10
13:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Lavice Dubo─Źica
0
3
27.10.2018 13:30 0 : 3
27.10
13:00
Radni─Źki 1923
Mladost
2
2
27.10.2018 13:00 2 : 2
27.10
10:00
Borac (NS)
Proleter (NS)
2
0
27.10.2018 10:00 2 : 0
27.10
10:00
TSC
Radni─Źki (Z)
1
0
27.10.2018 10:00
TSC
1 : 0
27.10
14:00
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Vrelo sport
2
3
27.10.2018 14:00 2 : 3
27.10
14:00
Provo
Drina
3
0
27.10.2018 14:00 3 : 0
27.10
14:00
Ribnica
Brezovica
6
0
27.10.2018 14:00 6 : 0
27.10
02:00
Borac (P)
Partizan (G)
1
2
27.10.2018 02:00 1 : 2
27.10
Crvenka
Hajduk
7
3
27.10.2018 7 : 3
27.10
Omladinac
Slavija
2
2
27.10.2018 2 : 2
27.10
Sloga
Spektar
3
0
27.10.2018 3 : 0
27.10
OFK Od┼żaci
Mladost APA
27.10.2018 :
27.10
13:00
Posavina
Budu─çnost
0
3
27.10.2018 13:00 0 : 3
27.10
13:00
Jedinstvo
Strelac
2
3
27.10.2018 13:00 2 : 3
27.10
13:00
Rvati
Prva Iskra
1
2
27.10.2018 13:00 1 : 2
27.10
11:00
Polet
Crvena Zastava
1
3
27.10.2018 11:00 1 : 3
27.10
Senta
AFK
4
0
27.10.2018 4 : 0
AFK
27.10
Tornjoš
Tisa
3
0
27.10.2018 3 : 0
27.10
11:00
Internacional
Partizan
1
1
27.10.2018 11:00 1 : 1
27.10
Radni─Źki
Grafi─Źar
1
1
27.10.2018 1 : 1
27.10
Internacional
IMT
2
1
27.10.2018 2 : 1
IMT
27.10
Rad
Zemun
2
1
27.10.2018
Rad
2 : 1
27.10
Lokomotiva
Partizan
0
5
27.10.2018 0 : 5
27.10
OFK Beograd
Crvena zvezda
4
1
27.10.2018 4 : 1
27.10
Sin─Ĺeli─ç
BSK Bor─Źa
3
1
27.10.2018 3 : 1
27.10
Brodarac
Vo┼żdovac
3
5
27.10.2018 3 : 5
27.10
Srem─Źica
DIF
5
4
27.10.2018 5 : 4
DIF
27.10
Stepojevac Vaga
OFK Beograd 2
3
0
27.10.2018 3 : 0
27.10
OFK ┼Żarkovo
Be┼żanija
1
0
27.10.2018 1 : 0
27.10
Zmaj 1953
OFK Zabre┼żje
27.10.2018 :
27.10
Lokomotiva 2