SAS nakon preokreta savladao Banjicu
09.11.2019 ZR KLIK

U okviru 9. kola Druge futsal lige fudbaleri SAS-a pred domaćom publikomĀ  u ā€œKristalnojā€ dvorani ugostili su ekipu Banjice i nakon preokreta uspeli da ostvare pobedu rezultatom 5:3 (1:2).

Ā

Prvi pogodak na meču postigo jeĀ  Aranitović u 4. minutu, da bi gosti pogotkom Simeunovića u 13. i zatim Sredojevića u 15. minutu preokrenuli rezultat u svoju korist. U drugom poluvremenuĀ  odlični Aranitović u 31. minutu postiže gol za izjednačenje, zatim Delić postiže gol za vođstvo od 3:2. Simenunović opet poravnava rezultat za goste i tada na scenu stupa Aranitović i postižeĀ  het trik na meču u 38. minutu, a tačku na utakmicu stavlja Živanov u 40. minutu za konačnih 5:3.

U sledećem kolu fudbaleri SAS-a gostuju ekipi Sopota.

SAS: Rodić, Živanov, Aranitović, Tomin, Radenković, Lojpur, Milićev, Mandić, Škorić, Delić, Vukoje, Novković, Damjanović, Jevremov.

BANJICA: Destani, VukaÅ”inović, Simić, Ššrstć, Jovanović, Sredojević, Mitić, Petrović, Virijević, Simeunović, Ššanjevac, Ššursulić, Pajković.