Seničani stvarali, a Leposavić realizovao šanse

Aranđelovčani protiv favorizovanog gosta sa Kosova traže tri boda, ujedno žele i da se revanširaju za jesenji poraz rezultatom 6:4. Počelo je burno, posle tridesetak sekundi gosti dolaze u vođstvo preko Kostića. Isti igrač u 8. minutu odvodi goste na dva razlike, nakon što je došlo do nesporazuma u odbrani domaćih.

Domaći su smanjili u 13. minutu iz slobodnjaka. Terzić je sa 12 metara poslao projektil u rašlje nemoćnog Radisavljevića. U jeku najvećih napada domaćih, kada je gol gostiju visio u vazduhu, gosti prave brzu kontru i preko Stanojkova postižu treći gol u 18. minutu. Igra domaćih se potom raspala, pa u poslednja dva minuta primaju još dva gola. Mirković sa dva gola odvodi goste na velikih 1:5.

Nastavak pripada domaćoj ekipi, a posle divne akcije Terzića u 26. minutu, Stefanu Petroviću je preostalo samo da poturi nogu i sa pola metra ubaci loptu u mrežu. Kostić u 29. minutu postiže het-trik udarcem sa preko 10 metara i čini se pokopava sve nade domaćih u preokret. U 31. minutu Mirković je mogao postići i sedmi gol, ali lopta je završila na stativi.

Poslednjih pet minuta Seničani igraju sa pet igrača u polju, bez golmana i to je donelo rezultat u 36. minutu, strelac trećeg pogotka bio je Tešić. Potom Terzić nije imao sreće, pogodio je okvir gola gostiju u 39. minutu. U istom minutu Bojan Petrović postiže četvrti pogodak za Aranđelovčane, ali nije bilo vremena do kraja za veliki povratak. Tačku na ovaj susret stavlja Mirković trećim golom u poslednjim trenucima za konačnih 4:7.

SENIČANI - LEPOSAVIĆ 4:7 (1:5)

SALA: SRC Šumadija. GLEDALACA: Bez prisustva publike. SUDIJE: Radić Nemanja i Radović Nikola. STRELCI: Terzić 13, S.Petrović 26, Tešić 36. i B.Petrović 39.min (Seničani), Kostić 1, 8. i 29, Stanojkov 18. i Mirković 19, 20. i 40.min (Leposavić). ŽUTI KARTONI: S.Petrović i Pavlović (Seničani), Vukićević (Leposavić). CRVENI KARTON: Pavlović 31.min (Seničani).
SENIČANI: Pajović, Marković, B.Petrović, Danilović, S.Petrović - rezerve: Tešić, Pavlović, Jovanović, Terzić.
LEPOSAVIĆ: Radosavljević, Stanojkov, Kostić, Mirković, Tomašević - rezerva: Vukićević.