XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 233 utakmica za dan
Nedelja, 29 Novembar 2020

Fudbal

29.11.2020 15:00 Novi Pazar 0 : 0 OFK Bačka
29.11.2020 15:00 Metalac 2 : 0 Zlatibor
29.11.2020 19:00 Crvena zvezda 3 : 0 Rad
29.11.2020 17:00 TSC 0 : 4 Partizan
29.11.2020 15:00 Čukarički 3 : 0 Napredak
29.11.2020 15:00 Voždovac 3 : 2 Mladost (L)
29.11.2020 13:00 Kolubara 1 : 1 Zemun
29.11.2020 13:00 Trayal 0 : 4 Borac 1926
29.11.2020 13:00 Radnički (SM) 3 : 1 RFK Grafičar
29.11.2020 15:00 Radnik 1 : 1 Krupa
29.11.2020 13:00 Jedinstvo (SP) 1 : 1 Sloboda
29.11.2020 13:00 Vojvodina 1928 0 : 4 Hajduk 1912
29.11.2020 13:00 Radnički (NB) 2 : 1 Radnički (O)
29.11.2020 13:00 Leštane 3 : 1 Studenski grad
29.11.2020 13:00 Sremčica 0 : 3 Jedinstvo
29.11.2020 13:00 BSK 1925 0 : 2 Sinđelić
29.11.2020 13:00 Crvena zvezda 1 : 0 Lokomotiva
29.11.2020 13:00 BASK 2 : 0 Brodarac
29.11.2020 13:00 Kablovi 1 : 0 Radnički (S)
29.11.2020 13:00 Mladost 2 : 4 Budućnost (P)
29.11.2020 13:00 Timočanin 5 : 0 OFK Topličanin
29.11.2020 13:00 Radan 3 : 0 SFK Morava
29.11.2020 13:00 Rembas 1 : 0 Car Konstantin
29.11.2020 13:00 Župa 6 : 2 Moravac Orion
29.11.2020 13:00 Petar Dobrnjac 2 : 1 OFK Napredak
29.11.2020 13:00 Sloga (M) 0 : 4 RSK
29.11.2020 13:00 Borac (Ž) 1 : 2 Jasenica 2017
29.11.2020 13:00 Proleter Mihajlovac 4 : 0 Borac 1932
29.11.2020 13:00 Mladost (T) 2 : 0 Mladost (BP)
29.11.2020 13:00 Bačka (P) 2 : 2 Mladost APA
29.11.2020 13:00 Hercegovac 2 : 0 Tavankut
29.11.2020 13:00 Radnički (K) 5 : 1 Radnički (S)
29.11.2020 13:00 Omladinac FAM 5 : 2 Borac
29.11.2020 13:00 Hajduk 2 : 0 Podunavac
29.11.2020 13:00 Borac 3 : 0 Jadran
29.11.2020 13:00 Jedinstvo 1 : 1 RFK Novi Sad 1921
29.11.2020 10:00 Index 2 : 1 Sloboda
29.11.2020 13:00 Sremac Vojka 2 : 2 Cement
29.11.2020 13:00 Žabare 1 : 4 Mačkovac
29.11.2020 13:00 Mladost (DK) : FUD
29.11.2020 13:00 Vinogradar 4 : 0 Trudbenik
29.11.2020 13:00 Sloga (D) 2 : 1 Kupci
29.11.2020 13:00 Sloga (L) 2 : 1 Donji Kopaonik
29.11.2020 13:00 Jasenica (B) : Prvi srpski ustanak
29.11.2020 13:00 Trnava 1 : 3 Banja 1957
29.11.2020 13:00 Omladinac 3 : 0 Borac (P)
29.11.2020 13:00 ŽSK 4 : 2 BSK
29.11.2020 13:00 Plaskovac 2 : 4 Šumadinac 1913
29.11.2020 13:00 Marjan (K) 4 : 0 Partizan 1945
29.11.2020 13:00 Lokomotiva 0 : 3 Grizli ML
29.11.2020 13:00 Sloga (Z) 1 : 4 Vinča
29.11.2020 13:00 Šumadinac (S) 2 : 0 Partizan (BB)
29.11.2020 13:00 Jedinstvo 2017 0 : 1 Karađorđe
29.11.2020 13:00 Tavnik 1 : 0 Napredak
29.11.2020 13:00 Popovići Vrnjci 2 : 1 Kraljevo Hajduk
29.11.2020 13:00 Mataruge 2 : 1 Ribnica
29.11.2020 13:00 Granit 8 : 1 Gruža
29.11.2020 13:00 Jovo Kursula 0 : 2 Mladost (V)
29.11.2020 13:00 Juhor (G) 1 : 1 Resavac
29.11.2020 13:00 Mladost (K) 3 : 0 Budućnost (M)
29.11.2020 13:00 Budućnost (Đ) 4 : 1 Morava (R)
29.11.2020 13:00 Javor 2 : 0 Kolare
29.11.2020 13:00 Rudar 3 : 1 Partizan
29.11.2020 13:00 Sloga 3 : 4 Orlovi
29.11.2020 13:00 Mladost (J) 3 : 0 OFK Bratstvo
29.11.2020 13:00 Dragocvet 2 : 0 Morava (KS)
29.11.2020 13:00 Banjani 0 : 0 OFK Brđanac
29.11.2020 13:00 ZSK : Trlić
29.11.2020 13:00 Iskra 8 : 2 Pambukovica
29.11.2020 13:00 Brezovica 0 : 3 Dimitrije Tucović
29.11.2020 13:00 Joks Junajted 3 : 0 Kolubara 2
29.11.2020 13:00 Milan Orlić 4 : 0 Karađorđe
29.11.2020 13:00 Mladost 1 : 3 Drina
29.11.2020 13:00 Rudar 3 : 0 Duško
29.11.2020 13:00 Hajduk Stanko 4 : 1 Majur
29.11.2020 13:00 Jedinstvo 0 : 1 Mladi borac
29.11.2020 13:00 Podrinje 3 : 1 Cer (JL)
29.11.2020 13:00 Sloga (KR) 3 : 2 Vidojevica
29.11.2020 13:00 Lazac 1 : 0 Mlada krila
29.11.2020 13:00 Stubal 0 : 2 Zvezda
29.11.2020 13:00 Jedinstvo (G) 0 : 0 Borac (V)
29.11.2020 13:00 Mladost 1981 3 : 1 Braća Vuković
29.11.2020 13:00 Jedinstvo (D) 0 : 1 Mineral 2015
29.11.2020 13:00 Vinorača 6 : 1 OFK Blagotin
29.11.2020 13:00 Bratstvo 5 : 0 Sinđelić 1934
29.11.2020 13:00 GFK Tabane 2 : 1 Sloboda
29.11.2020 13:00 Mladi borac 4 : 2 Crni Vrh
29.11.2020 13:00 Joševa 4 : 2 Kolubara
29.11.2020 13:00 Čučuge 2 : 0 OFK Stublenica
29.11.2020 13:00 Zvizdar 2 : 2 Proleter
29.11.2020 13:00 OFK Paljuvi 2 : 0 Omladinac
29.11.2020 13:00 Mladost 3 : 4 Ratkovac
29.11.2020 11:00 Žabari 1 : 2 Popadić
29.11.2020 11:00 Mladost (L) : Polet
29.11.2020 11:00 Tešnjar 4 : 0 Rakac Stave
29.11.2020 11:00 Mali korak 2 : 2 Jadar 2013
29.11.2020 11:00 Lukavac 2 : 0 Komanice
29.11.2020 11:00 Toplica 7 : 1 Dračić 2018
29.11.2020 13:00 Rankovac 1 : 0 Radnički
29.11.2020 13:00 Vlašić 6 : 1 OFK Letnjikovac 1983
29.11.2020 13:00 OFK Varna 3 : 5 Trešnjevka
29.11.2020 13:00 Vojvoda Stepa Stepanović 2 : 1 OFK Jelen
29.11.2020 13:00 Dobrava 1 : 2 Pričinović
29.11.2020 13:00 Mrovska 5 : 1 PSK
29.11.2020 13:00 Petrovac 74 0 : 1 Jevremovac
29.11.2020 13:00 Šipurske livade 3 : 0 Cerić
29.11.2020 13:00 Jedinstvo (MZ) 2 : 1 Jedinstvo (ZA)
29.11.2020 13:00 Borac 4 : 0 Studenac
29.11.2020 13:00 Antimon 4 : 0 Hajduk
29.11.2020 13:00 TE Gučevo 3 : 2 Prva Iskra
29.11.2020 13:00 Mladost 1 : 2 Jadar 1961
29.11.2020 13:00 7. Juli 0 : 2 Jelav
29.11.2020 13:00 Partizan 1 : 2 Gorki
29.11.2020 13:00 Budućnost (ZM) 5 : 1 Zadrugar Milkivit
29.11.2020 13:00 Torpedo 1924 1 : 0 Petlovača
29.11.2020 13:00 Omladinac (BO) 0 : 4 Napredak
29.11.2020 13:00 Omladinac 2013 (SL) 1 : 1 Lipolist
29.11.2020 13:00 Dobrič 1974 : Lepaja 2018
29.11.2020 13:00 Arbanasce : Balajnac
29.11.2020 13:00 Rad 1974 : Sloga 1980
29.11.2020 13:00 Koštam Polje 3 : 0 Partizan
29.11.2020 13:00 Zgodačica 1 : 7 Omladinac
29.11.2020 13:00 Morava 3 : 1 Milakovac 2018
29.11.2020 13:00 Šumadija 2 : 1 Budućnost
29.11.2020 11:00 Stara Čaršija 0 : 1 Magnohrom
29.11.2020 13:00 BSK 2014 4 : 1 Biljanovac
29.11.2020 10:00 Homoljac : Osanica
29.11.2020 10:00 Mlava (R) : Best Sige
29.11.2020 13:00 Budućnost 4 : 2 Rudar
29.11.2020 14:00 OFK Petrovac 1 : 0 Iskra
29.11.2020 13:00 OFK Titograd 1 : 0 Jezero
29.11.2020 14:00 Podgorica 0 : 1 Zeta
29.11.2020 13:00 Sutjeska 0 : 1 Dečić
29.11.2020 12:00 Jedinstvo 1 : 1 Bokelj
29.11.2020 12:00 Mornar 0 : 0 Berane
29.11.2020 13:00 Drezga 0 : 2 Grbalj
29.11.2020 12:00 Ibar 1 : 1 Kom
29.11.2020 13:00 Igalo 2 : 0 Arsenal
29.11.2020 15:00 Lens 1 : 3 Angers SCO
29.11.2020 15:00 Lorient 0 : 1 Montpellier
29.11.2020 13:00 Olympique Lyonnais 3 : 0 Reims
29.11.2020 15:00 Metz 0 : 2 Brest
29.11.2020 15:00 Monaco 3 : 0 Nîmes
29.11.2020 17:00 Nice 1 : 3 Dijon
29' Saint-Etienne 0 : 0 Lille
29.11.2020 15:30 Bayer 04 0 : 0 Hertha BSC
29.11.2020 18:00 Mainz 05 1 : 1 Hoffenheim
48' Arsenal 1 : 2 Wolverhampton
29.11.2020 17:30 Chelsea 0 : 0 Tottenham Hotspur
29.11.2020 15:00 Southampton 2 : 3 Manchester United
29.11.2020 14:00 Barcelona 4 : 0 Osasuna
29.11.2020 18:30 Celta Vigo 3 : 1 Granada
29.11.2020 16:15 Getafe 1 : 1 Athletic Club
26' Real Sociedad 0 : 1 Villarreal
29.11.2020 15:00 Bologna 1 : 0 Crotone
29.11.2020 18:00 Cagliari 2 : 2 Spezia
29.11.2020 12:30 Lazio 1 : 3 Udinese
29.11.2020 15:00 Milan 2 : 0 Fiorentina
1.pol Napoli 1 : 0 Roma
29.11.2020 11:00 OFK Beograd 2 : 0 Trayal
29.11.2020 13:30 Partizan 3 : 0 Voždovac
29.11.2020 11:00 Vojvodina 1 : 1 Rad
29.11.2020 12:00 Radnički 1923 1 : 1 IMT
29.11.2020 11:00 Radnički (N) 2 : 1 Mladost (L)
29.11.2020 11:00 Brodarac 2 : 4 Sinđelić
29.11.2020 13:00 Kiker 1 : 0 Real Niš
29.11.2020 11:00 Partizan 8 : 0 OFK Vršac
29.11.2020 13:00 Vojvodina : Rad
29.11.2020 13:00 Zemun 2 : 0 Teleoptik
29.11.2020 13:30 Radnički (N) 1 : 3 Mladost (L)
29.11.2020 15:30 011 : Sinđelić

Košarka

29.11.2020 18:00 Tamiš 89 : 85 Dunav
29.11.2020 18:00 Vršac 97 : 79 Pirot
29.11.2020 17:00 OKK Novi Pazar : Sloboda
29.11.2020 12:00 OKK Vlasotince 93 : 82 Niš
29.11.2020 19:30 I Came To Play : Omladinac
29.11.2020 17:00 Železničar : Stara Pazova
29.11.2020 16:00 Priboj 91 : 71 Ivanjica
29.11.2020 17:00 Student BB 70 : 67 Loznica
29.11.2020 17:00 Mladost 2014 87 : 103 Radnički
29.11.2020 13:30 Mix : Osečina
29.11.2020 17:00 Železničar : Apač
29.11.2020 14:00 OKK Sokobanja : Ratnici
29.11.2020 14:00 Hisar : Trijumf
29.11.2020 15:20 Sivac 65 : 98 Roling
29.11.2020 17:00 Partizan : Sloven
29.11.2020 15:00 Jadran 108 : 58 Vojka
29.11.2020 15:00 Zicer 2014 62 : 50 Šumadija 2017
29.11.2020 15:00 Stari Ras 78 : 74 Prva Petoletka
29.11.2020 12:45 Sivac 56 : 62 Ras
29.11.2020 17:00 Jedinstvo 61 : 73 Duga 2
29.11.2020 16:00 Sloga 55 : 79 Proleter
29.11.2020 16:00 Partizan NIS 87 : 63 Actavis Academy
29.11.2020 14:00 Mega Soccerbet 97 : 58 Borac
29.11.2020 15:00 Sloga Elite 31 : 107 Crvena zvezda MTS

Odbojka

29.11.2020 16:45 Lucky Star : Lazarevac

Rukomet

29.11.2020 18:00 Kuršumlija : Priboj
29.11.2020 19:00 Jagodina : Jastrebac
29.11.2020 17:30 Rakovica : Metalac
29.11.2020 15:00 Đerdap : Rtanj
29.11.2020 18:00 Pirot : Niška Banja
29.11.2020 18:30 Vlasotince : Aleksinac
29.11.2020 14:00 BSK Heba : Mladost (V)
29.11.2020 18:30 Jedinstvo 1974 : Lokomotiva
29.11.2020 18:00 Mladi radnik : Udarnik
29.11.2020 18:30 Osipaonica : Rudar 2
29.11.2020 19:30 Karađorđe : Palanka
29.11.2020 16:00 Pobednik : Kruševac
29.11.2020 20:00 Budućnost : Slavija
29.11.2020 19:00 Mačva 2 : Umčari
29.11.2020 15:30 Loznica 2 : Gučevo
29.11.2020 16:30 Bask : Ub 2
29.11.2020 17:00 Kosmaj : Loznica grad
29.11.2020 14:00 Mladost : Radan
29.11.2020 18:00 Aleksinac : Munje
29.11.2020 18:30 Hajduk Veljko : Pirot
29.11.2020 15:30 Požarevac : Udarnik
29.11.2020 18:00 Metalac : Napredak 12

Vaterpolo

29.11.2020 17:45 Stari Grad : Banjica

Futsal

29.11.2020 13:00 Kalča : FON
29.11.2020 18:30 Ekonomac : Crvena zvezda
29.11.2020 16:00 Vinter sport : Konjarnik
29.11.2020 13:30 Zufo : SAS
29.11.2020 16:30 Banjica : Tisa
29.11.2020 18:00 Bečej 2003 : Leskovac
29.11.2020 17:00 Župski rubin : Požarevac
29.11.2020 14:00 SFU Leposavić : Seničani
29.11.2020 19:00 Kosjerić : Partenon
29.11.2020 12:20 Student 3 : 3 Borac
29.11.2020 14:20 Futsal Bjankoneri 4 : 2 Intelektualac
29.11.2020 19:00 PP 192 : Braća Nedić
29.11.2020 15:00 Temnić : Čaršija
29.11.2020 15:30 As 0 : 4 Radnik