Nova pobeda Barnslija, Sar presudio Roversima
30.12.2020 sportdc.net

Fudbaleri Barnslija nastavili su sa sjajnim igrama. Pod vodstvom Valeriena Ismalea igraju sjajno a sinoć su savladali Roteram sa 2-1.

Prvo poluvrijeme gosti su odigrali sjajno. Pogocima Vdrouva i Movata, vodili su 2-0. Domaći su u nastavku smanjili preko Smita na 2-1 ali nisu imali snage za potpuni preokret. Barnsli je sada osmi dok je Roteram pretposlednji.

Hadersfild je produžio seriju nepobjedivosti protiv Blekburna na devet utakmica. ''Terijeri'' su na svom stadionu sinoć slavili sa 2-1.

Prvo poluvrijeme bilo je nezanimljivo i sve bitno desilo se u nastavku. Sar je doveo domaće u vodstvo da bi Galaher donio izjednačenje Roversia. Činilo se da će ostati nerijeÅ”eno a onda je Sar u 90. minuti pogodio za tri boda Hadersfilda.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Rotherham United Barnsley