Trayal i dalje lider Srpske lige Istok

Nastavili su "gumari" sa dobrim igrama u Srpskoj ligi Istok. ViÅ”e nego lako su savladali ekipu Brzog Broda. Utakmica je reÅ”ena prvih 20 minuta. Povela je domaća ekipa u 4. minutu Poveli su domaći u 4. minutu nakon slobodnog udarca koji je izveo Milisavljević , a najviÅ”i ispred gola gostiju bio je Terzić koji je postigao gol za 1:0.

Ā

Gosti su iznenadili ekipu Trayala posle samo tri minuta igre nakon primljenog gola. U 7. minutu nakon centarÅ”uta ToÅ”ića najbolje se u petercu snaÅ”ao Cvetanović za izjednačenje rezultata na 1:1. Imao je Trayal Å”anse nakon primljenog gola preko Jovića i Matejevića, ali su u zavrÅ”nici akcija bili neprecizni.Ā Identičnu akciju prilikom postizanja prvog pogodka su izveli domaći fudbaleri, i ponovo Milisavljević izvodi slobodan udarac, a Golubović postiže gol za domaću ekipu i novo vođstvo od 2:1.

Nokon toga imao je Matejević Å”ansu koji Å”utita na gol gostiju sa tri metra, Ā ali lopta odlazi pored stative. U 30. minutu i gosti su imali Å”ansu preko Stojanovića koji Å”utira a golman Todorović odlično interveniÅ”e. U drugom poluvremenu imali su Å”ansu gosti za izjednačenje u 52. minutu ali dobar Å”ut ToÅ”ića, igrač doamćih PunoÅ”evac je izblokirao. Do kraja susreta nije bilo povoljnih prilika za postizanje pogodka na obe strane.

Trayal - OFK Brzi BrodĀ  2:1 (2:1)

KruÅ”evac - Gradski stadion.Gledalaca: 200. Sudija: Branislav Stanković (BabuÅ”nica)7. Strelci: Terzić u 4. i Golubović u 19. minutu za Trayal, a Cvetanović u 7. minutu za OFK Brzi Brod. Žuti kartoni: GaÅ”ić, Terzić, Savić (Trayal), P.Kostić, Kostadinović (OFK Brzi Brod). Igrač utakmice: Milisavljević.

Trayal: Todorović 7, GaÅ”ić 7, Matejević 7, Jović 7 (od 64. minuta A.Petrović 7), Golubović 7, Milisavljević 8 ( od 64. minuta Nikolić 7 - od 90. minuta Savić-), Terzić 7,5, MiloÅ”ević 7, PunoÅ”evac 7,5, I. Petrović 7, Pavlović 7(od 66. minuta Jović).

OFK Brzi Brod: Ilić 6,5, Stanković 6,5, P.Kostić 6,5 (od 80. minuta Marković-), Anđelković 6,5,Krstić 6,5 (od 62. Minuta D.Kostić 6,5), Kostadinović 7,5, Cvetanović 7,5 (od 62. minuta Jemović 7), Stojanović 7,5 (od 80. minuta Nedeljković-), ToÅ”ić 7, Miljković 6,5, (od 46. minuta Dinić 6,5), Stamenković 6,5.Ā Ā