XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 578 utakmica za dan
Subota, 30 April 2022


Fudbal

Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
30.04.2022 16:30
Radnički (Zr)
2 : 1
Dinamo 1945
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
30.04.2022 16:30
OFK Vršac
2 : 0
OFK Stari Grad
Feniks 1995
Stara Pazova
1 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
30.04.2022 16:30
Feniks 1995
1 : 0
Borac (Š)
Tekstilac
Odžaci
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
30.04.2022 16:30
Tekstilac
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Radnički 1912
Sombor
1 : 1
Borac (S)
Sakule
30.04.2022 16:30
Radnički 1912
1 : 1
Borac (S)
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
30.04.2022 16:30
1. Maj Ruma
3 : 0
OFK Kikinda
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Hajduk 1912
Kula
30.04.2022 16:30
Omladinac
3 : 0
Hajduk 1912
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Sloga (P)
Požega
30.04.2022 16:30
Sloga (K)
0 : 1
Sloga (P)
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 2
Real
Podunavci
30.04.2022 16:30
Smederevo 1924
3 : 2
Real
Mačva 1929
Bogatić
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
30.04.2022 16:30
Mačva 1929
1 : 1
Mladi radnik 1926
RSK
Rabrovo
0 : 3
Borac 1926
Čačak
30.04.2022 16:30
RSK
0 : 3
Borac 1926
Jedinstvo
Ub
5 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
30.04.2022 16:30
Jedinstvo
5 : 0
Trepča
Budućnost (A)
Arilje
5 : 2
Sušica
Kragujevac
30.04.2022 16:30
Budućnost (A)
5 : 2
Sušica
GFK Sloboda
Užice
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
30.04.2022 19:00
GFK Sloboda
2 : 0
Takovo
BASK
Beograd
4 : 0
Borac
Lazarevac
30.04.2022 10:00
BASK
4 : 0
Borac
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
30.04.2022 16:30
OFK Beograd
1 : 1
Zemun
TEK Sloga
Veliki Crljeni
7 : 5
BSK Borča
Borča
30.04.2022 11:00
TEK Sloga
7 : 5
BSK Borča
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Brodarac
Novi Beograd
30.04.2022 11:00
Teleoptik
3 : 1
Brodarac
Prva iskra
Barič
4 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
30.04.2022 11:00
Prva iskra
4 : 1
Radnički (O)
Jedinstvo
Surčin
0 : 0
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
30.04.2022 11:00
Jedinstvo
0 : 0
Ušće Novi Beograd
Leštane
Leštane
1 : 0
Studentski grad
Novi Beograd
30.04.2022 16:30
Leštane
1 : 0
Studentski grad
Sloga (L)
Leskovac
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
30.04.2022 16:30
Sloga (L)
1 : 2
Hajduk Veljko
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
30.04.2022 16:30
Vlasina
3 : 1
Radnički (S)
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 1
Trayal
Kruševac
30.04.2022 16:30
OFK Brzi Brod
0 : 1
Trayal
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 2
Pčinja
Trgovište
30.04.2022 16:30
Jedinstvo (P)
0 : 2
Pčinja
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Budućnost (P)
Popovac
30.04.2022 16:30
Timočanin
3 : 1
Budućnost (P)
Rembas
Resavica
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
30.04.2022 16:30
Rembas
1 : 0
GFK Dubočica
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Borac
Starčevo
30.04.2022 16:30
Kozara
2 : 1
Borac
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
30.04.2022 16:30
Crvena zvezda (RS)
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
30.04.2022 16:30
Proleter
1 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvodina 1928
Perlez
5 : 1
BAK
Bela Crkva
30.04.2022 16:30
Vojvodina 1928
5 : 1
BAK
Naftagas
Elemir
3 : 0
Omladinac FAM
Botoš
30.04.2022 16:30
Naftagas
3 : 0
Omladinac FAM
Begej
Žitište
5 : 4
Sloboda
Novi Kozarci
30.04.2022 16:30
Begej
5 : 4
Sloboda
Cement
Beočin
1 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
30.04.2022 16:30
Cement
1 : 3
Budućnost
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Mladost
Bački Jarak
30.04.2022 16:30
Radnički (NP)
1 : 1
Mladost
Sloga (E)
Erdevik
1 : 1
Jedinstvo
Rumenka
30.04.2022 16:30
Sloga (E)
1 : 1
Jedinstvo
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 2
Sloboda
Donji Tovarnik
30.04.2022 16:30
RFK Novi Sad 1921
3 : 2
Sloboda
Donji Srem
Pećinci
0 : 1
Hajduk
Divoš
30.04.2022 16:30
Donji Srem
0 : 1
Hajduk
Index
Novi Sad
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
30.04.2022 10:00
Index
1 : 0
Radnički (Š)
Veternik
Veternik
1 : 2
Podunavac
Belegiš
30.04.2022 16:30
Veternik
1 : 2
Podunavac
Sloga (T)
Temerin
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
30.04.2022 16:30
Sloga (T)
0 : 0
Dunav
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 2
Senta
Senta
30.04.2022 16:30
ČSK Pivara
3 : 2
Senta
Njegoš
Lovćenac
1 : 4
Mladost (BP)
Bački Petrovac
30.04.2022 16:30
Njegoš
1 : 4
Mladost (BP)
Sloga
Čonoplja
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
30.04.2022 16:30
Sloga
1 : 0
Bačka (P)
Bajša
Bajša
2 : 0
Tavankut
Tavankut
30.04.2022 16:30
Bajša
2 : 0
Tavankut
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 2
OFK Mladost APA
Apatin
30.04.2022 16:30
Krila Krajine
1 : 2
OFK Mladost APA
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 1
Sinđelić
Beograd
30.04.2022 16:30
Poštar Zvezdara
0 : 1
Sinđelić
PKB
Padinska skela
1 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
30.04.2022 16:30
PKB
1 : 0
GSP Polet Dorćol
OFK Mladenovac
Mladenovac
2 : 6
Sremčica
Sremčica
30.04.2022 16:30
OFK Mladenovac
2 : 6
Sremčica
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 3
Torlak
Beograd
30.04.2022 16:30
Crvena zvezda (MML)
1 : 3
Torlak
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Napredak
Medoševac
30.04.2022 16:30
Lokomotiva
2 : 1
Napredak
Tutin
Tutin
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
30.04.2022 16:30
Tutin
1 : 0
Šumadija 1903
Polet
Ratina
2 : 1
Karađorđe
Ribnica
30.04.2022 16:30
Polet
2 : 1
Karađorđe
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Sloboda
Grbice
30.04.2022 16:30
Mokra Gora
3 : 1
Sloboda
Savinac
Visibaba
2 : 6
Polet (LJ)
Ljubić
30.04.2022 16:30
Savinac
2 : 6
Polet (LJ)
Polet (T)
Trbušani
3 : 2
FAP
Priboj
30.04.2022 13:00
Polet (T)
3 : 2
FAP
Zlatar
Nova Varoš
2 : 0
Sevojno
Sevojno
30.04.2022 16:30
Zlatar
2 : 0
Sevojno
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
3 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
30.04.2022 16:30
Strmovo 1968
3 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Ribnica
Mionica
1 : 1
Zadrugar
Lajkovac
30.04.2022 16:30
Ribnica
1 : 1
Zadrugar
Morava
Velika Plana
2 : 1
Rudar 2001
Kostolac
30.04.2022 16:30
Morava
2 : 1
Rudar 2001
Karađorđe
Topola
2 : 0
Sloboda
Lipe
30.04.2022 16:30
Karađorđe
2 : 0
Sloboda
Rudar (S)
Stamnica
1 : 2
Šumadija
Aranđelovac
30.04.2022 13:00
Rudar (S)
1 : 2
Šumadija
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 1
OFK Napredak
Markovac
30.04.2022 16:30
Sloga 33
2 : 1
OFK Napredak
Đerdap
Golubac
8 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
30.04.2022 16:30
Đerdap
8 : 2
Mladi borac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
4 : 1
Mladost (M)
Medoševac
30.04.2022 16:30
Jedinstvo (GM)
4 : 1
Mladost (M)
Car Konstantin
Niš
3 : 0
Delijski Vis
Niš
30.04.2022 16:30
Car Konstantin
3 : 0
Delijski Vis
Morava
Žitkovac
1 : 0
Bukovik
Razanj
30.04.2022 16:30
Morava
1 : 0
Bukovik
Naša krila 1936
Belotinac
7 : 0
Aluminijum
Niš
30.04.2022 16:30
Naša krila 1936
7 : 0
Aluminijum
Pusta Reka
Bojnik
2 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
30.04.2022 16:30
Pusta Reka
2 : 1
SFK Morava
Nebeski Andjeli
Vranje
5 : 0
OFK Alakince
Alakince
30.04.2022 11:00
Nebeski Andjeli
5 : 0
OFK Alakince
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
30.04.2022 16:30
Jablanica
2 : 0
Svetlost
Plantaža
Donje Stopanje
6 : 1
Moravac Orion
Mrštane
30.04.2022 16:30
Plantaža
6 : 1
Moravac Orion
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Morava 1918
Ćuprija
30.04.2022 16:30
Župa
1 : 0
Morava 1918
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 2
SFS Borac
Paraćin
30.04.2022 16:30
Kušiljevo
1 : 2
SFS Borac
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
30.04.2022 16:30
Trstenik PPT
1 : 0
Jedinstvo 1936
Đerdap
Kladovo
3 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
30.04.2022 11:00
Đerdap
3 : 1
OFK Knjaz
Rajko Mitić
Bela Palanka
5 : 3
OFK 019
Zaječar
30.04.2022 15:00
Rajko Mitić
5 : 3
OFK 019
Dunav
Prahovo
2 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
30.04.2022 16:30
Dunav
2 : 0
Tanasko Rajić
Ozren
Sokobanja
3 : 2
Lužnica
Babušnica
30.04.2022 16:30
Ozren
3 : 2
Lužnica
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
OFK Slatina
Bor
30.04.2022 16:30
Balkanski
1 : 0
OFK Slatina
Bor 1919
Bor
0 : 2
Sloga
Kobišnica
30.04.2022 16:30
Bor 1919
0 : 2
Sloga
BSK
Bogovina
1 : 0
Brodoremont
Kladovo
30.04.2022 16:30
BSK
1 : 0
Brodoremont
Radnički (S)
Sombor
1 : 3
Budućnost (P)
Parage
30.04.2022 16:30
Radnički (S)
1 : 3
Budućnost (P)
Bratstvo 2019
Prigrevica
5 : 0
Rusin
Ruski Krstur
30.04.2022 16:30
Bratstvo 2019
5 : 0
Rusin
ŽAK
Sombor
0 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
30.04.2022 16:30
ŽAK
0 : 0
Borac (BG)
Lipar
Lipar
1 : 3
Radnički 1918
Ratkovo
30.04.2022 16:30
Lipar
1 : 3
Radnički 1918
Vojvodina
Tovariševo
1 : 3
Crvenka
Crvenka
30.04.2022 16:30
Vojvodina
1 : 3
Crvenka
Bačka 1923
Đurđevo
3 : 1
OFK Futog
Futog
30.04.2022 17:00
Bačka 1923
3 : 1
OFK Futog
Jedinstvo
Gospođinci
5 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
30.04.2022 17:00
Jedinstvo
5 : 1
Fruškogorski partizan
Fruškogorac
Sremska Kamenica
4 : 1
Borac
Novi Sad
30.04.2022 17:00
Fruškogorac
4 : 1
Borac
Dinamo
Budisava
0 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
30.04.2022 17:00
Dinamo
0 : 1
Šajkaš 1908
TSK
Temerin
3 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
30.04.2022 17:00
TSK
3 : 1
Petrovaradin
Slavija
Novi Sad
3 : 2
Tatra
Kisač
30.04.2022 17:00
Slavija
3 : 2
Tatra
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
30.04.2022 17:00
Crvena Zvezda
1 : 1
Omladinac
ŽSK
Žabalj
6 : 4
Jugović
Kać
30.04.2022 17:00
ŽSK
6 : 4
Jugović
Partizan (G)
Gaj
3 : 1
Dolina
Padina
30.04.2022 17:00
Partizan (G)
3 : 1
Dolina
Vulturul
Grebenac
1 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
30.04.2022 17:00
Vulturul
1 : 2
Budućnost (A)
Partizan (U)
Uljma
2 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
30.04.2022 17:00
Partizan (U)
2 : 0
Stari Tamiš
Jadran
Golubinci
5 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
30.04.2022 16:30
Jadran
5 : 1
Podrinje
Hajduk
Beška
2 : 3
Ljukovo
Ljukovo
30.04.2022 16:30
Hajduk
2 : 3
Ljukovo
Sremac (Deč)
Deč
0 : 1
GFK Sloven
Ruma
30.04.2022 16:30
Sremac (Deč)
0 : 1
GFK Sloven
Sremac (V)
Vojka
2 : 1
Borac (M)
Martinci
30.04.2022 16:30
Sremac (V)
2 : 1
Borac (M)
Železničar
Inđija
3 : 1
Partizan
Vitojevci
30.04.2022 16:30
Železničar
3 : 1
Partizan
Napredak
Popinci
2 : 0
Fruškogorac
Manđelos
30.04.2022 16:30
Napredak
2 : 0
Fruškogorac
Tornjoš
Tornjoš
1 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
30.04.2022 16:30
Tornjoš
1 : 2
OFK Vrbas
Obilić (NK)
Novi Kneževac
1 : 4
Iskra
Kucura
30.04.2022 16:30
Obilić (NK)
1 : 4
Iskra
Budućnost
Savino Selo
1 : 0
Đurđin
Đurđin
30.04.2022 16:30
Budućnost
1 : 0
Đurđin
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Bačka
Mol
30.04.2022 16:30
Srbobran
2 : 0
Bačka
AFK
Ada
3 : 0
Napredak
Nadalj
30.04.2022 16:30
AFK
3 : 0
Napredak
Jadran
Feketić
1 : 4
Sloga
Ostojićevo
30.04.2022 16:30
Jadran
1 : 4
Sloga
Mladost 1948
Donja Livadica
5 : 3
Polet
Trnovče
30.04.2022 16:30
Mladost 1948
5 : 3
Polet
Rudna Glava
Rudna Glava
6 : 1
BSK
Bukovče
30.04.2022 16:30
Rudna Glava
6 : 1
BSK
Poreč
Donji milanovac
4 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
30.04.2022 16:30
Poreč
4 : 0
Radnički (K)
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 2
Mladi borac
Živkovo
30.04.2022 16:30
Sloboda
2 : 2
Mladi borac
BSK
Belanovce
4 : 2
Železničar
Brestovac
30.04.2022 16:30
BSK
4 : 2
Železničar
Radnički 1924
Kočane
11 : 4
Rad
Merošina
30.04.2022 16:30
Radnički 1924
11 : 4
Rad
Taskovići
Taskovići
5 : 0
Moravac
Čečina
30.04.2022 16:30
Taskovići
5 : 0
Moravac
Svrljig
Svrljig
3 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
30.04.2022 16:30
Svrljig
3 : 0
Zemljoradnik
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 2
Toplica
Šarlinac
30.04.2022 16:30
Radnički 1947
3 : 2
Toplica
Radnički 1946
Lubnica
4 : 0
Midžor
Kalna
30.04.2022
Radnički 1946
4 : 0
Midžor
Hajduk
Rujevica
0 : 1
Kosovo
Zvezdan
30.04.2022
Hajduk
0 : 1
Kosovo
Trudbenik
Stalać
1 : 3
Kupci
Kupci
30.04.2022 17:00
Trudbenik
1 : 3
Kupci
Parunovac
Parunovac
0 : 3
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
30.04.2022 17:00
Parunovac
0 : 3
Gornji Stepoš
Mladost (T)
Toljevac
3 : 4
Bošnjane
Bošnjane
30.04.2022 17:00
Mladost (T)
3 : 4
Bošnjane
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
30.04.2022 17:00
Temnić 1924
2 : 0
Jastrebac (VŠ)
Sloga (Ć)
Ćićevac
4 : 2
Sloga (D)
Dašnica
30.04.2022 17:00
Sloga (Ć)
4 : 2
Sloga (D)
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
4 : 3
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
30.04.2022 16:30
Vojvodina (NM)
4 : 3
Mladost (BD)
Napredak
Čestereg
2 : 2
Rusanda
Melenci
30.04.2022 16:30
Napredak
2 : 2
Rusanda
ASK
Aradac
1 : 3
ŽAK
Kikinda
30.04.2022 16:30
ASK
1 : 3
ŽAK
Delija
Mokrin
3 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
30.04.2022 16:30
Delija
3 : 0
Budućnost
Moravac 2015
Krušar
4 : 4
Partizan (M)
Majur
30.04.2022 17:00
Moravac 2015
4 : 4
Partizan (M)
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
1 : 1
Budućnost (M)
Miliva
30.04.2022 17:00
Rudar (SR)
1 : 1
Budućnost (M)
Mladi Borac
Sedlare
3 : 1
Partizan (G)
Glogovac
30.04.2022 17:00
Mladi Borac
3 : 1
Partizan (G)
Napredak
Drenovac
5 : 0
Javor
Sladaja
30.04.2022 17:00
Napredak
5 : 0
Javor
GFK Tabane
Jagodina
1 : 3
Juhor (G)
Glavinci
30.04.2022 17:00
GFK Tabane
1 : 3
Juhor (G)
OFK Juhor 2016
Potočac
5 : 0
Dragocvet
Dragocvet
30.04.2022 17:00
OFK Juhor 2016
5 : 0
Dragocvet
Morava
Kočino Selo
1 : 4
Sloga
Voljavče
30.04.2022 17:00
Morava
1 : 4
Sloga
Zvižd
Kučevo
0 : 1
Sirakovo
Sirakovo
30.04.2022 16:30
Zvižd
0 : 1
Sirakovo
Železničar
Požarevac
7 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
30.04.2022 16:30
Železničar
7 : 1
Žitkovica 2017
Krilaš
Ćovdin
6 : 0
Šapine
Šapine
30.04.2022 16:30
Krilaš
6 : 0
Šapine
Sloboda
Rasnica
1 : 5
Pobeda
Držina
30.04.2022 16:30
Sloboda
1 : 5
Pobeda
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 0
Zadrugar
Krupac
30.04.2022 16:30
Vladimir Durković
3 : 0
Zadrugar
Senjak
Pirot
0 : 3
Dragoš
Pirot
30.04.2022 15:00
Senjak
0 : 3
Dragoš
Beljina
Beljina
0 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
30.04.2022 16:30
Beljina
0 : 3
Dimitrije Tucović
Budućnost (Z)
Zvečka
0 : 1
OFK Budućnost
Dudovica
30.04.2022 14:00
Budućnost (Z)
0 : 1
OFK Budućnost
Turbina
Vreoci
2 : 1
BSK 1926
Baćevac
30.04.2022 16:30
Turbina
2 : 1
BSK 1926
Barajevo
Barajevo
11 : 0
Omladinac
Veliko Polje
30.04.2022 16:30
Barajevo
11 : 0
Omladinac
Pudarci
Pudarci
0 : 3
Boleč
Boleč
30.04.2022 16:30
Pudarci
0 : 3
Boleč
Dunav
Veliko Selo
2 : 0
Beograd Karaburma
Beograd
30.04.2022 16:30
Dunav
2 : 0
Beograd Karaburma
Rakovica
Beograd
0 : 2
Heroj Polet
Jajinci
30.04.2022 10:30
Rakovica
0 : 2
Heroj Polet
Šećeranac Ada
Beograd
0 : 5
Hajduk
Beograd
30.04.2022 18:15
Šećeranac Ada
0 : 5
Hajduk
Milutinac
Zemun
5 : 4
Posavac Tišma
Boljevci
30.04.2022 16:30
Milutinac
5 : 4
Posavac Tišma
Balkan Mirijevo
Beograd
0 : 0
Srem
Jakovo
30.04.2022 16:30
Balkan Mirijevo
0 : 0
Srem
Bratstvo 1975
Erdeč
1 : 2
Slavija
Kragujevac
30.04.2022 16:30
Bratstvo 1975
1 : 2
Slavija
Pobeda 1926
Beloševac
7 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
30.04.2022 16:30
Pobeda 1926
7 : 2
Sloga (D)
Šumadija 1934
Drača
3 : 0
Kolonija
Kragujevac
30.04.2022 16:30
Šumadija 1934
3 : 0
Kolonija
OFK Senjak
Valjevo
5 : 0
ZSK
Valjevo
30.04.2022 16:00
OFK Senjak
5 : 0
ZSK
OFK Brđanac
Valjevo
5 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
30.04.2022 16:00
OFK Brđanac
5 : 0
OFK Jabučje
Radnički 2020
Knez Selo
6 : 0
Radnički 1936
Trupale
30.04.2022 16:30
Radnički 2020
6 : 0
Radnički 1936
Omladinac
Gornji Komren
1 : 1
Morava
Krušce
30.04.2022 16:30
Omladinac
1 : 1
Morava
Crvena zastava
Hum
2 : 4
Čegar 1946
Donji Matejevac
30.04.2022 16:30
Crvena zastava
2 : 4
Čegar 1946
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 7
Sloboda
Gornja Vrežina
30.04.2022 16:30
Stevan Nešticki
2 : 7
Sloboda
Ovčar
Markovica
1 : 2
Prilike
Prilike
30.04.2022 16:00
Ovčar
1 : 2
Prilike
Spartak 1976
Trnava
10 : 0
Voćar
Kotraža
30.04.2022 16:00
Spartak 1976
10 : 0
Voćar
Ibar
Mataruška Banja
4 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
30.04.2022 17:00
Ibar
4 : 0
Jedinstvo 2017
Koštampolje
Delimeđe
2 : 1
Napredak
Gračac
30.04.2022 17:00
Koštampolje
2 : 1
Napredak
Rudar
Baljevac
2 : 1
Mataruge
Mataruge
30.04.2022 17:00
Rudar
2 : 1
Mataruge
Rudar
Brasina
2 : 2
Karađorđe
Mišar
30.04.2022 00:00
Rudar
2 : 2
Karađorđe
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 6
Drina
Badovinci
30.04.2022 00:00
Cer
0 : 6
Drina
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 1
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
30.04.2022 16:00
Mladost (B)
2 : 1
FSU Južna pruga
Mladost (S)
Suvojnica
4 : 1
Pavlovac
Pavlovac
30.04.2022 16:00
Mladost (S)
4 : 1
Pavlovac
Ibar
Leposavić
2 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
30.04.2022 16:00
Ibar
2 : 2
Rudar
Sitnica
Lepina
3 : 2
Gračanica
Gračanica
30.04.2022 16:00
Sitnica
3 : 2
Gračanica
Rajac
Kadina Luka
4 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
30.04.2022 16:00
Rajac
4 : 0
Junior Novo Naselje
Popadić
Popadić
2 : 2
Tešnjar
Valjevo
30.04.2022 11:00
Popadić
2 : 2
Tešnjar
BSK
Bački Brestovac
4 : 0
Graničar
Riđica
30.04.2022 16:30
BSK
4 : 0
Graničar
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 2
Mladost
Kruščić
30.04.2022 16:30
Omladinac (B)
2 : 2
Mladost
OFK Odžaci
Odžaci
8 : 1
Polet
Sivac
30.04.2022 16:30
OFK Odžaci
8 : 1
Polet
Dinamo 1923
Bački Breg
3 : 5
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
30.04.2022 16:30
Dinamo 1923
3 : 5
Aleksa Šantić
Garevina
Garevina
4 : 4
Župski biseri
Lacisled
30.04.2022 17:00
Garevina
4 : 4
Župski biseri
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 0
Vinogradar
Riljac
30.04.2022 17:00
Velika Drenova
3 : 0
Vinogradar
Polet 57
Milutovac
3 : 1
14. Oktobar
Izbenica
30.04.2022 17:00
Polet 57
3 : 1
14. Oktobar
Kamenorezac 76
Dublje
1 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
30.04.2022 17:00
Kamenorezac 76
1 : 1
Ribnik
Omladinac
Ugljarevo
2 : 0
Jezero 2017
Zlatari
30.04.2022 17:00
Omladinac
2 : 0
Jezero 2017
Proleter (M)
Mramorak
7 : 0
Mundial
Pančevo
30.04.2022 17:00
Proleter (M)
7 : 0
Mundial
Crvena Jabuka
Ub
5 : 2
Mladost (V)
Vračević
30.04.2022 16:00
Crvena Jabuka
5 : 2
Mladost (V)
Jedinstvo
Platičevo
2 : 0
PSK Putinci
Putinci
30.04.2022 16:30
Jedinstvo
2 : 0
PSK Putinci
Graničar (O)
Obrež
1 : 1
Fruškogorac
Krčedin
30.04.2022 16:30
Graničar (O)
1 : 1
Fruškogorac
Rudar
Vrdnik
2 : 1
Napredak
Žarkovac
30.04.2022 16:30
Rudar
2 : 1
Napredak
Mladost
Buđanovci
3 : 2
ČSK Čortanovci
Čortanovci
30.04.2022 16:30
Mladost
3 : 2
ČSK Čortanovci
Partizan
Tomaševac
1 : 3
Mladost
Belo Blato
30.04.2022 16:30
Partizan
1 : 3
Mladost
Zadrugar
Lazarevo
2 : 3
MSK
Mihajlovo
30.04.2022 16:30
Zadrugar
2 : 3
MSK
Tamiš
Farkaždin
0 : 4
Radnički 1911
Jaša Tomić
30.04.2022 16:30
Tamiš
0 : 4
Radnički 1911
Radnički (P)
Pertate
6 : 2
Jašunja
Jašunja
30.04.2022 16:30
Radnički (P)
6 : 2
Jašunja
Sinđelić
Lipnica
1 : 5
7. Juli
Bela Crkva
30.04.2022 17:00
Sinđelić
1 : 5
7. Juli
Rojkovac
Obrenovac
2 : 0
Posavina
Stubline
30.04.2022 17:00
Rojkovac
2 : 0
Posavina
Pobednik
Piroman
8 : 0
Munja
Barič
30.04.2022 17:00
Pobednik
8 : 0
Munja
Planinac
Panjevac
1 : 7
Sinđelić
Vojnik
30.04.2022 17:00
Planinac
1 : 7
Sinđelić
Pomoravlje
Ostrikovac
6 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
30.04.2022 17:00
Pomoravlje
6 : 0
15. Avgust 1950
Šumadija
Trešnjevica
1 : 4
Donja Mutnica
Donja Mutnica
30.04.2022 17:00
Šumadija
1 : 4
Donja Mutnica
Sloga
Donje Vidovo
0 : 2
OFK Batinac
Batinac
30.04.2022 17:00
Sloga
0 : 2
OFK Batinac
Dedinje
Beograd
1 : 6
Busije
Zemun
30.04.2022 12:30
Dedinje
1 : 6
Busije
Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 0
13. maj
Zemun
30.04.2022 16:30
Novi Beograd
4 : 0
13. maj
Rekreativo 011
Beograd
1 : 2
Miljakovac
Beograd
30.04.2022 09:00
Rekreativo 011
1 : 2
Miljakovac
Pionir
Besni Fok
0 : 2
Bratstvo
Krnjača
30.04.2022 16:30
Pionir
0 : 2
Bratstvo
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 1
KFK Ravna gora
Zemun
30.04.2022 16:30
Lepušnica
0 : 1
KFK Ravna gora
Resnik
Resnik
1 : 5
Avala 1939
Beli Potok
30.04.2022 16:30
Resnik
1 : 5
Avala 1939
Palilulac
Beograd
1 : 2
Sveti Stefan
Slanci
30.04.2022 16:30
Palilulac
1 : 2
Sveti Stefan
Pinosava
Pinosava
4 : 0
Mladi proleter
Beograd
30.04.2022 15:00
Pinosava
4 : 0
Mladi proleter
Ćava
Grošnica
2 : 1
Jadran
Kragujevac
30.04.2022 16:30
Ćava
2 : 1
Jadran
Mladost (R)
Rašković
1 : 2
BSK
Borač
30.04.2022 16:30
Mladost (R)
1 : 2
BSK
Mladost (P)
Pretoke
2 : 0
Sloga
Zabojnica
30.04.2022 16:30
Mladost (P)
2 : 0
Sloga
Šumadinac
Dragovo
3 : 1
GFK Strelište
Jagodina
30.04.2022 17:00
Šumadinac
3 : 1
GFK Strelište
Trnava
Trnava
8 : 0
Kupinovac
Kupinovac
30.04.2022 17:00
Trnava
8 : 0
Kupinovac
Vinorača
Vinorača
3 : 1
Ursule
Ursule
30.04.2022 17:00
Vinorača
3 : 1
Ursule
Mladost (D)
Dublje
2 : 1
Mladost (K)
Končarevo
30.04.2022 17:00
Mladost (D)
2 : 1
Mladost (K)
Kopljari
Kopljari
6 : 4
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
30.04.2022 16:30
Kopljari
6 : 4
Trešnjevica
Kulpin
Kulpin
3 : 1
Slavija (P)
Pivnice
30.04.2022 17:00
Kulpin
3 : 1
Slavija (P)
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 5
Bačka (D)
Despotovo
30.04.2022 17:00
Bački Hajduk
1 : 5
Bačka (D)
Orlovi
Bačka Palanka
2 : 0
Mladost
Mali Bač
30.04.2022 17:00
Orlovi
2 : 0
Mladost
Tvrđava
Bač
0 : 2
Soko
Nova Gajdobra
30.04.2022 17:00
Tvrđava
0 : 2
Soko
Borac
Vizić
1 : 1
Maglić
Bački Maglić
30.04.2022 17:00
Borac
1 : 1
Maglić
Slavija (B)
Bođani
0 : 6
Krivanj
Selenča
30.04.2022 17:00
Slavija (B)
0 : 6
Krivanj
Apolon 2018
Kovači
3 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
30.04.2022 17:00
Apolon 2018
3 : 2
Kraljevo Hajduk
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 2
Popovići Vrnjci
Vrnjci
30.04.2022 17:00
Jedinstvo (G)
1 : 2
Popovići Vrnjci
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
0 : 4
Jevremovac
Jevremovac
30.04.2022 14:00
OFK Letnjikovac 1983
0 : 4
Jevremovac
Novoselac
Novo Selo
1 : 0
Mramor
Mramor
30.04.2022 16:30
Novoselac
1 : 0
Mramor
Real Niš
Niš
2 : 5
Standard 2021
Čamurlija
30.04.2022 16:30
Real Niš
2 : 5
Standard 2021
Vrtište
Vrtište
1 : 0
Supovac
Supovac
30.04.2022 16:30
Vrtište
1 : 0
Supovac
Mladost
Donji Komren
4 : 3
Jasenovik 2018
Jasenovik
30.04.2022 16:30
Mladost
4 : 3
Jasenovik 2018
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
4 : 0
Proleter
Međa
30.04.2022 16:30
Jedinstvo (NB)
4 : 0
Proleter
Tigrovi Mija Gold
Preljina
2 : 0
Vujan
Prislonica
30.04.2022 16:00
Tigrovi Mija Gold
2 : 0
Vujan
Mršinci
Mršinci
1 : 2
Čačak 94
Čačak
30.04.2022
Mršinci
1 : 2
Čačak 94
Polet (V)
Voluja
0 : 1
Stig 1955
Beranje
30.04.2022 16:30
Polet (V)
0 : 1
Stig 1955
Jasenovac
Krepoljin
1 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
30.04.2022 16:30
Jasenovac
1 : 1
Mlava (ML)
Trgovački
Petrovac na Mlavi
5 : 3
Jedinstvo (S)
Smoljinac
30.04.2022 16:30
Trgovački
5 : 3
Jedinstvo (S)
Bata Bulić
Bistrica
0 : 2
Napredak (S)
Simićevo
30.04.2022 16:30
Bata Bulić
0 : 2
Napredak (S)
Budućnost
Veliki Jovanovac
0 : 4
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
30.04.2022 11:00
Budućnost
0 : 4
Sloga
Padež
Petrovac
0 : 7
Mladost (MS)
Mali Suvodol
30.04.2022 16:30
Padež
0 : 7
Mladost (MS)
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 1
Fruška Gora
Ruma
30.04.2022 16:30
LSK Laćarak
3 : 1
Fruška Gora
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
30.04.2022 16:30
OFK Bikić
1 : 2
Graničar (K)
BSK
Bešenovo
3 : 3
Graničar (A)
Adaševci
30.04.2022 16:30
BSK
3 : 3
Graničar (A)
Koprijan
Gradište
0 : 3
Lepaja 2018
Lepaja
30.04.2022 17:00
Koprijan
0 : 3
Lepaja 2018
Balajnac 2019
Balajnac
0 : 1
Omladinac 1977
Arbanasce
30.04.2022 17:00
Balajnac 2019
0 : 1
Omladinac 1977
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
2 : 1
Arbanasce
Arbanasce
30.04.2022 17:00
Jugovići 1976
2 : 1
Arbanasce
Dobrič 1974
Brest
1 : 2
Sloga 1980
Jovanovac
30.04.2022 14:00
Dobrič 1974
1 : 2
Sloga 1980
Vinogradar
Hajdukovo
5 : 1
Palić
Palić
30.04.2022 16:30
Vinogradar
5 : 1
Palić
SFU Graničar 024
Kelebija
0 : 5
Čantavir
Čantavir
30.04.2022 16:30
SFU Graničar 024
0 : 5
Čantavir
Banat (D)
Dupljaja
2 : 3
Banat (I)
Ilandža
30.04.2022 17:00
Banat (D)
2 : 3
Banat (I)
Graničar
Miletićevo
2 : 1
Omladinac
Zagajica
30.04.2022 17:00
Graničar
2 : 1
Omladinac
Sloga (M)
Margita
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
30.04.2022 17:00
Sloga (M)
2 : 0
Dunav
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 0
Partizan
Kajtasovo
30.04.2022 17:00
Karaš (K)
4 : 0
Partizan
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 2
Polet
Izbište
30.04.2022 17:00
Borac (VS)
4 : 2
Polet
Ratar
Kruščica
1 : 0
Ševac
Kusić
30.04.2022 17:00
Ratar
1 : 0
Ševac
10. februar
Šajinovac
1 : 4
Marina Kutina
Marina Kutina
30.04.2022 16:30
10. februar
1 : 4
Marina Kutina
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
1 : 1
Tomislavci
Tomislavci
30.04.2022
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
1 : 1
Tomislavci
OFK Sikole
Sikole
3 : 1
Krivelj
Krivelj
30.04.2022 16:30
OFK Sikole
3 : 1
Krivelj
Omladinac
Vajuga
2 : 2
Kladušnica
Kladušnica
30.04.2022 16:30
Omladinac
2 : 2
Kladušnica
Koča Anđelković
Tekija
1 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
30.04.2022 16:30
Koča Anđelković
1 : 1
Lokomotiva
Rekreativo
Zabrežje
2 : 2
Proleter
Jasenak
30.04.2022 17:00
Rekreativo
2 : 2
Proleter
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 5
Rušanj
Rušanj
30.04.2022 16:30
Veliki Borak
2 : 5
Rušanj
Mladost 1981
Štulac
2 : 2
Sloga Obrva
Obrva
30.04.2022 17:00
Mladost 1981
2 : 2
Sloga Obrva
Milakovac 2018
Milakovac
3 : 0
Morava (S)
Sirča
30.04.2022 17:00
Milakovac 2018
3 : 0
Morava (S)
Bogutovačka Banja
Bogutovac
4 : 0
Biljanovac
Biljanovac
30.04.2022 12:00
Bogutovačka Banja
4 : 0
Biljanovac
Mladost (MD)
Mala Drenova
2 : 3
OFK Orašje 1960
Orašje
30.04.2022 17:00
Mladost (MD)
2 : 3
OFK Orašje 1960
Jedinstvo
Kraljevci
1 : 4
Fruškogorac
Mali Radinci
30.04.2022 16:30
Jedinstvo
1 : 4
Fruškogorac
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
30.04.2022 16:30
Donji Petrovci
2 : 3
Hrtkovci
Borac
Stejanovci
1 : 5
Polet
Nikinci
30.04.2022 16:30
Borac
1 : 5
Polet
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
3 : 1
Sport
Bezdan
30.04.2022 16:30
Jedinstvo Lemeš
3 : 1
Sport
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
2 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
30.04.2022 17:00
Jedinstvo
2 : 0
Dražmirovac
Dobra Voda
Dobra Voda
0 : 7
Mladost
Bukovče
30.04.2022 17:00
Dobra Voda
0 : 7
Mladost
Mladi borac
Županjac
0 : 1
Sloga
Lukavica
30.04.2022 16:30
Mladi borac
0 : 1
Sloga
Mladost
Čibutkovica
0 : 2
Petka
Petka
30.04.2022 16:30
Mladost
0 : 2
Petka
OFK Borac
Arapovac
30.04.2022
16:30
Strmovo
Strmovo
30.04.2022 16:30
OFK Borac
:
Strmovo
Mladi radnik
Junkovac
2 : 0
Šumadinac
Kruševica
30.04.2022 16:30
Mladi radnik
2 : 0
Šumadinac
Moravac
Guberevac
1 : 1
Napredak
Bogojevce
30.04.2022 16:30
Moravac
1 : 1
Napredak
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 3
Mladost (DB)
Donji Bunibrod
30.04.2022 16:30
Gornje Sinkovce
1 : 3
Mladost (DB)
ŠFU Derbi 2016
Vlase
0 : 3
Atletiko
Donja Jajina
30.04.2022 16:30
ŠFU Derbi 2016
0 : 3
Atletiko
Laznica
Laznica
2 : 1
Vrelo
Milanovac
30.04.2022 16:30
Laznica
2 : 1
Vrelo
Selište
Selište
1 : 2
Homoljac
Žagubica
30.04.2022 16:30
Selište
1 : 2
Homoljac
Borac (V)
Vukovac
3 : 1
Sloga (J)
Jošanica
30.04.2022 16:30
Borac (V)
3 : 1
Sloga (J)
Napredak
Toponica
4 : 0
Radnik
Salakovac
30.04.2022 16:00
Napredak
4 : 0
Radnik
Crni Vitez
Kalište
1 : 2
BSK 1924
Boževac
30.04.2022 16:00
Crni Vitez
1 : 2
BSK 1924
Solunac
Banatski Sokolac
5 : 2
Mladost
Velika Greda
30.04.2022 17:00
Solunac
5 : 2
Mladost
Vojvodina
Seleuš
2 : 2
Janošik
Janošik
30.04.2022 17:00
Vojvodina
2 : 2
Janošik
Naša Krajina
Kupinik
6 : 4
Vladimirovac
Vladimirovac
30.04.2022 17:00
Naša Krajina
6 : 4
Vladimirovac
Budućnost MI
Donja Trnava
0 : 4
Maskar
Maskar
30.04.2022 16:30
Budućnost MI
0 : 4
Maskar
Šumadinac
Šume
2 : 1
Krćevac 04
Krćevac
30.04.2022 16:30
Šumadinac
2 : 1
Krćevac 04
Planinac
Ležimir
0 : 2
Sparta
Grgurevci
30.04.2022 17:00
Planinac
0 : 2
Sparta
Sloga
Čalma
3 : 0
Napredak 2021
Šuljam
30.04.2022 17:00
Sloga
3 : 0
Napredak 2021
Srem
Sremska Mitrovica
9 : 4
Sloboda
Šašinci
30.04.2022 17:00
Srem
9 : 4
Sloboda
Jelen
Jelenča
5 : 0
Varna
Varna
30.04.2022 17:00
Jelen
5 : 0
Varna
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
6 : 2
Metaloplastika 2006
Šabac
30.04.2022 17:00
Roma - Odžino selo
6 : 2
Metaloplastika 2006
Sopot
Požarevac
3 : 6
Napredak
Poljana
30.04.2022 16:30
Sopot
3 : 6
Napredak
Morava 1932
Prugovo
2 : 0
Moravac 1933
Dragovac
30.04.2022 16:30
Morava 1932
2 : 0
Moravac 1933
Mip Majdan
Požarevac
3 : 0
Margum
Dubravica
30.04.2022 16:30
Mip Majdan
3 : 0
Margum
Rudar 1947
Stamnica
3 : 4
Vukan
Ždrelo
30.04.2022 16:30
Rudar 1947
3 : 4
Vukan
Burovac
Burovac
1 : 0
Melnica
Melnica
30.04.2022 16:30
Burovac
1 : 0
Melnica
Sloga
Burovac
3 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
30.04.2022 16:30
Sloga
3 : 0
Udarnik 2015
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 5
Napredak
Trnovče
30.04.2022 16:30
Petar Dobrnjac
3 : 5
Napredak
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 0
BSK
Bošnjak
30.04.2022 16:30
Jedinstvo
3 : 0
BSK
Radnik
Pankovo
1 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
30.04.2022 16:30
Radnik
1 : 1
Sloga 1952
Radnički
Knežica
4 : 5
Zabrđe 1936
Zabrđe
30.04.2022 16:30
Radnički
4 : 5
Zabrđe 1936
Paskovac
Paskovac
2 : 0
Gradilište
Loznica
30.04.2022 16:30
Paskovac
2 : 0
Gradilište
Brezovac
Brezovac
1 : 3
Vrbica
Arandjelovac
30.04.2022 16:00
Brezovac
1 : 3
Vrbica
OFK Mladost
Begaljica
3 : 2
Umčari
Umčari
30.04.2022 16:30
OFK Mladost
3 : 2
Umčari
Mladost
Porodin
2 : 0
BSK
Brzohode
30.04.2022 16:30
Mladost
2 : 0
BSK
Sinđelić
Grabovac
5 : 0
Napredak
Zlatovo
30.04.2022 17:00
Sinđelić
5 : 0
Napredak
Napredak (U)
Uzveće
0 : 6
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
30.04.2022 17:00
Napredak (U)
0 : 6
OFK Napredak 1933
SFK Glogovac
Glogovac
1 : 2
Morava
Rajkinac
30.04.2022 17:00
SFK Glogovac
1 : 2
Morava
Radnik
Bijeljina
0 : 0
Posušje
Posušje
30.04.2022 15:00
Radnik
0 : 0
Posušje
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Sloboda
Tuzla
30.04.2022 16:30
Rudar Prijedor
1 : 0
Sloboda
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
30.04.2022 19:00
Tuzla City
0 : 0
Željezničar
Borac
Banja Luka
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
30.04.2022 17:00
Borac
1 : 0
Sarajevo
Drina
Zvornik
4 : 0
Borac
Kozarska Dubica
30.04.2022 16:30
Drina
4 : 0
Borac
Podrinje
Janja
0 : 1
Budućnost
Pilica
30.04.2022 16:30
Podrinje
0 : 1
Budućnost
Ljubić
Prnjavor
2 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
30.04.2022 16:30
Ljubić
2 : 3
Slavija
Sutjeska
Foča
5 : 1
Kozara
Gradiška
30.04.2022 16:30
Sutjeska
5 : 1
Kozara
Sloga
Doboj
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
30.04.2022 16:30
Sloga
1 : 1
Krupa
Omarska
Omarska
0 : 0
Tekstilac
Derventa
30.04.2022 16:30
Omarska
0 : 0
Tekstilac
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 0
Sloboda
Novi Grad
30.04.2022 16:30
Zvijezda 09
1 : 0
Sloboda
Zvijezda
Gradačac
1 : 1
Orašje
Orašje
30.04.2022 17:00
Zvijezda
1 : 1
Orašje
Igman
Konjic
2 : 0
Jedinstvo
Bihać
30.04.2022 17:00
Igman
2 : 0
Jedinstvo
Rudar
Kakanj
2 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
30.04.2022 17:00
Rudar
2 : 1
Tomislav
Simm Bau
Kosova
2 : 0
Radnik
Hadžići
30.04.2022 17:00
Simm Bau
2 : 0
Radnik
Budućnost
Banovići
1 : 1
TOŠK
Tešanj
30.04.2022 17:00
Budućnost
1 : 1
TOŠK
Bratstvo
Gračanica
3 : 1
Gradina
Srebrenik
30.04.2022 17:00
Bratstvo
3 : 1
Gradina
GOŠK
Gabela
1 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
30.04.2022 17:00
GOŠK
1 : 1
Mladost
Travnik
Travnik
3 : 1
Goražde
Goražde
30.04.2022 17:00
Travnik
3 : 1
Goražde
Budućnost
Podgorica
1 : 2
Dečić
Tuzi
30.04.2022 19:00
Budućnost
1 : 2
Dečić
Iskra
Danilovgrad
0 : 3
Sutjeska
Nikšić
30.04.2022 18:00
Iskra
0 : 3
Sutjeska
Rudar
Pljevlja
1 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
30.04.2022 16:00
Rudar
1 : 0
OFK Petrovac
Jezero
Plav
1 : 2
Mornar
Bar
30.04.2022 16:00
Jezero
1 : 2
Mornar
Zeta
Golubovci
1 : 0
Podgorica
Podgorica
30.04.2022 17:00
Zeta
1 : 0
Podgorica
Aston Villa
Birmingem
2 : 0
Norwich City
Norwich
30.04.2022 16:00
Aston Villa
2 : 0
Norwich City
Leeds United
Leeds
0 : 4
Manchester City
Manchester
30.04.2022 18:30
Leeds United
0 : 4
Manchester City
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
0 : 1
Liverpool
Liverpool
30.04.2022 13:30
Newcastle United
0 : 1
Liverpool
Southampton
Southampton
1 : 2
Crystal Palace
London
30.04.2022 16:00
Southampton
1 : 2
Crystal Palace
Watford
Watford
1 : 2
Burnley
Burnley
30.04.2022 16:00
Watford
1 : 2
Burnley
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
0 : 3
Brighton & Hove Albion
Brighton
30.04.2022 16:00
Wolverhampton Wanderers
0 : 3
Brighton & Hove Albion
Middlesbrough
Middlesbrough
3 : 1
Stoke City
Stoke-on-Trent
30.04.2022 16:00
Middlesbrough
3 : 1
Stoke City
Barnsley
Barnsley
1 : 3
Preston North End
Preston
30.04.2022 13:30
Barnsley
1 : 3
Preston North End
Cardiff City
Cardiff
1 : 1
Birmingham City
Birmingham
30.04.2022 16:00
Cardiff City
1 : 1
Birmingham City
Nottingham Forest
Nottingham
5 : 1
Swansea City
Swansea
30.04.2022 16:00
Nottingham Forest
5 : 1
Swansea City
Coventry City
Coventry
1 : 2
Huddersfield Town
Huddersfield
30.04.2022 16:00
Coventry City
1 : 2
Huddersfield Town
Bristol City
Bristol
5 : 0
Hull City
Hull
30.04.2022 16:00
Bristol City
5 : 0
Hull City
Reading
Reading
0 : 1
West Bromwich Albion
West Bromwich
30.04.2022 16:00
Reading
0 : 1
West Bromwich Albion
Blackpool
Blackpool
0 : 2
Derby County
Derby
30.04.2022 16:00
Blackpool
0 : 2
Derby County
Millwall
London
3 : 0
Peterborough United
Peterborough
30.04.2022 16:00
Millwall
3 : 0
Peterborough United
Blackburn Rovers
Blackburn
0 : 3
AFC Bournemouth
Bournemouth
30.04.2022 16:00
Blackburn Rovers
0 : 3
AFC Bournemouth
Alaves
Vitoria-Gasteiz
2 : 1
Villarreal
Villarreal
30.04.2022 14:00
Alaves
2 : 1
Villarreal
Athletic Bilbao
Bilbao
2 : 0
Atletico Madrid
Madrid
30.04.2022 21:00
Athletic Bilbao
2 : 0
Atletico Madrid
Real Madrid
Madrid
4 : 0
Espanyol
Barcelona
30.04.2022 16:15
Real Madrid
4 : 0
Espanyol
Valencia
Valencia
1 : 1
Levante
Valencia
30.04.2022 18:30
Valencia
1 : 1
Levante
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 4
Bochum
Bochum
30.04.2022 15:30
Borussia Dortmund
3 : 4
Bochum
Stuttgart
Stuttgart
1 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
30.04.2022 15:30
Stuttgart
1 : 1
Wolfsburg
Hoffenheim
Sinsheim
3 : 4
Freiburg
Freiburg im Breisgau
30.04.2022 18:30
Hoffenheim
3 : 4
Freiburg
Mainz 05
Mainz
3 : 1
Bayern
München
30.04.2022 15:30
Mainz 05
3 : 1
Bayern
Augsburg
Augsburg
1 : 4
Köln
Köln
30.04.2022 15:30
Augsburg
1 : 4
Köln
Arminia
Bielefeld
1 : 1
Hertha BSC
Berlin
30.04.2022 15:30
Arminia
1 : 1
Hertha BSC
Cagliari
Cagliari
1 : 2
Hellas Verona
Verona
30.04.2022 15:00
Cagliari
1 : 2
Hellas Verona
Napoli
Napoli
6 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
30.04.2022 15:00
Napoli
6 : 1
Sassuolo
Sampdoria
Genova
1 : 0
Genoa
Genova
30.04.2022 18:00
Sampdoria
1 : 0
Genoa
Spezia
La Spezia
3 : 4
Lazio
Roma
30.04.2022 20:45
Spezia
3 : 4
Lazio
Lens
Lens
2 : 2
Nantes
Nantes
30.04.2022 17:00
Lens
2 : 2
Nantes
Rennes
Rennes
2 : 0
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
30.04.2022 21:00
Rennes
2 : 0
Saint-Étienne
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Mladost
Lučani
30.04.2022 18:30
Kolubara
3 : 0
Mladost
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
30.04.2022 16:00
Novi Pazar
2 : 1
Radnički 1923
Crvena zvezda
Beograd
4 : 3
Sloga
Zemun
30.04.2022 20:00
Crvena zvezda
4 : 3
Sloga
Požarevac
Požarevac
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
30.04.2022 17:00
Požarevac
0 : 3
Vojvodina
TSC
Kanjiža
7 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
30.04.2022 16:30
TSC
7 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Jedinstvo 2014
Pirot
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
30.04.2022 17:00
Jedinstvo 2014
0 : 2
Kolubara
Napredak Junior 2018
Kruševac
5 : 1
Mačva
Šabac
30.04.2022 17:00
Napredak Junior 2018
5 : 1
Mačva
Spartak DOO
Subotica
12 : 0
Levač
Rekovac
30.04.2022 16:30
Spartak DOO
12 : 0
Levač
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
4 : 3
Zemun
Zemun
30.04.2022 17:00
ŽGFK Lavice Dubočica
4 : 3
Zemun
Loznica
Loznica
21 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
30.04.2022 14:00
Loznica
21 : 0
Jedinstvo Putevi
Voša AS
Novi Sad
1 : 5
Banat
Vršac
30.04.2022 16:00
Voša AS
1 : 5
Banat
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 6
Radnički 2012
Niš
30.04.2022 12:30
Knjaževac 2015
0 : 6
Radnički 2012
Kolibri
Kuršumlija
7 : 0
Vučice
Vučje
30.04.2022 11:00
Kolibri
7 : 0
Vučice
Desetka
Obrenovac
0 : 3
Rad
Beograd
30.04.2022 17:00
Desetka
0 : 3
Rad
TSC
Bačka Topola
2 : 4
Voždovac
Beograd
30.04.2022 13:00
TSC
2 : 4
Voždovac
Rad
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
30.04.2022 11:00
Rad
1 : 0
OFK Beograd
Zemun
Zemun
0 : 4
Brodarac
Novi Beograd
30.04.2022 13:30
Zemun
0 : 4
Brodarac
IMT
Beograd
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
30.04.2022 12:00
IMT
0 : 1
Radnički 1923
Čukarički
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
30.04.2022 12:30
Čukarički
1 : 2
Partizan
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
30.04.2022 18:00
Crvena zvezda
3 : 1
Vojvodina
RFK Grafičar
Beograd
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
30.04.2022 12:00
RFK Grafičar
2 : 0
Spartak ŽK
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 2
GFK Sloboda
Užice
30.04.2022 13:30
Šumadija 1903
2 : 2
GFK Sloboda
Novi Pazar
Novi Pazar
8 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
30.04.2022 13:30
Novi Pazar
8 : 1
Mladi radnik 1926
Borac 1926
Čačak
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
30.04.2022 13:30
Borac 1926
1 : 0
Mladost (L)
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Zlatibor
Čajetina
30.04.2022 13:30
Sloga (P)
2 : 0
Zlatibor
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
6 : 1
Radnički (V)
Valjevo
30.04.2022 13:30
Metalac (GM)
6 : 1
Radnički (V)
Loznica
Loznica
2 : 1
Jedinstvo
Ub
30.04.2022 13:30
Loznica
2 : 1
Jedinstvo
Kopernikus Želežničar
Niš
2 : 0
Timok 1919
Zaječar
30.04.2022
Kopernikus Želežničar
2 : 0
Timok 1919
Ada
Beograd
8 : 2
Zvezdara
Beograd
30.04.2022 10:00
Ada
8 : 2
Zvezdara
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 2
Brodarac 2
Beograd
30.04.2022 12:30
OFK Žarkovo
0 : 2
Brodarac 2
IMT 2
Beograd
4 : 1
Studentski Grad
Beograd
30.04.2022 15:00
IMT 2
4 : 1
Studentski Grad
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
Internacional
Beograd
30.04.2022 09:30
Kolubara
2 : 2
Internacional
Napredak
Markovac
7 : 0
Borac 1932
Ralja
30.04.2022 11:00
Napredak
7 : 0
Borac 1932
Crnokosa
Kosjerić
2 : 0
Karađorđe
Ribnica
30.04.2022 11:00
Crnokosa
2 : 0
Karađorđe
Prva Iskra
Barič
2 : 5
Radnički
Obrenovac
30.04.2022 11:00
Prva Iskra
2 : 5
Radnički
BSK 1925
Beograd
30.04.2022
11:00
OFK Beograd
Beograd
30.04.2022 11:00
BSK 1925
:
OFK Beograd
Dunav (VS)
Veliko Selo
0 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
30.04.2022 11:00
Dunav (VS)
0 : 3
Siti Sport Klub
DIF
Beograd
4 : 1
Budućnost
Dobanovci
30.04.2022 11:00
DIF
4 : 1
Budućnost
Rojkovac
Obrenovac
3 : 0
Beograd Karaburma
Beograd
30.04.2022 11:00
Rojkovac
3 : 0
Beograd Karaburma
OFK Balkan
Beograd
1 : 1
GSP Polet
Beograd
30.04.2022 11:00
OFK Balkan
1 : 1
GSP Polet
Kabel
Novi Sad
30.04.2022
Bačka
Đurđevo
30.04.2022
Kabel
:
Bačka
Proleter
Novi Sad
30.04.2022
Borac
Novi Sad