Bečejci se pobedom oprostili od navijača
28.11.2021 V. Jankov

Dejan Jovanović (5) postigao je dva gola - foto: V. Jankov

Momci sa Tise pobedom su se oprostili od navijača, ali su i ovoga puta imali peh da im se već u osmom minutu povredio Marko Živkucin i preostale dve utakmice, u Novom Pazaru i Loznici, trener Igor Šošo, pored kapitena Koraća i Arđeljana, neće moći da računa ni na njega. Nije to sputalo Bečejce da uknjiže petu pobedu u sezoni, a što konačan rezultat nije bio ubedljiviji „krivac“ je golman Zemunaca Aleksa Velimirović, koji je odbranio 16 šuteva, od kojih 12 u prvom poluvremenu.

Pošto u uvodnom delu utakmice, posle dva šuta, lopta nije ušla u mrežu, Srđan Golub je podesio nišanske sprave i, čak, četiri puta zaresao mrežu, čime je podsetio na minulu drugoligašku sezonu u kojoj je bio prvi „snajperista“. Dejan Jovanović postigao dva gola, od kojih je prvi u stilu pravog majstora u solo prodoru obišao i golmana. Iako rovit, Marko Novaković se petu utakmicu zaredom upisao u listu stralaca. Pored strelaca, i ostali su dali doprinos još jednom slavlju, a golam Sava Vadaski je kapitulirao posle kontranapada Zemunaca, koji je materijalizovao Miloš Mandić.

Bečej 2003 - Zemun Samo pravo 7:1 (3:0)

Bečej: Sportska dvorana OSC „Đorđe Predin Badža“. Gledalaca: 200. Sudije: Bojan Graovac (Ruma) 8, Srđan Mihajlović (Beograd) 8. Strelci: 1:0 Golub u 9,2:0 Golub u9,3:0 Jovanović u19,4:0 Goluv u 24, 5:0 Novakoviću 24, 6:0 Golub u 27,6:1M. Mandić u 28, 7:1 Jovanović u 40. minutu. Nagomilavanje prekršaja: Bečej 2 (0+2), Zemun samo pravo 9 (5+4). Igrač utakmice: Srđan Golub (Bečej 2003).

Bečej 2003: VADASKI (9 odbrana) 7,5, JOVANOVIĆ 8, STANOJEVIĆ 7,5, BODONJI 7,5, GOLUB 9, Andrić -, Živkucin 7, Živić 7,5,  Novaković 7,5, Ćulum 7.

Zemun Samo pravo: VRLIMIROVIĆ  (16 odbrana) 7,5, UROŠEVIĆ 6,5, NEM. JELIĆ 6, TODOROVIĆ 6, MILENOVIĆ 6, A. Mabdić 6, Nik. Jelić 6, Đurišić 6, Kovović 6, Drča 6, M. Mandić 6.