02.04
14:00
Radnički 1923
Vojvodina
3
2
|
02.04.2022 14:00 | Radnički 1923 | 3 : 2 | Vojvodina | |||||
02.04
16:15
Radnički (N)
Crvena zvezda
1
5
|
02.04.2022 16:15 | Radnički (N) | 1 : 5 | Crvena zvezda | |||||
02.04
18:30
Metalac
Spartak ŽK
2
0
|
02.04.2022 18:30 | Metalac | 2 : 0 | Spartak ŽK | |||||
02.04
14:00
Partizan
TSC
2
0
|
02.04.2022 14:00 | Partizan | 2 : 0 | TSC |
02.04
16:00
Loznica
Radnički (SM)
1
2
|
02.04.2022 16:00 | Loznica | 1 : 2 | Radnički (SM) | |||||
02.04
16:00
Kabel
Rad
0
3
|
02.04.2022 16:00 | Kabel | 0 : 3 | Rad | |||||
02.04
16:00
Železničar
Javor Matis
1
3
|
02.04.2022 16:00 | Železničar | 1 : 3 | Javor Matis | |||||
02.04
16:00
Budućnost
Inđija
0
1
|
02.04.2022 16:00 | Budućnost | 0 : 1 | Inđija | |||||
02.04
16:00
Mladost GAT
OFK Žarkovo
2
0
|
02.04.2022 16:00 | Mladost GAT | 2 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
02.04
16:00
Timok 1919
RFK Grafičar
1
0
|
02.04.2022 16:00 | Timok 1919 | 1 : 0 | RFK Grafičar | |||||
02.04
16:00
Zlatibor
OFK Bačka
0
0
|
02.04.2022 16:00 | Zlatibor | 0 : 0 | OFK Bačka |
02.04
16:00
OFK Bečej 1918
Borac (S)
1
0
|
02.04.2022 16:00 | OFK Bečej 1918 | 1 : 0 | Borac (S) | |||||
02.04
16:00
OFK Stari Grad
Omladinac
2
2
|
02.04.2022 16:00 | OFK Stari Grad | 2 : 2 | Omladinac | |||||
02.04
16:00
Dinamo 1945
1. Maj Ruma
2
2
|
02.04.2022 16:00 | Dinamo 1945 | 2 : 2 | 1. Maj Ruma | |||||
02.04
16:00
Radnički (Zr)
Tekstilac
2
0
|
02.04.2022 16:00 | Radnički (Zr) | 2 : 0 | Tekstilac | |||||
02.04
16:00
OFK Vršac
Feniks 1995
1
0
|
02.04.2022 16:00 | OFK Vršac | 1 : 0 | Feniks 1995 |
02.04
15:30
Sloga (P)
Sloga (BB)
2
0
|
02.04.2022 15:30 | Sloga (P) | 2 : 0 | Sloga (BB) | |||||
02.04
15:30
Trepča
Sušica
2
3
|
02.04.2022 15:30 | Trepča | 2 : 3 | Sušica | |||||
02.04
15:30
Borac 1926
Takovo
1
1
|
02.04.2022 15:30 | Borac 1926 | 1 : 1 | Takovo | |||||
02.04
15:30
Mladi radnik 1926
GFK Sloboda
0
5
|
02.04.2022 15:30 | Mladi radnik 1926 | 0 : 5 | GFK Sloboda | |||||
02.04
15:30
Real
Budućnost (A)
1
2
|
02.04.2022 15:30 | Real | 1 : 2 | Budućnost (A) | |||||
02.04
15:30
Sloga (K)
Rađevac
3
1
|
02.04.2022 15:30 | Sloga (K) | 3 : 1 | Rađevac | |||||
02.04
15:30
Smederevo 1924
Jedinstvo
2
2
|
02.04.2022 15:30 | Smederevo 1924 | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
02.04
15:30
Mačva 1929
RSK
2
0
|
02.04.2022 15:30 | Mačva 1929 | 2 : 0 | RSK |
02.04
16:00
Radnički (O)
Ušće Novi Beograd
1
0
|
02.04.2022 16:00 | Radnički (O) | 1 : 0 | Ušće Novi Beograd | |||||
02.04
16:00
BSK Borča
Leštane
1
0
|
02.04.2022 16:00 | BSK Borča | 1 : 0 | Leštane | |||||
02.04
16:00
Zemun
Jedinstvo
2
0
|
02.04.2022 16:00 | Zemun | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
02.04
11:00
Borac
Radnički (NB)
0
1
|
02.04.2022 11:00 | Borac | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
02.04
16:00
OFK Beograd
Prva iskra
2
0
|
02.04.2022 16:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Prva iskra | |||||
02.04
11:00
TEK Sloga
Teleoptik
1
0
|
02.04.2022 11:00 | TEK Sloga | 1 : 0 | Teleoptik |
02.04
16:00
Meševo
Budućnost (P)
1
1
|
02.04.2022 16:00 | Meševo | 1 : 1 | Budućnost (P) | |||||
02.04
16:00
Pčinja
GFK Dubočica
3
2
|
02.04.2022 16:00 | Pčinja | 3 : 2 | GFK Dubočica | |||||
02.04
16:00
Radnički (P)
Timočanin
5
0
|
02.04.2022 16:00 | Radnički (P) | 5 : 0 | Timočanin | |||||
02.04
16:00
Sloga (L)
Jedinstvo (P)
2
2
|
02.04.2022 16:00 | Sloga (L) | 2 : 2 | Jedinstvo (P) |
02.04
16:00
BAK
Omladinac FAM
2
1
|
02.04.2022 16:00 | BAK | 2 : 1 | Omladinac FAM | |||||
02.04
16:00
Crvena zvezda (VS)
Sloboda
1
0
|
02.04.2022 16:00 | Crvena zvezda (VS) | 1 : 0 | Sloboda | |||||
02.04
16:00
Sloga
Begej
1
3
|
02.04.2022 16:00 | Sloga | 1 : 3 | Begej | |||||
02.04
16:00
Jedinstvo (BK)
Naftagas
0
2
|
02.04.2022 16:00 | Jedinstvo (BK) | 0 : 2 | Naftagas | |||||
02.04
16:00
Kozara
Mladost
2
1
|
02.04.2022 16:00 | Kozara | 2 : 1 | Mladost |
02.04
16:00
Budućnost
Radnički (Š)
0
0
|
02.04.2022 16:00 | Budućnost | 0 : 0 | Radnički (Š) | |||||
02.04
16:00
Hajduk
Podunavac
0
0
|
02.04.2022 16:00 | Hajduk | 0 : 0 | Podunavac | |||||
02.04
16:00
Sloboda
Dunav
1
1
|
02.04.2022 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | Dunav | |||||
02.04
16:00
Mladost
Veternik
0
1
|
02.04.2022 16:00 | Mladost | 0 : 1 | Veternik | |||||
02.04
16:00
Cement
Index
1
0
|
02.04.2022 16:00 | Cement | 1 : 0 | Index | |||||
02.04
16:00
Radnički (NP)
Donji Srem 2015
1
0
|
02.04.2022 16:00 | Radnički (NP) | 1 : 0 | Donji Srem 2015 | |||||
02.04
16:00
Sloga (E)
RFK Novi Sad 1921
0
0
|
02.04.2022 16:00 | Sloga (E) | 0 : 0 | RFK Novi Sad 1921 |
02.04
16:00
Senta
Tavankut
2
2
|
02.04.2022 16:00 | Senta | 2 : 2 | Tavankut | |||||
02.04
16:00
Mladost (BP)
Stanišić
1
2
|
02.04.2022 16:00 | Mladost (BP) | 1 : 2 | Stanišić | |||||
02.04
16:00
Bačka 1901
Krila Krajine
1
1
|
02.04.2022 16:00 | Bačka 1901 | 1 : 1 | Krila Krajine | |||||
02.04
16:00
ČSK Pivara
Bajša
2
1
|
02.04.2022 16:00 | ČSK Pivara | 2 : 1 | Bajša | |||||
02.04
16:00
Hercegovac
Sloga
1
2
|
02.04.2022 16:00 | Hercegovac | 1 : 2 | Sloga | |||||
02.04
16:00
Njegoš
Preporod
0
3
|
02.04.2022 16:00 | Njegoš | 0 : 3 | Preporod |
02.04
16:00
Sremčica
Torlak
1
1
|
02.04.2022 16:00 | Sremčica | 1 : 1 | Torlak | |||||
02.04
16:00
Vinča
Napredak
1
1
|
02.04.2022 16:00 | Vinča | 1 : 1 | Napredak | |||||
02.04
11:00
GSP Polet Dorćol
Lokomotiva
2
0
|
02.04.2022 11:00 | GSP Polet Dorćol | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
02.04
10:00
Sinđelić
Crvena zvezda (MML)
5
0
|
02.04.2022 10:00 | Sinđelić | 5 : 0 | Crvena zvezda (MML) | |||||
02.04
16:00
Poštar Zvezdara
OFK Mladenovac
0
2
|
02.04.2022 16:00 | Poštar Zvezdara | 0 : 2 | OFK Mladenovac |
02.04
15:30
Tutin
Bane 1931
4
3
|
02.04.2022 15:30 | Tutin | 4 : 3 | Bane 1931 | |||||
02.04
15:30
Mokra Gora
Šumadija 1903
1
2
|
02.04.2022 15:30 | Mokra Gora | 1 : 2 | Šumadija 1903 |
02.04
15:30
Sevojno
Jasen
3
0
|
02.04.2022 15:30 | Sevojno | 3 : 0 | Jasen | |||||
02.04
15:30
FAP
Parmenac
4
0
|
02.04.2022 15:30 | FAP | 4 : 0 | Parmenac |
02.04
15:30
Strmovo 1968
Železničar
0
0
|
02.04.2022 15:30 | Strmovo 1968 | 0 : 0 | Železničar | |||||
02.04
15:30
Radnički (V)
Drina
3
1
|
02.04.2022 15:30 | Radnički (V) | 3 : 1 | Drina |
02.04
15:30
Šumadija
VGSK
2
3
|
02.04.2022 15:30 | Šumadija | 2 : 3 | VGSK | |||||
02.04
15:30
Sloboda
Đerdap
1
2
|
02.04.2022 15:30 | Sloboda | 1 : 2 | Đerdap | |||||
02.04
15:30
Rudar 2001
OFK Mihajlovac
1
3
|
02.04.2022 15:30 | Rudar 2001 | 1 : 3 | OFK Mihajlovac | |||||
02.04
15:30
Morava
Rudar (S)
4
0
|
02.04.2022 15:30 | Morava | 4 : 0 | Rudar (S) | |||||
02.04
15:30
Karađorđe
Pomoravlje 1946
2
0
|
02.04.2022 15:30 | Karađorđe | 2 : 0 | Pomoravlje 1946 |
02.04
16:00
OFK Sinđelić
Rudar
5
0
|
02.04.2022 16:00 | OFK Sinđelić | 5 : 0 | Rudar |
02.04
16:00
SFK Morava
Jablanica
2
0
|
02.04.2022 16:00 | SFK Morava | 2 : 0 | Jablanica |
02.04
16:00
Blagotin
OFK Lugomir
1
0
|
02.04.2022 16:00 | Blagotin | 1 : 0 | OFK Lugomir | |||||
02.04
16:00
Morava 1918
Gradina
8
0
|
02.04.2022 16:00 | Morava 1918 | 8 : 0 | Gradina |
02.04
16:00
Lužnica
Sloga
2
0
|
02.04.2022 16:00 | Lužnica | 2 : 0 | Sloga | |||||
02.04
16:00
OFK Knjaz
Bor 1919
5
2
|
02.04.2022 16:00 | OFK Knjaz | 5 : 2 | Bor 1919 | |||||
02.04
16:00
Zvezda
Balkanski
2
7
|
02.04.2022 16:00 | Zvezda | 2 : 7 | Balkanski | |||||
02.04
16:00
Đerdap
Ozren
4
0
|
02.04.2022 16:00 | Đerdap | 4 : 0 | Ozren | |||||
02.04
15:00
Rajko Mitić
Dunav
0
2
|
02.04.2022 15:00 | Rajko Mitić | 0 : 2 | Dunav |
02.04
16:00
Radnički (S)
Naša Zvezda
0
5
|
02.04.2022 16:00 | Radnički (S) | 0 : 5 | Naša Zvezda | |||||
02.04
16:00
Bratstvo 2019
Kordun
3
0
|
02.04.2022 16:00 | Bratstvo 2019 | 3 : 0 | Kordun | |||||
02.04
16:00
ŽAK
Budućnost (G)
3
0
|
02.04.2022 16:00 | ŽAK | 3 : 0 | Budućnost (G) | |||||
02.04
16:00
Vojvodina
Rusin
1
2
|
02.04.2022 16:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Rusin | |||||
02.04
16:00
Crvenka
Borac 46
4
1
|
02.04.2022 16:00 | Crvenka | 4 : 1 | Borac 46 |
02.04
17:00
Slavija
Fruškogorski partizan
3
0
|
02.04.2022 17:00 | Slavija | 3 : 0 | Fruškogorski partizan | |||||
02.04
17:00
Crvena Zvezda
Borac
8
2
|
02.04.2022 17:00 | Crvena Zvezda | 8 : 2 | Borac | |||||
02.04
17:00
ŽSK
Šajkaš 1908
0
2
|
02.04.2022 17:00 | ŽSK | 0 : 2 | Šajkaš 1908 | |||||
02.04
17:00
Omladinac
Tatra
0
4
|
02.04.2022 17:00 | Omladinac | 0 : 4 | Tatra |
02.04
16:00
Partizan (U)
Dolina
1
6
|
02.04.2022 16:00 | Partizan (U) | 1 : 6 | Dolina | |||||
02.04
16:00
Jedinstvo Stević
Dolovo
0
2
|
02.04.2022 16:00 | Jedinstvo Stević | 0 : 2 | Dolovo |
02.04
16:00
Sremac (D)
Partizan
0
0
|
02.04.2022 16:00 | Sremac (D) | 0 : 0 | Partizan | |||||
02.04
16:00
Borac (M)
Fruškogorac
3
1
|
02.04.2022 16:00 | Borac (M) | 3 : 1 | Fruškogorac | |||||
02.04
16:00
GFK Sloven
Radnički
8
0
|
02.04.2022 16:00 | GFK Sloven | 8 : 0 | Radnički | |||||
02.04
16:00
Ljukovo
Sloga
1
3
|
02.04.2022 16:00 | Ljukovo | 1 : 3 | Sloga | |||||
02.04
16:00
Podrinje
Napredak
3
0
|
02.04.2022 16:00 | Podrinje | 3 : 0 | Napredak | |||||
02.04
16:00
Borac (K)
Železničar
0
6
|
02.04.2022 16:00 | Borac (K) | 0 : 6 | Železničar | |||||
02.04
16:00
Jadran
Sremac (V)
0
1
|
02.04.2022 16:00 | Jadran | 0 : 1 | Sremac (V) | |||||
02.04
16:00
Hajduk
Sremac (Deč)
3
2
|
02.04.2022 16:00 | Hajduk | 3 : 2 | Sremac (Deč) |
02.04
16:00
Srbobran
Obilić (NK)
4
1
|
02.04.2022 16:00 | Srbobran | 4 : 1 | Obilić (NK) | |||||
02.04
16:00
AFK
Tornjoš
1
0
|
02.04.2022 16:00 | AFK | 1 : 0 | Tornjoš | |||||
02.04
16:00
Proleter
Napredak
3
2
|
02.04.2022 16:00 | Proleter | 3 : 2 | Napredak | |||||
02.04
16:00
Sloga
Radnički 1905
1
4
|
02.04.2022 16:00 | Sloga | 1 : 4 | Radnički 1905 |
02.04
15:30
Mladost 1948
Bačinac
4
2
|
02.04.2022 15:30 | Mladost 1948 | 4 : 2 | Bačinac |
02.04
16:00
Branik
Zlot
1
1
|
02.04.2022 16:00 | Branik | 1 : 1 | Zlot | |||||
02.04
16:00
Rudna Glava
Brestovac
2
5
|
02.04.2022 16:00 | Rudna Glava | 2 : 5 | Brestovac | |||||
02.04
16:00
Nemetali
Ključ
8
2
|
02.04.2022 16:00 | Nemetali | 8 : 2 | Ključ | |||||
02.04
16:00
Urovica
Polom
3
0
|
02.04.2022 16:00 | Urovica | 3 : 0 | Polom | |||||
02.04
16:00
Poreč
Polet
8
0
|
02.04.2022 16:00 | Poreč | 8 : 0 | Polet | |||||
02.04
16:00
Šarbanovac
BSK
3
2
|
02.04.2022 16:00 | Šarbanovac | 3 : 2 | BSK | |||||
02.04
16:00
Mala Vrbica
Blizna
3
1
|
02.04.2022 16:00 | Mala Vrbica | 3 : 1 | Blizna | |||||
02.04
16:00
Radnički (K)
Miloševo
0
3
|
02.04.2022 16:00 | Radnički (K) | 0 : 3 | Miloševo |
02.04
16:00
Jedinstvo (Š)
Budućnost
2
2
|
02.04.2022 16:00 | Jedinstvo (Š) | 2 : 2 | Budućnost |
02.04
16:00
Taskovići
Jastrebac
3
2
|
02.04.2022 16:00 | Taskovići | 3 : 2 | Jastrebac | |||||
02.04
16:00
Naisus 1977
Palilula
1
2
|
02.04.2022 16:00 | Naisus 1977 | 1 : 2 | Palilula | |||||
02.04
16:00
Toplica
Zemljoradnik
3
3
|
02.04.2022 16:00 | Toplica | 3 : 3 | Zemljoradnik |
02.04
Midžor
Rudar (P)
7
1
|
02.04.2022 | Midžor | 7 : 1 | Rudar (P) | |||||
02.04
Rudar Vrška Čuka
Omladinac
3
0
|
02.04.2022 | Rudar Vrška Čuka | 3 : 0 | Omladinac | |||||
02.04
Rtanj
FSU Kraljevica
1
1
|
02.04.2022 | Rtanj | 1 : 1 | FSU Kraljevica |
02.04
16:30
Čitluk
Kupci
2
0
|
02.04.2022 16:30 | Čitluk | 2 : 0 | Kupci |
02.04
15:30
Delija
Vojvodina (B)
3
1
|
02.04.2022 15:30 | Delija | 3 : 1 | Vojvodina (B) | |||||
02.04
15:30
Budućnost
ŽAK
3
2
|
02.04.2022 15:30 | Budućnost | 3 : 2 | ŽAK |
02.04
16:30
Partizan (G)
Sloga
1
3
|
02.04.2022 16:30 | Partizan (G) | 1 : 3 | Sloga | |||||
02.04
16:30
Rudar (SR)
Rudar (St)
4
1
|
02.04.2022 16:30 | Rudar (SR) | 4 : 1 | Rudar (St) |
02.04
15:30
Žitkovica 2017
Šapine
1
2
|
02.04.2022 15:30 | Žitkovica 2017 | 1 : 2 | Šapine | |||||
02.04
15:30
Zvižd
Mladost (R)
2
0
|
02.04.2022 15:30 | Zvižd | 2 : 0 | Mladost (R) |
02.04
16:00
Zadrugar
Željuša
4
0
|
02.04.2022 16:00 | Zadrugar | 4 : 0 | Željuša | |||||
02.04
16:00
Napredak
Senjak
0
2
|
02.04.2022 16:00 | Napredak | 0 : 2 | Senjak |
02.04
16:00
Turbina
Beljina
1
1
|
02.04.2022 16:00 | Turbina | 1 : 1 | Beljina | |||||
02.04
16:00
Barajevo
Krtinska
4
0
|
02.04.2022 16:00 | Barajevo | 4 : 0 | Krtinska |
02.04
10:30
Rakovica
Siti Sport Klub
1
2
|
02.04.2022 10:30 | Rakovica | 1 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
02.04
17:45
Šećeranac Ada
Dunav
1
4
|
02.04.2022 17:45 | Šećeranac Ada | 1 : 4 | Dunav | |||||
02.04
16:00
Milutinac
Beograd Karaburma
3
3
|
02.04.2022 16:00 | Milutinac | 3 : 3 | Beograd Karaburma |
02.04
16:00
Sloga (D)
Srbija
1
3
|
02.04.2022 16:00 | Sloga (D) | 1 : 3 | Srbija | |||||
02.04
16:00
Košutnjak
Mladost (P)
1
2
|
02.04.2022 16:00 | Košutnjak | 1 : 2 | Mladost (P) | |||||
02.04
16:00
Bratstvo 1975
Šumadija 1934
1
7
|
02.04.2022 16:00 | Bratstvo 1975 | 1 : 7 | Šumadija 1934 |
02.04
15:30
Radnik
Spartak 1924
2
0
|
02.04.2022 15:30 | Radnik | 2 : 0 | Spartak 1924 | |||||
02.04
15:30
OFK Jabučje
Banjani
1
2
|
02.04.2022 15:30 | OFK Jabučje | 1 : 2 | Banjani | |||||
02.04
15:30
OFK Senjak
OFK Osečina
0
1
|
02.04.2022 15:30 | OFK Senjak | 0 : 1 | OFK Osečina | |||||
02.04
15:30
OFK Brđanac
Iskra
1
1
|
02.04.2022 15:30 | OFK Brđanac | 1 : 1 | Iskra |
02.04
16:00
Crvena zastava
Radnički 1936
3
7
|
02.04.2022 16:00 | Crvena zastava | 3 : 7 | Radnički 1936 |
02.04
15:30
Rakova
Orlovac 1932
3
2
|
02.04.2022 15:30 | Rakova | 3 : 2 | Orlovac 1932 |
02.04
16:00
Mladost (V)
Radnik
1
1
|
02.04.2022 16:00 | Mladost (V) | 1 : 1 | Radnik | |||||
02.04
16:00
Koštampolje
Rudar
1
1
|
02.04.2022 16:00 | Koštampolje | 1 : 1 | Rudar |
02.04
16:00
Rudar
Radnički (Ko)
4
0
|
02.04.2022 16:00 | Rudar | 4 : 0 | Radnički (Ko) | |||||
02.04
16:00
Cer
Lipolist
1
2
|
02.04.2022 16:00 | Cer | 1 : 2 | Lipolist | |||||
02.04
16:00
Gučevo 1929
Karađorđe
3
2
|
02.04.2022 16:00 | Gučevo 1929 | 3 : 2 | Karađorđe |
02.04
15:30
Mladost (S)
Čelik
2
2
|
02.04.2022 15:30 | Mladost (S) | 2 : 2 | Čelik |
02.04
Varvarin
Jezero 2017
2
2
|
02.04.2022 | Varvarin | 2 : 2 | Jezero 2017 | |||||
02.04
Garevina
Poljoprivrednik
2
0
|
02.04.2022 | Garevina | 2 : 0 | Poljoprivrednik |
02.04
15:30
Crvena Jabuka
Pambukovica
4
2
|
02.04.2022 15:30 | Crvena Jabuka | 4 : 2 | Pambukovica | |||||
02.04
15:30
Pepeljevac
Polet (DL)
0
1
|
02.04.2022 15:30 | Pepeljevac | 0 : 1 | Polet (DL) |
02.04
16:00
Krušedol
PSK Putinci
4
0
|
02.04.2022 16:00 | Krušedol | 4 : 0 | PSK Putinci | |||||
02.04
16:00
Rudar
Graničar (O)
1
0
|
02.04.2022 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Graničar (O) | |||||
02.04
16:00
Polet
Jedinstvo
3
1
|
02.04.2022 16:00 | Polet | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
02.04
16:00
Srem
Fruškogorac
2
0
|
02.04.2022 16:00 | Srem | 2 : 0 | Fruškogorac | |||||
02.04
16:00
ČSK Čortanovci
Napredak
1
0
|
02.04.2022 16:00 | ČSK Čortanovci | 1 : 0 | Napredak | |||||
02.04
16:00
Šumar
Hajduk 1932
2
0
|
02.04.2022 16:00 | Šumar | 2 : 0 | Hajduk 1932 |
02.04
16:00
Zadrugar
Potisje
4
1
|
02.04.2022 16:00 | Zadrugar | 4 : 1 | Potisje | |||||
02.04
16:00
OFK Klek
Radnički 1911
2
3
|
02.04.2022 16:00 | OFK Klek | 2 : 3 | Radnički 1911 |
02.04
Navalin
Badince
0
5
|
02.04.2022 | Navalin | 0 : 5 | Badince | |||||
02.04
Šumadija
Rudar 1973
5
1
|
02.04.2022 | Šumadija | 5 : 1 | Rudar 1973 |
02.04
16:00
Sinđelić
Luk
2
1
|
02.04.2022 16:00 | Sinđelić | 2 : 1 | Luk |
02.04
16:00
Rojkovac
Pobednik
2
0
|
02.04.2022 16:00 | Rojkovac | 2 : 0 | Pobednik |
02.04
14:30
Miljakovac
Šumadinac
0
3
|
02.04.2022 14:30 | Miljakovac | 0 : 3 | Šumadinac |
02.04
15:30
Mladost (P)
Mladost (R)
4
1
|
02.04.2022 15:30 | Mladost (P) | 4 : 1 | Mladost (R) | |||||
02.04
15:30
Kruševica 1980
Partizan
1
0
|
02.04.2022 15:30 | Kruševica 1980 | 1 : 0 | Partizan |
02.04
16:30
Mladost (D)
Kupinovac
1
0
|
02.04.2022 16:30 | Mladost (D) | 1 : 0 | Kupinovac |
02.04
16:30
Tvrđava
Bački Hajduk
5
0
|
02.04.2022 16:30 | Tvrđava | 5 : 0 | Bački Hajduk | |||||
02.04
16:30
Borac
Kulpin
0
5
|
02.04.2022 16:30 | Borac | 0 : 5 | Kulpin |
02.04
15:30
Trgovački
Jasenovac
4
2
|
02.04.2022 15:30 | Trgovački | 4 : 2 | Jasenovac | |||||
02.04
15:30
Bata Bulić
Integral
2
1
|
02.04.2022 15:30 | Bata Bulić | 2 : 1 | Integral |
02.04
16:00
Bjelica
Gradina
2
3
|
02.04.2022 16:00 | Bjelica | 2 : 3 | Gradina |
02.04
16:00
Potisje
Šampion
5
0
|
02.04.2022 16:00 | Potisje | 5 : 0 | Šampion |
02.04
16:00
LSK Laćarak
OFK Bačinci
1
0
|
02.04.2022 16:00 | LSK Laćarak | 1 : 0 | OFK Bačinci | |||||
02.04
16:00
Srem
Erdevik 2017
1
2
|
02.04.2022 16:00 | Srem | 1 : 2 | Erdevik 2017 | |||||
02.04
16:00
Hajduk
Obilić 1993
4
0
|
02.04.2022 16:00 | Hajduk | 4 : 0 | Obilić 1993 | |||||
02.04
16:00
OFK Bikić
Zmaj
2
0
|
02.04.2022 16:00 | OFK Bikić | 2 : 0 | Zmaj | |||||
02.04
16:00
BSK
Fruška Gora
5
0
|
02.04.2022 16:00 | BSK | 5 : 0 | Fruška Gora | |||||
02.04
16:00
Graničar (A)
OFK Zeka Buljubaša
0
4
|
02.04.2022 16:00 | Graničar (A) | 0 : 4 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
02.04
16:00
Graničar (K)
Jedinstvo
0
0
|
02.04.2022 16:00 | Graničar (K) | 0 : 0 | Jedinstvo |
02.04
16:00
Vinogradar
Hajduk 1950
3
1
|
02.04.2022 16:00 | Vinogradar | 3 : 1 | Hajduk 1950 | |||||
02.04
16:00
SFU Graničar 024
Lokomotiva
0
5
|
02.04.2022 16:00 | SFU Graničar 024 | 0 : 5 | Lokomotiva |
02.04
16:00
Polet
Karaš (J)
0
2
|
02.04.2022 16:00 | Polet | 0 : 2 | Karaš (J) |
02.04
16:00
Egeta
Kladušnica
2
0
|
02.04.2022 16:00 | Egeta | 2 : 0 | Kladušnica | |||||
02.04
16:00
Koča Anđelković
Omladinac
2
1
|
02.04.2022 16:00 | Koča Anđelković | 2 : 1 | Omladinac | |||||
02.04
16:00
Lokomotiva
Rtkovo
2
2
|
02.04.2022 16:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | Rtkovo |
02.04
16:00
Borac
Pepeljevac 1947
2
1
|
02.04.2022 16:00 | Borac | 2 : 1 | Pepeljevac 1947 |
02.04
17:00
Železničar
Čenej
6
0
|
02.04.2022 17:00 | Železničar | 6 : 0 | Čenej |
02.04
16:00
Sloga
Ljubinić
7
3
|
02.04.2022 16:00 | Sloga | 7 : 3 | Ljubinić |
02.04
16:00
Borba
Kremenac
5
0
|
02.04.2022 16:00 | Borba | 5 : 0 | Kremenac |
02.04
15:30
Beli Orlovi
Omladinac (V)
10
0
|
02.04.2022 15:30 | Beli Orlovi | 10 : 0 | Omladinac (V) | |||||
02.04
15:30
Mladost (MD)
Stara Čaršija
2
1
|
02.04.2022 15:30 | Mladost (MD) | 2 : 1 | Stara Čaršija | |||||
02.04
15:30
Parcane
Šampion 2013
2
2
|
02.04.2022 15:30 | Parcane | 2 : 2 | Šampion 2013 |
02.04
15:30
Sport
Dinamo
3
2
|
02.04.2022 15:30 | Sport | 3 : 2 | Dinamo |
02.04
16:30
Omladinac
Sloboda
0
1
|
02.04.2022 16:30 | Omladinac | 0 : 1 | Sloboda | |||||
02.04
16:30
OFK Dragoševac
Napredak
5
0
|
02.04.2022 16:30 | OFK Dragoševac | 5 : 0 | Napredak |
02.04
16:00
Strelac 001
Zvizdar 2012
1
1
|
02.04.2022 16:00 | Strelac 001 | 1 : 1 | Zvizdar 2012 | |||||
02.04
16:00
Vukona
Vrelo
0
1
|
02.04.2022 16:00 | Vukona | 0 : 1 | Vrelo | |||||
02.04
16:00
Budućnost 1995
Gunjevac
2
2
|
02.04.2022 16:00 | Budućnost 1995 | 2 : 2 | Gunjevac | |||||
02.04
16:00
OFK Takovo
Brezovica
0
4
|
02.04.2022 16:00 | OFK Takovo | 0 : 4 | Brezovica | |||||
02.04
16:00
Tulari
Dokmir
1
0
|
02.04.2022 16:00 | Tulari | 1 : 0 | Dokmir |
02.04
16:00
Borac 1950
Popovac
2
0
|
02.04.2022 16:00 | Borac 1950 | 2 : 0 | Popovac | |||||
02.04
16:00
Polet
Radnik
0
3
|
02.04.2022 16:00 | Polet | 0 : 3 | Radnik |
02.04
16:00
Budućnost
Napredak (Sv)
3
2
|
02.04.2022 16:00 | Budućnost | 3 : 2 | Napredak (Sv) |
02.04
16:00
Voja Gačić
Jedinstvo
5
1
|
02.04.2022 16:00 | Voja Gačić | 5 : 1 | Jedinstvo |
02.04
16:00
Mladost
OFK Radnički
0
3
|
02.04.2022 16:00 | Mladost | 0 : 3 | OFK Radnički | |||||
02.04
16:00
Petka
Sloboda
3
1
|
02.04.2022 16:00 | Petka | 3 : 1 | Sloboda |
02.04
16:00
OFK Borac
OFK Polet
4
0
|
02.04.2022 16:00 | OFK Borac | 4 : 0 | OFK Polet |
02.04
16:00
Murgaš 2012
Kolubara (LP)
0
3
|
02.04.2022 16:00 | Murgaš 2012 | 0 : 3 | Kolubara (LP) | |||||
02.04
16:00
Sloga (V)
Rudar 1945
2
3
|
02.04.2022 16:00 | Sloga (V) | 2 : 3 | Rudar 1945 | |||||
02.04
16:00
Tamnava
Kalenić
3
1
|
02.04.2022 16:00 | Tamnava | 3 : 1 | Kalenić | |||||
02.04
16:00
OFK Stublenica
Brgule
3
1
|
02.04.2022 16:00 | OFK Stublenica | 3 : 1 | Brgule |
02.04
15:00
Atletiko
Napredak
2
0
|
02.04.2022 15:00 | Atletiko | 2 : 0 | Napredak |
02.04
15:30
Selište
Vukovac 98
3
1
|
02.04.2022 15:30 | Selište | 3 : 1 | Vukovac 98 | |||||
02.04
15:30
Polet (SD)
Sloga (J)
9
0
|
02.04.2022 15:30 | Polet (SD) | 9 : 0 | Sloga (J) |
02.04
15:30
Napredak
BSK 1924
1
5
|
02.04.2022 15:30 | Napredak | 1 : 5 | BSK 1924 |
02.04
15:30
Šumadinac
Budućnost MI
5
1
|
02.04.2022 15:30 | Šumadinac | 5 : 1 | Budućnost MI | |||||
02.04
15:30
Proleter 1936
Gornja Trnava 1938
0
3
|
02.04.2022 15:30 | Proleter 1936 | 0 : 3 | Gornja Trnava 1938 |
02.04
16:00
Sremac (J)
Mitros
3
3
|
02.04.2022 16:00 | Sremac (J) | 3 : 3 | Mitros |
02.04
16:00
Srem
Planinac
4
3
|
02.04.2022 16:00 | Srem | 4 : 3 | Planinac |
02.04
16:00
Metaloplastika 2006
Jelen
1
2
|
02.04.2022 16:00 | Metaloplastika 2006 | 1 : 2 | Jelen |
02.04
15:00
Stolice
Granit
4
1
|
02.04.2022 15:00 | Stolice | 4 : 1 | Granit |
02.04
15:00
Radnik
Sloboda
2
1
|
02.04.2022 15:00 | Radnik | 2 : 1 | Sloboda | |||||
02.04
15:00
Leotar
Sarajevo
1
1
|
02.04.2022 15:00 | Leotar | 1 : 1 | Sarajevo | |||||
02.04
15:00
Rudar Prijedor
Borac
2
2
|
02.04.2022 15:00 | Rudar Prijedor | 2 : 2 | Borac | |||||
02.04
17:00
Zrinjski
Tuzla City
5
0
|
02.04.2022 17:00 | Zrinjski | 5 : 0 | Tuzla City |
02.04
15:30
Kozara
Tekstilac
0
0
|
02.04.2022 15:30 | Kozara | 0 : 0 | Tekstilac | |||||
02.04
15:30
Slavija
Sloboda
0
0
|
02.04.2022 15:30 | Slavija | 0 : 0 | Sloboda | |||||
02.04
15:30
Budućnost
Zvijezda 09
1
5
|
02.04.2022 15:30 | Budućnost | 1 : 5 | Zvijezda 09 | |||||
02.04
15:30
Modriča
Omarska
2
1
|
02.04.2022 15:30 | Modriča | 2 : 1 | Omarska | |||||
02.04
15:30
Borac
Sloga
0
0
|
02.04.2022 15:30 | Borac | 0 : 0 | Sloga | |||||
02.04
15:30
Podrinje
Ljubić
1
0
|
02.04.2022 15:30 | Podrinje | 1 : 0 | Ljubić |
02.04
16:00
Zvijezda
Rudar
0
1
|
02.04.2022 16:00 | Zvijezda | 0 : 1 | Rudar | |||||
02.04
16:00
Simm Bau
Igman
0
0
|
02.04.2022 16:00 | Simm Bau | 0 : 0 | Igman | |||||
02.04
16:00
Budućnost
Orašje
2
0
|
02.04.2022 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Orašje | |||||
02.04
16:00
Bratstvo
Jedinstvo
3
2
|
02.04.2022 16:00 | Bratstvo | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
02.04
16:00
Travnik
Radnik
0
0
|
02.04.2022 16:00 | Travnik | 0 : 0 | Radnik | |||||
02.04
16:00
Goražde
TOŠK
0
1
|
02.04.2022 16:00 | Goražde | 0 : 1 | TOŠK | |||||
02.04
16:00
Mladost
Gradina
2
1
|
02.04.2022 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Gradina |
02.04
14:00
OFK Petrovac
Budućnost
0
2
|
02.04.2022 14:00 | OFK Petrovac | 0 : 2 | Budućnost | |||||
02.04
18:00
Mornar
Sutjeska
0
2
|
02.04.2022 18:00 | Mornar | 0 : 2 | Sutjeska | |||||
02.04
17:00
Podgorica
Dečić
3
3
|
02.04.2022 17:00 | Podgorica | 3 : 3 | Dečić | |||||
02.04
17:00
Zeta
Iskra
3
1
|
02.04.2022 17:00 | Zeta | 3 : 1 | Iskra | |||||
02.04
15:00
Jezero
Rudar
3
2
|
02.04.2022 15:00 | Jezero | 3 : 2 | Rudar |
02.04
15:00
Gusinje
Ibar
1
5
|
02.04.2022 15:00 | Gusinje | 1 : 5 | Ibar | |||||
02.04
15:00
Polimlje
Petnjica
2
1
|
02.04.2022 15:00 | Polimlje | 2 : 1 | Petnjica | |||||
02.04
15:00
OFK Borac
Komovi
2
3
|
02.04.2022 15:00 | OFK Borac | 2 : 3 | Komovi | |||||
02.04
15:00
Pljevlja 97
Brskovo
0
2
|
02.04.2022 15:00 | Pljevlja 97 | 0 : 2 | Brskovo |
02.04
16:00
Brighton & Hove Albion
Norwich City
0
0
|
02.04.2022 16:00 | Brighton & Hove Albion | 0 : 0 | Norwich City | |||||
02.04
16:00
Burnley
Manchester City
0
2
|
02.04.2022 16:00 | Burnley | 0 : 2 | Manchester City | |||||
02.04
16:00
Chelsea
Brentford
1
4
|
02.04.2022 16:00 | Chelsea | 1 : 4 | Brentford | |||||
02.04
16:00
Leeds United
Southampton
1
1
|
02.04.2022 16:00 | Leeds United | 1 : 1 | Southampton | |||||
02.04
13:30
Liverpool
Watford
2
0
|
02.04.2022 13:30 | Liverpool | 2 : 0 | Watford | |||||
02.04
18:30
Manchester United
Leicester City
1
1
|
02.04.2022 18:30 | Manchester United | 1 : 1 | Leicester City | |||||
02.04
16:00
Wolverhampton Wanderers
Aston Villa
2
1
|
02.04.2022 16:00 | Wolverhampton Wanderers | 2 : 1 | Aston Villa |
02.04
16:00
AFC Bournemouth
Bristol City
3
2
|
02.04.2022 16:00 | AFC Bournemouth | 3 : 2 | Bristol City | |||||
02.04
16:00
Coventry City
Blackburn Rovers
2
2
|
02.04.2022 16:00 | Coventry City | 2 : 2 | Blackburn Rovers | |||||
02.04
16:00
Derby County
Preston North End
1
0
|
02.04.2022 16:00 | Derby County | 1 : 0 | Preston North End | |||||
02.04
16:00
Barnsley
Reading
1
1
|
02.04.2022 16:00 | Barnsley | 1 : 1 | Reading | |||||
02.04
16:00
Queens Park Rangers
Fulham
0
2
|
02.04.2022 16:00 | Queens Park Rangers | 0 : 2 | Fulham | |||||
02.04
16:00
Stoke City
Sheffield United
1
0
|
02.04.2022 16:00 | Stoke City | 1 : 0 | Sheffield United | |||||
02.04
13:30
Blackpool
Nottingham Forest
1
4
|
02.04.2022 13:30 | Blackpool | 1 : 4 | Nottingham Forest | |||||
02.04
16:00
Luton Town
Millwall
2
2
|
02.04.2022 16:00 | Luton Town | 2 : 2 | Millwall | |||||
02.04
16:00
Cardiff City
Swansea City
0
4
|
02.04.2022 16:00 | Cardiff City | 0 : 4 | Swansea City | |||||
02.04
16:00
Peterborough United
Middlesbrough
0
4
|
02.04.2022 16:00 | Peterborough United | 0 : 4 | Middlesbrough |
02.04
21:00
Atletico Madrid
Alaves
4
1
|
02.04.2022 21:00 | Atletico Madrid | 4 : 1 | Alaves | |||||
02.04
18:30
Celta Vigo
Real Madrid
1
2
|
02.04.2022 18:30 | Celta Vigo | 1 : 2 | Real Madrid | |||||
02.04
14:00
Getafe
Mallorca
1
0
|
02.04.2022 14:00 | Getafe | 1 : 0 | Mallorca | |||||
02.04
16:15
Levante
Villarreal
2
0
|
02.04.2022 16:15 | Levante | 2 : 0 | Villarreal |
02.04
18:30
Borussia Dortmund
RB Leipzig
1
4
|
02.04.2022 18:30 | Borussia Dortmund | 1 : 4 | RB Leipzig | |||||
02.04
15:30
Eintracht
Greuther Fürth
0
0
|
02.04.2022 15:30 | Eintracht | 0 : 0 | Greuther Fürth | |||||
02.04
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Hertha BSC
2
1
|
02.04.2022 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 2 : 1 | Hertha BSC | |||||
02.04
15:30
Freiburg
Bayern
1
4
|
02.04.2022 15:30 | Freiburg | 1 : 4 | Bayern | |||||
02.04
15:30
Hoffenheim
Bochum
1
2
|
02.04.2022 15:30 | Hoffenheim | 1 : 2 | Bochum | |||||
02.04
15:30
Arminia
Stuttgart
1
1
|
02.04.2022 15:30 | Arminia | 1 : 1 | Stuttgart |
02.04
18:00
Lazio
Sassuolo
2
1
|
02.04.2022 18:00 | Lazio | 2 : 1 | Sassuolo | |||||
02.04
20:45
Salernitana
Torino
0
1
|
02.04.2022 20:45 | Salernitana | 0 : 1 | Torino | |||||
02.04
15:00
Spezia
Venezia
1
0
|
02.04.2022 15:00 | Spezia | 1 : 0 | Venezia |
02.04
19:00
Lille
Bordeaux
0
0
|
02.04.2022 19:00 | Lille | 0 : 0 | Bordeaux | |||||
02.04
17:00
Nice
Rennes
1
1
|
02.04.2022 17:00 | Nice | 1 : 1 | Rennes |
02.04
16:00
Spartak DOO
Jedinstvo 2014
8
0
|
02.04.2022 16:00 | Spartak DOO | 8 : 0 | Jedinstvo 2014 |
02.04
13:00
Jedinstvo (Ub)
Kraljica Marija
3
1
|
02.04.2022 13:00 | Jedinstvo (Ub) | 3 : 1 | Kraljica Marija |
02.04
14:00
Moskva
Nova Kolonija
4
1
|
02.04.2022 14:00 | Moskva | 4 : 1 | Nova Kolonija |
02.04
14:00
Majdanpek
Vučice
9
0
|
02.04.2022 14:00 | Majdanpek | 9 : 0 | Vučice |
02.04
11:00
Rad
Heroj Polet
1
0
|
02.04.2022 11:00 | Rad | 1 : 0 | Heroj Polet |
02.04
10:15
011
Lokomotiva
2
5
|
02.04.2022 10:15 | 011 | 2 : 5 | Lokomotiva | |||||
02.04
20:00
Ada
Kolubara
5
2
|
02.04.2022 20:00 | Ada | 5 : 2 | Kolubara | |||||
02.04
16:00
BASK
IMT 2
3
0
|
02.04.2022 16:00 | BASK | 3 : 0 | IMT 2 | |||||
02.04
11:00
OFK Žarkovo
IM Rakovica
2
1
|
02.04.2022 11:00 | OFK Žarkovo | 2 : 1 | IM Rakovica |
02.04
11:00
OFK Aranđelovac 1979
Sušica
1
3
|
02.04.2022 11:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 1 : 3 | Sušica | |||||
02.04
11:00
Napredak
Šumadija (A)
2
2
|
02.04.2022 11:00 | Napredak | 2 : 2 | Šumadija (A) |
02.04
10:00
Borac (Š)
Sofeks
4
0
|
02.04.2022 10:00 | Borac (Š) | 4 : 0 | Sofeks | |||||
02.04
11:00
Radnički (K)
OFK Bečej 1918
6
1
|
02.04.2022 11:00 | Radnički (K) | 6 : 1 | OFK Bečej 1918 |
02.04
13:00
Novi Pazar
Jedinstvo Putevi
5
1
|
02.04.2022 13:00 | Novi Pazar | 5 : 1 | Jedinstvo Putevi |
02.04
11:00
Prva Iskra
Dunav (VS)
4
2
|
02.04.2022 11:00 | Prva Iskra | 4 : 2 | Dunav (VS) | |||||
02.04
11:00
DIF
BSK 1925
2
1
|
02.04.2022 11:00 | DIF | 2 : 1 | BSK 1925 | |||||
02.04
11:00
Rojkovac
Radnički
0
8
|
02.04.2022 11:00 | Rojkovac | 0 : 8 | Radnički | |||||
02.04
11:00
GSP Polet
Siti Sport Klub
0
0
|
02.04.2022 11:00 | GSP Polet | 0 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
02.04
11:00
Beograd Karaburma
Budućnost
1
2
|
02.04.2022 11:00 | Beograd Karaburma | 1 : 2 | Budućnost |
02.04
12:00
Dolovo
Partizan
4
2
|
02.04.2022 12:00 | Dolovo | 4 : 2 | Partizan | |||||
02.04
15:00
Strela
Jedinstvo
0
8
|
02.04.2022 15:00 | Strela | 0 : 8 | Jedinstvo |
02.04
Kabel
Petrika
|
02.04.2022 | Kabel | : | Petrika | |||||
02.04
TSK
Bačka
1
2
|
02.04.2022 | TSK | 1 : 2 | Bačka | |||||
02.04
Jedinstvo
Borac
2
4
|
02.04.2022 | Jedinstvo | 2 : 4 | Borac |
02.04
14:00
Voždovac
Vojvodina
3
1
|
02.04.2022 14:00 | Voždovac | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
02.04
12:00
Partizan
Spartak ŽK
0
1
|
02.04.2022 12:00 | Partizan | 0 : 1 | Spartak ŽK | |||||
02.04
13:00
Brodarac
Mladost (L)
2
2
|
02.04.2022 13:00 | Brodarac | 2 : 2 | Mladost (L) | |||||
02.04
15:00
Rad
Čukarički
1
0
|
02.04.2022 15:00 | Rad | 1 : 0 | Čukarički |
02.04
00:00
Brodarac
Zemun
1
2
|
02.04.2022 00:00 | Brodarac | 1 : 2 | Zemun | |||||
02.04
00:00
Voždovac
Crvena zvezda
2
5
|
02.04.2022 00:00 | Voždovac | 2 : 5 | Crvena zvezda | |||||
02.04
00:00
RFK Grafičar
OFK Beograd
1
2
|
02.04.2022 00:00 | RFK Grafičar | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
02.04
00:00
Sopot
Rad
1
4
|
02.04.2022 00:00 | Sopot | 1 : 4 | Rad | |||||
02.04
00:00
Sinđelić
IMT
1
0
|
02.04.2022 00:00 | Sinđelić | 1 : 0 | IMT | |||||
02.04
00:00
OLE
Radnički (NB)
4
2
|
02.04.2022 00:00 | OLE | 4 : 2 | Radnički (NB) | |||||
02.04
00:00
Partizan
Studentski grad
7
1
|
02.04.2022 00:00 | Partizan | 7 : 1 | Studentski grad |
02.04
00:00
Rakovica
Zmaj 1953
2
1
|
02.04.2022 00:00 | Rakovica | 2 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
02.04
00:00
Borac
BASK
2
4
|
02.04.2022 00:00 | Borac | 2 : 4 | BASK | |||||
02.04
00:00
Sinđelić 2
Boleč
5
1
|
02.04.2022 00:00 | Sinđelić 2 | 5 : 1 | Boleč | |||||
02.04
00:00
Radnički (NB) 2
OFK Beograd 2
2
2
|
02.04.2022 00:00 | Radnički (NB) 2 | 2 : 2 | OFK Beograd 2 |
02.04
12:30
Savacijum
Apolon 2018
1
2
|
02.04.2022 12:30 | Savacijum | 1 : 2 | Apolon 2018 |
02.04
Budućnost
Vlasina
1
1
|
02.04.2022 | Budućnost | 1 : 1 | Vlasina |
02.04
10:00
Prof. Bolesnikov
TSC
0
5
|
02.04.2022 10:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 5 | TSC |
02.04
10:00
OFK Vršac
Proleter 2006
7
0
|
02.04.2022 10:00 | OFK Vršac | 7 : 0 | Proleter 2006 | |||||
02.04
12:00
ODR
Radnički (SM)
2
0
|
02.04.2022 12:00 | ODR | 2 : 0 | Radnički (SM) |
02.04
11:00
Internacional
Lokomotiva
2
0
|
02.04.2022 11:00 | Internacional | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
02.04
09:00
BSK Borča
RFK Grafičar
0
1
|
02.04.2022 09:00 | BSK Borča | 0 : 1 | RFK Grafičar | |||||
02.04
12:30
Rakovica
OFK Beograd
2
3
|
02.04.2022 12:30 | Rakovica | 2 : 3 | OFK Beograd |
02.04
11:00
Novi Pazar
Karađorđe
1
1
|
02.04.2022 11:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Karađorđe |
02.04
10:00
Petrika
Arena Su
1
1
|
02.04.2022 10:00 | Petrika | 1 : 1 | Arena Su |
02.04
10:00
Podunavac
GFK Sloven
0
3
|
02.04.2022 10:00 | Podunavac | 0 : 3 | GFK Sloven | |||||
02.04
10:00
Dunav
Radnički (Š)
0
9
|
02.04.2022 10:00 | Dunav | 0 : 9 | Radnički (Š) |
02.04
10:00
Budućnost Krušik 2014
Strmovo 1986
7
0
|
02.04.2022 10:00 | Budućnost Krušik 2014 | 7 : 0 | Strmovo 1986 |
02.04
13:00
Đerdap
Jasenica 2017
1
3
|
02.04.2022 13:00 | Đerdap | 1 : 3 | Jasenica 2017 |
02.04
10:30
Zlatibor
Takovo
1
1
|
02.04.2022 10:30 | Zlatibor | 1 : 1 | Takovo |
02.04
11:00
Hajdučica
Budućnost
4
0
|
02.04.2022 11:00 | Hajdučica | 4 : 0 | Budućnost |
02.04
12:00
Borac
Sloga
1
1
|
02.04.2022 12:00 | Borac | 1 : 1 | Sloga |
02.04
Kabel
Sutjeska
2
2
|
02.04.2022 | Kabel | 2 : 2 | Sutjeska | |||||
02.04
Sutjeska
Mladost GAT
0
2
|
02.04.2022 | Sutjeska | 0 : 2 | Mladost GAT | |||||
02.04
Fruškogorac
Armija SK
2
3
|
02.04.2022 | Fruškogorac | 2 : 3 | Armija SK |
02.04
14:00
Napredak
Vojvodina
0
0
|
02.04.2022 14:00 | Napredak | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
02.04
14:00
Partizan
Spartak ŽK
2
1
|
02.04.2022 14:00 | Partizan | 2 : 1 | Spartak ŽK | |||||
02.04
15:30
Brodarac
Mladost (L)
1
1
|
02.04.2022 15:30 | Brodarac | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
02.04
16:00
Teleoptik
RFK Grafičar
2
1
|
02.04.2022 16:00 | Teleoptik | 2 : 1 | RFK Grafičar | |||||
02.04
13:00
Rad
Čukarički
4
1
|
02.04.2022 13:00 | Rad | 4 : 1 | Čukarički |
02.04
10:00
Šumadija 1962
Resnik
3
3
|
02.04.2022 10:00 | Šumadija 1962 | 3 : 3 | Resnik | |||||
02.04
14:00
Dunavac
Zemun 3
3
1
|
02.04.2022 14:00 | Dunavac | 3 : 1 | Zemun 3 | |||||
02.04
10:00
Sremčica
Mladenovac
1
0
|
02.04.2022 10:00 | Sremčica | 1 : 0 | Mladenovac |
02.04
14:00
Jedinstvo Putevi
RSK
2
1
|
02.04.2022 14:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 1 | RSK | |||||
02.04
11:00
Apolon
Sloboda
2
1
|
02.04.2022 11:00 | Apolon | 2 : 1 | Sloboda |
02.04
11:00
Šumadija 1903
Sušica
2
0
|
02.04.2022 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | Sušica | |||||
02.04
12:00
Bubamara
Kosmet
3
1
|
02.04.2022 12:00 | Bubamara | 3 : 1 | Kosmet | |||||
02.04
11:00
Pazar Juniors
Apolon 2018
|
02.04.2022 11:00 | Pazar Juniors | : | Apolon 2018 | |||||
02.04
10:00
Bane 1931
Kiker
3
2
|
02.04.2022 10:00 | Bane 1931 | 3 : 2 | Kiker | |||||
02.04
11:00
Sport Klub 99
AF AS Novi Pazar
1
2
|
02.04.2022 11:00 | Sport Klub 99 | 1 : 2 | AF AS Novi Pazar | |||||
02.04
11:00
Radnički 1923
Apolon 4
|
02.04.2022 11:00 | Radnički 1923 | : | Apolon 4 | |||||
02.04
12:30
Rudar (KM)
Sloga (K)
0
0
|
02.04.2022 12:30 | Rudar (KM) | 0 : 0 | Sloga (K) |
02.04
10:00
Polimlje
Takovo
7
0
|
02.04.2022 10:00 | Polimlje | 7 : 0 | Takovo | |||||
02.04
10:00
GFK Sloboda
Sloboda (Č)
|
02.04.2022 10:00 | GFK Sloboda | : | Sloboda (Č) | |||||
02.04
10:00
Javor Matis
Sloga (P)
1
5
|
02.04.2022 10:00 | Javor Matis | 1 : 5 | Sloga (P) | |||||
02.04
10:00
Spartak 1976
Metalac
1
5
|
02.04.2022 10:00 | Spartak 1976 | 1 : 5 | Metalac | |||||
02.04
10:00
Mladost (L)
Zlatibor
4
0
|
02.04.2022 10:00 | Mladost (L) | 4 : 0 | Zlatibor | |||||
02.04
10:00
Jedinstvo Putevi
Gaučosi
|
02.04.2022 10:00 | Jedinstvo Putevi | : | Gaučosi | |||||
02.04
10:00
Borac 1926
Ares 2015
1
2
|
02.04.2022 10:00 | Borac 1926 | 1 : 2 | Ares 2015 |
02.04
Trio
Radnički (P)
1
4
|
02.04.2022 | Trio | 1 : 4 | Radnički (P) | |||||
02.04
Radnički (N)
GFK Jagodina
1
0
|
02.04.2022 | Radnički (N) | 1 : 0 | GFK Jagodina | |||||
02.04
Šampion 2014
SFS Borac
4
2
|
02.04.2022 | Šampion 2014 | 4 : 2 | SFS Borac | |||||
02.04
Timok 1919
Lider MGM
2
1
|
02.04.2022 | Timok 1919 | 2 : 1 | Lider MGM | |||||
02.04
OFK Radnički
Real
0
1
|
02.04.2022 | OFK Radnički | 0 : 1 | Real | |||||
02.04
Trayal Knez Lazar
Car Konstantin
3
3
|
02.04.2022 | Trayal Knez Lazar | 3 : 3 | Car Konstantin |
02.04
10:00
TSC
Radnički 1912
1
1
|
02.04.2022 10:00 | TSC | 1 : 1 | Radnički 1912 | |||||
02.04
11:00
OFK Bačka
Kabel
1
0
|
02.04.2022 11:00 | OFK Bačka | 1 : 0 | Kabel | |||||
02.04
10:00
Petar Puača
RFK NS 1921
0
1
|
02.04.2022 10:00 | Petar Puača | 0 : 1 | RFK NS 1921 | |||||
02.04
12:00
Hajduk 1912
OFK Kikinda 1909
1
3
|
02.04.2022 12:00 | Hajduk 1912 | 1 : 3 | OFK Kikinda 1909 |
02.04
10:00
ODR
Radnički (Zr)
2
0
|
02.04.2022 10:00 | ODR | 2 : 0 | Radnički (Zr) | |||||
02.04
10:00
Radnički (Š)
OFK Vršac
0
3
|
02.04.2022 10:00 | Radnički (Š) | 0 : 3 | OFK Vršac | |||||
02.04
10:00
Omladinac
Inđija
0
6
|
02.04.2022 10:00 | Omladinac | 0 : 6 | Inđija |
02.04
10:00
Senjak
Loznica
6
0
|
02.04.2022 10:00 | Senjak | 6 : 0 | Loznica | |||||
02.04
10:00
Savacium
Železničar
7
2
|
02.04.2022 10:00 | Savacium | 7 : 2 | Železničar | |||||
02.04
10:00
Respekt
Radnički (V)
1
1
|
02.04.2022 10:00 | Respekt | 1 : 1 | Radnički (V) |
02.04
10:00
Jasenica 2017
AF Duljaj
0
2
|
02.04.2022 10:00 | Jasenica 2017 | 0 : 2 | AF Duljaj | |||||
02.04
10:00
RSK
Soko 2015
|
02.04.2022 10:00 | RSK | : | Soko 2015 | |||||
02.04
10:00
Železničar
Mladi radnik 1926
1
2
|
02.04.2022 10:00 | Železničar | 1 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
02.04
10:00
Zvižd
Šumadija
1
1
|
02.04.2022 10:00 | Zvižd | 1 : 1 | Šumadija | |||||
02.04
10:00
Cepelin 026
AF Đokić
|
02.04.2022 10:00 | Cepelin 026 | : | AF Đokić | |||||
02.04
10:00
Petlić SD 2006
VGSK
4
1
|
02.04.2022 10:00 | Petlić SD 2006 | 4 : 1 | VGSK | |||||
02.04
10:00
Smederevo 1924
Plana
0
0
|
02.04.2022 10:00 | Smederevo 1924 | 0 : 0 | Plana | |||||
02.04
10:00
Sloga 33
OPK Rudar 1933
0
1
|
02.04.2022 10:00 | Sloga 33 | 0 : 1 | OPK Rudar 1933 |
02.04
10:00
Tisa Njerš
AFK
3
5
|
02.04.2022 10:00 | Tisa Njerš | 3 : 5 | AFK | |||||
02.04
10:00
Spartak ŽK
Radnički 1905
4
1
|
02.04.2022 10:00 | Spartak ŽK | 4 : 1 | Radnički 1905 |
02.04
14:00
BSK
Polet
1
0
|
02.04.2022 14:00 | BSK | 1 : 0 | Polet |
02.04
00:00
Voja Gačić
OFK Vršac
1
0
|
02.04.2022 00:00 | Voja Gačić | 1 : 0 | OFK Vršac |
02.04
10:00
Sunrise Šabac
OFK Majur
3
0
|
02.04.2022 10:00 | Sunrise Šabac | 3 : 0 | OFK Majur | |||||
02.04
13:00
Mačva
Sloga
3
1
|
02.04.2022 13:00 | Mačva | 3 : 1 | Sloga |
02.04
14:00
Brodarac
RFK Grafičar
0
5
|
02.04.2022 14:00 | Brodarac | 0 : 5 | RFK Grafičar | |||||
02.04
00:00
Crvena zvezda
Petlić
8
0
|
02.04.2022 00:00 | Crvena zvezda | 8 : 0 | Petlić | |||||
02.04
16:00
Ole
Rad
1
1
|
02.04.2022 16:00 | Ole | 1 : 1 | Rad | |||||
02.04
Mungosi
Teleoptik
|
02.04.2022 | Mungosi | : | Teleoptik | |||||
02.04
12:00
Dušanovac
Čukarički
0
4
|
02.04.2022 12:00 | Dušanovac | 0 : 4 | Čukarički | |||||
02.04
09:00
Voždovac
PFK Žarkovo 2000
0
2
|
02.04.2022 09:00 | Voždovac | 0 : 2 | PFK Žarkovo 2000 |
02.04
00:00
Sinđelić
Milutinac
1
1
|
02.04.2022 00:00 | Sinđelić | 1 : 1 | Milutinac | |||||
02.04
00:00
Olimpik
011
3
1
|
02.04.2022 00:00 | Olimpik | 3 : 1 | 011 | |||||
02.04
00:00
Radnički (O)
Radnički (NB)
1
1
|
02.04.2022 00:00 | Radnički (O) | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
02.04
00:00
Lokomotiva
Zemun
3
0
|
02.04.2022 00:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Zemun |
02.04
12:00
Vučice
Majdanpek
5
0
|
02.04.2022 12:00 | Vučice | 5 : 0 | Majdanpek |
02.04
15:30
Požega
Požarevac
3
0
|
02.04.2022 15:30 | Požega | 3 : 0 | Požarevac | |||||
02.04
15:30
ŽGFK Borac
Mačva
4
0
|
02.04.2022 15:30 | ŽGFK Borac | 4 : 0 | Mačva | |||||
02.04
15:30
Karađorđe
Loznica
1
5
|
02.04.2022 15:30 | Karađorđe | 1 : 5 | Loznica | |||||
02.04
15:30
Plana
Jedinstvo
0
0
|
02.04.2022 15:30 | Plana | 0 : 0 | Jedinstvo |
02.04
12:00
Spartak
Voša AS
12
0
|
02.04.2022 12:00 | Spartak | 12 : 0 | Voša AS |
02.04
09:00
Zvezda B
ŽFK Boleč
16
0
|
02.04.2022 09:00 | Zvezda B | 16 : 0 | ŽFK Boleč |
02.04
09:30
Teleoptik
Olimpik
3
1
|
02.04.2022 09:30 | Teleoptik | 3 : 1 | Olimpik | |||||
02.04
19:00
RFK Grafičar
OFK Beograd
0
1
|
02.04.2022 19:00 | RFK Grafičar | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
02.04
09:00
Crvena zvezda
Kampione
2
3
|
02.04.2022 09:00 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Kampione |
02.04
15:00
Finale 2013
Radnički (S)
4
3
|
02.04.2022 15:00 | Finale 2013 | 4 : 3 | Radnički (S) | |||||
02.04
12:00
OFK Paraćin
OFK Knez Lazar
6
3
|
02.04.2022 12:00 | OFK Paraćin | 6 : 3 | OFK Knez Lazar | |||||
02.04
12:00
Morava 1918
OFK Bratstvo
6
1
|
02.04.2022 12:00 | Morava 1918 | 6 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
02.04
15:00
OFK Morava 2012
Vukovi
11
0
|
02.04.2022 15:00 | OFK Morava 2012 | 11 : 0 | Vukovi |
02.04
11:00
Budućnost
Sloga (BB)
2
2
|
02.04.2022 11:00 | Budućnost | 2 : 2 | Sloga (BB) | |||||
02.04
10:00
Savinac 1933
GFK Sloboda
0
10
|
02.04.2022 10:00 | Savinac 1933 | 0 : 10 | GFK Sloboda | |||||
02.04
10:00
Polimlje
Jedinstvo Putevi
3
1
|
02.04.2022 10:00 | Polimlje | 3 : 1 | Jedinstvo Putevi |
02.04
19:00
Split
FMP Meridian
85
90
|
02.04.2022 19:00 | Split | 85 : 90 | FMP Meridian | |||||
02.04
17:00
Krka
Budućnost VOLI
72
84
|
02.04.2022 17:00 | Krka | 72 : 84 | Budućnost VOLI | |||||
02.04
21:00
Partizan NIS
Mornar Barsko zlato
95
83
|
02.04.2022 21:00 | Partizan NIS | 95 : 83 | Mornar Barsko zlato |
02.04
18:00
Zdravlje Leskovac
Kolubara LA 2003
100
91
|
02.04.2022 18:00 | Zdravlje Leskovac | 100 : 91 | Kolubara LA 2003 | |||||
02.04
20:00
OKK Novi Pazar
Mladost MaxBet
84
92
|
02.04.2022 20:00 | OKK Novi Pazar | 84 : 92 | Mladost MaxBet | |||||
02.04
18:00
Metalac
SPD Radnički
81
75
|
02.04.2022 18:00 | Metalac | 81 : 75 | SPD Radnički | |||||
02.04
18:00
Zlatibor
OKK Beograd
86
96
|
02.04.2022 18:00 | Zlatibor | 86 : 96 | OKK Beograd | |||||
02.04
19:00
Dunav
Vojvodina
75
90
|
02.04.2022 19:00 | Dunav | 75 : 90 | Vojvodina | |||||
02.04
18:00
Vršac
Tamiš
92
97
|
02.04.2022 18:00 | Vršac | 92 : 97 | Tamiš |
02.04
19:00
Železničar
Pirot
19
12
|
02.04.2022 19:00 | Železničar | 19 : 12 | Pirot | |||||
02.04
16:00
Borac
Čačak 94
25
21
|
02.04.2022 16:00 | Borac | 25 : 21 | Čačak 94 | |||||
02.04
17:00
Hercegovac
Spartak Office Shoes
28
32
|
02.04.2022 17:00 | Hercegovac | 28 : 32 | Spartak Office Shoes | |||||
02.04
18:00
Radnik
Mladost
14
17
|
02.04.2022 18:00 | Radnik | 14 : 17 | Mladost |
02.04
18:00
Žitko Basket
Napredak Metalka Majur
24
25
|
02.04.2022 18:00 | Žitko Basket | 24 : 25 | Napredak Metalka Majur | |||||
02.04
18:00
Proleter Naftagas
Star
17
22
|
02.04.2022 18:00 | Proleter Naftagas | 17 : 22 | Star | |||||
02.04
18:00
Napredak Junior
Klik
21
22
|
02.04.2022 18:00 | Napredak Junior | 21 : 22 | Klik | |||||
02.04
18:00
Beovuk 72
Konstantin
25
18
|
02.04.2022 18:00 | Beovuk 72 | 25 : 18 | Konstantin |
02.04
00:00
Crvena zvezda 2
Rivers BM
0
20
|
02.04.2022 00:00 | Crvena zvezda 2 | 0 : 20 | Rivers BM |
02.04
13:40
Mladenovac
Flash
83
68
|
02.04.2022 13:40 | Mladenovac | 83 : 68 | Flash | |||||
02.04
19:00
Žarkovo
IBC
73
63
|
02.04.2022 19:00 | Žarkovo | 73 : 63 | IBC |
02.04
15:00
Plana
Mileševac
22
16
|
02.04.2022 15:00 | Plana | 22 : 16 | Mileševac | |||||
02.04
14:00
Jagodina
Ivanjica
24
18
|
02.04.2022 14:00 | Jagodina | 24 : 18 | Ivanjica |
02.04
16:00
Paraćin
Student BB
27
17
|
02.04.2022 16:00 | Paraćin | 27 : 17 | Student BB | |||||
02.04
17:00
Sloga Elite
Zlatar
12
13
|
02.04.2022 17:00 | Sloga Elite | 12 : 13 | Zlatar | |||||
02.04
18:00
Zekas 75
Priboj
29
18
|
02.04.2022 18:00 | Zekas 75 | 29 : 18 | Priboj |
02.04
16:30
Ratnici Target Sport
Knjaževac 1950
78
93
|
02.04.2022 16:30 | Ratnici Target Sport | 78 : 93 | Knjaževac 1950 | |||||
02.04
12:30
Marinos
Morava
69
80
|
02.04.2022 12:30 | Marinos | 69 : 80 | Morava |
02.04
18:30
Niš
OKK Vlasotince
54
116
|
02.04.2022 18:30 | Niš | 54 : 116 | OKK Vlasotince |
02.04
17:00
Joker
Vrbas
110
80
|
02.04.2022 17:00 | Joker | 110 : 80 | Vrbas | |||||
02.04
19:00
Hajduk
Stara Pazova
94
74
|
02.04.2022 19:00 | Hajduk | 94 : 74 | Stara Pazova | |||||
02.04
17:00
Topola
Srbobran
73
81
|
02.04.2022 17:00 | Topola | 73 : 81 | Srbobran |
02.04
20:00
Sloven
Dunav 2014
81
62
|
02.04.2022 20:00 | Sloven | 81 : 62 | Dunav 2014 | |||||
02.04
20:30
Futog
Jedinstvo
97
77
|
02.04.2022 20:30 | Futog | 97 : 77 | Jedinstvo |
02.04
20:30
ABBA
Umka Džez
89
97
|
02.04.2022 20:30 | ABBA | 89 : 97 | Umka Džez | |||||
02.04
11:30
Gorica
Mladost 2009
75
79
|
02.04.2022 11:30 | Gorica | 75 : 79 | Mladost 2009 |
02.04
16:20
Ras
Borča
56
64
|
02.04.2022 16:20 | Ras | 56 : 64 | Borča |
02.04
16:30
Partizan
Jedinstvo
20
0
|
02.04.2022 16:30 | Partizan | 20 : 0 | Jedinstvo | |||||
02.04
17:30
Ru koš
Šimanovci
19
17
|
02.04.2022 17:30 | Ru koš | 19 : 17 | Šimanovci | |||||
02.04
18:00
Vojka
Agrobanat
14
28
|
02.04.2022 18:00 | Vojka | 14 : 28 | Agrobanat | |||||
02.04
18:00
Jadran
Radnički
12
22
|
02.04.2022 18:00 | Jadran | 12 : 22 | Radnički |
02.04
14:00
Trepča
Sloga (D)
82
75
|
02.04.2022 14:00 | Trepča | 82 : 75 | Sloga (D) | |||||
02.04
17:00
Goč
Zicer 2014
96
73
|
02.04.2022 17:00 | Goč | 96 : 73 | Zicer 2014 | |||||
02.04
19:00
Prva Petoletka
Ćuprija
103
98
|
02.04.2022 19:00 | Prva Petoletka | 103 : 98 | Ćuprija |
02.04
18:00
Sloga (PM)
Kruševac
20
0
|
02.04.2022 18:00 | Sloga (PM) | 20 : 0 | Kruševac | |||||
02.04
13:00
Smederevo 1953
Novi Pazar 1969
20
0
|
02.04.2022 13:00 | Smederevo 1953 | 20 : 0 | Novi Pazar 1969 |
02.04
15:30
Proleter
Titel
84
46
|
02.04.2022 15:30 | Proleter | 84 : 46 | Titel |
02.04
Čelarevo
Delfin
|
02.04.2022 | Čelarevo | : | Delfin | |||||
02.04
Vojvodina 021- 2
Jedinstvo
|
02.04.2022 | Vojvodina 021- 2 | : | Jedinstvo | |||||
02.04
Borča
Sivac
|
02.04.2022 | Borča | : | Sivac | |||||
02.04
Karađorđevo
Srem
|
02.04.2022 | Karađorđevo | : | Srem |
02.04
16:00
Art Basket
Kraljevo
81
60
|
02.04.2022 16:00 | Art Basket | 81 : 60 | Kraljevo | 1:0 | ||||
02.04
18:30
Crvena zvezda
Vojvodina 021
67
59
|
02.04.2022 18:30 | Crvena zvezda | 67 : 59 | Vojvodina 021 | 1::0 |
02.04
19:30
Topolčanka
Srbobran
105
74
|
02.04.2022 19:30 | Topolčanka | 105 : 74 | Srbobran | |||||
02.04
16:30
Radnički
Ljubovija
70
67
|
02.04.2022 16:30 | Radnički | 70 : 67 | Ljubovija | |||||
02.04
17:00
Mileševka
Stara Pazova
95
55
|
02.04.2022 17:00 | Mileševka | 95 : 55 | Stara Pazova |
02.04
17:00
Konstantin
Sloga
77
79
|
02.04.2022 17:00 | Konstantin | 77 : 79 | Sloga | |||||
02.04
14:30
Star
SPD Radnički
71
53
|
02.04.2022 14:30 | Star | 71 : 53 | SPD Radnički | |||||
02.04
14:00
Crvena zvezda MTS
Mega Mozzart
81
102
|
02.04.2022 14:00 | Crvena zvezda MTS | 81 : 102 | Mega Mozzart | |||||
02.04
14:00
Spartak Office shoes
Dynamic VIP PAY
74
76
|
02.04.2022 14:00 | Spartak Office shoes | 74 : 76 | Dynamic VIP PAY |
02.04
18:30
Hajduk Veljko Spajic D.O.O.
Srem
50
30
|
02.04.2022 18:30 | Hajduk Veljko Spajic D.O.O. | 50 : 30 | Srem | |||||
02.04
12:00
ČA Basket
Sistem 2000
55
54
|
02.04.2022 12:00 | ČA Basket | 55 : 54 | Sistem 2000 | |||||
02.04
18:30
Art Basket
Kraljevo
89
56
|
02.04.2022 18:30 | Art Basket | 89 : 56 | Kraljevo |
02.04
16:00
Stražilovo
Kikinda
1
3
|
02.04.2022 16:00 | Stražilovo | 1 : 3 | Kikinda | |||||
02.04
16:30
Mladost
Hajduk
3
1
|
02.04.2022 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Hajduk | |||||
02.04
19:00
Srem Iton
Partizan
0
3
|
02.04.2022 19:00 | Srem Iton | 0 : 3 | Partizan | |||||
02.04
21:00
Dunav Volley
Vojvodina 3
0
3
|
02.04.2022 21:00 | Dunav Volley | 0 : 3 | Vojvodina 3 |
02.04
Klek Srbijašume 2
Sloven
0
3
|
02.04.2022 | Klek Srbijašume 2 | 0 : 3 | Sloven | |||||
02.04
Maglić 1953
Botafogo
3
0
|
02.04.2022 | Maglić 1953 | 3 : 0 | Botafogo | |||||
02.04
Vrbas
Sombor
1
3
|
02.04.2022 | Vrbas | 1 : 3 | Sombor | |||||
02.04
Mladost
Stražilovo 2
0
3
|
02.04.2022 | Mladost | 0 : 3 | Stražilovo 2 | |||||
02.04
Novi Sad 2
Bačka Palanka
3
1
|
02.04.2022 | Novi Sad 2 | 3 : 1 | Bačka Palanka |
02.04
20:00
Borac (P)
Novi Sad
1
3
|
02.04.2022 20:00 | Borac (P) | 1 : 3 | Novi Sad | |||||
02.04
19:00
Karađorđe
Dubočica
3
0
|
02.04.2022 19:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Dubočica | |||||
02.04
19:00
Smederevo Carina
VA 014
3
0
|
02.04.2022 19:00 | Smederevo Carina | 3 : 0 | VA 014 | |||||
02.04
17:00
Novi Pazar
Klek Srbijašume
3
0
|
02.04.2022 17:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Klek Srbijašume |
02.04
20:00
Ribnica 2
Bečej
3
1
|
02.04.2022 20:00 | Ribnica 2 | 3 : 1 | Bečej | |||||
02.04
18:00
MOK Topličanin 97
Futog
3
0
|
02.04.2022 18:00 | MOK Topličanin 97 | 3 : 0 | Futog | |||||
02.04
17:00
Kulpin
Loznica
3
2
|
02.04.2022 17:00 | Kulpin | 3 : 2 | Loznica | |||||
02.04
18:00
Šumadija
Kosovska Mitrovica
3
0
|
02.04.2022 18:00 | Šumadija | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica |
02.04
19:00
Lotus
Borac
0
3
|
02.04.2022 19:00 | Lotus | 0 : 3 | Borac | |||||
02.04
12:00
Sloboda S
Kosovska Mitrovica
3
0
|
02.04.2022 12:00 | Sloboda S | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica | |||||
02.04
13:00
Tehničar
Drina
1
3
|
02.04.2022 13:00 | Tehničar | 1 : 3 | Drina | |||||
02.04
11:00
Mokra Gora
ŽOK Napredak 037
0
3
|
02.04.2022 11:00 | Mokra Gora | 0 : 3 | ŽOK Napredak 037 |
02.04
16:30
Srem 2
Futog
1
3
|
02.04.2022 16:30 | Srem 2 | 1 : 3 | Futog | |||||
02.04
14:00
Volley Stars
Odbojka 013
3
0
|
02.04.2022 14:00 | Volley Stars | 3 : 0 | Odbojka 013 | |||||
02.04
18:00
Futog West
Štrand Volej
3
1
|
02.04.2022 18:00 | Futog West | 3 : 1 | Štrand Volej |
02.04
Ozren
Viner
|
02.04.2022 | Ozren | : | Viner | |||||
02.04
Volejbor-Tim
Timok
|
02.04.2022 | Volejbor-Tim | : | Timok | |||||
02.04
Hajduk Veljko
Đerdap
|
02.04.2022 | Hajduk Veljko | : | Đerdap |
02.04
Beočin
Partizan
1
3
|
02.04.2022 | Beočin | 1 : 3 | Partizan | |||||
02.04
Dunav Volej
FOK 2
3
0
|
02.04.2022 | Dunav Volej | 3 : 0 | FOK 2 | |||||
02.04
Omladinac 2
Mladost
3
0
|
02.04.2022 | Omladinac 2 | 3 : 0 | Mladost | |||||
02.04
Inđija 2
Maks
3
1
|
02.04.2022 | Inđija 2 | 3 : 1 | Maks |
02.04
17:00
Prilike
Crnokosa
3
1
|
02.04.2022 17:00 | Prilike | 3 : 1 | Crnokosa | |||||
02.04
17:00
Budućnost Nec
Priboj
3
0
|
02.04.2022 17:00 | Budućnost Nec | 3 : 0 | Priboj | |||||
02.04
17:00
Stars
Forma
3
0
|
02.04.2022 17:00 | Stars | 3 : 0 | Forma | |||||
02.04
17:00
Sloboda S -2
Sjenica
3
0
|
02.04.2022 17:00 | Sloboda S -2 | 3 : 0 | Sjenica | |||||
02.04
17:00
Zlatar
Putevi Trendteks
3
2
|
02.04.2022 17:00 | Zlatar | 3 : 2 | Putevi Trendteks |
02.04
16:00
Kneginja Milica
Župa
3
0
|
02.04.2022 16:00 | Kneginja Milica | 3 : 0 | Župa | |||||
02.04
13:00
Napredak 037
Sloboda S III
0
3
|
02.04.2022 13:00 | Napredak 037 | 0 : 3 | Sloboda S III | |||||
02.04
14:00
Vrnjačka Banja
Kopaonik
3
0
|
02.04.2022 14:00 | Vrnjačka Banja | 3 : 0 | Kopaonik |
02.04
Hajduk
Spartak 2
1
3
|
02.04.2022 | Hajduk | 1 : 3 | Spartak 2 | |||||
02.04
Win Volley
Elbraco Technoland CVS
3
1
|
02.04.2022 | Win Volley | 3 : 1 | Elbraco Technoland CVS | |||||
02.04
Bečej
Vrbas
0
3
|
02.04.2022 | Bečej | 0 : 3 | Vrbas | |||||
02.04
Goks IN
Subotica
0
3
|
02.04.2022 | Goks IN | 0 : 3 | Subotica |
02.04
Star
Voriors
3
1
|
02.04.2022 | Star | 3 : 1 | Voriors | |||||
02.04
Respekt
Blok aut
0
3
|
02.04.2022 | Respekt | 0 : 3 | Blok aut | |||||
02.04
Merkur
Elan Volej
3
0
|
02.04.2022 | Merkur | 3 : 0 | Elan Volej | |||||
02.04
SK Volej
Grbić
1
3
|
02.04.2022 | SK Volej | 1 : 3 | Grbić |
02.04
16:30
Ub
Crvena zvezda
3
0
|
02.04.2022 16:30 | Ub | 3 : 0 | Crvena zvezda | 2:1 |
02.04
19:00
Takovo Zvezda Helios
Beograd
3
2
|
02.04.2022 19:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 2 | Beograd | |||||
02.04
15:00
Radnički Blasters
Roda
3
2
|
02.04.2022 15:00 | Radnički Blasters | 3 : 2 | Roda | |||||
02.04
16:00
Smederevo
Jedinstvo
3
1
|
02.04.2022 16:00 | Smederevo | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
02.04
17:00
Srbijanka 014
Crno Bele 011
1
3
|
02.04.2022 17:00 | Srbijanka 014 | 1 : 3 | Crno Bele 011 | |||||
02.04
19:00
AS Batajnica
Novi Sad
1
3
|
02.04.2022 19:00 | AS Batajnica | 1 : 3 | Novi Sad |
02.04
20:00
Zlatibor
Ivanjica
3
0
|
02.04.2022 20:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Ivanjica | |||||
02.04
18:00
Smeč 5
Valjevo
1
3
|
02.04.2022 18:00 | Smeč 5 | 1 : 3 | Valjevo | |||||
02.04
15:00
Panonija
Dunav
2
3
|
02.04.2022 15:00 | Panonija | 2 : 3 | Dunav | |||||
02.04
19:00
Leskovac 98
Sterija
3
2
|
02.04.2022 19:00 | Leskovac 98 | 3 : 2 | Sterija | |||||
02.04
16:00
Radnički
Gimnazijalac
3
0
|
02.04.2022 16:00 | Radnički | 3 : 0 | Gimnazijalac | |||||
02.04
16:00
TENT 2
Vranje
0
3
|
02.04.2022 16:00 | TENT 2 | 0 : 3 | Vranje |
02.04
16:30
Jagodina
Kuršumlija
21
30
|
02.04.2022 16:30 | Jagodina | 21 : 30 | Kuršumlija | |||||
02.04
19:00
Bela Palanka
Topličanin
27
29
|
02.04.2022 19:00 | Bela Palanka | 27 : 29 | Topličanin | |||||
02.04
19:00
Zlatar
Vranje 1957
30
36
|
02.04.2022 19:00 | Zlatar | 30 : 36 | Vranje 1957 | |||||
02.04
19:00
Župa 54
Priboj
26
23
|
02.04.2022 19:00 | Župa 54 | 26 : 23 | Priboj |
02.04
21:00
Sinđelić
Smederevo
21
23
|
02.04.2022 21:00 | Sinđelić | 21 : 23 | Smederevo | |||||
02.04
17:30
Kolubara
Apatin
35
29
|
02.04.2022 17:30 | Kolubara | 35 : 29 | Apatin | |||||
02.04
18:00
Sivac 69
Ub
36
32
|
02.04.2022 18:00 | Sivac 69 | 36 : 32 | Ub | |||||
02.04
19:00
Inđija
Kikinda
19
22
|
02.04.2022 19:00 | Inđija | 19 : 22 | Kikinda | |||||
02.04
18:00
Crvenka
Sportski Centar Voždovac 2012
35
28
|
02.04.2022 18:00 | Crvenka | 35 : 28 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
02.04
19:00
Morava
Vrbas
32
30
|
02.04.2022 19:00 | Morava | 32 : 30 | Vrbas |
02.04
18:00
Lavovi BP
Hercegovina
42
31
|
02.04.2022 18:00 | Lavovi BP | 42 : 31 | Hercegovina |
02.04
19:00
Trepča
Lokomotiva
26
32
|
02.04.2022 19:00 | Trepča | 26 : 32 | Lokomotiva |
02.04
16:00
Zaječar 1949
Sloga
39
35
|
02.04.2022 16:00 | Zaječar 1949 | 39 : 35 | Sloga | |||||
02.04
13:00
Borsko jezero
Majdanpek
25
25
|
02.04.2022 13:00 | Borsko jezero | 25 : 25 | Majdanpek | |||||
02.04
19:00
Rudar 2
Osipaonica
32
28
|
02.04.2022 19:00 | Rudar 2 | 32 : 28 | Osipaonica |
02.04
21:00
Niška Banja
Aleksinac
22
37
|
02.04.2022 21:00 | Niška Banja | 22 : 37 | Aleksinac | |||||
02.04
18:30
BSK Heba
Pirot
32
33
|
02.04.2022 18:30 | BSK Heba | 32 : 33 | Pirot | |||||
02.04
18:45
Knjaz 1957
Rtanj
25
23
|
02.04.2022 18:45 | Knjaz 1957 | 25 : 23 | Rtanj | |||||
02.04
20:30
Progres
Dubočica 54 - 2
28
27
|
02.04.2022 20:30 | Progres | 28 : 27 | Dubočica 54 - 2 |
02.04
19:00
Radnički
ŽSK 1955
22
22
|
02.04.2022 19:00 | Radnički | 22 : 22 | ŽSK 1955 | |||||
02.04
20:30
Nova Pazova 1957
PIK Prigrevica
30
27
|
02.04.2022 20:30 | Nova Pazova 1957 | 30 : 27 | PIK Prigrevica |
02.04
17:30
RA Dinamo
Jedinstvo
38
17
|
02.04.2022 17:30 | RA Dinamo | 38 : 17 | Jedinstvo |
02.04
14:30
Krule
Mokrin
33
17
|
02.04.2022 14:30 | Krule | 33 : 17 | Mokrin | |||||
02.04
20:00
Laki
Ravangrad
36
20
|
02.04.2022 20:00 | Laki | 36 : 20 | Ravangrad | |||||
02.04
12:00
Jadran
Jabuka
26
23
|
02.04.2022 12:00 | Jadran | 26 : 23 | Jabuka |
02.04
17:00
Pazar 2003
Radnički (S)
23
34
|
02.04.2022 17:00 | Pazar 2003 | 23 : 34 | Radnički (S) | |||||
02.04
13:00
SPD Radnički - 2
Bekament BB - 2
15
31
|
02.04.2022 13:00 | SPD Radnički - 2 | 15 : 31 | Bekament BB - 2 | |||||
02.04
11:00
Jagodina 2
Napredak 12
19
33
|
02.04.2022 11:00 | Jagodina 2 | 19 : 33 | Napredak 12 |
02.04
18:00
Radan
Žitorađa
16
25
|
02.04.2022 18:00 | Radan | 16 : 25 | Žitorađa | |||||
02.04
18:00
Vlasotince
Vranje
30
19
|
02.04.2022 18:00 | Vlasotince | 30 : 19 | Vranje | |||||
02.04
15:30
Remesiana
Osice
35
29
|
02.04.2022 15:30 | Remesiana | 35 : 29 | Osice |
02.04
11:30
Nemanjić
Sloga
26
59
|
02.04.2022 11:30 | Nemanjić | 26 : 59 | Sloga | |||||
02.04
18:00
Požarevac
Hajduk Veljko
28
13
|
02.04.2022 18:00 | Požarevac | 28 : 13 | Hajduk Veljko |
02.04
17:00
Železničar 2
Trijumf
35
17
|
02.04.2022 17:00 | Železničar 2 | 35 : 17 | Trijumf | |||||
02.04
12:00
Beočin 1959
Gradnulica
18
44
|
02.04.2022 12:00 | Beočin 1959 | 18 : 44 | Gradnulica | |||||
02.04
17:00
Apatin
Naftagas
22
20
|
02.04.2022 17:00 | Apatin | 22 : 20 | Naftagas |
02.04
19:00
Jagodina
Medicinar
32
19
|
02.04.2022 19:00 | Jagodina | 32 : 19 | Medicinar | |||||
02.04
19:00
SPD Radnički
Mladost (NP)
33
33
|
02.04.2022 19:00 | SPD Radnički | 33 : 33 | Mladost (NP) | |||||
02.04
15:00
Vojvodina
Bor RTB
33
29
|
02.04.2022 15:00 | Vojvodina | 33 : 29 | Bor RTB | |||||
02.04
17:00
Crvena zvezda
Beograd
32
29
|
02.04.2022 17:00 | Crvena zvezda | 32 : 29 | Beograd |
02.04
20:00
Pančevo
Mladi radnik
34
24
|
02.04.2022 20:00 | Pančevo | 34 : 24 | Mladi radnik | |||||
02.04
18:00
Pirot
Topličanin
24
37
|
02.04.2022 18:00 | Pirot | 24 : 37 | Topličanin | |||||
02.04
18:30
Petrovaradin
Zaječar 1949
27
21
|
02.04.2022 18:30 | Petrovaradin | 27 : 21 | Zaječar 1949 | |||||
02.04
14:30
Prijepolje
Kikinda
27
32
|
02.04.2022 14:30 | Prijepolje | 27 : 32 | Kikinda |
02.04
18:00
Novi Beograd
SPD Radnički
12
8
|
02.04.2022 18:00 | Novi Beograd | 12 : 8 | SPD Radnički | |||||
02.04
20:15
Jug AO
Jadran ST
16
18
|
02.04.2022 20:15 | Jug AO | 16 : 18 | Jadran ST |
02.04
18:00
Valis
Šabac
11
12
|
02.04.2022 18:00 | Valis | 11 : 12 | Šabac | |||||
02.04
20:00
Primorje EB
Mornar BS
11
12
|
02.04.2022 20:00 | Primorje EB | 11 : 12 | Mornar BS |
02.04
20:00
Bečej
Beograd
8
8
|
02.04.2022 20:00 | Bečej | 8 : 8 | Beograd | |||||
02.04
19:00
Rasina
Valjevo
8
22
|
02.04.2022 19:00 | Rasina | 8 : 22 | Valjevo |
02.04
19:00
Vračar
ŽAK
8
18
|
02.04.2022 19:00 | Vračar | 8 : 18 | ŽAK | |||||
02.04
20:00
Spartak Prozivka
TENT
10
10
|
02.04.2022 20:00 | Spartak Prozivka | 10 : 10 | TENT | |||||
02.04
19:45
Dorćol
Košutnjak
14
7
|
02.04.2022 19:45 | Dorćol | 14 : 7 | Košutnjak | |||||
02.04
15:00
Banja Luka
Sava
15
20
|
02.04.2022 15:00 | Banja Luka | 15 : 20 | Sava |
02.04
18:45
Partizan
Crvena zvezda
13
18
|
02.04.2022 18:45 | Partizan | 13 : 18 | Crvena zvezda |
02.04
17:30
Akademac
Pirgos
2
2
|
02.04.2022 17:30 | Akademac | 2 : 2 | Pirgos | |||||
02.04
16:30
Zufo
Radnik
3
1
|
02.04.2022 16:30 | Zufo | 3 : 1 | Radnik |
02.04
14:00
92
Zlatibor
4
6
|
02.04.2022 14:00 | 92 | 4 : 6 | Zlatibor | |||||
02.04
21:30
PP 192
MB Namenska
7
2
|
02.04.2022 21:30 | PP 192 | 7 : 2 | MB Namenska |
02.04
17:30
Temnić
Miners
7
7
|
02.04.2022 17:30 | Temnić | 7 : 7 | Miners |
02.04
20:00
Dolap
Babušnica 2011
3
4
|
02.04.2022 20:00 | Dolap | 3 : 4 | Babušnica 2011 |
02.04
19:00
Zemun Samo pravo
Bečej 2003
5
9
|
02.04.2022 19:00 | Zemun Samo pravo | 5 : 9 | Bečej 2003 | |||||
02.04
19:00
Ivanjica
FON
2
3
|
02.04.2022 19:00 | Ivanjica | 2 : 3 | FON | |||||
02.04
19:00
Kalča
Winter sport
3
6
|
02.04.2022 19:00 | Kalča | 3 : 6 | Winter sport | |||||
02.04
19:00
Konjarnik
Vranje
2
2
|
02.04.2022 19:00 | Konjarnik | 2 : 2 | Vranje | |||||
02.04
19:00
Loznica Grad 2018
Novi Pazar
4
0
|
02.04.2022 19:00 | Loznica Grad 2018 | 4 : 0 | Novi Pazar |
02.04
21:00
Ekonomac
Jastrebac
7
4
|
02.04.2022 21:00 | Ekonomac | 7 : 4 | Jastrebac |
02.04
14:00
Locomotive
Partizan 1953
10
64
|
02.04.2022 14:00 | Locomotive | 10 : 64 | Partizan 1953 |
02.04
16:30
Partizan
Rad Mozzart
17
12
|
02.04.2022 16:30 | Partizan | 17 : 12 | Rad Mozzart | |||||
02.04
16:00
Torpedo Mlava
Dinamo 1954
12
24
|
02.04.2022 16:00 | Torpedo Mlava | 12 : 24 | Dinamo 1954 |
02.04
16:00
Mammoths Kikinda
Novi Sad Wild Dogs
6
2
|
02.04.2022 16:00 | Mammoths Kikinda | 6 : 2 | Novi Sad Wild Dogs |