Radnički
Torlak
Brodarac
Miris bulki na Vračaru

Jedan od derbi mečeva trećeg kola odigran je na Vračaru, gde su se sastali Sinđelić i Zvezdara. U prvom poluvremenu blagu inicijativu su imali igrači sa Bulbuldera, međutim domaći su striktnom markacijom zaustavili sve njihove napade i nisu im dozvolili da naprave iole ozbiljniju šansu. Treba napomenuti i da za 45 minuta nije upućen nijedan udarac u okvir gola, što je malo poražavajuća činjenica za današnje aktere.

Ista slika i u nastavku, gosti imaju veći posed, ali ne stvaraju šanse, na drugoj strani jedan iznenadan udarac Kolarevića u 56. minutu zamalo nije završio u golu, sa nekih 12-13 metara pogodio je stativu. Gosti su lagano slamali otpor ˝orlova˝ i upornost im se isplatila u 68. minutu kada su najzad poveli. Najpre je Kuzmanović sa 9 metara glavom pogodio prečku, a potom Gusnić odbitak telom prosledio u mrežu.

Igrao se 72. minut kada je Zvezdara mogla da overi pobedu, Gusnić je izašao oči u oči sa Markovićem, golman Sinđe je izašao kao pobednik. Sinđelić je potom preuzeo inicijativu, ali nije smogao snage do kraja utakmice da rezultat dovede do egala. Vredna tri boda su otišla Zvezdari koja sledeće nedelje dočekuje Teleoptik, dok Sinđelić igra na Adi gde ga dočekuje Torlak.

SINĐELIĆ - ZVEZDARA 0:1 (0:0)

STADION: FK Zvezdara. GLEDALACA: 150. GL.SUDIJA: Okanović Jovan. POM.SUDIJE: Pjevović Branislav i Maričić Miloš. STRELAC: Gusnić 68. (Zvezdara). ŽUTI KARTONI: Mašić (Sinđelić), Jovanović, Milosavljev, Avramovski, Živković, Vukićević i Nišavić (Zvezdara).
SINĐELIĆ: Marković, Dragojlović, Radoičić (Civrić), Obradović, Kostić (Tošković), Kolarević, Mašić (Andrić), Radlovački (Ačanski), Đuričić (Lazić), Milisavljević, Đorđević.
ZVEZDARA: Nikolić, Jakovljević, Radović (Živković), Avramovski (Daničić), Pavlović, Nišavić, Gusnić (Janković), Vukićević, Kuzmanović (Dragojlović), Milosavljev, Jovanović.