XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
15/16.03.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Partizan (G)
Gaj
2 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
16.03.2014 15:00
Partizan (G)
2 : 0
Crvena zvezda
Polet
Izbište
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
16.03.2014 15:00
Polet
1 : 0
Sloga (BNS)
Slavija
Kovačica
8 : 0
Vulturul
Grebenac
16.03.2014 15:00
Slavija
8 : 0
Vulturul
Tempo
Sefkerin
1 : 1
Železničar
Pančevo
16.03.2014 15:00
Tempo
1 : 1
Železničar
Mladost (O)
Omoljica
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
16.03.2014 15:00
Mladost (O)
2 : 1
Jugoslavija
BAK
Bela Crkva
3 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
15.03.2014 15:00
BAK
3 : 0
Budućnost (A)
Vojvodina
Crepaja
0 : 0
Radnički (B)
Baranda
16.03.2014 15:00
Vojvodina
0 : 0
Radnički (B)
Sloga (P)
Plandište
5 : 0
Kolonija
Kovin
15.03.2014 15:00
Sloga (P)
5 : 0
Kolonija

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zonaPlasman u novoformiranu Banatsku zonu Sloga (P) 16 10 4 2 34
2 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zonaPlasman u novoformiranu Banatsku zonu Mladost (O) 16 8 5 3 29
3 Železničar 16 7 7 2 28
4 Radnički (B) 16 8 4 4 28
5 Slavija 16 8 2 6 26
6 Polet 16 6 6 4 24
7 Jugoslavija 16 6 4 6 22
8 Sloga (BNS) 16 5 7 4 22
9 Crvena zvezda 16 5 7 4 22
10 Kolonija (-3) 16 7 2 7 20
11 Vojvodina 16 4 7 5 19
12 BAK 16 6 1 9 19
13 Partizan (G) 16 5 3 8 18
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug Budućnost (A) 16 4 5 7 17
15 Vulturul 16 5 1 10 16
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Sever Tempo 16 0 3 13 3

17.kolo
Sledeće kolo
22/23.03.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (P)
Plandište
1 : 0
Partizan (G)
Gaj
22.03.2014 15:00
Sloga (P)
1 : 0
Partizan (G)
Kolonija
Kovin
1 : 5
Vojvodina
Crepaja
23.03.2014 15:00
Kolonija
1 : 5
Vojvodina
Radnički (B)
Baranda
3 : 1
BAK
Bela Crkva
23.03.2014 15:00
Radnički (B)
3 : 1
BAK
Budućnost (A)
Alibunar
5 : 1
Mladost (O)
Omoljica
23.03.2014 15:00
Budućnost (A)
5 : 1
Mladost (O)
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Tempo
Sefkerin
23.03.2014 15:00
Jugoslavija
1 : 1
Tempo
Železničar
Pančevo
1 : 1
Slavija
Kovačica
23.03.2014 15:00
Železničar
1 : 1
Slavija
Vulturul
Grebenac
0 : 0
Polet
Izbište
23.03.2014 15:00
Vulturul
0 : 0
Polet
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
23.03.2014 15:00
Sloga (BNS)
3 : 2
Crvena zvezda
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

hokaido
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 5 korisnika
Takmičenje prati 55 korisnika
Nema rezultata