XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 530 utakmica za dan
Nedelja, 23 Mart 2014

Fudbal

23.03.2014 14:30 Sindjelić 2 : 1 Sloga (K)
23.03.2014 14:30 Železničar 1 : 1 Rudar
23.03.2014 14:30 Pobeda 4 : 2 Partizan
23.03.2014 14:30 Mladi radnik 0 : 0 Bane
23.03.2014 14:30 GFK Jasenica 1911 0 : 2 Šapine
23.03.2014 11:00 Polet 2 : 1 Sloboda
23.03.2014 14:30 Mačva 0 : 0 Loznica
23.03.2014 14:30 Krušik 1 : 1 Šumadija
23.03.2014 14:30 Seljak 1 : 1 Jošanica ND 2011
23.03.2014 15:00 Sinđelić 2 : 1 Jedinstvo (P)
23.03.2014 15:00 Đerdap 2 : 1 SFK Moravac
23.03.2014 11:00 Car Konstantin 2 : 1 Tabane Trgovački
23.03.2014 15:00 Radnički (S) 1 : 0 Žitorađa
23.03.2014 15:00 Moravac Orion 4 : 0 Dubočica 1923
23.03.2014 15:00 Kopaonik 2 : 1 Trstenik PPT
23.03.2014 15:00 Radnički (P) 3 : 0 Hajduk Veljko
23.03.2014 14:30 Senta 2 : 0 Radnički (NP)
23.03.2014 14:30 Dunav 3 : 1 Radnički (S)
23.03.2014 14:30 Palić 2 : 0 Novi Sad
23.03.2014 14:30 Jedinstvo (NB) 3 : 1 Radnički (SM)
23.03.2014 14:30 Bačka (BP) 0 : 0 ČSK Pivara
23.03.2014 14:30 Radnički (Š) 0 : 1 Tekstilac
23.03.2014 16:00 Budućnost 2 : 1 Železnik Lasta
23.03.2014 16:00 BASK 0 : 0 Srem
23.03.2014 16:00 Šumadija 2 : 1 Turbina
23.03.2014 16:00 Radnički (O) 4 : 1 IM Rakovica
23.03.2014 16:00 Kolubara 1 : 2 Hajduk
23.03.2014 16:00 Sopot 1 : 1 Žarkovo
23.03.2014 14:30 Karađorđe 1 : 2 Metalac
23.03.2014 14:30 Orlovac 0 : 0 Mokra Gora
23.03.2014 14:30 Tutin 1 : 1 Slavija
23.03.2014 14:30 Takovo 0 : 2 Šumadija 1903
23.03.2014 14:30 Polet 2 : 2 Dragačevo
23.03.2014 11:00 Šumadinac 1913 2 : 1 Obilić
23.03.2014 14:30 Borac 3 : 1 Železničar
23.03.2014 14:30 Mladi radnik 1 : 1 Šumadinac (B)
23.03.2014 14:30 Zvižd 3 : 0 Napredak
23.03.2014 14:30 Udarnik 0 : 3 Sloga
23.03.2014 14:30 Homoljac 1 : 2 Karađorđe
23.03.2014 14:30 Brezovica 1 : 0 Ribnica
23.03.2014 14:30 Mladost (DD) 2 : 1 Budućnost
23.03.2014 14:30 Zlatar 1 : 0 Jedinstvo (UB)
23.03.2014 14:30 Radnički Stobeks 2 : 0 Sloga (S)
23.03.2014 15:00 Rudar Alpos 0 : 0 Vlasina
23.03.2014 15:00 Pukovac 1 : 0 Bukovik
23.03.2014 15:00 Dinamo 1 : 1 Radan
23.03.2014 15:00 Rudar 3 : 1 Kablovi
23.03.2014 15:00 Trajal 1 : 1 Rtanj
23.03.2014 15:00 Lugomir 1 : 1 SFS Borac
23.03.2014 15:00 Dragocvet 5 : 1 Rembas
23.03.2014 15:00 Borac (B) 2 : 1 Radnički
23.03.2014 15:00 Juhor 3 : 0 Župa
23.03.2014 14:30 Crvena Zvezda (RS) 3 : 0 Proleter
23.03.2014 14:30 Borac (Starčevo) 4 : 0 OFK Kikinda
23.03.2014 14:30 Tisa 5 : 0 Borac (Sakule)
23.03.2014 14:30 Bačka (P) 2 : 0 Sloboda
23.03.2014 14:30 Borac 2 : 2 Vrbas
23.03.2014 16:00 Resnik 2 : 1 Balkan Mirijevo
23.03.2014 16:00 Vrčin 0 : 0 Lepušnica
23.03.2014 16:00 Sremčica 4 : 2 Radnički (NB)
23.03.2014 16:00 PKB 1 : 2 Železničar
23.03.2014 16:00 Zvezdara 2 : 1 Radnički (R)
23.03.2014 15:00 Budućnost 0 : 0 Pazar Juniors 2011
23.03.2014 15:00 Ibar 1 : 2 Braća Vuković
23.03.2014 15:00 Radnički 4 : 1 Morava
23.03.2014 15:00 Granit 2 : 1 Borac (V)
23.03.2014 15:00 Kraljevo Hajduk 0 : 2 Polet
23.03.2014 15:00 Mataruge 3 : 1 Radnik
23.03.2014 14:30 Slatina 0 : 1 Ovčar
23.03.2014 14:30 Rudar 0 : 0 Omladinac
23.03.2014 14:30 Donja Vrbava 2 : 0 Napredak
23.03.2014 14:30 Jedinstvo (K) 1 : 0 Morava
23.03.2014 14:30 Spartak 3 : 1 Miokovci
23.03.2014 14:30 Gorušica 3 : 3 Prijevor
23.03.2014 14:30 Mladost (A) 4 : 0 Backovac Junajted
23.03.2014 14:30 Mladost (P) 4 : 1 Jedinstvo (GG)
23.03.2014 15:00 Srbija 1 : 2 Šumadinac
23.03.2014 15:00 Korićani 1 : 0 Sloga D
23.03.2014 15:00 Kolonija 3 : 2 Ćava
23.03.2014 15:00 Jedinstvo 3 : 1 OFK Bagremar
23.03.2014 15:00 Jadran 2 : 2 Seljak
23.03.2014 14:30 ŽSK 3 : 1 Marjan
23.03.2014 14:30 Prvi srpski ustanak 2 : 1 Banja
23.03.2014 14:30 Borac 2 : 0 Vitlina-Bokanja
23.03.2014 14:30 Partizan 2 : 1 Junkovac
23.03.2014 14:30 Aranđelovac 1 : 1 Šumadinac
23.03.2014 14:30 Beli orlovi 1 : 0 Lokomotiva
23.03.2014 14:30 Vinča 0 : 3 Lepenica
23.03.2014 14:30 Železničar (K) 3 : 2 Bresje Superior
23.03.2014 14:30 Pobeda 4 : 1 Budućnost (R)
23.03.2014 14:30 SASK 1 : 1 Borac
23.03.2014 14:30 Proleter 2 : 0 Šumadija
23.03.2014 14:30 Budućnost (MK) 0 : 0 Mladi borac
23.03.2014 14:30 Polet 2 : 2 Železničar (S)
23.03.2014 14:30 Glavaš 0 : 0 Osipaonica
23.03.2014 14:30 Sloboda 2 : 1 Bačinac
23.03.2014 14:30 Beli Orao 2 : 0 Mlava
23.03.2014 14:30 Omladinac 1 : 5 Petar Dobrnjac
23.03.2014 14:30 Basarac 2 : 0 Trgovački
23.03.2014 14:30 Makce 3 : 2 Napredak 1936
23.03.2014 14:30 Mladost 1 : 0 Integral
23.03.2014 14:30 Rudar 4 : 5 Sloga
23.03.2014 14:30 RSK 5 : 1 Polet
23.03.2014 15:00 Jedinstvo (Š) 2 : 2 Jedinstvo (MZ)
23.03.2014 15:00 Radjevac 2 : 0 Podrinje
23.03.2014 15:00 Provo 1 : 0 Mladost (P)
23.03.2014 15:00 Antimon 2 : 1 Gučevo
23.03.2014 15:00 Mladi Borac 0 : 0 Sindjelić
23.03.2014 15:00 Lipolist 3 : 0 Drina
23.03.2014 15:00 Hajduk Stanko 2 : 2 Majur
23.03.2014 14:30 Tulari 0 : 1 Trlić
23.03.2014 14:30 ZSK 0 : 0 OFK Osečina
23.03.2014 14:30 Joševa 1 : 2 Pepeljevac
23.03.2014 14:30 Budućnost 3 : 2 Jedinstvo (K)
23.03.2014 14:30 Zlatibor 3 : 0 Sečica
23.03.2014 14:30 Višesava 1 : 2 Železničar
23.03.2014 14:30 Polet 3 : 2 Crnokosa
23.03.2014 14:30 Omladinac 2 : 2 GP Zlatibor
23.03.2014 15:00 Orljane 4 : 1 Mladi Radnik
23.03.2014 15:00 Mekiš 1 : 1 Borac (A)
23.03.2014 15:00 Radnički 1924 (K) 0 : 1 Moravica
23.03.2014 15:00 Rad 2 : 6 Radnički 1947 (Č)
23.03.2014 15:00 Morava 3 : 1 Naisus
23.03.2014 15:00 Morava 0 : 0 OFK Niš
23.03.2014 15:00 Proleter (M) 2 : 0 Sloboda
23.03.2014 15:00 Rudar 0 : 3 Moravac 1948
23.03.2014 15:00 Vrtište 3 : 1 Mladost (M)
23.03.2014 15:00 Brzi Brod 5 : 0 Proleter (DV)
23.03.2014 15:00 Budućnost 1 : 1 Jedinstvo
23.03.2014 15:00 Crvena zastava 1 : 1 Mladost (L)
23.03.2014 15:00 Jedinstvo (G) 0 : 1 Plantaža
23.03.2014 15:00 Jedinstvo (GS) 5 : 2 Sloga
23.03.2014 15:00 Progres 3 : 3 Bobište
23.03.2014 15:00 Jablanica 10 : 0 Vučje
23.03.2014 11:00 Lemind Livnica 0 : 1 Radnički
23.03.2014 15:00 Šumadija 3 : 4 Umac
23.03.2014 15:00 Mladi Borac 1 : 1 Zloćudovo
23.03.2014 15:00 Trešnjevka 2 : 2 Biljači
23.03.2014 15:00 Ternoci 4 : 1 Levosoje
23.03.2014 15:00 OFK Alakince 3 : 1 Vranjska Banja
23.03.2014 15:00 Vihor 1 : 3 Pčinja
23.03.2014 15:00 OFK Pavlovac 1 : 3 Nebeski Anđeli
23.03.2014 15:00 Mladost (B) 0 : 1 Morava
23.03.2014 15:00 Besa 2005 4 : 1 Mladost (S)
23.03.2014 15:00 Mladost (K) 3 : 0 Mladost (D)
23.03.2014 11:00 BSK 2 : 2 Levač
23.03.2014 15:00 Morava (R) 2 : 1 OFK Bratstvo
23.03.2014 15:00 Mladost (J) 1 : 2 Budućnost
23.03.2014 15:00 Napredak (D) 1 : 3 Kušiljevo
23.03.2014 15:00 Jedinstvo 1 : 1 Sloga
23.03.2014 14:30 Naupare 2 : 0 Jedinstvo 1936
23.03.2014 14:30 Pepeljevac 2 : 1 Vinogradar
23.03.2014 14:30 Mačkovac 0 : 3 Trudbenik
23.03.2014 14:30 Jastrebac 2 : 1 Mladost
23.03.2014 14:30 Sloga Dašnica 4 : 0 Čitluk
23.03.2014 14:30 Gradina 0 : 2 Poljoprivrednik
23.03.2014 14:30 Sloga Ćićevac 4 : 0 Jasika
23.03.2014 15:00 Branik 3 : 0 Sloga
23.03.2014 15:00 Ključ 3 : 0 Radnički
23.03.2014 15:00 Zlot 1 : 2 Nemetali
23.03.2014 15:00 Brodoremont 1 : 0 Brestovac
23.03.2014 15:00 Rajac 5 : 2 Rudna Glava
23.03.2014 15:00 Mladost 1 : 1 Bučje
23.03.2014 15:00 Osnić 0 : 2 Midžor
23.03.2014 15:00 ŠSK 0 : 4 Rudar (P)
23.03.2014 15:00 Omladinac 3 : 2 OFK 019 Zaječar
23.03.2014 15:00 Polet 3 : 0 Rgotina
23.03.2014 15:00 OFK Knjaz 1 : 0 Sloga
23.03.2014 15:00 Rudar (VČ) 0 : 1 BSK
23.03.2014 15:00 Trebič 3 : 0 Borac
23.03.2014 15:00 Kolonija 1 : 5 Vojvodina
23.03.2014 15:00 Radnički (B) 3 : 1 BAK
23.03.2014 15:00 Budućnost (A) 5 : 1 Mladost (O)
23.03.2014 15:00 Jugoslavija 1 : 1 Tempo
23.03.2014 15:00 Železničar 1 : 1 Slavija
23.03.2014 15:00 Vulturul 0 : 0 Polet
23.03.2014 15:00 Sloga (BNS) 3 : 2 Crvena zvezda
23.03.2014 15:30 Bajša 1 : 1 Čoka
23.03.2014 15:30 Čantavir 1 : 2 Olimpija (G)
23.03.2014 15:30 Proleter 0 : 1 Preporod
23.03.2014 15:30 Bačka 5 : 0 AFK
23.03.2014 15:30 Olimpija (TS) 1 : 0 Njegoš
23.03.2014 10:00 Subotica 3 : 1 Krivaja
23.03.2014 15:00 Vojvodina (NM) 1 : 1 Radnički (S)
23.03.2014 15:00 Borac 2 : 0 Radnički (Z)
23.03.2014 15:00 Potisje 1 : 2 Vojvodina (P)
23.03.2014 15:00 Rusanda 4 : 2 Omladinac
23.03.2014 15:00 Crvena zvezda 2 : 0 Vojvodina (B)
23.03.2014 15:00 Zadrugar 5 : 1 Hajduk
23.03.2014 15:00 Omladinac (B) 6 : 0 Omladinac (D)
23.03.2014 14:30 Ljukovo 0 : 0 Rudar
23.03.2014 14:30 Donji Petrovci 3 : 1 1. Maj
23.03.2014 14:30 Kupinovo 3 : 0 Radnički
23.03.2014 14:30 Hajduk 1932 0 : 4 Jadran
23.03.2014 14:30 Hrtkovci 1 : 1 Sremac
23.03.2014 15:00 Sutjeska 1 : 0 Budućnost (G)
23.03.2014 15:00 Mladost (BP) 4 : 2 Jedinstvo
23.03.2014 10:00 Kabel 1 : 0 Petrovaradin
23.03.2014 15:00 TSK 3 : 2 Mladost (T)
23.03.2014 15:00 Vojvodina (BG) 2 : 2 Borac
23.03.2014 16:00 Borac 0 : 1 Jedinstvo
23.03.2014 13:00 Brodarac 3 : 1 Slavija
23.03.2014 16:00 BSK 2012 0 : 0 Policajac
23.03.2014 16:00 Banja 0 : 2 Milutinac
23.03.2014 16:00 Strelac 2 : 1 Mladost (C)
23.03.2014 16:00 Stepojevac VAGA 3 : 2 Borac
23.03.2014 16:00 Mladost (B) 0 : 0 Krtinska
23.03.2014 16:00 Vranić 1 : 1 Prva Iskra
23.03.2014 13:00 Vlaška 1 : 2 Velika Krsna
23.03.2014 16:00 Boleč 3 : 2 Kosmaj
23.03.2014 16:00 Nemenikuće 1 : 2 Napredak
23.03.2014 16:00 Pudarci 1 : 1 Podunavac
23.03.2014 10:00 Torlak 0 : 2 Dunavac
23.03.2014 15:00 Vrnjci 0 : 2 Gruža
23.03.2014 15:00 Morava (S) 3 : 2 Bogutovačka Banja
23.03.2014 15:00 Partizan 2 : 3 Zvezda
23.03.2014 15:00 Šumadija 1 : 0 Mlada krila
23.03.2014 15:00 Napredak 1 : 0 Magnohrom
23.03.2014 15:00 Čibukovac 0 : 1 Stubal
23.03.2014 15:00 Tavnik 0 : 3 Jedinstvo
23.03.2014 14:30 Majdan 2 : 0 Šumadija
23.03.2014 14:30 Šilopaj 1 : 4 Jablanica
23.03.2014 14:30 Omladinac 4 : 2 Ozremica
23.03.2014 14:30 Mladost 09 1 : 1 Mladi Rudar
23.03.2014 14:30 Velereč 94 0 : 1 Ozrem PMH
23.03.2014 14:30 Planinac 2 : 1 Strelac
23.03.2014 14:30 Zadrugar 1 : 1 Lugovi
23.03.2014 14:30 Morava 2 : 1 Rakova
23.03.2014 14:30 Čačak 94 0 : 2 Kej
23.03.2014 14:30 Premeća 0 : 4 Parmenac
23.03.2014 14:30 Vujan 3 : 0 Polet (G)
23.03.2014 15:30 Jelica 0 : 1 Gradina
23.03.2014 11:00 Prilike 2 : 2 Radnički
23.03.2014 15:00 Mladost Teferič 1 : 2 Šumadija 1934
23.03.2014 15:00 Botunje 4 : 1 Seljak
23.03.2014 15:00 21. oktobar 1 : 1 Zastava
23.03.2014 15:00 Hajduk 0 : 3 Kutlovo
23.03.2014 15:00 OFK Žeželj 2 : 1 Borac
23.03.2014 15:00 Kremenac 0 : 2 Azbest
23.03.2014 15:00 Košutnjak 2 : 0 Sloga
23.03.2014 14:30 Budućnost 0 : 3 Dragoš
23.03.2014 14:30 Radnički 4 : 3 Rudar
23.03.2014 14:30 Borac 1 : 0 Omladinac (M)
23.03.2014 14:30 Napredak 0 : 0 Omladinac (B)
23.03.2014 14:30 Polet 2 : 0 Bata Bulić
23.03.2014 14:30 Zadrugar 4 : 0 Omladinac (S)
23.03.2014 14:30 Krilaš 2 : 0 Mladost
23.03.2014 14:30 Vojvoda Milenko 1 : 1 Sloga (D)
23.03.2014 14:30 Mladi Borac 1 : 2 Mlava
23.03.2014 14:30 Borac 3 : 1 Jedinstvo (Lj)
23.03.2014 14:30 Napredak 3 : 0 Jedinstvo (D)
23.03.2014 15:00 Karađorđe 1 : 1 Mladost PP
23.03.2014 15:00 Mladost Zvezd 3 : 0 Galeb
23.03.2014 15:00 Trešnjevka 4 : 1 Dumača
23.03.2014 15:00 Mrovska 3 : 0 Dobrava
23.03.2014 15:00 Cerić 2 : 1 Sloga Krnic
23.03.2014 15:00 Volujac 1 : 3 Borac
23.03.2014 15:00 Bratstvo 0 : 6 Jedinstvo
23.03.2014 15:00 Velika Reka 1 : 0 Mladost
23.03.2014 15:00 Cerova 5 : 0 Hajduk
23.03.2014 15:00 Sloga LŠ 4 : 4 Studenac
23.03.2014 15:00 Milan Orlić 2 : 1 Cer
23.03.2014 15:00 Sloga K 2 : 2 Stolice
23.03.2014 15:00 Jadar 1961 1 : 2 Borac Lešnica
23.03.2014 15:00 Sloga 5 : 1 Napredak BP
23.03.2014 15:00 Duško 6 : 0 Sloboda
23.03.2014 15:00 Budućnost ZM 3 : 2 Premijer
23.03.2014 15:00 Napredak MB 1 : 0 Budućnost PD
23.03.2014 15:00 Proleter 2 : 2 Gorki
23.03.2014 15:00 Drina 2 : 1 Torpedo
23.03.2014 15:00 Napredak RIB 0 : 4 BMR Petlovača
23.03.2014 15:30 Dobrinjac 6 : 3 Lauš
23.03.2014 15:30 Lazarica 4 : 0 Borac
23.03.2014 15:30 Savinac 2 : 1 Ježevica
23.03.2014 15:30 Gorobilje 0 : 3 Plavi tok
23.03.2014 15:30 Avijatičar 1 : 2 Blagaja
23.03.2014 15:30 Duškovci 0 : 4 Napredak
23.03.2014 15:30 Pobeda 1 : 6 Glumač
23.03.2014 15:30 Ježevica 0 : 2 Lazarica
23.03.2014 15:30 Lauš 2 : 0 Trešnjica
23.03.2014 15:00 Pobeda 0 : 1 Moravac (Č)
23.03.2014 15:00 Dušnik 3 : 1 Knežica
23.03.2014 15:00 Kraljevo 2 : 2 Polet (V)
23.03.2014 11:00 Vukašinovac 0 : 3 Jedinstvo
23.03.2014 15:00 OFK Sloga (D) 3 : 0 Ratar
23.03.2014 15:00 Gredetin 0 : 1 Sloga (K)
23.03.2014 10:00 Koprijan 1975 3 : 0 Dobrič
23.03.2014 10:00 Baličevac 1974 2 : 1 Mladost 1976
23.03.2014 15:00 Aleksandrovo 2 : 0 Jastrebac
23.03.2014 15:00 Mladost (DL) 0 : 1 OFK Morava
23.03.2014 15:00 OFK Brza 2 : 1 Mladost (V)
23.03.2014 15:00 Omladinac 2 : 0 Sloboda
23.03.2014 15:00 Veternica 2 : 0 Navalin
23.03.2014 15:00 Kumarevo 2 : 0 Morava
23.03.2014 14:30 Donji Kopaonik 4 : 2 Rubin (Z)
23.03.2014 14:30 Rubin (DS) 2 : 1 Ribnik
23.03.2014 14:30 Mladost (DK) 1 : 5 Župski biseri
23.03.2014 14:30 Sloga 2 : 0 14. Oktobar
23.03.2014 14:30 Omladinac 2 : 0 Beli Orlovi
23.03.2014 14:30 Mladi radnik 5 : 3 Ušće
23.03.2014 14:30 Sebečevac 2 : 1 OFK Ribare
23.03.2014 14:30 BSK 3 : 1 Sloga
23.03.2014 14:30 Parunovac 6 : 1 Rasina
23.03.2014 14:30 Mudrakovac 2 : 0 Dušan Ristić
23.03.2014 14:30 Dedina 0 : 0 Gornji Stepoš
23.03.2014 14:30 Kupci 0 : 2 13. April
23.03.2014 14:30 Dvorane 0 : 0 Kapidžija
23.03.2014 14:00 Rtanj 0 : 3 Mladost
23.03.2014 15:00 Pobeda 0 : 0 Polet
23.03.2014 15:00 Spartak 1 : 2 Unirea
23.03.2014 15:00 Omladinac (O) 4 : 1 Glogonj
23.03.2014 15:00 Jedinstvo Stević 2 : 2 Mladost (V)
23.03.2014 15:00 Hajdučica 3 : 1 Karaš (J)
23.03.2014 15:00 Hajduk 0 : 4 Ševac
23.03.2014 15:00 Karaš (K) 2 : 2 Partizan (K)
23.03.2014 15:00 Ratar 0 : 1 Borac (VG)
23.03.2014 15:00 Vinogradar 1 : 1 Vladimirovac
23.03.2014 15:00 Borac (VS) 3 : 1 Dobrica
23.03.2014 15:00 Dunav 3 : 0 Jedinstvo
23.03.2014 15:30 Tisa (P) 1 : 3 Obilić
23.03.2014 15:30 Graničar 5 : 0 Hajduk
23.03.2014 15:30 Horgoš 1911 4 : 1 Tisa B (A)
23.03.2014 15:30 Jadran 1 : 4 Sloga
23.03.2014 15:30 Slavija 1 : 0 Tromedja
23.03.2014 15:30 Đurđin 5 : 4 Lokomotiva
23.03.2014 15:30 Elektrovojvodina 3 : 0 Bratstvo
23.03.2014 15:30 Udarnik 2 : 2 Žednik
23.03.2014 15:30 Hajduk 1 : 0 Zrinjski 1932
23.03.2014 15:00 Lipar 5 : 0 Rastina 1918
23.03.2014 15:00 Dunav 1 : 2 Terekveš
23.03.2014 15:00 OFK Šikara 1 : 1 Dinamo
23.03.2014 15:00 Jedinstvo 1947 2 : 4 Graničar
23.03.2014 15:00 Jedinstvo 0 : 1 Panonija
23.03.2014 15:00 Partizan 0 : 1 OFK Metalac
23.03.2014 10:00 Fruška Gora 2 : 1 Sremac
23.03.2014 14:30 Sloven 0 : 1 Napredak (Ž)
23.03.2014 14:30 Graničar 2 : 1 Sloga Milšped
23.03.2014 14:30 Podunavac 9 : 0 Šumar
23.03.2014 14:30 Jedinstvo (R) 1 : 0 Dunav
23.03.2014 14:30 ČSK Čortanovci 3 : 3 Fruškogorac
23.03.2014 14:30 Napredak (P) 1 : 0 Jedinstvo (P)
23.03.2014 17:30 Graničar (K) 1 : 2 Jedinstvo (M)
23.03.2014 17:30 Srem 0 : 1 Hajduk
23.03.2014 17:30 Omladinac (M) 2 : 0 OFK Bačinci
23.03.2014 17:30 OFK Zeka Buljubaša 0 : 0 Podrinje
23.03.2014 17:30 Napredak (V) 3 : 0 Sloboda
23.03.2014 17:30 Sinđelić 1 : 1 Borac (M)
23.03.2014 14:30 Susek 3 : 1 Borac
23.03.2014 14:30 Sirig 6 : 0 Čenej
23.03.2014 14:30 Fruškogorac 0 : 3 Fruškogorski partizan
23.03.2014 14:30 Proleter 5 : 1 Sremac Beomal
23.03.2014 14:30 Vinogradar 1 : 3 Omladinac
23.03.2014 15:00 Mladost (Radič.) 0 : 3 Proleter (R.S.)
23.03.2014 15:00 Hajduk (Gard.) 3 : 1 Jedinstvo (B.P.S.)
23.03.2014 15:00 Bačka (Đurđ.) 2 : 1 Obilić (Zmajevo)
23.03.2014 15:00 Bečej 1918 0 : 1 Titel
23.03.2014 15:00 Napredak (Nadalj) 0 : 2 Mladost Radost (Srbob)
23.03.2014 15:00 Hajduk (Čurug) 4 : 1 Miletić (Mošorin)
23.03.2014 15:00 Iskra (Kucura) 10 : 2 Sloga (Lok)
23.03.2014 15:00 Budućnost (S.S.) 3 : 1 Obilić (Vilovo)
23.03.2014 15:30 Bački Hajduk 0 : 2 Slavija
23.03.2014 15:30 Bačka 1 : 0 Kulpin
23.03.2014 15:30 Borac 46 0 : 5 Krila Krajine
23.03.2014 15:30 Mladi Borac 0 : 1 TEK Sloga
23.03.2014 15:30 Polet 1 : 4 OFK Burovo
23.03.2014 15:30 OFK Budućnost 3 : 1 Sloboda
23.03.2014 15:30 Bistrica 2 : 3 Dimitrije Tucović
23.03.2014 15:30 Mladost (Č) 4 : 0 Sloga
23.03.2014 14:30 Ram 0 : 7 Carevac
23.03.2014 14:30 Srednjevo 1 : 2 Usije
23.03.2014 14:30 Barič 0 : 4 Električar
23.03.2014 14:30 OFK Vinci 3 : 2 Kumane
23.03.2014 14:30 Mrčkovac 1 : 5 Radnički
23.03.2014 14:30 Graničar 2013 0 : 6 Pek
23.03.2014 14:30 Polet 2 : 0 Žika Marković Uča
23.03.2014 14:30 OFK Braničevo 7 : 0 Desine
23.03.2014 14:30 Sloga (D) 1 : 3 Napredak (P)
23.03.2014 14:30 Sopot 1 : 5 Dunavac
23.03.2014 14:30 Sloga (L) 3 : 0 Dunav
23.03.2014 14:30 Pobeda 7 : 0 Stig 1955
23.03.2014 14:30 Zemljoradnik 3 : 2 Metalac
23.03.2014 14:30 Dizel 2 : 1 Napredak 1934
23.03.2014 11:00 Sloga Trgošped 3 : 1 Torpedo
23.03.2014 11:00 Petrovac 74 1 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
23.03.2014 11:00 Skupljen 2013 7 : 1 Hajduk
23.03.2014 11:00 Polet 3 : 0 Sloga Ridj
23.03.2014 11:00 Krnule 09 7 : 2 Žika
23.03.2014 11:00 Dragojevac 3 : 2 Mladost PB
23.03.2014 Gradac 3 : 1 Zabari
23.03.2014 Lukavac 5 : 0 Mladi radnik
23.03.2014 Kotešica 1 : 1 Dupljaj
23.03.2014 Zadrugar 2 : 4 OFK Povlen
23.03.2014 Mladost 3 : 2 Borac
23.03.2014 Rakac Stave 3 : 1 Paune
23.03.2014 Jadar 2013 5 : 2 Mali korak
23.03.2014 15:00 Mladost (R) 3 : 2 Budućnost (L)
23.03.2014 15:00 Heroj 1 : 0 ISK Izvor
23.03.2014 15:00 Moravac 2 : 0 Sloboda
23.03.2014 15:00 Železničar 3 : 1 Vihor
23.03.2014 15:00 Jedinstvo 2 : 3 Mladost (GM)
23.03.2014 15:30 Vinogradar 0 : 6 Polet 57
23.03.2014 15:30 Topoljak 1 : 3 Mladost
23.03.2014 15:30 Rujišnik 1 : 3 Stragari
23.03.2014 14:30 Pasjak 2013 2 : 4 Konjuh
23.03.2014 14:30 Gaglovo 1 : 5 Padež
23.03.2014 14:30 Kruševica 0 : 3 Globoder
23.03.2014 14:30 Meševo 0 : 0 Srnje
23.03.2014 14:30 Štitari 2 : 0 Zmajevac
23.03.2014 14:30 OFK Budućnost 3 : 1 Modrica
23.03.2014 14:30 Trmčare 2 : 2 Bukovica
23.03.2014 14:30 Polet (Š) 2 : 3 Zdravinje
23.03.2014 14:30 Polet (K) 3 : 4 Lipovac
23.03.2014 14:30 Jablanica 0 : 3 Drugari
23.03.2014 14:30 Grkljane 7 : 2 Rasinac
23.03.2014 15:00 Vojvodina 3 : 1 Sremac
23.03.2014 15:00 Mladost (P) 1 : 2 Borac (S)
23.03.2014 15:00 Fruškogorac 1 : 1 Krušedol
23.03.2014 15:00 Borac (K) 4 : 0 Mladost (B)
23.03.2014 15:00 Polet 1 : 0 Car Uroš
23.03.2014 15:00 Planinac 0 : 0 Sloga
23.03.2014 15:00 27. Oktobar 2 : 3 OFK Kraljevci
23.03.2014 14:00 Budućnost 2 : 0 Čelik
23.03.2014 15:00 Bokelj 4 : 2 Jedinstvo
23.03.2014 15:00 Arsenal 4 : 0 Bratstvo
23.03.2014 15:00 Zora 1 : 0 Kom
23.03.2014 15:00 Jezero 2 : 0 Ibar
23.03.2014 15:00 Igalo 0 : 0 Berane
23.03.2014 15:00 Cetinje 0 : 0 Zabjelo
23.03.2014 Sarajevo 2 : 1 Velež
23.03.2014 15:00 Požarevac 7 : 0 Novi Bečej
23.03.2014 14:00 Lemind Lavice 2 : 2 Fruškogorac
23.03.2014 12:00 Kolibri 2 : 1 Nives
23.03.2014 10:00 OFK Beograd 2 : 3 BSK Borča
23.03.2014 13:00 ČSK Pivara 0 : 0 Borac
23.03.2014 11:00 Jagodina 0 : 2 Partizan
23.03.2014 13:00 Novi Pazar 1 : 0 Napredak
23.03.2014 11:00 Radnički 1923 0 : 1 Crvena zvezda
23.03.2014 11:00 Rad 1 : 2 Vojvodina
23.03.2014 14:30 Sloboda Piont 1 : 0 Radnički (P)
23.03.2014 13:00 Indeks 1 : 0 Novi Sad
23.03.2014 10:00 Donji Srem 0 : 4 Vojvodina
23.03.2014 10:00 Radnički (NP) 1 : 1 Inđija
23.03.2014 10:00 Proleter (NS) 3 : 1 Vršac United
23.03.2014 11:00 Metalac (K) 6 : 1 Jadran
23.03.2014 14:30 Sloga (P) 2 : 1 Sloboda (Č)
23.03.2014 15:00 Javor 1 : 2 Metalac (GM)
23.03.2014 11:00 Sloga 1940 2 : 0 BIP
23.03.2014 12:30 FAP 1 : 2 Jedinstvo Putevi
23.03.2014 11:00 Mladost (L) 3 : 2 Pobeda
23.03.2014 11:00 Toplicanin 2 : 1 Jedinstvo (P)
23.03.2014 11:00 Palilulac 5 : 3 Svrljig
23.03.2014 11:00 Timok 6 : 0 Radan
23.03.2014 15:00 Radnik 2 : 1 Vlasina
23.03.2014 15:00 ČSK Pivara 1 : 1 Sloboda Point
23.03.2014 13:30 Jagodina 2 : 2 Radnički 1923
23.03.2014 12:00 Vršac 1 : 1 Mladost (L)
23.03.2014 15:00 Metalac (K) 3 : 0 Bane
23.03.2014 10:00 Čačak 94 1 : 1 Sloga (K)
23.03.2014 13:30 Jedinstvo Putevi 1 : 0 AS
23.03.2014 12:00 Sevojno 0 : 2 Novi Pazar
23.03.2014 13:00 Borac 2 : 0 Nacional
23.03.2014 10:00 Vršac 1 : 3 Mladost (L)
23.03.2014 10:00 Radnički (S) 2 : 1 Bačka 1901
23.03.2014 10:00 Banat 0 : 0 Dinamo
23.03.2014 10:00 TSC 2 : 1 Proleter 2006
23.03.2014 10:00 Novi Sad 0 : 1 Železničar
23.03.2014 10:00 Spartak 0 : 0 OFK Hajduk
23.03.2014 11:00 Metalac (GM) 3 : 1 Čačak 94
23.03.2014 13:00 Vrnjačka Banja 1 : 1 BIP
23.03.2014 11:30 Jedinstvo Putevi 0 : 2 Bane
23.03.2014 10:00 FAP 0 : 3 Bubamara
23.03.2014 11:00 Sloga (K) 2 : 0 Dragačevo
23.03.2014 12:00 Javor 3 : 0 Sloga 1940
23.03.2014 11:30 Budućnost 2 : 1 Novi Pazar
23.03.2014 10:00 Radnički 1905 1 : 2 Obilić
23.03.2014 Granit 2 : 7 Bane
23.03.2014 OFK Vlada Dimitrijević 7 : 0 Granit
23.03.2014 OFK Ras 1 : 3 Trepča
23.03.2014 Kosmet 3 : 0 OFK Nacional
23.03.2014 ŠF Fenerbahče 8 : 0 Rudar (B)
23.03.2014 10:00 Dribling 7 : 1 Vinogradar
23.03.2014 10:00 Radnicki 1923 II 2 : 0 Apolon 4 II
23.03.2014 10:00 Karađorđe 0 : 2 Šumadija 1903 I
23.03.2014 Kosmet 2 : 0 Pionir 028
23.03.2014 OFK Ras 0 : 1 Trepča
23.03.2014 OFK Vlada Dimitrijević 1 : 3 Mokra Gora
23.03.2014 Rudar (B) 4 : 1 OFK Lešak

Košarka

23.03.2014 17:00 Union Olimpija 65 : 57 Krka
23.03.2014 17:00 Smederevo 87 : 82 Konstantin
23.03.2014 17:00 Temnić 61 : 77 Polet
23.03.2014 18:00 Železničar 93 : 79 Zlatar
23.03.2014 19:00 Sveti Đorđe 90 : 73 Stara Pazova
23.03.2014 19:00 Odžaci 102 : 96 Srem
23.03.2014 20:00 Viva Basket 77 : 66 Torlak
23.03.2014 12:20 Milan Trivić 53 : 74 Zvezdara
23.03.2014 16:00 Astra 79 : 87 Beko
23.03.2014 18:00 Čelarevo 61 : 77 Kovin

Odbojka

23.03.2014 18:00 Crvena Zvezda 3 : 0 Radnički 2:0
23.03.2014 18:00 Partizan Vizura 2 : 3 Vojvodina NS Seme 1:1
23.03.2014 16:00 Užice 3 : 2 Gračac
23.03.2014 17:00 Metalac Takovo 3 : 0 Priboj
23.03.2014 14:00 Partizan 3 : 0 Lučani
23.03.2014 Banat 1 : 3 Bečej
23.03.2014 Ozren 3 : 0 Istočnik
23.03.2014 19:00 Jedinstvo (U) 2 : 3 Dinamo
23.03.2014 17:00 Futog 1 : 3 Mladost
23.03.2014 17:00 Arilje 3 : 0 Čačak
23.03.2014 12:00 Forma 1 : 3 Sloga
23.03.2014 13:30 Stars 1 : 3 Libero ČA 2

Rukomet

23.03.2014 18:00 Napredak 28 : 29 Radnički
23.03.2014 17:30 Crvena Zvezda 32 : 27 Kolubara
23.03.2014 18:00 Crvena Zvezda 30 : 18 Jedinstvo
23.03.2014 16:30 Sindjelić 29 : 29 Metalac
23.03.2014 17:30 Požarevac 35 : 27 Smederevo
23.03.2014 Žitorađa 33 : 42 Planinka
23.03.2014 19:00 Trepča 34 : 33 Metalac
23.03.2014 19:00 Prva Petoletka 42 : 26 Karađorđe
23.03.2014 11:30 Sloga 22 : 29 Lokomotiva
23.03.2014 19:00 Udarnik 41 : 30 Mačva
23.03.2014 15:30 Niška Banja 37 : 30 Radan

Futsal

23.03.2014 19:00 Hajduk 2 : 6 Viking
23.03.2014 18:15 Tango Liman 8 : 3 Kikinda
23.03.2014 20:00 Tvrdjava 5 : 3 Nova Pazova
23.03.2014 19:00 Kraljevićevo 2 : 8 Deus Futsal
23.03.2014 16:00 Bačka 1 : 12 Srbobran
23.03.2014 14:15 KMF Sombor 3 : 4 Telep
23.03.2014 18:00 Šampion 11 : 2 Kruna
23.03.2014 Dolap 1 : 3 Timok

Ragbi 13

23.03.2014 16:00 Dorćol 48 : 20 Crvena Zvezda
23.03.2014 13:00 Partizan 20 : 22 Bijeli Zečevi
simeontm i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
simeontm i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
simeontm i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Sale2019 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Sale2019 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Sale2019 je tipovao utakmicu
Sale2019 je tipovao utakmicu