XS
SM
MD
LG
17.kolo
Rezultati
18/19.03.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
18.03.2017 14:30
Mokra Gora
2 : 1
Smederevo 1924
Železničar
Lajkovac
1 : 1
FAP
Priboj
19.03.2017 14:30
Železničar
1 : 1
FAP
Šapine
Šapine
2 : 0
Sloga (P)
Požega
18.03.2017 14:30
Šapine
2 : 0
Sloga (P)
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
18.03.2017 14:30
Radnički 1923
2 : 1
Šumadija 1903
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
19.03.2017 14:30
Mihajlovac 1934
0 : 0
Jošanica
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Karađorđe (T)
Topola
19.03.2017 11:00
Polet (LJ)
0 : 0
Karađorđe (T)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
18.03.2017 14:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 0
Loznica
Loznica
18.03.2017 14:30
Zlatibor (Č)
1 : 0
Loznica
19.03.2017 16:46 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 17 11 4 2 37
2 Budućnost Krušik 2014 17 10 4 3 34
3 Šapine 17 10 4 3 34
4 Sloga (P) 17 8 4 5 28
5 Loznica 17 7 3 7 24
6 Smederevo 1924 17 7 2 8 23
7 Mokra Gora 17 6 4 7 22
8 Jošanica 17 4 9 4 21
9 Karađorđe (T) 17 5 5 7 20
10 Mihajlovac 1934 17 4 8 5 20
11 FAP 17 5 5 7 20
12 Polet (LJ) 17 5 4 8 19
13 Zlatibor (Č) 17 4 7 6 19
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Železničar 17 5 4 8 19
15 Jedinstvo Putevi 17 5 3 9 18
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Šumadija 1903 17 4 2 11 14

18.kolo
Sledeće kolo
25/26.03.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Zlatibor (Č)
Čajetina
25.03.2017 14:30
Smederevo 1924
0 : 0
Zlatibor (Č)
Loznica
Loznica
0 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
25.03.2017 14:30
Loznica
0 : 2
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
26.03.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 0
Polet (LJ)
Karađorđe (T)
Topola
1 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
25.03.2017 14:30
Karađorđe (T)
1 : 1
Mihajlovac 1934
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
25.03.2017 14:30
Jošanica
1 : 1
Radnički 1923
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Šapine
Šapine
25.03.2017 14:30
Šumadija 1903
3 : 1
Šapine
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Železničar
Lajkovac
25.03.2017 14:30
Sloga (P)
3 : 1
Železničar
FAP
Priboj
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
25.03.2017 14:30
FAP
1 : 1
Mokra Gora
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 247 korisnika
Nema rezultata
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje